کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز ⚖️【سال1402】

در قوانین تمامی کشورها و به خصوص ایران، ساخت مواد مخدر، خرید و فروش، حمل و قاچاق آن جرم بوده و مجازات سنگینی دارد. می توان گفت که مواد مخدر یکی از موضوعات با اهمیت در دعاوی کیفری است و پیگیری آن به دانش حقوقی بالا و آشنایی با روال دادرسی پرونده های مواد مخدر در دادگاه انقلاب نیاز دارد. بدون شک وکیل مواد مخدر بهتر از هر شخصی می تواند در این راه به شما کمک کند لذا در ادامه سعی داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز کیست؟

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز کیست؟

پرونده های مرتبط با مواد مخدر در شهر شیراز یکی از مواردی است که در دادگاه ها و مراجع قضایی وجود دارد. پیچیدگی ها و دشواری حل این پرونده ها موجب می شود تا افراد درگیر با این موضوع به دنبال وکیل متخصص در پرونده های مواد مخدر باشند. بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز فردی است که وکالت پایه یک دادگستری دارد و در دعاوی کیفری خبره است.

برخی افراد روزانه مواد مصرف می کنند و به نوعی معتاد هستند و در جامعه میبینیم که برای داشتن مواد دست به هر کاری می زنند. عده ای دیگر مواد مخدر را وارد کشور کرده و به پخش و توزیع آن می پردازند و همینطور در برخی از آشپزخانه ها، مواد مخدر می سازند. طبیعتا قانون با چنین افرادی به شدت برخورد خواهد کرد.

بهترین وکیل کیفری در شیراز علاوه بر این که به پرونده های قاچاق رسیدگی می کند، در مواقعی که افرادی بی گناه باشند تلاش می کند تا بی گناهی آنان اثبات شود. متاسفانه عده ای به صورت ناخواسته و یا از روی خصومت شخصی در خانه، اتومبیل و حتی لباس افراد مواد مخدر جاسازی می کنند تا فرد به جرم حمل مواد مخدر دستگیر شود. در این پرونده ها وظیفه وکیل مواد مخدر این است که با جمع آوری اسناد و شواهدی، بی گناهی فرد را ثابت کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز!

سهیلا فخری

سهیلا فخری وکیل مواد مخدر در شیراز

خانم سهیلا فخری وکیل پایه یک دادگستری در شیراز، مشاور حقوقی قوه قضاییه و وکیل متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، مواد مخدر، دعاوی خانواده و ثبتی می باشند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان قصردشت، گودگری، بعد از بیمارستان فرهمندفر، ساختمان سام، طبقه 6

شماره تماس: 09173067505

غلامحسین خلیفه

 آقای غلامحسین خلیفه بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی هستند. ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، تصادفات، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و … را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند. آقای غلامحسین خلیفه، به عنوان یکی از بهترین وکیل شیراز در حال فعالیت می باشند.

برای اعطای وکالت به آقای خلیفه، یکی از وکلای خوب شیراز، با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره تماس: 09178002693
آدرس دفتر:
 شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم، واحد سه

فاطمه کهن

فاطمه کهن وکیل مواد مخدر در شیراز

خانم فاطمه کهن وکیل پایه یک دادگستری در شیراز، دارای تحصیلات کارشناسی حقوق عمومی و دارای سابقه 16 ساله در حرفه وکالت انواع دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان فلسطین، روبروی کوچه 1، ساختمان سیب سفید، طبقه 2

شماره تماس: 09173100855

حسین قنبرزاده

حسین قنبرزاده وکیل مواد مخدر در شیراز

آقای قنبرزاده وکیل پایه یک دادگستری در شیراز، مشاور حقوقی و وکیل در امور مدنی و دارای بیش از 12 سال سابقه در حرفه وکالت هستند. حوزه تخصصی ایشان در زمینه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اراضی و املاک، دعاوی نظامی، اداری و … می باشد. سایر فعالیت ایشان در زمینه تجدیدنظرخواهی، فرجام خواهی، اعاده دادرسی از احکام می باشد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان جمالی، جنب بانک مسکن، ساختمان پارسه، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09177088235

الهام علیزاده اهدائی

الهام علیزاده اهدائی وکیل مواد مخدر در شیراز

خانم الهام علیزاده اهدائی وکیل پایه یک دادگستری شیراز و وکیل متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری هستند. حوزه تخصصی ایشان در پیگری و حل انواع دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی، تخلیه ید، خلع ید و …، دعاوی کیفری، مواد مخدر، قتل، سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و …، دعاوی خانواده، حضانت فرزند، طلاق و … است. همینطور ایشان به تنظیم لایحه، شکواییه، تنظیم انواع قراردادهای تخصصی می پردازند.

آدرس دفتر: شبراز، بلوار چمران، بلوار نیایش، بعد از خیابان بهارنو، ساختمان آندانته، طبقه دوم

شماه تماس: 09173183913


انواع جرایم مرتبط با مواد مخدر و مجازات در قانون 1402

در ادامه مقاله بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز به صورت لیست شده به جرایم مرتبط با مواد مخدر می پردازیم:

  • وارد کردن انواع قرص های روان گردان و مواد مخدر
  • جایه جایی مواد مخدر توسط شخص
  • خرید و فروش انواع مواد مخدر و قرص های روان گردان
  • اختفا هرگونه مواد مخدر در یک مکان خاص
  • ساختن انواع مواد مخدر در آزمایشگاه ها و آشپزخانه ها
  • کاشت مواد مخدر توسط شخص

در ادامه به مجازاتی که قانون برای جرایم مواد مخدر در نظر گرفته می پردازیم، به گفته بهترین وکیل شیراز، بهتر است برای کسب نتیجه مطلوب در پرونده های مواد مخدر از وکیل متخصص کمک بگیرید تا میزان موفقیت شما در دادگاه افزایش یابد.

کشت مواد مخدر:

اگر جرم کاشت مواد مخدر چه صنعتی و چه سنتی برای بار اول بوده باشد، جریمه به صورت نقدی است، اما اگر برای بار دوم بوده باشد علاوه بر پرداخت جریمه نقدی، 70 ضربه شلاق نیز خواهد داشت. در صورتی که فرد برای بار سوم به کاشت مواد مخدر بپردازد، علاوه بر مجازاتی که در مرتبه دوم شامل حال او خواهد شد، به 5 سال حبس محکوم خواهد شد و در مرتبه چهارم، اعدام خواهد شد.

خارج یا وارد کردن مواد مخدر:

اگر وارد یا صادر کردن مواد مخدر به اندازه 50 گرم باشد، مجازات آن پرداخت جریمه نقدی به همراه 50 ضربه شلاق خواهد بود. مجازات بیشتر از 50 گرم تا 500 گرم دارای جریمه نقدی، 70 ضربه شلاق و 3 سال حبس خواهد بود. در صورتی که مواد مخدر از 500 گرم تا 5 کیلو باشد مجازات آن جریمه نقدی، 74 ضربه شلاق و 5 سال حبس خواهد بود. مجازات اعدام برای شخصی است که بیشتر از 5 کیلو مواد مخدر را وارد و یا صادر نماید.

نگهداری مواد مخدر:

نگهدای مواد مخدر به اندازه 50 گرم تا 500 گرم برابر با پرداخت جریه نقدی و حداکثر 74 ضربه شلاق خواهد بود. نگهداری 500 گرم تا 5 کیلو علاوه بر پرداخت جریمه نقدی و 74 ضریه شلاق، دارای پنج سال حبس خواهد بود. در صورتی که مواد مخدر بیشتر از 5 تا 20 کیلو باشدعلاوه بر موارد بالا دارای 10 سال حبس است. این تکته را در نظر داشته باشید که اگر فردی چندین بار به جرم نگهداری مواد مخدر دستگیر شود، دادگاه حکم مصادره اموال او را صادر می کند.

هزینه وکیل مواد مخدر در شیراز

هزینه وکیل برای پرونده کیفری همچون مواد مخدر در شهر شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد. تعرفه خاصی به عنوان حق الوکاله وکیل مواد مخدر وجود ندارد و معمولا این هزینه به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود.

اصولا با توجه به سخت و پیچیده بودن پرونده، میزان حق الوکاله بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز افزایش می یابد. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

کلام آخر

مواد مخدر موجب اختلاف در کارکرد مغز شده و انسان را از حالت طبیعی خارج می کند. همینطور یکی از عوامل گسستن خانواده ها و تخریب جامعه است. از این رو قانون در رابطه با مواد مخدر و جرایم مرتبط با آن مجازات های سنگینی را اعمال می کند. در صورتی که پرونده ای در رابطه با مواد مخدر دارید ما در این مقاله تعدادی از وکلای متخصص شیراز را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. ممنون که تا انتهای مطلب بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز همراه ما بودید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا