وکیل

10 تا از بهترین وکیل اهواز ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل اهواز در اختیارتان قرار دهیم. برای موفقیت در پرونده های حقوقی، افراد مجبور به داشتن وکیل مجرب هستند تا آن ها را در مراحل دشوار و حساس قانونی یاری دهند. همه ی افراد به دلیل اینکه دانش و اطلاعات کافی در این مباحث ندارند نمی توانند در ارتباط با پرونده اقدامات لازم انجام دهند و به نتیجه ی مطلوب برسند، از این رو وجود فرد متخصص در حوزه ی حقوق و قضا الزامی می باشد. بهترین وکیل کسی است که پرونده های متعدد موفق داشته باشد و موکل هایش از او راضی باشند. وکیل خوب باید به قوانین تسلط کافی و در کار خود حرفه ای و خبره باشد. اگر دنبال وکیل خوب در اهواز هستید ما را در سایت برترین وکیل همراهی کنید.

 بهترین وکیل اهواز

ویژگی یک وکیل خوب اهواز

برای انتخاب بهترین وکیل اهواز راه های بسیاری وجود دارد. شما می توانید از اطرافیان خود که درگیر پرونده های حقوقی هستند کمک بخواهید. همچنین برای انتخاب وکیل می توانید به راحتی در سایت ها به دنبال بهترین وکیل باشید. در هر صورت شما باید با ویژگی ها و معیارهای یک وکیل خوب آشنا باشید.

وکیل خوب باید امین و رازدار باشد، حرف ها و اطلاعات موکل خود را برای کسی بازگو نکند. وکیل عالی باید دقیق و به جزئیات پرونده، خوب دقت کند تا بتواند برای آن راه حل مناسب پیدا کند. یک وکیل خوب باید رک و صادق باشد و در توانایی های خود اغراق نکند و به موکل خود قول صد در صد حل شدن پرونده را ندهد.

یک وکیل کارکشته باید اطلاعات به روز و آپدیت داشته باشد زیرا با گذر زمان، شرایط زندگی مردم تغییر کرده، بنابراین اطلاعات قدیمی دیگر کاربرد ندارد و برای اینکه یک وکیل بتواند کار خود را به درستی انجام دهد باید اطلاعات به روز داشته باشد تا در دفاع از پرونده ی خود ناکام نماند.

یک وکیل باید روابط اجتماعی خوب و یک شنونده و گوینده ی عالی باشد. زمانی که موکل در مورد پرونده ی خود صحبت می کند، یک وکیل زبده باید به دقت گوش دهد تا جزئیات مهم آن را پیدا کند. در بعضی از مواقع موکل از گفتن بعضی از جزئیات خودداری می کند و این بر عهده فن بیان و روابط اجتماعی بالای وکیل می باشد که بتواند این اطمینان را به موکل خود بدهد تا درباره ی تمام جزییات صحبت کند.

بهترین وکیل اهواز کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل اهواز کیست؟

شهر اهواز یکی از شهرهای پرجمعیت ایران است. وکلای بسیاری در این شهر در حال فعالیت می باشند ‌که بسیار زبده و مجرب در حوزه ی کاری خود هستند. به همین دلیل انتخاب یک وکیل خوب در اهواز کار ساده ای نیست. اولین مرحله شروع فرایند پیگیری حقوقی، مشاوره حقوقی، ثبت دادخواست است. مانند هر حوزه و شغل دیگری، برای رسیدن به هدف و نگارش یک دادخواست صحیح و یا پیگیری صحیح و سریع پرونده در مراجع قضایی باید به فرد صاحب نظر این عرصه مراجعه نمود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

ما در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل اهواز پرداخته ایم همراه ما باشید.

امین احمدی

جناب آقای امین احمدی

یکی از بهترین وکیل اهواز جناب آقای امین احمدی می باشد. آقای احمدی یکی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. ایشان در وکالت در امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده بسیار متبحر می باشند.

آدرس دفتر: اهواز، طالقانی، نبش خوانساری، ساختمان ادیب پور، طبقه ی دوم، واحد دو

شماره تماس: 06132211421 

جلیل مکوندی گوداژدر

جناب آقای جلیل مکوندی گوداژدر

آقای جلیل مکوندی گوداژدر با 18 سال سابقه، یکی از بهترین وکیل های پایه یک داد گستری هستند. ایشان لیسانس حقوق قضایی خود را در سال 1372 اخذ کرده است و در شهرداری سمت های مدیر حقوقی و املاک و کمسیون ماده صد منطقه یک شهرداری اهواز بودند. وکیل و مشاور حقوقی شرکت نمایشگاه بین الملی خوزستان در سال های 1388 تا 1390 بودند و بسیاری ازسوابق دیگر. جناب آقای مکوندی گوداژدر پذیرای دعاوی حقوقی، ثبتی، املاک و کیفری هستند.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان بیست و چهار متری، روبروی پارک باغ معین، مجتکع اشکان، طبقه ی پنج، واحد هشت

شماره تماس: 06132210883

رسول سواری

وکیل رسول سواری وکیل پایه یک دادگستری متخصص در، دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … و همینطور متخصص در دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه می باشد.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس بین ٨و٧ شرقی پلاک ٢٥١

شماره تماس: 09365296628

حسن جرفی

جناب آقای حسن جرفی

آقای جرفی دارای مدرک کارشناس ارشد جزاء و جرم شناسی می باشد. ایشان در دعاوی پرونده های خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی آسیب به جان و مال مانند، تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل و …،دعاوی املاک مانند، اختلاف در مالکیت، منابع طبیعی، زمین شهری و اوقاف و … متخصص و خبره می باشند.

آدرس دفتر: خوزستان، دشت آزادگان، سوسنگرد، خیابان امام، جنب مسجد امام علی، مجتمع خاتم الانبیاء، طبقه ی چهارم، واحد نهم

شماره تماس: 09163036584

عبدالحسین رضایی راد

جناب آقای عبدالحسین رضایی راد

جناب آقای عبدالحسین رضایی راد با 14 سال سابقه ی وکالت و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با درجه ی دانشیاری و 26 سال سابقه ی تدریس دروس فقهی و حقوقی می باشند. دارای دکترا در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه فردوسی و کارشناسی ارشد فقه و حقوق اسلامی و دو گرایش دیگر از رشته ی الهیات از دانشگاه تهران و تحصیلات حوزه های علمیه قم و تهران در حد درس خارج فقه و کلام اسلامی هستند.

آدرس دفتر: خوزستان، اهواز، گلستان، دانشگاه شهید چمران، دانشکده الهیات، طبقه ی سوم

شماره تماس: 09168043215

احمد نورالدینی

جناب آقای سید احمد نورالدینی

جناب آقای سید احمد نور الدینی یکی دیگر از وکیل های پایه یک دادگستری می باشد که دارای مدرک کارشناسی ارشد و متخصص در دعاوی کیفری اللخصوص دعاوی سازمان تعزیرات مانند قاچاق کالا، پرونده های تجاری و دعاوی حقوقی ملکی و مطالبات هستند

آدرس دفتر: استان خوزستان، بهبهان، میدان شهیدنجوی، طبقه ی دوم، بانک قوامین

شماره تماس: 09166737760

احمد نورانی

جناب آقای احمد نورانی

جناب آقای نورانی تحصیلات خود را در دانشگاه شهید چمران اهواز در رشته های الهیات و معارف اسلامی و گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی گذرانده است. ایشان متخصص در امور ثبتی، قرارداد ها، اموال و مالکیت، وصول مطالبات، جرایم و مجازات ها و … می باشد. دارای هفت سال سابقه ی استخدام وزارت آموزش و پرورش هستند.

آدرس دفتر: آبادان، انتهای خیابان امیری، نبش منتظری، ساختمان بانک سامان، واحد 3

شماره تماس: 06136750764

نسیم گج کار

سرکار خانم نسیم گچ کار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان، فارق التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می‌باشد. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای اهواز قرار داشته باشد. وی دارای سابقه موفق در انواع پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانواده بوده، همچنین ایشان در پرونده‌های جرایم پزشکی، کلاهبرداری، جعل، جرایم رایانه ایی، سرقت، دیه، دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، ارث، اعسار، اسناد رسمی و تجاری از متخصصین می‌باشند.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، نبش پهلوان غربی پلاک 68 طبقه اول

شماره تماس: 09166202329

تقی زاده

جناب آقای علی تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی اهواز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای پروانه وکالت صادره از کانون وکلای دادگستری اهواز می‌باشد که در سال 1395 صادر شده است. می‌توان وی را به عنوان یکی از بهترین وکلا در حوزه خانواده، وکیل ملکی نیز معرفی کرد چون تخصص وی در زمینه تمامی دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی و حقوقی می‌باشد. از خدمات وکالتی ایشان می‌توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیرحضوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: اهواز، كيانپارس، نبش خيابان 19غربی، ساختمان رامين، طبقه دوم، واحد 8

شماره تماس: 09161180073

گلچین آقایی

خانم گلچین اقایی با کسب رتبه سوم در آزمون کانون وکلای دادگستری یکی از مجرب ترین وکلای پایه یک استان خوزستان بوده که پرونده های بی شماری در زمینه دعاوی خانواده، امور کیفری، امور قراردادها و مطالبه چک و سفته و الزام به تنظیم سند رسمی و… داشته اند.

برخی از سوابق خانم گلچین آقایی:

  • گلچین آقایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
  • رتبه سوم در آزمون کانون وکلای استان خوزستان
  • وکالت در بیش از 200 پرونده خانواده(طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت اطفال، ملاقات با اطفال،استرداد جهیزیه و….)
  • وکالت در بیش از 300 پرونده کیفری ( جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، مواد مخدر، زنا و رابطه نامشروع،تهمت و افترا، جرایم رایانه‌ای و انتشار تصاویر دیگران، سرقت و…)
  • وکالت در پرونده های حقوقی ( مطالبه چک و سفته، املاک، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه وجه، قراردادها، ارث و میراث، تخلیه املاک، خلع ید،سرقفلی، ثبت اسناد و املاک، اوقاف و….)
  • مشاوره حقوقی مفصل در کلیه امور فوق
  • مشاوره به زوجین پیش از ازدواج جهت آگاهی از حقوق خود در زندگی

شماره تماس: 09120689771

تفاوت وکیل و وکالت

همان طور که می دانید وکیل یا نماینده به شخصی گفته می شود که از طرف شخص حقیقی یا حقوقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود. وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات مدنی منعقد و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می شود.

وکالت انواع مختلفی دارد که می خواهیم به چند نمونه از آن در این مقاله بپردازیم. در وکالت مطلق همان طور که از اسمش پیداست، فرد در تمام امور، فرد دیگری را وکیل خود قرار داده که در این صورت وکیل برای انجام کارها نیازی به اجازه از موکل خود را ندارد. وکالت بلاعزل از جمله معاملاتی است که طرفین هر زمان بخواهند می توانند به صورت یک جانبه فسخ کنند مگر این که به عنوان شرط ضمن عقدی آمده باشند که نتوان آن را فسخ کرد.

تفاوت وکیل و وکالت

در وکالت غیر قضایی شخص، بخشی یا تمام امور اداری خود را برای پیگیری به دیگری می سپارد، وکالت وی از نوع اداری خواهد بود که به صورت رسمی در دفاتر اسناد رسمی به ثبت می رسد. در وکالت قضایی برای انجام اموری که وکیل دادگستری دانش و تخصص کافی برای انجام آن دارد، ایشان را به دادگاه معرفی می کنند.

کلام آخر

ممنونم از شما بزرگواران که ما را تا این لحظه همراهی کردید. ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا در مقاله ی بهترین وکیل اهواز اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. همراهان عزیز جهت بهبود این مقاله نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

3.2/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا