طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز ⚖️【سال1403】

بهترین وکیل طلاق در شیراز کیست؟ چطور می توان وکیلی خوب و مجرب برای پرونده طلاق انتخاب کرد؟ این ها سوالاتی است که به ذهن تمامی افرادی که به دنبال وکیل طلاق هستند می آید. طلاق از پرونده های حساسی است که برخی افراد درگیر آن دچار مشکلات روحی می شوند و کمک گرفتن از وکیل طلاق بهترین راهکار است. ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا لیستی از وکلای متخصص در دعاوی طلاق را جمع آوری و معرفی کنیم. برای اطلاع از شماره تماس و سوابق آن ها در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

وظایف وکیل طلاق

وظایف وکیل طلاق

بهترین وکیل طلاق در شیراز، فردی است که به صورت تخصصی به امور مربوط به دعاوی خانواده به خصوص طلاق می پردازد. وکلای متخصص در دعاوی طلاق، علاوه بر این موضوع به مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، اجرت المثل ایام زوجیت هم رسیدگی می کنند تا حقوق موکل پایمال نشود.

از وظایف وکیل طلاق می توان گفت که یک وکیل نباید عملی خارج از حدود وکالت انجام دهد و مطابق ماده 667 وکیل باید در تصرفات و اقدامات خود، مصلحت موکل را رعایت نماید و از آن چه که موکل بالصراحه به او اختیار داده یا بر حسب قرائن و عرف و عادت، داخل اختیار او است، تجاوز نکند.

در واقع می توان گفت که وظایف بهترین وکیل خانواده در شیراز، ثبت دادخواست طلاق، شرکت در جلسات دادگاه به نمایندگی از موکل، انجام تجدید نظرخواهی، واخواهی، فرجام خواهی و اعاده دادرسی نسبت به آرای صادره در امر طلاق می باشد.

بهترین وکیل طلاق در شیراز کیست؟

بهترین وکیل طلاق در شیراز کیست؟

انتخاب بهترین وکیل طلاق در شیراز نیاز به بررسی و تحقیق در خصوص سوابق و تجارب وکیل دارد. باید وکیلی که انتخاب می کنیم مهارت های لازم برای دفاع از پرونده طلاق موکل خود را داشته باشد.

طلاق یکی از پرونده های حساس و پر استرس است، افرادی که درگیر چنین پرونده های می شوند معمولا فشار روانی بالایی را تحمل می کنند، این موضوع سبب کاهش تمرکز و تصمیم گیری آن ها می شود. انتخاب بهترین وکیل شیراز برای پرونده های طلاق بسیار حائز اهمیت است و موجب می شود تا افراد مقداری از تنش های دادگاه دور باشند و پرونده را از طریق وکیل پیگیری کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل طلاق در شیراز را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای طلاق در شیراز همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز!

بهمن هاشمی

بهمن هاشمی وکیل طلاق شیراز

بهمن هاشمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی قوه قضاییه در شهر شیراز می باشد. ایشان با 15سال سابقه وکالت در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری و خانواده و ثبتی و ملکی و … یکی از بهترین وکیل های طلاق در شیراز می باشند.

برخی از سوابق و خدمات ایشان عبارتند از:

 • قبول و انجام کلیه پرونده های مربوط به اختلافات خانوادگی از قبل مطالبه مهریه و تقسیط مهریه نفقه و و طلاق و حضانت فرزند و استرداد جهیزیه وغیره
 • وکیل شرکتهای مختلف عمومی و خصوصی
 • تنظیم قراردادهای خصوصی و عمومی و مشارکت در ساخت
 • تبحر و تخصص در مسائل حقوقی و دفاع از حقوق موکل در مراجع قضایی
 • انجام مشاوره بصورت تلفنی و حضوری
 • تنظیم لوایح قضایی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره همراه: 09173057114
تلفن دفتر: 07132333217
آدرس دفتر:
شیراز، نبش چهار راه سینما سعدی، ساختمان افشار، طبقه 2، واحد 3
ساعت کاری روزهای زوج از 5 تا 9 شب


حامد اسکندری

حامد اسکندری بهترین وکیل طلاق در شیراز

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشند. قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

برخی از خدمات آقای حامد اسکندری:

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری، مواد مخدر، چک، سرقت، تصادف، ارث، قتل، تجاوز، جعل اسناد، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی، اختلاس، چک، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس: 09171114836
آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران


کاظم قائدی

جناب آقای کاظم قائدی

آقای قائدی وکیل پایه یک دادگستری و رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی و یکی از وکلای جوان دادگستری فارس محسوب می شوند. پرونده هایی که توسط ایشان برای وکالت پذیرفته می شود شامل دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، دعاوی کیفری، قتل، ضرب و جرح، سرقت، تهدید، انتقال مال غیر، مزاحمت تلفنی، دیه، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، خلع ید، مطالبه وجه، تنظیم شکواییه، تنظیم انواع قراردادهای حقوقی و …

آدس دفتر: شیراز، شهرک یزین، خیابان حاشیه پارک به سمت صنایع، جنب دفتر خدمات قضایی

شماره تماس: 09171014394


اشرف پورعمران

اشرف پورعمران بهترین وکیل طلاق در شیراز

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، مدیر موسسه حقوقی عدل افروز اعتماد شیراز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای سابقه 14 سال کار وکالت در شهر شیراز و استان فارس می باشند.

برخی از تخصص خانم اشرف پورعمران وکالت در دعاوی زیر می باشد:

 • دعاوی خانواده: از جمله طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل و …
 • دعاوی کیفری: ازجمله، قتل، آدم ربایی، زنای محصنه، سرقت، اختلاس، ارتشا، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع و …
 • دعاوی حقوقی: ازجمله، چک وسفته، پرونده های اوقافی، اختلافات ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اعتراض به آگهی منابع ملی، اثبات مالکیت، قراردادها، امورثبتی و …
 • دعاوی امور حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، تقسیم ترکه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اشرف پورعمران از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۸۴۳۵۰
آدرس دفتر: 
شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5


افسانه راستی

افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند. وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی می باشد که در ادامه به شرح مواردی از آن می پردازیم.

برخی از خدمات خانم افسانه راستی:

 • خانواده ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )
 • دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )
 • دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی خانم افسانه راستی، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09173083407
آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
ساعت کاری: روزهای زوج ساعت 16 تا 19:30 حضور در دفتر با هماهنگی قبلی


سمیه افراسیابی

سمیه افراسیابی وکیل طلاق در شیراز

خانم افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق با 18 سال سابقه کار مفید در حوزه مسائل حقوقی و کیفری، یکی از بهترین وکلای شیراز می باشند. ایشان توانسته اند 90 درصد پروندهای موکلینشان را، با موفقیت به سرانجام برسانند. خانم افراسیابی در اکثر موارد، با لایحه ی مستند و قانونی دفاع میکنند و در نوشتن لایحه خبره هستند و ایشان در اخذ حق الوکاله منصف با توجه به اوضاع و احوال موکل به صورت اقساطی هم حق الوکاله اخذ می‌کنند.

خانم افراسیابی در موارد ذیل قبول وکالت می‌کنند:

 • وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از مطالبه وجه، اثبات مالکیت، انتقال و الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات رابطه شراکت و تقسیم مال مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید و ادخال ید، الزام به تحویل مبیع، فسخ معامله و استرداد ثمن، ابطال سند، تخلیه، انحصار ورثه و تقسیم ترکه و …
 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت، الزام به تمکین ، استرداد جهیزیه ، طلاق یکطرفه از جانب زوج یا زوجه، طلاق توافقی، اعسار، ملاقات با فرزند و …
 • وکالت در دعاوی کیفری: سرقت، آدم‌ربایی، رابطه نامشروع، تجاوز به عنف، مواد مخدر، قتل، ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق، توهین و فحاشی، افترا، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و … وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه

برای اعطای وکالت به خانم افراسیابی یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای شیراز می توانید از طریق آدرس و شماره تماس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید:

شماره تماس: 09027003205 – 0917790320509173047420
مشاوره به صورت حضوری و تلفنی با هماهنگی قبلی انجام می‌پذیرد.
آدرس دفتر وکالت:
 بلوار مدرس، فلکه گل سرخ، بلوار شیرودی، روبه رو دادگاه کیفری قدوسی، ساختمان ماهان (قنادی دلسا) طبقه اول، واحد یک، دفتر وکالت افراسیابی


نگین پورغلام

خانم نگین پورغلام

خانم پورغلام از ووکلای پایه یک متخصص در دعاوی طلاق هستد. ایشان در شیراز فعالیت می کنند و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه تهران هستند. همین طور موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شیراز شده اند. ایشان در دعاوی خانواده، کیفری، ثبتی، حقوقی و … تخصص دارند.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمدرسول الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 15

شماره تماس: 09171194651

مهدی خورشیدی

جناب آقای مهدی خورشیدی

آقای خورشیدی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی طلاق و خانواده هستند. ایشان سوابق بسیای در حرفه وکالت به دست آورده اند. ایشان مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس می باشند و در پرونده های بسیاری اعم از حقوقی، کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قتل، آدم ربایی، دعاوی ملکی، ثبتی و … فعالیت داشته اند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان قصردشت، ساختمان وکلا، طبقه سوم، واحد یک

شماره تماس: 09173220018

فاطمه بیات فارس

سرکار خانم فاطمه بیات فارس عضو کانون وکلای مرکز با مجوز محل خدمت کارشناسی ارشد در رشته حقوق وکیل و مشاورحقوقی شرکت ها و برندهای تجاری، دارای گواهینامه شرکت در دوره های تخصصی دعاوی ملکی و اسناد تجاری از جمله چک و سفته، دارای سوابق حرفه ای و وکالتی و ٩سال سابقه کار مستمر در زمینه های دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی، داشتن. و دارای پرونده های موفق این این زمینه ها می باشد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان فلسطین، چهارراه حکیمی، طبقه فوقانیچرم چنته

شماره تماس: 09171057761

آناهیتا آزادی

آناهیتا آزادی بهترین وکیل طلاق در شیراز

خانم آناهیتا آزادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. پیگیری مستمر پرونده، بررسی دقیق، صبوری و همدردی با موکل از ویژگی های ایشان به حساب می آید.

برخی از تخصص خانم آناهیتا آزادی:

 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی:مطالبه مهریه٫ مطالبه نفقه٫ حضانت٫ الزام به تمکین٫ استرداد جهیزیه٫ طلاق یک طرفه از طرف زوج‌ یا زوجه٫ طلاق توافقی٫ اعسار٫ ملاقات با فرزند و …
 • وکالت در دعاوی کیفری: سرقت٫ ادم ربایی٫ رابطه نامشروع٫ تجاوز به عنف٫ ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق٫ توهین و فحاشی٫ جعل اسناد٫ خیانت در امانت٫ وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه
 • وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از هرگونه مطالبه وجه

آدرس دفتر: شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا ۲، طبقه ۳، واحد ۳۰۱

شماره تماس: 09171075463


اهمیت داشتن وکیل طلاق چیست؟

مشاوره و دریافت وکالت از وکیل طلاق اهمیت های بسیاری دارد، اکثر مردم اطلاعاتی در مورد قانون و مراحل قانونی رسیدگی به پرونده های طلاق ندارند و نمی دانند چه زمانی برای درخواست طلاق، مطالبه مهریه و نفقه اقدام کنند. سپردن وکالت پرونده به وکیل طلاق خوب در شیراز کمک می کند تا مراحل رسیدگی به پرونده به درستی و قانونی پیش برود.

مطمئنا در دعاوی خانوادگی به خصوص طلاق، درگیری های ذهنی مانع از تصمیم گیری های درست می شود و افراد نمی توانند انتخاب درستی داشته باشند، بهترین وکیل زن در شیراز با تجارب و دانشی که دارد بهترین راه ها را برای موکل خود نشان می دهد.

افرادی که مشغله های کاری بالایی دارند و نمی توانند خود را درگیر پروسه زمان بر طلاق کنند، با اعطای وکالت پرونده به وکیل طلاق خوب در شیراز، نیازی به حضور در دادگاه های طلاق نخواهند داشت. می توان گفت که مهم ترین اهمیت داشتن وکیل طلاق همین موضوع است. زیرا سبب می شود تا برخوردی با طرف مقابل نداشته باشید و تنشی هم به وجود نیاید و پرونده طبق روال قانونی پیش برود.

اهمیت داشتن وکیل طلاق چیست؟

کلام آخر

در مقاله بهترین وکیل طلاق در شیراز، وکلای متخصص و متبحر در پرونده های طلاق را به همراه سوابقی که داشته اند معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. اهمیت داشتن وکیل در پرونده های طلاق بسیار بالا است، وکلای طلاق با توجه به تجارب و دانشی که از قانون دارند بهترین راهکارها را برای حل پرونده موکل خود پیشنهاد می دهند و تلاش می کنند که موکل به تمام حقوق قانونی خود برسد. امیدوارم مطالب موجود در این مقاله شما را در انتخاب وکیل طلاق یاری کند. لطفا نظرات تان را برای ما کامنت کنید.

اهمیت داشتن وکیل طلاق در پرونده چیست؟

بهترین وکیل طلاق در شیراز در تمامی جلسات دادگاه به جای موکل حاضر می شود تا دفاعیات لازم را انجام دهد و از حقوق موکل خود دفاع کند. همچنین بهترین راهکارها را برای حل سریع پرونده طلاق پیشنهادی می دهد.

آیا حق الوکاله وکیل طلاق زیاد است؟

نمی توان به طور دقیق میزان حق الوکاله را معین کرد. این هزینه به موارد بسیاری بستگی دارد که در جلسه مشاوره با وکیل این هزینه مشخص می گردد.

آیا پروسه طلاق طولانی است؟

زمانی که از بهترین وکیل طلاق کمک بگیریم این پروسه سریع تر از زمانی پیش خواهد رفت که فرد خود به دادگاه مراجعه می کند. بنابراین می توان گفت که به روند حل پرونده طلاق به مهارت وکیل هم بستگی دارد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا