وکلا

10 تا از بهترین وکیل شیراز ⚖️ + آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

ممکن است تصور کنید که قانون حق را به شما داده است و دیگر نیازی به استخدام وکیل ندارید. این تصور می تواند به قیمت شکست شما در پرونده تمام شود و تمامی برنامه های شما در خصوص پرونده را نقش بر آب کند. دقت داشته باشید که حضور موفق در محاکم قاضی به میزان زیادی به دانش حقوقی وابسته است و بدون در اختیار داشتن تجربیات لازم در این زمینه نمی توانید چندان به موفقیت امیدوار باشید. در واقع یک وکیل مجرب و خبره با پیچ و خم های مسیر آشنا است و می تواند موثرترین راهکار را برای عبور از مشکلات در اختیار موکل خود قرار دهد. یافتن وکلای معتبر همواره با دشواری هایی همراه است و از همین رو است که سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل شیراز آشنا کنیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شیراز کیست؟

وکیل خوب کیست و چه وظایفی دارد؟

وکیل کسی است که از طرف شخصی برای انجام کاری مامور می شود، مطابق اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران طرفین دعوا در تمام دادگاه ها می توانند وکیل داشته باشند، حتی اگر توانایی مالی داشتن وکیل را ندارند باید امکان تعیین وکیل برای آن ها فراهم شود. وکلا علاوه بر تحصیلات مورد نیاز، مجوزهایی را باید کسب کنند تا اجازه وکالت به آن ها داده شود. وکیل خوب باید علاوه بر دانش و اطلاع از قوانین، تجربه و سابقه کافی برای حل برخی از پرونده های خاص را داشته باشد، معمولا وکلا در دو سال دوره کارآموزی که می گذرانند، با انواع دعاوی و پرونده ها آشنا می شوند.

متاسفانه بسیاری از افراد حرفه وکالت را یک صنعت چاپ پول می دانند چرا که عقیده دارند وکلا حق الوکاله های بالایی بابت وکالت دریافت می کنند اما دیده شده وکلایی با دریافت حق الوکاله ناچیزی مقابل گلوله قرار گرفته و کشته شده اند. برخی از افراد تصور می کنند وکیل باید در هر صورت از حقوق موکل دفاع کند و به رای قاضی قانع نمی شوند و توقع دارند که پیروز پرونده باشند. اما گاهی این اتفاق رخ نمی دهد.

وکیل خوب در شیراز وظیفه دارد پرونده موکل را به طور کامل بررسی کرده و توضیحات تکمیلی را در مورد مشکل به وجود آمده به موکل بگوید و سپس با توجه به دانش و تجربه ای که داشته است به عنوان وکیل در دادگاه حاضر شده و از حقوق موکل خود دفاع کند. علاوه بر این موکل حق دارد از تمامی مراحل پرونده جز به جز مطلع باشد و همچنین می تواند در محضر دادگاه سخنانی را که نیاز میداند بازگو کند در این میان وکیل موظف است تنها به موکلش یاری برساند تا با گفته هایی ک بازگو می کند خطایی مرتکب نشود و روند پرونده را طولانی نکند.

وکیل خوب در شیراز

بهترین وکیل شیراز چه کسی است؟

انتخاب بهترین وکلای شیراز، شاید سخت باشد، اما ما در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم تا شما را با وکیل خوب در شیراز آشنا کنیم. کمک گرفتن از وکیل با تجریه و متخصص در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکبی باعث می شود تا کارها سریع انجام شود و درصد موفقیت تان در پرونده ها بالا رود.

تاکید اعطای وکالت به وکیل با تجربه ی شیراز بر این است که وی با تکیه بر دانش حقوقی مکفی می تواند در محضر دادگاه با اراده ادله محکمه پسند حق و حقوق شما را درست و در راستای قوانین وکالت دریافت کند، همچنین با حضور وکیلی توانمند در محضر دادگاه می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید؛ در این مقاله سعی کردیم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل شیراز بپردازیم تا در صورت نیاز، شما عزیزان با تحقیق و دریافت مشاوره بهترین گزینه را برای کار های حقوقی خود انتخاب کنید.

شما برای اینکه از انتخاب صحیح وکیل خود اطمینان صد در صد داشته باشید باید یک سری از خصوصیات را در او کارنامه و شخصیت او بررسی کنید تا از اصلح بودن وی مطمئن شوید. برای مثال در ادامه به تعدادی از این موارد می پردازیم:

تحصیلات خوب: قدم اول برای اعتماد به سابقه ی وکیل باید به تحصیلات دانشگاهی و مدرک تحصیلی او دقت کنید. چرا که یک دانشگاه معتبر از لحاظ علمی و اساتید ماهر تاثیر شگرفی در سطح علم و آگاهی دانشجویان میگذارد و وکلای حاذقی را به دنیای وکالت تحویل می دهد.

سابقه وکیل: در زمان اخذ وکیل حتما سابقه وکیل مورد نظر را استعلام بگیرید تا در پروسه اعاده دادرسی به مشکلی برخورد نکنید. چرا که امکان منقضی و یا لغو پروانه وکالت برخی از وکلا وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل زن در شیراز  کلیک کنید!

تجربه بالا: تجربه از مهمترین معیارهایی می باشد که شما ملزم هستید در انتخاب های خود آن را به دقت واکاوی کنید. چون این تجربه ی یک وکیل است که در سطح مهارت او تاثیر گذاشته و توانایی او را در حل مسائل پرونده ها به شدت ارتقا می دهد.

تخصص در حوزه خاص: با توجه به متنوع و گسترده بودن حوزه های وکالت، حتما وکیلی را برگزینید که در یکی دو حوزه محدود فعالیت می کند چرا که در اینصورت می تواند آشنایی زیادی با قانون و مقررات آن موضوع پیدا کند و بهترین بازدهی را داشته باشد.

فن بیان و شیوایی سخن: وکیلی که فن بیان قوی داشته باشد می تواند به نحو احسن هیجانات خود را در جلسات دادگاه کنترل کرده و مدیریت زمان خود را از دست ندهد. چرا که جلسات دادگاه وقت محدودی را در اختیار وکیل قرار میدهد تا نظر خود را بیان کند. وکیلی که فن بیان خوبی دارد مستندات خود را به بهترین نحو ارائه داده و صحبت های خود را در قالب دفاعیه بطور قاطع بیان می کند.

صداقت داشتن با موکل: یک وکیل خوب باید با موکل خود صداقت داشته باشد و تمامی ابعاد پرونده را به موکل شرح داده و در تصمیم گیری نظر شخصی خود را اعمال نکند. یک وکیل کار درست همواره موفقیت موکل خود را در نظر می گیرد و اولویت کار خود را بر خیر و صلاح موکل قرار می دهد نه منافع خود.

وقت شناس و منظم بودن: در همان جلسات اول قرار با وکیل حتما به نظم و وقت شناس بودن وکیل دقت کنید چرا که موفقیت در پرونده مستلزم پیگیری مرتب می باشد و وکیلی که نظم در انجام کار نداشته باشد از پیگیری های منظم و ارائه ی مرتب مستندات و مدارک لازم به دادگاه جا مانده و به طبع آن نتیجه دادگاه را نیز از دست می دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل در شیراز را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای شیراز همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل شیراز!

غلامحسین خلیفه

 آقای غلامحسین خلیفه

جناب آقای غلامحسین خلیفه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز ، عضو کانون وکلای دادگستری فارس یکی از بهترین وکلا با تجربه شیراز میباشد. مهم ترین ویژگی ایشان که با دیگر وکلا متمایزشان می کند صداقت، پاسخگویی منظم و پیگیری دقیق در امورات کاری میباشد. در امور پرونده می باشد.

ایشان مؤلف و مدرس کتاب آئین دادرسی مدنی بوده که همین امر موجب اخذ موفقیت های عملی در پرونده های حقوقی و کیفری گردیده است . با توجه به تسلط ایشان بر اصول مذاکره و مبانی اخلاقی تعداد زیادی از پرونده های ایشان از طریق صلح و سازش حل و فصل میگردد. قابل ذکر است که ایشان داور رسمی کانون وکلای دادگستری فارس نیز می‌باشند.

اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می‌گردد :

 • تنظیم قراردادهای
 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی
 • ارائه مشاوره به صورت غیرحضوری و آنلاین به ایرانیان مقیم خارج از کشور

ویژگی‌های دفتر وکالت جناب آقای غلامحسین خلیفه :

 • برترین مؤلفه دفتر حقوقی ایشان سوابق درخشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد.
 • توافق حق الوکاله منصفانه با در نظر گرفتن توان مالی و شرایط موکل‌ها
 • دارای تیم مجرب و حرفه‌ای در حوزه حقوقی و اداری
 • نظم و وقت شناسی از ویژگی‌های شناخته شده ایشان بین موکلین و دستگاه قضا می‌باشد
 • دلسوزی و اخلاق محوری
 • پیگیری مداوم، مستمر پرونده‌ها و ارائه گزارش روزانه به موکلین
 • حفظ اسرار موکلین از نکات مهم این مجموعه حقوقی بوده که موجب حفظ آرامش و اطمینان موکل می‌گردد
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل‌های سابق بوده که این امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • مسلط بودن بر قوانین و مقررات روز کشور و جدیدترین رویه‌های قضایی و آرا وحدت رویه

جهت ارائه مشاوره یا اعطای وکالت به آقای غلامحسین خلیفه می‌توانید از طریق زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09178002693
آدرس دفتر:
 شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم، واحد سه


اشرف پورعمران

اشرف پورعمران بهترین وکیل شیراز

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه 14 سال کار وکالت در شهر شیراز و استان فارس می باشند. ایشان مدیر موسسه حقوقی عدل افروز اعتماد شیراز هستند.

برخی از تخصص خانم اشرف پورعمران وکالت در دعاوی زیر می باشد:

 • انوع پرونده های کیفری: ازجمله، قتل، آدم ربایی، زنای محصنه، سرقت، اختلاس، ارتشا، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع
 • انواع دعاوی خانواده: از جمله طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل
 • انواع دعاوی حقوقی: ازجمله، چک وسفته، پرونده های اوقافی، اختلافات ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اعتراض به آگهی منابع ملی، اثبات مالکیت، قراردادها، امورثبتی و …
 • انواع دعاوی امور حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، تقسیم ترکه

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اشرف پورعمران از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09171284350
آدرس دفتر:
شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5


زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. ایشان از سال ۸۹ عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس هستند و در این سال موفق به کسب رتبه ۶ آزمون وکالت کانون وکلای استان فارس شدند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش ایشان است. از ابتدا تا انتهای هر پرونده همانند یک دوست و راهنما در کنار موکل میباشند. ویژگی دیگر ایشان این است که از ابتدا مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع می‌کنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند.

برای اعطای وکالت به خانم زهرا بهاری، یکی از وکلای خوب شیراز با اطلاعات زیر با ایشان در ارتباط باشید.

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی
شماره تماس: 09170004383

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، جنب کانون وکلا، نبش کوچه ۴۴، ساختمان ارسلان، طبقه ۷، واحد ۵


مهدی شیروانی

مهدی شیروانی وکیل شیراز

آقای مهدی شیروانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با 19سال سابقه کار قضایی در شهر شیراز می باشند.

سوابق خدمت :

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • ۱۹ سال سابقه کار قضایی
 • خدمت در دادسرای نظام
 • مشاور حقوقی شهرداری شیراز
 • مشاور حقوقی دانشگاه it شیراز
 • مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری و …

برای اعطای وکالت به آقای مهدی شیروانی، یکی از وکلای خوب و باسابقه شیراز با اطلاعات زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09173033449
آدرس دفتر:
شیراز، میدان شهرداری،خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد 51


سپیده غلامی

سپیده غلامی بهترین وکیل شیراز

خانم سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و آماده برای ارائه خدمات در پرونده های مختلف هستند. سرکار خانم غلامی با ارائه مشاوره تلفنی و حضوری و راه حل ارائه دهنده به مراجعه کنندگان که با مطالعه پرونده مراجعین و دادن مشاوره و راهکار مناسب آنها را در مسیر پرونده همراهی می کند.

برخی از تخصص خانم غلامی:

 • پرونده های حقوقی: از جمله اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، مطالبه وجه، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه و سرقفلی، الزام به انجام تعهدات قراردادی و …
 • خانواده: از جمله طلاق به درخواست زوجه یا زوج، مهریه، اجرت المثل، نفقه، حضانت فرزند، ملاقات فرزند و …
 • کیفری: سرقت‌،کلاهبرداری، خیانت در امانت، تخریب، ضرب و جرح، تجاوز به عنف، تهدید و توهين، مشروبات الکلی، فروش مال غیر و …
 • امور ثبتی: افراز و تفکیک و …
 • شهرداری: کمیسیون ماده ۵ و 70 و 100 شهرداری و تغییرکاربری
 • تنظیم دادخواست، شکوائیه، لوایح، قراردادهای خصوصی، صلح نامه

برای اعطای وکالت به خانم سپیده غلامی و بهره مندی از خدمات مشاوره می توانید از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09177012723
آدرس دفتر:
شیراز، فرهنگ شهر، بعد از خیابان ۳۳، ساختمان ۳۸، طبقه دوم، واحد 5
(مراجعه با هماهنگی و وقت قبلی)


مهدی سمیعی

مهدی سمیعی بهترین وکیل شیراز

مهدی سمیعی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی، دارای 22 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت می‌باشد که در این مدت وکالت خویش توانسته با مهارت در وکالت و فن بیان شیوا و رسا، خود را در بین وکلای خوب شیراز قرار دهد. وی موفق به کسب رتبه اول دانشکده حقوق در ورودی سال 1375 شیراز گردیده است.

ایشان دارای سابقه مشاوره حقوقی شهرداری می‌باشد و با توجه به تجارب گرانقدر تمامی تلاش خود را در احقاق حق موکل انجام داده و در زمینه محاسبه حق الوکاله نیز نهایت انصاف را دارد.

وکیل مهدی سمیعی در کلیه دعاوی حقوقی (خلع ید، الزام به انتقال سند، سرقفلی، مطالبه وجه چک، سفته، اثبات مالکیت، تصادفات و … )؛ دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، زنا به عنف، مواد مخدر و …)؛ دعاوی خانواده (انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، اجرت المثل،مطالبه نفقه،..)قبول وکالت مینماید.

برای اعطای وکالت به مهدی سمیعی یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای شیراز می توانید از طریق آدرس و شماره تماس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

شماره تماس: 09173049403
آدرس دفتر: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان معدل غربی، بعد از کوچه ۹، ساختمان پلاک ۲۰۸، طبقه همکف، واحد 1


نگین پورغلام

خانم نگین پورغلام

خانم نگین پورغلام، یکی از وکلای پایه یک دادگستری در شیراز می باشند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس هستند. برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشنانسی از دانشگاه تهران با کسب رتبه ۱۸ کشوری
 • فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جزم شناسی از دانشگاه شیراز با کسب رتبه ۱۱ کشوری
 • ۵ سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت

برای اعطای وکالت به خانم پورغلام یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای شیراز می توانید از طریق آدرس و شماره تماس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۱۹۴۶۵۱
آدرس دفتر:
شیراز، فرهنگشهر، حد فاصل کوچه ۳۴ و ۳۶، روبروی دادسرا، ساختمان طبیعت، بلوک B(جنب نوشت افزار معدل)، طبقه ۳، واحد ۵


سمیه افراسیابی

سمیه افراسیابی وکیل شیراز

خانم افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق با 18 سال سابقه کار مفید در حوزه مسائل حقوقی و کیفری، یکی از بهترین وکلای شیراز می باشند. ایشان توانسته اند 90 درصد پروندهای موکلینشان را، با موفقیت به سرانجام برسانند. خانم افراسیابی در اکثر موارد، با لایحه ی مستند و قانونی دفاع میکنند و در نوشتن لایحه خبره هستند و ایشان در اخذ حق الوکاله منصف با توجه به اوضاع و احوال موکل به صورت اقساطی هم حق الوکاله اخذ می‌کنند.

خانم افراسیابی در موارد ذیل قبول وکالت می‌کنند:

 • وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از مطالبه وجه، اثبات مالکیت، انتقال و الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات رابطه شراکت و تقسیم مال مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید و ادخال ید، الزام به تحویل مبیع، فسخ معامله و استرداد ثمن، ابطال سند، تخلیه، انحصار ورثه و تقسیم ترکه و …
 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت، الزام به تمکین ، استرداد جهیزیه ، طلاق یکطرفه از جانب زوج یا زوجه، طلاق توافقی، اعسار، ملاقات با فرزند و …
 • وکالت در دعاوی کیفری: سرقت، آدم‌ربایی، رابطه نامشروع، تجاوز به عنف، مواد مخدر، قتل، ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق، توهین و فحاشی، افترا، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و … وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه

برای اعطای وکالت به خانم افراسیابی یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای شیراز می توانید از طریق آدرس و شماره تماس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید:

شماره تماس: 09027003205 – 0917790320509173047420
مشاوره به صورت حضوری و تلفنی با هماهنگی قبلی انجام می‌پذیرد.
آدرس دفتر وکالت:
بلوار مدرس، فلکه گل سرخ، بلوار شیرودی، روبه رو دادگاه کیفری قدوسی، ساختمان ماهان (قنادی دلسا) طبقه اول، واحد یک، دفتر وکالت افراسیابی


حامد اسکندری

حامد اسکندری بهترین وکیل شیراز

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشند. قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

برخی از خدمات آقای حامد اسکندری:

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری، مواد مخدر، چک، سرقت، تصادف، ارث، قتل، تجاوز، جعل اسناد، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی، اختلاس، چک، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس: 09171114836
آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران


مهدی صفری

مهدی صفری بهترین وکیل شیراز

آقای مهدی صفری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی، پژوهشگر دکتری حقوق خصوصی و متخصص در امور قراردادها می باشند. ایشان آماده ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری، پذیرش وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … با دریافت حق الوکاله مناسب و منصفانه هستند.

وکیل مهدی صفری با بهره گیری از دانش و تجربه خود آماده ارائه مشاوره و قبول وکالت در کلیه دعاوی به شرح ذیل می باشند:

 • دعاوی حقوقی (دعاوی مالی، قراردادها، اختلافات و مطالبات قراردادی، فسخ و انحلال قرارداد، الزام به ایفای تعهد، مطالبه خسارت، دعاوی ثبتی، پرونده های شهرداری، دعاوی موجر و مستاجر، اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی مالکیت، تفکیک و افراز املاک مشاعی، دعاوی خلع ید و تصرف عدوانی و تخلیه، مطالبه طلب، مطالبه وجه چک و سفته، حصر وراثت، تحریر و تقسیم ترکه، حق کسب و پیشه و تجارت، سرقفلی و … )
 • دعاوی خانواده (انواع طلاق، طلاق توافقی، طلاق درخواست طلاق از سوی زوجه، درخواست طلاق از سوی زوج، فسخ نکاح، مطالبه نفقه، مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت، مطالبه مهریه از طریق دادگاه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل دوران زوجیت، تجویز ازدواج، اثبات زوجیت، حضانت فرزند و …) می باشند.
 • دعاوی کیفری (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، سرقت، آدم ربایی، قتل، دیه و تصادفات ،تعزیرات حکومتی، مواد مخدر و مشروبات الکلی، چک بلامحل، جرایم رایانه‌ای و سایبری، خیانت در امانت، تجاوز به عنف، رابطه نامشروع، توهین و فحاشی و تهدید و افترا، ضرب و جرح، تصرف عدوانی، ایجاد ممانعت و مزاحمت، تخریب اموال ، قاچاق کالا و ارز ، ترک انفاق، فریب در ازدواج و … )

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای مهدی صفری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09177002765
آدرس دفتر:
شیراز، بلوار استقلال، کوچه 28، ساختمان ارسلان، واحد 1


مجرب ترین وکیل شیراز توانایی بررسی چه پرونده هایی را دارد؟

به صورت کلی، وکیل پایه یک دادگستری می تواند در تمامی پرونده ها و دعاوی به عنوان وکیل حاضر شده و بررسی های لازم را انجام دهد تا از حقوق موکل خود دفاع نموده و رای دادگاه را به نفع موکل تغییر دهد. معمولا وکلا در دوران کارآموزی که نزد وکیل سرپرست می گذرانند، نسبت به تمامی دعاوی تجربه کافی را به دست می آورند و می توانند وکالت آن را بر عهده بگیرند.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین مشاور حقوقی در شیراز

اما اگر بهترین وکیل های شیراز بخواهند به صورت تخصصی و دقیق تر به موضوعی بپردازند تصمیم می گیرند به عنوان مثال فقط در حوزه دعاوی ملکی یا دعاوی خانواده، کیفری و … فعالیت کنند. این موضوع کاملا به وکیل بستگی دارد حتی می تواند در تمامی زمینه ها فعالیت داشته باشد اما آنچه وکلا را با یکدیگر متمایز می سازد میزان دانش حقوقی آن ها می باشد. چنان چه به وکیل نیاز دارید می توانید از میان وکلای معرفی شده در این مقاله انتخاب کنید.

وکیل شیراز توانایی بررسی چه پرونده هایی را دارد؟

توصیه هایی در انتخاب وکیل شیراز که باید جدی گرفته شود!

امروزه وکلای زیادی در سطح شیراز مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند و آماده می باشند تا با قبول پرونده های حقوقی و کیفری شما را برای حضور در محاکم قضایی مهیا کنند؛ اما باید این موضوع را مد نظر قرار دهید که هر وکیلی نمی تواند به شما در دستیابی به موفقیت های چشمگیر در دادگاه کمک کند. برای کسب نتایج مطلوب در پرونده های حقوقی و کیفری پیچیده باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که از نظر مهارت و ویژگی های مورد نیاز برای یک وکیل در بین رقبای خود سرآمد به شمار می آیند.

همچنین در انتخاب بهترین وکیل شیراز باید به این موضوع توجه داشته باشید که گاهی موسسات حقوقی برای جذب مشتریان بیشتر تصمیم می گیرند تا از وکلای خود تبلیغات پر رنگ و لعابی را ارائه دهند. این تبلیغات گاهی در سطح تلویزیون و گاهی در سطح فضای مجازی منتشر می شود. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل از جمله معیارهایی است که باید در انتخاب حقوقدان برای رسیدگی به پرونده مد نظر قرار بگیرد؛ اما تبلیغات به منزله شهرت وکیل نیست و باید خودتان برای تحقیقات از گزینه های مختلف دست به کار شوید.

کلام آخر

ممنونم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل شیراز همراه ما بودید. در این مقاله برای افرادی که در شهر شیراز زندگی می کنند وکلای مجرب و متخصص را معرفی کردیم تا در صورت نیاز با توجه به زمینه دعوی خود وکیل توانمندی را به عنوان وکیل مدافع خود انتخاب کنید. در ادامه مقاله توضیح دادیم که وکلا چه وظایفی دارند و در چه پرونده هایی می توانند وارد شوند.

همچنین به عنوان جمع بندی نهایی نکات مهمی که قبل از اعطای وکالت باید در نظر داشته باشید را به طور کامل به عرضتان رساندیم، امیدوارم مطالب گفته شده برای شما مفید باشد و کمک کند وکیل مورد نظرتان را بیابید. لطفا اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای مان کامنت کنید.

آیا باید وکیل در دادگاه نتیجه بگیرد تا حق الوکاله او پرداخت شود؟

خیر حق الوکاله در واقع هزینه ای است که بهترین وکیل شیراز بابت حل پرونده صرف می کند و به نتیجه مثبت یا منفی قاضی بستگی ندارد. در هر صورت باید پرداخت شود.

موکل چه وظایفی در قبال وکیل خود دارد؟

باید تمامی اسناد و مدارک مورد نیاز را در اختیار وکیل قرار دهد، همکاری های لازم را برای پیشرفت پرونده انجام دهد و تمام جزئیات پرونده را بدون پنهان کاری به وکیل توضیح دهد.

برای داشتن وکیل باید به دفتر وکالت مراجعه کرد؟

خیر با الکترونیکی شدن قراردادها، می توانید به صورت حضوری مراجعه نکنید و وکالت پرونده را به طور غیر حضوری به وکیل مورد نظر واگذار کنید.

4.2/5 - (9 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا