کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اهواز ⚖️【سال1402】

یکی از بزرگترین مشکلات موجود در جوامع، حضور کلاهبرداران، سارقان، قاتلان و جاعلان اسناد و … درمیان مردم عادی می باشد. هر لحظه خطر دست درازی این افراد به اموال و جان مردم ممکن است. برای دفاع از حقوق خود در چنین پرونده هایی باید به وکیل کیفری مراجعه کنیم. اهواز یکی از شهرهای جنوبی است که در این مقاله به آن می پردازیم و سعی داریم 10 تا بهترین وکیل کیفری در اهواز را معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دسترسی به آدرس و شماره تلفن وکلا، در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اهواز

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

بهترین وکیل کیفری در اهواز کیست؟

در وحله اول باید گفت که وکیل کیفری، کسی است که دعاوی کیفری همانند فروش مال غیر و سرقت، جعل اسناد و مدارک، ترک انفاق و اختلاس، کلاهبرداری و … را انجام می دهد. وکلای کیفری اهواز در دادگاه کیفری، دادسراها و سازمان تعزیرات حکومتی به وکالت می‌پردازند و با تخصصی که در این دعاوی دارند، بهتر از هر فردی می توانند به افراد کمک کنند.

وکالت یکی از حساس ترین و دشوارترین کارها به شمار می آید، چرا که یک وکیل کیفری می تواند با تبحر و تجربه، فن بیان عالی، آگاهی و شناخت کافی از موکل خود دفاع کند و او را به نتیجه دلخواه برساند. پس دقت در انتخاب یک وکیل کیفری اقدامی بسیار مهم و حیاطی می باشد چون تنها با انتخاب اشتباه ممکن است باعث تغییر در روند سرنوشت پرونده خود شویم. در ادامه بهترین وکیل کیفری در اهواز به معرفی وکلای خبره در این شهر می پردازیم در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

جناب آقای سید ایمان موسوی

جناب آقای سید ایمان موسوی

آقای موسوی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشند و دارای سوابق درخشان وکالتی هستند. آقای موسوی تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه های مختلف به موفقیت رسانده اند. ایشان متخصص در به نتیجه رساندن پرونده های کیفری، بخصوص در امور ثبتی، قرارداد ها، اموال و مالکیت، وصول مطالبات، جرایم و مجازات ها و … می باشند. همچنین دارای چندین سال سابقه ی درخشان در این زمینه هستند.

آدرس: اهواز، نادری، خیابان شهید موسوی (خ حافظ)، بین کاوه و طالقانی، طبقه اول، مجتمع تجاری ناجی، جنب دفتر وکالت آقای معمار بهبهانی

شماره تلفن: 09163138751

سرکار خانم مریم قاسم پور

سرکار خانم مریم قاسم پور

خانم قاسم پور، وکیل پایه یک دادگستری در اهواز و همچنین عضو رسمی کانون وکلای استان اهواز می باشند در حوزه کیفری، حقوقی، خانواده و امور ثبتی فعالیت می کنند. ایشان به دلیل تسلط بر قوانین و مهارتی که در رسیدگی و پیگیری پرونده دارند، موفق شده اند رضایت اکثر موکلین را به خود جلب کنند.

آدرس: اهواز، خیابان 24 متری، روبروی باغ معین، مجتمع اشکان طبقه 4 و 5

شماره تلفن: 09161911371

سرکار خانم فریبا قلی زاده

سرکار خانم فریبا قلی زاده

خانم قلی زاده، وکیل پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای استان اهواز می باشند. همچنین دارای سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده هستند. لازم به ذکر است خانم قلی زاده توانسته اند تا اکثریت پرونده هایی که به ایشان واگذار شده است را با درصد بالایی به موفقیت برسانند.

آدرس: اهواز، خیابان شهید محمدیان، خیابان قنواتی، پلاک 60، طبقه 1

شماره تلفن: 09169837008

جناب آقای عبدالحسین رضایی راد

جناب آقای عبدالحسین رضایی راد

آقای رضایی راد یکی از بهترین وکلای شهر اهواز هستند. سابقه ای بیش از 14 سال در حرفه وکالت دارند. ایشان تجربه و شناخت بالایی بخصوص در زمینه پرونده های کیفری دارند که شامل جرایم علیه اموال و اسناد، کلاهبرداری، جعل، تقلب، دعاوی مالی، تجاری، قراردادهای شامل چک و … می شود. آقای رضایی راد عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با درجه دانشیاری، سابقه بیش از 26 سال تدریس دروس فقهی و حقوقی دارند.

آدرس: اهواز، گلستان، دانشگاه شهید چمران، دانشکده الهیات، طبقه سوم

شماره تلفن: 09168043215

جناب آقای رسول سواری

جناب آقای رسول سواری

آقای سواری وکیل پایه یک، عضو کانون وکلای دادگستری و متخصص در انواع دعاوی کیفری مانند جرایم رایانه ای، مواد مخدر، مسائل سیاسی و … هستند. از دیگر خصوصیات بارز ایشان می توان به تسلط زبان عربی و مترجم حقوقی تخصصی عربی و فارسی اشاره کرد.

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، جنب پمپ بنزین، ساختمان بانک مسکن، طبقه 2، واحد 6

شماره تلفن: 09166211787

جرائم کیفری شامل چه چیزهایی می شود؟

به طور کلی و بر مبنای قانون، جرایم کیفری در دو دسته عمومی و خصوصی طبقه بندی می شود. قبل از هر چیز بهتر است این دو نوع جرایم را به طور کامل بشناسید و با آن ها آشنا شوید. در واقع برخی جرایم عمومی، باعث جریحه دار نمودن احساس و افکار عمومی شده و یا موجب برهم خوردن نظم جامعه می شوند. بنابراین این موارد تنها از طریق دادستان و یا نماینده آن قابل پیگیری خواهد بود تا مجازات آن اعلام شود. از جمله انواع جرایم عمومی می توان به سرقت، زنا، قتل، اسید پاشی و … اشاره کرد.

معرفی 10 وکیل کیفری در اهواز

در برخی دیگر از جرایم مانند سرقت، شکایت شاکی خصوصی لازم است و با رضایت شاکی هم پرونده مختومه می گردد. البته باید توجه داشته باشید که بسیاری از پرونده‌های کیفری مطرح شده از طرف شاکی خصوصی، با گذشت فرد مختومه نخواهد شد و پرونده از لحاظ جنبه‌ی عمومی جرم نیز پیگیری می شود. این طبقه بندی ها باعث می‌شود تا برای هر یک از این جرایم، دادگاهی تخصصی برگزار شود.

وظایف اصلی یک وکیل کیفری چیست؟

می توان گفت عمده ترین دلیل نیاز به یک وکیل کیفری، این است که در واقع این شخص ضامن آبرو موکل می باشد و پس از بررسی کامل به قضاوت در مورد آن بپردازد. مسائل و امور دعاوی کیفری اکثرا با جان و مال افراد سر و کار دارد و ممکن است کوچکترین اشتباهی باعث ضربه شدید به موکل و یا از بین رفتن دارایی شخص شود.

معرفی 10 وکیل کیفری در اهواز

نکته حائز اهمیت این است که وکلای کیفری می‌توانند هنگام بازجویی و دادرسی نیز نقش فعالی داشته باشند. حتی در مهمترین و جدی ترین جنایات، عناصری را که موجب کاهش مجازات مجرم شود را به همراه مدارک آن‌ ها به دادگاه ارائه می‌دهند. البته موارد مورد بحث صرفا محدود به اتهامات قتل نیست. همانطور که گفته شد علاوه بر قتل‌های عمد و غیر عمد، وکلای کیفری می‌ توانند در مواردی همانند سرقت، زورگیری و … در دادگاه‌ جهت دفاع از موکل خود حضور داشته باشند.

در آخر لازم به ذکر است که طبق آماری که از پرونده های وکالتی اعلام شده، پرونده هایی که به وکیل های کاربلد و ماهر سپرده شده اند درصد موفقیت در آن ها بسیار بالا بوده و در مدت زمان بسیار کمتری نیز به پایان رسیده است. بنابراین در انتخاب وکیل مناسب دقت کنید، خصوصا در امور کیفری که بسیار مساله ای حساس می باشد و مستقیما با جان و مال افراد در ارتباط است.

کلام آخر

وکیل و یا یک مشاور حقوقی همواره نقش حامی و پشتیبان موکل را به عهده دارد و به عنوان شخصی مسئولیت پذیر وظیفه دارد تا تمامی امور مربوط به موکلش را انجام دهد. از این که تا پایان مقاله بهترین وکیل کیفری در اهواز همراه ما بودید سپاس گزاریم. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل خوب یاری کنیم. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهاد دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا