خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز ⚖️【سال1402】

یکی از پرونده هایی که به وفور در دادگاه های خانواده دیده می شود، مهریه است. مهریه همان مالی است که پس از عقد شرعا و قانونا به زن تعلق دارد و می تواند هرگونه تصرفی بر آن داشته باشد. با این حال مشکلات بسیاری در مطالبه مهریه برای زوجه به وجود می آید که برای موفقیت در آن توصیه می شود از وکیلی خبره در این زمینه کمک گرفته شود. وکیل خبره در پرونده های مهریه از قوانین مطلع است و با تجاربی که دارد از حقوق موکل دفاع می کند. در این مقاله به شهر شیراز می پردازیم، سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز را معرفی کنیم. جهت اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در شیراز کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل شیراز

بهترین وکیل مهریه در شیراز کیست؟

یکی از کارهای مهم در پرونده های مربوط به مهریه، انتخاب وکیل خبره است. مسئولیت های مهم را نباید به هر وکیلی واگذار کنیم. مهریه یکی از پرونده هایی است که جنبه مالی بالایی برای موکل خود دارد و کمی کوتاهی در آن موجب از دست رفتن حقوق موکل می شود. برای انتخاب بهترین وکیل مهریه در شیراز باید وکیلی را انتخاب کنیم که در گذشته چندین پرونده موفق در مورد مهریه با موفقیت حل کرده باشد.

اگر در شهر شیراز هستید و به دنبال وکیل مهریه خوب می گردید و نمی دانید که چه وکلایی در این زمینه فعالیت می کنند. در این مقاله همراه ما باشید. در ادامه قصد معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز را داریم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای شیراز همراه ما باشید.

سرکار خانم مریم السادات پیراسته

سرکار خانم مریم السادات پیراسته

خانم پیراسته وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و متخصص در پرونده های مهریه و خانواده هستند. ایشان مدک دکترای حقوق عمومی دارند و در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 10 سال کسب کرده اند. حوزه فعالیتی ایشان در زمینه تمامی دعاوی است اما به صورت اختصاصی به کلیه دعاوی خانوادگی و کیفری می پردازند. ایشان مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر بوده اند.

آدرس دفتر: شیراز، باوار پاسدارن، بین کوچه 66 و 68، ساختمان وزرا، طبقه 4

شماره تماس: 09173109402

سرکار خانم نجمه مباشری

سرکار خانم نجمه مباشری

خانم مباشری به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شیراز فعالیت می کنند. سابقه ای بیش از 11 سال در حرفه وکالت و پیگیری پرونده های مختلف دارند. یکی از وکلای خبره در پرونده های مهریه هستند. تحصیلات خانم مباشری کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی است.

آدرس دفتر: شیراز، سه راه باغشاه، س آبی

شماره تماس: 09173039460

سرکار خانم رقیه قائدی

سرکار خانم رقیه قائدی

خانم قائدی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و متخصص در پرونده های مربوط به مهریه هستند. سابقه ای بیش از 9 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند. مدرک کارشناسی حقوق خصوصی دارند و در انواع دعاوی مربوط به خانواده فعالیت کرده اند.

می توان گفت که تجارب بسیاری در این حوزه به دست آورده اند که در حل پرونده های موکلین خود به کار می برند. از مهم ترین سوابق کاری خانم قائدی می توان به فعالیت در چند بانک دولتی و خصوصی به عنوان وکیل اشاره نمود. همچنین ایشان در دعاوی جرایم رایانه ای، امور ضرب و جرح، مطالبه چک و سفته و … تخصص دارند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه 20، پلاک 512

شماره تماس: 09173228495

جناب آقای محمدعلی کرمی

آقای محمدعلی کرمی

آقای محمدعلی کرمی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و متخصص در دعاوی مهریه هستند. سابقه ای بیش از 11 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند. انواع دعاوی خانوادگی، کیفری، حقوقی و … توسط ایشان پذیرفته می شود. تمام تلاش آقای کرمی بر این است تا موکل سریعا به نتیجه مطلوب برسد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

شماره تماس: 09177374840

جناب آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

آقای اسکندری وکیل پایه یک دادگستری در شیراز با بیش از 10 سال سابقه در زمینه وکالت دعاوی خانوادگی و مهریه می باشند. ایشان یکی از وکلایی هستند که در جلسه مشاوره با موکل، اسناد و مدارکی که وجود دارد را بررسی می کنند و طبق تجربه و دانشی که از قانون دارند، رای قاضی را به موکل ابلاغ می کنند تا موکل به خوبی از نتیجه دادگاه آگاه شود، در صورتی که رضایت داشت، وکالت پرونده او را می پذیرند. همچنین در صورتی که نتیجه مورد نظر حاصل نگردد، مبلغ حق الوکاله برگشت داده می شود.

آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، 100 متر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران، واحد 1

شماره تماس: 09171114836

جناب آقای بهمن هاشمی

جناب آقای بهمن هاشمی

آقای هاشمی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و خبره در پرونده های مربوط به مهریه هستند. سابقه ای بیش از 15 سال در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی گوناگون دارند. از جمله تخصص ایشان در پیگیری کلیه پرونده های خانواده، کلیه دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری است. ایشان یکی از وکلای باتجربه در شیراز هستند که مناسب ترین راه حل ها را به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

آدرس دفتر: شیراز، نبش چهارراه سینما سعدی، به سمت سه راه برق، ساختمان افشار، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09173057114

جناب آقای محمدرضا جعفر پور

جناب آقای محمدرضا جعفر پور وکیل پایه یک دادگستری شیراز هستند و دارای سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه وکالت می باشند. برخی از سوابق ایشان شامل مشاور شرکت های ساختمانی و انبوه سازان مسکن در تهران، کرج و شیراز است. همچنین در انجمن جامعه شناسان ایران به کار مشاوره پرداخته اند و از سال 1383 تا سال 1393 مدرس دانشگاه بوده اند. آقای جعفرپور یکی از وکلایی هستند که مقالات بسیاری در زمینه کودکان بدسرپرست تالیف نموده اند و با بهزیستی و شیرخوارگاه ها برای اخذ سرپرستی همکاری داشته اند.

آدرس دفتر: شیراز، معانی آباد، کوچه 5، روبروی ورودی اول گلدشت

شماره تماس: 09171052329

سرکار خانم منصوره فانی

خانم فانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در پروژه های بزرگ پرونده های مالی، تجاری بوده اند و مهارت های لازم برای موفقیت در این دعاوی را دارند. خانم فانی در شیراز یکی از وکلای شناخته شده هستند که بیش از 9 سال سابقه دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس می باشند. ایشان تسلط کاملی به قراردادهای بین المللی دارند و با سابقه ای که در این سال ها به دست آورده اند می توانند بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود رقم بزنند.

آدرس دفتر: شیراز، قصرالدشت، نرسیده به چهارراه زرگری، کوچه 54، ساختمان گلبرگ، طبقه 3، واحد 34

شماره تماس: 09171033145

با بهترین وکیل طلاق در شیراز بیشتر آشنا شویم.

روش های دریافت مهریه در سال 1401

مهریه یکی از موضوعات مهم حقوقی است که به یکی از معضلات جامعه امروزی تبدیل شده است. با در نظر گرفتن این موضوع که قوانین مهریه دچار تغییراتی می شود، نیاز است که با وکیلی خبره در ارتباط باشیم تا به درستی و با آگاهی کامل، مراحل به اجرا گذاشتن مهریه و مطالبه آن انجام شود. به صورت کلی مهریه را می توان به دو روش مطالبه نمود که در ادامه توضیح می دهیم:

به اجرا گذاشتن مهریه از طریق اجراییه ثبت: در ابتدا زوجه باید برای مطالبه مهریه به اجرای ثبت مراجعه نموده و درخواست دهد. به این ترتیب زوجه با مدارکی که مورد نیاز است به دفترخانه ای که عقد در آنجا ثبت شده رفته و مهریه خود را به اجرا می گذارد. بعد از این مرحله، اظهارنامه ای از طرف دفترخانه به زوج فرستاده می شود تا به مدت 10 روز به اداره ی ثبت مراجعه کرده و مهریه را بپردازد. به این نکته توجه داشته باشیم که اگر زوجه در ابتدا به اجرای ثبت مراجعه کرد، دیگر نمی تواند برای مطالبه مهریه به دادگاه برود.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در شیراز

به اجرا گذاشتن مهریه از طریق دادگاه: در قانون جدیدی که برای مهریه وضع شده است، برای مطالبه مهریه نمی توان به دادگاه مراجعه کرد. در صورتی که زوج از طریق اجراییه ثبت مهریه را نپردازد، پرونده به دادگاه ارجاع داده می شود تا در مورد زوج و نحوه دریافت مهریه تعیین تکلیف شود.

نکته دیگری که در این میان وجود دارد، مزیت مطالبه مهری از طرق اجراییه ثبت است. در این روش، دفترخانه با دریافت هزینه اندکی برگه اجراییه را به زوج ابلاغ می کند تا مراحل بعدی مطالبه مهریه انجام شود.

ضرورت استخدام وکیل در مطالبه مهریه چیست؟

مهریه و دعاوی خانوادگی، حساسیت های خاص خود را دارند و بی اطلاعی از قوانین حقوقی موجب شکست در پرونده می شود. بنابراین یکی از ضرورت های مهم نتخاب وکیل برای پرونده مهریه این است که وکیل اطلاعات و دانش کافی از قوانین دارد و با آگاهی اقدام به پیگیری و دفاع از پرونده موکل می کند. وکیل خبره در پرونده های مهریه، راهکارهای خوبی برای حل و مطالبه مهریه می داند.

معرفی 10 وکیل مهریه در شیراز

در برخی از پرونده های مهریه، زوج از پرداخت مهریه امتناع می کند و پیگیری آن نیاز به فردی متخصص دارد که راه و چاه را بداند. بهترین وکیل مهریه در شیراز به خوبی به این چنین پرونده های اشراف دارد و از بهترین راه ها برای دفاع از حقوق موکل استفاده می کند.

در صورت استخدام وکیل برای پرونده مطالبه مهریه، نیازی به حضور ما در دادگاه نیست. معمولا دعاوی خانوادگی و به خصوص طلاق و مهریه، تنش های روانی بالایی دارند که برای طرفین آزار دهنده است. وجود وکیل در چنین پرونده هایی موجب کاهش این تنش ها می شود.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل مهریه در شیراز همراه ما بودید. سعی کردیم برای راحتی افرادی که به دنبال وکلای حاذق در زمینه مهریه می گردند، 10 تا از وکلای مهریه در شهر شیراز را معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل مورد نظرتان یاری کنیم. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی داریم برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا