کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز ⚖️【سال1403】

در قوانین تمامی کشورها و به خصوص ایران، ساخت مواد مخدر، خرید و فروش، حمل و قاچاق آن جرم بوده و مجازات سنگینی دارد. می توان گفت که مواد مخدر یکی از موضوعات با اهمیت در دعاوی کیفری است و پیگیری آن به دانش حقوقی بالا و آشنایی با روال دادرسی پرونده های مواد مخدر در دادگاه انقلاب نیاز دارد. بدون شک وکیل مواد مخدر بهتر از هر شخصی می تواند در این راه به شما کمک کند لذا در ادامه سعی داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز کیست؟

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز کیست؟

پرونده های مرتبط با مواد مخدر در شهر شیراز یکی از مواردی است که در دادگاه ها و مراجع قضایی وجود دارد. پیچیدگی ها و دشواری حل این پرونده ها موجب می شود تا افراد درگیر با این موضوع به دنبال وکیل متخصص در پرونده های مواد مخدر باشند. بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز فردی است که وکالت پایه یک دادگستری دارد و در دعاوی کیفری خبره است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل کیفری در شیراز  کلیک کنید!

برخی افراد روزانه مواد مصرف می کنند و به نوعی معتاد هستند و در جامعه میبینیم که برای داشتن مواد دست به هر کاری می زنند. عده ای دیگر مواد مخدر را وارد کشور کرده و به پخش و توزیع آن می پردازند و همینطور در برخی از آشپزخانه ها، مواد مخدر می سازند. طبیعتا قانون با چنین افرادی به شدت برخورد خواهد کرد.

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز علاوه بر این که به پرونده های قاچاق رسیدگی می کند، در مواقعی که افرادی بی گناه باشند تلاش می کند تا بی گناهی آنان اثبات شود. متاسفانه عده ای به صورت ناخواسته و یا از روی خصومت شخصی در خانه، اتومبیل و حتی لباس افراد مواد مخدر جاسازی می کنند تا فرد به جرم حمل مواد مخدر دستگیر شود. در این پرونده ها وظیفه وکیل مواد مخدر این است که با جمع آوری اسناد و شواهدی، بی گناهی فرد را ثابت کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز!

سهیلا فخری

سهیلا فخری وکیل مواد مخدر در شیراز

خانم سهیلا فخری وکیل پایه یک دادگستری در شیراز، مشاور حقوقی قوه قضاییه و وکیل متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، مواد مخدر، دعاوی خانواده و ثبتی می باشند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان قصردشت، گودگری، بعد از بیمارستان فرهمندفر، ساختمان سام، طبقه 6

شماره تماس: 09173067505

افسانه راستی

افسانه راستی  وکیل مواد مخدر در شیراز

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند. وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی می باشد که در ادامه به شرح مواردی از آن می پردازیم.

برخی از خدمات خانم افسانه راستی:

  • خانواده ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )
  • دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )
  • دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …)

شماره تماس: 09173083407
آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
ساعت کاری: روزهای زوج ساعت 16 تا 19:30 حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

فاطمه کهن

فاطمه کهن وکیل مواد مخدر در شیراز

خانم فاطمه کهن وکیل پایه یک دادگستری در شیراز، دارای تحصیلات کارشناسی حقوق عمومی و دارای سابقه 16 ساله در حرفه وکالت انواع دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان فلسطین، روبروی کوچه 1، ساختمان سیب سفید، طبقه 2

شماره تماس: 09173100855

حسین قنبرزاده

حسین قنبرزاده وکیل مواد مخدر در شیراز

آقای قنبرزاده وکیل پایه یک دادگستری در شیراز، مشاور حقوقی و وکیل در امور مدنی و دارای بیش از 12 سال سابقه در حرفه وکالت هستند. حوزه تخصصی ایشان در زمینه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اراضی و املاک، دعاوی نظامی، اداری و … می باشد. سایر فعالیت ایشان در زمینه تجدیدنظرخواهی، فرجام خواهی، اعاده دادرسی از احکام می باشد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان جمالی، جنب بانک مسکن، ساختمان پارسه، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09177088235

الهام علیزاده اهدائی

الهام علیزاده اهدائی وکیل مواد مخدر در شیراز

خانم الهام علیزاده اهدائی وکیل پایه یک دادگستری شیراز و وکیل متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری هستند. حوزه تخصصی ایشان در پیگری و حل انواع دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی، تخلیه ید، خلع ید و …، دعاوی کیفری، مواد مخدر، قتل، سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و …، دعاوی خانواده، حضانت فرزند، طلاق و … است. همینطور ایشان به تنظیم لایحه، شکواییه، تنظیم انواع قراردادهای تخصصی می پردازند.

آدرس دفتر: شبراز، بلوار چمران، بلوار نیایش، بعد از خیابان بهارنو، ساختمان آندانته، طبقه دوم

شماه تماس: 09173183913


انواع جرایم مرتبط با مواد مخدر و مجازات در قانون 1403

در ادامه مقاله بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز به صورت لیست شده به جرایم مرتبط با مواد مخدر می پردازیم:

  • وارد کردن انواع قرص های روان گردان و مواد مخدر
  • جایه جایی مواد مخدر توسط شخص
  • خرید و فروش انواع مواد مخدر و قرص های روان گردان
  • اختفا هرگونه مواد مخدر در یک مکان خاص
  • ساختن انواع مواد مخدر در آزمایشگاه ها و آشپزخانه ها
  • کاشت مواد مخدر توسط شخص

در ادامه به مجازاتی که قانون برای جرایم مواد مخدر در نظر گرفته می پردازیم، به گفته بهترین وکیل شیراز، بهتر است برای کسب نتیجه مطلوب در پرونده های مواد مخدر از وکیل متخصص کمک بگیرید تا میزان موفقیت شما در دادگاه افزایش یابد.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل شیراز

کشت مواد مخدر:

اگر جرم کاشت مواد مخدر چه صنعتی و چه سنتی برای بار اول بوده باشد، جریمه به صورت نقدی است، اما اگر برای بار دوم بوده باشد علاوه بر پرداخت جریمه نقدی، 70 ضربه شلاق نیز خواهد داشت. در صورتی که فرد برای بار سوم به کاشت مواد مخدر بپردازد، علاوه بر مجازاتی که در مرتبه دوم شامل حال او خواهد شد، به 5 سال حبس محکوم خواهد شد و در مرتبه چهارم، اعدام خواهد شد.

خارج یا وارد کردن مواد مخدر:

اگر وارد یا صادر کردن مواد مخدر به اندازه 50 گرم باشد، مجازات آن پرداخت جریمه نقدی به همراه 50 ضربه شلاق خواهد بود. مجازات بیشتر از 50 گرم تا 500 گرم دارای جریمه نقدی، 70 ضربه شلاق و 3 سال حبس خواهد بود. در صورتی که مواد مخدر از 500 گرم تا 5 کیلو باشد مجازات آن جریمه نقدی، 74 ضربه شلاق و 5 سال حبس خواهد بود. مجازات اعدام برای شخصی است که بیشتر از 5 کیلو مواد مخدر را وارد و یا صادر نماید.

نگهداری مواد مخدر:

نگهدای مواد مخدر به اندازه 50 گرم تا 500 گرم برابر با پرداخت جریه نقدی و حداکثر 74 ضربه شلاق خواهد بود. نگهداری 500 گرم تا 5 کیلو علاوه بر پرداخت جریمه نقدی و 74 ضریه شلاق، دارای پنج سال حبس خواهد بود. در صورتی که مواد مخدر بیشتر از 5 تا 20 کیلو باشدعلاوه بر موارد بالا دارای 10 سال حبس است. این تکته را در نظر داشته باشید که اگر فردی چندین بار به جرم نگهداری مواد مخدر دستگیر شود، دادگاه حکم مصادره اموال او را صادر می کند.

بهترین وکیل مواد مخدر

هزینه وکیل مواد مخدر در شیراز

هزینه وکیل برای پرونده کیفری همچون مواد مخدر در شهر شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد. تعرفه خاصی به عنوان حق الوکاله وکیل مواد مخدر وجود ندارد و معمولا این هزینه به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود.

بیشتر بخوانید: هزینه وکیل برای پرونده وکیل

اصولا با توجه به سخت و پیچیده بودن پرونده، میزان حق الوکاله بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز افزایش می یابد. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

هزینه وکیل مواد مخدر در شیراز

کلام آخر

مواد مخدر موجب اختلاف در کارکرد مغز شده و انسان را از حالت طبیعی خارج می کند. همینطور یکی از عوامل گسستن خانواده ها و تخریب جامعه است. از این رو قانون در رابطه با مواد مخدر و جرایم مرتبط با آن مجازات های سنگینی را اعمال می کند. در صورتی که پرونده ای در رابطه با مواد مخدر دارید ما در این مقاله تعدادی از وکلای متخصص شیراز را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. ممنون که تا انتهای مطلب بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز همراه ما بودید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا