وکلا

10 تا از بهترین وکیل اهواز ⚖️ + آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل اهواز در اختیارتان قرار دهیم. برای موفقیت در پرونده های حقوقی، افراد مجبور به داشتن وکیل مجرب هستند تا آن ها را در مراحل دشوار و حساس قانونی یاری دهند. همه ی افراد به دلیل اینکه دانش و اطلاعات کافی در این مباحث ندارند نمی توانند در ارتباط با پرونده اقدامات لازم انجام دهند و به نتیجه ی مطلوب برسند، از این رو وجود فرد متخصص در حوزه ی حقوق و قضا الزامی می باشد. بهترین وکیل کسی است که پرونده های متعدد موفق داشته باشد و موکل هایش از او راضی باشند. وکیل خوب باید به قوانین تسلط کافی و در کار خود حرفه ای و خبره باشد. اگر دنبال وکیل خوب در اهواز هستید ما را در سایت برترین وکیل همراهی کنید.

 بهترین وکیل اهواز

ویژگی یک وکیل خوب اهواز

برای انتخاب بهترین وکیل اهواز راه های بسیاری وجود دارد. شما می توانید از اطرافیان خود که درگیر پرونده های حقوقی هستند کمک بخواهید. همچنین برای انتخاب وکیل می توانید به راحتی در سایت ها به دنبال بهترین وکیل باشید. در هر صورت شما باید با ویژگی ها و معیارهای یک وکیل خوب آشنا باشید.

وکیل خوب باید امین و رازدار باشد، حرف ها و اطلاعات موکل خود را برای کسی بازگو نکند. بهترین وکیل اهواز باید دقیق و به جزئیات پرونده، خوب دقت کند تا بتواند برای آن راه حل مناسب پیدا کند. یک وکیل خوب باید رک و صادق باشد و در توانایی های خود اغراق نکند و به موکل خود قول صد در صد حل شدن پرونده را ندهد.

مشاوره و دسترسی آسان به بهترین وکیل اخوزستان را از دست ندهید!

یک وکیل کارکشته باید اطلاعات به روز و آپدیت داشته باشد زیرا با گذر زمان، شرایط زندگی مردم تغییر کرده، بنابراین اطلاعات قدیمی دیگر کاربرد ندارد و برای اینکه یک وکیل بتواند کار خود را به درستی انجام دهد باید اطلاعات به روز داشته باشد تا در دفاع از پرونده ی خود ناکام نماند.

یک وکیل باید روابط اجتماعی خوب و یک شنونده و گوینده ی عالی باشد. زمانی که موکل در مورد پرونده ی خود صحبت می کند، یک وکیل زبده باید به دقت گوش دهد تا جزئیات مهم آن را پیدا کند. در بعضی از مواقع موکل از گفتن بعضی از جزئیات خودداری می کند و این بر عهده فن بیان و روابط اجتماعی بالای وکیل می باشد که بتواند این اطمینان را به موکل خود بدهد تا درباره ی تمام جزییات صحبت کند.

بهترین وکیل اهواز کیست؟

بهترین وکیل اهواز کیست؟

شهر اهواز یکی از شهرهای پرجمعیت ایران است. وکلای بسیاری در این شهر در حال فعالیت می باشند ‌که بسیار زبده و مجرب در حوزه ی کاری خود هستند. به همین دلیل انتخاب یک وکیل خبره در اهواز کار ساده ای نیست. اولین مرحله شروع فرایند پیگیری حقوقی، مشاوره حقوقی، ثبت دادخواست است. مانند هر حوزه و شغل دیگری، برای رسیدن به هدف و نگارش یک دادخواست صحیح و یا پیگیری صحیح و سریع پرونده در مراجع قضایی باید به فرد صاحب نظر این عرصه مراجعه نمود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل اهواز را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای اهواز همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل اهواز را بشناسید! ⚖️

علی تقی زاده

علی تقی زاده بهترین وکیل اهواز

آقای علی تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای پروانه وکالت صادره از کانون وکلای دادگستری خوزستان با بیش از 10 سال سابقه کار موفق در عرصه وکالت و به انجام رساندن موفق بیش از صدها پرونده از بهترین و خوشنام ترین وکلای اهواز می باشند.

از ویژگی های ایشان می توان به جدیت در کار، پیگیری مداوم و مستمر، پاسخگو بودن، فن بیان شیوا، پایبندی به زمان، صداقت و صبر اشاره کرد که باعث شده است در زمره وکلای خوش نام و مورد اعتماد مردم قرار بگیرند. از جمله اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می گردد می توان به انواع مشاوره حضوری و غیرحضوری، وکالت تخصصی در پرونده های خانواده ملکی حقوقی و کیفری و تنظیم انواع دادخواست و لایحه اشاره کرد.

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از آقای علی تقی زاده، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۱۸۰۰۷۳
آدرس دفتر:
اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ۱۹ غربی، ساختمان رامین، طبقه ۲، واحد ۸، دفتر وکالت علی تقی زاده


دکتر سید ایمان موسوی

دکتر سید ایمان موسوی بهترین وکیل اهواز

دکتر سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۳ سال سابقه و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه های مختلف دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و … که به لطف خداوند باریتعالی دربیش از ۹۹ درصد پرونده ها مورد وکالت موفقیت آمیز به پایان رسانده است.

از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده شما و ارائه راهکار با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی ست.

از دیگر شیوه های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است بطور مثال در دعاوی پیچیده اراضی منابع طبیعی و تصادفات و … بهره مندی از نظرات کارشناسان متبحر و با تجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی ست.

ایشان به گونه ای به شما مشاوره میدهد که بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید. جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09163138751
لطفا جهت رزو تایم ملاقات به شماره فوق پیامک بدهید.
آدرس دفتر: 
خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی غربی نبش پودات، مجتمع صدرا، طبقه چهارم، واحد ۸


سعید مهرآقا

سعید مهرآقا بهترین وکیل اهواز

آقای سعید مهرآقا وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری خورستان، دارای تخصص و سابقه موفقیت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشند. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای سعید مهرآقا به حساب می‌آید.

تخصص ایشان در وکالت انواع دعاوی است همچون:

 • دعاوی حقوقی، ملکی، الزام به تنطیم سند و …
 • دعاوی کیفری، جعل، ضرب و جرح کلاهبرداری، سرقت، کلاهبرداری رایانه ای و …
 • دعاوی خانواده، طلاق، اعسار، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای سعید مهرآقا با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09128671090
آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، خیابان 20 غربی، روبروی هتل هدیه، پلاک 3


فرانک بهمنی

فرانک بهمنی بهترین وکیل اهواز

خانم فرانک بهمنی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق با 20 سال سابقه کار با تخصص و سابقه موفقیت در انواع دعاوی کیفری (جعل، ضرب و جرح، کلاهبرداری، سرقت، کلاهبرداری رایانه ای و …) دعاوی حقوقی (ملکی، الزام به تنطیم سند و … ، دعاوی خانواده (طلاق، اعسار و …) میکی از وکلای برتر در خوزستان به حساب می آیند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم فرانک بهمنی با شماره زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره تماس: 09166136642
آدرس دفتر:
اهواز، کیانپارس، خیابان 20 غربی روبروی هتل هدیه پلاک 3


نسیم گچکار

نسیم گچ کار بهترین وکیل اهواز

خانم نسیم گچکار وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای اهواز قرار داشته باشد. وی دارای سابقه موفق در انواع پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانواده است.

تخصص ایشان در زمینه های:

 • دعاوی کیفری از جمله جعل، کلاهبرداری، سرقت، جرایم رایانه ای، مواد مخدر و …
 • دعاوی حقوقی از جمله الزام به تنظیم سند، ملکی ، اسناد تجاری…
 • دعاوی خانواده از جمله طلاق توافقی،مهریه، نفقه، اعسار

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره خانم نسیم گچکار، با شماره های زیر در ارتباط باشید:
(مشاوره ی حضوری با هماهنگی قبلی می باشد)

شماره تماس: 09166202329
آدرس دفتر:
اهواز، امانیه


مجتبی شمسی پور

مجتبی شمسی پور بهترین وکیل اهواز

آقای مجتبی شمسی پور وکیل دادگستری و عضو مرکز وکلا کارشناسان قوه قضائیه استان خوزستان به شماره پروانه ی 72916 می باشد؛

بخشی از سوابق آقای مجتبی شمسی پور به شرح ذیل می باشد:

 • پذیرفته استعداد های درخشان  در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی.
 • دبیر کمیته ی انظباطی هیئت دوچرخه سواری آبادان.
 • کارشناس حقوقی اتاق بازرگانی صنایع و معادن شهرستان آبادان.
 • کارشناس اتاق داوری، اتاق بازرگانی صنایع و معادن شهرستان آبادان.
 • همکار افتخاری با واحد حقوقی شرکت پالایش نفت آبادان به مدت 1 سال.
 • همکاری با دفتر حمایت حقوقی و ایثارگران شهرستان آبادان.
 • مشاور حقوقی خانواده های عضو بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبادان.

آقای مجتبی شمسی پور با به کارگیری تخصص و پیگیری های مداوم در پرونده های مراجعه شده به ایشان سعی دارد تا مطلوب ترین نتیجه ی ممکن را برای موکل های خود رقم بزند.

پرونده هایی که ایشان در حوزه ی کاری خود انجام میدهد شامل:

 • دعاوی حقوقی: خانواده ( مهریه ، تعدیل اقساط مهریه و طلاق توافقی) دعاوی راجع به املاک ( اجاره و رهن و خود ملک)، انحصار وراثت، ارث، تحریر ترکه و همچنین دعاوی در خصوص چک و سفته، اعسار از پرداخت محکوم به و دعوای الزام به تنظیم سند رسمی می باشد.
 • دعاوی کیفری: مراجعه به شعب بازپرسی، دادیاری و اجرای احکام کیفری و همچنین وکالت در دعاوی کیفری 2 و تعزیرات حکومتی جهت امور: ضرب و جرح ، مواد مخدر، جعل، کلاهبرداری، توهین و تهدید، تحصیل مال از طریق نامشروع، آدم ربایی و سرقت، مصرف الکل( شرب خمر)، رشوه،  نشر اکاذیب و اعاده حیثیت، کلاهبرداری رایانه ای و سایر مشکلات کیفری.
 • اداره کار: دعاوی کارگری کارفرمایی و حقوق و بیمه، هیات های حل اختلاف اداره کار( هئیت تشخیص و هئیت نظارت) است.

شماره تماس: 09382856543
آدرس دفتر: آبادان

گلچین آقایی

گلچین آقایی

خانم گلچین آقایی از وکلای برجسته شهرستان اهواز و سایر شهرستان های استان خوزستان بوده که با حدود 8 سال سابقه وکالت و دفاع موثر کارنامه درخشانی در رزومه کاری خود دارند که عمده فعالیت ایشان مربوط به پرونده های طلاق، طلاق توافقی، مهریه، حضانت و ملاقات اطفال، چک و سفته، قمار و شرط بندی، رابطه نامشروع و مواد مخدر و…. بوده است.

شماره تماس 09120689771
آدرس دفتر: کیانپارس (جهت اخذ نوبت و آدرس دقیق تماس حاصل فرمائید)

جلیل مکوندی گوداژدر

جناب آقای جلیل مکوندی گوداژدر

آقای جلیل مکوندی گوداژدر با 18 سال سابقه، یکی از بهترین وکیل های پایه یک داد گستری هستند. ایشان لیسانس حقوق قضایی خود را در سال 1372 اخذ کرده است و در شهرداری سمت های مدیر حقوقی و املاک و کمسیون ماده صد منطقه یک شهرداری اهواز بودند. وکیل و مشاور حقوقی شرکت نمایشگاه بین الملی خوزستان در سال های 1388 تا 1390 بودند و بسیاری ازسوابق دیگر. جناب آقای مکوندی گوداژدر پذیرای دعاوی حقوقی، ثبتی، املاک و کیفری هستند.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان بیست و چهار متری، روبروی پارک باغ معین، مجتکع اشکان، طبقه ی پنج، واحد هشت
شماره تماس: 06132210883

عبدالحسین رضایی راد

جناب آقای عبدالحسین رضایی راد

جناب آقای عبدالحسین رضایی راد با 14 سال سابقه ی وکالت و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با درجه ی دانشیاری و 26 سال سابقه ی تدریس دروس فقهی و حقوقی می باشند. دارای دکترا در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه فردوسی و کارشناسی ارشد فقه و حقوق اسلامی و دو گرایش دیگر از رشته ی الهیات از دانشگاه تهران و تحصیلات حوزه های علمیه قم و تهران در حد درس خارج فقه و کلام اسلامی هستند.

آدرس دفتر: خوزستان، اهواز، گلستان، دانشگاه شهید چمران، دانشکده الهیات، طبقه ی سوم
شماره تماس: 09168043215


نکاتی که باید در انتخاب وکیل اهواز جدی گرفته شود!

دقت داشته باشید که در ابتدا لازم است بهترین وکیل اهواز را با تحقیقات جامع انتخاب کنید. هر گونه اشتباه در انتخاب وکیل می تواند به طور مستقیم در نتایج به دست آمده از دادگاه اثر بگذارد. پس از اینکه از وکیل مورد نظرتان اطلاع حاصل نمودید لازم است با دفتر یا موسسه حقوقی که از آن وکیل انتخاب کرده اید تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید. در این جلسات لازم است اطلاعات خود را از وکیل افزایش دهید. در عوض وکیل نیز باید به بررسی کامل پرونده بپردازد.

دقت داشته باشید که سابقه یک وکیل یکی از مهم ترین معیارهایی است که با استفاده از آن می توانید عیار وکیل مورد نظر را مورد سنجش قرار دهید. در واقع با توجه به سابقه وکیل و پرونده هایی که در طی سال های فعالیت حقوقی اش بر عهده گرفته است به خوبی می توانید با میزان تجربه او آشنا شده و در خصوص آن اطلاع حاصل کنید. البته باید این موضوع ذکر شود که الزاما هر چه سن و سال یک وکیل بالاتر باشد، سابقه او بیشتر نیست. چرا که ممکن است وکیلی در تمام عمر خود کم کار بوده و یا اینکه دیر به عرصه حقوق پای گذاشته باشد.

تفاوت وکیل و وکالت

تفاوت وکیل و وکالت

همان طور که می دانید وکیل یا نماینده به شخصی گفته می شود که از طرف شخص حقیقی یا حقوقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود. وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات مدنی منعقد و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می شود.

وکالت انواع مختلفی دارد که می خواهیم به چند نمونه از آن در این مقاله بپردازیم. در وکالت مطلق همان طور که از اسمش پیداست، فرد در تمام امور، فرد دیگری را وکیل خود قرار داده که در این صورت وکیل برای انجام کارها نیازی به اجازه از موکل خود را ندارد. وکالت بلاعزل از جمله معاملاتی است که طرفین هر زمان بخواهند می توانند به صورت یک جانبه فسخ کنند مگر این که به عنوان شرط ضمن عقدی آمده باشند که نتوان آن را فسخ کرد.

در وکالت غیر قضایی شخص، بخشی یا تمام امور اداری خود را برای پیگیری به دیگری می سپارد، وکالت وی از نوع اداری خواهد بود که به صورت رسمی در دفاتر اسناد رسمی به ثبت می رسد. در وکالت قضایی برای انجام اموری که وکیل دادگستری دانش و تخصص کافی برای انجام آن دارد، ایشان را به دادگاه معرفی می کنند.

کلام آخر

ممنونم از شما بزرگواران که ما را تا این لحظه همراهی کردید. ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا در مقاله ی بهترین وکیل اهواز اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. همراهان عزیز جهت بهبود این مقاله نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

4.3/5 - (15 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 6 =

دکمه بازگشت به بالا