حقوقیوکلا

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در شیراز ⚖️【سال1403】

لازم است برای حل و فصل پرونده های مختلف در محاکم قضایی روی مشورت یک حقوقدان ماهر و مجرب حساب ویژه ای باز کنیم. در واقع برای کسب موفقیت در دعاوی مختلف لازم است دانش حقوقی داشته باشیم. آگاهی از قوانین و مقررات امکانی را فراهم می کند که فرد بتواند از حقوق خود در دادگاه دفاع نماید. عموم مردم دانش حقوقی لازم برای حضور موثر در دادگاه را ندارند و در چنین شرایطی مشورت های یک مشاور حقوقی می تواند کارساز باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین مشاور حقوقی در شیراز آشنا کنیم تا با کمک او بتوانید پاسخی درست برای سوالات حقوقی خود پیدا کنید.

بهترین مشاور حقوقی در شیراز

بهترین مشاور حقوقی در شیراز کیست؟

اگر قدمی در خیابان های شیراز بزنیم، به دلیل وسعت این شهر با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو می شویم که هر یک از آن ها آماده هستند تا به سوالات ما پاسخ بگویند. اما لازم است مشکلات حقوقی خود را با مراجعه به بهترین ها مطرح کنید. بهترین مشاور حقوقی در شیراز دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های تهران است. او از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف اطلاع کامل دارد و می تواند بهترین راهکار را به مراجعه کننده خود ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل دعاوی ساختمانی در تهران  کلیک کنید!

بهترین مشاور حقوقی در شیراز همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا بتواند مشکلات پیش آمده را در کمترین زمان ممکن با راهنمایی هایش حل و فصل نماید. او در طی سال ها فعالیت با پرونده های مختلفی رو به رو شده است و به این شکل توانسته تجربیات گران بهایی کسب نماید. این تجربیات می تواند به شما کمک کند تا بهترین مسیر را در پیش بگیرید. بهترین مشاور حقوقی در شیراز در مواجهه با اسرار متقاضی خود همواره جانب امانت داری و صداقت را رعایت می نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین مشاور حقوقی در شیراز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از مشاوران معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین مشاور حقوقی در شیراز!

افسانه راستی

افسانه راستی مشاور حقوقی در شیراز

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند. وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی می باشد که در ادامه به شرح مواردی از آن می پردازیم.

برخی از خدمات خانم افسانه راستی:

  • خانواده ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )
  • دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )
  • دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …)

شماره تماس: 09173083407
آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
ساعت کاری: روزهای زوج ساعت 16 تا 19:30 حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

مريم السادات پيراسته

مريم السادات پيراسته مشاور حقوقی در شیراز

خانم مریم السادات پیراسته وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه شیراز می باشند و توانسته اند رتبه 8 کنکور سراسری و رتبه 70 آزمون دکتری را کسب کنند. همچنین ایشان دارای سابقه عضویت در بنیاد ملی نخبگان، سازمان استعدادهای درخشان، باشگاه دانش پژوهان جوان را در کارنامه دارند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان همت شمالی، بین کوچه 6 و 8، جنب املاک یوسفی، طبقه اول

شماره تماس: 09173109402

امین پورطهماسبی فرد

امین پورطهماسبی فرد مشاور حقوقی در شیراز

آقای امین پورطهماسبی فرد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز، دارای بیش از 7 سال سابقه در حرفه وکالت و تنظیم قرارداد و دارای تحصیلات کارشناسی حقوق قضایی هستند. سایر تخصص های ایشان در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، دعاوی اقتصادی، اسناد رسمی و تجاری، شهرداری، قصاص و … است.

آدرس دفتر: شیراز، معالی آباد، بلوار دکتر شریعتی، بن بست 5 س کلاسیک، طبقه 4، واحد 7

شماره تماس: 09174179979

بهرام نوشدخت فارس

بهرام نوشدخت فارس مشاور حقوقی در شیراز

جناب آقای بهرام نوشدخت فارس وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز، تحصیل کرده مقطع دکترای حقوق خصوصی و وکیل متخصص در پرونده های ارث و انحصار وراثت هستند. دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه های آزاد و پیام نور می باشند. همینطور بیش از 30 مقاله علمی و 3 جلد کتاب حقوقی را تالیف نموده اند.

آدرس دفتر: شیراز، فرهنگ شهر، ایستگاه ۱۴، روبروی رستوران شاورما، ساختمان قائم، طبقه دوم واحد 201

شماره تماس: 09177039859

سودابه فرهی

خانم سودابه فرهی مشاور حقوقی در شیراز

خانم سودابه فرهی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شیراز محسوب می شوند. دارای مدرک کارشناس حقوق عمومی و بیش از 13 سال سابقه وکالت در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی خانوادگی، انواع طلاق، دعاوی تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، جرایم علیه عفت عمومی، دعاوی اقتصادی و … هستند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان فردوسی (نبش تقاطع سعدی)، جنب بانک ایران زمین، ساختمان شماره 8، طبقه 2

شماره تماس: 09173107264

سپیده غلامی

سپیده غلامی مشاور حقوقی در شیراز

خانم سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شیراز، با بیش از 8 سال سابقه وکالت در شیراز می باشند و در حال حاضر در شهر شیراز مشغول به فعالیت است. ایشان قبول دعاوی در پرونده های کیفری، مالی، ملکی، خانوادگی و غیره را برعهده دارد و به دلیل موفقیت در دهها پرونده وکالتی، به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز معرفی شده است.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران، بلوار زرهی

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۰۱۲۷۲۳


در چه زمینه هایی می توانیم از مشاور حقوقی در شیراز کمک بگیریم؟

دقت داشته باشید که بهترین مشاور حقوقی در شیراز با تمامی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف آشنا است و می تواند اطلاعات جامعی در خصوص آن ها در اختیار مراجعین قرار دهد. او در طی سال ها توانسته به سوالات متنوعی پاسخ بگوید و مراجعین را در انجام امورات حقوقی شان یاری کند. پس شما می توانید با خیال ساده به مشاور حقوقی اعتماد کنید و مشکلات حقوقی تان را با او مطرح کنید. در واقع در تمامی زمینه های حقوقی می توان روی توانمندی های مشاور حقوقی حساب کرد.

دعاوی خانواده حجم قابل توجهی از پرونده های موجود در محاکم قضایی را به خود اختصاص داده است. مباحثی نظیر طلاق، نفقه، مهریه، اجرت المثل، حق حضانت فرزندان، نشوز و تمکین جزو مهم ترین زیر شاخه های دعاوی خانواده هستند. دعاوی خانواده دارای پیچ و خم های حقوقی است که در صورت عدم آگاهی از آن ها ممکن است پرونده به سمت شکست نزدیک شود. بهترین مشاور حقوقی در شیراز با این پیچیدگی ها آشنا است و می تواند شما را در این زمینه یاری کند.

در موضوعات مطرح شده در دعاوی کیفری نیز می توانید به مشاور حقوقی مراجعه کرده و از او مشورت بخواهید. بر کسی پوشیده نیست که دعاوی کیفری در مقایسه با سایر دعاوی با پیچیدگی ها و دشواری های بیشتری همراه هستند. شکست در این نوع از دعاوی ممکن است تبعات سنگینی از جنس مجازات به فرد تحمیل کند. از این رو، به دلیل حساسیت بالای این گونه دعاوی لازم است به یک مشاور حقوقی مراجعه کرده و از او در گرفتن تصمیمات درست مشورت بخواهید.

بارها دیده شده است که اختلافات ملکی به حدی بالا می گیرد که طرفین ناچار می شوند آن را برای حل و فصل به دادگاه بسپارند. دعاوی ملکی با قوانین و مقررات خاص خود همراه است. این گونه از دعاوی معمولا در هنگام خرید و فروش ملک، اجاره، تقسیم ورثه و… رخ می دهند. در دعاوی ملکی نیز می توان روی تجربیات مشاور حقوقی حساب ویژه ای باز کرد و از او برای حل مشکلات کمک خواست. بهترین مشاور حقوقی در شیراز از بروز خسارات مادی در دعاوی ملکی جلوگیری می کند.

زمینه های مراجعه به وکیل

مهم ترین ویژگی های مشاور حقوقی در شیراز

بهترین مشاور حقوقی در شیراز همواره در تلاش است تا ارتباط نزدیکی با مراجعه کننده داشته باشد. البته این ارتباط همواره با رعایت کامل اصول حرفه ای صورت می پذیرد. تجربه نشان داده است که هر چه ارتباط مشاور حقوقی و مراجعه کننده نزدیک تر باشد، فرد با آرامش خاطر بیشتری می تواند دغدغه ها و خواسته های خود از پرونده را بیان نماید. شنیدن این دغدغه ها موقعیتی را برای مشاور حقوقی فراهم می کند تا از زاویه های ناپیدای پرونده اطلاعات کاملی کسب نماید.

لازم است مشاور حقوقی ابتدا به طور کامل پرونده را مورد مطالعه قرار دهد و ادله و مستندات موجود را سبک و سنگین نماید. او همچنین لازم است با دقت به صحبت های مراجعه کننده گوش فرا دهد. پس از انجام این امور، مشاور حقوقی می بایست نظر خود در خصوص پرونده را به صورت صریح بیان نماید. او همواره باید با صداقت کامل نظر خود را بازگو نماید و از دادن قول های خلاف واقع اجتناب نماید. مشورت های دقیق و صادقانه می تواند راهگشای متقاضی در رسیدگی به پرونده باشد.

یکی از ابزارهای مهمی که لازم است بهترین مشاور حقوقی در شیراز به آن مسلح باشد، فن بیان است. فن بیان باعث می شود تا مشاور حقوقی بتواند مسائل پیچیده حقوقی را به زبانی ساده برای مراجعه کننده شرح دهد و امید داشته باشد که توسط او به کار بسته شود. عموم مردم اطلاعات چندانی درباره مسائل حقوقی ندارند و فن بیان مشاور حقوقی می تواند عاملی برای توضیح مواد قانونی و ارائه مشورت به متقاضی باشد.

حسن خلق یکی از ویژگی های شاخص یک مشاور حقوقی مجرب و ماهر است. لازم است او با صمیمیت مراجعه کننده را بپذیرد و به خواسته های او درباره پرونده احترام بگذارد. زمان شناس بودن او در ملاقات حضوری با متقاضی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. او همچنین لازم است تمامی اصول رفتار حرفه ای را رعایت نماید تا رضایت مندی مراجعه کننده از او افزایش یابد.

ویژگی های مشاور حقوقی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین مشاور حقوقی در شیراز آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب آن ها از سوی شما در مدت زمان کمتری اتفاق بیفتد. در ادامه سعی کردیم به بررسی زمینه هایی بپردازیم که یک مشاور حقوقی خبره می تواند در آن ها مراجعین را راهنمایی نماید. در پایان سعی کردیم به چند نمونه از مهم ترین ویژگی های مشاور حقوقی مجرب و کاربلد اشاره کنیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + نه =

دکمه بازگشت به بالا