وکلا

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در شیراز ⚖️【سال1403】

یکی از مسائل رایجی که در هر کسب و کاری به چشم می‌خورد، مسئله مالیات است. مالیات در واقع هزینه‌ ای است که شرکت‌ ها و سازمان‌ ها به دولت می‌ پردازند و دولت آن را صرف امور درمانی پروژه‌ های عمرانی و … می‌ کند. مالیات انواع مختلفی دارد و قوانین نسبتاً پیچیده و سختی در این حوزه وجود دارد، به همین دلیل جهت سهولت کار امورات مالیاتی می بایست از یک وکیل و مشاور حقوقی حاذق کمک گرفته شود. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل مالیاتی در شیراز در اختیارتان قرار دهیم. لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مالیاتی در شیراز کیست؟

بهترین وکیل مالیاتی در شیراز کیست؟

بهترین وکیل مالیاتی در شیراز به فرد حقوقدان متخصصی گفته می‌ شود که از طریق تسلطی که بر قوانین مالیات دارد به سازمان‌ ها و ارگان‌ های دولتی یا خصوصی کمک می‌ کند تا مالیات کمتری بپردازند و از اظهارنامه مالیاتی آنها دفاع می‌ کند. در واقع یک وکیل مالیاتی با بررسی وضعیت مالی و حسابداری شرکت، راهکارهایی را ارائه می‌ دهد که از طریق قوانین مربوط به معافیت‌ های مالیاتی، میزان مالیات پرداختی را کاهش می‌ دهد. بهترین وکیل مالیاتی در شیراز وظیفه دارد در در محدوده انتظارات موکلین حرکت کند و خواسته آنها را برآورده سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل شیراز  کلیک کنید!

طریقه استفاده از خدمات بهترین وکیل مالیاتی در شیراز، به نحوه فعالیت شرکت و میزان نیاز شرکت به یک مشاور مالیاتی بستگی دارد. بعضی از شرکت‌ ها گروهی از وکلای مالیاتی را استخدام می‌ کنند تا صورت‌ های مالی آنها را به طور مرتب بررسی کنند و بدین شکل از رخ دادن مشکلات مالیاتی جلوگیری کنند و همواره این توانایی را دارند که برای حل مسائل و مشکلات راهکار ارائه دهند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در شیراز بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره، ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در شیراز!

کاظم قائدی

کاظم قائدی بهترین وکیل مالیاتی در شیراز

منابع طبیعی از جمله ثروت‌های هر کشور است که برای محافظت از آن‌ها باید قوانین حقوقی را به درستی تدوین کرد. علاوه بر آن، برای پیگیری این قوانین، باید با بهترین وکیل منابع طبیعی مشورت کرد. آقای کاظم قائدی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه تخصصی فعالیت در پروندهای حقوقی و بصورت خاص در حوزه منابع طبیعی و امور اراضی است که می‌تواند با ارائه ادله محکم به قاضی پرونده، از حقوق شما دفاع کرده و مشکلات حقوقی را حل نماید.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای کاظم قائدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09171014394
آدرس 1: شیراز، معالی آباد
آدرس 2: شیراز، صدرا، بلوار دانش، نبش دلگشا، ساختمان (by)، طبقه 4، واحد22

افسانه راستی

افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند. وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی می باشد که در ادامه به شرح مواردی از آن می پردازیم.

برخی از خدمات خانم افسانه راستی:

 • خانواده ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )
 • دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )
 • دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …)

شماره تماس: 09173083407
آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
ساعت کاری: روزهای زوج ساعت 16 تا 19:30 حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

محمدحسن نوش دخت فارسی

محمدحسن نوش دخت فارسی

جناب آقای محمدحسن نوش دخت فارسی یکی از موفق ترین وکلای فعال در حوزه های حقوقی و مالیاتی در شیراز می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 17 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ربا، مالیات، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت و …

آدرس دفتر: شیراز، بلوار شهید رجایی، بالاتر از کوچه 32، ساختمان قائم، طبقه 2، واحد 201 

شماره تماس: 09173177391

ابراهیم احمدی

ابراهیم احمدی

جناب آقای ابراهیم احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در حوزه امورات مالیاتی در شهر شیراز هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک، سفته، سایر اسناد تجاری، مالیات و …

آدرس دفتر: شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 5، ساختمان سورنا

شماره تماس: 09179102644

محسن مرادی

محسن مرادی

جناب آقای محسن مرادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز هستند. ایشان بیش از 6 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و مالیاتی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 6 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی اقتصادی و مالیاتی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی و …

آدرس دفتر: شیراز، بلوار رحمت، خیابان بنی هاشمی، جنب شورای حل اختلاف شماره 2 شیراز

شماره تماس: 09172448497

محمد شفيعی

محمد شفيعی

جناب آقای محمد شفيعی وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در حوزه امورات مالیاتی در شهر شیراز هستند. ایشان از وکلای معتبر و شناخته شده در این شهر هستند و پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه اخذ نموده اند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای 11 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، دعاوی مالیاتی، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده و …

آدرس دفتر: شیراز، معالی آباد، خ دکتر شریعتی، ایستگاه مترو، نبش کوچه 13، ساختمان سیمرغ، ط 1، واحد 1

شماره تماس: 09171038706

عباس عباسی کشکولی

عباس عباسی کشکولی

جناب آقای عباس عباسی کشکولی وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز هستند. ایشان از وکلای معتبر و شناخته شده در این شهر هستند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نموده اند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای 9 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی مالیاتی، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، حدود، قصاص و …

آدرس دفتر: شیراز، معالی آباد، نبش خیابان دوستان، برج الهیه، طبقه چهارم، واحد c

شماره تماس: 09128491282


مهمترین وظایف بهترین وکیل مالیاتی در شیراز

تمامی مشاغل درگیر طریقه پرداخت مالیات و به نوعی پیدا کردن راهکاری برای کم کردن مالیات هستند. به عنوان مثال در جامعه ممکن است در حوزه‌ های کاری مختلف یک سری کلاهبرداری ها انجام شود، در نتیجه برای حل آن می بایست از بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز کمک گرفته شود. مالیات نیز دقیقاً به همین شکل است و برای حل مشکلات مالیاتی می‌ بایست از بهترین وکیل مالیاتی در شیراز کمک گرفته شود.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل کلاهبرداری در شیراز

وکلای مالیاتی و مشاوران از تخصص و دانش لازم در حوزه های مالی و مالیاتی برخوردار می‌ باشند و می‌ توانند سرمایه کسب و کار را حفظ کنند. این افراد به نوعی بر قوانین و مقررات مالیاتی تسلط کامل دارند و قادرند میزان مالیات را برای سازمان‌ ها و مشتریان به حد زیادی کاهش دهند. همچنین در یک سری مسائل خاص نظیر برنامه‌ریزی برای کسب و کار و مدیریت سرمایه‌ گذاری، نیاز به دریافت مشاوره از بهترین وکیل مالیاتی در شیراز می‌ باشد.

وظایف و مسئولیت‌ های یک وکیل مالیاتی بر اساس حوزه‌ ای که در آن متمرکز است، کاملاً متفاوت می‌ باشد. به عنوان مثال شرکت‌ های بزرگ برای امورات حسابداری و مالیاتی تمایل دارند افراد را تنها در حوزه تخصصی خود به کار بگیرند. در حالی که شرکت‌ های کوچک ممکن است چندین کار را به نیروی مالی خود بسپارند. برخی دیگر از وظایف بهترین وکیل مالیاتی در شیراز عبارت است از:

 • یک مشاور یا یک وکیل مالیاتی متخصص و کاردان باید بدون درنظر گرفتن نرخ حق‌ الوکاله خود، پرونده‌ شرکت و مشتریان خود را به‌ درستی بررسی و تجزیه و تحلیل کند.
 • بهترین وکیل مالیاتی در شیراز می بایست بهترین روش‌ ها را به اگان ها پیشنهاد دهد و تلاش کند که فعالیت‌ های مالیاتی شرکت را با کمترین میزان هزینه و جریمه به اتمام برساند.
 • یک وکیل مالیاتی خوب و مجرب باید کار خود را به‌ درستی و بدون لحاظ نمودن مسائل مالی انجام دهد و حجم قراردادها نباید او را در انجام کار مردد و سردرگم سازند.
 • یک وکیل مالیاتی باید در رفتار خود صداقت به خرج دهد و پیش از انعقاد قرارداد با مشتریان، برنامه‌ ها و راهکارهای خود را برایشان توضیح دهد تا آنها بتوانند به‌ آسانی برای انتخاب وکیل تصمیم‌ گیری کنند.
مهمترین وظایف بهترین وکیل مالیاتی در شیراز

ویژگی یک وکیل مالیاتی خوب

تعیین نمودن مالیات برای هر کسب و کاری می بایست در چهارچوب قوانین ذی ربط انجام گیرد. با توجه به پیچیدگی این قوانین و تغییر هر ساله آن نیاز است که افراد به خوبی از قوانین آگاه شوند تا حق آنها ضایع نگردد و شناخت این قوانین پیچیده تنها از پس افراد متخصص در این زمینه بر می‌ آید و بهتر است برای حل مسائل خود از بهترین وکیل مالیاتی در شیراز کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: بهترین مشاور حقوقی در شیراز

بهترین مشاور حقوقی در شیراز قادر است راهنمایی‌ های لازم را در حوزه‌ های حقوقی مختلف در اختیار موکلین قرار دهد و به نوعی به عنوان یک همیار عمل کند. یک وکیل مالیاتی نیز نسبت به هر شغلی چنین نقشی را ایفا می‌ کند. برخی از ویژگی‌ های یک وکیل مالیاتی خوب عبارت است از:

 • آگاهی از قوانین به روز کشور: بهترین وکیل مالیاتی در شیراز می‌ بایست بر تمامی قوانین روز کشور تسلط داشته باشد و به خوبی تمامی تبصره‌ ها و بخشنامه‌ های مالیاتی را بشناسد و با تکیه بر آنها بتواند موکل خود را راهنمایی کند و جلوی تضییع شدن حقوق او را بگیرد. در نتیجه یک وکیل مالیاتی خوب موظف است به شکل پیوسته و مداوم مطالعه کند تا از قوانین جدید کشور بی اطلاع نماند.
 • فن بیان قوی و گیرا: بهترین وکیل مالیاتی در شیراز می‌ بایست از فن بیان بسیار قوی برخوردار باشد و به واسطه توضیح و تفسیر دقیق، موکل را از جزئیات مسائل آگاه سازد و جلوی تضییع حق و حقوق موکل را بگیرد.
 • عدم منفعت طلبی: اصلی ترین هدف بهترین وکیل مالیاتی در شیراز صرفاً نباید کسب منفعت شخصی باشد. یک وکیل مالیاتی خوب باید در جهت رفع نمودن مشکلات موکل تلاش کند و در مقابل نیز حق الوکاله معقول و منصفانه‌ ای را دریافت کند. در اکثر پرونده‌ های مالیاتی که به دستگاه‌ های قضایی کشیده می‌ شوند، نیاز است یک وکیل مالیاتی پروانه وکالت رسمی خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ کرده باشد.
 • برخورداری از قدرت استدلال و نوشتن لایحه: قدرت استدلال می‌ بایست بر طبق واقعیت‌ های پرونده صورت گیرد و توانایی نوشتن لایحه مالیاتی یکی از ویژگی‌ های مهم یک وکیل مالیاتی خوب در شیراز است و او باید این لایحه را به طور شفاف و قانونمند نگارش کند.
ویژگی یک وکیل مالیاتی خوب

کلام آخر

یکی از راه های رسیدگی به امورات مالیاتی شرکت ها، داشتن وکیل متخصص مالیاتی و دریافت مشاوره از او می باشد. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل مالیاتی در شیراز پرداختیم تا در صورت نیاز دسترسی سریعی به هر یک داشته باشید. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، خواهشمندم نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا