وکلا
موضوعات داغ

10 تا از بهترین وکیل تهران ⚖️ + شماره تلفن ☎️【سال1403】️

فهرست اسم ۱۰ تا از بهترین وکیل در تهران ⚖️【در سال 1403

 1. دکتر امین گلریز
 2. مسعود اسلامی مهر
 3. محمد حاجیلو
 4. مونا ترابی
 5. سهیلا عرشی
 6. بهاره فیض
 7. دکتر محمد تقی زاده
 8. دکتر علیرضا صالحی فر
 9. دکتر روح اله کریمی
 10. دکتر مجتبی محمدی
 11. دکتر علی رفیعی
 12. رضا انصاری

عدالت مفهومی است که تمامی انسان ها با هر رنگ و نژادی در فطرت و غریزه خود به دنبال تحقق آن می گردند. عدالت زمانی برای افراد اهمیت بیشتری پیدا می کند که برای آن ها در زمینه مسائل حقوقی مشکلی ایجاد شده و منافع قانونی شان از این بابت تحت تاثیر قرار گرفته باشد. فرقی نمی کند که پرونده شما دارای موضوعی کیفری باشد یا ملکی، طلاق باشد یا تقسیم ارث؛ به هر حال برای احقاق حقوق خود و جاری کردن عدالت در دعاوی مطرح شده لازم است از وکلای حرفه ای و برجسته کمک بگیرید. فعالیت های مداوم وکیل در عرصه های حقوقی می تواند پلی برای رسیدن به ساحل آرامش و کسب پیروزی در محاکم قضایی باشد. جستجوی وکلای دادگستری کاربلد نیازمند صرف وقت و تحقیق بسیار است. از این رو، تیم مجرب مجله حقوقی برترین وکیل به دنبال معرفی بهترین وکیل تهران به شما عزیزان است.

بهترین وکیل تهران

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

توصیه های مهم که باید در انتخاب بهترین وکیل تهران جدی گرفته شود!

از آنجایی که مسائل حقوقی از پیچیده ترین مسائل در جامعه تلقی میشود، بر این اساس اشخاص توانایی و دانش حل دعاوی حقوقی خود را ندارند لذا ملزم به مشاوره گرفتن از افراد متخصص در این حوزه هستند که در غیر این صورت با اقدامات خودسرانه احتمال بروز دیگر مشکلات و طولانی شدن روند پرونده و حتی صرف وقت و هزینه ی زیاد را متحمل میشوند با روشن شدن این مبحث حال فرد به وکیل پایه یک دادگستری با سابقه و با تجربه نیاز دارد که در روند پرونده مفید ترین نتیجه را به موکل ارمغان آورد.

باید این موضوع را در نظر داشته باشید که همواره توجه به سابقه بهترین وکلای تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می تواند میزان تجربه ای که حقوقدان مورد نظر در اختیار دارد را برای شما نمایان کند. در واقع وکیل در طی سال های متمادی پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را قبول کرده و به حل و فصل آن ها پرداخته است. این موضوع باعث شده است تا وکیل نکات مهمی را از حل این مشکلات به دست آورد. در واقع وکیل می تواند از این تجربه ها در بازگشایی گره های موجود در پرونده شما نیز استفاده کند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

از سوی دیگر باید به این موضوع دقت کنید که هر وکیل با هر تخصص و بازدهی نمی تواند به شما در عبور از مشکلات کمک شایانی داشته باشد. علم حقوق کاملا تخصصی است و تسلط بر تمامی بخش های آن غیر ممکن به نظر می رسد. ممکن است وکیلی در دعاوی خانواده متخصص باشد و وکیل دیگری بازدهی بیشتری در دعاوی کیفری از خود به نمایش بگذارد. در گام اول موضوع و نوع پرونده ای که در اختیار دارید را مد نظر قرار دهید و پس از آن به دنبال وکیل متخصص و با تجربه در آن زمینه باشید.

از دیگر خصوصیات بارز بهترین وکیل تهران که جزو خصوصیات انسانی بیشتر محسوب می شود انصاف در تعیین حق الوکاله و حق مشاوره قانونی خویش است. از آنجایی که حق الوکاله نرخ ثابتی ندارد و از طرف مراجع مربوطه به صورت ثابت تعیین نشده است و این مبلغ بین طرفین یعنی وکیل و موکل به صورت توافقی تعیین می شود. لذا با توجه به این نکته وکیل خوب تا جای ممکن توان مالی مراجع را رعایت میکند به حقوق خویش قانع است و در صورت شرایط ویژه ی موکل، بدون سوءاستفاده از این شرایط بیش از حق قانونی خود انتظار ندارد و در تعیین حق الوکاله منصف است.

بهترین وکیل تهران کدام است؟

بهترین وکیل تهران کیست؟

در ابتدای مقاله به توضیح برخی از ویژگی های بهترین وکیل تهران پرداختیم و در ادامه ی مطلب تعدادی از وکلای خبره تهران را که در کار خود حرفه ای هستند معرفی می کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید.

در شهر تهران وکلای بسیاری به امر وکالت مشغول اند و انتخاب یک نفر به عنوان بهترین وکیل از میان آنها کاری دشوار است. بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران در رشته حقوق یا فقه و حقوق و … تحصیل کرده اند و لذا اطلاعات دقیق و کاملی از قوانین و مقررات کشور دارند و به واسطه شغل خود همواره در حال مطالعه قوانین جدید هستند تا سریعا از قوانین تصویب شده جدید مطلع گشته و آگاهی خود را به روز کنند.

برای انتخاب بهترین وکیل در تهران باید به نکات بسیاری توجه کنید تا دچار خسارت های مالی بعد از آن نشوید. حتما به وکیلی مراجعه کنید که دانش و تجربه کافی در زمینه پرونده شما داشته باشد. با یک پرس و جوی ساده از موکلین دیگر می توانید به این نتیجه برسید که وکیل انتخابی برای پرونده شما مناسب است یا خیر!

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکلای تهران را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای تهران همراه برترین وکیل باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل تهران ⚖️ + شماره تلفن ☎️️ و آدرس

دکتر امین گلریز

دکتر امین گلریز وکیل تهران

آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکلای کشور می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09121691987
شماره تماس دفتر: 22418581 – 26806503 – 22417636 – 22414989 – 22413735 – 22412858
آدرس دفتر دکتر امین گلریز: زعفرانیه (سه راه زعفرانیه)، ابتدای خیابان آصف (اعجازی)، برج امین، طبقه 7، واحد 703


مسعود اسلامی مهر

آقای مسعود اسلامی مهر وکیل تهران

آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مشاور حقوقی از کانون وکلاء مرکز می باشند. با 22 سال سابقه کار وکالت و به عنوان رئیس هیأت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری صلح صدرا افتخار دارند با اتکاء به تجربه طولانی در شرکت های متعدد دولتی و خصوصی و نیز انجام بسیاری از پرونده های قضایی خاص با ارائه خدمات مشاوره ای و وکالتی در دعاوی حقوقی و تجاری و پرونده های کیفری و به ویژه در امور ملکی همکاری نمایند.

از جمله خدمات ایشان عبارتند از:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

از مهمترین اهداف آقای اسلامی مهر به عنوان رییس موسسه حقوقی و داوری بین الملل صلح صدرا، ایجاد صلح و سازش بین اشخاص و انجام داوری در کلیه زمینه های حقوقی و تجاری می باشد.

برای اعطای وکالت به آقای مسعود اسلامی مهر، یکی از وکلای خوب تهران می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن همراه: 09121932428
تلفن تماس: 021264137660212641376302126413112
نشانی: تهران، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک 38، واحد 2


محمد حاجیلو

محمد حاجیلو وکیل تهران

آقای محمد حاجیلو از بهترین وکلای پایه یک دادگستری ، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که با داشتن سابقه کافی و درخشان، به موکلین خود در زمینه حقوقی و کیفری خدمات ارائه می دهند و به صورت تخصصی در زمینه پرونده های تجاری و ملکی در حال فعالیت هستند.

سوابق ایشان عبارت اند از:

 • وکیل متخصص در امور ملکی
 • وکیل متخصص در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قرادادهای تجاری و بازرگانی
 • متخصص در امور تجاری و ورشکستگی
 • داوری در تمام قراردادهای داخلی میان اشخاص و شرکت ها
 • تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
 • متخصص در جرایم اقتصادی
 • وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مربوط اسناد تجاری
 • همچنین ارائه خدمات تخصصی در سایر امور حقوقی و کیفری اعم از: خانواده ، کلاهبرداری و جعل اسناد ، انحصار وراثت،مصادره و….

برای اعطای وکالت به آقای محمد حاجیلو، یکی از وکلای خوب تهران میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09121275588
شماره تماس دفتر: 28425688-021
آدرس دفتر آقای محمد حاجیلو: ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه یازدهم (دامغانی)، پلاک 38 ، واحد 2


مونا ترابی

مونا ترابی وکیل تهران

مونا ترابی وكيل پايه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز با بيش از ١٠ سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايرانی، كارشناس ارشد حقوق خصوصی و مديريت موسسه حقوقی بين المللی عدالت آريايی با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متبحر در پرونده های متعدد كيفری و ملكی و … افتخار دارد با ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی در موارد ذيل اقدام نمايد:

 1. وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 2. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 3. وکالت در دیوان عالی کشور
 4. داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 5. وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 6. تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس خانم ترابی: 09121979750
شماره تلفن دفتر وکالت: 22097090
آدرس دفتر وکالت:
1. سعادت آباد، سرو غربی، نرسيده به ميدان كتاب، پ١٢٩، ط٥، واحد ٥٠٥
2. ظفر، نفت(مصدق)شمالی، خيابان دامغانی(١١)، پ٣٨، واحد٢


سهیلا عرشی

سهیلا عرشیبا بهترین وکیل تهران

سرکار خانم سهیلا عرشی بهترین وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و یکی از بهترین وکیل ها در تهران بشمار می آید ایشان توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده و رضایت موکلان خود را جلب کند.

شماره تماس: 02188325147
آدرس: تهران، میدان هفتم تیر، خیابان کریمخان (نرسیده به خیابان سنایی)، پلاک ۱۰۳، طبقه سوم، واحد ۹.


بهاره فیض

بهاره فیض وکیل تهران

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات کیفری، ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

از جمله خدمات خانم بهاره فیض عبارتند از:

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، هبه، اجاره و ….
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز،مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی …
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …
 • متخصص در تنظیم قرارداد ها اعم از قرارداد بیع، اجاره ، ارائه خدمات،شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید، لایسنس و ..
 • متخصص در دعاوی تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی،ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و…

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09124478815
آدرس:
تهران، خیابان وحید دستگردی(ظفر)، خیابان مصدق شمالی(نفت شمالی)، خیابان دامغانی(یازدهم)، پلاک38، واحد 2


دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690


دکتر علیرضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر وکیل تهران

دکتر علیرضا صالحی فر، عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری می باشد.

دکتر صالحی فر، دارای تالیفات متعدد علمی حقوقی بوده و بارها از ایشان به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت به عمل آمده است.

تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود در سراسر کشور می باشد.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر علیرضا صالحی فر می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09120567200 09120567300
آدرس دفتر:
تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک ۴ (ساختمان مهرداد)، طبقه ۴، واحد ۱۰


دکتر روح اله کریمی

دکتر روح اله کریمی وکیل تهران

آقای دکتر روح اله کریمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، استاد دانشگاه و دارای دکترای تخصصی حقوق خصوصی می باشند.

برخی سوابق حرفه ای آقای دکتر روح اله کریمی عبارتند از:

 • قريب دو دهه وکالت تخصصي انواع دعاوی حقوقي و كيفري در کلیه مراجع قضایی بدوی و تجدیدنظر، دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • وكيل و مشاور حقوقی شرکت های تجاری و صنعتي بزرگ كشور از سال ١٣٨٦ تا كنون
 • كسب آرای متعدد در انواع پرونده های حقوقی و كيفری به نفع موكل
 • تدریس دروس تخصصی حقوق در دانشگاه های استان تهران
 • مدرس كارگاه های آموزشي فنون دفاع در دادگاه و تكنيك های تنظيم دادخواست و شكواييه
 • نويسنده كتاب فنون سخنوری و دفاع در محاكم قضايی

خدمات قابل ارائه در دفتر وکالت ایشان:

قبول وكالت انواع دعاوی شما با موضوعات حقوقی از قبیل ملک و سرقفلی، ثبتی، تنظیم سند، فسخ و ابطال، ارث و تقسیم ترکه، وصیت، انواع مشاركتها، چک و سفته، بانکی و بیمه، شرکتها، سرمایه گذاريها، شهرداری، وقف، ماليات، خانواده، مهريه، طلاق، نفقه، حضانت، امور محجورین و ساير دعاوی حقوقی.

همچنین قبول وکالت در انواع دعاوی كيفری از قبیل قتل عمد ، قتل غير عمد، آدم ربايی، تجاوز به عنف، محاربه، افساد في الارض، قاچاق كالا، مواد مخدر، جرايم مالی، خیانت در امانت، جعل، استفاده از سند مجعول، كلاهبرداری، تحصيل مال از طريق نامشروع، فرار از دین، اختلاس و ارتشاء، جرايم رايانه ای، خيانت، روابط نامشروع، تهمت و افترا، ضرب و جرح، توهين و فحاشی، ورود به عنف، تبانی، دیه و ساير دعاوی كيفری.

مشاوره در زمينه تنظيم انواع قراردادهای پیمانکاری، قراردادهای مالي، صنعتي، بازرگانی، انواع روابط مالی فی مابين اشخاص، شركتهای تجاری و مجامع، مشاركتها، سرمايه گذاريها و انواع مناقصه و مزایده، خريد و فروش، املاك و سرقفلی، اختلاف بين شركا، خانواده، تقسيم تركه، ارث، اختلاف بين وراث، امور مالياتی، بيمه و تامين اجتماعی، روابط كارگر و كارفرما، تنظيم انواع قراردادها با طرفهای خارجی در تمام زمينه های همكاری.

در دفتر وکالت ایشان، تیمی مجرب از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی نیز با هماهنگی و همکاری مستقیم دکتر روح اله کریمی، موکلین را در نیل به مقصود و احقاق حق یاری می کنند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای دکتر روح اله کریمی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 0912330050709909390217
آدرس دفتر وکالت: تهران، میدان ونک، بین چهارراه آفریقا و گاندی شمالی، پلاک 59، طبقه 4، واحد 17


دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل تهران

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002


دکتر علی رفیعی

دکتر علی رفیعی بهترین وکیل تهران

دکتر علی رفیعی، وکیل پایه یک دادگستری، دکتری حقوق دانشگاه تهران و فارغ التحصیل ارشد حقوق از دانشگاه تهران با سابقه طولانی و وکالت بیش از صدها پرونده حقوقی، کیفری و خانواده، ملکی، علائم تجاری و … با داشتن رزومه علمی و کاری با تالیف کتب متعدد در زمینه های مختلف حقوقی و تحصیل آرای موفق متعدد قضایی در عرصه داخلی و پرونده های بین المللی فعالیت دارند.

ایشان مدیر حقوقی سامانه و اپلیکیشن حقوقی الو وکیل، به نشانی alovakil.com و همچنین مدیر دفتر حقوقی موکل می باشند. جهت ارتباط با دفتر وکالت دکتر علی رفیعی کافیست از طریق تماس تلفنی یا شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار نمایید. جهت کسب اطلاع بیشتر در خصوص دعاوی علایم تجاری به دفتر وکالت دکتر رفیعی مراجعه فرمایید.
با نصب اپلیکیشن الو وکیل، هرجا و هر زمان با وکیل خودت در ارتباط باش.

برخی از سوابق و تخصص دکتر رفیعی:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی
 • دکتری حقوق دانشگاه تهران و فارغ التحصل ارشد حقوق دانشگاه تهران
 • مشاوره و وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، چک، شرکتها
 • تخصص و وکالت در امور شرکتها، وزارت نیرو، مخابرات ، و…
 • وکالت در زمینه علائم تجاری، طرح صنعتی، اختراعات و کپی رایت
 • مولف کتب مختلف حقوقی و مدرس
 • تنظیم دادخواست، شکواییه و لوایح حقوقی، تنظیم قرارداد و…
 • مدیر حقوقی الو وکیل و دفترحقوقی موکل
 • تالیف مقالات و مصاحبه های متعدد تلویزیونی و رادیویی

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای دکتر رفیعی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09124447724
تلفن ثابت: 02186044219
آدرس دفتر:
تهران، خیابان مطهری، بعد از مترو فتح، خیابان علی اکبری، خیابان نقدی، پلاک 17، طبقه 3


رضا انصاری

رضا انصاری بهترین وکیل تهران

آقای رضا انصاری وکیل پایه یک‌دادگستری ‌و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش پژوه دکتری فقه و اصول هستند. ایشان سابقه درخشانی در به‌ ثمر نشاندن پرونده های مختلف حقوقی و‌ کیفری دارند. وکیل رضا انصاری سابقه تدریس دروس مختلف علمی فقهی و اصولی را دارند. ایشان سابقه تدریس در دانشگاه کانون‌ وکلا را دارا می‌باشند. یکی‌ از شاخصه های آقای رضا انصاری تبحر‌ کافی در علم فقه است که در پرونده های مختلف کیفری و‌ حقوقی موجب تمایز ایشان گردیده است.

دفتر وکالت رضا انصاری با بهره گیری از وکلای متبحر در زمینه های ذیل، خدمات حقوقی ارائه می‌دهد:

 • وکالت در دعاوی ملکی شامل الزام به تنظیم سند رسمی، افراز و دستور فروش، خلع ید و دعاوی تصرف، دعاوی موجر و مستاجر و تخلیه و …
 • وکالت در دعاوی مالی و قراردادی شامل مطالبه وجه، اسناد تجاری، شرکت های تجاری و …
 • وکالت در پرونده های کیفری شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، مزاحمت، قتل، قاچاق، مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی، جرایم منافی عفت و …
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل دعوای طلاق، حضانت، نفقه، اجرت المثل، مهریه و …
 • داوری در قراردادهای داخلی
 • تنظیم قراردادها و ایجاد سازش

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رضا انصاری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09127032480
آدرس دفتر1: تهران، سعادت اباد، انتهای بلوار حق شناس، برج دنا، واحد ۴۱
آدرس دفتر2: تهران، خیابان شریعتی، نبش پل سیدخندان، ساختمان آفتاب، ط اول، واحد ۴


مزیت اخذ بهترین وکیل تهران برای پرونده

«وکیل کار بلد و با تجربه » گفتاری محاوره ای ست که در انتخاب وکیل در بین افراد رایج شده است، به صورتی که این حیطه در جامعه می تواند همانند انتخاب پزشک حساسیت داشته باشد، زیرا این مسئله با زندگی و سرنوشت فرد ارتباط دارد. در جهت ارزش دهی به مسئله ی حقوقی افراد، وکلایی با سابقه ی درخشان برای حفاظت از حقوق قانونی افراد فعالیت می کنند.

بهترین وکیل در تهران از وکلای حاذق، خبره و برتر کشور می باشد که به صورت کاملا حرفه ای و ارائه ی وکالت تخصصی نسبت به دعاوی قضایی افراد اقدام می کنند و برای حفاظت از حقوق قانونی افراد می جنگند. با دادن خدمات مطلوب و توجه به نیازهای مراجعین با جدیت تمام و بهره گیری از ظرفیت بالا نسبت به پرونده های حقوقی اقدام می کنند.

با بهره گیری از دانش روز در وکالت و جسارت و فن بیان در حوزه حقوق وکالت شمارا در پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، تنظیم قراردادها و … بر عهده می گیرند. و اشخاص با انتخاب یک وکیل خوب در تهران می توانند بهترین تصمیم را در رابطه با مسائل حقوقی خود اتخاذ کنند و سرنوشت حقوقی و قضایی پرونده خود را رقم بزنند.

زمانی که برای حل پرونده ای به بهترین وکیل تهران مراجعه می کنید، اولین مزیت آن این است که شما را از میزان موفقیت و عاقبت پرونده مطلع می کند. شما می توانید در صورتی که احتمال پیروزی تان در پرونده بسیار کم می باشد به دنبال جمع آوری ادله و مدارکی جهت اثبات باشید و درصد پیروزی را بالا تر ببرید. در مسیر جمع آوری مدارک، وکیل کمک شایانی به شما خواهد کرد.

مزیت دیگر داشتن وکیل در پرونده ها، این است که وکیل، بهترین، کوتاه ترین و کم هزینه ترین راه را برای حل پرونده و مسیر آن انتخاب میکند تا موکل دچار مشکلات مالی نگردد و سریع به نتبجه دلخواه برسد.

زمانی که وکالت پرونده تان را به وکیل واگذار می نمایید، دیگر نیازی به حضور شما در مجامع قضایی نمی باشد و وکیل به نیابت از شما در جلسات دادگاه شرکت می کند و دفاعیات لازم را ارائه می دهد.

اگر شما نیاز به رضایت طرف مقابل داشته باشید، وکیل همواره تلاش می کند تا این رضایت را کسب نموده و شما را از خسارت های بعدی نجات دهد. این مورد یکی دیگر از مزیت های داشتن وکیل است چرا که مطمئنا برای شما سخت خواهد بود به دنبال کارهای دریافت رضایت و جلب نظر طرف مقابل باشید.

مزیت اخذ بهترین وکیل تهران برای پرونده

7 ویژگی بهترین وکیل تهران که بهتر است بدانید!

قبل از انتخاب وکیل باید اطلاعات کاملی نسبت به وی داشته باشید و مطمئن شوید که وکیل منتخب می تواند کارها و مشکلات حقوقی شما را به نفع پرونده تان حل کند. مثلا بهترین وکیل تهران با تجربه ای که در پرونده های مربوط به دعاوی مختلف دارد هنگام شکایت از شما و عدم وجود مدرک برای اثبات ادعای شما، وکیل خوب با توجه به تجربه ای که دارد از حقوق شما به بهترین نحو از راه های درست دفاع کرده و بی گناهی شما را به دادگاه ثابت میکند. در ادامه بیشتر در مورد ویژگی های وکلای مجرب توضیح می دهیم:

 • تحصیلات: اولین ویژگی بهترین وکیل تهران تحصیلات اوست، تحصیلات حقوقی یک وکیل به هر میزان بالاتر باشد، توانایی های وی نیز به همان نسبت بیشتر می شود و می تواند پیچیده ترین پرونده ها را به سرانجام مثبت برساند و رضایت موکل را جلب کند.
 • تخصص و مهارت: مهم ترین ویژگی بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران این است که در زمینه پرونده ای که قبول کرده، تخصص و مهارت کافی داشته باشد تا بتواند رای دادگاه را به نفع موکل خود تغییر دهد. زیرا رشته وکالت همانند رشته پزشکی یک حرفه ی تخصصی است و بهتر است وکیل به صورت تخصصی در یکی از رشته های حقوقی، کیفری، خانواده، مالی، ملکی فعالیت کند تا حین کسب تجربه در حوزه ی خاص درصد موفقیت پرونده های خود را بالا ببرد.
 • صداقت با موکل: ویژگی بعدی که بسیار مهم است، توضیحاتی است که وکیل در جلسه مشاوره به مراجعه کننده ارائه می دهد. بهترین وکیل تهران به دلیل تجربه و دانش حقوقی خود اطلاعات کاملی در خصوص انواع پرونده دارد و در زمان بررسی پرونده می تواند تخمین بزند که چه میزان امکان موفقیت پرونده در دادگاه وجود دارد، لذا ضروری است که با صداقت کامل این درصد را به موکل بگوید، چرا که برخی از پرونده ها به دلیل اینکه مدارکی برای اثبات ندارند و تمامی مدارک بر علیه آنان است، درصد موفقت بسیار کمی دارند.
 • در نظر گرفتن مصلحت موکل: یک وکیل مجرب در تهران باید در وهله اول مصلحت موکل خود را در نظر بگیرد به این صورت که اگر صلاح موکل در سازش با طرف مقابل پرونده است این مورد را بیان کند و زمینه را به گونه ای مهیا نماید که موجب سازش میان طرف مقابل پرونده و موکل خود شود.
 • فن بیان وکیل: طرز بیان و صحبت وکیل بسیار مهم است و جزء ویژگی های اساسی او محسوب می شود. وکلایی که فن بیان قوی و محکمی دارند، به دلیل این که گیرایی کلام آن ها بالاتر است بهتر می توانند از وقت کوتاه دادگاه به بهتربن نحو بهره برده و با صحبت های ضروری نظر قاضی پرونده را جذب کنند.
 • ارتباط با موکل: باتوجه به این موضوع که وکیل به نیابت از موکل در تمامی جلسات دادگاه حاضر می شود، لازم است موکل خود را از نتایج دادگاه مطلع سازد و ارتباط درستی با موکل داشته باشد، چرا که این حق قانونی موکل است تا از وضعیت پرونده خود آگاه شود.
 • تعهد کاری: ویژگی بعدی بهترین وکیل در تهران، تعهد کاری اوست. وکیل باید در قبال پرونده ای که پذیرفته و صحبت هایی که در جهت موفقیت پرونده به موکل خود گفته، عمل کند و مسئولیت پذیر بوده و پرونده را در نیمه های راه رها نکند؛ همانطور که میدانید این وکلای معرفی شده تا حد قابل قبولی پیگیری های درست و بجا از پرونده انجام داده اند.
بهترین وکیل در تهران

بهترین وکیل در تهران چه وظایفی بر عهده دارد؟

بنابر تعریف وکیل از آنجایی که وی مجوز وکالت و حضور در مراجع قضایی از جانب اشخاص دیگر را دارد لذا خدمات حقوقی را در سطوح کیفی بالایی ارتقا می دهد. به طور نمونه می توان به تخصص وکیل پایه یک دادگستری در مشاوره های تخصصی در رابطه با قوه قضاییه اشاره کرد که در تمام دپارتمانهای حقوقی اعم از خانواده، ملکی، تنظیم قراردادهای سازمانی تخصص و مهارت دارد.

لذا بهترین وکیل در تهران با قرار داشتن در چنین موقعیت اجتماعی پیچیده و حساس در حیطه شغلی خود موظف است در قبال اعتماد مراجعین به وی با دادن پرونده های قضایی خود به ایشان برای حل مسائل سرنوشت ساز شخص، به دانش گذشته ی خود بسنده نکرده و اطلاعات خود را با دانش نوین در این حوزه بروز نگه دارد تا دفاع موفقی داشته باشد و به مهارت و تخصص خود افزون کند.

از دیگر وظایف وکیل خوب در تهران مسئولیت پذیری و حس انسان دوستی وی در قبال پرونده های موکلین خود می باشد وکیل با دانستن اسرار پرونده با رازداری و حفظ اسرار پرونده نه تنها لطفی به موکل نمی کند بلکه در قبال ایشان مسئول است که با فاش شدن آن احتمال به خطر افتادن زندگی شخص وجود دارد و همچنین وکیل سعی میکند با دلسوزی و هم دردی از حجم اظطراب و استرس موکل خود بکاهد تا شخص بتواند خود را از این شرایط بحرانی نجات دهد.

وکیل پایه یک دادگستری در تهران یک مشاور حقوقی نیز می باشد که در وحله ی اول با دادن مشاوره ی صحیح سعی می کند مراجع را از همه ی جوانب پرونده مطلع کند تمام قوانین و تبصره ماده ها یی را که در رابطه با پرونده شخص لازم باشد را آگاه کند تا با آگاهی از روند پرونده خویش تصمیم بگیرد شاید با راهنمایی و مشاوره، مراجعین نیازی به گرفتن وکیل نداشته و با اقدامی درست و راهی ساده به نتیجه ی مطلوب برسند پس جزء وظایف وکلاست که اطلاعات کافی و مشاوره صحیح در اختیار مراجعین بگذارند.

حق الوکاله بهترین وکیل تهران و نحوه پرداخت آن چگونه است؟

یکی از مهمترین موضوعات برای افرادی که به دنبال وکیل خوب هستند، حق الوکاله یا دستمزد وکیل در تهران است. نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه و نحوه پرداخت حق الوکاله، از موضوعات دیگری است که برای اکثر افراد به وجود می آید. به طور کلی نمی توانیم مبلغ معین و ثابتی را برای حق الوکاله بهترین وکیل تهران در نظر بگیریم.

همانطور که گفتیم، مبنا و مبلغ مشخصی برای حق الوکاله وکیل وجود ندارد، بهترین وکیل تهران برای تعیین میزان دستمزد خود به نوع پرونده و میزان پیچیدگی های آن توجه می کند، برای حل برخی از پرونده های پیچیده ملکی، کیفری، قتل، قصاص و … به شرطی که پیچیده باشند، وکیل هزینه بیشتری دریافت می کند. زیرا نیاز است زمان بیشتری صرف نماید و جلسات بیشتری در دادگاه حاضر شود.

برای پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل در تهران، دو راه وجود دارد. برخی از وکلا هزینه را در ابتدای کار به طور کامل دریافت می کنند، اما عده ای از وکلای تهران مقداری از حق الوکاله مشخص شده را در ابتدا و الباقی را در اواسط کار دریافت می نمایند. لازم به ذکر است مقداری از هرینه حق الوکاله وکیل بابت تمبر مالیاتی و هزینه رفت و آمد حساب می شود زیرا هینه های اقامت وکیل در شهری دیگر بابت پیگیری پرونده و هزینه ایاب ذهاب و تمبر مالیاتی به عهده موکل است.

وکلا از هیچ نهاد و شرکت دولتی حقوقی دریافت نمی کنند و تنها راه درآمدزایی آنها از طریق وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … می باشد. بنابراین میزان دستمزد برای وکلا بسیار با اهمیت است. به طور کل حق الوکاله وکیل زمان عقد قرارداد و حتی قبل تر در زمان مشاوره حقوقی اعلام می شود و در صورتی توافق وکیل و موکل، قرارداد وکالت تنظیم شده و وکیل، پیگیری های پرونده را شروع می کند.

ویژگی های بهترین وکیل تهران

تفاوت های وکیل پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی

در این بخش از مقاله به توضیح موضوعی مهم می پردازیم که ممکن است سوال بسیاری از افراد بوده باشد:

می توان گفت اصلی ترین تفاوت وکیل و مشاور حقوقی در این است که مشاور حقوقی می تواند در شرکت ها استخدام شده و به امور قرارداد ها و … رسیدگی کند. در صورتی که یک وکیل می تواند دفتر وکالت دایر نموده و به صورت قانونی به کار وکالت بپردازد و در تمام مراجع قضایی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری حضور یابد.

وکیل پایه یک دادگستری به دلیل دوره کارآموزی و آزمون های دشواری که گذرانده است، از نظر قانون فردی باصلاحیت های لازم جهت وکالت در تمامی دعاوی می باشد. دو سال دوره کارآموزی برای وکلا بسیار پربار است و آن ها را با انواع پرونده ها آشنا می سازد. به همین سبب، بهترین وکلای تهران می توانند در انواع دعاوی دفاعیات لازم را به عمل آورند.

بیشتر مشاوره های فردی که مشاور حقوقی است، پیش از انجام کار و یا انعقاد قرارداد است، در صورتی که اکثر افراد پس از بروز مشکلات حقوقی و کیفری به وکیل مراجعه می کنند و وکیل پایه یک دادگستری وظیفه حل مشکل و دفاع از موکل خود در مراجع قضایی را بر عهده دارد.

کلام آخر

مجله حقوقی برترین وکیل به عنوان یک وب سایت حقوقی امیدوار است تا شما مخاطبان عزیز با مطالعه این مطلب توانسته باشید اهداف ترسیم شده خود را با انتخاب وکلای برجسته محقق نمایید. با بررسی خصوصیات بهترین وکیل تهران تلاش نمودیم تا تخصص و سابقه برخی از وکلای مطرح را بیان نماییم تا فرآیند انتخاب با سهولت بیشتری انجام شود. علاوه بر این، ویژگی های وکیل بررسی شد و جزئیات قرارداد وکالت مورد ارزیابی قرار گرفت. حالا بهتر است شما نیز دست به کار شده و نظرتان درباره مقاله بالا را در بخش دیدگاه بنویسید.

وکیل خوب در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین وکیل تهران سابقه بالایی در وکالت دارد و پرونده های بسیاری را با موفقیت حل کرده است بنابراین بهترین راه را برای موکل خود پیشنهاد می دهد.

میزان حق الوکاله وکیل در تهران چقدر است؟

این هزینه به عوامل بسیاری بستگی دارد و مقدار مشخصی برای آن تعیین نشده، یعنی هر وکیل با توجه به پرونده موکل خود هزینه حق الوکاله را مشخص می کند.

در چه دعاوی، وکیل می تواند به جای موکل خود در دادگاه حاضر شود؟

در تمامی دعاوی وکیل اجازه حضور در دادگاه به عنوان وکیل را دارد. اما گاهی قاضی درخواست می دهد تا فرد (متهم) شخصا در دادگاه حاضر شود.

4.5/5 - (24 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا