کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قم ⚖️【سال1402】

مطمئنا در اطرافیان خود مشاهده کرده ایم که افرادی دچار مشکلاتی همچون کلاهبرداری، جعل، سرقت، تصادف و دیه و … می شود، این ها مربوط به دعاوی کیفری است. در برخی مواقع شاکی پرونده خودمان هستیم و گاهی هم ممکن است شاکی خصوصی داشته باشیم، در هر صورت تفاوتی نمی کند، ما برای پیشبرد بهتر پرونده کیفری خود به وکیل متخصص در این حوزه نیاز داریم. قم شهری است که در ادامه این مطلب به آن می پردازیم و بهترین وکیل کیفری در قم را معرفی می کنیم. لطفا در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

وکیل کیفری در قم

وکیل کیفری در قم

بهترین وکیل کیفری در قم، وکیلی است که به انواع دعاوی کیفری می پردازد. وکیل کیفری خوب باید توانایی دفاع از موکل در پرونده های کیفری علیه اموال و علیه اشخاص را داشته باشد. در پرونده های کیفری که علیه اموال است، جرم انجام شده علیه اموال و مالکیت شخصی است مانند کلاهبرداری و سرقت، اما دعاوی کیفری علیه اشخاص مربوط به ارتکاب جرم در خصوص شخص و اعضاء بدن او است، مانند قتل، سقط جنین و توهین.

بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که دعاوی کیفری حساسیت های بالایی دارند و ضروری است که در پیگیری آن از وکیل کیفری خوب مشاوره بگیریم و وکالت پرونده را به او واگذار کنیم. طبق اصل 35 قانون اساسی در تمام دادگاه ها، طرفین دعوا حق دارند برای خود وکیل انتخاب کنند و اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند باید برای آن ها امکانات تعیین وکیل فراهم شود.

بهترین وکیل قم باید توانایی های لازم در خصوص پیگیری پرونده را داشته باشد، آشنا به امور کیفری، دادسراها و دادگاه های محاکم کیفری باشد و همین طور اشراف کاملی به قانون مجازات اسلامی، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، آیین دادرسی کیفری، قانون مبارزه با مواد مخدر و نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه را بداند و با در نظر گرفتن این که موکل شاکی پرونده است یا متهم، برای دفاع از حقوق آن بررسی های لازم را انجام دهد.

بهترین وکیل کیفری در قم کیست؟

بهترین وکیل کیفری در قم کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در قم باید تحقیقات بسیاری انجام دهیم، تا فردی متخصص و متبحر برای پیگیری پرونده خود پیدا کنیم. وکیل انتخاب شده باید دانش بالا و سابقه موفقی در پیگیری پرونده های کیفری داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

چنانچه به وکیل کیفری نیاز دارید اما زمان کافی برای جستجو در میان تعداد بالای وکلای فعال در شهر قم را ندارید، مطمئنا تمامی وکلا تخصص های لازم را دارند و می توان از آن ها در پرونده های کیفری کمک گرفت اما در این مقاله چند نفر از وکلای کیفری قم را معرفی می کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید.

دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از ده سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان میتوان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد. دکتر سلیمی یکی از بهترین وکیل کیفری در قم می باشند.

برخی دیگر از تخصص های دکتر محمد سلیمی افشارجقی:

 • وکیل آدم ربایی
 • وکیل ابطال اجراییه
 • وکیل ابطال سند
 • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
 • وکیل ارث
 • وکیل اعدام
 • وکیل اقدام مسلحانه یا احراق

برای اعطای وکالت به دکتر محمد سلیمی، یکی از وکلای خوب قم میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09127523247
آدرس: قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

مهدی رضازاده

مهدی رضازاده وکیل قم

آقای مهدی رضازاده، وکیل پایه یک دادگستری در قم و مشاورحقوقی، از وکلای قوه قضائیه قم، با 17سال سابقه وکالت در تمام امور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، یکی از وکلای نمونه قم می‌توان معرفی کرد. با انتخاب وکیل رضازاده، برای دعاوی حقوقی می‌توان تاثیر مثبتی در روند و مسیر قانونی پرونده داشت. وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین، برخورد و رفتار حرفه‌ای و مناسب با موکلین، فن بیان و نفوذ کلام، به عنوان یکی از وکلای برتر قم بعنوان یک وکیل حرفه‌ای و مسئولیت پذیر شناخته شود.

فعالیت ایشان در دعاوی متعددی است همچون:

 • پرونده‌های حقوقی: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های کیفری: (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)
 • پرونده‌های خانواده: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

جهت اعطای وکالت به آقای مهدی رضازاده، یکی از وکلای خوب شهر قم با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره همراه: 09123536467
آدرس: قم، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه زیرزمین، واحد 2

مجتبی توکلی

جناب آقای مجتبی توکلی

آقای توکلی وکیل پایه یک دادگستری در قم و متخصص در دعاوی کیفری هستند. ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و موفق به دریافت مجوز داوری شده اند. از سوابق آقای توکلی می توان به فعالیت در بانک مهر اقتصاد به عنوان وکیل اشاره نمود. ایشان رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی وکلای پیروز، وکیل ستاد عتبات استان قم، وکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم، وکیل موسسه حمایت از کودکان سرطانی کرامت و همکار موسسه حقوقی مصباح قانون را در رزومه خود دارند.

آدرس دفتر: قم، میدان جهاد، طبقه فوقانی بانک سامان، واحد 3، موسسه وکلای پیروز

شماره تماس: 09120771658

رسول خیابانی

جناب آقای رسول خیابانی

آقای خیابانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی قوه قضاییه و متخصص در دعاوی کیفری هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی بوده و عضو رسمی انجمن آیین دادرسی مدنی ایران می باشند. مدیر موسسه حقوقی و داوری کاتبان حقیقت عدالت گستر را بر عهده دارند، همچنین گواهینامه رسمی داوری از دانشگاه تهران به کسب نموده اند.

آدرس دفتر: قم، خیابان صفاشهر، روبروی کوچه 4، جنب داروخانه دکتر جوانمردی

شماره تماس: 09125514504

محسن برهانی

جناب آقای محسن برهانی

آقای برهانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی قم، دانش آموخته حوزه علمیه قم و عضو هیات علمی دانشگاه تهران هستند. ایشان کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران و دارای دکتری حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تربیت مدرس هستند. ایشان کتاب “درآمدی بر حقوق جزای عمومی”، “اخلاق و حقوق کیفری” و کتاب “درآمدی بر حقوق جزای عمومی واکنش در برابر جرم” را تالیف نموده اند. همچنین مقالات بسیاری از ایشان در نشریات داخلی به چاپ رسیده است.

آدرس دفتر: قم، خیابان شهید منتظری، نبش کوی 24، پلاک 2

شماره تماس: 09121510700

رحمت اله نصیرپور

جناب آقای رحمت اله نصیرپور

آقای نصیرپور وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری قم هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق کیفری و جرم شناسی بوده و مدرس دروس حقوقی می باشند. ایشان دانش پژوه دکترای تخصصی حقوق کیفری و جرم شناسی هستند و مقالات بسیاری در این زمینه تالیف نموده اند.

از سوابق کاری شان می توان به وکیل و مشاور حقوقی سازمان ها، نهادها، شرکت های بزرگ تجاری و … اشاره کرد. عضو هیات مدیره کانون داوری استان قم، داور معتمد صنعت ساختمان، مدیرعامل موسسه حقوقدانان و وکلای مدافع هستند.

آدرس دفتر: قم، خیابان 19 دی، قبل از میدان جهاد، پلاک 574، طبقه 2

شماره تماس: 09302571616

مهدی پیشوایی

آقای مهدی پیشوایی

آقای پیشوایی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی کیفری هستند. ایشان سابقه ای بیش از 12 سال در حرفه وکالت دارند و موفق به پیگیری موفق بیش از 800 پرونده حقوقی و کیفری شده اند. ایشان علاوه بر دعاوی کیفری در دعاوی املاک هم تخصص دارند و دعاوی تصرفات و مطالبه بهای روز ملک علیه شهرداری ها از پرونده های متعددی است که توسط ایشان بررسی و حل گردیده است.

آدرس دفتر: قم، انتهای دورشهر، میدان رسالت، حاشیه زیرگذر عطاران، برج سفید، طبقه 4، واحد 413

شماره تماس: 09121523019

علیرضا قاسمی

آقای علیرضا قاسمی

آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. فعالیت ایشان در شهر روی پرونده های کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قتل و … است علاوره بر این به دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی و .. می پردازند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری قم و آماده ارائه خدمات حقوقی و مشاوره به متقاضیان هستند.

آدرس دفتر: قم، فلکه جهاد، خیابان باجک 2، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین، پلاک 643

شماره تماس: 09128528320

مریم عابدی

سرکار خانم مریم عابدی

خانم عابدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر قم هستند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی دارند و در تمامی زمینه ها به خصوص دعاوی کیفری فعالیت می کنند. خانم عابدی بیش از 9 سال سابقه وکالت دارند و در بانک های کشاورزی و بانک شهر همکاری داشته اند. ایشان بهترین راه حل ها را برای حل پرونده موکل خود پیشنهادی می دهند.

آدرس دفتر: قم، میدان جهاد، کوچه 40، ساختمان آفتاب، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09123535782

محمدابراهیم شمس ناتری

جناب آقای محمدابراهیم شمس ناتری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری قم هستند، وی تخصص در زمینه پرونده های حقوقی و همینطور حل پرونده های کیفری را دارد و با پرونده های موفقخویش توانسته است تا کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارد.

آدرس دفتر: قم، ۴۵ متری صدوق، ۲۰ متری فجر، پلاک ۳۲

شماره تماس: 09121325132

ضرورت وجود وکیل در دعاوی کیفری

سپردن وکالت پرونده به وکیل کیفری خوب در قم باعث می شود تا بهترین دفاع و نتیجه ممکن را به دست آوریم. این موضوع از این جهت حائز اهمیت است که طرح شکایت و زمان آن و همچنین نوع شکایت، سرنوشت ساز است. از طرفی برای هر دعوایی فقط یک بار می توان طرح شکایت انجام داد و طرح دوباره آن امکان پذیر نخواهد بود.

ضرورت وجود وکیل در دعاوی کیفری

حساسیت دعاوی کیفری بالا است، بنابراین باید تصمیمات درستی برای آن گرفته شود. فردی که خود درگیر این موضوع باشد به دلیل بالا بودن میزان تنش ها نمی تواند راه های درستی را تشخیص دهد، همچنین اطلاعات درست و کاملی از قوانین کیفری ندارد، وکیل کیفری قوانین را با زبانی ساده به موکل خود شرح می دهد.

در دعاوی کیفری، حقوقی برای هر یک از طرفین مشخص شده است که افراد عادی اطلاعاتی در مورد آن ندارند، به همین جهت افرادی که در قم با مشکلات کیفری مواجه می شوند نیاز است که با وکیل کیفری مشورت کنند و راهنمایی های لازم را از او دریافت نمایند. وکلای کیفری اطلاعات و تجاربی دارند که بسیار راه گشا است.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش همراه ما در مقاله بهترین وکیل کیفری در قم بودید. در این مقاله به توضیح وکلای کیفری شهر قم پرداختیم. دعاوی کیفری از حساسیت های بالایی برخوردار هستند، بنابراین توصیه می شود برای موفقیت در دادگاه با وکیل کیفری خوب مشورت داشته باشید و وکالت پرونده را به وی واگذار کنید. امیدوارم در این مطلب شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

بهترین وکیل دعاوی کیفری در قم کیست؟

وکیلی که به صورت تخصصی به انجام وکالت در پرونده های کلاهبرداری، جعل، قتل، سرقت، قاچاق، جرایم اینترنتی و … می پردازد، وکیل کیفری است.

آیا نیاز است که وکیل کیفری انتخاب کنیم؟

می توان گفت بله، مزایای داشتن وکیل کیفری در دعاوی کیفری بیشمار است، وکیل کیفری به تمامی مفاهیم و عبارات و قوانین کیفری آشنا است و پرونده را تخصصی تر پیگیری می کند.

حق الوکاله وکیل کیفری قم در سال 1401 چقدر است؟

حق الوکاله، مبلغ مشخصی ندارد و معمولا میان وکیل و موکل به توافق می رسد. وکیل کیفری با بررسی پرونده و زمانی که برای حل آن باید صرف کند، مبلغ حق الوکاله را مشخص می کند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. واقعا عالی بود . سایت خیلی مطالب مفید فایده داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا