کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز ⚖️【سال1403】

دعاوی کیفری انواع مختلفی دارند، کلاهبرداری، قتل، سرقت، آدم ربایی، خیانت در امانت و … همگی از دعاوی کیفری محسوب می شوند. وکیلی می تواند به بهترین شکل ممکن به این پرونده ها رسیدگی نماید که در گذشته سابقه رسیدگی به دعاوی مشابه را داشته باشد. برخی افراد درگیر پرونده های کیفری در شهر تبریز به دنبال وکیل متخصص کیفری می گردند تا به مشکلات آن ها رسیدگی کند، در این مقاله تلاش کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را معرفی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر، در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در تبریز کیست؟

بهترین وکیل کیفری در تبریز کیست؟

تبریز یکی از کلانشهرهای ایران است که جمعیت بسیار زیادی در آن زندگی می کنند. بنابراین طبیعی است که برای برخی از آنها مسائلی پیش بیاید که به وکیل کیفری متخصص نیاز داشته باشند. بهترین وکیل کیفری در تبریز فردی است که دانش حقوقی بالا و اطلاعات کاملی در مورد انواع جرایم و مجازات های آنها دارد.

بهترین وکیل کیفری در تبریز که به دعاوی کیفری رسیدگی می کند فردی است که به انواع پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، قتل، سرقت، آدم ربایی، تجاوز به عنف، اختلاس، خیانت در امانت و … تخصص دارد و آنها را به بهترین شکل ممکن پیگیری می کند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق توافق طرفین تعیین می شود
👨🏼‍⚖️ پیگیری مستمرپیگیری منافع موکل تا اعلام رای قطعی
📚 سابقه بالابیانگر تجربیات وکیل است
✔️ اطلاع از تغییرات قوانینعلم وکیل را به روز نگه می دارد

در ادامه تعدادی از وکلای تبریز را معرفی می کنیم که به راحتی می توانید با آنها مشاوره داشته و وکالت پرونده را به آنها بسپارید. همراه ما در وبسایت برترین وکیل باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را بشناسید! ⚖️

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی بهترین وکیل کیفری در تبریز

آقای علیرضا دانشی، وکیل پایه یک دادگستری، رتبه 4 اختبار کانون وکلا آذربایجان شرقی، مولف کتاب واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان، کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن پترزبورگ روسیه درباره حقوق در سال 1392 است.

داوری، دعاوی رایانه‌ای، دعاوی قاچاق، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، ارث و وصیت، مهاجرتی از مهم‌ترین تخصص‌های این وکیل است که بیش از 300 پرونده موفق در این دعاوی داشته است استاد دانشگاه پیام نور ، وکیل شرکت آذر پی سهند ، و تی پی هلدینگ از سوابق مهم کاری می‌باشد.

جهت اعطای وکالت به آقای علیرضا دانشی و دریافت مشاوره از آقای علیرضا دانشی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09144892734
آدرس دفتر:
تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، بالاتر از دادگستری، مجتمع وکلای دادگستری، طبقه 6


راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد بهترین وکیل تبریز

خانم راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری تبریز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و یکی از وکلای زن متخصص در تبریز می باشند. ارائه مشاوره و پیگیری انواع دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و … توسط ایشان انجام می پذیرد. ایشان درصد بالایی از پرونده های کلاهبرداری را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه محسوب می شوند.

برخی از تخصص های ایشان:

 • دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ارث و تقسین ترکه و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، سرقت، جعل، خیانت در امانت و …
 • دعاوی ملکی: تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی، املاک مشاع و …

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه۳، واحد۱

شماره تماس: 09144120489

کریم عبداله زاده (تبریزی)

 کریم عبدواله زاده (تبریزی) بهترین وکیل طلاق در تبریز

آقای کریم عبداله زاده (تبریزی) وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه، دارای 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، مالی، ملکی، اراضی، منابع طبیعی، خانواده، امور حسبی، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه ای، تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد با موضوعات مختلف می باشند. طرح دعوی در مراجع قضایی، شبه قضایی و اداری.

برخی از سوابق آقای کریم عبداله زاده (تبریزی):

 • سابقه همکاری با ادارات منابع طبیعی
 • همکاری با شرکت های بیمه دولتی و خصوصی
 • همکاری با بنیاد شهید انقلاب اسلامی
 • همکاری با شرکت های خصوصی

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبداله زاده (تبریزی)

شماره تماس: 09143109026

پیمان اکبری

جناب آقای پیمان اکبری

آقای اکبری وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در دعاوی کیفری هستند. در حرفه وکالت موفق به کسب سابقه ای بیش از 13 سال شده اند. سایر تخصص های ایشان در زمینه دعاوی بانکی، بیمه، پزشکی، منابع طبیعی و دعاوی کیفری است. رسیدگی به تعزیرات و مجازات های بازدارنده از دیگر فعالیت های ایشان است.

آدرس دفتر: تبریز، سه راهی ولیعصر، برج سینا، طبقه 3، واحد D2

شماره تماس: 09149999532

محمدحسن طالعی خطیبی

جناب آقای محمدحسن طالعی خطیبی

آقای طالعی خطیبی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در دعاوی کیفری هستند. سابقه ای بیش از 14 سال در حرفه وکالت دارند و موفق به کسب تجارب ارزشمندی در این سال ها شده اند. عضو رسمی سامانه جامع داوری ایران می باشند و داوری دعاوی را برعهده می گیرند. از جمله پرونده هایی که توسط آقای طالعی پیگیری می شود، دعاوی کیفری، قاچاق، دعاوی اعسار، تعزیرات حکومتی، دعاوی مربوط به شهرداری ها، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی و … است.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان آذربایجان، مابین آخونی و تقاطع بهار، ساختمان آذربایجان، طبقه 3، واحد 10

شماره تماس: 09141166988

امین صادقپور

جناب آقای امین صادقپور

آقای صادقپور وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و دارای سابقه ای بیش از 13 سال می باشند. در دعاوی کیفری تخصص دارند و به انواع پرونده های خانواده، ملکی، دعاوی موجر و مستاجر و … می پردازند. سایر دعاوی که سابقه رسیدگی به آن را دارند عبارتند از: مطالبه خسارت، عقود و معاملات، دیات، دعاوی میراث فرهنگی، دعاوی قاچاق، دعاوی رایانه ای، دعاوی راهنمایی و رانندگی، ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری، امور ثبتی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و … است.

آدرس دفتر: تبریز، سراب، چهارراه فردوسی، طبقه فوقانی پاساژ سلامی، واحد 4

شماره تماس: 09144313954

جواد صادقی

جناب آقای جواد صادقی به عنوان مشاور حقوقی‌ و وکیل پایه یک دادگستری شهر تبریز، مهارت زیادی در حل پرونده‌های کیفری دارد. وی دارای 8 سال سابقه مفید در زمینه وکالت بوده و تا کنون به غیر از دعاوی کیفری، در دعاوی خانواده، اعسار، مطالبه خسارت، تملک آپارتمان‌ها، ملکی، داوری، مؤجر و مستأجر، شهرداری، عقود و معاملات نیز پرونده‌های بسیار زیادی را به نتیجه مطلوبی رسانده است.

آدرس دفتر: تبریز، سه راه امین، باشگاه ایرانیان، واحد شماره 1

شماره تماس: 09145822985

سحر یوسفی

سرکار خانم سحر یوسفی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی با بیش از چند سال سابقه وکالت در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری (سرقت، ترک انفاق، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، جعل، ارتشاء، اخاذی، جرائم انتخاباتی، جرایم نظام صنفی، صدور چک بلامحل)، حقوقی، ثبتی، خانواده، و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، روبروی مسجد سالار شهیدان، ساختمان سبلان طبقه ٤

شماره تماس: 09143099642

سعید وکیل زاد کجابادی

جناب آقای سعید وکیل زاد کجابادی وکیل پایه یک دادگستری استان آذربایجان شرقی و مشاوره حقوقی می باشند که وی با چندین سال سابقه وکالت خود در شهر تبریز توانسته است جایگاه ویژه ای را بین وکلای دادگستری شهر تبریز کسب کند. از تخصص های وی می توان به دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، ملکی و … می توان اشاره نمود.

آدرس دفتر: تبریز، اول طالقانی، خیابان ارک جدید، ساختمان امین، طبقه ششم، واحد یک

شماره تماس: 09144059847

علی جاوید

آقای علی جاوید وکیل پایه یک دادگستری با سابقه بیش از 5 سال و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشد و در تمامی زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده ارائه ی مشاوره دارد.

آدرس: تبریز، ولیعصر، بالاتر از دادگستری، خیابان قانون، مجتمع خدماتی ولیعصر، طبقه سوم، واحد ۷

شماره تماس: 09141193504


کدام دعاوی کیفری محسوب می شوند؟

مطابق ماده 2 قانون مجازات اسلامی مصوب سال 1392، ” هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است، جرم محسوب می شود”. به عنوان مثال توهین به دیگری به دلیل اینکه در قانون مجازات تعیین شده دارد، جزو دعاوی کیفری محسوب می شود. در صورتی که تمایل به اعطای وکالت به بهترین وکیل زن در تبریز را دارید، روی لینک کلیک کنید.

سایر دعاوی کیفری عبارتند از:

 • جعل، سرقت، قتل، رابطه نامشروع، کلاهبرداری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع
 • مشروبات الکلی، توهین، تهدید، ضرب و جرح، اسیدپاشی، رسا و ارتشاء، فرار از دین، آدم ربایی
 • تصرف عدوانی، ممانعت از حق، مزاحمت، مواد مخدر، قمار، اخلال در نظم عمومی، سقط جنین
 • ربا، نزاع دسته جمعی، غصب عنوان، تغییر کاربری، چک بامحل، فریب در ازدواج، خرید مال مسروقه
 • شرکت و گروه های هرمی، اخاذی، قدرت نمایی با چاقو، اعمال نفوذ، تمرد نسبت به مامورین دولت
 • توهین به مقدسات، گزارش خلاف واقع، اختلاس، اخلال در نظام اقتصادی
معرفی وکیل کیفری خوب در تبریز

وظایف وکیل کیفری در تبریز

یکی از اصلی ترین وظایف وکیل کیفری، تهیه و تنظیم دعوی است. زمانی که وکیل، وکالت پرونده موکل را می پذیرد، در قبال او وظیفه دارد تا تمامی حقوق و مطالبات موکل را در قالب شکواییه ای تنظیم کرده و به دادگاه ارائه دهد. سپس وظیفه دارد دفاعیه لازم و مورد نیاز از موکل را ارائه کند.

در بسیاری از موارد دیده ایم که وکیل کیفری، وکالت پرونده متهم به قتل عمد را می پذیرد. تفاوتی ندارد که موکل گناهکار باشد یا بی گناه، زمانی که وکیل وکالت او را پذیرفت، وظیفه دارد از تمام تلاش، دانش و تجارب خود برای دفاع از موکل و کاهش مجازات او استفاده کند.

در پرونده هایی که مربوط به زورگویی و سرقت هستند وکلای کیفری وظیفه دارند با ارائه مدارک، شواهد و اسنادی به موکل کمک کنند تا به حقوق قانونی خود برسد. وظیفه دیگر وکیل این است که موکل را در جریان حل پرونده قرار دهد و با او در ارتباط باشد.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پرونده کیفری که دارید می توانید یا وکلای معرفی شده مشاوره حقوقی داشته باشید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

کلام آخر

ممنون که تا این بخش از مقاله ما را همراهی کردید. سعی کردیم تعدادی از بهترین وکیل کیفری در تبریز را معرفی کنیم. دسترسی راحت و سریع به وکلای کیفری باعث می شود تا در صورت بروز مشکلی، سریعا موضوع را با آنها درمیان بگذاریم و راهنمایی های لازم را دریافت کنیم. امیدوارم مطالب برای تان مفید بوده باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + شش =

دکمه بازگشت به بالا