حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز ⚖️【سال 1403】

وکیل تنظیم قرارداد در واقع به وکیلی گفته می شود که در تمام زمینه های حقوقی، دانش و اطلاعات به روزی دارد و تنظیم انواع قرارداد مطابق قانون، یکی از تخصص های عمده او است. کمک گرفتن از وکیل تنظیم قرارداد به تمامی افرادی که قصد انجام کاری دارند که از قوانین حقوقی آن بی اطلاع اند توصیه می شود. در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی تعدادی از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز بپدازیم. لطفا در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

وکیل تنظیم قرارداد در شیراز

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز کیست؟

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز که در تنظیم قرارداد تخصص و تبحر دارد به شما کمک می کند تا متحمل خسارات مالی در قراردادها نشوید. بهترین وکیل تنطیم قرارداد در شیراز به مواردی که باید در یک قرارداد ذکر شود آگاهی کامل دارد و همینطور مطلع است که چه شروطی در قراردادها می تواند مشکل آفرین شوند. لذا با کمک گرفتن از یک وکیل متخصص در تنظیم قرارداد می توانید از بروز مشکلاتی در خصوص بحث ضمانت ها و آثار حقوقی قراردادها کم کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل شیراز  کلیک کنید!

وکیل تنظیم قرارداد در شیراز از نگارش اصولی یک قرارداد، درج موارد و شروط مهم، بیان نحوه جبران خسارت و … مطلع است و همینطور توانایی نگارش قراردادهای تجاری به دو زبان زنده دنیا به خصوص به زبان انگلیسی را دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی بهترین وکیل تنطیم قرارداد در شیراز بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تلفن وکلای متخصص در این زمینه، ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز!

غلامحسین خلیفه

 آقای غلامحسین خلیفه بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز

جناب آقای غلامحسین خلیفه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز ، عضو کانون وکلای دادگستری فارس یکی از بهترین وکلا با تجربه شیراز میباشد. مهم ترین ویژگی ایشان که با دیگر وکلا متمایزشان می کند صداقت، پاسخگویی منظم و پیگیری دقیق در امورات کاری میباشد. در امور پرونده می باشد.

ایشان مؤلف و مدرس کتاب آئین دادرسی مدنی بوده که همین امر موجب اخذ موفقیت های عملی در پرونده های حقوقی و کیفری گردیده است . با توجه به تسلط ایشان بر اصول مذاکره و مبانی اخلاقی تعداد زیادی از پرونده های ایشان از طریق صلح و سازش حل و فصل میگردد. قابل ذکر است که ایشان داور رسمی کانون وکلای دادگستری فارس نیز می‌باشند.

اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می‌گردد :

 • تنظیم قراردادهای
 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی
 • ارائه مشاوره به صورت غیرحضوری و آنلاین به ایرانیان مقیم خارج از کشور

ویژگی‌های دفتر وکالت جناب آقای غلامحسین خلیفه :

 • برترین مؤلفه دفتر حقوقی ایشان سوابق درخشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد.
 • توافق حق الوکاله منصفانه با در نظر گرفتن توان مالی و شرایط موکل‌ها
 • دارای تیم مجرب و حرفه‌ای در حوزه حقوقی و اداری
 • نظم و وقت شناسی از ویژگی‌های شناخته شده ایشان بین موکلین و دستگاه قضا می‌باشد
 • دلسوزی و اخلاق محوری
 • پیگیری مداوم، مستمر پرونده‌ها و ارائه گزارش روزانه به موکلین
 • حفظ اسرار موکلین از نکات مهم این مجموعه حقوقی بوده که موجب حفظ آرامش و اطمینان موکل می‌گردد
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل‌های سابق بوده که این امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • مسلط بودن بر قوانین و مقررات روز کشور و جدیدترین رویه‌های قضایی و آرا وحدت رویه

جهت ارائه مشاوره یا اعطای وکالت به آقای غلامحسین خلیفه می‌توانید از طریق زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09178002693
آدرس دفتر:
 شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم، واحد سه

مجید دیانتی نسب

مجید دیانتی نسب وکیل تنظیم قرارداد در شیراز

آقای مجید دیانتی نسب وکیل پایه یک دادگستری در شیراز، دارای تحصیلات کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای بیش از 11 سال سابقه در وکالت دعاوی مختلف و تنظیم انواع قرارداد در شیراز می باشند.

آدرس دفتر: شیراز، پل حر، خیابان مشکین فام، نبش کوچه 2، جنب آرایشگاه زنان مونا، طبقه 1

شماره تماس: 09367481316

امین پورطهماسبی فرد

امین پورطهماسبی فرد وکیل تنظیم قرارداد در شیراز

آقای طهماسبی فرد وکیل پایه یک دادگستری در شیراز، دارای بیش از 7 سال سابقه در حرفه وکالت و تنظیم قرارداد و دارای تحصبلات کارشناسی حقوق قضایی هستند. سایر تخصص های ایشان در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، دعاوی اقتصادی، اسناد رسمی و تجاری، شهرداری، قصاص و … است.

آدرس دفتر: شیراز، معالی آباد، بلوار دکتر شریعتی، بن بست 5 س کلاسیک، طبقه 4، واحد 7

شماره تماس: 09174179979

امین قویدل

امین قویدل وکیل تنظیم قرارداد در شیراز

آقای قویدل وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و وکیل متخصص در تنظیم انواع قرارداد هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق و بیش از 9 سال سابقه در وکالت دعاوی مختلف از جمله حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … دارند. از دیگر تخصص آقای قویدل، ارائه مشاوره و قبول وکالت پرونده های مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعوی شهرداری، موجر و مستاجر، قصاص و … است.

آدرس دفتر: شیراز، فرهنگ شهر، مقابل اداره مالیاتی، نبش کوچه 8، طبقه 2

شماره تماس: 09173140500


نحوه تنظیم قرارداد به چه شکل است؟

هر نوع قراردادی با هر موضوعی که باشد باید مطابق اصول خود تنظیم شود ولازم است به مفاد آن عمل شود تا از بروز مشکلاتی در آینده جلوگیری شود. در ادامه توضیح مختصری درباره ی نحوه تنظیم قرارداد می دهیم اما این نکته را در نظر داشته باشید که تنظیم قرارداد بهتر است توسط وکیل و با مشورت ایشان انجام شود.

عنوان و موضوع قرارداد:

در وحله اول برای تنظیم قرارداد باید عنوان و موضوعی که قرارداد در مورد آن است ذکر شود. قرارداد می تواند برای خرید و یا فروش ملک و یا کالایی باشد، لذا بهتر است برای جلوگیری از بروز ابهام، عنوان قرارداد ذکر شود. به همین علت، بهتر است برای طی کردن مراحل پرونده تان، از یک وکیل خوب کمک بگیرید.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل ملکی در شیراز

اطلاعات کامل طرفین قرارداد:

معمولا قرارداد میان دو یا چند نفر منعقد می شود لذا باید اطلاعات کامل طرفین در قرارداد ذکر شود. منظور از اطلاعات، مشخصات شناسنامه، کد ملی، آدرس، شماره تماس و … است.

مدت زمان و مبلغ قرارداد:

هر قراردادی که تنظیم می شود برای مدت زمان خاصی است که باید در زمان تنظیم قرارداد، زمان دقیق اتمام قرارداد درج گردد. همچنین در هر قراردادی مبلغی به یکی از طرفین پرداخته می شود که لازم است میزان آن مبلغ و زمان پرداخت به صورت دقیق مشخص شود.

تعهدات و شروط:

معمولا در قراردادها شروطی درج می شود که بهتر است زمان تنظیم قرارداد به صورت دقیق مشخص گردد که هر شخصی چه تعهدی نسبت به طرف مقابل دارد. زمانی که شروط قرارداد زمان تنظیم آن مشخص شود از بروز اختلافات در آینده جلوگیری می کند.

تعیین مرجع حل اختلاف:

آخرین بخش در تنظیم قرارداد که معمولا بسیاری از افراد به آن بی توجه هستند، تعیین مرجعی برای حل اختلافات طرفین قرارداد است. در صورتی که وکیل متخصص در تنظیم قرارداد به خوبی به این موضوع آگاه است و زمان تنظیم قرارداد در آن ذکر می کند که در صورت بروز اختلافاتی، به چه مرجعی برای حل اختلافات به وجود آمده مراجعه شود.

ضرورت وجود وکیل متخصص در تنظیم قراردادها

ضرورت وجود وکیل متخصص در تنظیم قراردادها

عوامب مختلفی می تواند موجب فسخ قرارداد شود، متاسفانه برخی مواقع طرفین قرارداد به تعهدات خود عمل نمی کنند و مشکلاتی را برای فرد مقابل به وجود می آورند. مطمئنا در صورت به وجود آمدن این اختلافات، یکی از طرفین قادر به ادامه قرارداد نخواهد بود و خواهان فسخ، تفاسخ و اقاله آن می شود. همینطور گاهی اوقات یکی از طرفین قرارداد فوت می کندو مطمئنا بروز چنین مشکلاتی مورد قبول طرف مقابل نیست.

لذا برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی مراجعه به وکیل تنظیم قرارداد و مشورت با او پبش از انعقاد قرارداد یکی از بهترین کارها است. به هر اندازه ای که قرارداد شکل قانونی داشته باشد، درصد فسخ و بروز مشکل در آن کاهش می یابد. وکیل متخصص در تنظیم قرارداد تمامی مفاد و شروط مورد نیاز را در زمان تنظیم در قرارداد درج می کند تا امکان هیچگونه خطایی در آن وجود نداشته باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین موسسه حقوقی در شیراز

مراجعه به بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز برای آن دسته از افرادی که اطلاعات حقوقی ندارند بسیار ضروری است چرا که دیده شده بسیاری از افرادی که در حرفه کاری خود متخصص بوده اند در تنظیم قراردادهای خود با مشکلات متعددی روبه رو شده اند که دلیل آن عدم آشنایی با مراحل و اصول تنظیم قرارداد است.

کلام آخر

با توجه به اینکه قرارداد یکی از اسناد مهم محسوب می شود لذا ضروری است که مطابق اصول و با رعایت تمام نکات تنظیم شود. تنظیم یک قرارداد اصولی و صحیح به اطلاعت کاملی از نحوه تنظیم قرارداد نیاز دارد، از جهت که تمام افرادی که اقدام به تنظیم قرارداد در زمینه های مختلف می کنند اطلاعات حقوقی ندارند، بهتر است این کار را با کمک وکیل متخصص انجام دهند تا از احتمال بروز خسارات در آینده کم شود. در این مقاله به معرفی تعدادی از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز پرداختیم تا اگر در این شهر زندگی می کنید به وکیل متخصص دسترسی سریعی داشته باشید. ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید، لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا