کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز ⚖️【سال 1403】

کلاهبرداری یکی از انواع مختلف جرایم کیفری است که هرساله بخش اعظمی از پرونده ها و مناقشات مالی را به خود اختصاص داده است. تصاحب اموال متعلق به غیر از طریق وسایل غیر قانونی به عنوان جرم کلاهبرداری تلقی می شود. کلاهبرداری به عنوان جرم مرکب نیز معروف است، چرا که به سبب آن ممکن است جرایم مختلف دیگری نظیر جعل اسناد و مدارک برای جلب اعتماد و رضایت شخص مالباخته وجود داشته باشد. بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز به علت داشتن تخصص و تجربه بالا در این زمینه می تواند مانور متقلبانه مجرم جهت عادی سازی شرایط را آشکار کند. در ادامه توضیحات بیشتری در اختیارتان قرار داده می شود. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز کیست؟

بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز کیست؟

برای آنکه بدانیم وکیل کلاهبرداری در چه زمینه ای مهارت و تخصص دارد، می بایست یک سری توضیحات ارائه شود. جرم کلاهبرداری دارای تعریف مشخصی در قانون است و برای آن مجازات خاصی در نظر گرفته شده است. اگر فردی قصد داشته باشد مردم را فریب دهد و مال فرد دیگری را ببرد، کلاهبرداری محسوب می شود. اما قوانین پیچیده ای در این زمینه مطرح است که اشخاص عادی از آنها مطلع نیستند.

مشاوره گرفتن از بهترین وکیل شیراز به این دلیل مهم و حائز اهمیت است که ممکن است فردی در صورتی که مورد فریب واقع شده باشد و یا اتهام در خصوص این جرم به او وارد شده باشد، به دنبال کاهش مجازات باشد. افراد می توانند با مراجعه به بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز و مشاوره گرفتن از او به بهترین شکل ممکن اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند و کارهای مربوط به احقاق حقوق را به وکیل کلاهبرداری بسپارند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز!

غلامحسین خلیفه

 آقای غلامحسین خلیفه بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز

جناب آقای غلامحسین خلیفه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز ، عضو کانون وکلای دادگستری فارس یکی از بهترین وکلا با تجربه شیراز میباشد. مهم ترین ویژگی ایشان که با دیگر وکلا متمایزشان می کند صداقت، پاسخگویی منظم و پیگیری دقیق در امورات کاری میباشد. در امور پرونده می باشد.

ایشان مؤلف و مدرس کتاب آئین دادرسی مدنی بوده که همین امر موجب اخذ موفقیت های عملی در پرونده های حقوقی و کیفری گردیده است . با توجه به تسلط ایشان بر اصول مذاکره و مبانی اخلاقی تعداد زیادی از پرونده های ایشان از طریق صلح و سازش حل و فصل میگردد. قابل ذکر است که ایشان داور رسمی کانون وکلای دادگستری فارس نیز می‌باشند.

اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می‌گردد :

 • تنظیم قراردادهای
 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی
 • ارائه مشاوره به صورت غیرحضوری و آنلاین به ایرانیان مقیم خارج از کشور

ویژگی‌های دفتر وکالت جناب آقای غلامحسین خلیفه :

 • برترین مؤلفه دفتر حقوقی ایشان سوابق درخشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد.
 • توافق حق الوکاله منصفانه با در نظر گرفتن توان مالی و شرایط موکل‌ها
 • دارای تیم مجرب و حرفه‌ای در حوزه حقوقی و اداری
 • نظم و وقت شناسی از ویژگی‌های شناخته شده ایشان بین موکلین و دستگاه قضا می‌باشد
 • دلسوزی و اخلاق محوری
 • پیگیری مداوم، مستمر پرونده‌ها و ارائه گزارش روزانه به موکلین
 • حفظ اسرار موکلین از نکات مهم این مجموعه حقوقی بوده که موجب حفظ آرامش و اطمینان موکل می‌گردد
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل‌های سابق بوده که این امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • مسلط بودن بر قوانین و مقررات روز کشور و جدیدترین رویه‌های قضایی و آرا وحدت رویه

جهت ارائه مشاوره یا اعطای وکالت به آقای غلامحسین خلیفه می‌توانید از طریق زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09178002693
آدرس دفتر:
 شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم، واحد سه

افسانه راستی

افسانه راستی وکیل کلاهبرداری در شیراز

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند. وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی می باشد که در ادامه به شرح مواردی از آن می پردازیم.

برخی از خدمات خانم افسانه راستی:

 • خانواده ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )
 • دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )
 • دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …)

شماره تماس: 09173083407
آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
ساعت کاری: روزهای زوج ساعت 16 تا 19:30 حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

امیر فرخ کشکولی

امیر فرخ کشکولی وکیل کلاهبرداری در شیراز

جناب آقای امیر فرخ کشکولی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز می باشند. ایشان متخصص در حل پرونده های کیفری علی الخصوص پرونده های کلاهبرداری هستند. آقای کشکولی تا به امروز توانسته اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. تمامی جرایم کلاهبرداری اعم از کلاهبرداری در فضای مجازی و اینترنتی یا فضای عادی و سنتی توسط ایشان پذیرفته می شود. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • کسب پروانه وکالت از سوی کانون وکلا
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد، چک، داوری، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور
 • متخصص در حوزه جرایم علیه اموال و اسناد نظیر کلاهبرداری، جعل، تقلب، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر اختلاف در مالکیت، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه هوابرد، ابتدای بلوار استقلال، نبش کوچه 35، جنب گل فروشی گل کده، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09171072962

ابراهیم سرور

ابراهیم سرور وکیل کلاهبرداری در شیراز

جناب آقای ابراهیم سرور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزاو جرم شناسی از دانشگاه شیراز می باشند و در حوزه های مختلف حقوقی به قبولی وکالت می پردازند. آقای ابراهیم سرور دارای موسسه حقوقی و مهاجرتی معتبری در شهر شیراز هستند و برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل، تقلب، تزویر، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و … .

آدرس دفتر: شیراز، معالی آباد، نبش کوچه 3

شماره تماس: 09177014258

مريم السادات پيراسته

مريم السادات پيراسته وکیل کلاهبرداری در شیراز

سرکار خانم مریم السادات پیراسته وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه شیراز می باشند و توانسته اند رتبه 8 کنکور سراسری و رتبه 70 آزمون دکتری را کسب کنند. همچنین ایشان دارای سابقه عضویت در بنیاد ملی نخبگان، سازمان استعدادهای درخشان، باشگاه دانش پژوهان جوان را در کارنامه دارند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد اعم از کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع و …
 • متخصص در دعاوی ملکی نظیر اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

آدرس دفتر: شیراز، خیابان همت شمالی، بین کوچه 6 و 8، جنب املاک یوسفی، طبقه اول

شماره تماس: 09173109402

کریم مویدی

کریم مویدی وکیل کلاهبرداری در شیراز

جناب آقای کریم مویدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق قضایی با بیش از 15 سال سابقه وکالت در شهر شیراز می باشند. ایشان به شکل کاملا حرفه ای در پرونده های حقوقی مختلفی مانند پرونده های مربوط به دعاوی کیفری، کلاهبرداری، جنایی، مواد مخدر و … فعالیت می کنند و از طریق آمار بالای پرونده های موفق خویش توانسته اند به عنوان یکی از بهترین وکلای شیراز معروف شوند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در اجراییات، اجرای احکام مدنی، اجرای احکام کیفری، اجرای ثبت، زندان عفو، اختلاف کارگر و کارفرما، از کار افتادگی، بازگشت به کار، ارث و وصیت، ارث و ماترک، استیفا دین از ترکه، امور مربوط به موصی به، امور مربوط به وصی، تحریر ترکه، تقسیم ترکه، تقسیم و فروش ماترک، حصر وراثت، رد و قبول ترکه، سهم الارث، مدیر ترکه، مهر و موم و رفع ان از ترکه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، نبش خیابان بعثت، ساختمان وکلا، طبقه سوم

شماره تماس: 09173187217


چه نوع جرائمی حکم کلاهبرداری دارند؟

کلاهبرداری از جمله مهم‌ ترین جرایم مالی است که در آن فرد کلاهبردار با تکیه بر وسایل متقلبانه اقدام به تصاحب مال غیر می کند. از شروط اثبات کلاهبرداری منفعت مالی فرد کلاهبردار یا اشخاص ثالث دیگر از این موضوع است. مراجعه به بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز از واجبات است. در کلاهبرداری هر چند هدف فرد کلاهبردار مال شخص دیگری است اما بر خلاف به سرقت این کار با رضایت شخص صاحب مال انجام می شود و کلاهبردار برای این کار از وسایل متقلبانه استفاده می کند. در صورت مواجه شدن با جرم کلاهبرداری در شهر تهران می توانید به بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران مراجعه کنید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

از جمله جرایمی که در حکم کلاهبرداری قرار داده شده‌اند، می توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارتند از:

 • جعل عنوان نمایندگی بیمه
 • فروش ارز دولتی در بازار سیاه یا آزاد
 • خودداری از برگرداندن حقوق فرد مقابل
 • مصرف ارز دولتی برای خریدی به جز خرید محصولات اساسی
 • ثبت متقلبانه و فریبکارانه سهم الشرکه غیر نقدی به مبلغ بیش از قیمت واقعی
 • خیانت یا تبانی متصرف جهت ثبت ملک به نام فرد دیگر یا متصرف نشان دادن خود
 • انتقال گیرنده مال غیر مشروط جهت آنکه در زمان معامله بر ملک غیر بودن آگاه باشد.
 • تقاضای ثبت ملک توسط وراث با علم به انتقال ملک توسط موروثی یا سلب مالکیت از او
 • کسانی که طلب خود را به غیر مدعیون منتقل می کنند و بعد از انتقال آن را از مدعیان خود گرفته یا انتقال دهند.
چه نوع جرائمی حکم کلاهبرداری دارند؟

مزایای مشاوره با وکیل کلاهبرداری

ممکن است سوالی برایتان پیش آید که چرا باید از بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز کمک گرفته شود؟ معمولاً پرونده هایی که در چارچوب کلاهبرداری بررسی می شوند، از پیچیدگی بسیار زیادی برخوردار هستند و نمی توان هر دادخواستی را به صرف تصرف یا پایمال شدن اموال در چارچوب پرونده های کلاهبرداری پیگیری نموند. در نتیجه برای پرونده هایی که قرار است در قالب کلاهبرداری بررسی شوند، می بایست از افراد متخصص و کاربلد در این زمینه کمک گرفته شود.

به طور معمول اگر پیگیری پرونده های کلاهبرداری به افراد متخصص در این زمینه واگذار شود، موکل می تواند این انتظار را داشته باشد که در پایان کار نتایج قابل قبولی حاصل گردد. بهترین وکیل کیفری در شیراز به علت داشتن علم و دانش کافی و تجربه لازم در پیگیری این قبیل پرونده ها می‌تواند به موکلین خود خدمات مناسبی را ارائه کند.وکلایی که به شکل تخصصی در حوزه پرونده های کلاهبرداری فعالیت دارند، با اصول و قوانین مختلف آشنا هستند و از توانایی لازم جهت ایجاد گشایش در چنین پرونده‌ هایی برخوردار می باشند.

یکی از مهمترین مزایای وکلایی که در زمینه کلاهبرداری فعالیت می‌ کنند، علاوه بر علم و دانش آنها قدرت بیان شان است. آنها در حین صحبت کردن شواهد و مستنداتی را ارائه می‌ کنند که افراد عادی از چنین توانایی برخوردار نمی باشند.

مزایای مشاوره با وکیل کلاهبرداری

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

کلام آخر

مسئله رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری، کاری بسیار حساس و پیچیده است که فقط از پس یک وکیل کلاهبرداری خبره و کاربلد بر می آید. وکلایی که در مقاله بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز معرفی کردیم، از سابقه و تخصص بالا در پیگیری این قبیل پرونده ها برخوردار هستند و نیاز است در صورت طرح شکایت به آنها مراجعه کنیم. ممنون از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید، اگر سوال و یا انتقادی دارید خوشحال می شوم با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا