ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرج ⚖️【سال1402】

میزان ساخت و ساز، خرید و فروش مسکن، زمین، باغ و … در کرج افزایش یافته است. گاهی اوقات افرادی که قصد خرید آپارتمان و ملکی را دارند، اطلاعاتی در خصوص نحوه خرید آن و قوانین مربوط به املاک ندارند، در این بین ممکن است کلاهبرداری های هنگفتی از آن ها انجام شود. ما در ادامه این مطلب شما را با بهترین وکیل ملکی در کرج آشنا می کنیم، که برای معامله های خود به ایشان مراجعه نمایید و راهنمایی های لازم رادریافت کنید. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرج

چرا به وکیل ملکی نیاز داریم؟

چرا به وکیل ملکی نیاز داریم؟

مطمئنا هیچ فردی نمی خواهد که در پروسه خرید خانه و یا زمینی دچار ضرر مالی شود. زمانی که صحبت از ضرر و زیان در خرید و فروش خانه به میان می آید، منظور مبالغ هنگفتی است که از دست دادن این مبلغ باعث آسیب مالی سنگین به مالک می شود. برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی توصیه می شود که حتما در زمان خرید و فروش خانه، ویلا و … با وکیل ملکی خوب مشورت کنیم.

همین موضوع باعث می شود به بهترین وکیل ملکی در کرج نیاز داشته باشیم. وکیلی که اطلاعات کاملی از قوانین و مقررات مربوط به ملک و املاک در کشور داشته باشد و بهترین راهنمایی ها را به موکل خود ارائه دهد. برای کمک گرفتن از وکیل ملکی تفاوتی ندارد که خریدار ملکی باشیم یا فروشنده، در هر دو صورت نیاز است که برای جلوگیری از بروز مشکل مالی با وکیل ملکی متخصص مشورت کنیم.

از طرف دیگر اگر بعد از عقد قرارداد متوجه مشکلی شدیم این امکان را داریم که به وکیل ملکی مراجعه کنیم و وکالت پرونده را به او واگذار نماییم. وکیل ملکی با توجه به تجارب و اطلاعاتی که از قوانین ملکی به دست آورده تلاش می کند تا اسناد و مدارک لازم را جمع آوری کرده و از حقوق ما دفاع کند.

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

برای اتنخاب بهترین وکیل ملکی در کرج باید اطلاعات کاملی از او داشته باشیم، بدانیم در گذشته چه پرونده های موفقی داشته و چه میزان در دعاوی ملکی موفق بوده است. وکیل ملکی نقش بسیار موثری در پرونده خواهد داشت بنابراین باید در انتخاب آن دقت کنیم.

اگر در کرج هستید و خیلی به دنبال وکیل ملکی خوب گشته اید اما به نتیجه نرسیدید، همراه ما باشید تا وکیل متخصص در پرونده خود را انتخاب کنید. ما در ادامه تصمیم داریم تا 10 وکیل ملکی خوب در کرج را معرفی کنیم، این کار انتخاب وکیل را برای شما راحت تر می کند.

جناب آقای حسین صیاد

حسین صیاد وکیل کرج

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و رتبه یک آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. آقای صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش خود در زمینه حقوقی را به موکلین اثبات نموده است.

از مدارک تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
  • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
  • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
  • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی ۱۳۹۶
  • دارای گواهی نامه بین المللی پنجمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی با موضوع حقوق دارویی 2017
  • دارای گواهی نامه کارگاه آموزشی تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی ۱۳۹۷
  • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
  • نویسنده قراردادهای حقوقی

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالهای فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌های حقوقی برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب پرونده ها کمک شایانی می‌نماید. همچنین ایشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری فعال بوده و علی‌الخصوص در موضوعات جرایم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشند. از خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های جرائم اقتصادی، دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، حقوق پزشکی، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد. شهروندان کرج، استان البرز و تهران می‌توانند جهت امر وکالت به آقای حسین صیاد مراجعه نمایند.

شماره وکیل: 09120084438
آدرس:
 کرج، جهانشهر
حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

جناب آقای سید احمد میرشاه

جناب آقای احمد میرشاه محمد

آقای میرشاه وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در امور ملک هستند، بیش از 15 سال سابقه در پیگیری پرونده های مختلف دارند. ایشان با همکاری تیم حرفه ای خود موفق به ارائه خدمات متنوعی به موکلین و متقاضیان شده اند. ایشان کارشناس ارشد حقوق، گرایش حقوق اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی دارند. همچنین ایشان موفق به دریافت رتبه 1 کانون وکلای دادگستری البرز شده اند.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09306091148

جناب آقای سعید رستم پور اصل

جناب آقای سعید رستم پور اصل

آقای رستم پور وکیل پایه یک دادگستری استان البرز و مشاور حقوقی در این شهر هستند. ایشان چندین سال سابقه فعالیت در امور ملکی را دارند و تجارب بسیاری را در این زمینه به دست آورده اند. از سوابق کاری ایشان می توان به مشاور حقوقی رئیس سازمان نظام مهندسی استان البرز، وکیل نظام مهندسی استان البرز، وکیل تعاونی مسکن کارکنان ثبت احوال کل کشور، مشاوره حقوقی تعاونی مسکن پزشکان استان البرز و … اشاره نمود.

ایشان پیگیری و حل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، دعاوی تعدیل اجاره بها، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری و … را انجام می دهند.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوک C، طبقه 5، واحد 12

شماره تماس: 09123353475

جناب آقای حمیدرضا کوهستانی

جناب آقای حمیدرضا کوهستانی

آقای کوهستانی وکیل پایه یک دادگستری کرج و متخصص در دعاوی ملکی هستند. دارای بیش از 6 سال سابقه در حرفه وکالت هستند و دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی می باشند. آقای کوهستانی عضو کانون وکلای دادگستری البرز، پیگیری و حل پرونده های خانواده، ملکی، حقوقی و … را برعهده دارند و درصد موفقیت بالایی را در این پرونده ها کسب کرده اند.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه نبوت، برج نبوت، طبقه 6، واحد 10

شماره تماس: 09123609067

جناب آقای افشین مرادی

آقای مرادی وکیل پایه یک دادگستری کرج، کارشناس ارشد حقوق و متخصص در دعاوی ملکی هستند. ایشان در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 15 سال دارند و سوابق درخشانی در رزومه کاری خود به ثبت رسانده اند. آقای مرادی تسلط کاملی بر قوانین جزایی، مدنی و مباحث فقهی دارند.

آدرس دفتر: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09129530855

سرکار خانم ندا فلاح

سرکار خانم ندا فلاح

خانم ندا فلاح وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی ملکی و امور مربوط به املاک هستند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و آماده پذیرفتن انواع دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی، تنظیم قراردادهای تجاری و … هستند. حل و بررسی دعاوی مربوط به اراضی و املاک، اجاره و خرید و فروش، قبول وکالت ایرانیان خارج از ایران و ارائه خدمات ارث و مصادره اموال و دارایی ها از خدماتی است که وکیل فلاح به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: کرج، فلکه اول گوهردشت، ابتدای خیابان مطهری، بعد از مجتمع تجاری نیکامال، ساختمان تاچ، طبقه 7، واحد 19

شماره تماس: 09121321023

جناب آقای بهرام عباسی

جناب آقای بهرام عباسی

آقای عباسی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی ملکی هستند. فعالیت های ایشان در کرج و تهران به متقاضیان مشاوره و وکالت در دعاوی ملکی و … است. فعالیت هایی که توسط آقای عباسی ارائه می شود شامل، ارائه مشاوره تخصصی در خصوص دعاوی ملکی، ارائه طرح درخواست یا طرح شکایت به دادگاه، پیگیری مستمر پرونده و ارائه دفاعیه محکمه پسند، استناد به قوانین محکم تا صدور رای و … است.

آدرس دفتر: کرج، بلوار مطهری، زیر پل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09128947151

جناب آقای امیر صادقی زاده

جناب آقای امیر صادقی زاده متولد سال ۱۳۶۰ است که در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را به عنوان وکیل دادگستری در شهر کرج آغاز کرده است. وی دارای دو مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد درگرایش حقوق کیفری و جرم شناسی و همچنین حقوق خصوصی از دانشگاه علوم و تحقیقات آزاد تهران است. در حال حاضر رشته حقوق خصوصی را در مقطع دکتری تخصصی ادامه می دهد و در حال حاضر مشاور حقوقی کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری کشور است و نیز در کارنامه خود تالیف چندین جلد کتاب ونگارش، مقاله علمی را دارد.

آدرس دفتر: کرج، طالقانی شمالی، نرسیده به پل آزادگان، برج یادمان، بلوک B، طبقه ۴

شماره تماس: 09128889189

سرکار خانم لیلا زارعی

سرکار خانم لیلا زارعی مشاوره حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری می باشد و با سابقه 14 ساله وکالت خویش و آمار بالای پرونده های وکالتی که در شهر کرج دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی کرج شناخته شده اند و در زمینه های حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره در کرج مشغول فعالیت می باشند.

آدرس دفتر: کرج، خیابان مطهری، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه اول، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09126487265

سرکار خانم محیا رضایی

سرکار خانم محیا رضائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کرج، متخصص در امور خانواده و ملکی، خدمات وکالتی وی می‌توان به اخذ پرونده، مشاوره غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی،مشاوره حضوری اشاره کرد که مشاوره ایشان با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. 12 سال سابقه درخشان وکالت، دارای پروانه وکالت از قوه قضاییه که در سال1388 صادر شده و کارشناس حقوق قضایی می‌باشد.

آدرس دفتر: کرج، میدان ۷ تیر، خیابان طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه دوم، واحد ۴

شماره تماس: 09124625346

ویژگی های وکیل ملکی در کرج چیست؟

وکیل دعاوی ملکی در کرج باید فردی متخصص و با مهارت بالا باشد تا بتواند به درستی به امور مربوط به پرونده موکل خود در خصوص املاک و زمین رسیدگی کند. وکیل ملکی برای موفقیت در پرونده موکل خود باید تخصص های لازم و تسلط به قوانین مربوط به این حوزه را داشته باشد. وکیل ملکی خوب در کرج نیاز است که اطلاعات کامل در خصوص اسناد ثبتی داشته و از آن ها در حل مسائل پیچیده به کار ببرد.

ویژگی های وکیل ملکی در کرج چیست؟

ویژگی بعدی وکیل ملکی که بسیار مهم است، تجربه او است، زمانی که وکیل تجربه کافی در پرونده های ملکی داشته باشد، موکل خود را بهتر راهنمایی می کند و اطلاعات درستی در خصوص پرونده و روند پیگیری آن ارائه می دهد. بسیار مهم است که وکیل با دعاوی ملکی آشنا باشد و تلاش کند که نتیجه پرونده به نفع موکل تمام شود.

قابل اعتماد بودن وکیل ملکی مورد دیگری از ویژگی های وکیل ملکی خوب در کرج است. وکیل ملکی با تمامی اسناد و مدارک موکل خود در ارتباط است، از این رو مهم است که فردی مورد اعتماد باشد تا با خیالی راحت مدارک خود را به او بسپاریم. سطح دانش بالا، سرعت عمل بالا در پیگیری پرونده ملکی، نکته سنجی و … از دیگر ویژگی های یک وکیل ملکی به حساب می آید.

کلام آخر

ممنون از این که تا این بخش مقاله بهترین وکیل ملکی در کرج همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای ملکی شهر کرج پرداختیم تا انتخاب راحتی داشته باشید، وجود وکیل ملکی در پرونده های مربوط به املاک و زمین بسیار مهم است و از بروز ضرر و زیان مالی جلوگیری می کند. امیدوارم مطالب موجود در این مقاله برای شما مفید بوده باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

بهترین وکیل ملکی در کرج کیست؟

وکیلی که به دعاوی تصرف ملک، صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، الزام به تنظیم سند رسمی، فسخ قرارداد، مطالبه سرقفلی و … رسیدگی می کند وکیل متخصص در امور ملکی است.

حق الوکاله وکیل ملکی در کرج بالا است؟

میزان حق الوکاله وکیل ملکی به موضوع پرونده بستگی دارد، وکیل با توجه به دشواری های پرونده و زمانی که برای پیگیری آن باید صرف کند، مبلغ حق الوکاله را تعیین می کند.

ویژگی های وکیل ملکی در کرج چیست؟

دانش و تخصص در حوزه دعاوی املاک، سابقه موفق در پیگیری این دعاوی، امین و امانتدار بودن در حفظ اطلاعات و اسناد موکل، پیگیر و صبور بودن در حل پروند و … از ویژگی های وکیل ملکی است.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا