خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه ⚖️【سال1402】

هر فردی در طی زندگی خود، ممکن است با مشکلاتی همچون مسائل خانوادگی مواجه شود. هدف از تشکیل پرونده و جلسات دادگاهی خانواده، حل مسئله ی یک جریان اجتماعی مهم است. لیکن برای حل این دغدغه همواره راهنمایی هایی وکیل ماهری در این زمینه حس می شود. اگر در پی مشاور حقوقی خوب هستید، سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه بپردازیم. با ما در سایت برترین وکیل همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ارومیه

بهترین وکیل خانواده در ارومیه کیست؟

یکی از مهم ترین اقدامات افراد برای پیگیری بهتر پرونده های خانواده، انتخاب وکیلی متخصص و خبره می باشد. قرار گرفتن در جریان پرونده های حقوقی کار ساده ای نیست و به سادگی نباید از آن گذشت. تسلط بر قوانین و تصمیمات آگاهانه درمورد این قضایا حرف اول را می زند. متاسفانه اغلب اشخاص، به دلیل عدم آشنایی کافی از روال این گونه پرونده ها، طی روند امور آن، بر مشکلات خود می افزایند.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه

خوشبختانه شهر ارومیه دارای وکلای ماهر و متخصص فراوانی است که افراد با راهنمایی و مشورت آنان همواره به نتایج مطلوبی رسیده اند. قبل از تصمیم برای یافتن وکیلی خوب باید ویژگی های آن را بدانیم. یکی از شروط مهم برگزیدن مشاور حقوقی، داشتن علم و دانش کافی آن در امور حقوقی می باشد؛ علاوه بر این توانایی وی برای دفاع از شما، با فن بیان و شیوایی کلام جزو پارامتر های پر اهمیت محسوب می گردد.

وقت شناسی و شکیبایی وکیل شما، مسبب نظم در امور می شود، چرا که او با حوصله و دقت بسیار، صحبت ها و مدارک موجود را بررسی کرده و سپس طبق برنامه ریزی های انجام شده، آماده دفاع از موکل خود در موعد مقرر می گردد. برای سهولت کار شما اهتمام ورزیده ایم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه به همراه شماره تماس و آدرس دفتر ایشان بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، این مطلب را در مجله برترین وکیل دنبال کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

محسن امامی قشلاق

جناب اقای محسن امامی قشلاق

جناب آقای محسن امامی، وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند. ایشان با مدرک دکتری حقوق با دو گرایش خصوصی و عمومی، عضویت در هیات علمی دانشگاه، همراه 12 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های خانواده توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب کنند، از این رو مهارت بالایی در حل مسائل حقوقی دارند.

هر وکیل خانواده شایسته در ارومیه، باید ویژگی های خاص دیگری همچون صداقت، امانت داری، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین را به عنوان یک مشاور داشته باشد. آقای امامی همواره مسیر دادگاه را برای موکلین خود هموار کرده و مانع روند فرسایشی پرونده می گردند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، جنب بانک سپه، پلاک 61

شماره تماس: 33480070_044

نجات علی پور

جناب آقای نجات علی پور

جناب آقای نجات علی پور، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد در گرایش حقوق خصوصی، عضویت در کانون وکلای ارومیه، وکالت 8 شرکت در تهران و ارومیه و عضویت در کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، 4 سال وکالت شهرداری ارومیه و … سوابق ارزشمندی را رقم زده اند. وکیل علی پور متخصص در پرونده های خانواده است و همواره نتایج مطلوبی را برای موکلین خود به ارمغان می آورد.

جناب علی پور در مسیر شغلی خود بسیار موفق بوده اند، چرا که در طی 5 سال وکالت، دارای بیش از 350 پرونده حقوقی با نتایج ارزشمند هستند. از این رو جناب آقای نجات علی پور را می توان به عنوان وکیل خانواده خوب در ارومیه معرفی کرد.

آدرس دفتر: ارومیه، چهارراه دانشکده به طرف سه راه کاشانی، کوچه 12، ساختمان 21، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس: 09141412141

رحیم دلائی میلان

جناب آقای رحیم دلائی میلان

آقای رحیم دلائی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک دکترای حقوق خصوصی، 13 سال وکالت در حوزه های مختلف و تدریس در دانشگاه و موسسه های عالی همواره حضور فعالی در حیطه مشاور حقوقی داشته اند. طبق تجربه و اطلاعات به روز، پرونده های موفق خانواده زیادی در طول وکالت آقای دلائی به چشم می خورد.

وکیل دلائی مشاوری نکته سنج، صادق، آگاه، با تجربه و دلسوز می باشند. لذا جهت هموار سعی دارند با مهارت، پرونده های خانواده موکلین خود را بدون اتلاف وقت به نتایج مطلوب برسانند. از این رو جناب آقای رحیم دلائی را می توان به عنوان وکیل خانواده خوب در ارومیه به شمار آورد.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه 3، واحد 305

شماره تماس: 09143464652

مهدی حسین پور

جناب آقای مهدی حسین پور

جناب آقای مهدی حسین پور، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از 11 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. تجربیات و آگاهی آقای حسین پور موجب هموار شدن مسیر پرونده های خانواده گشته است.

تسلط بر قوانین، صداقت و نکته سنج بودن از ویژگی هاییست که سبب شده جناب حسین پور با موفقیت در پرونده های خانواده و بهبود روند آن ها، به عنوان وکیل خانواده حاذق در ارومیه میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، الماس غرب، طبقه 5، واحد 509

شماره تماس: 09141401282

ژیلا محمودی عربلو

سرکار خانم ژیلا محمودی عربلو

سرکار خانم ژیلا محمودی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق دارای 8 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی از جمله خانواده، می توان ایشان را به عنوان وکیل خانواده خبره در ارومیه شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه می توان مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش داد. علاوه بر این خانم محمودی، همواره سعی داشته اند با صداقت امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان وحدت، مقابل دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه

شماره تماس: 09141467264

حامد عباسی حدیدی

جناب آقای حامد عباسی حدیدی یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای می باشد. آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی می باشد. آقای عباسی در پرونده های دعاوی خانواده، مواد مخدر و … بسیار متخصص می باشند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیان، طبقه ی پنجم، واحد 20

شماره تماس: 09144418734

اگر زوجه درخواست طلاق بدهد، حضانت فرزند او چگونه است؟

حضانت فرزند پس طلاق و شرایط آن یکی از دغدغه های مهم والدین است. طبق ماده 1168 قانون مدنی، نگهداری از فرزندان هم حق و هم تکلیف پدر و مادر است. لذا نمی توان بدون دلیل حق تربیت و نگهداری فرزند را از والدین سلب کرد و همچنین پدر و مادر هم نمی توانند از نگهداری فرزند خود سر باز کنند. همین طور طبق ماده 1178 قانون مدنی والدین باید تا حد توان خود به تربیت فرزندان بپردازند و نباید نسبت به آن ها بی توجه باشند.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه

هنگامی که پدر و مادر جدا از هم زندگی می کنند طبق ماده 1169 قانون مدنی، برای حضانت فرزند تا 7 سالگی او مادر در اولویت است و پس از آن با پدر، مگر این که مصلحت فرزند در چیز دیگری باشد. اما در اینجا 3 نکته مهم وجود دارد: نکته اول، تبصره این قانون بدین صورت است که پس از 7 سالگی در صورت وجود اختلافات، حضانت فرزند با تشخیص مصلحت دادگاه صورت می گیرد.

نکته دوم، اگر برای والدین جهت نگهداری مشکلی پیش آید و یا یکی از والدین به نحوه نگهداری فرزندش توسط والد دیگر، اعتراض کند، باز هم امکان تغییر صاحب حضانت وجود دارد، حتی اگر اولویت آن با شخص دیگر باشد. از شرایط سلب حضانت فرزند از پدر یا مادر عبارت است از:

انحطاط اخلاقی، اعتیاد به الکل، مواد مخدر و قمار، سرشناس بودن در فساد اخلاقی و فحشا، ابتلا به بیماری روانی با تشخیص پزشکی قانونی، تکرار ضرب و جرح خارج از عرف، سوء استفاده از فرزند و اجبار او به مشاغل ضد اخلاقی مانند قاچاق و تکدی گری و فحشاء.

نکته سوم، با رسیدن سن فرزند به بلوغ که برای دختران 9 سال تمام قمری و برای پسران 15 سال تمام قمری می باشد، دادگاه خود را فارغ از تعیین مصلحت حضانت می داند و خود فرزند بر این موضوع تصمیم می گیرد که نزد کدام والد باشد. اما در هر صورت تامین هزینه های او با پدر است.

در نظر داشته باشید قوانین با توجه به شرایط منعطف هستند، لذا با انتخاب بهترین وکیل خانواده در ارومیه که تسلط کامل بر قوانین و نحوه پیش بردن پرونده های حقوقی خانواده را دارند، می توانید به نتیجه مطلوب خود برسید.

پرداخت نفقه، بعد از طلاق چگونه است؟

نفقه مقدار مبلغی است که از جانب مرد به زن جهت رفع نیاز های مالی مانند خوراک و پوشاک پرداخت می شود. پس از طلاق، زوج دیگر مسئول آن نمی باشد؛ مگر به دو صورت، که آن ها را در ادامه مقاله بهترین وکیل خانواده در ارومیه، شرح می دهیم.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه

مورد اول، طلاق رجعی می باشد. طلاق رجعی بر خلاف طلاق بائن است و مرد می تواند در ایام عده به زن رجوع کرده و مجددا زندگی مشترک خود را آغاز کنند، همچنین زن موظف به سکونت در منزل همسرش تا هنگام به پایان رسیدن مدت عده طلاق می باشد، در مقابل آن، مرد هم ملزم به پرداخت نفقه این مدت می گردد. البته به شرطی که زن ناشزه نباشد.

مورد دوم، بارداری زن است که در این شرایط، مرد با صرف نظر از نوع طلاق، ملزم به پرداخت نفقه می شود. باید در نظر داشت که پس از وضع حمل نیز مرد، موظف به پرداخت نفقه فرزندش می باشد، اما دیگر در مقابل نفقه زوجه وظیفه ای ندارد. طبق ماده 1107 قانون مدنی، نفقه پرداختی باید تمام نیاز های متعارف و مناسب یک زن باردار را پوشش دهد و صرفا ارتباطی با اوضاع مالی زوج ندارد.

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه، حضانت فرزند و شرایط پرداخت نفقه پس از طلاق قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا