خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز ⚖️【سال1403】

در این مقاله قصد داریم که به معرفی بهترین وکیل خانواده در تبریز بپردازیم. وکیل خانواده از جمله مواردی همچون مطالبه مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت، بررسی نفقه زوج، نفقه فرزند، حضانت فرزند، تقاضای ازدواج مجدد، الزام به تمکین، مطالبه نفقه و … را بررسی می کند. یکی از مهم ترین وظایف وکیل خانواده این است که برای تحقق عدالت و دفاع از موکل خود تمام تلاش خود را به کار گرفته است که با رعایت اصول اخلاقی تمام اقدامات لازم را به منظور پیروزی در پرونده انجام دهد. همراهان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در تبریز کیست؟

بهترین وکیل خانواده در تبریز کیست؟

وکیل خانواده به وکیلی گفته می شود که در زمینه امور خانوادگی فعالیت دارد یا به عبارتی دیگر تخصص در دعاوی خانوادگی دارد. دعاوی خانوادگی مربوط به اختلاف میان افراد است مانند طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و غیره … می باشد. به طور کلی اشخاص جهت آگاهی از حقوق و تکالیف خود نیاز به وکیل خانواده در تبریز دارند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق توافق طرفین تعیین می شود
👨🏼‍⚖️ پیگیری مستمرپیگیری منافع موکل تا اعلام رای قطعی
📚 سابقه بالابیانگر تجربیات وکیل است
✔️ اطلاع از تغییرات قوانینعلم وکیل را به روز نگه می دارد

در این مقاله سعی کردیم که 10 نفر از بهترین وکیل خانواده در تبریز به همراه آدرس دفتر و شماره تماس در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم. با ما همراه باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز را بشناسید! ⚖️

حکیمه عطالو

حکیمه عطالو

سرکار خانم حکیمه عطالو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و رئیس هیئت مدیره موسسه وکلای دادور تبریز می باشند. خانم وکیل حکیمه عطالو با رتبه ۷ در آزمون کار آموزی وکالت دادگستری پذیرفته شده و با طی دوره کار آموزی موفق به کسب رتبه ۲ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی شده اند.

خانم وکیل حکیمه عطالو با تخصص ویژه در دعاوی خانواده، بهترین وکیل خانواده در شهر تبریز می باشند. تخصص ایشان در خصوص قوانین و انواع دعاوی خانواده باعث کسب نتایج بسیار مطلوب برای موکلین ایشان شده است.به گونه ای که ایشان یکی از پرکارترین وکلای دعاوی خانواده تبریز به شمار می روند.

همچنین ایشان به عنوان رئیس موسسه وکلای دادور تبریز با طرح و اجرای خدمات ویژه پرونده های مطالبه وجه، موجب جلب اعتماد شرکت های بزرگی چون آسمان گشت ایرانیان، آسمان پرواز ایرانیان و کارخانه هایی مثل راسا پلیمر به خدمات موسسه گردیده و این شرکت ها مدیریت امور حقوقی و وصول مطالبات خود را به موسسه وکلای دادور تبریز سپرده اند.

برخی از تخصص های ایشان:

 • دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، الزام به تمکین، حضانت، اجرت المثل، ارث و تقسیم ترکه و …
 • دعاوی کیفری: جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم حکیمه عطالو می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09144193659
آدرس دفتر: تبریز، مابین رضانژاد و منصور، میدان قطب، ساختمان سبلان


آیدا نگاهبانی

آیدا نگاهبانی بهترین وکیل خانواده در تبریز

سرکار خانم آیدا نگاهبانی وکیل پایه یک دادگستری مشاور حقوقی با سابقه کاری درخشان خود تا به امروز پرونده‌ های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده و از این طریق توانسته در میان بهترین وکلا خانواده در تبریز جای پیدا کنند. ایشان از تجربه کاری خود برای دفاع از موکلین در دادگاه استفاده می‌کند‌ و قبل از هر چیزی، مشاوره لازم را به مراجعه کنندگان می‌دهد تا بعداً با مشکلات احتمالی مواجه نشوند و اقدامات صحیح را هم انجام دهند.

جهت مشاوره حقوقی (بصورت تلفنی و حضوری) و اعطای وکالت، می توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل با تعیین وقت قبلی مراجعه نمایید:

شماره تماس: 09143201031
آدرس دفتر:
تبریز، ولیعصر خیابان قانون


زهرا محمدی

زهرا محمدی بهترین وکیل خانواده در تبریز

خانم زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری تبریز با شماره پروانه ۵۸۹۵۱، با چندین سال سابقه وکالت در زمینه‌های مختلف حقوقی کیفری ملکی ثبتی و علی الخصوص خانواده (طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن) فعالیت می‌کنند و تا به امروز پرونده‌های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده‌اند از این طریق توانسته‌اند در میان بهترین وکلای خانواده در تبریز جای پیدا کنند. از افتخارات علمی ایشان کسب رتبه سه رقمی در کنکور سراسری در مقطع کارشناسی حقوق، اخذ مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری و کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران می‌باشد.

خدمات ایشان:

 • تنظیم دادخواست و لایحه و شکواییه و ارسال از طریق نرم‌افزار ارتباطی حتی بدون حضور شما .
 • مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی ارائه تکنیک‌های دفاعی.
 • دعاوی خانواده :طلاق به درخواست زوج یا زوجه ،طلاق توافقی،طلاق در صورت وجود وکالت در طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ،تمکین ،حضانت، ملاقات فرزند، استرداد جهیزیه ،اجرت المثل.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم زهرا محمدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09143041822
آدرس دفتر: 
تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران، ساختمان نامدار، طبقه ۱، واحد ۶


کریم عبداله زاده (تبریزی)

 کریم عبدواله زاده (تبریزی) بهترین وکیل خانواده در تبریز

آقای کریم عبداله زاده (تبریزی) وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه، دارای 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، مالی، ملکی، اراضی، منابع طبیعی، خانواده، امور حسبی، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه ای، تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد با موضوعات مختلف می باشند. طرح دعوی در مراجع قضایی، شبه قضایی و اداری.

برخی از سوابق آقای کریم عبداله زاده (تبریزی):

 • سابقه همکاری با ادارات منابع طبیعی
 • همکاری با شرکت های بیمه دولتی و خصوصی
 • همکاری با بنیاد شهید انقلاب اسلامی
 • همکاری با شرکت های خصوصی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای کریم عبداله زاده (تبریزی)، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09143109026 (ساعات تماس17 الی 21)
آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبداله زاده (تبریزی) جلسه حضوری فقط با قرار قبلی امکان پذیر است.


هادی ابهریان ایرانق

جناب آقای هادی ابهریان ایرانق

جناب آقای ابهریان ایرانق وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص امور خانواده، تجاری، ملکی، ثبتی و کیفری و … می باشند. ایشان متخصص در امور مربوط به دادگاه انقلاب و مواد مخدر، اخذ سند رسمی ملک و شناسنامه و نیز امور مدارک تحصیلی هستند. از سوابق کاری و آموزشی ایشان می توان به وکیل و مشاور شرکت های دانش بنیان اشاره نمود.

آدرس دفتر: تبریز، از طرف آبرسانی، نبش چهارراه مارالان، پلاک 132، نبش سوپر زیتون، طبقه دوم

شماره تماس: 09142234034

خدیجه صمدی پاکچین

سرکار خانم خدیجه صمدی پاکچین

سرکار خانم صمدی پاکچین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در امور حقوقی می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی، خانواده، تملک آپارتمان ها، شهرداری هستند. از سوابق کاری و آموزشی ایشان می توان به وکیل و مشاور حقوقی اشاره کرد. تحصیلات خانم صمدی کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، فلکه بارنج، برج ارم طبقه 6 واحد A

شماره تماس: 04133336436

جواد صادقی

جناب آقای جواد صادقی

جناب آقای صادقی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز می باشد. ایشان پژوهشگر دکتری حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و کارشناس ارشد فقه و حقوق جزا می باشند. همچنین مولف کتاب های جدول دیات، راهنمای علمی، ثبت شرکت ها و … می باشد. از تخصص های ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
 • دعاوی مالی، تجاری، قراردادهای شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات فاکتور، رسید عادی و …

آدرس دفتر: تبریز، سه راه امین، خیابان شریعتی شمالی، جنب بانک تجارت، طبقه اول باشگاه ایرانیان، واحد 1

شماره تماس: 09023132985

نسرین رادین مهر

سرکار خانم نسرین رادین مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چندین سال وکالت در زمینه هایی همچون دعاوی حقوقی ( خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، رفع تصرف عدوانی، مطالبه وجه، سرقفلی، حق کسب، پیشه و تجارت و …) دعاوی کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، فروش مال غیر، تصرف عدوانی، خیانت در امانت و …) دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، اجرت المثل، طلاق و …) اشاره نمود.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، اول خیابان رضانژاد شمالی، طبقه بالای فروشگاه شیرین عسل، پلاک ۳۳، ساختمان تبریز عمارت، طبقه ۴

شماره تماس: 09142322053

جواد سربازی

جناب آقای جواد سربازی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت می باشند که به صورت تخصصی در زمینه های مختلفی از جمله دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی و … را بر عهده دارند که با به موفقیت رساندن بیشتر پرونده های خویش توانسته است تا یکی از وکلای خوب تبریز شناخته شود.

آدرس دفتر: تبریز، نرسیده به چهارراه منصور، نبش کوچه شهید علیپور، ساختمان آیفر، طبقه اول واحد ۴

شماره تماس: 09143000673

خدیجه فیضی پور رفعت

سرکار خانم خدیجه فیضی پور رفعت وکیل پایه یک دادگستری مشاور حقوقی با سابقه کاری درخشان خود تا به امروز پرونده‌ های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده و از این طریق توانسته در میان بهترین وکلا خانواده در تبریز جای پیدا کند. ایشان به عنوان کارشناس ارشد حقوق خصوصی وفقه، در زمینه‌ های دیگر نیز پرونده‌ های زیادی داشته است و مشکلات آنها را به خوبی برطرف کرده است.

آدرس دفتر: تبریز، میدان ساعت، به طرف ارتش شمالی، جنب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن، ساختمان ۴۹، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: 09142932161


ویژگی های مهم وکیل خانواده در تبریز

برخی از وکلا با اخذ پرونده هایی مانند طلاق، مهریه، نفقه و … که در زمینه دعاوی خانوادگی مطرح می شود، در این زمینه تجربه و مهارت های لازم را کسب کرده و به امور خانواده می پردازند.

 یکی از ویژگی های بسیار مهمی که یک وکیل خانواده خوب در تبریز باید داشته باشد علم و تجربه و سابقه ای است که در امور خانوادگی کسب کرده است، همچنین برخورداری از معلومات و اطلاعات لازم در مورد مسائل حقوقی و دادرسی در دادگاه بدوی، از دیگر ویژگی های بهترین وکیل خوب در تبریز می باشد که به موجب آن باعث می شود که در زمان دفاع از موکل خود با تدبیر عمل کند.

در ادامه قصد داریم که چند نمونه از ویژگی های بارز وکیل حرفه ای در تبریز را برایتان ذکر کنیم:

ممکن است که بر هر دلیل هر کدام از طرفین دعوی تمایل به حضور در دادگاه را نداشته باشد، در این صورت با حضور وکیل خانواده در تبریز دیگر نیازی نیست خودتان به مرhجع قضایی مراجعه کنید. بهترین وکیل خانواده به عنوان نماینده خواهان و یا خوانده در محاکم دادرسی حضور پیدا می کند و رسیدگی های لازم را به انجام می رساند.

از دیگر وظایف وکیل کارکشته خانواده در تبریز بعد از اخذ وکالت، جهت خرید و فروش اموال اعم از منقول و یا غیر منقول، حضور در جلسات شرکت برای مزایده و یا حتی برای سرمایه گذاری به عنوان فرد اصیل است.

یکی دیگر از وظایف بارز بهترین وکیل خانواده در تبریز، ارائه مشاوره حقوقی خانواده به هر کدام از افراد خانواده است، همچنین به عهده گرفتن وکالت که هر کدام از آن ها در صورت بروز هرگونه مشکلی در مسائل دعاوی خانوادگی، کیفری و … است.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در تبریز

ویژگی های مهم وکیل خانواده در تبریز

وکیل خانواده خوب در تبریز در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

در ماده 4 قانون حمایت از خانواده در خصوص صلاحیت وکیل خانواده در تبریز صحبت کرده است:

 • نکاح
 • شروط ضمن عقد
 • مهریه
 • نفقه زوجه
 • تمکین
 • طلاق
 • حضانت فرزند مشترک
 • نسب

از ویژگی های یک وکیل خوب و با تجربه خانواده در تبریز در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اطلاعات و تجربه کافی: اگر وکیلی خود را متخصص در این امور می داند باید اطلاعات کافی داشته باشد به این دلیل که اگر صرفا نسبت به آن موضوع اطلاعات کلی داشته و برای جذب موکل خود را متخصص معرفی نمایید این موضوع به ضررتان خواهد بود.
 • صداقت و درستکاری: وکیل خانواده ای که به آن مراجعه می کنید بعد از آن که شرح کاملی از مشکل شما داشته و با در نظر گرفتن میزان ریسک برد و باخت که ممکن است در پرونده که وجود داشته باشد، شما را راهنمایی و جهت دریافت پول و بدون در نظر گرفتن احتمالات پرونده را قبول نکند و در این خصوص صادق باشد.
 • آگاهی از مراحل مربوط به پرونده: زمانی که به یک بهترین وکیل خانواده تبریز مراجعه می نمایید آن وکیل باید از تمامی مراحل انجام یک پرونده که ممکن است صورت بگیرد آگاه باشد، چرا که اگر وکیل از یکی از مراحل آگاهی نداشته باشد امکان پیروزی در پرونده کاهش می باید. از جمله مراحلی که باید شناخت داشته باشد نحوه تنظیم دادخواست، شکوائیه و لایحه دفاعیه مورد نیاز برای موکل، آگاهی از مدارک و ادله ای که برای پرونده مورد نیاز است.
 • نظم و پشتکار منظم: بهترین وکیل خانواده تبریز باید برای رسیدگی به پرونده از نظم و پشتکار برخوردار باشد به این صورت که در تمامی جلسات دادرسی حضور داشته باشد و با نظم و پشتکار پشتکار مداوم به پرونده ها رسیدگی کند و برای دفاع از حقوق موکل و به ارائه ادله درست بپردازد تا شانس پیروزی موکل بیشتر باشد.
وکیل خانواده خوب در تبریز در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

کلام آخر

از شما همراهان عزیز سپاسگزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در تبریز همراه ما بودید. در این مقاله سعی کردیم که به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در تبریز به همراه آدرس و شماره تماس بپردازیم. به شما دوستان عزیز توصیه میکنم حتما سابقه کاری و میزان مهارت فرد مورد نظر را بررسی نمایید و در صورت قابل قبول بودن، تصمیم نهایی خود را بگیرید. لطفا انتقاد و پیشنهاد خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا