خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرج ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل خانواده در کرج فردی است که به طور تخصصی به امور خانواده و دعاوی مربوط به آن می پردازد و به این دلیل که به تمامی قوانین آگاه است، بهترین راه حل ها را برای ایجاد صلح و سازش میان دو طرف ارائه می دهد. وکیل خانواده در دعاوی طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ارث، تقسیم ترکه، اختلافات خانوادگی و … فعالیت می کند. در ادامه این مقاله چند وکیل مجرب و متخصص در کرج معرفی می کنیم که در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارند، لطفا همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده

تجربه و سابقه: یک وکیل خوب در دنیای امروز برای موفقیت در دادگاه علاوه بر تحصیلات و دانش در زمینه حقوق، به تجربه و سابقه هم نیاز دارد تا مهارت های لازم را برای حل و بررسی پرونده مورد نظر به دست بیاورد. وکیل خانواده هم به دلیل پرونده های حساسی که دریافت می کند باید سابقه کافی برای حل آن را داشته باشد.

تخصص در دعاوی خانواده: مطابق قوانین، یک وکیل پایه یک دادگستری می تواند در تمامی زمینه ها و دعاوی اعم از ملکی، کیفری، خانواده و … فعالیت کند. اما وکیلی می تواند بهترین نتیجه را برای پرونده شما رقم بزند که تخصص و اطلاعات کافی در زمینه دعاوی خانواده را داشته باشد.

پیگیری سریع و مستمر: همواره شرط موفقیت در کاری، پیگیری مداوم آن می باشد. راه های گوناگونی برای پیگیری پرونده ها وجود دارد و به همین دلیل برای موفقیت در دعاوی به وکیل مراجعه می کنیم. وکیل خانواده خوب باید پرونده را در سریع ترین زمان حل کند و به سرعت به مشکلات شما پایان دهد. همچنین در پرونده هایی که مربوط به دعاوی خانواده است، باید پیگیری مستمری از جانب وکیل باشد تا به نتیجه برسد. وکیل خانواده باید دلسوز بوده و پرونده را به طور دقیق پیگیری کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل خانواده در کرج چه کسی است؟

بهترین وکیل خانواده در کرج چه کسی است؟

انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرج نیاز به تحقیق و بررسی دارد، باید وکیلی انتخاب کنید که ویژگی هایی که در بالا گفته شد را داشته باشد. چنین وکیلی تمام تلاش خود را می کند تا بهترین نتیجه را برای موکل خود کسب کند و حتی می تواند به رای دادگاه اعتراض زده و پرونده را دوباره بررسی نماید. مطمئنا داشتن وکیل خوب نقش بسیار مهمی در موفق بودن شما خواهد داشت. ما در ادامه مقاله برای راحتی شما 10 وکیل خانواده خوب در کرج را معرفی می کنیم. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

جناب آقای احمد میرشاه محمد

جناب آقای احمد میرشاه محمد

جناب آقای میرشاه محمد وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدارک کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه سطح یک شهید بهشتی و دانش آموخته رشته فیزیک کاربردی دانشگاه شهید بهشتی می باشند. ایشان موفق به کسب رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان کرج شدند. از سوابق کاری ایشان می توان به انجام وکالت پرونده های خانواده، ملکی، پرونده های دولتی و … اشاره کنیم. دفتر وکالت آقای میرشاه محمد در کرج، آماده ارائه مشاوره و قبول وکالت در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، تقسیم ارث و میراث و … است.

سایر پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شود، دعاوی کیفری، تجاری، حقوقی، ملکی، شهرداری، مالی، بانکی، بورس، تغییر کاربری اراضی و املاک، بازارهای مالی، بازار سرمایه، کلاهبرداری، مواد مخدر، جرایم رایانه ای، پولشویی، زمین خواری و … است.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09306091148

جناب آقای پدرام خندانی

جناب آقای پدرام خندانی

جناب آقای پدرام خندانی وکیل پایه یک داگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در کرج به کار وکالت مشغول هستند. ایشان از اعضای سابق هیات مدیره کانون وکلای استان البرز و ریاست سابق دانشکده حقوق دانشگاه آزاد کرج را بر عهده داشتند. تخصص ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، سرقت و دیوان عدالت اداری، ثبتی و بانکی است و در این پرونده ها از تمام دانش و تجربه خود برای موفقیت موکل در دادگاه استفاده می کنند.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 02634980196

جناب آقای امیر صادقی زاده

جناب آقای امیر صادقی زاده

آقای صادقی زاده وکیل پایه یک دادگستری و با بیش از 15 سال سابقه در حال فعالیت و ارائه خدمات حقوقی به متقاضیان و موکلین خود می باشند. ایشان دارای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناسی ارشد حقوق جزا بوده و پرونده های مورد قبول توسط آقای صادقی زاده، شامل دعاوی خانواده، حقوقی اعسار، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و … است.

از سوابق کاری ایشان می توان به مشاور حقوقی سازمان صدا و سیما، مشاور حقوقی شرکت توسعه مسکن تهران، مدیر حقوقی شرکت سرمایه گذاری شمشال، مدیر حقوقی شرکت امداد خودرو ایران، مشاور حقوقی بانک های صادرات و ملی اشاره کرد.

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، میدان نبوت، ساختمان هیراد، طبقه 3، واحد 302

شماره تماس: 09128889189

سرکار خانم فریبا تیموری

سرکار خانم فریبا تیموری

خانم تیموری وکیل پایه یک دادگستری در کرج و دارای مداک کارشناسی حقوق و کارشناسی حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند، همچنین موفق شدند تا در آزمون اختبار کانون وکلای ددگستری، رتبه 2 را از آن خود نمایند. ایشان یکی از استعدادهای درخشان در حرفه وکالت هم محسوب می شوند. حوزه فعالیت ایشان در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات با فرزند، مهریه، نفقه، انواع تعهدات قراردادی و … است.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوک B طبقه 5، واحد 9

شماره تماس: 09129569170

جناب آقای حسین آقائی جنت مکان

جناب آقای حسین آقائی جنت مکان قاضی سابق دادگستری، آخرین سمت وی رئیس شعبه 256 دادگاه عمومی تهران 2، همینطور مدیر گروه حقوق دانشگاه چمران اهواز، معاون اداری و رئیس اداره حقوقی شرکت کشت و صنعت کارون با 14 سال سابقه تدریس در دانشگاه چمران و همینطور 5 سال سابقه تدریس در دوره های کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در واحد علوم و تحقیقات مرکز آموزش های بین المللی را داشته است.

آدرس دفتر: کرج، میدان آزادگان، اول خیابان مطهری، مجتمع بانک ملت، طبقه ٤ ، واحد ٨

شماره تماس: 09123873318

جناب آقای علیرضا اکبری

جناب آقای علیرضا اکبری

وکیل پایه یک دادگستری و دانشجوی دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی می باشند و با بیش از 10 سال سابقه در شهر کرج به کار وکالت مشغول هستند. ایشان در سال های فعالیت خود پروند های متنوعی ازدعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و … داشته اند و می توان گفت تجربه و مهارت کافی در این زمینه را دارند. سایر زمینه هایی که ایشان فعالیت می کنند در دعاوی کلاهبرداری، تقلب تزویر، ضرب و جرع، قتل، تلف کردن اموال و حیوانات، آسیب به جان و مال و … است.

آدرس دفتر: کرج، خیابان طالقانی

شماره تماس: 09125234736

جناب آقای غلام رضا تیموری

جناب آقای غلام رضا تیموری

آقای غلام رضا تیموری وکیل پایه یک دادگستری هستند و با سابقه 12 سال در زمینه وکالت فعالیت می کنند. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. پرونده هایی که توسط ایشان برای وکالت پذیرفته می شود، شامل دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و … است. ایشان یکی از وکلای با تعهد کاری بالایی می باشن و با سابقه ای که در این مدت به دست آورده اند، بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود رقم می زنند.

آدرس دفتر: کرج، بلوار مطهری، زیرپل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09124389924

جناب آقای سعید صابر

جناب آقای سعید صابر

آقای صابر از وکلای پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده، مطالبه مهریه، طلاق، نفقه، تمکین و …می باشند. در 11 سال سابقه ای که داشته اند، وکالت انواع پرونده های کیفری، ملکی و حقوقی را بر عهده داشته اند و 90 درصد پرونده اهی ایشان با موفقیت همراه بوده است. از دیگر کارهایی که انجام می دهند، تنظیم شکواییه و دادخواست، بررسی قراردادهای تجاری و پذیرش پرونده های مربوط به مهاجرت است.

آدرس دفتر: کرج، چهارراه هفت تیر، روبروی بورس، ساختمان صبا، طبقه 5، واحد 502

شماره تماس: 09123614187

جناب آقای حسین صیاد

جناب آقای حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و رتبه یک آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش خود در زمینه حقوقی را به موکلین اثبات نموده است.

سوابق وی:

  • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
  • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
  • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران 1389
  • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396
  • دارای گواهی نامه کارگاه آموزشی تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397
  • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
  • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس دفتر: كرج، طالقانی جنوبی ساختمان سپهر ۲ واحد ۲۰۷

شماره تماس: 09120084438

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

وظایف بهترین وکیل خانواده چیست؟

حضور در دادگاه به جای موکل: معمولا برای این که پرونده به صورت قانونی و تخصصی پیش رود و نیازی به حضور ما در دادگاه نباشد، وکیلی برای پرونده خود انتخاب می کنیم. اگر پرونده را به وکیل بسپاریم دیگر نیازی به حضور در دادگاه و سپری کردن جلسات دشوار و طولانی آن نیست. در واقع می توان گفت که مهم ترین و اصلی ترین وظیفه وکیل خانواده خوب در کرج، حضور در دادگاه و پیگیری پرونده است.

وظایف بهترین وکیل خانواده چیست؟

انجام امور مالی: در صورتی که امور مالی به مسائل مالی مربوط باشد یعنی به خرید و فروش اموال منقول و غیر منقول مرتبط شود، وجود وکیل ضروری است. او مطابق قانون مسائل مالی را انجام می دهد و حساب می کند. همچنین وکیل خانواده در جلسه های مزایده و هر مسئله ای که به امور مالی مربوط باشد، به نیابت از شما حاضر می شود.

جمع آوری مدارک: بهترین وکیل کرج آشنایی کاملی به قوانین مربوط به امور و دعاوی خانواده دارند پس بهتر از خود افراد می توانند مدارک و شواهد را جمع آوری کرده و به دادگاه ارائه دهند تا ضمیمه پرونده شده و دادگاه به آن سریع تر رسیدگی کند. وظیفه دیگر وکیل خانواده این است که به موکل خود برای جمع آوری اسناد و مدارک کمک کند. متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند در دعاوی خانواده داشتن وکیل ضروری نیست، اما بسیاری از این پرونده های خانواده به دلیل ناآگاهی افراد با شکست روبه رو می شود. پس می توان نتیجه گرفت که بهترین وکیل خانواده در کرج نقش مهمی در حل دعاوی خانواده دارد.

کلام آخر

ممنون که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در کرج با ما همراه بودید. ما در این مقاله توضیحاتی در مورد وظایف و ویژگب های وکیل خانواده دادیم. حضور وکیل مجرب در دعاوی خانواده بسیار ضروری است، وکیل بهترین راه حل ها را به موکل ارائه می دهد و می تواند نتیجه پرونده را با ارائه شواهد و مدارک لازم به نفع موکل تغییر دهد. همچنین تعدادی وکیل خانواده مجرب در کرج را معرفی کردیم تا راحت تر انتخاب کنید. امیدوارم این مطالب مفید بوده باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

هزینه وکیل خانواده در کرج چقدر است؟

میزان حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در کرج به پرونده و پیچیدگی های آن بستگی دارد. از طرف دیگر وکلای متصص و باتجربه حق الوکاله بیشتری نسبت به وکلای تازه کار دریافت می کند.

مزایای حضور وکیل خانواده در پرونده طلاق چیست؟

بهترین وکیل خانواده در کرج با تجربه و تخصصی که در دعاوی خانواده دارد می تواند مراحل طلاق را سریع تر انجام داده و حتی به صورت غیابی حکم طلاق را بگیرد.

چگونه می توانیم با بهترین وکیل خانواده در ارتباط باشیم؟

در این مقاله 10 نفر از وکلای پایه یک دادگستری را که در دعاوی خانواده تخصص دارند معرفی کرده ایم. می توانید برای آشنایی با آن ها به متن مقاله مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا