خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اردبیل ⚖️【سال1403】

حقوق خانواده را می توان یکی از مهم ترین زیر مجموعه های حقوق به شمار آورد. هر روزه تعداد زیادی از پرونده های مربوط به دعاوی خانواده در محاکم قضایی تعیین و تکلیف می شود و اختلافات های پیش آمده بر اساس قانون تعیین و تکلیف می شود. طلاق، مهریه، تمکین، حضانت فرزندان، نشوز، تقسیم ارث، انحصار وراثت و موارد مشابه از جمله مهم ترین دعاوی خانواده به شمار می آیند که همواره با پیچیدگی هایی همراه هستند. هر گونه عدم آگاهی از قوانین در این دعاوی ممکن است خسارت هایی را به همراه داشته باشد. از این رو، مراجعه به یک وکیل مجرب و خبره الزامی به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در اردبیل آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در اردبیل

بهترین وکیل خانواده در اردبیل کیست؟

در صورتی می توان در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده به کسب پیروزی امیدوار بود که از دانش حقوقی لازم بهره مند باشیم. چرا که انواع دعاوی خانواده با پیچیدگی هایی همراه هستند. از سوی دیگر طرفین دخیل در دعاوی خانواده دارای نسبت های خانوادگی با یکدیگر هستند و همین موضوع باعث شده است تا حساسیت های کار افزایش پیدا کند. در واقع لازم است برای رسیدگی به این پرونده ها از بهترین وکیل خانواده در اردبیل کمک بگیرید تا احتمال کسب موفقیت در دادگاه به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

بهترین وکیل اردبیل دانش آموخته یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است و توانسته مجوز در محاکم قضایی را به دست آورد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل در تلاش است تا تجربیات خود را در مسیر حل و فصل پرونده ها به کار بگیرد و برای رسیدگی به پرونده های مختلف از آن ها بهره مند شود. بهترین وکیل خانواده در اردبیل در تلاش است تا فن بیان و دانش حقوقی خود را برای پیروزی در دادگاه استفاده نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای خانواده در اردبیل را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اردبیل سال 1403!

سیده رباب آقازاده

سیده رباب آقازاده بهترین وکیل خانواده در اردبیل

خانم سیده رباب آقازاده وکیل پایه یک دادگستری با تبحر و تخحصص لازمه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در تمامی امور به درستی در راستای قوانین وکالت راهنمایی می کند. ایشان وکیلی توانمند با فن بیان شیوا در محضر دادگاه با ارائه ادله محکمه پسند حق را به حق دار می رساند.

آدرس دفتر: چهارراه امام خمینی، روبروی بانک ملی مرکزی، بن بست رسالت، ساختمان ایرانیان، طبقه پنجم

شماره تماس: 09141973876

سعید حیدری میل اغاروان

سعید حیدری میل اغاروان وکیل خانواده در اردبیل

آقای سعید حیدری میل اغاروان وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل و یکی از وکلای متخصص در پرونده های خانواده در شهر اردبیل هستند. ایشان سابقه حقو.قی بالایی در حرفه وکالت دارند و به سایر دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی نیز رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان شیخ صفی، جنب مسجد سلیمان شاه، مجتمع گوهری، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۸۳۸۹۱۴

حامد نجات بخش

حامد نجات بخش وکیل خانواده در اردبیل

آقای حامد نجات بخش وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در رسیدگی به پرونده های خانواده در شهر اردبیل هستند. ایشان به صورت تخصصی به این دعاوی رسیدگی می کنند و تلاش دارند بهترین نتایج را برای پرونده موکلین خود رقم بزنند.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان دادگستری، روبروی ثبت و اسناد، دفتر وکالت

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۵۸۴۳۰۰

موسی صمدیان

موسی صمدیان وکیل خانواده در اردبیل

آقای موسی صمدیان از دیگر وکلای خبره در شهر اردبیل هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های حوی، کیفری، خانواده، ملکی و تنظیم قرارداد و شکوائیه می باشند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان مطهری، کوچه استخر، جنب شعبه یک اداره تامین اجتماعی اردبیل

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۵۱۶۱۸۹

فاطمه صدیق

فاطمه صدیق

خانم فاطمه صدیق وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خانم متخصص و خبره در انوع پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و … هستند. ارائه مشاوره حقوقی به موکلین یکی از خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان دادگستری، روبروی اداره ثبت اسناد، ساختمان عدل 2، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۵۳۲۳۹۸

شهرام بی دردی

شهرام بی دردی وکیل خانواده در اردبیل

آقای شهرام بی دردی وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل، مشاور حقوقی در زمینه های دعاوی خانواده، طلاق، مهرهی، نفقه و … می باشند.ارائه مشاوره به موکلین و پیشنهاد بهترین راه حل برای موفقیت در پرونده یکی از ویژگی های ایشان در حرفه کاری خود است.

آدرس دفتر: اردبیل، چهارراه حافظ، مجتمع تجاری آرشام، طبقه 5، واحد ١١

شماره تماس: ٠٩١٤٤٥٢٥٥٤٠


حقایقی درباره دستمزد وکیل خانواده در اردبیل

تنها در صورتی می توانیم در دادگاه به پیروزی دست پیدا کنیم که از یک وکیل شاخص و کاربلد بهره مند باشیم. نباید هرگز چنین تصور کنیم که اگر از نظر قانونی حق با ماست پس دیگر نیازی به استخدام وکیل نیست. دقت داشته باشید که حضور در محاکم قضایی همواره با دشواری هایی همراه است و گاهی همین دشواری ها کار را بر شما سخت خواهد کرد و چه بسا نتیجه پرونده را واگذار کنید. به میزان دستمزدی که لازم است به بهترین وکیل خانواده در اردبیل از سوی موکل پرداخت شود، حق الوکاله می گویند.

در خصوص حق الوکاله وکلا برخی از افراد دچار تصورات غلطی هستند. در ادامه سعی داریم به سه مورد از حقایقی در خصوص هزینه وکیل اشاره داشته باشیم که دانستن و به کار گرفتن آن ها الزامی به نظر می رسد:

لازم نیست دستمزد وکیل را در ابتدای همکاری پرداخت کنید: بسیاری از افراد بر این باور غلط تاکید دارند که لازم است در همان ابتدای امضای قرارداد با بهترین وکیل خانواده در اردبیل تمامی مبلغ مورد نظر به عنوان حق الوکاله وی را پرداخت نمایند. چه بسا همین تصور غلط بسیاری از افرادی که توانایی مالی مناسبی ندارند را از استخدام وکیل منصرف کند. دقت داشته باشید که نحوه و زمان پرداخت حق الوکاله به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد.

دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است: باید دقت داشته باشید که وکالت از جمله مشاغل آزاد تقسیم بندی می شود. در واقع دستمزد وکیل لازم است با توافق وکیل و موکل تعیین گردد و همین موضوع باعث می شود که وکلای خانواده در مواجه با پرونده ای یکسان، حق الوکاله های متفاوتی را درخواست نمایند. البته نباید چنین تصور شود که هر چه دستمزد یک وکیل بیشتر باشد، توانایی و مهارت او نیز بیشتر است. ممکن است یک وکیل تازه کار نیز از روی بازارگرمی مبلغ هنگفتی را درخواست نماید.

پیچیدگی پرونده در میزان دستمزد وکیل موثر است: در ابتدا لازم است وکیل پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهد. در این بررسی ها مشخص می شود که شانس موکل برای کسب پیروزی در دادگاه چقدر است. در صورتی که پرونده با پیچیدگی هایی همراه باشد، وکیل کار سختی برای به نتیجه رساندن پرونده دارد و همین باعث می شود تا وکیل مبلغ بیشتری را به عنوان حق الوکاله از فرد مطالبه نماید. از سوی دیگر پیچیدگی یک پرونده باعث می شود تا وکیل وقت بیشتری را برای حل آن صرف کند.

بهترین وکیل خانواده در اردبیل

وظایف وکیل خانواده در اردبیل که از توان افراد عادی خارج است!

تنظیم لایحه دفاعیه: گاهی نیاز است که بهترین وکیل خانواده در اردبیل در واکنش به ادعاهای طرف مقابل در دادگاه متنی را تنظیم کرده و به قضات مربوطه تحویل دهد. این متن حقوقی را در اصطلاح لایحه دفاعیه و یا لایحه قضایی می نامند. لازم است این متن با رعایت کامل اصول نگارشی تنظیم شده و نکات حقوقی در آن لحاظ شود. همچنین در صورتی که لازم باشد، وکیل باید مستندات و مدارک لازم را نیز به لایحه دفاعیه پیوست نماید تا در قضات مربوط به پرونده بیشترین تاثیر را داشته باشد.

دفاع از پرونده: لازم است وکیل حضور فعالی در جلسات دادگاه داشته باشد. در بسیاری از حالات حضور وکیل در دادگاه کفایت کرده و دیگر نیازی به حضور موکل نیست. لازم است وکیل با دانش حقوقی که در اختیار دارد بهترین دفاعیات را از موکل خود داشته باشد و راه را برای کسب موفقیت هموار سازد. همچنین اگر وکیل برای اثبات ادعاهای خود در دادگاه به مستندات لازم نیازمند است، می بایست پیش از حضور در دادگاه به جمع آوری ادله و مدارک بپردازد تا با دست پر در دادگاه حاضر شود.

ارائه اظهارنامه قضایی: اظهارنامه قضایی در واقع متنی است که فرد اظهار کننده به مقصد فرد اظهار شونده ارسال می کند. باید دقت داشته باشید که این متن در یک قدمی کشاندن پرونده های خانواده به دادگاه برای اظهار شونده ارسال می گردد و هدف از ارسال آن این می باشد که به متهم برای آخرین بار هشدار دهد که حقوق پایمال شده را جبران نماید. باید دقت کنید که برای تنظیم اظهارنامه قضایی نیز لازم است تا اطلاعات حقوقی فرد به میزان قابل توجهی بالا باشد و این کار را بهتر است به یک وکیل خبره و مجرب بسپارید.

بهترین وکیل خانواده در اردبیل

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما کمال تشکر را داریم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در اردبیل اشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب برای رسیدگی به پرونده های خود را پیدا کنید. در ادامه به بیان حقایقی در خصوص دستمزد وکلای خانواده پرداختیم تا با آگاهی از آن ها قراردادی مطلوب را با وکیل به امضا برسانید. در انتهای مطلب نیز به بیان وظایفی از وکیل خانواده پرداختیم که انجام آن ها توسط افراد عادی غیر ممکن می باشد. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه و یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا