کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج⚖️【سال1402】

بهترین وکیل کیفری در کرج کیست؟ این سوال بسیاری از افراد ساکن کرج است، دعاوی کیفری از آن جهت که ماهیت جزایی دارند، در زندگی افراد تاثیر گذار هستند و برای موفقیت در این گونه پرونده ها، لازم است که با قوانین کیفری آشنا باشید. مطمئنا تمام افراد اطلاعات کافی در این زمینه را ندارند، پس توصیه می شود در این گونه پرونده ها پیش از هر کاری به وکیل کیفری مراجعه کنید زیرا عملکرد وکیل در دعاوی کیفری بسیار تاثیرگذار است. ما در این مقاله تلاش کرده ایم تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های کیفری را که در کرج فعالیت می کنند معرفی کنیم. برای اطلاع از سوابق، آدرس و شماره تماس آن ها ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

بهترین وکیل کیفری در کرج

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

وکیل کیفری در کرج

بهترین وکیل کرج که به دعاوی کیفری رسیدگی می کند باید تخصص لازم در زمینه رسیدگی به پرونده های سرقت، فروش مال غیر، کلاهبرداری، جعل مدرک، اختلاس، قتل و … را دارد. وکیل به طور مستقیم با حقوق اشخاص ارتباط دارد به همین دلیل به او وکیل مدافع هم می گویند، همچنین حوزه فعالیت وکیل کیفری با دیگر وکلا متفاوت است، آن ها وظیفه دارند از مضنون یا متهم در دادرسی کیفری دفاع کنند. یکی از شرایطی که در کشورمان به وجود آمده، حق داشتن وکیل برای تمام افراد است.

اگر در شهر کرج زندگی می کنید و به دنبال وکیل هستید ما در مقاله بهترین وکیل کیفری در کرج سعی کرده ایم شما را با تعدادی از وکلای متخصص، مجرب و کارکشته آشنا کنیم.

بهترین وکیل کیفری در کرج

بهترین وکیل کیفری در کرج

انتخاب بهترین وکیل کیفری در کرج نیاز به تحقیق و بررسی های فراوان دارد. اگر فردی از شما کلاهبرداری کرده و یا این که اموال شما را به سرقت برده است می توانید به وکیل کیفری مراجعه کنید، وکلای باسابقه به دلیل مهارت و تجاربی که در پرونده های مختلف کیفری به دست آورده اند، کمک بسیار بزرگی به شما می کنند.

دعاوی کیفری معمولا پیچیدگی های خاص خود را دارند و برای موفقیت در آن ها و رسیدن به حق و حقوق خود می توانید وکالت پرونده را به وکلایی که در این مقاله معرفی می کنیم، بسپارید. آن ها تمام تلاش خود را می کنند تا حقوق شما پایمال نگردد و در صدد موفقیت شما تلاش می کنند.

جناب آقای حسین صیاد

حسین صیاد وکیل کرج

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و رتبه یک آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. آقای صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش خود در زمینه حقوقی را به موکلین اثبات نموده است.

از مدارک تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
 • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی ۱۳۹۶
 • دارای گواهی نامه بین المللی پنجمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی با موضوع حقوق دارویی 2017
 • دارای گواهی نامه کارگاه آموزشی تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی ۱۳۹۷
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالهای فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌های حقوقی برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب پرونده ها کمک شایانی می‌نماید. همچنین ایشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری فعال بوده و علی‌الخصوص در موضوعات جرایم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشند. از خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های جرائم اقتصادی، دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، حقوق پزشکی، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد. شهروندان کرج، استان البرز و تهران می‌توانند جهت امر وکالت به آقای حسین صیاد مراجعه نمایند.

شماره وکیل: 09120084438
آدرس:
 کرج، جهانشهر
حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

جناب آقای سعید رستم پور

جناب آقای سعید رستم پور

آقای رستم پور وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند که موفق به دریافت رتبه 14 آزمون وکالت شده اند. به انواع پرونده های کیفری می پردازند و با مهارتی که در این سال ها به دست آورده اند، موکل خود را برای گرفتن بهترین نتیجه در دادگاه کمک می کنند. ایشان چندین سال تجربه در حل دعاوی کیفری دارند و به راحتی می توانند مشاوره های لازم را در خصوص دعاوی کیفری به موکل و متقاضی ارائه دهند. ایشان پژوهشگر حوزه ی حقوق کیفری و مواد مخدر، مدرس دانشگاه و تدوینگر مقالات هم هستند.

پروندهای کیفری که توسط ایشان برای انجام وکالت پذیرفته می شود شامل مواد مخدر، قتل، آدم ربایی، خیانت در امانت، رواط نامشروع و زنا، سرقت، چک بلامحل، فروش مال غیر، مشروبات الکلی و شرب و خمر و … است.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گلشهر، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوک C، طبقه 5، واحد 12

شماره تماس: 09123353475

جناب آقای امیر صادقی زاده

جناب آقای امیر صادقی زاده

آقای صادقی زاده وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، علوم و تحقیقات تهران و قزوین هستند. ایشان بیش از 17 سال سابقه وکالت دارند و موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های کیفری، خانواده، ملکی، حقوقی، امور بانکی و … را با موفقیت به سرانجام برسانند و می توان گفت که یکی از وکلای متخصص در کرج محسوب می شوند. آقای صادقی زاده مشاور حقوقی سازمان صدا و سیما بوده اند هم چنین به عنوان مدیر حقوقی در شرکت امداد خودرو ایران فعالیت داشته اند. از سایر سوابق کاری ایشان می توان به فعالیت به عنوان وکیل در شرکت حامی ایرانیان اشاره کرد.

آدرس دفتر: کرج، بلوار طالقانی شمالی، نرسیده به پل آزادگان، برج یادمان، بلوک b، طبقه 4، واحد b6

شماره تماس: 09128889189

جناب آقای سعید نجف زاده

جناب آقای سعید نجف زاده

ایشان وکیل پایه یک دادگستری کرج و متخصص در دعاوی کیفری هستند. آقای نجف زاده از وکلای با مهارت بالا در سخنوری هستند که به راحتی می تواند در دادگاه از حقوق موکل خوددفاع کنند. ایشان اطلاعات کاملی در مورد قوانین، آیین دادرسی و قوانین مبارزه با مواد مخدر دارند. بنابراین با توجه به دانش و سابقه ای که در این سال ها به دست آورده اند به تمامی دعاوی کیفری رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: کرج، مهرشهر، بلوار ارم، سه راه شهرداری، ساختمان تجای امیتیست، طبقه 5، واحد 5

شماره تماس: 09122886329

جناب آقای سیامک کرم زاده

جناب آقای سیامک کرم زاده

آقای کرم زاده وکیل پایه یک دادگستری دارای 18 سال سابقه در کرج و دانش آموخته دانشگاه دهلی هستند، ایشان دوره دکتری را در دانشگاه دهلی گذرانده اند و موفق به دریافت مدرک حقوق بین الملل شده اند. دوره کارشناسی قضایی را در دانشکده علوم قضایی گذرانده و موفق به دریافت رتبه اول کارشناسی ارشد حقوق بین المللی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی شده اند.

ایشان در طول فعالیت کاری خود تجارب بسیاری به دست آورده اند که برای معرفی، تعدادی از آن ها را بیان می کنیم: مشاور حقوقی در پرونده های وزارت دفاع در دیوان داوری دعاوی ایران-ایالات متحده آمریکا، مدیر دعاوی خارجی موسسه حقوقی تامین عدالت، نماینده ایران در دیوان داوری دعاوی ایران-ایالات متحده آمریکا، رئیس شعبه مرکز امور حقوق بین المللی در لاهه و … از سوابق درخشان ایشان است.

همچنین آقای کرم زاده در طی این سال ها موفق به تدریس حقوق بین الملل عمومی، داوری بین الملل، حقوق سازمان های بین المللی، تدریس متون حقوقی به زبان انگلیسی بالاخص تدریس متون داوری بین المللی شده اند.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، جنب پامچال جنوبی، شماره 98، واحد 5

شماره تماس: 09123274136

سرکار خانم زهرا نوری توران پشتی

سرکار خانم زهرا نوری توران پشتی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری کرج و دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج می باشند. خانم توران پشتی سابقه ای بیش از 14 ساله در حرفه وکالت و حل دعاوی کیفری در کرج دارند. ایشان علاوه بر دعاوی کیفری به دعاوی خانواده، تقسیم ترکه، ارث، وراثت، وصیت نامه، امور ملکی و … رسیدگی می کنند همچنین مشاور حقوقی هیات ورزشی اسکواش کرج و به عنوان وکیل در بانک انصار فعالیت داشته اند.

آدرس دفتر: کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09123604875

جناب آقای بهمن مقیمی ورزنی

جناب آقای بهمن مقیمی ورزنی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در کرج و کارشناس ارشد حقوق تجاری اقتصادی بین المللی هستند. آقای ورزنی سابقه بالایی در زمینه وکالت دارند و تجارب بسیاری در حل پرونده های کیفری به دست آورده اند، پس بهتر می توانند شما را در دعاوی کیفری راهنمایی کنند. ایشان با بیست سال سابقه ای که دارند موفق به حل و بررسی پرونده های مختلف کیفری، خانواده، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … شده اند.

آدرس دفتر: کرج، هفت تیر، ابتدای بلوار طالقانی جنوبی، جنب بانک رسالت، ساختمان تارا، طبقه 7، واحد 14

شماره تماس: 09126607300

جناب آقای امیرعباس سوری

آقای امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی، رتبه 2 آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه چهار آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

آدرس دفتر: کرج، برج تخصصی تجاری البرز

شماره تماس: 09128363507

جناب آقای میلاد بیک وردی

جناب آقای میلاد بیک وردی وکیل پایه یک دادگستری کرج با بیش از 8 سال سابقه وکالت در شهر کرج می باشد که فعالیت و مشاوره در زمینه های حقوقی و کیفری را به عهده دارد و به دلیل موفق بودن در انجام پرونده های وکالتی به عنوان بهترین وکیل در کرج شناخته شده است و پذیرش در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، دیوان عدالت اداری و غیره را به عهده دارد.

شماره تماس: کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، برج امید، طبقه 6، واحد ۶۰۱

آدرس دفتر: 09012565360

سرکار خانم فاطمه نازی زاده

سرکار خانم فاطمه نازی زاده وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 9 سال سابقه وکالت، رتبه برتر اختبار کانون وکلای دادگستری در شهر کرج می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی، تخصص و مهارت دارد که این تخصص ها عبارتند از: کیفری، ملکی، خانواده، شهرداری، امور حسبی و ثبت احوال، عقود و معاملات، تملک آپارتمان ها و غیره.

آدرس دفتر: کرج، میدان طالقانی، ابتدای عظیمیه (بلوار شریعتی) نرسیده به مخابرات، پلاک ۱۵۶، طبقه دوم، دفتر وکالت (نازی زاده)

شماره تماس: 09122542285

ویژگی های وکیل کیفری چیست؟

همان طور که گفتیم دعاوی کیفری به دلیل ماهیت جزایی که دارند در زندگی افراد بسیار تاثیرگذار اند، بنابراین مشاوره با وکیل متخصص در پرونده های کیفری اهمیت دارد. وکیلی که به پرونده های کلاهبرداری، قتل، سرقت، صدور چک بلامحل، جرایم مربوط به حمل و نگهداری مواد مخدر و مشروبات الکلی، جرایم و تخلفات رانندگی، جرایم منافی عفت و اخلاق عمومی، جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص، جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی و … می پردازد، باید تسلط کاملی روی پرونده داشته باشد و آن را به راحتی حل کند. زمانی که وکیل به قوانین مسلط باشد، درصد پیروزی او در دادگاه هم بالاتر می رود.

ویژگی های وکیل کیفری چیست؟

ویژگی بعدی وکیل کیفری زمان شناس بودن است. پرونده های کیفری بسیار حساس هستند و باید به موقع به آن ها رسیدگی شود. وکیل کیفری خوب در کرج باید بتواند در زمان های مناسب پرونده را بررسی کرده و به جزئیات آن رسیدگی کند. در صورت نیاز اسناد و مدارک مورد نیاز را برای ارائه به دادگاه جمع آوری کرده و از حق موکل خود دفاع کند.

همچنین دقت وکیل به مسائل روزمره و جزئیات ریز جامعه هم مهم است. وکیل باید آگاهی کاملی از مسائل جنایی، قوانین کیفری و … داشته باشد، این موضوع باعث می شود تا همیشه اطلاعات به روزی داشته و بتواند در تمام زمینه ها به موکل خود کمک کند. موضوع بعدی که بسیار مهم است قدرت سخنوری وکیل کیفری است، او باید توانایی لازم برای دفاع و صحبت در دادگاه را داشته باشد.

کلام آخر

ممونم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. سعی کردیم بهترین وکیل کیفری در کرج را معرفی کنیم. این کار باعث می شود تا در صورت نیاز به وکیل کیفری، انتخاب راحتی داشته باشید. همانطور که در مقاله هم اشاره کردیم وکیل کیفری در پرونده های حساسی فعالیت می کند بنابراین ضروری است که متخصص و مجرب باشد و توانایی دفاع از دعاوی کلاهبرداری، سرقت، قتل و … را داشته باشد. امیدوارم شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم، اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

ویژگی های وکیل کیفری چیست؟

دانش، مهارت، سابقه و تخصص در حل دعاوی کیفری از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری در کرج است.

جرم کیفری چیست؟

جرایمی که علیه اموال، اشخاص و همچنین جرایم رایانه ای و سایبری جزو جرایم کیفری محسوب می شوند. کلاهبرداری، پولشویی، اختلاس، سرقت، قتل، آتش سوزی، ضرب و شتم، کودک آزادی، تجاوز جنسی، جاسوسی کامپیوتری و … سایر جرایم کیفری است.

دعاوی کیفری رایج در کرج کدام است؟

دعاوی کیفری انواع مختلفی دارد اما رایج ترین آن، کلاهبرداری، سرقت، قتل عمد یا غیر عمد، جعل اسناد، خیانت در امانت، جرایم کامپیوتری و … است.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا