وکلا

10 تا از بهترین وکیل لارستان ⚖️【سال1403】

کمک گرفتن از یک وکیل متخصص و خبره در هر حوزه حقوقی می تواند مسیر موفقیت را پیش روی موکلین قرار دهد. یک وکیل پایه یک دادگستری از طریق تجربه‌ ای که به دست آورده است، به موکل برای حل مشکل رخ داده راهنمایی‌ های لازم را ارائه می‌ دهد. با انتخاب یک وکیل خوب که به زیر و بم قوانین مسلط باشد، می توان در کوتاه‌ ترین برهه زمانی و به آسان‌ ترین روش ممکن به حل مشکلات پرداخت و به نوعی در هزینه و زمان نیز صرفه جویی می‌ شود. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل لارستان در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل لارستان کیست؟

بهترین وکیل لارستان کیست؟

منظور از بهترین وکیل لارستان فرد متخصصی است که در حوزه حقوق تحصیلات عالیه را به دست آورده و در کار خود بسیار مسئولیت پذیر است. بهترین وکیل شیراز زمانی که یک پرونده به او واگذار می‌ شود، کار موکل را کار خود می‌ داند و به نوعی با دلسوزی و به بهترین شکل آن را انجام می‌ دهد و به همان اندازه که موکل دغدغه انجام آن را دارد، او نیز همان میزان دغدغه را دارد.

بهترین وکیل لارستان می‌ بایست در راستای انجام کار وکالت تمام تلاش خود را برای رسیدن به حق و حقوق موکل به کار گیرد و هیچگاه نباید به طور قطعی نتیجه را ضمانت کند. چرا که دارای مسئولیت بزرگی است و در نتیجه با تلاش خود در راستای احقاق حقوق موکل و با داشتن تخصص و انجام کار حرفه‌ ای در مقابل موکل خود باید پاسخگو باشد و این جریان فاکتور مهمی جهت سنجش عملکرد یک وکیل خوب خواهد بود.

ی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل لارستان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در لارستان سال 1403!

مهدی جمشیدی

مهدی جمشیدی

جناب آقای مهدی جمشیدی از وکلای موفق و شناخته شده در شهر لارستان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: لارستان، شهر جدید، بلوار فرهنگ، خ فرهنگ 6، پلاک 1

شماره تماس: 09171813284

محمدرضا رفیعی

محمدرضا رفیعی

جناب آقای محمدرضا رفیعی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر لارستان در استان فارس می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه

آدرس دفتر: لارستان، بخش جویم، جنب بانک صادرات، طبقه دوم

شماره تماس: 09177817952

سیدمحسن جعفری

سیدمحسن جعفری

جناب آقای سیدمحسن جعفری یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در لارستان می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، طلاق، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: لارستان، شهر جدید، روبروی دادگستری لارستان، مجتمع وکلا، واحد 7

شماره تماس: 09173811358

قاسم پروین

قاسم پروین

جناب آقای قاسم پروین وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر لارستان هستند. ایشان تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 12 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: لارستان، گراش، کمربندی بلوار سرداران

شماره تماس: 09177827236

لیلا رخساری‌

لیلا رخساری‌

سرکار خانم لیلا رخساری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر لارستان می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی مرکز قوه قضاییه هستند و مشاوره های حقوقی در حوزه های مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: لارستان، شهر جدید، روبروی دادگستری، مجتمع وکلا، ط همکف، واحد 3 دفتر وکالت

شماره تماس: 09177828348

خصوصیات بهترین وکیل لارستان

معیارهای مختلفی برای انتخاب بهترین وکیل لارستان وجود دارد. برای انجام این کار موکل می‌ تواند از توصیه آشنایان و اطرافیان که درگیر پرونده‌ های حقوقی مشابه بوده‌ اند، استفاده کند. علاوه بر این می‌ توان به وب سایت‌ های اینترنتی و فضای مجازی مراجعه نمود و وکلای مجرب نزدیک محل سکونت را جستجو کرد. هیچگونه تفاوتی وجود ندارد که از چه طریقی یک وکیل حقوقی خوب را پیدا می‌ کنید، اما در کل باید ویژگی‌ ها و خصوصیات بهترین وکیل لارستان را بشناسید و بر اساس آن به انتخاب وکیل بپردازید. برخی از ویژگی‌ های بهترین وکیل لارستان عبارت است از:

یک وکیل خوب در لارستان باید مسئولیت پذیر باشد: زمانی که موکل با مشکل حقوقی خاصی مواجه می شود، به یک وکیل معتبر و شناخته شده مراجعه می کند و سعی دارد مشاوره های حقوقی لازم را دریافت کند. حال وکیل نیز باید حس مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد تا بتواند به موکل کمک کند، به نوعی مشکل موکل را مشکل خود بداند و تمام تلاش خود را جهت رفع آن بکار گیرد.

خصوصیات بهترین وکیل لارستان

یک وکیل خوب باید رک و صادقانه صحبت کند: به صورت کلی در هر حوزه حقوقی مانند دعاوی خانواده، بهترین وکیل خانواده در شیراز باید به عنوان یک شنونده خوب و یک گوینده مسلط عمل کند. زمانی که موکل درباره پرونده خود صحبت می‌ کند، یک وکیل خوب باید به دقت گوش کند تا جزئیات مهم را کشف کند. در برخی مواقع ممکن است موکل از گفتن جزئیات پیچیده خودداری کند و این مسئله بر عهده فن بیان و روابط اجتماعی بالای وکیل است که به موکل خود این اعتماد به نفس را بدهد که او بتواند راجع به جزئیات مشکلات صحبت کند.

یک وکیل خوب باید از دقت بالایی برخوردار باشد: خصوصیت مهم دیگری که می‌ تواند یک وکیل را به عنوان بهترین وکیل لارستان به شهرت برساند، داشتن دقت بالا و حداکثری می‌ باشد. هر وکیلی موظف است به جزئیات پرونده دقت لازم را داشته باشد. به عنوان مثال بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در شیراز می بایست دقت کافی در زمان وکالت را داشته باشد و نگذارد حق هیچ یک از موکلین در یک خانواده ضایع گردد. در صورتی که دقت یک وکیل بالا نباشد، ممکن است اطلاعات مهمی از پرونده را نادیده بگیرد و مانعی بر سر راه موفقیت او ایجاد شود.

داشتن استقلال فکری: یک وکیل حقوقی می‌ بایست شخصیت مستقلی داشته باشد و نظرات و علایق شخصی اش بر روی طریقه کار او هیچ گونه تاثیری نگذارد. دغدغه بهترین وکیل لارستان باید جلب رضایت موکل و تلاش جهت احقاق حقوق او باشد و حتی اگر در مسیر گرفتن این حقوق لازم باشد برخلاف نظرات و تمایلات شخصی خود عمل کند.

مهارت‌ های مورد نیاز یک وکیل خوب

بهترین وکیل لارستان نیاز است از یک سری مهارت‌ های خاص برخوردار باشد که برخی از آنها عبارت است از:

مهارت‌ های سازمانی: مجموعه سوابق موکلین، اسناد، مدارک، مستندات و … از جنبه‌ های مهم این شغل به حساب می آیند. بسیاری از وکلا روش‌ هایی را جهت سازماندهی اسناد و مدارک مهم خود پیدا می‌ کنند. اغلب ممکن است از برنامه‌ های فضای مجازی جهت کمک به پیگیری پرونده‌ ها، قرار ملاقات‌ ها، جلسه های دادرسی و دیگر رویدادهای مربوط به شغل وکالت بهره لازم را ببرند.

مهارت‌ های مورد نیاز یک وکیل خوب

مهارت مدیریت زمان: مدیریت زمان در حرفه وکالت بسیار واجب و ضروری است. به طور معمول وکلا حق الوکاله خود را به ازای هر ساعت ارائه مشاوره حقوقی دریافت می‌ کنند. بدین شکل که در طول جلسات مشتری، میانجی‌ گری، جلسات دادرسی و دیگر وظایف در برهه های زمانی خاص انجام می‌ شود. همچنین نیاز است که بهترین وکیل لارستان زمان را به وظایف مختلف کاری اعم از تحقیق، جمع آوری اسناد یا اطلاعات اختصاص دهد.

مهارت‌ های مالی: اکثر وکلا در حوزه‌ های حقوقی مختلف در حال تقویت کردن مهارت های مالی خود هستند. به خصوص متخصصانی که به تازگی شرکت خصوصی خود را تاسیس کرده اند. برخی از این مهارت های مالی که می‌ خواهند هنگام ورود به حرفه خود داشته باشند عبارت است از متعادل سازی دفاتر کل، درک قوانین و اصول مالیاتی، محاسبه میزان سود و زیان.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل لارستان توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. با سلام.موبایلم خراب شده بود بردم تعمیر ات موبایل.خلاصه دیدم از همراه بانکم پول برداشت شده بود.با یک وکیلی صحبت کردم گفت مشکلی نیست.حل میشود.ولی از آن روز حدود ۱۰روز میگذرد هنوز هم به هیچ جایی نرسیدم.وکیل میگوید از شنبه .هالا کدوم شنبه هم نمیدانم.چکار کنم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا