وکیل

10 تا از بهترین وکیل قم ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل قم را می شناسید؟ آیا می دانید کدام وکلا بهترین خدمات را ارائه می دهند؟ ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا با وکلای شهر قم آشنا شوید و برای پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … از آن ها کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

 بهترین وکیل قم چه کسی است؟

مطلب پیشنهادی: بهترین مشاور حقوقی در قم

بهترین وکیل قم کیست؟

فردی که تحصیلات لازم و دوره کارآموزی را گذرانده و قصد دارد کار وکالت را به صورت حرفه ای آغاز کند باید توانایی کار گروهی را داشته باشد، شاید بسیاری از افراد تصور کنند که یک وکیل خبره در قم تنها به دانش حقوقی نیاز دارد، در صورتی که وجود تحصیلات به تنهایی باعث موفقیت یک وکیل نمی شود. بهترین وکیل باید مهارت هایی مانند سخنوری در جمع را داشته باشد، بتواند متن دفاعیه را بنویسد و آن را در دادگاه ارائه دهد.

وکیل خوب در قم باید بتواند به افراد غیر متخصصی که به او مراجعه می کنند، قوانین و شرایط حل پرونده را به زبان ساده شرح دهد تا افراد عادی هم به خوبی متوجه اضاع پرونده و قوانین مربوط به آن شوند. همچنین وکیل باید پرونده ها را به صورت خلاقانه ای حل کند و برای هر پرونده چندین راه حل پیشنهاد دهد. همینطور نیاز است که دقت بالایی به جزئیات پرونده موکل داشته باشد.

معمولا فشار اکثر پرونده ها برای وکلا زیاد است، پس باید وکیل قم تحمل فشار کاری بالا را داشته باشد چرا که موفقیت وکلا به پیگیری های مستمر آن ها بستگی دارد. برای انتخاب وکیل باید بررسی های بسیاری انجام دهیم تا بتوانیم یکی از بهترین وکلای قم را برای حل پرونده مورد نظر پیدا کنیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری قم را معرفی کنیم، برای اطلاع از شماره و آدرس وکیل در قم، ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید:

دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از ده سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان میتوان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد.

برخی دیگر از تخصص های دکتر محمد سلیمی افشارجقی:

 • وکیل آدم ربایی
 • وکیل ابطال اجراییه
 • وکیل ابطال سند
 • وکیل اثبات زوجیت
 • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
 • وکیل اخذ و مطالبه اجور معوقه
 • وکیل ارث
 • وکیل استفاده از سند مجعول
 • وکیل اعدام
 • وکیل اقدام مسلحانه یا احراق
 • وکیل الزام به تحویل مبیع
 • وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

برای اعطای وکالت به دکتر محمد سلیمی، یکی از وکلای خوب قم میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09127523247
آدرس:
قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

مهدی رضازاده

مهدی رضازاده وکیل قم

آقای مهدی رضازاده، وکیل پایه یک دادگستری در قم و مشاورحقوقی، از وکلای قوه قضائیه قم، با 17سال سابقه وکالت در تمام امور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، یکی از وکلای نمونه قم می‌توان معرفی کرد. با انتخاب وکیل رضازاده، برای دعاوی حقوقی می‌توان تاثیر مثبتی در روند و مسیر قانونی پرونده داشت. وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین، برخورد و رفتار حرفه‌ای و مناسب با موکلین، فن بیان و نفوذ کلام، به عنوان یکی از وکلای برتر قم بعنوان یک وکیل حرفه‌ای و مسئولیت پذیر شناخته شود.

فعالیت ایشان در دعاوی متعددی است همچون:

 • پرونده‌های حقوقی: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های کیفری: (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)
 • پرونده‌های خانواده: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

جهت اعطای وکالت به آقای مهدی رضازاده، یکی از وکلای خوب شهر قم با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره همراه: 09123536467
آدرس: قم، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه زیرزمین، واحد 2

حامد منفرد

 حامد منفرد بهترین وکیل قم

آقای حامد منفرد وکیل پایه یک دادگستری در قم، مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت و بررسی و پیگیری صدها پرونده که اکثر آنها به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکل رسیده است. وکیل حامد منفرد یکی از وکلای با سابقه و خبره در امر وکالت و تسلط کافی به قوانین و مقررات حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی، مواد مخدر و … دارای اعتماد به نفس بالا، قادر به دفاع از حق و حقوق موکل، توانایی دادن مشاوره در تمامی زمینه ها و همچنین نوشتن لوایح حقوقی، کیفری، خانواده و … جهت ارائه به دادگاه می باشد. از بزرگترین افتخارات ایشان رضایت موکلین عزیز می باشد که برای احقاق آن از دانش و تجارب خود استفاده می کنند.

برخی از تخصص آقای حامد منفرد:

 • وکالت در انواع پرونده های حقوقی
 • وکالت در پرونده های کیفری، کلاهبرداری، مواد مخدر، جعل، خیانت در امانت، سرقت و …
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و …
 • قبول دعاوی ملکی، ثبتی و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاور و وکالت آقای حامد منفرد با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09127583978
آدرس دفتر:
قم، خیابان باجک (۱۹ دی)، نبش کوچه ۳۱، ساختمان آقایی، طبقه دوم، واحد ۲، دفتر وکالت حامد منفرد

معصومه قلندری

خانم معصومه قلندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند. ایشان یکی از وکلای زن فعال در شهر قم هستند. خانم معصومه قلندری به عنوان یک مشاور حقوقی خبره، با موکلین خود تعامل و همفکری دارند و دلسوزانه به مسائل مربوط به پرونده آن ها رسیدگی می کنند.

تخصص خانم معصومه قلندری:

 • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و …)
 • وکالت در امور قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از خانم معصومه قلندری به صورت حضوری و غیرحضوری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 09128516696
آدرس دفتر:
قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱ و ۳، ساختمان یلدا، طبقه ۵، واحد ۱۶

غزاله شکیبایی مهر

غزاله جانثارقمی

خانم غزاله شکیبایی مهر وکیل پایه یک و مشاور حقوقی، در دعاوی حقوقی از قبیل (مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک،  الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، …)؛ دعاوی کیفری اعم از (رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و ..)؛ دعاوی خانواده از قبیل (طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، نشوز، اثبات رشد و… ) دارند. خدمات وکالتی وی مشاوره حضوری، مشاوره غیرحضوری و اخذ پرونده بوده و ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی میباشند.

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۵۳۴۰۴۷

رضا عادلی

رضا عادلی بهترین وکیل طلاق در قم

آقای رضا عادلی وکیل پایه یک دادگستری قم، مشاور حقوقی، از وکلای باسابقه و خبره، دارای تسلط کافی به مقررات و قوانین حقوقی، خانواده، کیفری، ثبتی، ملکی و دعاوی بانکی به واسطه تجربه بالای حقوقی و اجرایی ( ۱۸سال سابقه کار اجرایی دولتی)می باشند. اخلاق نیکو، اعتماد به نفس در کار، احساس مسئولیت، تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده از خصوصیات بارز آقای رضا عادلی به حساب می‌آیند.

برخی از سوابق ایشان:

 • 6 سال سابقه همکاری حقوقی و وکالت در مجموعه سرپرستی شعب بانک سپه استان قم، دارای تخصص در دعاوی بانکی و قرادادهای بانکی
 • 2 سال سابقه همکاری و وکالت با شرکت برق منطقه ای تهران
 • بیش از 18 سال سابقه کار اجرایی در دوایر دولتی
 • دارای یک تیم حقوقی متشکل از وکلای مجرب و با سابقه پایه یک و کارآموزان وکالت در مجموعه موسسه حقوقی عادلی
 • وکالت و همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم و استان اصفهان شهرستانهای خوانسار و گلپایگان

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای رضا عادلی با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09127595032
تلفن ثابت: 02532941312
آدرس دفتر:
قم، بلوار شهید صدوقی (زنبیل آباد)، 20 متری مهدیه، نرسیده به بستنی داداش علی، پلاک 251، دفتر وکالت و‌ موسسه حقوقی رضا عادلی

سید مهدی حسینی اصفهانی

سید مهدی حسینی اصفهانی بهترین وکیل قم

آقای سید مهدی حسینی اصفهانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز و یکی از وکلای باسابقه حقوقی بالا در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشند.

برخی از تخصص ایشان:

 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، دیه و …)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)

آدرس دفتر: قم، خیابان 19 دی، نبش کوچه 30، پلاک 484، واحد 4

شماره تماس: 09127499936

روح اله شمشیری

جناب آقای روح اله شمشیری

آقای شمشیری وکیل پایه یک دادگستری و دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلا می باشند. ایشان رشته حقوق جزا و جرم شناسی را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند و در شهر قم به کار وکالت پرونده های مختلف می پردازند. بررسی پرونده های خانوده، ارث و میراث، دعاوی املاک، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری، موجر و مستاجر، حق کسب و پیشه، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور، رسید عادی و … از فعالیت های ایشان است.

آدرس دفتر: قم، بلوار صدوقی، بلوار فردوسی، بعد از خیابان شهید حسن پور، ساختمان شفق، واحد سوم، طبقه 3،

شماره تماس: 09128545

اعظم حاتمی ورزنه

سرکار خانم اعظم حاتمی ورزنه

خانم اعظم حاتمی ورزنه وکیل پایه یک دادگستری شهر قم و مشاور حقوقی می باشند. ایشان کارشناس حقوق بوده و پروانه وکالت را از کانون وکلای دادگستری قم دریافت کرده اند. خانم حاتمی ورزنه چندین سال سابقه حرفه ای در زمینه وکالت دارند و مشاوره های بسیاری به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می دهند.

آدرس دفتر: قم، میدان مطهری، نبش خودپرداز بانک رفاه، طبقه فوقانی انجمن صنفی کامیونداران

شماره تماس: 09127482547

وکیل با مشاور حقوقی چه تفاوتی دارد؟

وکیل فردی است که علاوه بر تحصیلات دانشگاهی در زمینه حقوق، به مدت 2 سال دوره کارآموزی نزد وکیل سرپرست را گذرانده باشد. در حالی که مشاور حقوقی فقط تحصیلات دانشگاهی در زمینه مورد نظر را دارد، بنابراین می تواند به راحتی در سازمان های مختلفی به عنوان مشاور حقوقی فعالیت خود را آغاز کند.

تفاوت دیگری که وکیل و مشاور حقوقی دارد این است که وکیل نمی تواند در سازمان یا شرکتی به صورت رسمی استخدام شود بنابراین ناگزیر است دفتر شخصی داشته و در آن جا فعالیت کند، در حالی که مشاوران حقوقی این امکان را دارند تا در این مراکز استخدام شوند.

علاوه بر این ها وکلا چند مسئولیت دارند که آن ها را از مشاوران حقوقی متمایز می کند به عنوان مثال وکیل باید توضیحات شفافی به سوالات موکل خود ارائه دهد، بهترین راه ها را برای حل پرونده او پیدا کند، توصیه هایی برای بهبود وضعیت پرونده به موکل بگوید، از جلسات دادگاه یادداشت برداری انجام داده و راه حل هایی به روز، برای بهتر شدن روند پرونده داشته باشد. تمامی این مسئولیت ها کار وکیل را از یک فرد که فقط مشاور حقوقی است متمایز می کند.

وکیل با مشاور حقوقی چه تفاوتی دارد؟

کلام آخر

تشکر می کنم از تمام افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل قم همراه ما بودند. در این مقاله برای آشنایی بیشتر شما با وکلایی که در شهر قم فعالیت می کنند، تعدادی از آن ها را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله توضیح دادیم که وکیل چه مهارت هایی باید داشته باشد و تفاوت وکیل و مشاور حقوقی در چیست. امیدورام این مطالب برای شما مفید بوده و شما را در انتخاب وکیل یاری کند، در صورتی که سوال، انتقاد و پیشهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

مهارت های مورد نیاز برای وکیل کدام است؟

بهترین وکیل قم باید امین و رازدار باشد، توانایی کار گروهی و مهارت سخنوری داشته باشد، قانون را به افرا غیر متخصص به زبانی ساده شرح دهد، تحمل فشار کاری و پیچیدگی پرونده ها را داشته باشد و …

آیا وکیل با مشاور حقوقی تفاوت دارد؟

بله، وکیل فردی است که علاوه بر تحصیلات، دوره کارآموزی وکالت را گذرانده، اما مشاوره حقوقی صرفا تحصیلات لازمه را دارد و تنها به کار مشاوره می پردازد.

حق الوکاله بهترین وکیل قم چقدر است؟

میزان حق الوکاله متفاوت است و به پیچیدگی های پرونده بستگی دارد، همچنین وکلایی که تجربه و تخصص بالایی داشته باشند، نسبت به وکلای کم تجربه حق الوکاله بیشتری دریافت می کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا