کیفریوکلا

10تا از بهترین وکیل سرقت در شیراز⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

دزدی که از آن در اصطلاحات حقوقی با عنوان سرقت یاد می‌شود یکی از مهم‌ترین جرایمی است که باعث سلب امنیت از شهروندان یک جامعه خواهد شد. قانونگذار برای جلوگیری از وقوع جرم سرقت سعی داشته است تا قوانین سختگیرانه‌ای در این خصوص به تصویب رسانده و مجازات‌های سنگینی را برای آن در نظر بگیرد تا به نوعی در این خصوص بازدارندگی ایجاد کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل سرقت در شیراز آشنا کنیم پس تا انتهای مطلب در کنار ما باشید.

بهترین وکیل سرقت در شیراز

بهترین وکیل سرقت در شیراز کیست؟

این نکته را در نظر بگیرید که در قوانین و مقررات مصوب در کشور اعلام شده که سرقت عبارت است از ربوده شدن هرگونه مال متعلق به غیر توسط سارق. جرم سرقت را می‌توان یکی از بزرگترین جرایم مندرج در قانون مجازات اسلامی به شمار آورد که قانونگذار مجازات‌های سنگینی را نیز برای آن در نظر گرفته است و فرد سارق متحمل این مجازات‌ها خواهد شد. همواره شما می‌توانید با مراجعه به بهترین وکیل سرقت در شیراز خواسته‌های حقوقی خود را دنبال کرده و به این شکل ادعاهای خود را به اثبات برسانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل کیفری در شیراز  کلیک کنید!

لازم به ذکر است که بهترین وکیل سرقت در شیراز از نظر دانش حقوق در سطح بالایی قرار داشته و می‌تواند با تسلط زیادی که بر روی قوانین و مقررات دارد، شما را در پرونده‌های سرقت یاری کند. همچنین شهرت بهترین وکیل سرقت در شیراز باعث می‌شود تا به دانش حقوقی و تجربیات او در این زمینه پی ببریم. باید در انتخاب وکیل سرقت خوب در شیراز به معیارهای مختلفی توجه داشته باشیم و با استفاده از آنها سطح توانمندی و میزان تبحر وکلا را مورد آزمایش و سنجش دقیقی قرار دهیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل سرقت در شیراز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

عبدالخالق آزاد گلستانی

عبدالخالق آزاد گلستانی وکیل سرقت در شیراز

جناب آقای عبدالخالق آزاد گلستانی، وکیل پایه یگ دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه کاری عالی و درخشان 17ساله در شیراز می باشند. ایشان به طور تخصصی در حوزه دعاوی کیفری که شامل دعاوی سرقت و سرقت مسلحانه، دعاوی کلاهبرداری، دعاوی قتل، دعاوی آدم ربایی و دعاوی اخاذی فعالیت می کنند و تاکنون توانسته اند رضایت موکلین خود را کسب نموده و آن هارا به نتیجه دلخواه و مطلوبشان برساند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان پیروزی (نمازی سابق)، جنب چاپخانه فرهنگ، طبقه 4

شماره تماس: 09391620190

منوچهر ارجنمند اینالو

منوچهر ارجمند اینالو بهترین وکیل سرقت در شیراز

جناب آقای منوچهر ارجمند از وکیل های کاربلد و ماهر در شهر شیراز هستند. جناب ارجمند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه های گوناگون وکالت، اعم از سرقت، کلاهبرداری، قتل و آدم ربایی می باشند و توانسته اند تعداد زیادی از پزونده های موکلینشان را با بهترین نتیجه خاتمه دهند.

آدرس دفتر: شیراز، فرهنگ شهرک 54، فرعی 54/3، پلاک 73، ساختمان آوا، واحد 8

شماره تماس: 09177104385

حسین آرمون

حسین آرمون بهترین وکیل سرقت در شیراز

جناب آقای حسین آرمون، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز هستند. وی در حوزه دعاوی کیفری شامل سرقت، کلاهبرداری، تزویر و سایر دعاوی که مرتبط با دعاوی کیفری باشد، طی 15سال است که فعالیت دارند و با توجه به تجربه هایی که در حل این پرونده ها دارند، می توانند جریان دادگاه را با سرعت بیشتری طی کنند و پیش ببرند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان حکیمی، ساختمان حکیم، طبقه ششم

شماره تماس: 09173009000

سمیه اسکندری

سمیه اسکندری بهترین وکیل سرقت در شیراز

سرکار خانم سمیه اسکندری، دیگر بهترین وکیل سرقت در شیراز می باشند. خانم اسکندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان به طور تخصصی روی دعاوی کیفری از جمله سرقت، فعالیت می کنند که توانسته اند طی 14 سال سابقه کاری عالی که از خود ثبت نموده اند، نتیجه های عالی و درخشانی را از خود بجای بگذارند.

آدرس دفتر: شیراز، پاسداران، خیابان شهید آقایی، ساختمان صدف، واحد 1

شماره تماس: 09177125671

لیلا افسری

لیلا افسری بهترین وکیل سرقت در شیراز

سرکار خانم لیلا افسری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز هستند. خانم افسری دارای 15 سال سابقه کاری در حوزه های گوناگون دعاوی کیفری، علی الخصوص دعاوی سرقت و یا سرقت مسلحانه را دارا می باشند. ایشان با مهارت و دانش حقوقی خود، تعهد و مسئولیت پذیری، ارائه راهکارهای سریع، دقیق و قانونی به موکلینشان و تحلیل قوی پرونده های مراجعین توانسته اند مشکلات پرونده شان را با بالاتریت دقت، تمرکز و سرعت بفهمند و در راستای حل آنان قدم بردارند.

آدرس دفتر: شیراز، ضلع شمالی میدان معلم، طبقه فوقانی املاک آرین

شماره تماس: 09171320384


رازهای مهم درباره حق الوکاله وکیل سرقت شیراز

حق الوکاله بهترین وکیل سرقت در شیراز در واقع مقدار دستمزدی است که باید برای اعطای وکالت در اختیار وکیل مورد نظرتان قرار دهید تا او در عوض حاضر شود تا در دادگاه حافظ منافع شما باشد. در صورتی که از وکیل متخصص برای دعاوی سرقت استفاده کنید، می‌توانید ادعای خود را در زمان کمتری به اثبات رسانده و یا اینکه ادعاهای مطرح شده را رد کنید و از جرم سرقت تبرئه شوید. در ادامه این مطلب سعی داریم تا مهم‌ترین رازهایی که درباره حق الوکاله وکلا وجود دارد را به دقت مورد بررسی قرار دهیم.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد: یکی از حقایق مهم درباره دستمزد وکلای این است که در بسیاری از پرونده‌های حقوقی و کیفری به مانند دعاوی سرقت لازم است تحول وکاله را به صورت توافقی تعیین کرد؛ یعنی وکیل و موکل پیش از امضای قرارداد موظف هستند درباره تمامی جزئیات مربوط به همکاری خود به توافقات کامل دست پیدا کنند. این مسئله به دو طرف کمک می‌کند تا پس از امضای قرارداد تعامل بهتری با یکدیگر داشته و در نهایت بتوانند رفتار حرفه‌ای را از خود در تمامی مراحل دادرسی به نمایش بگذارند.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل شیراز

سابقه وکیل مقدار دستمزد را افزایش می‌دهد؛ به شما توصیه می‌کنیم در دعاوی مربوط به سرقت اموال منقول به سراغ بهترین وکیل سرقت در شیراز بروید. چنین وکیلی دارای سابقه درخشان و رزومه قابل اتکایی است و می‌تواند در زمان کمی خواسته‌های حقوقی شما را در محاکم قضایی مطرح نموده و گام‌های بلندی را برای تحقق آنها بردارد؛ اما باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که وکلای با سابقه از شما دستمزد بیشتری درخواست خواهند کرد، پس باید در زمان امضای قرارداد به این نکته توجه داشته باشید.

برخی از افرادی که با پرونده‌های مربوط به سرقت دست به گریبان هستند به دلیل شرایط مالی و اقتصادی که در اختیار دارند، از استخدام وکیل منصرف شده و تصمیم می‌گیرند خودشان به تنهایی رسیدگی به پرونده در تمامی مراحل را بر عهده بگیرند. ذکر این نکته ضروری است که لازم نیست تمامی مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را به صورت یکجا در اختیار وکیل مورد نظرتان قرار دهید، از او می‌توانید بخواهید که دستمزدش را قسطی دریافت نماید.

بهترین وکیل سرقت در شیراز

4 پیشنهاد خاص پیش از انتخاب وکیل سرقت در شیراز

قید وکلای بی تجربه و تازه کار را بزنید: همواره باید در دعاوی سرقت به سراغ بهترین وکیل سرقت در شیراز بروید، چرا که چنین وکیلی دارای تجربیات قابل اتکایی است و می‌تواند از سابقه درخشان خود در جهت ارائه راهکارهای مناسب موکل کمک بگیرد. این نکته درست است که وکلای تازه کار دستمزدهای پایینتری را برای رسیدگی به پرونده‌های قضایی از شما مطالبه خواهند کرد، اما شانس کسب پیروزی با استفاده از آنها برای شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد. پس باید این نکته را در نظر بگیرید.

فن بیان وکیل را بررسی کنید: در تکمیل مراحل دادرسی گاهی لازم است وکیل در دادگاه حاضر شده و در محضر قاضی دفاعیات موثری را ارائه دهد تا به این شکل بتواند از  منافع موکل خود دفاع کرده و او را در پرونده‌های مربوط به سرقت به اهداف مد نظرش برساند. حال موقعیتی را تصور کنید که وکیلی دانش حقوقی بالایی در اختیار دارد و تسلط او بر روی قوانین و مقررات زیاد است، اما نمی‌تواند آنطور که باید فن بیان خود را در دادگاه به معرض نمایش بگذارد. چنین وکیلی هرگز نخواهد توانست در پرونده به پیروزی برسد.

بیشتر بخوانید: بهترین مشاور حقوقی در شیراز

مهارت‌های ارتباطی وکیل را بسنجید: یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل سرقت در شیراز این است که او همواره باید مهارت‌های ارتباطی بالایی داشته باشد تا به این شکل بتواند با افراد دخیل در پرونده‌های قضایی و دعاوی کیفری تعامل موثری داشته و او را به کسب پیروزی نزدیک و نزدیک‌تر نماید. وکیل به هیچ عنوان نباید خجالتی باشد و در جلسات ملاقات حضوری که با او برگزار می‌کنید باید به مهارت‌های ارتباطی او پی ببرید و اگر او دارای این مهارت‌ها بود لازم است معیارهای دیگری را نیز مورد سنجش قرار دهید.

تکلیف حق الوکاله را از همان ابتدا مشخص کنید: لازم است با وکلای مختلف دیدار کرده و با آنها در خصوص پرونده‌های مربوط به دعاوی سرقت صحبت کنید. این مسئله باعث می‌شود تا درک درست‌تری در خصوص آینده همکاری خود با وکیل پیدا کنید. یکی از موضوعات مهمی که لازم است در خصوص آن با وکیل خود همفکری نمود و در نهایت به توافقات کامل دست پیدا کنید حق الوکاله است. اگر تکلیف حق الوکاله از همان ابتدا مشخص شود به طور قطع وکیل و موکل می‌توانند در آینده تعامل بهتری داشته باشند.

بهترین وکیل سرقت در شیراز

کلام آخر

از شما مخاطبان عزیز سایت برترین وکیل برای مطالعه این مطلب حقوقی نهایت تشکر و قدردانی را داریم و امیدواریم که از مطالب مندرج در آن نهایت استفاده را کرده باشید. در این مطلب کوشیدیم تا شما را با برخی از مهمترین مشخصات بهترین وکیل سرقت در شیراز آشنا کنیم تا کار برای انتخاب از میان وکلا قدری ساده‌تر شود. همچنین حقایق مهمی را در خصوص دستمزد برخی از وکلای متخصص در زمینه‌های کیفری بیان نمودیم و پس از آن نیز به سراغ پیشنهادات ویژه برای انتخاب وکیل رفتیم. اکنون می‌خواهیم که شما نظرات و پیشنهادات خود را با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 9 =

دکمه بازگشت به بالا