حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل چک در شیراز ⚖️【سال1402】

چک، یکی از رایج ‌ترین ابزارهای مالی در دنیا است که برای پرداخت بدهی‌ ها و تسویه حساب‌ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این ابزار مالی، دارای مزایای بسیاری است، از جمله سرعت و سهولت استفاده، امنیت و اطمینان، و قابلیت ردیابی. با این حال، چک‌ ها نیز می ‌توانند مشکلاتی را به همراه داشته باشند، از جمله صدور چک بی‌محل، چک برگشتی، و سوء استفاده از چک. در این موارد، افراد ممکن است نیاز به کمک یک وکیل داشته باشند. وکیل چک، فردی است که در زمینه حقوق چک تخصص دارد و می ‌تواند به افراد در حل مشکلات مرتبط با چک کمک کند. اما یافتن وکلای کاربلد در این زمینه همواره با دشواری هایی رو به رو است. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل چک در شیراز آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چک در شیراز

بهترین وکیل چک در شیراز کیست؟

باید به این موضوع توجه داشته باشید که برترین وکیل چک در شیراز می تواند در دعاوی مختلفی به کمک موکل خود بیاید و نیازهای حقوقی او را برطرف کند. یکی از دعاوی رایج در زمینه چک که می توان در آن به کمک  بهترین وکیل شیراز اختلافات را حل و فصل نمود، چک بی محل است. زمانی که فردی در چک متههد به پرداخت پولی شود که در واقع میزان آن در حساب او وجود نداشته باشد، چک بی محل صادر کرده است و این موضوع را باید به کمک وکیل در محاکم قضایی دنبال نمود.

بهترین وکیل چک در شیراز دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به دعاوی چک را در اختیار دارد و می تواند با مرور قوانین و مقررات مربوط به چک صحیح ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل خود قرار دهد. در بسیاری از موارد، در دعاوی چک حقوقی از طرفین ضایع می شود. در واقع بهترین وکیل کیفری در شیراز در تلاش است تا خسارت های مالی در این زمینه را به حداقل برساند و با استفاده از تجربیاتی که در طی سال های متمادی به دست آورده است منافع موکل خود را تامین نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چک در شیراز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل چک در شیراز!

کاظم قائدی

کاظم قائدی بهترین وکیل چک در شیراز

منابع طبیعی از جمله ثروت‌های هر کشور است که برای محافظت از آن‌ها باید قوانین حقوقی را به درستی تدوین کرد. علاوه بر آن، برای پیگیری این قوانین، باید با بهترین وکیل منابع طبیعی مشورت کرد. آقای کاظم قائدی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه تخصصی فعالیت در پروندهای حقوقی و بصورت خاص در حوزه منابع طبیعی و امور اراضی است که می‌تواند با ارائه ادله محکم به قاضی پرونده، از حقوق شما دفاع کرده و مشکلات حقوقی را حل نماید.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای کاظم قائدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09171014394
آدرس 1: شیراز، معالی آباد
آدرس 2: شیراز، صدرا، بلوار دانش، نبش دلگشا، ساختمان (by)، طبقه 4، واحد22

افسانه راستی

افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند. وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی می باشد که در ادامه به شرح مواردی از آن می پردازیم.

برخی از خدمات خانم افسانه راستی:

  • خانواده ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )
  • دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )
  • دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …)

شماره تماس: 09173083407
آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
ساعت کاری: روزهای زوج ساعت 16 تا 19:30 حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

ابوذر اخگر

ابوذر اخگر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز

آقای ابوذر اخگر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 17 سال سابقه درخشان به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا با تجربه در زمینه چک می باشند و بیشترین موفقیت ها را در این زمینه کسب نموده اند چرا که با تبحری منحصر به فرد و با دقت لازمه در محضر داده مستنداتی ارائه می دهد که باعث موفقیت می شود. ایشان بیش از چندین سال است که با توجه به دانش حقوقیشان به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را به سمت موفقیت سوق می دهد از این رو وی یکی از بهترین وکلا شیرا نام دارد.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمدرسول الله، ساختمان وزرا، طبقه۳، واحد۸

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۱۹۴۷۷۸

عبدالخالق آزاد گلستانی

عبدالخالق آزاد گلستانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز

آقای عبدالخالق آزاد گلستانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در شیراز با بیش از 16 سال سابقه وکالت فعالیت می کند. ایشان یکی از وکلا خبره در زمینه دعوی چک می باشند و توانسته در طی چندین سال وکالت خود پرونده های مهم و متعددی را در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به سر انجامی خوش برساند و مراجعین را با توجه به سختی پروندشان راهنمایی می کند. ایشان برای بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری اطلاعاتی مبنی بر برد موکلش می باشد و در روز موعد از آن مستندات نهایت استفاده را انجام می دهد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان پیروزی (نمازی سابق)، جنب چاپخانه فرهنگ، طبقه۳

شماره تماس: ۰۹۳۹۱۶۲۰۱۹۰

منوچهر ارجمند اینالو

منوچهر ارجمند اینالو وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز

آقای منوچهر ارجمند اینالو وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در شیراز به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خاناوده و ملکی فعالیت دارد و در زمینه چک به صورت تخصصی وکالت می پذیرد. ایشان با بیش از 14 سال سابقه موفق در وکالت دارند و به مراجعین بسته به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهند. وی پرونده های مهمی را در رابطه با دعوی چک با موفقیت پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: شیراز، فرهنگ شهر، کوچه ۵۴، فرعی ۵۴/۳، پلاک ۷۳، ساختمان آوا، واحد ۸

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۱۰۴۳۸۵

حسین آرمون

حسین آرمون وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز

آقای حسین آرمون وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی وکالت می پذیرد. از ویژگی های فردی وی می توان به صداقت و امنت داری ایشان اشاره کرد. او به صورت تخصصی در زمینه دعوی چک وکالت می پذیرد و همچنین برای دفاع از موکل خود و رساندن حق به حق دار نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان حکیمی، ساختمان حکیم، طبقه ششم

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۰۰۹۰۰۰

سمیه اسکندری

سمیه اسکندری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز

خانم سمیه اسکندری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در شیراز به صورت تخصصی در زمینه دعوی چک وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا نام دار در شهر شیراز است چرا که همیشه سعی بر رساندن حق به حق دار دارد. او وکیلی توانا در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد و به مراجعین با توجه به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شیراز، بلوارپاسداران، خیابن شهید آقایی، ساختمان صدف، و ۱

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۱۲۵۶۷۱


سه ویژگی وکیل چک شیراز که موفقیت پرونده را تضمین میکند!

باید این موضوع را مورد توجه قرار دهید که توانایی و مهارت های هر وکیلی با هر میزان از تجربه و دانش نمی تواند شما را در حل و فصل دعاوی مطرح شده یاری کند. برای این منظور لازم است به سراغ وکلایی بروید که در زمینه چک و مسائل مربوط به آن به تخصص های لازم رسیده باشد و ویژگی های مورد نیاز را در اختیار داشته باشد. در ادامه به سه مورد از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل چک در شیراز اشاره خواهیم داشت:

تخصص و مهارت حقوقی: مهم ترین ویژگی بهترین وکیل حقوقی شیراز، دانش و تخصص حقوقی در زمینه حقوق چک است. وکیل چک باید با قوانین و مقررات مربوط به چک آشنا باشد و بتواند به درستی از آن ها استفاده کند. این دانش و تخصص، به وکیل چک کمک می کند تا بتواند به بهترین نحو از حقوق موکل خود دفاع کند. دقت داشته باشید که بهترین وکیل چک در شیراز با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در زمینه حقوق چک و سایر قراردادها تخصص لازم در این زمینه را به طور کامل به دست می آورد.

سابقه و تجربه وکیل در دعاوی چک: تجربه و مهارت نیز از دیگر ویژگی های مهم یک وکیل چک است. وکیل چک باید در زمینه حل مشکلات مرتبط با چک تجربه و مهارت داشته باشد. این تجربه و مهارت، به وکیل کمک می کند تا بتواند پرونده موکل خود را به بهترین نحو مدیریت کند و به نتیجه مطلوب برساند. دقت داشته باشید که سابقه یک وکیل از مهم ترین مواردی است که در انتخاب وکیل باید به آن توجه ویژه داشته باشید. با توجه به سابقه وکیل می توانید از سطح تجربه و مهارت او مطلع شوید.

ارتباط موثر با موکل: ارتباط موثر، شامل توانایی برقراری ارتباط موثر با موکل، مراجع قضایی و قانونی و همچنین سایر افراد مرتبط با پرونده است. وکیل باید بتواند به خوبی اطلاعات را به موکل خود منتقل کند، با مراجع قضایی و قانونی به خوبی ارتباط برقرار کند و از حقوق موکل خود دفاع کند. افراد درگیر با پرونده های حقوقی و کیفری در بسیاری از موارد با تنش های روحی رو به رو هستند و همین مسئله باعث می شود تا ارتباط گرفتن با آن ها قدری سخت به نظر برسد.

بهترین وکیل چک در شیراز

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل چک شیراز

مشاوره حقوقی در زمینه چک را می توان یکی از موثرترین راه ها برای همکاری با بهترین وکیل چک در شیراز به شمار آورد. چرا که در این روش فرد می تواند سوالات حقوقی خود را با وکیل در میان بگذارد و از او منطقی ترین جواب های منطبق با حقوق را دریافت کند. مشاوره حقوقی به روش های مختلفی نظیر مشاوره حقوقی آنلاین، حضوری و تلفنی در دسترس است و افراد می توانند بسته به شرایط شخصی به یکی از این روش ها متوسل شوند. در ادامه سه مورد از مزایای مشاوره حقوقی را بررسی خواهیم کرد:

دسترسی به اطلاعات و دانش حقوقی: وکیل‌ ها، به دلیل تحصیلات و تجربه خود، دانش و اطلاعات حقوقی گسترده ‌ای دارند. این دانش و اطلاعات، شامل آشنایی با قوانین و مقررات حقوقی، رویه‌ های قضایی و همچنین جدیدترین تحولات حقوقی است. مشاوره با وکیل، می‌ تواند به افراد کمک کند تا اطلاعات و دانش حقوقی مورد نیاز خود را در مورد یک موضوع خاص کسب کنند. در واقع شما با مراجعه به یک وکیل و طرح سوال در خصوص دعاوی چک می تواند ضعف های حقوقی خود در این زمینه را جبران کنید.

راهنمایی و مشاوره تخصصی: وکیل متخصص در زمینه دعاوی چک، می ‌توانند به افراد کمک کنند تا تصمیمات حقوقی مناسب را اتخاذ کنند. این کمک، شامل ارائه راهنمایی و مشاوره تخصصی در زمینه‌ های مختلف مربوط به چک برگشتی، چک بی محل و… باشد. دقت داشته باشید که در صورتی که پیش از هر گونه اقدام با مشاوره حقوقی، عاقلانه ترین تصمیم را بگیرید، قادر خواهید بود تا از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری کرده و موفقیت را در دسترس تر از همیشه ببینید.

افزایش احتمال کسب پیروزی در پرونده های چک: در صورتی که فرد با یک مشکل حقوقی مواجه شود، مشاوره با وکیل می ‌تواند شانس موفقیت او در پرونده حقوقی را افزایش دهد. در واقع وکیل چک، با تجربه خود در زمینه رسیدگی به پرونده‌ های حقوقی و کیفری، می ‌توانند بهترین راهکارهای حقوقی را برای حل پرونده ارائه دهند. فردی می تواند در دادگاه به موفقیت برسد که با قوانین و مقررات آشنایی کامل داشته باشد و این توانایی تنها از طریق مشاوره حقوقی ممکن می شود.

بهترین وکیل چک در شیراز

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل چک در شیراز آشنا کردیم تا در کمترین زمان بتوانید بهترین تصمیمات را داشته باشید. در ادامه سه مورد از مهم ترین ویژگی های وکیل در کسب موفقیت نقش خواهد داشت را بررسی کردیم و در انتهای مقاله نیز مزایای مشاوره حقوقی را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا