کیفریوکیل

✅ 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز ⚖️【سال1403】

یکی از بزرگترین مشکلات موجود در جوامع، حضور کلاهبرداران، سارقان، قاتلان و جاعلان اسناد و … درمیان مردم عادی می باشد. هر لحظه خطر دست درازی این افراد به اموال و جان مردم ممکن است. برای دفاع از حقوق خود در چنین پرونده هایی باید به وکیل کیفری مراجعه کنیم. اهواز یکی از شهرهای جنوبی است که در این مقاله به آن می پردازیم و سعی داریم 10 تا بهترین وکیل کیفری در اهواز را معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دسترسی به آدرس و شماره تلفن وکلا، در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

در وحله اول باید گفت که وکیل کیفری، کسی است که دعاوی کیفری همانند فروش مال غیر و سرقت، جعل اسناد و مدارک، ترک انفاق و اختلاس، کلاهبرداری و … را انجام می دهد. وکلای کیفری اهواز در دادگاه کیفری، دادسراها و سازمان تعزیرات حکومتی به وکالت می‌پردازند و با تخصصی که در این دعاوی دارند، بهتر از هر فردی می توانند به افراد کمک کنند.

وکالت یکی از حساس ترین و دشوارترین کارها به شمار می آید، چرا که یک وکیل کیفری می تواند با تبحر و تجربه، فن بیان عالی، آگاهی و شناخت کافی از موکل خود دفاع کند و او را به نتیجه دلخواه برساند. پس دقت در انتخاب یک وکیل کیفری اقدامی بسیار مهم و حیاطی می باشد چون تنها با انتخاب اشتباه ممکن است باعث تغییر در روند سرنوشت پرونده خود شویم.

مشاوره آسان با  بهترین وکیل اهواز  را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه بهترین وکیل کیفری در اهواز به معرفی وکلای خبره در این شهر می پردازیم در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز را بشناسید! ⚖️

دکتر سید ایمان موسوی

دکتر سید ایمان موسوی وکیل کیفری در اهواز

دکتر سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۳ سال سابقه و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه های مختلف دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و … که به لطف خداوند باریتعالی دربیش از ۹۹ درصد پرونده ها مورد وکالت موفقیت آمیز به پایان رسانده است.

از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده شما و ارائه راهکار با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی ست.

از دیگر شیوه های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است بطور مثال در دعاوی پیچیده اراضی منابع طبیعی و تصادفات و … بهره مندی از نظرات کارشناسان متبحر و با تجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی ست.
ایشان به گونه ای به شما مشاوره میدهد که بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید. جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09163138751
لطفا جهت رزو تایم ملاقات به شماره فوق پیامک بدهید.
آدرس دفتر: 
خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی نبش پودات، مجتمع صدرا، طبقه چهارم


فریبا قلی زاده

سرکار خانم فریبا قلی زاده

خانم قلی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای استان اهواز می باشند. همچنین دارای سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده هستند. لازم به ذکر است خانم قلی زاده توانسته اند تا اکثریت پرونده هایی که به ایشان واگذار شده است را با درصد بالایی به موفقیت برسانند.

آدرس: اهواز، خیابان شهید محمدیان، خیابان قنواتی، پلاک 60، طبقه 1

شماره تلفن: 09169837008

عبدالحسین رضایی راد

جناب آقای عبدالحسین رضایی راد

آقای رضایی راد یکی از بهترین وکلای شهر اهواز هستند. سابقه ای بیش از 14 سال در حرفه وکالت دارند. ایشان تجربه و شناخت بالایی بخصوص در زمینه پرونده های کیفری دارند که شامل جرایم علیه اموال و اسناد، کلاهبرداری، جعل، تقلب، دعاوی مالی، تجاری، قراردادهای شامل چک و … می شود. آقای رضایی راد عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با درجه دانشیاری، سابقه بیش از 26 سال تدریس دروس فقهی و حقوقی دارند.

آدرس: اهواز، گلستان، دانشگاه شهید چمران، دانشکده الهیات، طبقه سوم

شماره تلفن: 09168043215

فاطمه باقری گله

فاطمه باقری گله وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اهواز

سرکار خانم فاطمه باقری گله وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا و متبحر در حوزه دعاوی کیفری هستند و به صورت تخصصی در زمینه های سرقت، کلاهبرداری، فساد و … فعالیت دارند. ایشان بیش از 14 سال سابقه وکالت دارند و به افراد در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: اهواز کیانپارس خ توحید ساختمان بلاش ابادی ط۱واحد اول

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۱۲۳۹۲۶

آرش انزل اردستانی

آرش انزل اردستانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اهواز

آقای آرش انزل اردستانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری به صورت تخصصی در زمینه دعاوی کیفری فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است. ایشان از سال 89 مشغول وکالت هستند و به افراد در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد. ایشان برای بهبود روند پرونده نعایت همکاری را برای رساندن حق به حق دار با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: اهواز کیانپارس بین ۱۰ و ۱۱ شرقی طبقه دوم بالای پیتزا آتنا

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۰۳۷۳۲۳


جرائم کیفری شامل چه چیزهایی می شود؟

به طور کلی و بر مبنای قانون، جرایم کیفری در دو دسته عمومی و خصوصی طبقه بندی می شود. قبل از هر چیز بهتر است این دو نوع جرایم را به طور کامل بشناسید و با آن ها آشنا شوید. در واقع برخی جرایم عمومی، باعث جریحه دار نمودن احساس و افکار عمومی شده و یا موجب برهم خوردن نظم جامعه می شوند. بنابراین این موارد تنها از طریق دادستان و یا نماینده آن قابل پیگیری خواهد بود تا مجازات آن اعلام شود. از جمله انواع جرایم عمومی می توان به سرقت، زنا، قتل، اسید پاشی و … اشاره کرد.

در برخی دیگر از جرایم مانند سرقت، شکایت شاکی خصوصی لازم است و با رضایت شاکی هم پرونده مختومه می گردد. البته باید توجه داشته باشید که بسیاری از پرونده‌های کیفری مطرح شده از طرف شاکی خصوصی، با گذشت فرد مختومه نخواهد شد و پرونده از لحاظ جنبه‌ی عمومی جرم نیز پیگیری می شود. این طبقه بندی ها باعث می‌شود تا برای هر یک از این جرایم، دادگاهی تخصصی برگزار شود.

معرفی 10 وکیل کیفری در اهواز

وظایف اصلی یک وکیل کیفری چیست؟

می توان گفت عمده ترین دلیل نیاز به یک وکیل کیفری، این است که در واقع این شخص ضامن آبرو موکل می باشد و پس از بررسی کامل به قضاوت در مورد آن بپردازد. مسائل و امور دعاوی کیفری اکثرا با جان و مال افراد سر و کار دارد و ممکن است کوچکترین اشتباهی باعث ضربه شدید به موکل و یا از بین رفتن دارایی شخص شود.

نکته حائز اهمیت این است که وکلای کیفری می‌توانند هنگام بازجویی و دادرسی نیز نقش فعالی داشته باشند. حتی در مهمترین و جدی ترین جنایات، عناصری را که موجب کاهش مجازات مجرم شود را به همراه مدارک آن‌ ها به دادگاه ارائه می‌دهند. البته موارد مورد بحث صرفا محدود به اتهامات قتل نیست. همانطور که گفته شد علاوه بر قتل‌های عمد و غیر عمد، وکلای کیفری می‌ توانند در مواردی همانند سرقت، زورگیری و … در دادگاه‌ جهت دفاع از موکل خود حضور داشته باشند.

در آخر لازم به ذکر است که طبق آماری که از پرونده های وکالتی اعلام شده، پرونده هایی که به وکیل های کاربلد و ماهر سپرده شده اند درصد موفقیت در آن ها بسیار بالا بوده و در مدت زمان بسیار کمتری نیز به پایان رسیده است. بنابراین در انتخاب وکیل مناسب دقت کنید، خصوصا در امور کیفری که بسیار مساله ای حساس می باشد و مستقیما با جان و مال افراد در ارتباط است.

معرفی 10 وکیل کیفری در اهواز

کلام آخر

وکیل و یا یک مشاور حقوقی همواره نقش حامی و پشتیبان موکل را به عهده دارد و به عنوان شخصی مسئولیت پذیر وظیفه دارد تا تمامی امور مربوط به موکلش را انجام دهد. از این که تا پایان مقاله بهترین وکیل کیفری در اهواز همراه ما بودید سپاس گزاریم. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل خوب یاری کنیم. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهاد دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا