ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران ⚖️【سال1403】

در تهران افراد بسیاری در زمینه املاک و مستقلات فعالیت می کنند و قراردادهای متعددی میان آن ها بسته می شود، لذا اگر یکی از طرفین به تعهدات خود عمل نکند مشکلات ملکی متعددی برای طرف مقابل به وجود می آید که برطرف کردن آن به تنهایی امکان پذیر نیست. توصیه می کنیم برای موفقیت و رسیدن به حقوق تان در این دعاوی، به وکیل ملکی خوب در تهران مراجعه کنید. در این مطلب سعی کردیم برای دسترسی راحت شما به وکلای ملکی، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران را معرفی کنیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلا در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

مزیت دریافت مشاوره از وکیل ملکی چیست؟

بهترین وکیل ملکی در تهران کیست؟

بهترین وکیل ملکی در تهران، همان وکیل پایه یک دادگستری است که به طور ویژه و تخصصی به پرونده های ملکی می پردازد و به واسطه پرونده های حساس ملکی که می پذیرد، اطلاعات کامل و به روزی در زمینه قوانین متعدد ملکی دارد. وکیل ملکی تهران همواره از این موضوع مطلع است که پرونده ملکی بر عهده گرفته بسیرا حساس بوده و باید از تمام دانش و تجربه خود برای حل آن استفاده کند تا حقوق موکل در مراجع قضایی پایمال نگردد و به نتیجه مطلوب برسد.

معمولا دعاوی ملکی پیچیده هستند و به دلیل عدم شناخت افراد از قوانین و یا سهل انگاری که از سوی آنها ایجاد می شود، مشکلات متعددی به وجود می آید که حل آن را سخت تر می کند و توصیه می شود برای حل هر چه بهتر چنین پرونده هایی از وکیل ملکی متخصص کمک بگیرید.

اگر در حال مطالعه این مقاله هستید مطمئنا به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران می گردید تا وکالت پرونده را به او واگذار نمایید و وکیل ملکی از از حقوق شما دفاع کند.

بنابراین اگر در این زمینه با یک وکیل ملکی مشورت کنید دعاوی به وجود آمده به درستی و قانونی انجام می شود. وکیل ملکی خوب در تهران شخصی است که در انواع حوزه های ملکی ثبتی، کیفری و حقوقی تخصص های لازم را دارد و شما را به درستی راهنمایی کرده و در مراجع قضایی به خوبی از حقوق شما دفاع می کند.

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل در تهران را از دست ندهید!

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل ملکی در تهران را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای ملکی در تهران همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در تهران ⚖️ + شماره تلفن ☎️️ و آدرس

مسعود اسلامی مهر

آقای مسعود اسلامی مهر وکیل تهران

آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی از کانون وکلاء مرکز می باشند. با 22 سال سابقه کار وکالت و به عنوان رئیس هیأت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری صلح صدرا افتخار دارند با اتکاء به تجربه طولانی در شرکت های متعدد دولتی و خصوصی و نیز انجام بسیاری از پرونده های قضایی خاص با ارائه خدمات مشاوره ای و وکالتی در دعاوی حقوقی و تجاری و پرونده های کیفری و به ویژه در امور ملکی همکاری نمایند. آقای اسلامی مهر، یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران می باشند.

از جمله خدمات ایشان عبارتند از:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

از مهمترین اهداف آقای اسلامی مهر به عنوان رییس موسسه حقوقی و داوری بین الملل صلح صدرا، ایجاد صلح و سازش بین اشخاص و انجام داوری در کلیه زمینه های حقوقی و تجاری می باشد.

برای اعطای وکالت به آقای مسعود اسلامی مهر، یکی از وکلای خوب تهران می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن همراه: 09121932428
تلفن تماس: 021264137660212641376302126413112
نشانی: تهران، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک 38، واحد 2


محمد حاجیلو

آقای محمد حاجیلو از بهترین وکلای پایه یک دادگستری ، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که با داشتن سابقه کافی و درخشان، به موکلین خود در زمینه حقوقی و کیفری خدمات ارائه می دهند و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های تجاری و ملکی در حال فعالیت هستند.

سوابق ایشان عبارت اند از:

 • وکیل متخصص در امور ملکی
 • وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قرادادهای تجاری و بازرگانی
 • متخصص در امور تجاری و ورشکستگی
 • داوری در تمام قراردادهای داخلی میان اشخاص و شرکت ها
 • تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
 • متخصص در جرایم اقتصادی
 • وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مربوط اسناد تجاری
 • همچنین ارائه خدمات تخصصی در سایر امور حقوقی و کیفری اعم از : خانواده ، کلاهبرداری و جعل اسناد ، انحصار وراثت،مصادره و….

برای اعطای وکالت به آقای محمد حاجیلو، یکی از وکلای خوب تهران میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09121275588
شماره تماس دفتر: 28425688-021
آدرس دفتر آقای محمد حاجیلو: ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه یازدهم (دامغانی)، پلاک 38 ، واحد 2


دکتر علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر وکیل ملکی در تهران

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر علیرضا صالحی فر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره های تماس: 09120567300 09120567200 
آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک ۴ (ساختمان مهرداد)، طبقه ۴، واحد ۱۰


دکتر حسن افراسیابی کشکولی

دکتر حسن افراسیابی کشکولی بهترین وکیل ملکی در تهران

دکتر حسن افراسیابی کشکولی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای ۲۲ سال سابقه قضاوت و وکالت می باشند. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علوم قضائی و دانشگاه تهران و متخصص در امور ملکی، سرقفلی، قراردادها، چک و سفته و … هستند.

سوابق قضایی آقای دکتر حسن افراسیابی کشکولی:

 • نه سال رئیس شعبه دادگاه
 • پنج سال رئیس شعبه دادگاه انقلاب
 • چهار سال رئیس شعبه حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ده سال وکالت در دادگاههای تهران با دهها پرونده موفق در زمینه های مختلف و سرپرستی تیم وکلای دادگستری
 • مدرس دانشگاههای مختلف

ایشان به لحاظ تجربه در صدها پرونده در امور حقوقی مانند املاک، اجاره، سرقفلی و امور کیفری مانند کلاهبرداری و امور اداری مانند مسائل شهرداری و خانواده مانند طلاق، موفقیت و خوشحالی موکل را در به نتیجه رسیدن پرونده خود شاهد بوده اند. اقای دکتر حسن افراسیابی کشکولی، حق الوکاله را هم متناسب با توان موکل در پرداخت و بصورت قسطی اخذ میکنند و با موکل همدلی کامل داریند.

جهت اعطای وکالت به آقای حسن افراسیابی کشکولی و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120204144
آدرس دفتر: 
میدان شهر زیبا، پاساژ مسجد ، حجت، طبقه سوم


محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان بهترین وکیل ملکی در تهران

خانم محبوبه حجتیان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکلای ملکی در تهران هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق و دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی می باشند. ایشان مولف کتب مختلف حقوقی از جمله کاهش حبس تعزیری، امور اراضی و مباحث خانوادگی هستند و همینطور کارشناس حقوقی صدا و سیما و وکیل خصوصی افراد چهره و بازیگران می باشند و موفقیت های چشمگیری در این زمینه به دست آورده اند.

از جمله تخصصی ترین خدمات ایشان شامل اعاده دادرسی کیفری، امور اراضی و محکومیت های اعدام و مصادره اموال است که همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه می دهند.

 • وکالت در بیش‌از هزار پرونده حقوقی کیفری و ملکی و نیز وکالت موسسات حقوقی و مالی و بانک ها. وکالت شهرداری و…
 • مولف کتب حقوقی مختلف با موضوعات امور اراضی. کاهش حبس تعزیری و حقوق خانواده.
 • وکیل افراد چهره و تعدادی از بازیگران و فوتبالیست ها
 • فعال اجتماعی در زمینه های متعدد حقوقی و فعالیت در خبرگزاری های میزان، جوان. همشهری و…

اخذ سه گواهینامه آموزشی از آکادمی ICBایتالیا:

 • مدرس دوره ها و ورکشاپ های حقوقی ویژه دانشجویان حقوق و کارآموزان وکلا
 • اخذ مدارک بین الملی MBA و DBA
 • اخذ مدارک مختلف بین المللی و آموزش در دوره های کوتاه مدت آموزشی بین المللی

جهت اعطای وکالت به خانم محبوبه حجتیان و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09191490779 – 09121584013
آدرس دفتر: 
تهران، جردن، بعد از عاطفی شرقی، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان دولتشاد، طبقه اول، واحد7
مشاهده پروفایل وکیل


مونا ترابی

مونا ترابی وکیل ملکی در تهران

مونا ترابی وكيل پايه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز با بيش از ١٠ سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايرانی، كارشناس ارشد حقوق خصوصی و مديريت موسسه حقوقی بين المللی عدالت آريايی با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متبحر در پرونده های متعدد كيفری و ملكی و … افتخار دارد با ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی در موارد ذيل اقدام نمايد:

 • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس خانم ترابی: 09121979750
شماره تلفن دفتر وکالت: 22097090
آدرس دفتر وکالت:
1. سعادت آباد، سرو غربی، نرسيده به ميدان كتاب، پ١٢٩، ط٥، واحد ٥٠٥
2. ظفر، نفت(مصدق)شمالی، خيابان دامغانی(١١)، پ٣٨، واحد٢


حبیبه رحیمی

حبیبه رحیمی بهترین وکیل ملکی در تهران

سرکار خانم حبیبه رحیمی در سال 1380 با کسب رتبه ۶۰کنکور در رشته ی علوم انسانی , وارد دانشکده ی علوم قضایی تهران وبورسیه ی دستگاه قضایی شد و ضمن تحصیل با دستور ریاست محترم وقت قوه قضاییه به عنوان کار اموز در محاکم قضایی کسب تجربه نمود و پس از اتمام تحصیل و گذراندن دوره در اردیبهشت ماه 1387 با اخذ ابلاغ قضایی در دادسرای اصفهان و سپس دادسرای تهران شروع به کار و نهایتا به لطف خداوند متعال در تیرماه 1401 با بیست سال سابقه به افتخار بازنشستگی نائل شد.

از شهریور ماه 1401 نیز به عنوان وکیل پایه یک تهران فعالیت می نماید. تعهد و مسئولیت پذیری همراه با دانش و تخصص و همچنین تسلط به قوانین و اشنایی با رویه ی محاکم ایشان را در زمره وکلای برتر استان قرارداده و اکنون زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل موفقیت های کسب شده در پرونده ها ورضایت موکلین از صبر و صداقت و پشتکار ایشان به عنوان یکی از بهترین و موفق ترین وکلا در تهران شناخته شده اند.و از آنجا که طرح دادخواست حقوقی نادرست و یا طرح شکایت و دفاع نا آگاهانه علاوه بر ورود ضرر مادی و از دست دادن راهکار قانونی گاها نتیجه ای جبران ناپذیر به دنبال خواهد داشت پیشنهاد می‌شود امور حقوقی و کیفری خود را به متخصصین امور حقوقی و کیفری همچون ایشان بسپارید.

تخصص و مهارت ها:

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، تصرف عنوانی ،خلع ید،اجاره و….
 • متخصص درمطالبه وجه و خسارت
 • وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • متخصص داوری در تمام قراردادهای داخلی میان شرکت ها و اشخاص با داشتن پروانه تخصصی داوری و میانجیگریمتخصص در پرونده کیفری همچون قتل، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت فروش مال غیر و …
 • کلیه امور اجرای احکام کیفری ،اجرای احکام مدنی ،مزایده و …
 • متخصص درکلیه امور و دعاوی ثبتی
 • وکالت پرونده خانوادگی همچون طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه

شماره تماس: 09121247192
جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم حبیبه رحیمی، با شماره بالا تماس بگیرید
.


دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل ملکی تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های حقوقی، ملکی و قراردادی از جمله به شرح زیر می باشد :

خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به فک رهن، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، الزام به اخذ پایان کار، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، انفساخ قرارداد، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، ابطال سند رسمی، ابطال اجرائیه، توقف عملیات، الزام به ایفای تعهد و کلیه دعاوی مرتبط با ملک

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690


دکتر روح اله کریمی

دکتر روح اله کریمی وکیل ملکی در تهران

آقای دکتر روح اله کریمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، استاد دانشگاه و دارای دکترای تخصصی حقوق خصوصی می باشند. آقای دکتر روح اله کریمی، یکی از بهترین وکیل ملکی در تهران می باشند.

برخی سوابق حرفه ای آقای دکتر روح اله کریمی عبارتند از:

 • قريب دو دهه وکالت تخصصي انواع دعاوی حقوقی و كيفری در کلیه مراجع قضایی بدوی و تجدیدنظر، دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • وكيل و مشاور حقوقی شرکت های تجاری و صنعتي بزرگ كشور از سال ١٣٨٦ تاكنون
 • كسب آرای متعدد در انواع پرونده های حقوقی و كيفری به نفع موكل
 • تدریس دروس تخصصی حقوق در دانشگاه های استان تهران
 • مدرس كارگاه های آموزشی فنون دفاع در دادگاه و تكنيك های تنظيم دادخواست و شكواييه
 • نويسنده كتاب فنون سخنوری و دفاع در محاكم قضايی

برخی خدمات قابل ارائه در دفتر وکالت ایشان:

 • وکیل متخصص در پرونده های ملکی، ثبتی، مشاركت در ساخت، اراضی، زمين، ساختمان، آپارتمان
 • وكيل متخصص در پرونده های سرقفلی، حق کسب و پیشه و تجارت
 • وكيل متخصص در پرونده های تنظيم سند، ابطال سند، خلع يد، تحويل ملك، تخليه ملك تجاری و مسكونی، اجرت المثل و خسارات
 • وكيل متخصص در پرونده های ارث، تقسيم تركه و اختلاف بين وراث
 • وكالت پرونده های اختلاف با شهرداری، منابع طبيعی، جنگلها و مراتع، تغيير كاربری اراضی، اوقاف و ساير دعاوی ملكی
 • وكالت پرونده های فروش مال غير، جعل و كلاهبرداری، تصرف عدوانی و ساير جرايم ملكی

در دفتر وکالت ایشان، تیمی مجرب از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی نیز با هماهنگی و همکاری مستقیم دکتر روح اله کریمی، موکلین را در نیل به مقصود و احقاق حق یاری می کنند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای دکتر روح اله کریمی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09123300507 – 09909390217
آدرس دفتر وکالت: تهران، میدان ونک، بین چهارراه آفریقا و گاندی شمالی، پلاک 59، طبقه 4، واحد 17


دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل ملکی در تهران

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002


5 ویژگی بهترین وکیل ملکی در تهران را پیش از عقد قرارداد بدانید!

در این بخش از مقاله به توضیح ویژگی های بهترین وکیل ملکی در تهران خواهیم پرداخت تا با توجه به این نکات، یک انتخاب اصولی و درست داشته باشید:

درک صحیح پرونده: یکی از ویژگی های بهترین وکیل ملکی در تهران این است که پرونده را به درستی برسی کرده و درک صحیحی از آن داشته باشد و بتواند به درستی آن را تجزیه و تحلیل کرده و سریع ترین راه حل برای آن را بیابد.

دانش حقوقی: دانش حقوقی و مرتبط در زمینه انواع دعاوی ملکی، یکی از ویژگی های وکیل ملکی خوب در تهران است. زمانی که وکیل در زمینه دعاوی ملکی به صورت تخصصی فعالیت می کند، باید اطلاعات کاملی از قوانین جدید ملکی و روند بررسی پرونده های ملکی در مراجع قضایی داشته باشد تا یک دفاعیه خوب از موکل در مراجع قضایی ارائه دهد و در دادگاه، حقوق موکل را به دست آورد.

تجربه کافی وکیل ملکی: ویژگی بعدی که باید به آن توجه ویژه داشته باشید، تجربه وکیل است که می توان آن را یکی از ویژگی های مهم بهترین وکیل ملکی در تهران برشمرد. دانش حقوقی بالا و تجربه، هر دو در کنار هم موجب می شوند تا شما از مراجعه به وکیل احساس خرسندی داشته باشید و خیالتان از این بابت راحت باشد که وکیل به دلیل دانش و تجربه بالای خود در حل انواع پرونده های ملکی، در قبال حرف هایی که زده پایبند است و اگر قول موفقیت پرونده را داده است حتما آن را به سرانجام می رساند.

فن بیان بالا: دیگر ویژگی بهترین وکیل ملکی تهران، فن بیان و نحوه صحبت وکیل با قاضی در دادگاه است. هر چقدر وکیل قدرت کلامی بالایی داشته باشد، بهتر می تواند نظر دیگران را جلب کند و بهترین نتیجه را برای موکل خود به دست آورد.

داشتن اطلاعات به روز: اینکه یک وکیل اطلاعات بالایی از قوانین داشته باشد به کنار، اما اینکه اطلاعات حقوقی یک وکیل ملکی کاملا به روز باشد فرق می کند و ارزش بالاتری دارد. چرا که در زمان حل پرونده های ملکی، کامل و به روز بودن اطلاعات حقوقی و ملکی یک وکیل بسیار کمک کننده است.

مزیت دریافت مشاوره از وکیل ملکی چیست؟

مزایای دریافت مشاوره ملکی از بهترین وکیل ملکی در تهران!

دعاوی ملکی، یکی از معمول ترین دعاوی در ایران هستند. با این حال بسیاری از افراد به قوانین ملکی آشنا نیستند و به همین جهت زمان مواجهه با یک موضوع و مشکل ملکی، امکان احاقه حق خود را ندارند. وکیل املاک در تهران به پیگیری انواع دعاوی حقوقی و کیفری ملکی می پردازد. لذا نیاز است که دانش حقوقی کافی در این زمینه را داشته باشد.

زمانی که یک وکیل ملکی خوب را در شهر تهران برای دریافت مشاوره انتخاب میکنید، اولین مزیتی که برای شما میتواند داشته باشد، این است که اطلاعات درستی به شما منتقل می کند و شما را از عاقبت پرونده آگاه می سازد. این یکی از ویژگی های وکلای متعهد و کاردرست است که موکل و مراجعه کننده خود را از عاقبت و نتایج احتمالی پرونده آگاه سازند و قول های خلاف واقع ندهند.

بنابراین یک وکیل خوب باید تخصص و دانش کافی در زمینه املاک را داشته باشد به این صورت که به قوانین و آیین نامه های ملکی آشنا بوده و بتواند از حق و حقوق موکل خود دفاع کند. با توجه به گستردگی دعاوی ملکی می توان گفت که این گونه پرونده ها، از پرونده های پیچیده محسوب می شوند.

دعاوی ملکی همچون: خلع ید، تنظیم سند رسمی، تعدیل اجاره بها، ابطال قرارداد اجاره، کلاهبرداری، مطالبه اجرت المثل، تقسیم املاک مشاع، اخذ پایان کار، فسخ معامله، جعل سند، رفع مزاحمت از ملک و … از دعاوی ملکی است که بروز آن ضرر مالی سنگینی به صاحب ملک وارد می کند، برای حل آن نیاز است که از وکیل ملکی خوب در تهران که در زمینه پرونده های ملکی فعالیت دارد کمک بگیرید.

در انتها باید بگوییم تمامی وکلای پایه یک دادگستری می توانند در زمینه پرونده های ملکی وارد شوند و وکالت نمایند، اما باید توانایی و اطلاعات کافی در زمینه حل آن و دفاع از حقوق موکل در مراجع قضایی، دیوان عالی و … را داشته باشند تا مشکلاتی که در خرید و فروش، مشارکت در ساخت، تنظیم سند، اجاره ملک و … به وجود آمده است را به طور قانونی حل کرده و عدالت را برقرار کنند.

بهترین وکیل ملکی در تهران

حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در تهران چقدر است؟

معمولا وکیل پایه یک دادگستری در تهران توانایی وکالت در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … را دارد. اما برخی از وکلا به صورت تخصصی در زمینه خاصی فعالیت می کنند و در آن زمینه دانش و اطلاعات خود را به روز می کنند. به عنوان مثال تعدادی از وکلای ملکی به هیچ عنوان در پرونده های خانوادگی قبول وکالت نمی کنند، زیرا تخصص آنها دعاوی ملکی است.

با توجه به تخصصی بودن دعاوی ملکی و پیچیدگی هایی که دارد، در بین افراد جامعه جا افتاده است که هزینه وکیل ملکی بسیار بالا می باشد. اما به هر میزان که پرونده ملکی تخصصی باشد هزینه وکیل نیز بالاتر می رود. اما در ازای کاری که وکیل ملکی برای پرونده انجام می دهد و موفقیتی که در دادگاه به دست می آورد، این هزینه برای شما کاملا قابل قبول خواهد بود.

وکلای متخصص در حوزه پرونده های ملکی و املاک، به دلیل دانش و تجربه چندین ساله خود به خوبی با روال پیگیری پرونده های ملکی در دادگاه ها و مراجع قضایی آگاه اند و آن را در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب می رسانند تا موکل در کمترین زمان ممکن به حقوق خود دست یابد.

حق الوکاله وکیل ملکی باتوجه به نوع پرونده ملکی و میزان پیچیدگی های آن افزایش می یابد. بهترین وکیل ملکی در تهران به ازای زمان و هزینه ای که برای رفت و آمد به دادگاه، تمبر مالیاتی و هزینه اقامت در محل دادگاه در صورتی که در شهر دیگری باشد صرف می کند، میزان حق الوکاله را نیز افزایش می دهد. در واقع این هزینه ها به دستمزد اصلی وکیل افزوده می شود.

انواع مختلف دعاوی ملکی

انواع مختلف دعاوی ملکی در قانون ایران

به صورت کلی دعاوی ملکی به سه دسته حقوقی، کیفری و ثبتی تقسیم می شود که حل این مشکلات توسط وکیل ملکی خوب در تهران انجام می شود و از عهده ی یک فرد معمولی خارج است.

دعاوی ملکی حقوقی: این دعاوی حجم زیادی از پرونده های حقوقی دادگاه ها را به خود اختصاص داده که شامل دعاوی الزام تنظیم سند رسمی برای املاک، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، الزام برای اخذ پایان کار ساختمان هایی که کار ساخت و ساز آن ها به اتمام رسیده و الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی برای ساختمان های دارای واحد مستقل و چندگانه، درخواست مطالبه اجرت المثل و … می باشد. در دعاوی حقوقی ارتکاب جرمی صورت نمی گیرد و مشکلات به وجود آمده به دلیل عدم شناخت و اطلاعات مردم است.

دعاوی ملکی کیفری: دعاوی ملکی کیفری در رابطه با ارتکاب جرم اشخاص است و عدم آشنایی با قانون، مقررات، سهل انگاری و … به این پرونده ها مرتبط نیست. این دعاوی اغلب شاکیان خصوصی دارند که از آن ها کلاهبرداری یا سودجویی شده مانند جعل سند، کلاهبرداری در معاملات املاک، فروش ملک به یک یا چند نفر، فساد در معاملات دولتی، ورود غیرمجاز به ملک سایرین، تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون دریافت مجوز و … .

دعاوی ملکی ثبتی: به طور کلی دعاوی ثبتی و حقوقی املاک در یک حوزه قرار دارند. دعاوی ثبتی مربوط به بخش ثبت املاک و اسناد هستند که شامل باطل شدن سند مالکیت معارض، باطل شدن سند رسمی به دلایل مختلف، باطل شدن اجرائیه ثبتی برای املاک و … است.

شما همراهان گرامی می توانید برای پیگیری و حل پرونده های ملکی تان از میان لیست وکلای معرفی شده در این مقاله فردی را که مورد تایید تان است انتخاب کنید. وکلای ملکی به دلیل تجاربی که در این زمینه دارند، کمک می کنند تا پرونده به طور دقیق بررسی شود و در صورت نیاز اسناد و مدارکی را جمع آوری کرده و به دادگاه ارائه می دهند تا از موکل دفاع کنند.

کلام آخر

سپاس گزارم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ملکی در تهران همراه ما بودید. در این مقاله به توضیح 5 ویژگی از ویژگی های بهتین وکیل ملکی پرداختیم و توضیح دادیم دریافت مشاوره از وکیل ملکی چه مزیتی برای شما دارد وبه جهت انتخاب راحت افرادی که در شهر تهران زندگی می کنند، 10 وکیل برتر که در حوز املاک و پرونده های ملکی تخصص دارند را معرفی کردیم و همچنین در بخش انتهایی مقاله در مورد انواع مختلف دعاوی ملکی توضیحاتی ارائه دادیم. امیدواریم مطالب گفته شده شما را در انتخاب وکیل ملکی یاری کند و برای تان مفید واقع شود. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید خوشحال می شویم برای ما کامنت کنید.

چه افرادی باید به وکیل ملکی مراجعه کنند؟

تمامی افراد بدون هیچ محدودیتی برای دریافت مشاوره و حل مشکلات به وجود آمده در زمینه املاک می توانند به بهترین وکیل ملکی تهران مراجعه کنند.

حق الوکاله وکیل ملکی چقدر است؟

معمولا این هزینه در زمان عقد قرارداد بین وکیل و موکل توافق می شود و به عواملی مانند ارزش ملک مورد نظر و سابقه و تجارب وکیل بستگی دارد.

ویژگی هایی که وکیل ملکی باید داشته باشد؟

باید کاملا آشنا به قوانین ملکی بوده و تجربه کافی در زمینه پرونده های ملکی را به دست آورده باشند. قدرت سخنوری بالا داشته و بتواند اسناد و مدارک لازم برای پرونده را جمع آوری کند.

4.6/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا