ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه ⚖️【سال1402】

همواره مسائل مرتبط با ملک و املاک در همه ابعاد آن اعم از حقوقی و غیر حقوقی، از اهمیت خاصی برخوردارند. با توجه به سوء استفاده هایی که در انجام اینگونه معاملات صورت می گیرد، نیاز به وکیلی خبره و متخصص حس می شود. اگر در شهر ارومیه هستید و دغدغه ی معاملات و پرونده های ملکی خود را دارید، سعی ما بر این بوده، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه را معرفی کنیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در ارومیه کیست؟

در کشور ما هر کدام از افرادی که مدرک وکالت خود را از کانون وکلا گرفته و دارای پروانه کسب هستند، می توانند در حوزه دعاوی ملکی فعالیت داشته باشند. با توجه به پیشرفت و موفقیت برخی وکلا در پرونده های ملکی، آن ها تمام تمرکز خود را بر حل مسائل این چنینی میگذارند و به عنوان متخصص عرصه ی حقوق ملکی فعالیت می کنند.

بهترین وکیل ملکی در ارومیه

اولین و مهم ترین ویژگی یک وکیل ملکی خوب در ارومیه، داشتن تجربه کافی در زمینه معاملات و مسائل ملکی است تا بتواند پرونده های مربوطه را مانند تقسیم املاک، تخلیه، قلع بنا و … به آسانی پیش ببرد، پس از آن باید تسلط و علم کافی، در زمینه های مختلف مانند علوم حقوقی، کیفری، ثبتی و همچنین انواع اراضی و املاک را دارا باشد.

وکیل خوب ملکی همراه با خصوصیات برجسته دیگر مانند صداقت، شکیبایی، فن بیان بالا، قابل اعتماد بودن میان مردم شناخته می شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه اهتمام ورزیده ایم، اطلاعات 10 تا از بهترین وکیل ملکی ارومیه را در مجله برترین وکیل به همراه شماره تلفن و آدرس در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ارومیه

نجات علی پور

جناب آقای نجات علی پور وکیل ملکی ارومیه

آقای نجات علی پور یک از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای علی پور، یکی از بهترین وکیل های ملکی در ارومیه می باشند.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

  • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
  • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
  • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
  • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
  • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
  • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
  • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای نجات علی پور می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09141412141
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)

محسن امامی قشلاق

جناب آقای محسن امامی قشلاق

جناب آقای محسن امامی، وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند. ایشان با مدرک دکتری حقوق با دو گرایش خصوصی و عمومی، عضویت در هیات علمی دانشگاه، همراه 12 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های ملکی توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب کنند، از این رو مهارت بالایی در حل مسائل حقوقی دارند.

هر وکیل ملکی شایسته در ارومیه، باید ویژگی های خاص دیگری همچون صداقت، امانت داری، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین را به عنوان یک مشاور داشته باشد. آقای امامی همواره مسیر دادگاه را برای موکلین خود هموار کرده و مانع تضرر مالی آن ها در پرونده های ملکی می گردند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، جنب بانک سپه، پلاک 61

شماره تماس: 33480070_044

یعقوب داداش نژاد

جناب آقای یعقوب داداش نژاد

جناب آقای یعقوب داداش نژاد، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق دارای بیش از 20 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی 20 سال مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی از جمله ملکی، می توان ایشان را به عنوان وکیل ملکی خبره در ارومیه شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه می توان مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش داد. علاوه بر این جناب داداش نژاد، همواره سعی داشته اند با صداقت امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب

شماره تماس: 09144811705

عین الله ممی زاده

جناب آقای عین الله ممی زاده

جناب آقای عین الله ممی زاده، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق دارای بیش از 21 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. تجربیات و آگاهی آقای ممی زاده موجب هموار شدن مسیر پرونده های ملکی گشته است.

تسلط بر قوانین، صداقت و نکته سنج بودن از ویژگی هاییست که سبب شده جناب ممی زاده با موفقیت در پرونده های ملکی و تسریع روند آن ها، به عنوان وکیل ملکی حاذق در ارومیه میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب، طبقه 1، واحد 103

شماره تماس: 09141474990

رحیم دلائی میلان

جناب آقای رحیم دلائی میلان

آقای رحیم دلائی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک دکترای حقوق خصوصی، 13 سال وکالت در حوزه های مختلف و تدریس در دانشگاه و موسسه های عالی همواره حضور فعالی در حیطه مشاور حقوقی داشته اند. طبق تجربه و اطلاعات به روز، پرونده های موفق ملکی زیادی در طول وکالت آقای دلائی به چشم می خورد.

وکیل دلائی مشاوری نکته سنج، صادق، آگاه، با تجربه و دلسوز می باشند. لذا جهت هموار سعی دارند با مهارت، پرونده های ملکی موکلین خود را بدون اتلاف وقت به نتایج مطلوب برسانند. از این رو جناب آقای رحیم دلائی را می توان به عنوان وکیل ملکی خوب در ارومیه به شمار آورد.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه 3، واحد 305

شماره تماس: 09143464652

جبرائیل پاک نهاد

جناب آقای جبرائیل پاک نهاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 12 سال سابقه وکالت، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی حقوقی می باشد. ایشان در زمینه های دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … دعاوی کیفری (جرایم رایانه ای و اینترنتی شامل جعل داده، کلاهبرداری اینترنتی، هک و …) به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان جهاد، روبروی معاونت درمان ساختمان طیب، طبقه۲ واحد۳

شماره تماس: 09141470279

دعوای تخلیه ملک شامل چه نکاتی می شود؟

دعاوی تخلیه ملک به علت نقض قوانین توسط مستاجر به وجود می آید. لذا هرگاه تخلفی توسط مستاجر صورت بگیرد، موجر این حق را دارد که علیه او اقدام قانونی کند. از مهم ترین عللی که سبب دعاوی تخلیه ملک شده، به پایان رسیدن مدت اجاره و تخلیه نکردن توسط مستاجر است. بر اساس قانون برای اجاره یا خرید ملک باید مقدار دو سوم از مبلغ، پرداخت شود و مابقی حین اخذ کلید، دریافت می شود.

گاهی شخص فروشنده یا مستاجر توجهی به این گونه مسائل ندارد، به همین دلیل شاکی می تواند اظهارنامه تخلیه ملک خریداری شده را تقدیم دادگاه کند. برای گرفتن حکم تخلیه، همواره دو راه پیش روی افراد قرار می گیرد: راه اول این است که مبیع ملزم به تنظیم سند رسمی شده و سپس ملک را تخلیه کند.

بهترین وکیل ملکی در ارومیه

راه دوم این که، فرد شاکی در ابتدا اظهارنامه ای برای شخصی که ملک را تخلیه نمی کند بفرستد و از او تقاضای تخلیه ملک در زمان تعیین شده را داشته باشد، دادگاه حدود 10 روز به فرد مهلت می دهد که منزل را تخلیه کند در غیر این صورت حکم تخلیه صادر می شود، در نظر داشته باشید که حتی اگر فروشنده ملک تنظیم سند را به تعویق انداخته باشد، خریدار می تواند تقاضای خسارت تاخیر کند.

نکته دیگر این که، قرارداد می تواند رسمی و غیر رسمی باشد که همین امر تعیین کنند حکم دادگاه است. اگر قرداد رسمی باشد، زمانی که موجر قصد گرفتن حکم تخلیه را داشته باشد حتما باید به اداره ثبت اسناد مراجعه کند و درخواست حکم تخلیه کند، سپس در خواست صدور و اجرای آن را به دفتر اسناد رسمی بپردازد. در مواردی وکیل ملکی خوب در ارومیه می تواند با اطلاعات خود از قوانین شما را راهنمایی کند.

تفاوت دعوای تخلیه و خلع ید چیست؟

بسیاری از افراد تفاوتی میان دعوای تخلیه و خلع ید قائل نمی شوند، لیکن این دو متفاوت هستند. خلع ید، هنگامی صورت می گیرد که فرد مختلف ملک را غصب کرده باشد و هیچ قراردادی هم میان مالک و متصرف وجود نداشته باشد. در دعوای تخلیه، قرارداد بین طرفین به صورت رسمی یا عادی بسته شده باشد. در دعاوی تخلیه، فرد متصرف در ابتدا با اجازه مالک، وارد ملک شده است اما بعد از پایان یافتن مهلت قرارداد حاضر به تخلیه ملک نیست، در این صورت علیه او حکم صادر می شود.

بهترین وکیل ملکی در ارومیه

نکته مهمی که در مورد خلع ید باید به آن توجه داشت، این است که فرد مالک باید احراز گردد و ادعای تصرف غیر قانونی ملک خود را اثبات نماید. برای این منظور به دلایل مختلفی می توان استناد نمود اما اگر اثبات تصرف صورت نگیرد، دعوا رد می شود. برای پیگیری این گونه پرونده ها بهتر است از وکیل ملکی ماهر در ارومیه، مشاوره گرفته شود تا ضرر مالی سنگینی اتفاق نیوفتد.

کلام آخر

از توجه شما عزیزان تا آخر این مقاله، سپاس گزاریم. امید است مطالب ذکر شده، از جمله معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ارومیه، نکات تخلیه ملک و تفاوت آن با خلع ید مفید واقع گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید، مطالب مربوطه را در سایت برترین وکیل بخوانید. انتقادات و پیشنهادات خود را در کامنت ها با ما درمیان بگذارید.

3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + ده =

دکمه بازگشت به بالا