وکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در شیراز ⚖️【سال1402】

مهاجرت یکی از مسایل مهمی است که انجام آن مراحل پیچیده ای دارد و باید از وکیل متخصص کمک گرفته شود. وکیل مهاجرت فردی است که اطلاعات کاملی درخصوص قوانین مهاجرت کشورها، شرایط پناهندگی، شرایط اخذ مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و … دارد. به همین دلیل بهتر از هر کسی می تواند ما را در امور مرتبط با مهاجرت، اخذ ویزا و … راهنمایی کند. در ادامه مقاله بهترین وکیل مهاجرت در شیراز به معرفی وکلای متخصص در این زمینه می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در شیراز کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل شیراز

بهترین وکیل مهاجرت در شیراز کیست؟

مهاجرت یک تصمیم مهم برای آینده است که باید برای انجام آن از قوانین کشورها آگاه باشیم و بهترین مسیر را انتخاب کنیم. برای این کار نیاز است از قوانین پذیرش مهاجر کشورها اطلاعات کامل داشته باشیم. بهترین وکیل مهاجرت در شیراز، فردی است که درخصوص قوانین و شرایط مهاجرت به کشورهای خارجی مطلع است و تلاش می کند تا بهترین نتیجه را برای موکل رقم بزند تا بدون دردسر کارهای مهاجرت و اخذ ویزا وی آماده شود.

مهاجرت کارهای دیگری نیز دارد همچون تعیین وقت سفارت، پر کردن فرم های مربطه، مصاحبه با آفیسر، اخذ ویزا و … که باید در کشورهای خارجی انجام شود. مطمئنا انجام این کارها نیاز به دقت و تجربه دارند تا نتیجه موفقیت آمیز شود. بهترین وکیل مهاجرت در شیراز فردی است که با دانش و تجربه ای که در زمینه انجام امور مهاجرت داشته است، بهتر می تواند ما را در این مسیر راهنمایی کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله سعی داریم تا به معرفی 10 تا از وکیل مهاجرت خوب در شیراز بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

موسسه حقوقی و مهاجرتی صالح المسلماوی

موسسه حقوقی و مهاجرتی صالح المسلماوی

صالح المسلماوی، وکیل پایه یک دادگستری، مدیر موسسه حقوقی و آماده ارائه خدمات حقوقی و مهاجرتی به متقاضیان می باشند. مشاوره و خدمات مهاجرتی به کانادا، اروپا و کشورهای حوزه خلیج فارس، دریافت ویزاهای تحصیلی، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، جاب آفر توسط این موسسه مهاجرتی انجام می پذیرد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات موسسه مهاجرتی صالح المسلماوی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس تهران: 09120580070
آدرس دفتر تهران:
جهت مشاوره و مراجعه حضوری با شماره موسسه، تماس گرفته شود.
شماره تماس شیراز: 09171060070
آدرس دفتر شیراز:
خیابان ملاصدرا، کوچه ۷، ساختمان صبا، طبقه ۴، واحد ۱

موسسه مهاجرتی GO2TR

موسسه مهاجرتی GO2TR

موسسه مهاجرتی GO2TR در شیراز یکی از موسات مجربی است که سال ها در زمینه مهاجرت فعالیت دارد. خدمات ارائه شده در این موسسه به صورت تخصصی است و به متقاضیان مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، کاری، اخذ ویزا و … کمک می کند تا کارها را به صورت کاملا اصولی پیش ببرند. این موسسه باتجربه ای که در سال های فعالیت خود کسب نموده و همچنین بهره مندی از وکلای مهاجرتی خبره، موجب می شود تا سرعت فرآیند مهاجرتی افزایش یافته و میزان هزینه های شما کاهش یابد. شعبه های دیگر این موسسه در تهران و مشهد و تبریز است

آدرس موسسه: شیراز، قصر الدشت، کوچه 62 الف، ساختمان مدیکس، طبقه‌ اول، واحد دوم

شماره تماس: 02143000021

موسسه مهاجرتی پرشین مهاجر

موسسه مهاجرتی پرشین مهاجر

موسسه پرشین مهاجر از جمله موسسه هایی است که در تمام زمینه های پرداخت های ارزی، پست بین المللی، اعزام نیروی کار و مهاجرت از روش های نیروی متخصص، خود اشتغالی، فامیلی، سرمایه گذاری و کارآفرینی فعال بوده و با وجود مدیریت و کارشناسان مجرب و باتجربه به عنوان مهمترین عامل موفقیت، همواره بالاترین درصد موفقیت در انجام کلیه روش ها در سال های اخیر را از آن خود کرده است.

از ویژگی های مهم این موسسه، صداقت، برخورداری از تیمی کارآمد، نگاهی تخصصی و دقیق به پرونده های مهاجرتی، ارائه خدمات سریع و با کیفیت به مشتریان و اشراف کامل به محدوده وسیعی از برنامه های مهاجرتی است. تا جاییکه بیشترین مراجعین شرکت از طریق معرفی مستقیم موکلین قبلی‌ای بوده که خدمات این موسسه را تجربه کرده اند.

آدرس موسسه: شیراز، خیابان فرهنگ شهر، نبش کوچه 29، ساختمان رادین، طبقه 5، واحد 11 و 12

شماره تماس: 07136309006

موسسه مهاجرتی لوتوس

موسسه مهاجرتی لوتوس

موسسه حقوقی مهاجرتی لوتوس در شیراز با سال ها تجربه موفق و بهره گیری از وکلای مجرب و رسمی مهاجرت در کشورهای کانادا، آلمان، انگلستان، فرانسه، امارات متحده عربی و ترکیه مشاور امین و راهنمای صادق شما در مهاجرت است. یکی از مهم ترین خدمات این موسسه به شرح زیر می باشد.

طرح مشاوره و نظارت تحصیلی مستمر ویژه مهاجرت، مخصوص دانش آموزان و دانشجویان مشتاق به ادامه تحصیل در خارج از ایران و مهاجرت. موسسه حقوقی مهاجرتی لوتوس با سالها تجربه موفق و بهره گیری از وکلای مجرب و رسمی مهاجرت در کشورهای کانادا، آلمان، انگلستان، فرانسه، امارات متحده عربی و ترکیه مشاور امین و راهنمای صادق شما در مهاجرت است.

تنها موسسه مجری کاملترین و معتبرترین برنامه های مهاجرتی استرالیا در جنوب کشور می باشد که خدمات زیر را ارائه می کند:

 • سرمایه گذاری و راه اندازی بیزنس
 • نیروی کار ماهر
 • اسپانسرشیپ ایالتی
 • دانشجویی و دانش آموزی
 • پیگیری حقوقی پرونده های رد شده

آدرس موسسه: شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 7، ساختمان صبا، طبقه 4، واحد 2

شماره تماس: 07132344127

موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر

موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر

موسسه مهاجرتی و کاریابی بین المللی دایانا مهاجر با مدیریت استاد حمیدی بهترین استاد آیلتس در شیراز و با سالها تجربه در امور مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه گذاری و مهاجرت تحصیلی در خدمت تمامی متقاضیان مهاجرت است. مجوز فعالیت دایانا مهاجر تحت عنوان موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی خارجی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد.

برخی از ویژگی های موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر:

 • استفاده از نماینده و وکیل در کشور مقصد
 • آشنایی کامل متخصصیین ما با قوانین کار در کشور هدف
 • تجربیات ما در اخذ ویزای کاری، سرمایه گذاری و تحصیلی در کشورهای مختلف
 • اطلاعات بروز کارشناسان مهاجرتی موسسه دایانا مهاجر در خصوص قوانین مهاجرت کشورهای مختلف
 • توانایی موسسه مهاجرتی ما در امر تکمیل فرمهای مورد نیاز جهت حضور در سفارت بدون هیچگونه نقص پرونده
 • توانایی ما در مذاکرات و تبادل اطلاعات با دانشگاه های مختلف جهان جهت اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ بورسیه تحصیلی
 • و …

آدرس موسسه: شیراز، خیابان 7 تیر، خیابان معدل، جنب کتاب فروشی معدل، ساختمان سینا، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 07132349124

موسسه مهاجرتی امیران

موسسه مهاجرتی امیران

موسسه حقوقی بین المللی امیران از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه های حقوقی ومهاجرتی آغاز نمود. این موسسه بین المللی دارای بیش از 40 وکیل پایه یک دادگستری و مشاوران حقوق بین الملل در دفاتر خود می باشد. بدون شک این موسسه دارای غنی ترین اطلاعات مهاجرتی اعم از مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، پزشکی، ویزا تجاری و انواع ویزاهای کوتاه مدت و بلند مدت می باشد. مهاجرت تحصیلی کاری، تحصیلی، مهاجرت پزشکان و … به کشور های آلمان، کانادا، ایتالیا، امارات و دیگر کشورها توسط موسسه امیران انجام می شود.

آدرس موسسه: شیراز، کوی وحدت (بلوار پرستار)، بعد از مجتمع نگین، بعد از کوچه 3، ساختمان 206، طبقه دوم واحد 3

شماره تماس: 07136357544

انواع روش های مهاجرت

مهاجرت از طریق تولد: قوانین مهاجرتی بسیاری از کشورها به این صورت است که اگر فرزند شما در خاک آن کشور متولد شود، کودک تابعیت و پاسپورت آن کشور را می گیرد. همچنین برخی از کشورها همچون کانادا، به این صورت است که با متولد شدن فرزنداتان در آن کشور می توانید اقامت کانادا را دریافت کنید و از حق امتیاز شهروندی فرزندتان بهره مند شوید.

مهاجرت از طرق تحصیل: مهاجرت تحصیلی در اکثر کشورها به این صورت است که شما جزو شهروندان آن کشور محسوب نمی شوید و ویزای شما غیرمهاجرتی است و پس از اتمام مهلت قانونی تحصیلتان، باید کشور را ترک کنید. اما این امکان وجود دارد که با پیدا کردن کار در آن کشور و یا ازدواج با شهروندان آنجا، ویزای خود را به نوع مهاجرتی تغییر دهید.

مهاجرت از طریق ازدواج: چنانچه با شهروند کشوری یا کسی که اقامت یک کشور را دارد ازدواج کنیم، از این طریق می توانیم به آن کشور مهاجرت کرده و با همسر خود زندگی کنیم. تمام کشورهای دنیا این امتیاز را برای شهروندان خود قائل هستند که به همسر خود درخواست ویزای مهاجرتی بدهند.

معرفی وکیل مهاجرتی در شیراز

مهاجرت از طریق کار: با داشتن شغل در کشورهای خارجی می توان اقامت کشور را به دست آورد. در این صورت علاوه بر اینکه مهارت های شغلی بیشتری کسب می کنید، می توانید در آن کشور زندگی کنید و از امتیازات شهروندی آنجا بهره مند می شوید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: سرمایه گذاری در کشورهای توسعه یافته یکی از کارهایی است که اکثر سرمایه داران انجام می دهند. با این کار می توانید از شرایط اقتصادی آن کشور استفاده کنید و علاوه بر سود و کسب درآمد، می توانید فرصت مهاجر مادام العمر به آن کشور را خواهید داشت.

مهاجرت از طریق پناهندگی: کشورهای توسعه یافته این امکان را برای مردم کشورهای جنگ زده فراهم کرده ادن که از طریق پناهندگی بتوانند در کشور آنها زندگی کنند. این روش برای مهاجرت فقط برای افراد جنگ زده مناسب است و به هیچ عنوان گزینه مناسبی برای افراد سایر کشورها نیست. بسیاری از افرادی که از این طریق مهاجرت می کنند، پس از تحمل سختی های بسیرای به کشور خود بازگردانده می شوند.

بهترین زمان مراجعه به وکیل متخصص مهاجرتی در شیراز

به صورت کلی هر زمانی که قصد مهاجرت داشته باشیم می توانیم به وکیل مهاجرتی مراجعه کنیم. اما ما در ادامه به چند موردی از مهمترین دلایل مراجعه به وکیل مهاجرتی اشاره می کنیم:

سوال در مورد نحوه درخواست و مراحل ویزا: مراحل درخواست ویزا آسان نیست اما امکان بروز اشتباه در این مسیر بسیار آسان است. این اشتباه ساده امیدهای شما را برای ورود به کشور مقصد از بین خواهد برد. اگر در مورد موضوعی که باید به درخواست های خود اضافه کنید یا در خصوص روند درخواست نوع خاصی از ویزا سوالی برایتان پیش آمد بهترین وکیل مهاجرتی در شیراز می تواند پاسخگوی سوالات تان باشد.

زمان رد شدن درخواست ویزا: امکان دارد به صورت مکرر درخواست ویزای شما رد شود. اگر این اتفاق افتاد به این معنی نیست که تمامی موارد مشکل داشته است. بلکه در موارد بسیاری می توان با مراجعه به وکیل متخصص مهاجرتی این مشکل را حل نمود.

معرفی وکیل مهاجرتی در شیراز

زمان دریافت اعلان اخراج: دریافت اعلان اخراج برای فردی که مهاجرت کرده بسیار ترسناک است. اعلان اخراج به معنی این است که دولت می خواهد مراحل اخراج شما را آغاز کند. به هر حال بعد از دریافت این اعلان وظیفه دارید تا در دادگاه حاظر شوید. در این شرایط نیاز است تا با وکیلی خبره در امور مهاجرتی مشورت کنید اگر این اعلان را دریافت کردید فورا با یک وکیل مهاجرتی معتبر تماس بگیرید تا مراحل بعدی به صورت قانونی پیش برود.

زمانی که درخواست ویزا به تاخیر بیفتد: زمانی که درخواست ویزای افراد به تاخیر می افتد، می توانند با استخدام وکیلی، کارهای مربوطه را مطابق روال قانونی انجام دهند. باتوجه به این موضوع که درخواست برای مهاجرت بسیار بالا است بنابراین طبیعی است که درخواست شما به تاخیر بیافتد. بهترین راهکار مشورت با وکیل متخصص در امور مهاجرت است.

کلام آخر

پروسه اپلای، دریافت ویزا، اقامت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت و موارد دیگر، نیاز به اطلاعات کاملی دارد. قوانین مهاجرت کشورها متفاوت است و باید برای انجام صحیح پروسه مهاجرت به این موارد آگاه باشیم. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در شیراز پرداختیم تا پاسخگوی نیاز افراد ساکن کرج باشیم. امیدوارم مطالب برای شما مفید بوده باشد، لطفا سوال، انتقاد و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا