خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تبریز ⚖️【سال1402】

در این مقاله قصد داریم که به معرفی بهترین وکیل خانواده در تبریز بپردازیم. وکیل خانواده از جمله مواردی همچون مطالبه مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت، بررسی نفقه زوج، نفقه فرزند، حضانت فرزند، تقاضای ازدواج مجدد، الزام به تمکین، مطالبه نفقه و … را بررسی می کند. یکی از مهم ترین وظایف وکیل خانواده این است که برای تحقق عدالت و دفاع از موکل خود تمام تلاش خود را به کار گرفته است که با رعایت اصول اخلاقی تمام اقدامات لازم را به منظور پیروزی در پرونده انجام دهد. همراهان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت برترین وکیل همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل خانواده در تبریز کیست؟

بهترین وکیل خانواده در تبریز کیست؟

وکیل خانواده به وکیلی گفته می شود که در زمینه امور خانوادگی فعالیت دارد یا به عبارتی دیگر تخصص در دعاوی خانوادگی دارد. دعاوی خانوادگی مربوط به اختلاف میان افراد است مانند طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و غیره … می باشد. به طور کلی اشخاص جهت آگاهی از حقوق و تکالیف خود نیاز به وکیل خانواده در تبریز دارند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در این مقاله سعی کردیم که 10 نفر از بهترین وکیل خانواده در تبریز به همراه آدرس دفتر و شماره تماس در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تبریز

مجید پورشکر

جناب آقای مجید پورشکر

جناب آقای مجید پورشکر وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و همچنین وکیل تخصصی خانواده و امور حقوقی از جمله اسناد تجاری و کارهای ملکی و … می باشند. ایشان وکیل متخصص و با سابقه بالا در زمینه های حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده و شهرداری هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است.

آدرس دفتر: تبریز، شریعتی جنوبی، کوچه مهران 1، ساختمان شماره 7، طبقه اول، واحد D

شماره تماس: 09141180574

هادی ابهریان ایرانق

جناب آقای هادی ابهریان ایرانق

جناب آقای ابهریان ایرانق وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص امور خانواده، تجاری، ملکی، ثبتی و کیفری و … می باشند. ایشان متخصص در امور مربوط به دادگاه انقلاب و مواد مخدر، اخذ سند رسمی ملک و شناسنامه و نیز امور مدارک تحصیلی هستند. از سوابق کاری و آموزشی ایشان می توان به وکیل و مشاور شرکت های دانش بنیان اشاره نمود.

آدرس دفتر: تبریز، از طرف آبرسانی، نبش چهارراه مارالان، پلاک 132، نبش سوپر زیتون، طبقه دوم

شماره تماس: 09142234034

فهیمه گوگردچی

سرکار خانم فهیمه گوگردچی

سرکار خانم گوگردچی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در امور ملکی و قراردادهای داخلی و خارجی می باشد. ایشان وکیل متخصص و با سابقه بالا و فعال در زمینه های خانواده، تملک آپارتمان ها، شهرداری، امور ثبتی و … می باشند. از سوابق کاری و آموزشی ایشان می توان به وکیل دادگستری تبریز و آذرشهر و صوفیان و همچنین تهران و شهرهای اطراف اشاره کرد. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق قضائی می باشد.

آدرس دفتر: تبریز، سه راه ولیعصر، اول سعدی، طبقه فوقانی بانک مهر اقتصاد، واحد 8

شماره تماس: 09141033788

خدیجه صمدی پاکچین

سرکار خانم خدیجه صمدی پاکچین

سرکار خانم صمدی پاکچین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در امور حقوقی می باشند. ایشان وکیل متخصص با سابقه بالا در زمینه های حقوقی، خانواده، تملک آپارتمان ها، شهرداری هستند. از سوابق کاری و آموزشی ایشان می توان به وکیل و مشاور حقوقی اشاره کرد. تحصیلات خانم صمدی کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، فلکه بارنج، برج ارم طبقه 6 واحد A

شماره تماس: 04133336436

جواد صادقی

جناب آقای جواد صادقی

جناب آقای صادقی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز می باشد. ایشان پژوهشگر دکتری حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و کارشناس ارشد فقه و حقوق جزا می باشند. همچنین مولف کتاب های جدول دیات، راهنمای علمی، ثبت شرکت ها و … می باشد. از تخصص های ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
 • دعاوی مالی، تجاری، قراردادهای شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات فاکتور، رسید عادی و …

آدرس دفتر: تبریز، سه راه امین، خیابان شریعتی شمالی، جنب بانک تجارت، طبقه اول باشگاه ایرانیان، واحد 1

شماره تماس: 09023132985

افسون آدم نژاد غیور

سرکار خانم افسون آدم نژاد غیور

خانم آدم نژاد غیور وکیل پایه یک دادگستری در شهر تبریز می باشد. ارتباط مستمر و مستقیم با موکل، دقت و پشتکار فراوان و حرفه ای، استفاده از استراتژی های قانونی و حقوقی خلاقانه که پرونده های بسیار موفقیت آمیز و حرفه ای دارد، از ویژگی های خانم آدم نژاد غیور است.

خانم آدم نژاد غیور وکیل پایه یک متخصص در پرونده های خانواده، کیفری، ملکی، انحصار وراثت، قراردادها، وصول مطالبات، ثبت احوال، دعاوی ثبتی، جرایم رایانه ای، جنایی و تجارت می باشد. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق قضایی و همچنین مسلط بر زبان انگلیسی برای مذاکرات و امور قراردادها است.

آدرس دفتر: تبریز، نرسیده به پل سجادیه، پلاک 106 طبقه 3

شماره تماس: 09141035508

آزیتا بدرنژاد

سرکار خانم آزیتا بدرنژاد

خانم بدرنژاد وکیل پایه یک دادگستری در تبریز که با سابقه بالا و فعال می باشند. ایشان تا سال 94 در حوزه قضائی در شهر تبریز فعالیت می کردند. تخصص ایشان وکالت و مشاوره در امور کیفری، ثبتی حقوقی و خانواده می باشد. تحصیلات خانم بدرنژاد کارشناسی حقوق قضائی و کارشناسی ارشد حقوق بین الملل است.

آدرس دفتر: تبریز، مراغه، خیابان موسوی، روبه روی آپارتمان مسکونی سهند 1، نبش ساختمان اسکان

شماره تماس: 09143206659

نسرین رادین مهر

سرکار خانم نسرین رادین مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چندین سال وکالت در زمینه هایی همچون دعاوی حقوقی ( خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، رفع تصرف عدوانی، مطالبه وجه، سرقفلی، حق کسب، پیشه و تجارت و …) دعاوی کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، فروش مال غیر، تصرف عدوانی، خیانت در امانت و …) دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، اجرت المثل، طلاق و …) اشاره نمود.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، اول خیابان رضانژاد شمالی، طبقه بالای فروشگاه شیرین عسل، پلاک ۳۳، ساختمان تبریز عمارت، طبقه ۴

شماره تماس: 09142322053

جواد سربازی

جناب آقای جواد سربازی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت می باشند که به صورت تخصصی در زمینه های مختلفی از جمله دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی و … را بر عهده دارند که با به موفقیت رساندن بیشتر پرونده های خویش توانسته است تا یکی از وکلای خوب تبریز شناخته شود.

آدرس دفتر: تبریز، نرسیده به چهارراه منصور، نبش کوچه شهید علیپور، ساختمان آیفر، طبقه اول واحد ۴

شماره تماس: 09143000673

خدیجه فیضی پور رفعت

سرکار خانم خدیجه فیضی پور رفعت وکیل پایه یک دادگستری مشاور حقوقی با سابقه کاری درخشان خود تا به امروز پرونده‌ های زیادی را به نتیجه مثبت رسانده و از این طریق توانسته در میان بهترین وکلا خانواده در تبریز جای پیدا کند. ایشان به عنوان کارشناس ارشد حقوق خصوصی وفقه، در زمینه‌ های دیگر نیز پرونده‌ های زیادی داشته است و مشکلات آنها را به خوبی برطرف کرده است.

آدرس دفتر: تبریز، میدان ساعت، به طرف ارتش شمالی، جنب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن، ساختمان ۴۹، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: 09142932161

ویژگی های مهم وکیل خانواده در تبریز

برخی از وکلا با اخذ پرونده هایی مانند طلاق، مهریه، نفقه و … که در زمینه دعاوی خانوادگی مطرح می شود، در این زمینه تجربه و مهارت های لازم را کسب کرده و به امور خانواده می پردازند.

 یکی از ویژگی های بسیار مهمی که یک وکیل خانواده خوب در تبریز باید داشته باشد علم و تجربه و سابقه ای است که در امور خانوادگی کسب کرده است، همچنین برخورداری از معلومات و اطلاعات لازم در مورد مسائل حقوقی و دادرسی در دادگاه بدوی، از دیگر ویژگی های بهترین وکیل خوب در تبریز می باشد که به موجب آن باعث می شود که در زمان دفاع از موکل خود با تدبیر عمل کند.

ویژگی های مهم وکیل خانواده در تبریز

در ادامه قصد داریم که چند نمونه از ویژگی های بارز وکیل حرفه ای در تبریز را برایتان ذکر کنیم:

ممکن است که بر هر دلیل هر کدام از طرفین دعوی تمایل به حضور در دادگاه را نداشته باشد، در این صورت با حضور وکیل خانواده در تبریز دیگر نیازی نیست خودتان به مرhجع قضایی مراجعه کنید. بهترین وکیل خانواده به عنوان نماینده خواهان و یا خوانده در محاکم دادرسی حضور پیدا می کند و رسیدگی های لازم را به انجام می رساند.

از دیگر وظایف وکیل کارکشته خانواده در تبریز بعد از اخذ وکالت، جهت خرید و فروش اموال اعم از منقول و یا غیر منقول، حضور در جلسات شرکت برای مزایده و یا حتی برای سرمایه گذاری به عنوان فرد اصیل است.

یکی دیگر از وظایف بارز بهترین وکیل خانواده در تبریز، ارائه مشاوره حقوقی خانواده به هر کدام از افراد خانواده است، همچنین به عهده گرفتن وکالت که هر کدام از آن ها در صورت بروز هرگونه مشکلی در مسائل دعاوی خانوادگی، کیفری و … است.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در تبریز

وکیل خانواده خوب در تبریز در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

در ماده 4 قانون حمایت از خانواده در خصوص صلاحیت وکیل خانواده در تبریز صحبت کرده است:

 • نکاح
 • شروط ضمن عقد
 • مهریه
 • نفقه زوجه
 • تمکین
 • طلاق
 • حضانت فرزند مشترک
 • نسب
وکیل خانواده خوب در تبریز در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

از ویژگی های یک وکیل خوب و با تجربه خانواده در تبریز در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اطلاعات و تجربه کافی: اگر وکیلی خود را متخصص در این امور می داند باید اطلاعات کافی داشته باشد به این دلیل که اگر صرفا نسبت به آن موضوع اطلاعات کلی داشته و برای جذب موکل خود را متخصص معرفی نمایید این موضوع به ضررتان خواهد بود.
 • صداقت و درستکاری: وکیل خانواده ای که به آن مراجعه می کنید بعد از آن که شرح کاملی از مشکل شما داشته و با در نظر گرفتن میزان ریسک برد و باخت که ممکن است در پرونده که وجود داشته باشد، شما را راهنمایی و جهت دریافت پول و بدون در نظر گرفتن احتمالات پرونده را قبول نکند و در این خصوص صادق باشد.
 • آگاهی از مراحل مربوط به پرونده: زمانی که به یک بهترین وکیل خانواده تبریز مراجعه می نمایید آن وکیل باید از تمامی مراحل انجام یک پرونده که ممکن است صورت بگیرد آگاه باشد، چرا که اگر وکیل از یکی از مراحل آگاهی نداشته باشد امکان پیروزی در پرونده کاهش می باید. از جمله مراحلی که باید شناخت داشته باشد نحوه تنظیم دادخواست، شکوائیه و لایحه دفاعیه مورد نیاز برای موکل، آگاهی از مدارک و ادله ای که برای پرونده مورد نیاز است.
 • نظم و پشتکار منظم: بهترین وکیل خانواده تبریز باید برای رسیدگی به پرونده از نظم و پشتکار برخوردار باشد به این صورت که در تمامی جلسات دادرسی حضور داشته باشد و با نظم و پشتکار پشتکار مداوم به پرونده ها رسیدگی کند و برای دفاع از حقوق موکل و به ارائه ادله درست بپردازد تا شانس پیروزی موکل بیشتر باشد.

کلام آخر

از شما همراهان عزیز سپاسگزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در تبریز همراه ما بودید. در این مقاله سعی کردیم که به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در تبریز به همراه آدرس و شماره تماس بپردازیم. به شما دوستان عزیز توصیه میکنم حتما سابقه کاری و میزان مهارت فرد مورد نظر را بررسی نمایید و در صورت قابل قبول بودن، تصمیم نهایی خود را بگیرید. لطفا انتقاد و پیشنهاد خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نویسنده سایت

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا