ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز ⚖️【سال1402】

باتوجه به آمار بالای ساخت و سازها در کلانشهرهایی مانند تبریز، طبیعتا ممکن است اختلافاتی میان خریدار و فروشنده، مشکلاتی در تحویل ملک، فروش ملکی به چند نفرو اختلافات این چنینی به وجود بیاید. دعاوی ملکی به اموال غیر منقول و افراد ارتباط دارد. اگر در تبریز دچار مشکلات ملکی شده اید، در ادامه قصد معرفی وکلای ملکی شهر تبریز را داریم. برای شناخت بهترین وکیل ملکی در تبریز همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل ملکی در تبریز کیست؟

بهترین وکیل ملکی در تبریز کیست؟

انتخاب وکیل ملکی در دعاوی که به وجود آمده است، نیاز به دقت بالا دارد. دعاوی که مربوط به تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار، خلع ید، تقسیم و افراز املاک مشاع، جعل سند، تصرف عدوانی، فروش مال غیر و … همگی جزو دعاوی ملکی است که بهترین وکیل ملکی در تبریز توانایی پیگیری و حل آن را دارد.

بهترین وکیل تبریز که متخصص در دعاوی ملکی است، دانش و تجربه لازم برای دفاع از این پرونده ها و حضور در محاکم قضایی را دارد. بدین ترتیب بهتر از هر فرد دیگری می تواند از حقوق ما دفاع نماید.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق توافق طرفین تعیین می شود
👨🏼‍⚖️ پیگیری مستمرپیگیری منافع موکل تا اعلام رای قطعی
📚 سابقه بالابیانگر تجربیات وکیل است
✔️ اطلاع از تغییرات قوانینعلم وکیل را به روز نگه می دارد

در ادامه مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز می پردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای متخصص این شهر همراه ما باشید.

علی جاوید

جناب آقای علی جاوید

آقای جاوید وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در امور و دعاوی مربوط به املاک هستند. دکتری حقوق خصوصی دارند و در همین زمینه هم مشغول به تدریس در دانشگاه می باشند. موفق به تالیف چندین کتاب و مقاله علمی و پژوهشی در مجلات دانشگاهی معتبر شده اند. همینطور مقالات و سخنرانی های متعددی در انواع کنگره ها داشته اند.

موفق به کسب رتبه برتر در آزمون وکلا شده اند و عضو رسمی کانون وکلای استان آذربایجان شرقی هستند. فعالیت ایشان در زمینه وکالت و ارائه مشاوره در خصوص پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و قراردادها، دعاوی تجاری، دعاوی اداری و دعاوی خانوادگی است. بیش از 12 سال سابقه مدیریت گروه حقوق در دانشگاه را دارند و چندین سال عضو هیئت علمی دانشگاه بوده اند.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع قانون، مجتمع جزیره، طبقه 5، واحد 2

شماره تماس: 09141193504

خیراله اربطانی

خیراله اربطانی وکیل تبریز

آقای خیراله اربطانی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند. قبولی 3 سال متوالی در آزمون مرکز وکلا، مشاور حقوقی و قضایی، قبول دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، تغییر کاربری غیر مجاز امور اراضی و سایر دعاوی اداری با هماهنگی قبلی پذیرفته می شود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای خیراله اربطانی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09142224359
آدرس دفتر: تبریز، چهارراه ابرسان، ساختمان اسکان، طبقه ۸، واحدD

هادی ابهریان ایرانق

جناب آقای هادی ابهریان ایرانق

جناب آقای ابهریان ایرانق وکیل پایه یک دادسگتری در تبریز هستند. ایشان متخصص در دعاوی ملکی، دعاوی مربوط به موجر و مستاجر، دعاوی مربوط به شهرداری ها، مطالبه وجه، تملک آپارتمان ها، اخذ سند رسمی ملک، حقوق مالکیت فکری، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حقوق مالکیت فکری، کلیه دعاوی مربوط به خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی کیفری، مواد مخدر، قاچاق، دعاوی انتخاباتی، سیاسی، پزشکی و … هستند. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است.

آدرس دفتر: تبریز، از طرف آبرسانی، نبش چهارراه مارالان، پلاک 132، نبش سوپر زیتون، طبقه دو

شماره تماس: 09142234034

مصطفی آبادیان

جناب آقای مصطفی آبادیان

آقای آبادیان وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و قاضی اسبق دادگستری هستند. از سوابق آقای آبادیان تدریس در دانشگاه های آزاد مراغه، بناب و آذر شهر تبریز و پیام نور آذرشهر می باشد. تحصیلات آقای آبادیان کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق قضایی دارند. سایر تخصص های ایشان در پرونده های تملک آپارتمان ها، دعاوی شهرداری ها، مطالبه خسارت، دعاوی موجر و مستاجر، اجراییات، اسناد رسمی و تجاری و … است.

آدرس دفتر: تبریز، بناب، خیابان امام، روبروی پاساژ کشفی، دفتر وکالت آبادیان

شماره تماس: 09143159949

حمیده جوانمرد سعیدآباد

سرکار خانم حمیده جوانمرد سعیدآباد

خانم جوانمرد سعیدآباد وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در دعاوی ملکی هستند. سابقه ای بیش از 15 سال در حرفه وکالت و پیگیری انواع دعاوی دارند. پرونده هایی که خانم جوانمرد می پذیرند در خصوص دعاوی مختلف است. از جمله مربوط به املاک، دعاوی موجر و مستاجر، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، تملک آپارتمان ها، اختلاف کارگر و کارفرما، مالیات، دعاوی بانکی، دعاوی شهرداری ها، دعاوی امور وکالت، دعاوی خانواده و … است.

آدرس دفتر: تبریز، سه راهی ولیعصر، طبقه فوقانی مهر اقتصاد ( ساختمان بابازاده)، واحد A8

شماره تماس: 09143029928

کریم عبدواله زاده

 کریم عبدواله زاده بهترین وکیل ملکی در تبریز

آقای کریم عبداله زاده (تبریزی) وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه، دارای 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، مالی، ملکی، اراضی، منابع طبیعی، خانواده، امور حسبی، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد با موضوعات مختلف می باشند. طرح دعوی در کلیه مراجع قضایی، شعبه قضایی و اداری توسط ایشان انجام می شود.

برخی از سوابق آقای کریم عبداله زاده:

  • سابقه همکاری با ادارات منابع طبیعی
  • همکاری با شرکت های دولتی و خصوصی
  • همکاری با بنیاد شهید انقلاب اسلامی
  • همکاری با شرکت های خصوصی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای کریم عبداله زاده، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09143109026 (ساعات تماس17 الی 21)
آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبدوله زاده (تبریزی) (جلسه حضوری فقط با قرار قبلی امکان پذیر است)

رشید اعظمی

جناب آقای رشید اعظمی، وکیل متخصص جرایم املاک و مستغلات، دعاوی مالی و قراردادها، مشاور حقوقی در تبریز، مولف کتب حقوقی قانون به زبان تصویر و آموزش حقوق به سبک مایندمپینگ و مدرس دروس وکالت‌، مشاوره حقوقی بیمه البرز کل استان آذربایجان شرقی، وکیل شخصی خواننده افشین آذری و کارشناس حقوق از جمله سوابق کاری و تحصیلی وکیل اعظمی است.

دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و … من جمله دعاوی هستند که توسط آقای اعظمی قبول پرونده شده و اکثر این پرونده‌ها به نفع موکلین این وکیل خوب و نمونه به پایان رسیده است.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، جنب روگذر ولیعصر، جنب خانه كيك و تم تولد وانيلا، ساختمان ماهان، طبقه چهارم

شماره تماس: 09144120946

راضیه طهماسب نژاد

سرکار خانم راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری در تبریز می باشند که با برخورد و رفتار، فن بیان و نفوذ کلام و همچنین آشنایی با قوانین پیچیده دادگاه خانواده در زمینه دعاوی خانواده به عنوان یکی از بهترین وکلای تبریز شناخته می شوند، ایشان پرونده های زیادی را در حوزه انواع طلاق، طلاق توافقی، مطالبه نفقه، مطالبه مهریه و غیره به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، چهارراه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه 3، واحد 1

شماره تماس: 09144120489

فهیمه گوگردچی

سرکار خانم فهیمه گوگردچی

خانم گوگردچی از وکلای باسابقه در زمینه دعاوی ملکی در شهر تبریز هستند. ایشان در زمینه های حقوقی، اعسار، امور ثبتی، تملک آپارتمان ها، خانواده، دعاوی مربطو به شهرداری ها و … تخصص دارند. سایر فعالیت های خانم گوگردچی روی پرونده های مربوط به تملک آپارتمان ها، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، اجراییات، موجر و مستاجر، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و … می باشد.

آدرس دفتر: تبریز، سه راه ولیعصر، اول سعدی، طبقه فوقانی بانک مهر اقتصاد، واحد 8

شماره تماس: 09141033788

ناصر امامی فرد

جناب آقای ناصر امامی فرد وکیل پایه یک دادگستری آذربایجان شرقی و مشاور حقوقی در شهر تبریز می باشند. وی پژوهشگر دوره دکتری تخصصی حقوق بین الملل و مدرس دانشگاه می باشند که می توان از تخصص های وی به قراردادها و داوری، بین المللی و مهاجرت، چک و سفته و اسناد تجاری و امور تجاری و ثبتی اشاره نمود.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه منصور، دور میدان، نبش کوچه صدر، ساختمان حریر 4 طبقه 3

شماره تماس: 09143145494

چرا وکیل ملکی انتخاب کنیم؟

با در نظر گرفتن پیچیدگی های پرونده های ملکی، بدیهی است که برای موفقیت هرچه بهتر در این پرونده ها، بهتر است با وکیلی خبره در امور مالکی و املاک در ارتباط باشیم. گرایش دعاوی مربوط به املاک بسیار گسترده است و راهکار مناسب، بهره مندی از وکیل ملکی متخصص است.

دعاوی ملکی مربوط به اموال غیر منقول اند یعنی با ملک و اموال در ارتباط اند و همینطور یکی از پرونده های چالش برانگیز هستند که زمان زیادی از برای رسیدگی و پیگیری می خواهند و معمولا زمان ریادی از وقت دادگاه ها را به خود اختصاص می دهند. طبیعتا افرادی که در تبریز دچار مشکلات مربوط به املاک شده اند، اگر به قوانین و روش های پیگیری پرونده ملکی خود آگاه نباشند، به مشکل برخورد می کنند.

معرفی 10 وکیل ملکی در تبریز

عدم مراجعه به موقع به وکیل ملکی، موجب بروز خسارات جبران ناپذیری می شود. برای کسب نتیجه مطلوب و دستیابی به حقوق خود بهترین روش اعطای وکالت پرونده به وکیل است.

برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در تبریز باید به چند معیار مهم توجه کنیم که ما مهمترین آنها را لیست کرده ایم:

  • اطلاعات به روز وکیل ملکی و آگاهی کامل او از قوانین و آیین نامه های مربوط به دعاوی ملکی
  • تجربه بالای وکیل ملکی در پرونده های ملکی مشابه و کسب نتیجه مطلوب در آنها
  • فن بیان قوی و تسلط به نگارش لوایح برای پرونده های ملکی
  • اطلاع و آگاهی کامل وکیل ملکی از روند پرونده های ملکی
  • رعایت انصاف در دریافت حق الوکاله

وکیل ملکی در تبریز به چه موضوعاتی رسیدگی می کند؟

در یکی از معامله های ملکی که روزانه در شهر تبریز انجام می شود، فقط کافی است که یکی از طرفین به تعهدات خود به صورت عمدی و یا سهوی عمل نکند. بنابراین با شدت گرفتن ماجرا، پیچیدگی های آن نیز بیشتر می شود. در چنین شرایطی برای دفاع از حقوق خود باید به وکیل متخصص ملکی مراجعه کنیم. دعاوی ملکی انواع بسیار مختلفی دارد که در ادامه بیشتر در مورد آنها توضیح می دهیم.

بهترین وکیل املاک تبریز

دعاوی مرتبط با نقض عهد یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد یکی از انواع دعاوی ملکی است. پرونده های الزام به اخذ پایان کار، دعاوی مربوط به سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، اخذ ثمن معامله، حق کسب و پیشه، کلیه دعاوی مربوط به سرقفلی، دعاوی مربوط به فسخ اجاره نام و … موضوعاتی است که وکیل ملکی به آنها رسیدگی می کند.

در موارد دیگر ممکن است برای تان پیش آمده باشد و یا در اطرافیان دیده باشید که یکی از طرفین نسبت به ملک دیگری سوء نیت دارد و کار مجرمانه ای انجام می دهد. مثلا ملکی که به دیگری تعلق دارد را بدون اجازه مالک به دیگری می فروشد یا اجاره می دهد در واقع به نوعی جعل سند می کند. چنین دعاوی پیچیدگی هایی دارند که با کمک وکیل ملکی خبره در در دادگاه های کیفری تبریز حل می گردد.

کلام آخر

مشکلات ملکی یکی از مواردی است که ممکن است در هر معامله ای به وجود بیاید. خرسد و فروش، رهن و اجاره، مشارکت در ساخت و … همگی از مواردی اند که برای جلوگیری از بروز مشکل و کلاهبرداری، می توانیم با وکیل متخصص در امور ملکی مشاوره ای داشته باشیم. در این مقاله بهترین وکیل ملکی در تبریز را معرفی کردیم تا در صورت نیاز انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم مطالب برای تان مفید باشد. لطفا نظرات و انتقادات تان را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا