ملکیوکلا

10تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

باتوجه به آمار بالای ساخت و سازها در کلانشهرهایی مانند تبریز، طبیعتا ممکن است اختلافاتی میان خریدار و فروشنده، مشکلاتی در تحویل ملک، فروش ملکی به چند نفرو اختلافات این چنینی به وجود بیاید. دعاوی ملکی به اموال غیر منقول و افراد ارتباط دارد. اگر در تبریز دچار مشکلات ملکی شده اید، در ادامه قصد معرفی وکلای ملکی شهر تبریز را داریم. برای شناخت بهترین وکیل ملکی در تبریز همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل ملکی در تبریز کیست؟

بهترین وکیل ملکی در تبریز کیست؟

انتخاب وکیل ملکی در دعاوی که به وجود آمده است، نیاز به دقت بالا دارد. دعاوی که مربوط به تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار، خلع ید، تقسیم و افراز املاک مشاع، جعل سند، تصرف عدوانی، فروش مال غیر و … همگی جزو دعاوی ملکی است که بهترین وکیل ملکی در تبریز توانایی پیگیری و حل آن را دارد.

بهترین وکیل تبریز که متخصص در دعاوی ملکی است، دانش و تجربه لازم برای دفاع از این پرونده ها و حضور در محاکم قضایی را دارد. بدین ترتیب بهتر از هر فرد دیگری می تواند از حقوق ما دفاع نماید.در کل وکیل ملکی به کسی گفته می شود که در زمینه ی حقوقی املاک و مستغلات فعالیت داشته و همچنین به واسطه ی اخذ تعداد بالایی از پرونده ها با همین موضوعات، تجربه کاملی در این خصوص کسب کرده است.

وکیل ملکی به علت تسلط زیاد به مسائل ملکی و شناخت کامل قوانین وضع شده حوزه ملکی برای اثبات مالکیت شما در اموال غیرمنقول فعالیت می کند. کلمه ی غیر منقول به اموالی می گویند که امکان جابه جایی در آن وجود ندارد. این املاک مورد بحث ممکن است در داخل و یا خارج محدوده شهری قرار گرفته باشد و یا اینکه از املاک تجاری و غیر تجاری و همچنین مسکونی باشد و وکیل برای احقاق حقوق مالکیت شما در آن فعالیت خود را آغاز کند.

مسئله ای که عموم ممکن است از آن بی خبر باشند این است که دعاوی ملکی تنها به یک شکل نبوده و اشکال مختلفی دارد به طور کلی دعاوی ملکی به سه دسته تقسیم می شوند:

دعاوی ملکی کیفری: این دعاوی زمانی طرح می شود که یک جرم در رابطه با املاک صورت گرفته باشد. مانند شرایطی که شخصی با سوء نیت قبلی و عمدی جعل سند کرده و ملکی را با همان سند جعل شده به فروش رسانده باشد. و یا کلاهبرداری از لحاظ قیمت صورت گرفته باشد.

دعاوی ملکی حقوقی: این دعاوی نیز زمانی مطرح می شود که ملک مورد بحث مشکل حقوقی داشته باشد که در این صورت حتی دادگاه رسیدگی آن نیز از پرونده های ملکی کیفری مجزا می باشد.

دعاوی ملکی ثبتی: دعاوی ملکی ثبتی نیز شامل موضوعاتی از قبیل ابطال سند رسمی و اختلافی یا ثبت اسناد و … می باشد. دادگاه رسیدگی دعاوی ملکی ثبتی نیز متفاوت از دعاوی کیفری و حقوقی می باشد.

وکلای ملکی تنها در دادگاه و طرح شکوائیه نیست که به کمک افراد می آید؛ بلکه شما حتی می توانید در مرحله ی قبل از معامله، و حین معامله نیز روی تجربه و تبحر وکیل ملکی حساب باز کنید. چرا که اگر یک وکیل ملکی در معاملات همراه شما باشد می تواند از همان ابتدا راه های کلاهبرداری و تلف شدن سرمایه شما را کور کند. با انجام استعلامات لازم و کشف هرگونه مشکل در اسناد املاک شما را یاری کرده و از انتخاب ملک مشکل دار جلوگیری به عمل آورد.

مرحله دومی که نیاز حضور یک وکیل ملکی به شدت احساس می شود مرحله ی عقد قرارداد یا تنظیم اسناد علی الخصوص در حجم بالای سرمایه می باشد. دقت نظری که یک وکیل با اطلاعات و تجربه ای که دارد می تواند در مرحله ی حساس خرید و فروش به خرج دهد به هیچ عنوان در توانایی های یک شخص نا آشنا به امور حقوقی و قضایی نمی گنجد.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق توافق طرفین تعیین می شود
👨🏼‍⚖️ پیگیری مستمرپیگیری منافع موکل تا اعلام رای قطعی
📚 سابقه بالابیانگر تجربیات وکیل است
✔️ اطلاع از تغییرات قوانینعلم وکیل را به روز نگه می دارد

در ادامه مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز می پردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای متخصص این شهر همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تبریز را بشناسید! ⚖️

زهرا محمدی

زهرا محمدی بهترین وکیل ملکی در تبریز

خانم زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری تبریز با شماره پروانه ۵۸۹۵۱، با چندین سال سابقه وکالت در زمینه‌های مختلف حقوقی و خانواده و کیفری علی الخصوص ملکی و شهرداری فعالیت می‌کنند و تا به امروز پرونده‌های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده‌اند از این طریق توانسته‌اند در میان بهترین وکلای ملکی در تبریز جای پیدا کنند.

از افتخارات علمی ایشان کسب رتبه سه رقمی در کنکور سراسری در مقطع کارشناسی حقوق ،اخذ مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری و کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران می‌باشد.

خدمات ایشان:

 • تنظیم دادخواست و لایحه و شکواییه و ارسال از طریق نرم‌افزار ارتباطی حتی بدون حضور شما
 • مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی ارائه تکنیک‌های دفاعی
 • دعاوی مطالبه وجه چک، سفته، خسارت تاخیر تادیه، مطالبه وجه، الزام به تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات ،ابطال قرارداد، اثبات بیع، اثبات مالکیت انحصار وراثت، تقسیم ارث، مطالبه سهم الارث، خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، ابطال مبایعه نامه، تحویل مبیع، تنظیم قرارداد،اختلافات قراردادی اعم از ملکی و خودرو، تعدیل و افزایش اجاره بها، پرونده اصلاحات ارضی و منابع طبیعی و تغییر کاربری و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم زهرام حمدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09143041822
آدرس دفتر:
تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران، ساختمان نامدار، طبقه ۱، واحد ۶


خیراله اربطانی

خیراله اربطانی وکیل تبریز

آقای خیراله اربطانی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند. قبولی 3 سال متوالی در آزمون مرکز وکلا، مشاور حقوقی و قضایی، قبول دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، تغییر کاربری غیر مجاز امور اراضی و سایر دعاوی اداری با هماهنگی قبلی پذیرفته می شود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای خیراله اربطانی به جز روزهای تعطیل، با ارسال پیامک به شماره زیر از ساعت 15 الی 20، رزرو وقت نمایید:

شماره تماس: 09142224359
آدرس دفتر: تبریز، چهارراه ابرسان، ساختمان اسکان، طبقه ۸، واحدD


علیرضا دانشی

علیرضا دانشی بهترین وکیل ملکی در تبریز

آقای علیرضا دانشی، وکیل پایه یک دادگستری، رتبه 4 اختبار کانون وکلا آذربایجان شرقی، مولف کتاب واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان، کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن پترزبورگ روسیه درباره حقوق در سال 1392 است.

داوری، دعاوی رایانه‌ای، دعاوی قاچاق، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، ارث و وصیت، مهاجرتی از مهم‌ترین تخصص‌های این وکیل است که بیش از 300 پرونده موفق در این دعاوی داشته است استاد دانشگاه پیام نور، وکیل شرکت آذر پی سهند، و تی پی هلدینگ از سوابق مهم کاری می‌باشد.

جهت اعطای وکالت به آقای علیرضا دانشی و دریافت مشاوره از آقای علیرضا دانشی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09144892734
آدرس دفتر:
تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، بالاتر از دادگستری، مجتمع وکلای دادگستری، طبقه 6


آرش خرم نیا

آرش خرم نیا بهترین وکیل ملکی در تبریز

آقای آرش خرم نیا وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. ایشان در زمینه دعاوی و امور مربوط به شرکت ها تخصص ویژه ای دارند و انواع خدمات مشاوره و وکالت در این پرونده ها را می پذیرند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای آرش خرم نیا، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09141151874
آدرس دفتر:
تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع وکلا، طبقه ۶


راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد بهترین وکیل تبریز

خانم راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری تبریز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و یکی از وکلای زن متخصص در تبریز می باشند. ارائه مشاوره و پیگیری انواع دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و … توسط ایشان انجام می پذیرد. ایشان درصد بالایی از پرونده های کلاهبرداری را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه محسوب می شوند.

برخی از تخصص های ایشان:

 • دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ارث و تقسین ترکه و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، سرقت، جعل، خیانت در امانت و …
 • دعاوی ملکی: تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی، املاک مشاع و …

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه۳، واحد۱

شماره تماس: 09144120489


کریم عبداله زاده (تبریزی)

 کریم عبدواله زاده (تبریزی) بهترین وکیل ملکی در تبریز

آقای کریم عبداله زاده (تبریزی) وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه، دارای 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، مالی، ملکی، اراضی، منابع طبیعی، خانواده، امور حسبی، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد با موضوعات مختلف می باشند. طرح دعوی در کلیه مراجع قضایی، شعبه قضایی و اداری توسط ایشان انجام می شود.

برخی از سوابق آقای کریم عبداله زاده (تبریزی):

 • سابقه همکاری با ادارات منابع طبیعی
 • همکاری با شرکت های بیمه دولتی و خصوصی
 • همکاری با بنیاد شهید انقلاب اسلامی
 • همکاری با شرکت های خصوصی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای کریم عبداله زاده (تبریزی)، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09143109026 (ساعات تماس17 الی 21)
آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبداله زاده (تبریزی) (جلسه حضوری فقط با قرار قبلی امکان پذیر است)


حمیده جوانمرد سعیدآباد

سرکار خانم حمیده جوانمرد سعیدآباد

خانم جوانمرد سعیدآباد وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در دعاوی ملکی هستند. سابقه ای بیش از 15 سال در حرفه وکالت و پیگیری انواع دعاوی دارند. پرونده هایی که خانم جوانمرد می پذیرند در خصوص دعاوی مختلف است. از جمله مربوط به املاک، دعاوی موجر و مستاجر، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، تملک آپارتمان ها، اختلاف کارگر و کارفرما، مالیات، دعاوی بانکی، دعاوی شهرداری ها، دعاوی امور وکالت، دعاوی خانواده و … است.

آدرس دفتر: تبریز، سه راهی ولیعصر، طبقه فوقانی مهر اقتصاد ( ساختمان بابازاده)، واحد A8

شماره تماس: 09143029928

رشید اعظمی

جناب آقای رشید اعظمی، وکیل متخصص جرایم املاک و مستغلات، دعاوی مالی و قراردادها، مشاور حقوقی در تبریز، مولف کتب حقوقی قانون به زبان تصویر و آموزش حقوق به سبک مایندمپینگ و مدرس دروس وکالت‌، مشاوره حقوقی بیمه البرز کل استان آذربایجان شرقی، وکیل شخصی خواننده افشین آذری و کارشناس حقوق از جمله سوابق کاری و تحصیلی وکیل اعظمی است.

دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و … من جمله دعاوی هستند که توسط آقای اعظمی قبول پرونده شده و اکثر این پرونده‌ها به نفع موکلین این وکیل خوب و نمونه به پایان رسیده است.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، جنب روگذر ولیعصر، جنب خانه كيك و تم تولد وانيلا، ساختمان ماهان، طبقه چهارم

شماره تماس: 09144120946

فهیمه گوگردچی

سرکار خانم فهیمه گوگردچی

خانم گوگردچی از وکلای باسابقه در زمینه دعاوی ملکی در شهر تبریز هستند. ایشان در زمینه های حقوقی، اعسار، امور ثبتی، تملک آپارتمان ها، خانواده، دعاوی مربطو به شهرداری ها و … تخصص دارند. سایر فعالیت های خانم گوگردچی روی پرونده های مربوط به تملک آپارتمان ها، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، اجراییات، موجر و مستاجر، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و … می باشد.

آدرس دفتر: تبریز، سه راه ولیعصر، اول سعدی، طبقه فوقانی بانک مهر اقتصاد، واحد 8

شماره تماس: 09141033788

دکتر علی جاوید

دکتر علی جاوید بهترین وکیل ملکی در تبریز

آقای دکتر علی جاوید وکیل پایه یک دادگستری از سال 1382 به صورت تخصصی مشغول به حرفه وکالت در شهر تبریز می باشد و دفاع از پرونده های متعدد حقوقی و کیفری در سوابق حرفه ای ایشان قرار دارد. همزمان وکیل و مشاور حقوقی نهادها و شرکت های مختلف دولتی و خصوصی نیز میباشد همچنین ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و  مشغول تدریس در دانشگاه نیز می باشد.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع قانون، مجتمع جزیره، طبقه 5، واحد 2

شماره تماس: 09141193504


چرا وکیل ملکی انتخاب کنیم؟

با در نظر گرفتن پیچیدگی های پرونده های ملکی، بدیهی است که برای موفقیت هرچه بهتر در این پرونده ها، بهتر است با وکیلی خبره در امور مالکی و املاک در ارتباط باشیم. گرایش دعاوی مربوط به املاک بسیار گسترده است و راهکار مناسب، بهره مندی از وکیل ملکی متخصص است.

دعاوی ملکی مربوط به اموال غیر منقول اند یعنی با ملک و اموال در ارتباط اند و همینطور یکی از پرونده های چالش برانگیز هستند که زمان زیادی از برای رسیدگی و پیگیری می خواهند و معمولا زمان زیادی از وقت دادگاه ها را به خود اختصاص می دهند. طبیعتا افرادی که در تبریز دچار مشکلات مربوط به املاک شده اند، اگر به قوانین و روش های پیگیری پرونده ملکی خود آگاه نباشند، به مشکل برخورد می کنند.

عدم مراجعه به موقع به وکیل ملکی، موجب بروز خسارات جبران ناپذیری می شود. برای کسب نتیجه مطلوب و دستیابی به حقوق خود بهترین روش اعطای وکالت پرونده به وکیل است.

برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در تبریز باید به چند معیار مهم توجه کنیم که ما مهمترین آنها را لیست کرده ایم:

 • اطلاعات به روز وکیل ملکی و آگاهی کامل او از قوانین و آیین نامه های مربوط به دعاوی ملکی
 • تجربه بالای وکیل ملکی در پرونده های ملکی مشابه و کسب نتیجه مطلوب در آنها
 • فن بیان قوی و تسلط به نگارش لوایح برای پرونده های ملکی
 • اطلاع و آگاهی کامل وکیل ملکی از روند پرونده های ملکی
 • رعایت انصاف در دریافت حق الوکاله
معرفی 10 وکیل ملکی در تبریز

وکیل ملکی در تبریز به چه موضوعاتی رسیدگی می کند؟

در یکی از معامله های ملکی که روزانه در شهر تبریز انجام می شود، فقط کافی است که یکی از طرفین به تعهدات خود به صورت عمدی و یا سهوی عمل نکند. بنابراین با شدت گرفتن ماجرا، پیچیدگی های آن نیز بیشتر می شود. در چنین شرایطی برای دفاع از حقوق خود باید به وکیل متخصص ملکی مراجعه کنیم. دعاوی ملکی انواع بسیار مختلفی دارد که در ادامه بیشتر در مورد آنها توضیح می دهیم.

دعاوی مرتبط با نقض عهد یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد یکی از انواع دعاوی ملکی است. پرونده های الزام به اخذ پایان کار، دعاوی مربوط به سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، اخذ ثمن معامله، حق کسب و پیشه، کلیه دعاوی مربوط به سرقفلی، دعاوی مربوط به فسخ اجاره نام و … موضوعاتی است که وکیل ملکی به آنها رسیدگی می کند.

در موارد دیگر ممکن است برای تان پیش آمده باشد و یا در اطرافیان دیده باشید که یکی از طرفین نسبت به ملک دیگری سوء نیت دارد و کار مجرمانه ای انجام می دهد. مثلا ملکی که به دیگری تعلق دارد را بدون اجازه مالک به دیگری می فروشد یا اجاره می دهد در واقع به نوعی جعل سند می کند. چنین دعاوی پیچیدگی هایی دارند که با کمک وکیل ملکی خبره در در دادگاه های کیفری تبریز حل می گردد.

مزیت حضور وکیل در جریان رسیدگی پرونده چیست؟

گاها شما به عنوان یک موکل با پرداخت مقداری حق الوکاله از پرداخت هزینه های اضافی دیگر راحت شوید. زیرا شما در صورت عدم آگاهی به دعاوی حقوقی و ملکی و … بی شک باید راههای مختلفی را بصورت آزمون و خطا امتحان کنید تا در نهایت در یک مورد موفق شوید که حتی با تمام این مسائل باز احتمال شکست برای شما پابرجاست و این مسئله علاوه بر تحمیل هزینه بالا، زمان زیادی هم از شما میگیرد؛ ولی اگر شما پرونده خود را به وکیل حاذقی بسپارید دیگر چنین مشکلاتی گریبان شما را نمی گیرد و با خیالی آسوده می توانید مراحل رسیدگی به پرونده را به مهارت یک وکیل خوب بسپارید و از نتیجه بخش بودن آن اطمینان داشته باشید.

هیچ فردی نمی تواند به تمامی قوانین و مقررات های حقوقی و قضایی تسلط داشته باشد به همین دلیل حضور یک وکیل پایه یک دادگستری تشویش موکل را بابت روند دادگاه و داسرا می کاهد و یا مشورت با یک مشاور حقوقی می تواند از هدر رفت سرمایه به دلیل عدم آشنایی به مقررات و تبصره ها جلوگیری کرده و کمک بسیاری به شما می کند. در شرایط اخذ وکیل یا مشاور حقوقی کمترین نتیجه ای که می توانید بگیرید آگاهی شما نسبت به نتیجه احتمالی دادگاه می باشد و این آگاهی باعث می شود در شرایط خاص اقدام درستی انجام دهید.
وکیل پایه یک دادگستری شناخت کاملی درباره ارائه ی به موقع مدارک و شواهدات به دادگاه دارد و تا حد زیادی موفقیت موکل را افزایش می دهد.

مزیت حضور وکیل در جریان رسیدگی پرونده چیست؟

کلام آخر

مشکلات ملکی یکی از مواردی است که ممکن است در هر معامله ای به وجود بیاید. خرسد و فروش، رهن و اجاره، مشارکت در ساخت و … همگی از مواردی اند که برای جلوگیری از بروز مشکل و کلاهبرداری، می توانیم با وکیل متخصص در امور ملکی مشاوره ای داشته باشیم. در این مقاله بهترین وکیل ملکی در تبریز را معرفی کردیم تا در صورت نیاز انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم مطالب برای تان مفید باشد. لطفا نظرات و انتقادات تان را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دو =

دکمه بازگشت به بالا