کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اصفهان ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل کیفری در اصفهان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ آیا به هر وکیل کیفری می توان اعتماد کرد؟ از آن جایی که وکلای کیفری به امور حساسی رسیدگی می کنند، مهم است تا در انتخاب آن ها دقت کنیم، مطمئنا برای بررسی پرونده های قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، آدم ربایی و … نمی توانیم به هر وکیلی اعتماد کنیم زیرا کم تجربگی وکیل به ضرر ما تمام خواهد شد. در شهر اصفهان به دلیل جمعیت بالایی که زندگی می کنند، میزان دعاوی کیفری هم بالا است بنابراین نیاز است تا با وکلای کیفری خوب آشنا شوند تا در صورت بروز مشکل دسترسی سریعی به وکیل داشته باشند. در این مقاله به نوبه خود تلاش کردیم تا لیستی از وکلای مجرب و متخصص در حوزه دعاوی کیفری را جمع آوری و معرفی کنیم. برای آشنایی با آن ها همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

خصوصیات وکیل کیفری

وکیل کیفری فردی است که به دعاوی کلاهبرداری، کلاهبرداری رایانه ای، قتل، دیه، سرقت، آدم ربایی تجاوز به عنف، تهدید اشخاص، جاسوسی و مصادیق آن، جعل سکه و اسناد و … می پردازد بنابراین باید دانش، تحصیلات و تجربه تخصصی در امور کیفری را داشته باشد. وکیل کیفری خوب در اصفهان باید به رویه و روال دادگاه های کیفری آشنا بوده و قوانین مجازات امور کیفری را بداند. بنابراین توصیه می شود در دعاوی کیفری حتما از وکیلی کارکشته کمک بگیرید تا نتیجه دادگاه به نفع شما تمام شود.

خصوصیات وکیل کیفری

وکیل کیفری متخصص باید وقت شناس، صادق و دارای وجدان کاری باشد به طوری که صلاح موکل را در نظر بگیرد و تنها به منافع خود و دریافت حق الوکاله فکر نکند. یک وکیل کیفری علاوه بر دانش و تحصیلات به تجربه هم نیاز دارد تا در پرونده های بعدی موفقیت بیشتری کسب کند. سلطه بر روانشناسی افراد از ویژگی های دیگر وکیل کیفری است، او باید به صورت تخصصی به روانشناسی افراد آگاهی داشته و ابعاد مختلف مشکل ایجاد شده را بررسی کنند.

دعاوی کیفری به گونه ای هستند که در اکثر آن ها به پزشک قانونی نیاز است، از این جهت باید اطلاعاتی در مورد پزشک قانونی داشته باشد و درصورتی که خطایی ایجاد شد آن را اصلاح کند. در دعاوی کیفری کشف جعل و اثر انگشت مهم است پس وکیل کیفری باید تشخیص به جا و درستی از جعل اثر انگشت داشته باشد.

بهترین وکیل کیفری در اصفهان کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در اصفهان باید تحقیق و بررسی های بسیاری انجام دهیم تا وکیلی مجرب و کارکشته انتخاب کنیم. بهترین وکیل اصفهان متخصص در دعاوی کیفری به پرونده هایی می پردازد که با جان و ابروی موکل در ارتباط است، بنابراین باید توانایی و اطلاعات کاملی از این موضوع داشته باشد تا بتواند پرونده را به درستی و طبق روال قانونی حل کند.

بهترین وکیل کیفری در اصفهان کیست؟

وکیل کیفری باید توانایی ارتباط گیری با دادیار، بازپرس، معاون دادستان و دادستان را داشته باشد. با توجه به پیچیده بودن دعاوی کیفری و اهمیت بررسی صحیح آن ها، انتخاب وکیل کیفری برای بسیاری از افراد یک معضل بزرگ است، ما به جهت راحت تر شدن روند انتخاب وکیل کیفری خوب در اصفهان، سعی کردیم لیستی از وکلای متبحر در دعاوی کیفری را جمع آوری و به شما معرفی کنیم در ادامه شما را با سوابق و آدرس دفتر وکلای کیفری اصفهان آشنا می کنیم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اصفهان را معرفی کنیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

محمد مهدی رضیان

جناب آقای محمد مهدی رضیان وکیل کیفری در اصفهان

از آنجا که پرونده های کیفری دعاوی مهم و پیچیده ایی می باشد، انتخاب بهترین وکیل کیفری اصفهان یکی از اولین و مهم ترین اقدامات است؛ محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، استاد دانشگاه با تخصص و تجربه بسیار در جرایم کیفری و تسلط فراوان در حوزه پرونده های کیفری بهترین وکیل اصفهان در پرونده های کیفری محسوب می شود. عملکرد موفق وکیل رضیان در پرونده های متعدد کیفری او را به عنوان بهترین وکیل جزایی اصفهان در بین موکلین مطرح نموده است.

از دلایل موفقیت رضیان در پروندهای کیفری تحصیلات پیشرفته و علم و تجربه فراوان و شناخت رویه محاکم کیفری و تعداد کثیر پرونده های موفق در استان اصفهان است. آمار و نتایج موفق در پرونده های کیفری دلیل انتخاب وکیل رضیان برای پرونده های کیفری در اصفهان می باشد.

دعاوی کیفری شامل انواع جرایم کلاهبرداری، سرقت، جعل، تحصیل مال از طریق نامشروع، آدم ربایی، قتل، تجاوز به عنف، خیانت در امانت، ضرب و جرح، دیات، تهدید و موارد متعدد دیگری است که بدلیل مهارت، شناخت و کارکشته بودن محمد مهدی رضیان و آمار موفقیت در این پرونده ها باعث شهرت ایشان شده است.

برخی از سوابق و خدمات آقای محمد مهدی رضیان:

  • عضو مجمع داوری و میانجیگری
  • عضو اتحادیه وکلای بین المللی (iBA)
  • عضو اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران
  • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، بنیاد ملی نخبگان حقوقی
  • وکالت و مشاوره حقوقی سازمان و ارگان های متعدد
  • نگارش اوراق قضایی و قراردادهای تخصصی حقوقی
  • داوری پیشرفته بین المللی و داخلی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09132000186
آدرس دفتر: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل ایستگاه مترو شریعتی، مجتمع سعادت، طبقه 2، واحد 4

رضوان سلیمانی

سرکار خانم رضوان سلیمانی

خانم رضوان سلیمانی وکیل باسابقه و خبره در اصفهان هستند که دارای موسسه حقوقی بوده و بهترین خدمات حقوقی را به متقاضیان ارائه می دهند. ایان فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه الزهرا هستند. مجموعه حقوقی که توسط ایشان در اصفهان تاسیس شده، با تکیه بر دانش و تعهد کاری خانم سلیمانی فعالیت می کندو خدماتی در زمینه پرونده های کیفری، خاناوده، ملکی، حقوقی، مواد مخدر و … ارائه می دهد. ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری از جمله فعالیت هایی است که در موسسه ارائه می دهند. ایشان پیش از عقد قرارداد، پرونده را به ور کامل بررسی می کنند و در صورتی که توانایی دفاع از آن را داشته باشند وکالت را می پذیرند تا افراد متحمل هزینه های سنگین نشوند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شهید یکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان وکلای دادمهر، طبقه چهارم، واحد 44

شماره تماس: 09133327750

حامد امیری

جناب آقای حامد امیری

ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان شناخته شده اند و خدماتی در خصوص دعاوی کیفری و پیگیری و بررسی آن ها ارائه می دهند. آقای حامد امیری فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی هستند که سال ها در این زمینه تجربه کسب کرده اند و آماده ارائه خدمات وکالتی به افراد ساکن اصفهان و ایران هستند. ایشان در دفتر وکالت خود خدمات حقوقی مشاوره تخصصی به صورت حضوری، غیر حضوری و مشاوره فوری ارائه می دهند. پیگیری کلیه دعاوی کیفری توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی، مجتمع شیخ بهایی، طبقه اول، واحد 11

شماره تماس: 09133028746

آیدا پرندیس

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان می باشد و در حال حاضر در شهر اصفهان مشغول به کار است. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، خانواده، ثبتی، حقوق بین الملل، اسناد رسمی و غیره فعالیت دارد و با رضایتی که موکلین از ایشان دارند به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان شناخته شده اند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه پنجم، واحد 215

شماره تماس: 09134216971

حمید بابایی

آقای حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و دارای بیش از 15 سال سابقه در زمینه دعاوی کیفری هستند. ایشان موفق به ارائه بیش از 3 هزار مشاوره و وکالت به موکلین خود شده اند و از تمام دانش و تجارب خود برای کسب نتیجه مطلوب در دادگاه استفاده می کنند. ایشان موفق به تاسیس موسسه حقوقی در سال 1383 شدند که مدیریت آن را برعهده دارند و به پرونده های کیفری می پردازند.

آدرس دفتر: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی، دفتر وکالت حمید بابایی

شماره تماس: 09131170470

اکرم بهشتی

خانم بهشتی وکیل پایه یک دادگستری و موسس و مدیر موسسه حقوقی و وکالت در اصفهان هستند. ایشان متخصص در دعاوی کیفری بوده و پچیده ترین پرونده های کیفری را حل می کنند. سابقه و مهارت هایی که در طی این سال ها کسب کرده اند، کمک می کند تا در پرونده های موکل خود موفقیت بالایی داشته باشند. از سوابق کاری خانم بهشتی می توان به عضو هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان، رئیس کمیسیون فرهنگی-اجتماعی مرکز وکلای قوه قضاییه اصفهان، عضو کمیته بانوان کمیسیون حمایت و صیانت از وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور و … اشاره نمود.

خانم اکرم بهشتی افتخارات بسیاری به دست آورده اند که یکی از آن ها انتخاب به عنوان بانوی منتخب و سخنران و بانونی ایرانی الگوی جهانی در سال 1400 برگزیده شدند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، مجتمع مهتاب، طبقه 2

شماره تماس: 09139139163

حمیدرضا مجیری

جناب آقای حمیدرضا مجیری

ایشان از وکلای متخصص در دعاوی کیفری می باشند که بیش از 13 سال سابقه فعالیت دارند. سولبقی که در این سال ها کسب نموده اند در حوزه پرونده های کیفری، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، ملکی و … است. ایشان با تاسیس موسسه حقوقی در اصفهان، سعی در ارائه خدمات متنوع به همشهریان دارند و تمام تلاش خود را می کنند تا با وکلایی متخصص و مجرب در این موسسه همکاری کنند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان کاوه، نبش خیابان گلستان

شماره تماس: 08131079001

فرزاد جوادی نژاد

جناب آقای فرزاد جوادی نژاد

ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان هستند. حوزه فعالیت های ایشان در پرونده های کیفری، خانواده و ثبتی است اما می توان گفت که متخصص در پرونده های کیفری هستند. آقای جوادی نژاد عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری، عضو هیات مدیره تحریره مجله کانون وکلا و به عنونا مدرس دوره های تخصصی حقوقی در اصفهان چندین لوح تقدیر از نیروهای انتظامی و دیگر ارگان ها به دست آورده اند.

آدرس دفتر: اصفهان، میدان آزادی (دروازه شیراز)، خیابان هزارجریب، روبروی تقاطع اول، مجتمع اداری فراز، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09133039363

دامون صادقی

جناب آقای دامون صادقی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه نراق، دارای ۱۳ سال سابقه کار در حقوق و تخصص در اسناد رسمی و بازرگانی، ربا، وکیل خانواده، شهرداری، قراردادها و معاملات، مطالبات، اموال و غیره بوده است. تجربه کاری و آموزشی وی شامل مشاوره حقوقی شرکت های خصوصی در پیمانکاران انتقال برق، مشاوره حقوقی آژانس های مسافرتی و مشاوره حقوقی شرکت های تجاری خصوصی می باشد.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان خاقانی، جنب قنادی اندلس ساختمان پارس طبقه دوم واحد سوم ۳

شماره تماس: 09131044945

سپهر صادقی نژاد

جناب آقای سپهر صادقی نژاد دارای پروانه وکالت است که در سال ۱۳۹۸ از سوی کانون وکالت دریافت کرده است. سپهر صادقی نژاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک است که در پرونده های مربوط به قراردادها، ثبت احوال، اسناد رسمی، خانواده و طلاق، مسائل کار و بیمه، املاک و انحصار وراثت و دارای تجربه در محاکم کیفری ، قتل ، دیه ، ضرب جرح ، جرائم مالی و تجاری و … که در آنها تخصص دارد.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، ساختمان اداری نیکبخت

شماره تماس: 09137166240

حوزه فعالیت وکیل متخصص در امور کیفری

مواد مخدر

رسیدگی به دعاوی مربوط به نگهداری، واردات، فروش و ساخت مواد مخدر مربوط به وکیل کیفری است. در حال حاضر دولت سخت گیری های بسیاری برای متهمین مواد مخدر در نظر گرفته است و متاسفانه تعداد این پرونده ها رو به افزایش است. وکیلی که به چنین جرایمی می پردازد باید توانایی و اطلاعات بالایی در خصوص انواع مواد مخدر و مجازات آن ها داشته باشد.

جنایت علیه مردم

این دعاوی شامل قتل، حمله، سوء استفاده از کودک و … است و وکیل کیفری، دادستان و مدافعان عمومی با متخصصین حوزه پزشکی، تجزیه و تحلیل DNA و پزشک معالج کار می کنند در این پرونده ها، وکیل کیفری باید به آن ها رسیدگی و جنایت علیه شهروندان و مردم را پیگیری نماید.

حوزه فعالیت وکیل متخصص در امور کیفری

جرایم اقتصادی

کلاهبرداری، مشارکت در تقلب و گرفتن کارت اعتباری، استفاده از اسناد و اوراق جعلی و … از جرایم اقتصادی است که وکیل کیفری تخصص رسیدگی به آن را دارد. وکیلی که این دعاوی را پیگیری می کند باید دانش، تجربه و اطلاعات کاملی از موضوع داشته باشد.

فساد عمومی

فساد عمومی شامل شک به مقامات منتخب و افسران پلیس در گرفتن رشوه، استخدام، خدمات و … است. اگر اتهامی به این افراد وارد شود، بهترین وکیل اصفهان که متخصص در دعاوی کیفری است رسیدگی های لازم را انجام می دهد.

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش از مقاله ما را همراهی کردید. بهترین وکیل کیفری در اصفهان عنوان مقاله ای است که به آن پرداختیم و 10 وکیل متخصص برای امور کیفری را معرفی کردیم. وکلای کیفری به پرونده های حساسی رسیدگی می کنند و از این جهت مهم است که تخصص و دانش کافی داشته باشند. امیدوارم در این مقاله توانسته باشم شما را در انتخاب وکیل کمک کنم. لطفا دیدگاه های تان را در انتهای مقاله برای ما کامنت کنید.

وکیل کیفری کیست؟

وکیل کیفری فردی است که به جرایم کلاهبرداری، قتل، سرقت، آدم ربایی، دیه و … می پردازد. به عبارت دیگر بهترین وکیل کیفری در اصفهان به جرایم و مجازات ها، جرم شناسی و آیین دادرسی کیفری می پردازد.

چرا باید به وکیل کیفری مراجعه کنیم؟

با توجه به این که دعاوی کیفری بسیار حساس و مهم هستند و نتیجه آن ها در زندگی افراد تاثیرگذار است، مراجعه به وکیل کیفری خوب اهمیت بالایی دارد و سبب کسب نتیجه بهتر در دادگاه می شود.

در دعاوی کیفری فرد می تواند چند وکیل داشته باشد؟

در دادگاه های کیفری دو هر یک از طرفین می توانند 2 وکیل داشته باشند و در دادگاه کیفری یک می توانند تا 3 وکیل داشته باشند.

3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − دو =

دکمه بازگشت به بالا