ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز ⚖️【سال1403】

برخی افراد سودجو به دنبال تصرف منابع طبیعی، فضای سبز و جنگل ها هستند، به طوری که اراضی طبیعی و ملی را زمین خود می دانند و آن را به فروش می رسانند. زمانی که چنین مشکلی پیش بیاید، فرد خریدار نیز دچار مشکلاتی می شود که حل آن بسیار پیچیده خواهد بود. به طوری که نیاز است ملک تخلیه شده و منابع طبیعی به دولت بازگردانده شود. بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز فردی است که در این زمینه تخصص و تبحر دارد و بهتر از هر شخصی توانایی دفاع از پرونده های مرتبط را دارد. در مجله برترین وکیل قصد داریم تا به معرفی وکلای خبره در این پرونده ها بپردازیم، همراه ما باشید.

بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل شیراز

بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز کیست؟

وکیل منابع طبیعی، وکیلی است که در امور مرتبط با اراضی ملی و منابع طبیعی تخصص و دانش لازم را دارد. بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز باتوجه به دانشی که در حوزه قوانین و ماده های مربوط به جنگل ها، مراتع و اراضی دارد، بهترین راهکار را برای دفاع از حقوق ما ارائه می کند. تخصص و تجربه وکیل در پرونده های منابع طبیعی معیار و ملاک مهمی است و درواقع سرنوشت پرونده را مشخص می سازد. بنابراین ضروری است که به وکلای خبره و حاذق شیراز که در زمینه دعاوی منابع طبیعی فعالیت می کنند مراجعه کنیم.

منابع طبیعی یکی از ثروت های مهم هر کشوری محسوب می شود به عنوان مثال نفت یکی از منابع طبیعی است و ایران باتوجه به منابع نفتی بسیاری که دارد، در دنیا شناخته شده است. باتوجه به قوانینی که در ایران وجود دارد هیچ فردی نمی تواند قطره ای از نفت را غیرقانونی استخراج کند. اما مسئله مهمی که وجود دارد، جنگل های ایران است که روز به روز در حال نابودی است. جنگل یا دیگر منابع طبیعی از دارایی های مهم هر کشوری هستند که فواید اقتصادی بالایی دارند و باید در حفظ آن تلاش کنیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز با دانش و آگاهی که از قوانین این حوزه دارد، بهترین راه حل را برای حل مشکلات به وجود آمده در پرونده های مرتبط با منابع طبیعی ارائه می کند. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا به معرفی 10 تا از وکیل منابع طبیعی خوب در شیراز بپردازیم.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز!

کاظم قائدی

کاظم قائدی بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز

منابع طبیعی از جمله ثروت‌های هر کشور است که برای محافظت از آن‌ها باید قوانین حقوقی را به درستی تدوین کرد. علاوه بر آن، برای پیگیری این قوانین، باید با بهترین وکیل منابع طبیعی مشورت کرد. آقای کاظم قائدی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه تخصصی فعالیت در پروندهای حقوقی و بصورت خاص در حوزه منابع طبیعی و امور اراضی است که می‌تواند با ارائه ادله محکم به قاضی پرونده، از حقوق شما دفاع کرده و مشکلات حقوقی را حل نماید.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای کاظم قائدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09171014394
آدرس 1: شیراز، معالی آباد
آدرس 2: شیراز، صدرا، بلوار دانش، نبش دلگشا، ساختمان (by)، طبقه 4، واحد22


محسن پروین

جناب آقای محسن پروین

آقای پروین وکیل پایه یک دادگستری شیراز و متخصص در دعاوی منابع طبیعی هستند. دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق عمومی و کارشناسی حقوق قضایی می باشند و سابقه ای طولانی در حرفه وکالت دارند. سایر تخصص آقای پروین در زمینه وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی، جرایم علیه اموال و اسناد، مواد مخدر و قاچاق، اعمال منافی عفت و اخلاق، دعاوی شهروند در برابر دولت، تکالیف شهروندی و اقتصادی، آسیب به جان و مال، جرایم علیه شخصیت و هویت، دعاوی اموال منقول و .. است.

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه زند، خیابان سعدی، کوچه پارک هتل س جم، طبقه 4 و 3

داوود بی نیاز

جناب آقای داوود بی نیاز

اقای بی نیاز وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز و وکیل متخصص در دعاوی منابع طبیعی هستند. ایشان مدرک دکترای حقوق نفت و گاز و حقوق عمومی دارند و با سابقه ای که در زمینه وکالت دعاوی منابع طبیعی داشته اند، از وکلای حاذق در این پرونده ها محسوب می شوند.

آدرس دفتر: شیراز، منطقه 1، محله صدرا، نبش کوچه یک، روبروی کتابخانه خوارزمی، طبقه دوم

شماره تماس: 09177132137

احمد رضا کی پور

 آقای احمد رضا کی پور وکیل منابع طبیعی در شیراز

آقای کی پور وکیل پایه یک دادگستری شیراز و از وکلای خبره در امور منابع طبیعی هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و از وکلای خبره در شیراز محسوب می شوند. وکالت پرونده های متعددی را برعهده داشته اند و مشکل مراجعین را کامل بررسی کرده و در صورتی که به هیچ وجه انجام وکالت و پیروزی در پرونده وجود نداشته باشد از پذیرفتن پرونده صرف نظر نموده و از اتلاف وقت و هزینه مراجعین پیشگیری می‌کنند و حتی در صورتی که به هر دلیلی پرونده در مسیر با شکست مواجه شد کل هزینه پرداختی به موکل برگشت داده می‌شود.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ، بیمه نوین

شماره تماس: 09171175513

محمودرضا استقلال

جناب آقای محمدرضا استقلال

آقای استقلال وکیل پایه یک دادگستری در شیراز هستند. بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی منابع طبیعی، دعاوی خانواده، شهرداری، عقود و معاملات و … هستند. مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق عمومی دارند. از سوابق کاری آقای استقلال می توان به وکیل موقوفات، وکیل شرکت دولتی عمران و توسعه شهر جدید صدرا، وکیل کمیتع حقوقی مرکز فارس اشاره کرد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان سعدی، پاساژ شیراز، کلینیک طبقه 2

شماره تماس: 09171088761


کمیسیون منابع طبیعی چیست؟

یکی از کمیسیون های سازمان منابع طبیعی در کل کشور، کمیسیون منابع طبیعی است که به تشخیص ملی بودن عرصه ها در تملک مردم می پردازد. این کمیسیون با ارجاع کارشناس و همچنین نظریه های دیگر، رای به مالکیت و ملی بودن زمین های مورد نظر مردم صادر می کند. زمانی که مردم ادعایی درخصوص مالکیت در زمین های ملی داشته باشند به منابع طبیعی مراجعه می کنند و این سازمان بررسی هایی انجام می دهد و آنها را به کمیسیون ماده 56 معرفی می کند. کمیسیون ماده 56 به صورت کلی تنها مرجع اعلام ملی بودن زمین های کشاورزی بر اساس قانون است.

برای این کار می توان به کمیسیون های معرفی شده به همراه مدارک مورد نیاز مراجعه کنیم تا تشخصی ملی بودن یا شخصی بودن منابع طبیعی مشخص شود. این کمیسیون باتوجه به مدارک، سابقه مالکیت، نقشه های هوایی، وضعیت و سابقه مالکیت و کشاورزی در زمین مورد نظر، رای نهایی را صادر می کند.

رسیدگی به پرونده منابع طبیعی باید مطابق کمیسیون ماده 56 سازمان منابع طبیعی در دادگستری انجام شود. افراد باید تمامی اسناد و مدارک مورد نیاز جهت پیگیری را همراه داشته باشند. بعد از ارائه اسناد و مدارک به دادگاه، در نهایت دادگاه تصمیم می گیرد پرونده را به کارشناس ارجاع دهد تا مشخص شود که آیا زمین و یا منابع دیگر معرفی شده جزو منابع طبیعی است یا شخصی است؟ رسیدگی به این پرونده ها زمان بر و پیچیده است و کمی کوتاهی موجب پایمال شدن حقوق موکل می شود.

بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز تلاش می کند تا با ارائه مدارک، استشهادیه محلی، نظریه کارشناسی و … از حقوق موکل خود دفاع کند. رای صادر شده در این پرونده قطعی است و افراد تنها یکبار می توانند درخواست تجدید نظر برای رای صادره را ارائه کنند.

وکیل منابع طبیعی خوب در شیراز

نحوه شکایت از سازمان منابع طبیعی

دیوان عدالت اداری یکی از بالاترین مراجع برای رسیدگی به شکایات از سازمان ها و نهادهای دولتی، همچون منابع طبیعی است. بنابراین برای شکایت از سازمان منابع طبیعی باید به دیوان عدالت اداری مراجعه کنیم. برای این کار می توان از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در ایران که تخصص و تجربه کافی در این مرجع قضایی را دارد، کمک بگیریم.

ابتدا برای طرح شکایت می توان در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت نام کرد و دو حساب کاربری مجزا در سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی و سامانه ساجد که سایت دیوان عدالت اداری است ایجاد کنیم. پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور در سامانه ساجد، می توانیم دادخواست خود را به همراه مدارک و اسناد پیوستی در این سامانه ثبت کنیم.

پس از این مرحله، دادخواست به دفتر دیوان عدالت اداری ارسال می شود و درصورتی که درخواست کامل باشد، آنرا نزد رئیس دیوان عدالت اداری ارسال می کنند تا دستور رسیدگی آن را در نزدیک ترین شعبه صادر کند. سپس دفتر شعبه زمان رسیدگی به پرونده را مشخص می کند و آن را برای طرح شکایت نیز ارسال می کند.

زمانی که افراد با منابع طبیعی به مشکل بخورند و نتوانند از حقوق خود دفاع کنند باید از این سازمان شکایت کنند تا به حقوق قانونی خود دست یابند. مطمئنا تمام افراد زمان کافی برای انجام این مراحل را ندارند و یا اینکه ترجیح می دهند وکیلی خبره و متخصص در دیوان عدالت اداری و منابع طبیعی، وکالت پرونده را در دست بگیرد تا میزان موفقیت آنها بالا رود.

10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز

کلام آخر

با آپارتمانی شدن خانه ها، بسیاری از افراد ترجیح می دهند در مناطق خوش آب و هوا زمین و یا ملکی را بخرند. متاسفانه وجود افراد سودجو موجب می شود تا فروشندگان، زمین های منابع طبیعی را به جای املاک شخصی و با قیمت های بالا به افراد بی اطلاع می فروشند.

در صورتی که سازمان منابع طبیعی مطلع شود، برای فرد خریدار مشکلات بسیاری به وجود می آید که برای دفاع از حقوق خود به وکیل منابع طبیعی نیاز دارد. در این مقاله به معرفی وکلای خبره منابع طبیعی در شیراز پرداختیم. تشکر می کنم از افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل منابع طبیعی در شیراز همراه ما بودند. لطفا سوالات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا