وکلا

10 تا از بهترین وکیل جهرم ⚖️【سال1403】

بسیاری از افراد، شرکت‌ ها و ارگان های دولتی و خصوصی در طول مسیر حیات خود با مشکلات سخت و بسیار پیچیده‌ ای مواجه می‌ شوند. مشکلاتی که یافتن راه‌ حل مناسب برای آن‌ ها فقط از عهده یک وکیل خبره و کاربلد بر می‌ آید. معمولا یک وکیل خوب پیش از پذیرش پرونده حقوقی، ابتدا جلسه ای را برگزار می کند تا با موکل مفصل درباره پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با دقت بررسی می کند و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او درمیان می گذارد. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل جهرم در اختیارتان قرار دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید. 

بهترین وکیل جهرم کیست؟

بهترین وکیل جهرم کیست؟

بهترین وکیل جهرم به فرد حقوقدانی گفته می شود که به جزئیات پرونده موکل دقت لازم را دارد تا بتواند برای حل آن به بهترین و ساده‌ ترین روش ممکن اقدام کند. در صورتی که دقت یک وکیل بالا نباشد، ممکن است اطلاعات مهمی از پرونده را نادیده بگیرد و مانعی بر سر راه موفقیت پرونده موکل ایجاد کند. نکته سنج بودن بهترین وکیل شیراز می تواند مقدمه‌ ای برای موفقیت و سرعت بالای حل پرونده حقوقی موکل باشد.

بهترین وکیل جهرم هرگز نباید در توانایی‌ های خود اغراق کند و به موکل خود قول صددرصد جهت حل شدن پرونده ندهد.  یک وکیل خوب باید حقایق را بدون هیچگونه مخفی کاری با موکل خود در میان بگذارد  و او را از جزئیات شرایط آگاه سازد. برای یک وکیل خوب تفاوتی وجود ندارد که نتایج و تغییرات رخ داده در پرونده موکلش، مثبت یا منفی باشد، در هر دو صورت نتایج را رک و بدون اغراق با موکل خود در میان می گذارد. صداقت یک وکیل موجب می‌ شود که امید یا ترس واهی در مورد مشکل ایجاد نشود و با شرایط واقعی پرونده روبه‌رو شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل جهرم بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در جهرم سال 1403!

محسن رحمانیان

محسن رحمانیان

جناب آقای محسن رحمانیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر جهرم است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. جناب آقای محسن رحمانیان دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد و …

آدرس دفتر: جهرم، بلوار معلم شمالی، نرسیده به پمپ بنزین، روبروی کوچه 20

شماره تماس: 09174294600

محمدعلی نیک بین

محمدعلی نیک بین

جناب آقای محمدعلی نیک بین یکی دیگر از وکلای کاربلد در شهر جهرم و استان فارس می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: جهرم، خ خیام، ط 2، ساختمان وکلا

شماره تماس: 09171902216

روح اله نظری

روح اله نظری

جناب آقای روح اله نظری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر جهرم هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: جهرم، خیابان خیام، حدفاصل م سپاه تا چهارراه پارکینگ، جنب دفتر خانه اسناد رسمی 104، ط 2، واحد 2

شماره تماس: 09177916453

عبدالعلی رحمانیان کوشککی

عبدالعلی رحمانیان کوشککی

جناب آقای عبدالعلی رحمانیان کوشککی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر جهرم هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: جهرم، خ اسدآبادی، روبروی دادگستری، نبش کوچه 9

شماره تماس: 09171925100

مژگان اصلانی

مژگان اصلانی

سرکار خانم مژگان اصلانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر جهرم هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی حقوقی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و از وکلای مجرب و کاربلد در این شهر به حساب می آیند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: جهرم، خ اسدآبادی، روبروی دادگستری، ساختمان شماره 2

شماره تماس: 09173925860

خصوصیات بهترین وکیل جهرم

توانایی علمی یک وکیل خوب در جهرم، بالا است: یکی از نکات مهمی که موکل می بایست در داشتن یک وکیل خوب مورد توجه قرار دهد و از خصوصیات خوب یک وکیل متبحر و شناخته شده است، درک میزان تجربه و تخصص او در پرونده حقوقی می باشد. این یکی از مهمترین مسائل حرفه وکالت است که اعتماد و اطمینان یک موکل به بهترین وکیل جهرم را در پی خواهد داشت. در نتیجه زمانی که یک وکیل خوب با مطالعه پرونده اطلاعات مربوط به آن را در اختیار موکل قرار می دهد، توانسته است این مسئله را در ذهن موکل خود قرار دهد.

خصوصیات بهترین وکیل جهرم

مجرب ترین وکیل، کسی است که بر تمامی قوانین مسلط است: یک وکیل خوب و متخصص فردی است که بر تمامی قوانین حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … تسلط دارد و با قانون آشناییت دارد. او قادر است در تمامی شرایط، تشخیص صحیح و نظریه درست ارائه دهد و می تواند با تسلط داشتن بر روی تمامی قوانین، قاضی پرونده را با ادله و دلایل کافی قانع سازد. وکلای مجرب و متخصص بر روی کلیه قوانین و تبصره های جدید علم و آگاهی دارند و همواره اطلاعات و علم خود را به روز می کنند تا در مواجهه با پرونده های مشکل آنها را به سمت و سوی صحیح سوق دهند.

یک وکیل خوب، از شخصیت عالی برخوردار است: یکی دیگر از خصوصیات بهترین وکیل جهرم این است که در کلیه امورات خود نظم و انضباط و شخصیت قابل قبولی را که درخور شان یک وکیل حرفه ای و معتبر است را دارا می باشد. یک وکیل خوب، شخصیت خوب و منظمی دارد و به صورت منظم به امورات و مسائل مختلف سر موعد مقرر رسیدگی می کند. یک وکیل خوب به وقت اهمیت خاصی می دهد، به همین علت در دادگاه ها و محاکم دادگستری بیشتر مورد احترام قرار می گیرد.

تفاوت وکیل با مشاور حقوقی چیست؟

وکلا و مشاوران حقوقی هر دو در رشته حقوق تحصیل می‌ کنند، اما اگر کسی بخواهد به عنوان بهترین وکیل جهرم شناخته شود، باید پس از اخذ مدرک لیسانس در رشته حقوق، در آزمون وکالت و دوره کارآموزی شرکت کند تا پروانه وکالت را بدست آورد. با این وجود، بهترین مشاور حقوقی در شیراز نیازی به گذراندن این مراحل ندارند و می‌ تواند پس از فارغ‌التحصیلی در سازمان‌ها به‌عنوان مشاور حقوقی فعالیت کنند. شغل وکالت، شغلی کاملاً تخصصی است که به تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق نیاز دارد.

منظور از بهترین وکیل جهرم فرد متخصص و حقوقدانی می باشد که در امورات حقوقی به دیگران مشاوره های لازم را ارائه می‌ دهد و از حق فرد یا گروهی از افراد حمایت می‌ کند. عمدتا افراد پس از تهیه و تنظیم قرارداد وکالت، از وکلا جهت انجام امورات حقوقی یا دفاع از حق و شنیدن صدایشان کمک می‌ گیرند. همچنین برخی از افراد، مشاور یا کارشناس حقوقی را با وکلا اشتباه می‌ گیرند یا اینگونه تصور می‌ کنند که هر دوی آنها یکی هستند. به همین علت، نیاز است برخی از تفاوت های آنها را شرح دهیم که عبارت است از:

تفاوت وکیل با مشاور حقوقی چیست؟

یکی از تفاوت‌ های واضح و مشخصی که شغل وکالت با مشاور حقوقی دارد، این است که وکلا به هیچ وجه نمی‌ توانند در شرکت‌ ها و سازمان‌ ها، به‌ صورت رسمی استخدام شوند، اما برای مشاور حقوقی این اصل صدق نمی کند. همچنین اینگونه می توان شرح داد که وکلا می‌ توانند به عنوان مشاور حقوقی نیز ظاهر شوند، اما یک مشاور یا کارشناس حقوقی نمی تواند وکیل باشد، چراکه پروانه وکالت ندارد. مسئولیت‌ های اصلی وکلا وابسته به نوع حرفه ای که در آن فعالیت می‌ کنند یا نوع موکلی که برای آن کار می‌ کنند، می‌ تواند کاملا متفاوت باشد. با این وجود، علیرغم این تفاوت‌ ها، وظایف کلیدی و مشترکی میان وکلا وجود دارد که عبارتند از:

 • حل مشکلات حقوقی با یافتن راهکارهای مفید
 • پاسخگویی به سؤالات هر یک از موکلین و ارائه توضیحات لازم
 • یادداشت‌ برداری از گزارشات جلسات جهت ثبت تمامی مشکلات و راهکارها و به‌ روزرسانی پرونده‌ با اطلاعات
 • ارائه مشاوره و توصیه های لازم به موکل در مورد راه‌کارهای موجود، محصولات و خدمات خاصی که ممکن است برای آنها مفید باشد

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل جهرم توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا