وکیل

10 تا از بهترین وکیل تبریز ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی را درباره ی بهترین وکیل تبریز در اختیارتان قرار دهیم. در ابتدا به موضوع وکیل می پردازیم. وکیل به شخصی گفته می شود که بعد از تحصیل در رشته ی حقوق، در یکی از آزمون های وکالت برگزار شده توسط کانون وکلا یا قوه ی قضائیه شرکت کرده و بعد از قبولی در آزمون، دوره ی کارآموزی وکالت را با موفقیت به سر انجام رسانده است. وکیل در لغت به معنی نماینده یا جانشین می باشد که از طرف شخص دیگر (حقوقی یا حقیقی) برای انجام کاری مأمور شده باشد. لازم به ذکر است یک وکیل امکان انجام کارهای تجارت ندارد. شهر تبریز به علت تراکم زیاد جمعیت نیاز به وکیل در هر حوزه ای دارد اگر به دنبال وکیل خوب در تبریز هستید ما را در سایت برترین وکیل همراهی کنید.

بهترین وکیل تبریز

بهترین وکیل تبریز کیست؟

یک وکیل خبره و کار بلد باید ویژگی هایی داشته باشد که بتوان به او اعتماد و مسئولیت انجام امور مشخص شده را به او سپرد. در ادامه به چند ویژگی بهترین وکیل تبریز اشاره می کنیم. یک وکیل خوب قبل از پذیرفتن یک پرونده، ابتدا جلسه ای را ترتیب می دهد تا با موکل خود درباره ی پرونده مفصلا صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را جزء به جزء با حوصله بررسی و نتایج احتمالی از طرح دعوا، به وجود خواهد آمد را با او در میان می گذارد.

یک وکیل خبره و کارآمد باید به روز و اطلاعات آپدیت داشته باشد و صرفا به دانش چند سال قبل خود اکتفا نکند. همچنین یک وکیل باید امین و امانت دار باشد و اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق توافق طرفین تعیین می شود
👨🏼‍⚖️ پیگیری مستمرپیگیری منافع موکل تا اعلام رای قطعی
📚 سابقه بالابیانگر تجربیات وکیل است
✔️ اطلاع از تغییرات قوانینعلم وکیل را به روز نگه می دارد

ما در این مقاله از تمام ویژگی های وکلا چند مورد مهم را در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه به معرفی 10 تا از معروف ترین وکلای تبریز می پردازیم همراه ما در وب سایت حقوقی برترین وکیل باشید:

افشین محمد پوراصل

جناب آقای افشین محمد پوراصل

جناب آقای محمد پور اصل وکیل پایه یک داد گستری می باشد. تخصص وی در اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه ی خسارات/ف مطالبه ی وجه، ملکی، موجر و مستاجر، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و … می باشد.

آدرس دفتر: ماکو، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09143868452

علی حسین کاظمی

علی حسین کاظمی بهترین وکیل تبریز

جناب آقای علی حسین کاظمی وکیل پایه یک دادگستری، مدیر عامل موسسه وکلای دادور تبریز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، با رتبه 2 در آزمون کارآموزی وکالت پذیرفته شده و بعد از گذراندن دوره کارآموزی موفق به کسب رتبه 1 آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی گردیده اند. نتایج علمی آزمون های مختلف نشان از تسلط ایشان در قوانین موضوعه کشور دارند و ایشان با تسلط بر قوانین مختلف، یکی از بهترین وکلای شاغل در شهر تبریز می باشند.

آقای کاظمی به دلیل سابقه 7 سال خدمت در سازمان پزشکی قانونی کشور، تجربه ویژه ای در جرایم منجر به دیه و خسارت و جرایم پزشکی و جرایم منافی عفت چون زنا و رابطه نامشروع و لواط و مانند آن دارند و از متخصصین دعاوی تغییر سن، تغییر جنسیت، اهداء جنین، اثبات و رفع حجر به شمار می روند.

تخصص و تعهد ایشان منجر گردیده است تا شرکت های بزرگ بیمه ایشان را به عنوان وکیل و مشاور حقوقی خود در شمال غرب کشور انتخاب نمایند. رزومه علمی و عملی ایشان باعث گردیده است که اکنون به عنوان یکی از بهترین وکلای شاغل در استان آذربایجان شرقی شناخته شده و وکالت در دعاوی خطیر و متعددی را بر عهده گرفته و نتایج مطلوبی را برای موکلینشان به دست آورند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای علی حسین کاظمی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09144912683
آدرس دفتر:
تبریز، خیابان امام، مابین منصور و رضا نژاد ساختمان سبلان
مشاهده پروفایل وکیل

کریم عبداله زاده

 کریم عبدواله زاده بهترین وکیل تبریز

آقای کریم عبداله زاده (تبریزی) وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه، دارای 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، مالی، ملکی، اراضی، منابع طبیعی، خانواده، امور حسبی، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه ای، تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد با موضوعات مختلف می باشند. طرح دعوی در مراجع قضایی، شبه قضایی و اداری.

برخی از سوابق آقای کریم عبداله زاده:

  • سابقه همکاری با ادارات منابع طبیعی
  • همکاری با شرکت های دولتی و خصوصی
  • همکاری با بنیاد شهید انقلاب اسلامی
  • همکاری با شرکت های خصوصی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای کریم عبداله زاده، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09143109026 (ساعات تماس17 الی 21)
آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبداله زاده (تبریزی) جلسه حضوری فقط با قرار قبلی امکان پذیر است.

میترا ملک زاده

میترا ملک زاده وکیل خوب در تبریز

خانم میترا ملک زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، فوق لیسانس حقوق، دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت دارند. ایشان یکی از وکلای زن خبره در این شهر می باشند که در انواع پرونده های حقوقی، خانواده، کیفری و به صورت تخصصی در پرونده های مواد مخدر وکالت می کنند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم میترا ملک زاده، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09147662686
آدرس دفتر:
تبریز، میدان ساعت، ابتدای خیابان ارتش جنوی، روبروی کانون وکلا، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان نور

حبیبه نوحی گلزار

حبیبه میرزائی وکیل  تبریز

خانم حبیبه نوحی گلزار وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان شهید بهشتی(منصور سابق) تقاطع بهادری، مجتمع تجاری خدماتی عتیق ۲، واحد 25

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۱۵۲۹۱۴

رقیه قادری کلجاهی

رقیه قادری کلجاهی بهترین وکیل تبریز

خانم رقیه قادری کلجاهی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه کار حقوقی و متخصص در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و ثبتی می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم رقیه قادری کلجاهی، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 04135575179
تلفن همراه: 09144118810
آدرس دفتر:
تبریز، خیابان ارتش جنوبی، نرسیده به میدان ساعت، مجتمع تجاری آرین، طبقه دوم، واحد ۱۳

خیراله اربطانی

خیراله اربطانی وکیل تبریز

آقای خیراله اربطانی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند. قبولی 3 سال متوالی در آزمون مرکز وکلا، مشاور حقوقی و قضایی، قبول دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، تغییر کاربری غیر مجاز امور اراضی و سایر دعاوی اداری با هماهنگی قبلی پذیرفته می شود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای خیراله اربطانی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09142224359
آدرس دفتر: تبریز، چهارراه ابرسان، ساختمان اسکان، طبقه ۸، واحدD

سعید پور الوار

جناب آقای سعید پور الوار

آقای پورالوار یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا دادگستری هستند و بسیار در این زمینه متخصص می باشند. ایشان درپرونده های دعاوی حقوقی و کیفری در حال فعالیت هستند.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر فروغی، خیابان شیخ محمد، ساختمان خیابانی، طبقه ی اول

شماره تماس: 09144001948

علی سایبان

جناب آقای علی سایبان

یکی یگر از وکیل های پایه یک دادگستری تبریز که همچنان در حال فعالیت در این حوزه می باشد جناب آقای علی سایبان می باشد. آخرین مدرک وی کارشناسی حقوق می باشد. آقای سایبان در زمینه های دعاوی مالی، تجاری، قرارداد ها، مناقصات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، شرکت ها و مالکیت معنوی مانند اختلافات شرکا و هیئت مدیره، برند و علامت تجاری و … بسیار متخصص می باشند.

آدرس دفتر: مرند، هفت تیر غربی، روبروی داروخانه خورشید

شماره تماس: 09144913348

رضا داوری

جناب آقای رضا داوری

آقای رضا داوری یکی دیگر از وکیل های پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در حال فعالیت در این حوزه هستند. اخرین مدرک اخذ شده تحصیلی توسط وی دکترا می باشد. تخصص جناب آقای داوری در دعاوی حقوقی و کیفری می باشد.

آدرس دفتر: تبریز، آبرسان، ساختمان 911، طبقه ی سوم

شماره تماس: 09143161997

وکالت و انواع آن

وکالت در لغت به معنای واگذار کردن، اعتماد و تکیه کردن است. طبق ماده 656 قانون مدنی، وکالت به معنی عقد جایزی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب یا جانشین خود قرار می دهد. وکالت دهنده را موکل و وکالت گیرنده را وکیل می نامند. وکالت هفت نوع می باشد اعم از وکالت مقید، وکالت مطلق، وکالت غیر قضایی، قضایی،وکالت ساده، وکالت بلاعزل، وکالت تام الاختیار. در وکالت مقید، موکل طی عقد قراردادی، انجام امور خاص و مقیدی را به وکیل می سپارد و وکیل تنها اختیار انجام کار مشخصی را دارد. در وکالت مطلق، موکل به وکیل اجازه ی انجام تمام امور مربوط به قرارداد فی ما بین را می دهد.

در وکالت قضایی، انجام امور قضایی موکل که به دانش و تخصص کافی نیاز دارد، به وکیل دادگستری سپرده می شود. در وکالت غیر قضایی، شخص پیگیری امور اداری خود را به فرد دیگری می سپارد. در وکالت ساده، برکناری وکیل از انجام امور سپرده شده به او در زمان دلخواه توسط موکل. وکالت بلاعزل یعنی وکالتی که موکل حق فسخ قرارداد و عزل وکیل را ندارد. در وکالت تام الاختیار وکیل برای اجرای هر یک از امور مشخص شده به وی نیاز به اجازه ی موکل خود ندارد.

بهترین وکیل تبریز کیست؟

ویژگی وکیل پایه یک دادگستری

طبق قانون وکالت مصوب ۱۳۱۵، لایحه ی استقلال کانون وکلای مصوب ۱۳۳۳ و قانون کیفیت اخذ پروانه دادگستری مصوب ۱۳۷۶، وکلای دادگستری برای اینکه بتوانند در همه ی امور حقوقی، جهت مشاوره ی حقوقی، تنظیم دادخواست و لایحه برای موکل خود اعلام وکالت نمایند، باید دارای پروانه ی وکالت دادگستری از مرجع ذی صلاح و قانونی باشد.

این پروانه با دو عنوان متفاوت به متقاضی پروانه وکالت اعطا می شود که به آن پروانه وکالت دادگستری پایه یک و پایه دو می گویند. برای انجام امور حقوقی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو دادگستری نیاز به این دو پروانه می باشد.

از جمله مهم ترین ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری آگاهی و تسلط کافی به قوانین و مقررات و به روز بودن اطلاعات حقوقی وی می باشد تا بتواند به راحتی برای مشکل های پیش آمده برای پرونده های خود را با استفاده از اطلاعات به روز خود، حل کند. از دیگر ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری می توان به حافظ اسرار موکل بودن اشاره کرد. او باید برای محافظت از اسرار موکل خود تمام تلاش خود را به کار گیرد.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو

کلام آخر

ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و مفیدی درباره ی بهترین وکیل تبریز، انواع وکالت و ویژگی های آن ها در اختیارتان قرار دهیم، همینطور ده وکیل برتر تبریز را به همراه شماره تلفن وکیل در تبریز معرفی کردیم. امیدوارم مطالب برای شما بزرگواران مفید و کارآمد باشد. ممنونم از شما همراهان گرامی که تا این لحظه ما را همراهی کردید. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را جهت ارتقا و بهبود این مقاله برای ما کامنت کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا