خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در قم ⚖️【سال1403】

وکیل خانواده فردی است که راهکارهایی برای حل مشکلات خانواده ارائه می دهد راه حل هایی که افراد به تنهایی نمی توانند به آن برسند. قم یکی از شهرهایی است که آمار دعاوی خانواده بالایی دارد، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، ارث و میراث و … همه از دعاوی خانواده هستند که در این شهر رو به افزایش است. در ادامه به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل خانواده در قم می پردازیم همراه ما در سایت برترین وکیل باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قم

چرا به وکیل خانواده در قم نیاز داریم؟

خانواده جایگاه والایی در نهاد زندگی دارد، مسائلی که در کانون خانواده پیش می آید سرنوشت ساز است. مشکلاتی که توسط اعضای خانواده برطرف نمی شود باید به دست فردی که تخصص های لازم را دارد بررسی شود. یعنی وکیل خانواده، وکیلی که در زمینه دعاوی خانواده سابقه داشته و پرونده هایی را با موفقیت حل نموده باشد.

زمانی که مشکلی مانند اختلاف در زندگی مشترک بین زوجین به وجود می آید، زنی قصد مطالبه مهریه و نفقه دارد و یا مردیمی خواهد همسر خود را به سرعت طلاق دهد، باید به وکیل خانواده مراجعه کنند. وکیل با توجه به اطلاعاتی که از قوانین دارد و توضیحاتی که از موکل خود دریافت می کند، تلاش می کتند تا بهترین راه حل را پیشنهاد دهد.

برای افرادی که در قم زندگی می کنند مراجعه به بهترین وکیل خانواده در قم اهمیت بالایی دارد. زمانی که وکالت پرونده را به وکیل خانواده بسپاریم نیازی نیست که در جلسات دادگاه شرکت کنیم و تنش های محیط دادگاه و روبه رو شدن با طرف مقابل را تجربه نمی کنیم.

بهترین وکیل خانواده در قم کیست؟

بهترین وکیل خانواده در قم کیست؟

آیا می دانستید که صدها نفر در قم با مشکلات مربوط به خانواده درگیر هستند؟ بسیاری از آن ها تصور می کنند که دعاوی خانواده باید در محیط خانه و توسط اعضای خانواده برطرف شود، در صورتی که راه درست دریافت مشاوره از وکیل خانواده است. در شهر قم وکلای بسیاری فعالیت می کنند، انتخاب از میان آن ها برای مردم سخت است، باید وکیلی متخصص و مجرب پیدا کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب سعی کرده ایم لیستی از وکلای خانواده شهر قم را معرفی کنیم. برای آشنایی با سوابق و آدرس دفتر آن ها ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی بفرمایید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در قم ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

مهدی رضازاده

مهدی رضازاده وکیل قم

آقای مهدی رضازاده، وکیل پایه یک دادگستری در قم و مشاورحقوقی، از وکلای قوه قضائیه قم، با 17سال سابقه وکالت در تمام امور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، یکی از وکلای نمونه قم می‌توان معرفی کرد. با انتخاب وکیل رضازاده، برای دعاوی حقوقی می‌توان تاثیر مثبتی در روند و مسیر قانونی پرونده داشت. وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین، برخورد و رفتار حرفه‌ای و مناسب با موکلین، فن بیان و نفوذ کلام، به عنوان یکی از وکلای برتر قم بعنوان یک وکیل حرفه‌ای و مسئولیت پذیر شناخته شود.

فعالیت ایشان در دعاوی متعددی است همچون:

 • پرونده‌های حقوقی: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های کیفری: (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)
 • پرونده‌های خانواده: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

جهت اعطای وکالت به آقای مهدی رضازاده، یکی از وکلای خوب شهر قم با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره همراه: 09123536467
آدرس: قم، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه زیرزمین، واحد 2


دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از 13 سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان میتوان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد.

برای اعطای وکالت به دکتر محمد سلیمی، یکی از وکلای خوب قم میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09127523247
آدرس: قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم


معصومه قلندری

معصومه قلندری بهترین وکیل خانواده در قم

خانم معصومه قلندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند. ایشان یکی از وکلای زن متخصص در شهر قم هستند. خانم معصومه قلندری به عنوان یک مشاور حقوقی خبره، با موکلین خود تعامل و همفکری دارند و دلسوزانه به مسائل مربوط به پرونده آن ها رسیدگی می کنند.

تخصص خانم معصومه قلندری:

 • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و …)
 • وکالت در امور قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از خانم معصومه قلندری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09128516696
آدرس دفتر: قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱ و ۳، ساختمان یلدا، طبقه ۵، واحد ۱۶


احمد جمالی

جناب آقای احمد جمالی

آقای جمالی از وکلای پایه یک دادگستری قم و مشاور حقوقی هستند. حوزه فعالیت ایشان بیشتر در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، دعاوی کیفری و ثبتی است. سایر فعالیت های ایشان ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری به متقاضیان و تنظیم قراردادها است.

آدرس دفتر: قم، باجک، کوچه 22، پلاک 392

شماره تماس: 09163686979

مریم عابدی

سرکار خانم مریم عابدی

خانم عابدی از وکلای متخصص در دعاوی خانواده در شهر قم هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی بوده و در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی، ملکی و … فعالیت می کنند. ایشان با توجه به تجربه ای که در 10 سال وکالت کسب نموده اند، بهترین راه حل ها را به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

آدرس دفتر: قم، میدان جهاد، کوچه 40، ساختمان آفتاب، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09123535782

علیرضا قاسمی

آقای علیرضا قاسمی

آقای علیرضا قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و … هستند. ایشان بیش از 7 سال سابقه وکالت دارند و تجارب بسیاری در زمینه پرونده های طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، دریافت اجرت المثل، حضانت فرزند و … کسب نموده اند.

آدرس دفتر: قم، خیابان باجک، کوی 24، پلاک 10

شماره تماس: 09128528320

مهدی پیشوایی

آقای مهدی پیشوایی

آقای پیشوایی وکیل پایه یک دادگستری قم و متخصص در دعاوی خانواده هستند. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه در حرفه وکالت می باشند و مدرک کارشناسی ارشد دارند همچنین مشاور حقوقی در دعاوی خانواده هستند. آقای پیشوایی سوابق درخشانی همچون همکاری در تعاونی ناشران، شرکت های تجاری تعاونی و تولیدی، شرکت های تجاری تعاونی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در رزومه خود دارند. مدیریت موسسه حقوقی داوری مِها به عهده ی ایشان است و بسیاری سوابق دیگر که در کارنامه فعالیت خود دارند.

آدرس دفتر: قم، انتهای دورشهر، میدان رسالت، حاشیه زیرگذر عطاران، برج سفید، طبقه 4، واحد 413

شماره تماس: 09121523019

حامد منفرد

جناب آقای حامد منفرد

آقای منفرد از وکلای شهر قم هستند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و … هستند. بیش از 13 سال سابقه دارند و پرونده های بسیاری را با موفقیت پیگیری نموده اند. ایشان از وکلای منصف در دریافت حق الوکاله هستند و این مبلغ را به صورت توافقی بین موکل تعیین می کند.

آدرس دفتر: قم، خیابان 19 دی، نبش کوچه 31، ساختمان آقایی، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 09127583978

زینب ضیایی

سرکار خانم زینب ضیایی

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری قم و متخصص در دعاوی خانواده هستند، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران بوده و مشاوره هایی در خصوص دعاوی خانواده به متقاضیان ارائه می دهند. از سوابق ایشان می توان به فعالیت در بانک اقتصاد قم به عنوان وکیل اشاره نمود.

آدرس دفتر: قم، 45 متری صندوق، نبش کوچه 36، ساختمان کاج، طبقه اول

مرتضی مقدس

جناب آقای مرتضی مقدس وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه کاری در زمینه 8 وکلا در شهر قم فعالیت می کند. وی تدریس جهاد دانشگاهی مختلف قم و سایر شهرستان ها، نماینده حقوقی دتر ایثارگران،نماینده حقوقی شرکت شن و ماسه وحدتیه، مشاورحقوقی شورای حل اختلاف وحدتیه و … را در عهده دارد.

آدرس دفتر: قم، دورشهر، روبروی سینما تربیت ساختمان شفا، طبقه دوم، واحد ۸

شماره تماس: 09192528063


انواع دعاوی خانواده

بهتر است برای افرادی که آشنایی کاملی از دعاوی خانواده ندارند، توضیحی در این خصوص داشته باشیم. مطابق ماده چهارم قانون حمایت از خانواده، رسیدگی به چنین پرونده هایی به عهده ی دادگاه خانواده است. پرونده هایی که مربوط به اهدای جنین، سرپرستی کودکان بی سرپرست و تغییر جنسیت است، توسط وکیل خانواده پیگیری می شود.

سایر دعاوی خانواده شامل:

 • دادخواهی در خصوص تمکین و نشوز
 • پرونده های مربوط به امور راجع به غایبان مفقودالاثر
 • دادخواهی در خصوص فسخ نامزدی و خسارت های ناشی از آن
 • دادخواهی در رابطه با جهیزیه، مهریه، اجرت المثل، نفقه زوجه و فرزندان، نفقه اقارب
 • پرونده های مربوط به طلاق و رجوع از آن، فسخ نکاح و انحلال آن، بذل مدت و انقضای آن
 • پرونده های مربوط به مسائل پس از طلاق و فسخ نکاح، مسائل مربوط به ملاقات فرزندان
 • انواع نکاح، نکاح موقت، نکاح دائم و شرایط مربوط به آن، ازدواج مجدد و شروط ضمن عقد نکاح
 • پرونده های مربوط به ولایت قهری، قیمومیت، امور مربوط به ناظر و امین اموال و وصایت محجوران

برای بررسی دقیق چنین دعاوی بهترین راهکار انتخاب وکیل و سپردن وکالت پرونده به او است. اگر آشنایی با وکلای شهر قم ندارید، ما در این مقاله سعی کردیم افرادی متخصص و حاذق را معرفی کنیم. می توانید از میان آن ها وکیلی را مطابق نظر خودتان انتخاب نمایید.

کلام آخر

ممنون از این که تا این بخش از مقاله بهترین وکیل خانواده در قم همراه ما بودید. انتخاب وکیل خانواده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، او فردی است که به دعاوی مربوط به اعضای یک خانواده رسیدگی می کند و به جای موکل خود در جلسات دادگاه حاضر می شود، بنابراین باید متخصص و امین باشد. امیدوارم مطالب موجود در این مقاله برای شما مفید بوده باشد در صورتی سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی ها وکیل خانواده در قم چیست؟

سابقه پیگیری دعاوی خانواده، تجربه کافی، دانش حقوقی، اطلاعات به روز و … از ویژگی های بهترین وکیل خانواده در قم است.

حق الوکاله وکیل خانواده در قم چقدر است؟

میزان حق الوکاله معمولا بین موکل و وکیل تعیین می گردد. اما به صورت کلی به کاری که وکیل انجام می دهد و ومدت زمانی که جهت پیگیری پرونده باید صرف کند بستگی دارد.

آیا در دعاوی خانواده نیاز است که موکل در دادگاه حاضر شود؟

خیر. زمانی که وکالت پرونده خانواده را به وکیل بسپاریم نیازی به حضور در دادگاه نیست. مگر زمانی که قاضی درخواست حضور موکل را بدهد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =

دکمه بازگشت به بالا