کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه ⚖️【سال1403】

از گذشته تا اکنون بشر همواره شاهد مسائل کیفری بوده است. قانونگذاران برای هر جریان حقوقی که رخ می دهد، قوانینی جهت پیش بردن پرونده آن وضع کرده اند. اشخاص باید با توجه به این شرایط امور خود را پیگیری کنند، لیکن باید توجه داشت که تنها با تسلط، آگاهی و تجربه می توان مسیر پیچیده پرونده های کیفری طی کرد و دچار سردرگمی نشد، لذا در این طور مواقع نیاز به مشاور و وکیل خبره ای حس می شود. اگر ساکن ارومیه هستید، اهتمام ورزیده ایم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه را معرفی کنیم. با ما در مجله حقوقی برترین وکیل همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ارومیه

بهترین وکیل کیفری در ارومیه

بهترین وکیل کیفری در ارومیه کیست؟

در دعاوی کیفری تمرکز قوانین بر نوع جرم و نحوه مجازات است. زمانی که افراد به سبب جرم هایی مانند سرقت، مزاحمت، جعل، اخاذی، اسیدپاشی، قتل، توهین و … در جریان پرونده های کیفری قرار می گیرند، همواره به دنبال راه حلی مناسب جهت دفاع از حق خود هستند. بهترین راه برای دعوی این گونه پرونده ها انتخاب مشاور و وکیلی مسلط بر قوانین، دارای فن بیان بالا، متخصص و با تجربه در زمینه حقوق کیفری است.

توجه داشته باشید در انتخاب وکیل کیفری تنها تخصص ملاک نیست، بلکه صفات اخلاقی مانند پایبندی به زمان، صداقت، با وجدان بودن و شکیبایی نیز مهم است تا موکل، با اعتماد کامل حل مشکلات خود را به او بسپارد و اطمینان خاطر حاصل کند.

در حال حاضر شهر ارومیه، دارای دفتر های وکالت بسیاری همراه با وکلای حاذق و شایسته ای است که هر کدام از آن ها می توانند با راهنمایی های خود، چراغی برای هدایت شما در مسیر باشند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اکنون در مجله برترین وکیل سعی داریم اطلاعات برخی از بهترین وکیل کیفری در ارومیه را به همراه شماره و آدرس، در اختیار شما عزیزان قرار دهیم:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه سال 1403!

بهناز کریمی پریشه

سرکار خانم بهناز کریمی پریشه وکیل کیفری در ارومیه

خانم بهناز کریمی پریشه وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه و مشاور حقوقی هستند. ایشان سابقه درخشانی در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، خانواده، کیفری و … بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بهناز کریمی پریشه شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید.

برخی از خدمات خانم کریمی پریشه:

 • قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، دعاوی تجاری، تنظیم لوایح و شکواییه و …
 • مشاوره و وکالت در دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی
 • ارائه مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و …

برای مشاوره حقوقی (بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم بهناز کریمی پریشه، بهترین وکیل خانم ارومیه، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان (حتما با تعیین وقت قبلی) مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09143709602
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه دوم، واحد سوم


نجات علی پور

نجات علی پور بهترین وکیل ارومیه

آقای نجات علی پور یک از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای علی پور، یکی از بهترین وکیل های کیفری در ارومیه می باشند.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA (International Bar Association)
 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای نجات علی پور می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09141412141
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)


عیسی اسماعیل پور

عیسی اسماعیل پور بهترین وکیل کیفری ارومیه

جناب آقای عیسی اسماعیل پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه و دکترا می باشد، تخصص ایشان در زمینه رسیدگی به امور کیفری ( قتل ،تصادف، قاچاق کالا ،مواد مخدر و..) و امور حقوقی (ملکی ،گمرکی،مهریه ،طلاق) می باشد.

برخی از تخصص های وکیل عیسی اسماعیل پور:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • قبول وکالت و مشاوره
 • مدرس دانشگاه و دکترا
 • رسیدگی به دعاوی کیفری، قتل، تصادف، قاچاق، مواد مخدر
 • رسیدگی به دعاوی حقوقی، ملکی، گمرکی، مهریه، طلاق

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۶۰۳۹۰۸
آدرس دفتر: ماکو، بلوار شهید بهشتی، روبروی دادسرای عمومی انقلاب ماکو

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری بهترین وکیل کیفری در ارومیه

خانم نیلوفر نوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … می باشند. پیگیری مستمر و اطلاع رسانی به موقع از ویژگی های بارز این وکیل است.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و الزام به تمکین)
 • دعاوی حقوقی (انواع مطالبات مالی و ملکی)
 • دعاوی کیفری (کلاهبرداری، خیانت در امانت و …)

شماره تماس: 09907970711
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان مافی، روبروی دادگستری، ساختمان مهدیس، طبقه 5، واحد 10

فاطمه ستاری

 فاطمه ستاری

سرکار خانم فاطمه ستاری، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر ارومیه، عضو مرکز وکلای دادگستری و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای آذربایجان. فارغ التحصیل ارشد رشته حقوق بین‌الملل از دانشگاه آزاد تهران مرکز و (دکترای تجارت بین‌الملل از دانشگاه استانبول) می باشند. ایشان با بیش از 18 سال سابقه کار در وکالت در انواع دعاوی ها هستند و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی خانم فاطمه ستاری، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

برخی از تخصص ایشان:

 • تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر، قاچاق کالا و اسلحه، مشروبات الکلی
 • در دعاوی: حقوقی، ملکی، ثبتی، چک، سفته، تنظیم قرارداد، سرقفلی، فسخ قرارداد، تاییدفسخ، ابطال قرارداد، تسلیم مبیع، ارث، طلاق، مهریه، تخصص دارند.
 • ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … خانم فاطمه ستاری پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

آدرس دفتر: ارومیه چهارراه مخابرات اول خیابان حسنی ساختمان انوشا طبقه چهار واحد ۱۴

شماره تماس: 09143401627

شیدا عبداله پور

شیدا عبداله پور بهترین وکیل زن در ارومیه

خانم شیدا عبداله پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، فارق التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، قاضی بازنشسته دادگستری و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند که وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده را می پذیرند.

برخی از تخصص ایشان:

 • کیفری، مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …
 • خانواده، طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و ..
 • حقوقی: ازدواج، وصیت، ارث

آدرس دفتر: ارومیه، سعدی حضرت پور خیابان سالار، خیابان جعفری، خیابان صمدی، پلاک ۳۶

شماره تماس: 09143482608

یعقوب داداش نژاد

جناب آقای یعقوب داداش نژاد

جناب آقای یعقوب داداش نژاد، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق دارای بیش از 20 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی 20 سال مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی از جمله کیفری، می توان ایشان را به عنوان وکیل کیفری خبره در ارومیه شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه می توان مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش داد. علاوه بر این جناب داداش نژاد، همواره سعی داشته اند با صداقت امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب

شماره تماس: 09144811705

ابراهیم پارسامهر

جناب آقای ابراهیم پارسامهر

جناب آقای ابراهیم پارسا مهر، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از 8 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. تجربیات و آگاهی آقای پارسا مهر موجب هموار شدن مسیر پرونده های کیفری گشته است.

تسلط بر قوانین، صداقت و نکته سنج بودن از ویژگی هایی است که سبب شده جناب پارسا مهر با موفقیت در پرونده های کیفری و بهبود روند آن ها، به عنوان وکیل کیفری حاذق در ارومیه میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیا، طبقه پنجم، واحد 17

شماره تماس: 09144390413

رحیم دلائی میلان

جناب آقای رحیم دلائی میلان

آقای رحیم دلائی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک دکترای حقوق خصوصی، 13 سال وکالت در حوزه های مختلف و تدریس در دانشگاه و موسسه های عالی همواره حضور فعالی در حیطه مشاور حقوقی داشته اند. طبق تجربه و اطلاعات به روز، پرونده های موفق کیفری زیادی در طول وکالت آقای دلائی به چشم می خورد.

وکیل دلائی مشاوری نکته سنج، صادق، آگاه، با تجربه و دلسوز می باشند. لذا جهت هموار سعی دارند با مهارت، پرونده های کیفری موکلین خود را بدون اتلاف وقت به نتایج مطلوب برسانند. از این رو جناب آقای رحیم دلائی را می توان به عنوان وکیل کیفری خوب در ارومیه به شمار آورد.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه 3، واحد 305

شماره تماس: 09143464652

جواد فرازمهر

جناب آقای جواد فرازمهر

جناب آقای جواد فرازمهر، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک دکترای حقوق دارای 10 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. علم و آگاهی آقای فرازمهر موجب هموار شدن مسیر پرونده های کیفری گشته است.

تسلط بر قوانین، پایبندی به زمان و فن بیان بالا از ویژگی هاییست که سبب شده جناب فرازمهر با موفقیت در پرونده های کیفری و هموار کردن روند آن ها، به عنوان وکیل کیفری حاذق در ارومیه میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: ارومیه، شیخ تپه، روبروی نمایندگی ایرانسل، مجتمع پاشا، طبقه 5، واحد 13

شماره تماس: 09144432711


شرایط شکایت متهم از شاکی چیست؟

ممکن است این سوال به ذهن شما هم خطور کرده باشد و یا برایتان عجیب باشد که آیا متهم می تواند از شاکی، شکایت کند؟ پاسخ این سوال در شرایطی مثبت است؛ که در ادامه به شرح آن در مجله برترین وکیل می پردازیم. شاکی شخصی است که به دلیل ضایع شدن حقش توسط فرد مجرم از او شکایت می کند و همچنین، مجرم کسی است که به دلیل انجام کاری بر خلاف قانون، توسط قاضی مجازات می شود.

طبق قوانین تصویب شده در نظام اسلامی، شاکی و متهم هر دو می توانند وکیل پایه یک دادگستری اخذ کنند تا مانع از پایمال شدن حق خود شده و همچنین در مقابل از روایی که نسبت داده شده، دفاع کنند. متهم حتی با انجام ناشایست ترین کارها نیز، باز دارای حقوق شهروندی و انسانی است که قانون حساسیت ویژه ای بر آن دارد، به همین دلیل حقوق هایی برای متهم مشخص گردیده، عبارتند از: اصول اخلاقی فرد شاکی نسبت به متهم، که نباید زیر پا گذاشته شود.

اگر فرد متهم ادعا کند که از سوی فرد شاکی، مورد ضرب و شتم قرار گرفته و دچار آسیب فیزیکی و روحی شده می تواند از او شکایت کند. اگر با بررسی پرونده مشخص گردد که متهم بی گناه است، وی می تواند ادعای حیثیت کند. هر شخصی که در جایگاه متهم است می تواند با اخذ وکیل، از تهمت هایی که به او زده شده جلوگیری دفاع کند. با انتخاب بهترین وکیل کیفری در ارومیه، می توان به این امر پرداخت. مورد دیگر مسئله مالی است که در برخی پرونده ها به چشم می خورد.

در مواقعی فرد متهم بی گناه شناخته و تبرئه می شود، در این شرایط او این حق را دارد، به دلیل ضررهای مالی که از سمت فرد شاکی به وجود آمده، گزارشی تهیه و طلب ضربه مالی را مطرح کند.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه

اصول تنظیم شکواییه های کیفری چیست؟

در مباحث حقوقی، هرگاه یک دادخواست حقوقی کامل نباشد، مرجع قضایی رد دعوا را صادر می کند که شکواییه های کیفری نیز از آن مستثنی نیستند و در صورتی که شکواییه های تنظیم شده به اصول و نکات پایبند نباشند دادگاه کیفری می تواند آن را رد کند. لذا برای تنظیم شکواییه باید به نکاتی که در ادامه گفته می شود، دقت کنید.

شاکی باید صلاحیت طرح شکایت را داشته باشد؛ یعنی شخص متضرر از جرم، برای پیگیری امور خود به سن قانونی رسیده باشد. معیار و شیوه کار عملی جهت کسب تمام امور، در همه جا 18 سالگی بیان گشته، لذا برای تنظیم شکواییه هم فرد باید به سن 18 سال رسیده باشد و یا آن که قیم، از طرف او شکایت را در دادسرا مطرح کند.

شکایت باید از سمت شاکی باشد؛ دومین موردی است که باید رعایت شود زیرا برخی جرایم جنبه عمومی ندارند، مانند توهین، تهمت، فحاشی، افترا و امثالهم. در این صورت مراجع قضایی تا زمانی فرد شاکی اقدام به طرح شکواییه و ارائه آن به دادسرا نکند، نمی توانند به پرونده ورود و رسیدگی کنند.

اعلام ضابطان دادگستری در صورت وقوع جرم؛ بدین معنی است که برخی جرایم مشهود بوده و اگر یکی از ضابطان دادگستری اعم از نیروی انتظامی، نیروهای بسیج و سپاه جرم را ببینند، موظف هستند، آن را با رعایت شروط و سریعا به مرجع قضایی اطلاع دهند تا رسیدگی کیفری صورت گیرد.

به یاد داشته باشید ارائه شکواییه اولین گام موثر در پرونده های کیفری می باشد، بهتر است از بهترین وکیل کیفری در ارومیه برای تنظیم آن مشاوره بگیرید.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ارومیه، شرایط شکایت متهم از شاکی، همچنین اصول تنظیم شکواییه قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا