کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز ⚖️【سال1403】

بهترین وکیل کیفری در شیراز فردی است که به پرونده های مربوط به دعاوی کلاهبرداری، قتل، خیانت در امانت، توهین، فحاشی، جعل و … می پردازد. به طور کلی می توان گفت اگر از فردی شاکی بودید و می خواستید از او شکایت کنید، باید به مراجع کیفری مراجعه کنید و وکیل کیفری داشته باشید. ما در این مقاله برای آشنایی شما با وکیل کیفری خوب در شیراز، تعدادی از آن ها را همراه با شماره تماس و آدرس معرفی می کنیم برای آشنایی با وکلا همراه ما در مجله حقوقی برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل کیفری در شیراز کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل شیراز

بهترین وکیل کیفری در شیراز کیست؟

بهترین وکیل کیفری در شیراز با تخصص و مهارت هایی که دارد، تلاش می کند تا از حق و حقوق موکل خود دفاع کند، در صورتی که نیاز باشد شواهدی جمع آوری کرده و به دادگاه می برد. در واقع وکیل کیفری باید تمام تلاش خود را کند تا رای دادگاه به نفع موکل باشد.

دعاوی کیفری هم آن دسته از دعاوی هستند که باید وکالت پرونده را به فردی کارکشته در حرفه وکالت بسپارید. زمان مراجعه به وکیل کیفری بسیار مهم است، اگر فردی به شما حمله کرده و آسیب بدنی دیده اید باید در همان روزهای ابتدایی که آثار جراحت روی بدن تان وجود دارد به وکیل کیفری شیراز مراجعه کنید تا مراحل شکایت توسط ایشان انجام شود.

برای آشنایی با بهترین وکیل کیفری در ایران کلیک کنید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل کیفری در شیراز را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای کیفری در شیراز همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز!

سمیه افراسیابی

سمیه افراسیابی وکیل شیراز

خانم افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق با 18 سال سابقه کار مفید در حوزه مسائل حقوقی و کیفری، یکی از بهترین وکلای شیراز می باشند. ایشان توانسته اند 90 درصد پروندهای موکلینشان را، با موفقیت به سرانجام برسانند. خانم افراسیابی در اکثر موارد، با لایحه ی مستند و قانونی دفاع میکنند و در نوشتن لایحه خبره هستند و ایشان در اخذ حق الوکاله منصف با توجه به اوضاع و احوال موکل به صورت اقساطی هم حق الوکاله اخذ می‌کنند.

خانم افراسیابی در موارد ذیل قبول وکالت می‌کنند:

 • وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از مطالبه وجه، اثبات مالکیت، انتقال و الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات رابطه شراکت و تقسیم مال مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید و ادخال ید، الزام به تحویل مبیع، فسخ معامله و استرداد ثمن، ابطال سند، تخلیه، انحصار ورثه و تقسیم ترکه و …
 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت، الزام به تمکین ، استرداد جهیزیه ، طلاق یکطرفه از جانب زوج یا زوجه، طلاق توافقی، اعسار، ملاقات با فرزند و …
 • وکالت در دعاوی کیفری: سرقت، آدم‌ربایی، رابطه نامشروع، تجاوز به عنف، مواد مخدر، قتل، ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق، توهین و فحاشی، افترا، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و … وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه

برای اعطای وکالت به خانم افراسیابی یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای شیراز می توانید از طریق آدرس و شماره تماس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید:

شماره تماس: 09027003205 – 0917790320509173047420
مشاوره به صورت حضوری و تلفنی با هماهنگی قبلی انجام می‌پذیرد.
آدرس دفتر وکالت:
بلوار مدرس، فلکه گل سرخ، بلوار شیرودی، روبه رو دادگاه کیفری قدوسی، ساختمان ماهان (قنادی دلسا) طبقه اول، واحد یک، دفتر وکالت افراسیابی


حامد اسکندری

حامد اسکندری بهترین وکیل کیفری در شیراز

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشند. قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

برخی از خدمات آقای حامد اسکندری:

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری، مواد مخدر، چک، سرقت، تصادف، ارث، قتل، تجاوز، جعل اسناد، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی، اختلاس، چک، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس: 09171114836
آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران


مهرزاد مسیحی

جناب آقای مهرزاد مسیحی عضو هیات علمی دانشگاه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. آقای مهرزاد عضو کانون وکلای دادگستری فارس، کهکیلویه وبویر احمد می باشد و همینطور دارای 18 سال سابقه کاری در زمینه وکالت و مشاوره در دادگستری را دارد که این امر نشان دهنده کارنامه درخشان این شخص می باشد.

 • فعالیت در دعاوی مانند دعاوی خانواده، ملکی و دعاوی مربوط به مسائل ملکی
 • دعاوی کیفری مانند قتل عمد و غیر عمد، قاچاق کالا، کلاهبرداری، دیه و تخریب و اتلاف اموال
 • دعاوی مربوط به خانواده مانند طلاق، تقسیط مهریه، و تمام دعاوی مربوط به خانواده

آدرس دفر: شیراز، فلکه معلم، بلوار ایمان (همت) جنوبی، کوچه 4، جنب نانوایی

شماره تماس: 07136300525

افسانه راستی

افسانه راستی بهترین وکیل کیفری در شیراز

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند. وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی می باشد که در ادامه به شرح مواردی از آن می پردازیم.

برخی از خدمات خانم افسانه راستی:

 • خانواده ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )
 • دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )
 • دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …)

شماره تماس: 09173083407
آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
ساعت کاری: روزهای زوج ساعت 16 تا 19:30 حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

محمد هادی جعفرپور

جناب آقای محمد هادی جعفرپور

وکیل پایه یک دادگستری شیراز هستند و دارای سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه وکالت می باشند. ایشان با صداقتی که در حل پرونده ها داشته اند، به موفقیت رسیده اند. برخی از سوابق ایشان شامل مشاور شرکت های ساختمانی و انبوه سازان مسکن در تهران، کرج و شیراز است. همچنین در انجمن جامعه شناسان ایران به کار مشاوره پرداخته اند و از سال 1383 تا سال 1393 مدرس دانشگاه بوده اند. آقای جعفرپور یکی از وکلایی هستند که مقالات بسیاری در زمینه کودکان بدسرپرست تالیف نموده اند و با بهزیستی و شیرخوارگاه ها برای اخذ سرپرستی همکاری داشته اند.

تخصص های ایشان:

 • دعاوی کیفری، جعل، قتل عمد و غیر عمد، تصرف عدوانی، فروش مال غیر، استفاده از سند مجعول، تجاوز به عنف، سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و …
 • دعاوی خانوده، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و …
 • دعاوی مالی، جرایم علیه اموال، دعاوی ابطال قرادادهای بانکی و …

آدرس دفتر: شیراز، معانی آباد، کوچه 5، روبروی ورودی اول گلدشت

شماره تماس: 09171052329

محمدعلی کرمی

جناب آقای محمدعلی کرمی

آقای محمدعلی کرمی دریاهکی وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی ترم آخر دکترای حقوق در شیراز هستند. ایشان 11 سال سابقه در حرفه وکالت داشته و مدرس دانشگاه می باشند. با سابقه بالایی که در امور و دعاوی کیفری به دست آورده اند، بهترین راهنمایی ها را به موکلین خود ارائه می دهند.

تخصص ها:

 • در دعاوی کیفری، کلاهبرداری، قتل، سقط جنین، جعل، خیانت در امانت، انتقال مال غیر، تحصیل مال نامشروع، مشروبات الکلی و …
 • در دعاوی حقوقی، املاک، مشارکت ها، عقود، قراردادها و …
 • در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، و …
 • در دعاوی مربوط به شهرداری ها

آدرس دفتر: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

شماره تماس: 09177374840

محمدعلی پژوهان

جناب آقای محمدعلی پژوهان

آقای پژوهان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای استان فارس هستند. ایشان یکی از وکلای باسابقه در این شهر محسوب می شوند. ایشان بیش از 15 سال سابقه دارند و دارای مدرک ارشد حقوق خصوصی هستند. از فعالیت های ایشان می توان به حل پرونده های کیفری، خانواده، حقوقی، ثبتی، بیمه، تجاری، تعزیرات، شهرداری و امور گمرکی و … اشاره کرد.

تخصص ها:

 • دعاوی کیفری، تصادفات رانندگی، توهین، سرقت، تهدید، مزاحمت تلفنی، قتل، ضرب و جرح و …
 • دعاوی حقوقی، دعاوی موجر و مستاجر، خلع ید، مطالبه و جه، سرقفلی، تخلیه و …
 • دعاوی خانواده، مهریه، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان و …
 • و …

آدرس دفتر: شیراز، خیابان قصردشت، کوچه 26، ساختمان سحر، واحد 7

شماره تماس: 09173115703

بهمن هاشمی

جناب آقای بهمن هاشمی

یکی از وکلای کیفری در شهر شیراز، آقای بهمن هاشمی هستند. ایشان سابقه ای نزدیک به 14 سال در حرفه وکالت دارند و با تجربه ای که در این سال ها به دست آورده اند، بهترین و مناسب ترین راه حل ها را به موکلین خود ارائه می دهند.

تخصص ایشان در زمینه دعاوی زیر است:

 • دعاوی کیفری، ایراد ضرب و جرح عمدی، کلاهبرداری، سرقت، قتل عمد، قتل غیر عمد، تجاوز، فروش مال غیر و …
 • دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، نفقه، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت فرزند، ارث و میراث و …
 • دعاوی حقوقی، تنظیم امور قراردادها و مشاوره به شرکت های بزرگ عمومی و خصوصی

آدرس دفتر: شیراز، نبش چهارراه سینما سعدی، به سمت سه راه برق، ساختمان افشار، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09173057114


دعاوی کیفری

در اصل دعاوی کیفری شاخه ای از حقوق جزا است یعنی جرایم، مجازات و قوانین جزایی دارد که بهترین وکیل کیفری اطلاعات کاملی در مورد آن دارد. جرایم کیفری شامل هر نوع رفتاری اعم از فعل یا ترک فعلی است که در قوانین ما جرم تلقی شده و مجازاتی برای آن تعیین گردیده است. مجرم هم فردی است که ارتکاب عمل مجرمانه ای به او نسبت داده شده است و در این شرایط وجود یک وکیل مجرب و متخصص برای بررسی پرونده بسیار ضروری است.

اگر موضوع پرونده دعاوی کیفری باشد، طرفین دعوا باید از بهترین وکیل کیفری شیراز کمک بگیرند و وکالت پرونده را به او بسپارند. وکیل کیفری با اطلاعات و آگاهی که در خصوص این دعاوی دارد، بهترین راه حل ها را برای موفقیت پرونده ارائه می دهد، شواهد و اسنادی را که به نفع موکل است به عنوان مدرک به دادگاه معرفی می کند. نقش وکیل هم در مرحله رسیدگی مقدماتی است و هم در مرحله دادرسی پرونده کیفری.

کلاهبرداری یکی از جرایم کیفری در ایران است که غیر قابل گذشت محسوب می شود یعنی اگر شاکی هم رضایت دهد، طبق قانون مجازاتی برای فرد اختلاس گر و کلاهبردار در نظر گرفته می شود. خیانت در امانت یکی دیگر از دعاوی کیفری است که باید بهترین وکیل کیفری به آن رسیدگی کند، خیانت در امانت همان تصاحب و یا مفقود کردن با سوء نیت مالی است که از سوی مالک یا فرد دیگری به شخصی سپرده می شود و در صورت بروز جرم، از متهم شکایت می شود.

سایر جرایم کیفری شامل، سرقت مسلحانه، ترک نفقه، جرایم سیاسی، جرایم مربوط به پلمپ، اخاذی، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، فریب در ازدواج، مزاحمت و ممانعت از حق، قماربازی و رباخواری، توهین به مقدسات، قسم و شهادت دروغ، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت و بسیاری دیگر از جرایم کیفری محسوب می شوند.

بهترین وکیل کیفری در شیراز چه کسی است؟

وظایف وکیل کیفری در شیراز چیست؟

جرایم کیفری با جان، مال و آبروی مردم در ارتباط هستند و می توان گفت که نکات کوچک در روند پرونده تاثیر دارد. پس یکی از وظایف بهترین وکیل کیفری در شیراز پیدا کردن نکات و مدارکی برای دفاع و استفاده از آن در دادگاه است.

تنظیم شکواییه: یکی از مهم ترین مراحل در دعاوی کیفری، تنظیم شکواییه است و وکیل وظیفه دارد تا شکواییه درستی تنظیم کند، زیرا نتیجه دادگاه اولیه به شکواییه ای که از سوی طرفین دعوا مطرح شده بستگی دارد. پس یک وکیل کیفری مجرب نقش مهمی در تنظیم شکواییه دارد.

حضور در دادگاه: وظیفه بعدی وکیل کیفری خوب در شیراز این است که در دادگاه به جای موکل خود حاضر شود و دفاعیات لازم را از او به عمل آورد. دفاع وکیل در دعاوی کیفری بسیار حساس است و باید در جلسه اول به خوبی ارائه شود، زیرا در دعاوی کیفری پرونده ها فقط یک بار بررسی می شوند و وکیل کیفری یک بار امکان دفاع دارد.

دقت به پرونده: دقت و تسلط وکیل در پرونده های کیفری بسیار مهم است، پرونده های مربوط به جرایم کیفری معمولا بسیار حساس هستند پس وظیفه وکیلی که به چنین دعاوی رسیدگی می کند دقت و تسلط بالا است.

سرعت عمل بالا: وظیفه بعدی وکیل کیفری سرعت بالا در حل پرونده است. وکیل باید در ارائه اسناد به دادگاه سریع عمل کند تا درصد پیروزی او در دادگاه بالا رود. در واقع وکیل کیفری باید در حل پرونده ها سرعت بالایی داشته باشد.

وظایف وکیل کیفری در شیراز چیست؟

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل کیفری در شیراز همراه ما بودید. همانطور که در مقاله هم اشاره کردیم وکیل کیفری وظایف مهمی بر عهده دارد، او برای آن که در دعاوی کیفری موفق شود لازم است تا دقت و سرعت بالایی در ارائه اسناد و مدارک به دادگاه داشته باشد تا به موقع از حق موکل دفاع کند. امیدوارم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. چنان چه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

برای چه دعاوی باید به وکیل کیفری مراجعه کنیم؟

بهترین وکیل کیفری در شیراز به دعاوی کلاهبرداری، قتل عمد، قتل غیرعمد، جعل، تصرف مال غیر، سرقت، تجاوز، آدم ربایی، خیانت در امانت، سقط جنین و … می پردازد.

بهترین وکیل کیفری را چطور انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین وکیل باید به میزان سابقه، تخصص و مهارت هایی که دارد توجه کنیم. معمولا وکلای باسابقه، بهترین نتیجه را برای پرونده های کیفری رقم می زنند.

هزینه هایی که یک پرونده کیفری می تواند داشته باشد چه قدر است؟

میزان حق الوکاله وکیل کیفری کاملا متفاوت است. وکیل کیفری با توجه به پرونده و میزان پیچیدگی های آن، مبلغی را به عنوان حق الوکاله تعیین می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا