طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل طلاق در شیراز کیست؟ چطور می توان وکیلی خوب و مجرب برای پرونده طلاق انتخاب کرد؟ این ها سوالاتی است که به ذهن تمامی افرادی که به دنبال وکیل طلاق هستند می آید. طلاق از پرونده های حساسی است که برخی افراد درگیر آن دچار مشکلات روحی می شوند و کمک گرفتن از وکیل طلاق بهترین راهکار است. ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا لیستی از وکلای متخصص در دعاوی طلاق را جمع آوری و معرفی کنیم. برای اطلاع از شماره تماس و سوابق آن ها در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

وظایف وکیل طلاق

بهترین وکیل طلاق در شیراز، فردی است که به صورت تخصصی به امور مربوط به دعاوی خانواده به خصوص طلاق می پردازد. وکلای متخصص در دعاوی طلاق، علاوه بر این موضوع به مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، اجرت المثل ایام زوجیت هم رسیدگی می کنند تا حقوق موکل پایمال نشود.

وظایف وکیل طلاق

از وظایف وکیل طلاق می توان گفت که یک وکیل نباید عملی خارج از حدود وکالت انجام دهد و مطابق ماده 667 وکیل باید در تصرفات و اقدامات خود، مصلحت موکل را رعایت نماید و از آن چه که موکل بالصراحه به او اختیار داده یا بر حسب قرائن و عرف و عادت، داخل اختیار او است، تجاوز نکند.

در واقع می توان گفت که وظایف وکیل طلاق، ثبت دادخواست طلاق، شرکت در جلسات دادگاه به نمایندگی از موکل، انجام تجدید نظرخواهی، واخواهی، فرجام خواهی و اعاده دادرسی نسبت به آرای صادره در امر طلاق می باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل طلاق در شیراز کیست؟

انتخاب بهترین وکیل طلاق در شیراز نیاز به بررسی و تحقیق در خصوص سوابق و تجارب وکیل دارد. باید وکیلی که انتخاب می کنیم مهارت های لازم برای دفاع از پرونده طلاق موکل خود را داشته باشد.

بهترین وکیل طلاق در شیراز کیست؟

طلاق یکی از پرونده های حساس و پر استرس است، افرادی که درگیر چنین پرونده های می شوند معمولا فشار روانی بالایی را تحمل می کنند، این موضوع سبب کاهش تمرکز و تصمیم گیری آن ها می شود. انتخاب وکیلی مجرب برای پرونده های طلاق بسیار حائز اهمیت است و موجب می شود تا افراد مقداری از تنش های دادگاه دور باشند و پرونده را از طریق وکیل پیگیری کنند.

وکلایی که تلاش کردیم در این مقاله معرفی کنیم، افرادی حاذق و کاردان هستند که وکالت پرونده های طلاق را پذیرفته و از تمام تلاش خود برای کسب نتیجه مطلوب برای موکل استفاده می کنند. در ادامه 10 وکیل طلاق خوب در شیراز را معرفی می کنیم.

جناب آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

جناب آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری فاس هستند. ایشان دارای مدر کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت و حل دعاوی طلاق دارند. پرونده هایی که توسط ایشان برای پیگیری پذیرفته می شود شامل: دعاوی طلاق و مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، جرایم اقتصادی و پزشکی، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، قتل، سرقت، آدم ربایی، تجاوز، سقط جنین، اسیدپاشی، قاچاق، مواد مخدر و … از پرونده هایی هستند که توسط وکیل اسکندری پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، صدمتر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09171114836

جناب آقای محمد علی کرمی

آقای محمد علی کرمی

آقای کرمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی خانواده به خصوص طلاق هستند. ایشان سابقه ای بیش از 11 سال در حرفه وکالت دارند و موفق به کسب تجارب بسیاری در دعاوی گوناگون شده اند. ایشان علاوه بر دعاوی طلاق، پرونده های بسیار دیگری در زمینه های مختلف پیگیری کرده اند و در این خصوص تجارب بسیاری دارند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

شماره تماس: 09177374840

جناب آقای غلامحسین خلیفه

آقای غلامحسین خلیفه

آقای خلیفه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در این حوزه هستند. ایشان متخصص در دعاوی طلاق و مدیر موسسه حقوی عدل آفرینان یاس هستند. آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی بوده اند، متخصص در حوزه قرارداد نویسی، تنظیم لایحه و دادخواست هستند. ایشان به متقاضیان مشاوره غیر حضوری در خصوص ذعاوی مختلفی ارائه می دهند

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان بانک پارسیان، طبقه 3، واحد 4

شماره تماس: 09177009473

جناب آقای کاظم قائدی

جناب آقای کاظم قائدی

آقای قائدی وکیل پایه یک دادگستری و رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی و یکی از وکلای جوان دادگستری فارس محسوب می شوند. پرونده هایی که توسط ایشان برای وکالت پذیرفته می شود شامل دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، دعاوی کیفری، قتل، ضرب و جرح، سرقت، تهدید، انتقال مال غیر، مزاحمت تلفنی، دیه، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، خلع ید، مطالبه وجه، تنظیم شکواییه، تنظیم انواع قراردادهای حقوقی و …

آدس دفتر: شیراز، شهرک یزین، خیابان حاشیه پارک به سمت صنایع، جنب دفتر خدمات قضایی

شماره تماس: 09171014394

سرکار خانم نگین پورغلام

خانم نگین پورغلام

خانم پورغلام از ووکلای پایه یک متخصص در دعاوی طلاق هستد. ایشان در شیراز فعالیت می کنند و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه تهران هستند. همین طور موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شیراز شده اند. ایشان در دعاوی خانواده، کیفری، ثبتی، حقوقی و … تخصص دارند.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمدرسول الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 15

شماره تماس: 09171194651

جناب آقای مهدی خورشیدی

جناب آقای مهدی خورشیدی

آقای خورشیدی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی طلاق و خانواده هستند. ایشان سوابق بسیای در حرفه وکالت به دست آورده اند. ایشان مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس می باشند و در پرونده های بسیاری اعم از حقوقی، کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قتل، آدم ربایی، دعاوی ملکی، ثبتی و … فعالیت داشته اند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان قصردشت، ساختمان وکلا، طبقه سوم، واحد یک

شماره تماس: 09173220018

جناب آقای امیر فتح پور

جناب آقای امیر فتح پور

آقای فتح پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز هستند.ایشان دارای 18 سال سابقه در حرفه وکالت بوده و متخصص در دعاوی طلاق می باشند. عضو هیات منصفه مطبوعات یکی از سوابق ایشان است. پیگیری دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، مالی و … از فعالیت های آقای فتح پور است.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، جنب ساعت میلاد، ساختمان یاس، طبقه 2

شماره تماس: 0917315515

سرکار خانم فاطمه بیات فارس

سرکار خانم فاطمه بیات فارس عضو کانون وکلای مرکز با مجوز محل خدمت کارشناسی ارشد در رشته حقوق وکیل و مشاورحقوقی شرکت ها و برندهای تجاری، دارای گواهینامه شرکت در دوره های تخصصی دعاوی ملکی و اسناد تجاری از جمله چک و سفته، دارای سوابق حرفه ای و وکالتی و ٩سال سابقه کار مستمر در زمینه های دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی، داشتن. و دارای پرونده های موفق این این زمینه ها می باشد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان فلسطین، چهارراه حکیمی، طبقه فوقانیچرم چنته

شماره تماس: 09171057761

جناب آقای احمد رضا کی پور

جناب آقای احمدرضا کی‌پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شیراز، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی آماده برای ارائه خدمات وکالت و مشاوره در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، بیمه، تجاری، تعزیرات، اداره کار، شهرداری و امور گمرکی همچنین انجام تخصصی امور قراردادها و شرکت‌ها با تکیه بر اطلاعات علمی و تعهد کاری می‌باشد.

ایشان پرونده‌های موفق زیادی در زمینه دعاوی خانوادگی داشته که مهم‌ترین پرونده‌های خانوادگی وی مربوط به طلاق توافقی، استرداد جهیزیه و غیره می‌باشد. کی‌پور وکیل پایه یک دادگستری در شیراز با سالها تجربه وکالت، مشکل مراجعین را کامل بررسی کرده و در صورتی که به هیچ وجه انجام وکالت و پیروزی در پرونده وجود نداشته باشد از پذیرفتن پرونده صرف نظر نموده و از اتلاف وقت و هزینه مراجعین پیشگیری می‌کند، و حتی در صورتی که به هر دلیلی پرونده در مسیر با شکست مواجه شد کل هزینه پرداختی به موکل برگشت داده می‌شود.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ، بیمه نوین

شماره تماس: 09171175513

سرکار خانم افسانه راستی

سرکار خانم افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، با دارای پروانه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با سابقه وکالت 11 ساله، یکی از کارکشته ترین وکلا در زمینه طلاق توافقی می‌باشد. دعاوی امور خانواده، یکی از مهمترین امور مراجعه به محاکم قضایی است و این دعاوی بیشتر بین زوجین مطرح می شود. از جمله دعاوی خانواده می توان به انواع طلاق‌ها (طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافقی)، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل و … اشاره کرد.

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: 09173083407

اهمیت داشتن وکیل طلاق چیست؟

مشاوره و دریافت وکالت از وکیل طلاق اهمیت های بسیاری دارد، اکثر مردم اطلاعاتی در مورد قانون و مراحل قانونی رسیدگی به پرونده های طلاق ندارند و نمی دانند چه زمانی برای درخواست طلاق، مطالبه مهریه و نفقه اقدام کنند. سپردن وکالت پرونده به وکیل طلاق خوب در شیراز کمک می کند تا مراحل رسیدگی به پرونده به درستی و قانونی پیش برود.

مطمئنا در دعاوی خانوادگی به خصوص طلاق، درگیری های ذهنی مانع از تصمیم گیری های درست می شود و افراد نمی توانند انتخاب درستی داشته باشند، وکیل طلاق با تجارب و دانشی که دارد بهترین راه ها را برای موکل خود نشان می دهد.

اهمیت داشتن وکیل طلاق چیست؟

افرادی که مشغله های کاری بالایی دارند و نمی توانند خود را درگیر پروسه زمان بر طلاق کنند، با اعطای وکالت پرونده به وکیل طلاق خوب در شیراز، نیازی به حضور در دادگاه های طلاق نخواهند داشت. می توان گفت که مهم ترین اهمیت داشتن وکیل طلاق همین موضوع است. زیرا سبب می شود تا برخوردی با طرف مقابل نداشته باشید و تنشی هم به وجود نیاید و پرونده طبق روال قانونی پیش برود.

کلام آخر

در مقاله بهترین وکیل طلاق در شیراز، وکلای متخصص و متبحر در پرونده های طلاق را به همراه سوابقی که داشته اند معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. اهمیت داشتن وکیل در پرونده های طلاق بسیار بالا است، وکلای طلاق با توجه به تجارب و دانشی که از قانون دارند بهترین راهکارها را برای حل پرونده موکل خود پیشنهاد می دهند و تلاش می کنند که موکل به تمام حقوق قانونی خود برسد. امیدوارم مطالب موجود در این مقاله شما را در انتخاب وکیل طلاق یاری کند. لطفا نظرات تان را برای ما کامنت کنید.

اهمیت داشتن وکیل طلاق در پرونده چیست؟

بهترین وکیل طلاق در شیراز در تمامی جلسات دادگاه به جای موکل حاضر می شود تا دفاعیات لازم را انجام دهد و از حقوق موکل خود دفاع کند. همچنین بهترین راهکارها را برای حل سریع پرونده طلاق پیشنهادی می دهد.

آیا حق الوکاله وکیل طلاق زیاد است؟

نمی توان به طور دقیق میزان حق الوکاله را معین کرد. این هزینه به موارد بسیاری بستگی دارد که در جلسه مشاوره با وکیل این هزینه مشخص می گردد.

آیا پروسه طلاق طولانی است؟

زمانی که از بهترین وکیل طلاق کمک بگیریم این پروسه سریع تر از زمانی پیش خواهد رفت که فرد خود به دادگاه مراجعه می کند. بنابراین می توان گفت که به روند حل پرونده طلاق به مهارت وکیل هم بستگی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا