خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز ⚖️【سال1403】

یکی از پرونده هایی که به وفور در دادگاه های خانواده دیده می شود، مهریه است. مهریه همان مالی است که پس از عقد شرعا و قانونا به زن تعلق دارد و می تواند هرگونه تصرفی بر آن داشته باشد. با این حال مشکلات بسیاری در مطالبه مهریه برای زوجه به وجود می آید که برای موفقیت در آن توصیه می شود از وکیلی خبره در این زمینه کمک گرفته شود. وکیل خبره در پرونده های مهریه از قوانین مطلع است و با تجاربی که دارد از حقوق موکل دفاع می کند. در این مقاله به شهر شیراز می پردازیم، سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز را معرفی کنیم. جهت اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در شیراز کیست؟

بهترین وکیل مهریه در شیراز کیست؟

یکی از کارهای مهم در پرونده های مربوط به مهریه، انتخاب وکیل خبره است. مسئولیت های مهم را نباید به هر وکیلی واگذار کنیم. مهریه یکی از پرونده هایی است که جنبه مالی بالایی برای موکل خود دارد و کمی کوتاهی در آن موجب از دست رفتن حقوق موکل می شود. برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در شیراز باید توجه کنید که وکیل در دعاوی خانواده تخصص داشته و پرونده های موفقی در این زمینه انجام داده باشد.

بهترین وکیل مهریه در شیراز، فردی است که به صورت تخصصی به پرونده های خانواده، طلاق و مهریه می پردازد و دانش و تجربه لازم برای وکالت در این دعاوی را دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اگر در شهر شیراز هستید و به دنبال بهترین وکیل شیراز که متخصص در دعاوی مهریه باشد، می گردید و نمی دانید که چه وکلایی در این زمینه فعالیت می کنند. در این مقاله همراه ما باشید. در ادامه قصد معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز را داریم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای شیراز همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز!

حامد اسکندری

حامد اسکندری بهترین وکیل مهریه در شیراز

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشند. قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

برخی از خدمات آقای حامد اسکندری:

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری، مواد مخدر، چک، سرقت، تصادف، ارث، قتل، تجاوز، جعل اسناد، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی، اختلاس، چک، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس: 09171114836
آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران


اشرف پورعمران

اشرف پورعمران بهترین وکیل مهریه در شیراز

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، مدیر موسسه حقوقی عدل افروز اعتماد شیراز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای سابقه 14 سال کار وکالت در شهر شیراز و استان فارس می باشند.

برخی از تخصص خانم اشرف پورعمران وکالت در دعاوی زیر می باشد:

 • دعاوی خانواده: از جمله طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل و …
 • دعاوی کیفری: ازجمله، قتل، آدم ربایی، زنای محصنه، سرقت، اختلاس، ارتشا، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع و …
 • دعاوی حقوقی: ازجمله، چک وسفته، پرونده های اوقافی، اختلافات ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اعتراض به آگهی منابع ملی، اثبات مالکیت، قراردادها، امورثبتی و …
 • دعاوی امور حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، تقسیم ترکه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اشرف پورعمران، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09171284350
آدرس دفتر: 
شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5


نجمه مباشری

سرکار خانم نجمه مباشری

خانم مباشری به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شیراز فعالیت می کنند. سابقه ای بیش از 11 سال در حرفه وکالت و پیگیری پرونده های مختلف دارند. یکی از وکلای خبره در پرونده های مهریه هستند. تحصیلات خانم مباشری کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی است.

آدرس دفتر: شیراز، سه راه باغشاه، س آبی

شماره تماس: 09173039460

مریم السادات پیراسته

سرکار خانم مریم السادات پیراسته

خانم پیراسته وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و متخصص در پرونده های مهریه و خانواده هستند. ایشان مدک دکترای حقوق عمومی دارند و در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 10 سال کسب کرده اند. حوزه فعالیتی ایشان در زمینه تمامی دعاوی است اما به صورت اختصاصی به کلیه دعاوی خانوادگی و کیفری می پردازند. ایشان مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر بوده اند.

آدرس دفتر: شیراز، باوار پاسدارن، بین کوچه 66 و 68، ساختمان وزرا، طبقه 4

شماره تماس: 09173109402

حمیده حمیدی زاهدی

حمیده حمیدی زاهدی

خانم حمیدی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و متخصص در پرونده های مربوط به مهریه هستند. سابقه ای بیش از 9 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند. مدرک کارشناسی حقوق خصوصی دارند و در انواع دعاوی مربوط به خانواده فعالیت کرده اند.

می توان گفت که تجارب بسیاری در این حوزه به دست آورده اند که در حل پرونده های موکلین خود به کار می برند. از مهم ترین سوابق کاری خانم حمیدی می توان به فعالیت در چند بانک دولتی و خصوصی به عنوان وکیل اشاره نمود. همچنین ایشان در دعاوی جرایم رایانه ای، امور ضرب و جرح، مطالبه چک و سفته و … تخصص دارند.

آدرس دفتر: شیراز، فسا، خیابان شهید منتظری، کوچه جنب دادگستری

شماره تماس: 09173314651

محمدعلی کرمی

آقای محمدعلی کرمی

آقای محمدعلی کرمی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و متخصص در دعاوی مهریه هستند. سابقه ای بیش از 11 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند. انواع دعاوی خانوادگی، کیفری، حقوقی و … توسط ایشان پذیرفته می شود. تمام تلاش آقای کرمی بر این است تا موکل سریعا به نتیجه مطلوب برسد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

شماره تماس: 09177374840

بهمن هاشمی

جناب آقای بهمن هاشمی

آقای هاشمی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و خبره در پرونده های مربوط به مهریه هستند. سابقه ای بیش از 15 سال در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی گوناگون دارند. از جمله تخصص ایشان در پیگیری کلیه پرونده های خانواده، کلیه دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری است. ایشان یکی از وکلای باتجربه در شیراز هستند که مناسب ترین راه حل ها را به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

آدرس دفتر: شیراز، نبش چهارراه سینما سعدی، به سمت سه راه برق، ساختمان افشار، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09173057114

محمدرضا جعفر پور

جناب آقای محمدرضا جعفر پور وکیل پایه یک دادگستری شیراز هستند و دارای سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه وکالت می باشند. برخی از سوابق ایشان شامل مشاور شرکت های ساختمانی و انبوه سازان مسکن در تهران، کرج و شیراز است. همچنین در انجمن جامعه شناسان ایران به کار مشاوره پرداخته اند و از سال 1383 تا سال 1393 مدرس دانشگاه بوده اند. آقای جعفرپور یکی از وکلایی هستند که مقالات بسیاری در زمینه کودکان بدسرپرست تالیف نموده اند و با بهزیستی و شیرخوارگاه ها برای اخذ سرپرستی همکاری داشته اند.

آدرس دفتر: شیراز، معانی آباد، کوچه 5، روبروی ورودی اول گلدشت

شماره تماس: 09171052329

آناهیتا آزادی

آناهیتا آزادی بهترین وکیل مهریه در شیراز

خانم آناهیتا آزادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. پیگیری مستمر پرونده، بررسی دقیق، صبوری و همدردی با موکل از ویژگی های ایشان به حساب می آید.

برخی از تخصص خانم آناهیتا آزادی:

 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی:مطالبه مهریه٫ مطالبه نفقه٫ حضانت٫ الزام به تمکین٫ استرداد جهیزیه٫ طلاق یک طرفه از طرف زوج‌ یا زوجه٫ طلاق توافقی٫ اعسار٫ ملاقات با فرزند و …
 • وکالت در دعاوی کیفری: سرقت٫ ادم ربایی٫ رابطه نامشروع٫ تجاوز به عنف٫ ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق٫ توهین و فحاشی٫ جعل اسناد٫ خیانت در امانت٫ وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه
 • وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از هرگونه مطالبه وجه

آدرس دفتر: شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا ۲، طبقه ۳، واحد ۳۰۱

شماره تماس: 09171075463


روش های دریافت مهریه در سال 1403!

مهریه یکی از موضوعات مهم حقوقی است که به یکی از معضلات جامعه امروزی تبدیل شده است. با در نظر گرفتن این موضوع که قوانین مهریه دچار تغییراتی می شود، نیاز است که با وکیلی خبره در ارتباط باشیم تا به درستی و با آگاهی کامل، مراحل به اجرا گذاشتن مهریه و مطالبه آن انجام شود. به صورت کلی مهریه را می توان به دو روش مطالبه نمود که در ادامه توضیح می دهیم:

به اجرا گذاشتن مهریه از طریق اجراییه ثبت: در ابتدا زوجه باید برای مطالبه مهریه به اجرای ثبت مراجعه نموده و درخواست دهد. به این ترتیب زوجه با مدارکی که مورد نیاز است به دفترخانه ای که عقد در آنجا ثبت شده رفته و مهریه خود را به اجرا می گذارد. بعد از این مرحله، اظهارنامه ای از طرف دفترخانه به زوج فرستاده می شود تا به مدت 10 روز به اداره ی ثبت مراجعه کرده و مهریه را بپردازد. به این نکته توجه داشته باشیم که اگر زوجه در ابتدا به اجرای ثبت مراجعه کرد، دیگر نمی تواند برای مطالبه مهریه به دادگاه برود.

اکثر بانوان ترجیح می دهند وکالت پرونده مهریه خود را به بهترین وکیل زن در شیراز واگذار کنند تا ارتباط بهتری با وکیل داشته و به راحتی مشکلات و مسائل خود را به او بازگو کنند.

به اجرا گذاشتن مهریه از طریق دادگاه: در قانون جدیدی که برای مهریه وضع شده است، برای مطالبه مهریه نمی توان به دادگاه مراجعه کرد. در صورتی که زوج از طریق اجراییه ثبت مهریه را نپردازد، پرونده به دادگاه ارجاع داده می شود تا در مورد زوج و نحوه دریافت مهریه تعیین تکلیف شود.

نکته دیگری که در این میان وجود دارد، مزیت مطالبه مهری از طرق اجراییه ثبت است. در این روش، دفترخانه با دریافت هزینه اندکی برگه اجراییه را به زوج ابلاغ می کند تا مراحل بعدی مطالبه مهریه انجام شود.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز

ضرورت استخدام بهترین وکیل مهریه در شیراز چیست؟

مهریه و دعاوی خانوادگی، حساسیت های خاص خود را دارند و بی اطلاعی از قوانین حقوقی موجب شکست در پرونده می شود. بنابراین یکی از ضرورت های مهم نتخاب وکیل برای پرونده مهریه این است که وکیل اطلاعات و دانش کافی از قوانین دارد و با آگاهی اقدام به پیگیری و دفاع از پرونده موکل می کند. وکیل خبره در پرونده های مهریه، راهکارهای مناسبی برای حل و مطالبه مهریه می داند.

در برخی از پرونده های مهریه، زوج از پرداخت مهریه امتناع می کند و پیگیری آن نیاز به فردی متخصص دارد که راه و چاه را بداند. بهترین وکیل مهریه در شیراز به خوبی به این چنین پرونده های اشراف دارد و از بهترین راه ها برای دفاع از حقوق موکل استفاده می کند.

در صورت استخدام بهترین وکیل طلاق در شیراز و مطالبه مهریه، نیازی به حضور ما در دادگاه نیست. معمولا دعاوی خانوادگی و به خصوص طلاق و مهریه، تنش های روانی بالایی دارند که برای طرفین آزار دهنده است. وجود وکیل در چنین پرونده هایی موجب کاهش این تنش ها می شود.

معرفی 10 وکیل مهریه در شیراز

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل مهریه در شیراز همراه ما بودید. سعی کردیم برای راحتی افرادی که به دنبال وکلای حاذق در زمینه مهریه می گردند، 10 تا از وکلای مهریه در شهر شیراز را معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل مورد نظرتان یاری کنیم. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی داریم برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا