کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قم ⚖️【سال1402】

مطمئنا در اطرافیان خود مشاهده کرده ایم که افرادی دچار مشکلاتی همچون کلاهبرداری، جعل، سرقت، تصادف و دیه و … می شود، این ها مربوط به دعاوی کیفری است. در برخی مواقع شاکی پرونده خودمان هستیم و گاهی هم ممکن است شاکی خصوصی داشته باشیم، در هر صورت تفاوتی نمی کند، ما برای پیشبرد بهتر پرونده کیفری خود به وکیل متخصص در این حوزه نیاز داریم. قم شهری است که در ادامه این مطلب به آن می پردازیم و بهترین وکیل کیفری در قم را معرفی می کنیم. لطفا در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قم

وکیل کیفری در قم

وکیل کیفری در قم

بهترین وکیل کیفری در قم، وکیلی است که به انواع دعاوی کیفری می پردازد. وکیل کیفری خوب باید توانایی دفاع از موکل در پرونده های کیفری علیه اموال و علیه اشخاص را داشته باشد. در پرونده های کیفری که علیه اموال است، جرم انجام شده علیه اموال و مالکیت شخصی است مانند کلاهبرداری و سرقت، اما دعاوی کیفری علیه اشخاص مربوط به ارتکاب جرم در خصوص شخص و اعضاء بدن او است، مانند قتل، سقط جنین و توهین.

بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که دعاوی کیفری حساسیت های بالایی دارند و ضروری است که در پیگیری آن از وکیل کیفری خوب مشاوره بگیریم و وکالت پرونده را به او واگذار کنیم. طبق اصل 35 قانون اساسی در تمام دادگاه ها، طرفین دعوا حق دارند برای خود وکیل انتخاب کنند و اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند باید برای آن ها امکانات تعیین وکیل فراهم شود.

یک وکیل کیفری خوب در شهر قم باید توانایی های لازم در خصوص پیگیری پرونده را داشته باشد، آشنا به امور کیفری، دادسراها و دادگاه های محاکم کیفری باشد و همین طور اشراف کاملی به قانون مجازات اسلامی، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، آیین دادرسی کیفری، قانون مبارزه با مواد مخدر و نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه را بداند و با در نظر گرفتن این که موکل شاکی پرونده است یا متهم، برای دفاع از حقوق آن بررسی های لازم را انجام دهد.

بهترین وکیل کیفری در قم کیست؟

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل کیفری در قم کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در قم باید تحقیقات بسیاری انجام دهیم، تا فردی متخصص و متبحر برای پیگیری پرونده خود پیدا کنیم. وکیل انتخاب شده باید دانش بالا و سابقه موفقی در پیگیری پرونده های کیفری داشته باشد.

چنانچه به وکیل کیفری نیاز دارید اما زمان کافی برای جستجو در میان تعداد بالای وکلای فعال در شهر قم را ندارید، مطمئنا تمامی وکلا تخصص های لازم را دارند و می توان از آن ها در پرونده های کیفری کمک گرفت اما در این مقاله چند نفر از وکلای کیفری قم را معرفی می کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید.

جناب آقای دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از ده سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان میتوان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد.

برخی دیگر از تخصص های دکتر محمد سلیمی افشارجقی:

  • وکیل آدم ربایی
  • وکیل ابطال اجراییه
  • وکیل ابطال سند
  • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
  • وکیل ارث
  • وکیل اعدام
  • وکیل اقدام مسلحانه یا احراق

برای اعطای وکالت به دکتر محمد سلیمی، یکی از وکلای خوب قم میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09127523247
آدرس: قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

جناب آقای مهدی رضازاده

مهدی رضازاده وکیل قم

با توجه به اینکه موضوعات مختلف حقوقی در جامعه، فراوان می باشد، وکالت نیز تخصصی گردیده است. آقای مهدی رضازاده، با سابقه 18 سال به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در پرونده های مختلف کیفری از قبیل: قتل عمد، کلاهبرداری، سرقت، جعل، آدم ربایی و … وکالت نموده و پرونده های موفق زیادی در این زمینه داشته است. حتی در رابطه با قطعی شدن احکام کیفری و اعاده دادرسی که از سوی نام برده انجام شده،‌ پرونده های موفق زیادی داشته است و به صورت تخصصی در پرونده های کیفری، انجام وظیفه می نماید. میتوان با توجه به تجربه و تخصص نامبرده، پرونده کیفری خود را به نامبرده سپرد تا به نتیجه مطلوب برسد.

جهت اعطای وکالت به آقای مهدی رضازاده، یکی از وکلای خوب شهر قم با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

آدرس: قم خیابان هفتم تیر کوچه اول ساختمان پزشکان میلاد طبقه زیرزمین واحد 2
شماره همراه: 09123536467

جناب آقای مجتبی توکلی

جناب آقای مجتبی توکلی

آقای توکلی وکیل پایه یک دادگستری در قم و متخصص در دعاوی کیفری هستند. ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و موفق به دریافت مجوز داوری شده اند. از سوابق آقای توکلی می توان به فعالیت در بانک مهر اقتصاد به عنوان وکیل اشاره نمود. ایشان رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی وکلای پیروز، وکیل ستاد عتبات استان قم، وکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم، وکیل موسسه حمایت از کودکان سرطانی کرامت و همکار موسسه حقوقی مصباح قانون را در رزومه خود دارند.

آدرس دفتر: قم، میدان جهاد، طبقه فوقانی بانک سامان، واحد 3، موسسه وکلای پیروز

شماره تماس: 09120771658

جناب آقای رسول خیابانی

جناب آقای رسول خیابانی

آقای خیابانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی قوه قضاییه و متخصص در دعاوی کیفری هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی بوده و عضو رسمی انجمن آیین دادرسی مدنی ایران می باشند. مدیر موسسه حقوقی و داوری کاتبان حقیقت عدالت گستر را بر عهده دارند، همچنین گواهینامه رسمی داوری از دانشگاه تهران به کسب نموده اند.

آدرس دفتر: قم، خیابان صفاشهر، روبروی کوچه 4، جنب داروخانه دکتر جوانمردی

شماره تماس: 09125514504

جناب آقای محسن برهانی

جناب آقای محسن برهانی

آقای برهانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی قم، دانش آموخته حوزه علمیه قم و عضو هیات علمی دانشگاه تهران هستند. ایشان کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران و دارای دکتری حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تربیت مدرس هستند. ایشان کتاب “درآمدی بر حقوق جزای عمومی”، “اخلاق و حقوق کیفری” و کتاب “درآمدی بر حقوق جزای عمومی واکنش در برابر جرم” را تالیف نموده اند. همچنین مقالات بسیاری از ایشان در نشریات داخلی به چاپ رسیده است.

آدرس دفتر: قم، خیابان شهید منتظری، نبش کوی 24، پلاک 2

شماره تماس: 09121510700

جناب آقای رحمت اله نصیرپور

جناب آقای رحمت اله نصیرپور

آقای نصیرپور وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری قم هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق کیفری و جرم شناسی بوده و مدرس دروس حقوقی می باشند. ایشان دانش پژوه دکترای تخصصی حقوق کیفری و جرم شناسی هستند و مقالات بسیاری در این زمینه تالیف نموده اند.

از سوابق کاری شان می توان به وکیل و مشاور حقوقی سازمان ها، نهادها، شرکت های بزرگ تجاری و … اشاره کرد. عضو هیات مدیره کانون داوری استان قم، داور معتمد صنعت ساختمان، مدیرعامل موسسه حقوقدانان و وکلای مدافع هستند.

آدرس دفتر: قم، خیابان 19 دی، قبل از میدان جهاد، پلاک 574، طبقه 2

شماره تماس: 09302571616

ناب آقای مهدی پیشوایی

آقای مهدی پیشوایی

آقای پیشوایی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی کیفری هستند. ایشان سابقه ای بیش از 12 سال در حرفه وکالت دارند و موفق به پیگیری موفق بیش از 800 پرونده حقوقی و کیفری شده اند. ایشان علاوه بر دعاوی کیفری در دعاوی املاک هم تخصص دارند و دعاوی تصرفات و مطالبه بهای روز ملک علیه شهرداری ها از پرونده های متعددی است که توسط ایشان بررسی و حل گردیده است.

آدرس دفتر: قم، انتهای دورشهر، میدان رسالت، حاشیه زیرگذر عطاران، برج سفید، طبقه 4، واحد 413

شماره تماس: 09121523019

جناب آقای علیرضا قاسمی

آقای علیرضا قاسمی

آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. فعالیت ایشان در شهر روی پرونده های کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قتل و … است علاوره بر این به دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی و .. می پردازند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری قم و آماده ارائه خدمات حقوقی و مشاوره به متقاضیان هستند.

آدرس دفتر: قم، فلکه جهاد، خیابان باجک 2، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین، پلاک 643

شماره تماس: 09128528320

سرکار خانم مریم عابدی

سرکار خانم مریم عابدی

خانم عابدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر قم هستند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی دارند و در تمامی زمینه ها به خصوص دعاوی کیفری فعالیت می کنند. خانم عابدی بیش از 9 سال سابقه وکالت دارند و در بانک های کشاورزی و بانک شهر همکاری داشته اند. ایشان بهترین راه حل ها را برای حل پرونده موکل خود پیشنهادی می دهند.

آدرس دفتر: قم، میدان جهاد، کوچه 40، ساختمان آفتاب، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09123535782

جماب آقای محمدابراهیم شمس ناتری

جناب آقای محمدابراهیم شمس ناتری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری قم هستند، وی تخصص در زمینه پرونده های حقوقی و همینطور حل پرونده های کیفری را دارد و با پرونده های موفقخویش توانسته است تا کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارد.

آدرس دفتر: قم، ۴۵ متری صدوق، ۲۰ متری فجر، پلاک ۳۲

شماره تماس: 09121325132

ضرورت وجود وکیل در دعاوی کیفری

سپردن وکالت پرونده به وکیل کیفری خوب در قم باعث می شود تا بهترین دفاع و نتیجه ممکن را به دست آوریم. این موضوع از این جهت حائز اهمیت است که طرح شکایت و زمان آن و همچنین نوع شکایت، سرنوشت ساز است. از طرفی برای هر دعوایی فقط یک بار می توان طرح شکایت انجام داد و طرح دوباره آن امکان پذیر نخواهد بود.

ضرورت وجود وکیل در دعاوی کیفری

حساسیت دعاوی کیفری بالا است، بنابراین باید تصمیمات درستی برای آن گرفته شود. فردی که خود درگیر این موضوع باشد به دلیل بالا بودن میزان تنش ها نمی تواند راه های درستی را تشخیص دهد، همچنین اطلاعات درست و کاملی از قوانین کیفری ندارد، وکیل کیفری قوانین را با زبانی ساده به موکل خود شرح می دهد.

در دعاوی کیفری، حقوقی برای هر یک از طرفین مشخص شده است که افراد عادی اطلاعاتی در مورد آن ندارند، به همین جهت افرادی که در قم با مشکلات کیفری مواجه می شوند نیاز است که با وکیل کیفری مشورت کنند و راهنمایی های لازم را از او دریافت نمایند. وکلای کیفری اطلاعات و تجاربی دارند که بسیار راه گشا است.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش همراه ما در مقاله بهترین وکیل کیفری در قم بودید. در این مقاله به توضیح وکلای کیفری شهر قم پرداختیم. دعاوی کیفری از حساسیت های بالایی برخوردار هستند، بنابراین توصیه می شود برای موفقیت در دادگاه با وکیل کیفری خوب مشورت داشته باشید و وکالت پرونده را به وی واگذار کنید. امیدوارم در این مطلب شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

بهترین وکیل دعاوی کیفری در قم کیست؟

وکیلی که به صورت تخصصی به انجام وکالت در پرونده های کلاهبرداری، جعل، قتل، سرقت، قاچاق، جرایم اینترنتی و … می پردازد، وکیل کیفری است.

آیا نیاز است که وکیل کیفری انتخاب کنیم؟

می توان گفت بله، مزایای داشتن وکیل کیفری در دعاوی کیفری بیشمار است، وکیل کیفری به تمامی مفاهیم و عبارات و قوانین کیفری آشنا است و پرونده را تخصصی تر پیگیری می کند.

حق الوکاله وکیل کیفری قم در سال 1401 چقدر است؟

حق الوکاله، مبلغ مشخصی ندارد و معمولا میان وکیل و موکل به توافق می رسد. وکیل کیفری با بررسی پرونده و زمانی که برای حل آن باید صرف کند، مبلغ حق الوکاله را مشخص می کند.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا