وکیل

10 تا از بهترین وکیل تهران【سال 1401】⚖️

معمولا زمانی که به مشکلات حقوقی، خانوادگی، مالی، کیفری و … برخورد می کنیم در جستجوی بهترین وکیل تهران هستیم و در تلاشیم تا با انتخاب یک وکیل باتجربه، رای دادگاه را به نفع خود تغییر دهیم. اما باید این نکته را هم بدانیم که زمان مراجعه به وکیل مهم است و مراجعه به وکیل در اواسط فرآیند پرونده، زمان مناسبی نیست. بهتر است وکیل بررسی پرونده را از همان ابتدا در دست داشته باشد تا آن را قانونی پیش ببرد. در این مقاله ده وکیل برتر تهران را معرفی خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه ما در سایت برترین وکیل باشید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

💯 فن بیان قوی برای دفاع از موکل خویش دارای بیان شیوا و رسایی باشد.
📚 اطلاعات و معلومات بالاوکیل باید شکوائیه و اقدامات قانونی لازم، نهایت هوش و کیاست را به کار برد.
❤️ امین و امانت دارمحرم اسرار باشد و اطلاعات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش فردی افشا نکند.
⚖️ تسلط بر تمامی قوانینمجرب ترین وکیل، کسی است که بر تمامی قوانین تسلط دارد.
👩‍⚖️ سابقه کاری بالاوکیل خبره دارای سابقه کاری بالایی در این زمینه می باشند.

ویژگی های بهترین وکیل تهران

قبل از این که وکیلی را انتخاب کنید باید اطلاعات کاملی نسبت به آن داشته باشید و مطمئن شوید که وکیل انتخابی می تواند کارها و مشکلات حقوقی تان را به نفع شما حل کند. مثلا بهترین وکیل کیفری تهران با تجربه ای که در پرونده های مربوط به دعاوی کیفری دارد زمانی که از شما شکایت شود و مدرکی برای اثبات نباشد، یک وکیل خوب در تهران از حقوق شما دفاع کرده و بی گناهی تان را به دادگاه ثابت می کند. در ادامه بیشتر در مورد ویژگی های وکلای مجرب می گوییم.

 • مهم ترین ویژگی وکیل پایه یک دادگستری تهران این است که در زمینه پرونده ای که قبول کرده، تخصص و مهارت کافی داشته باشد تا بتواند رای دادگاه را به نفع موکل خود تغییر دهد. زیرا رشته وکالت همانند رشته پزشکی یک حرفه ی تخصصی است و بهتر است وکیل در یکی از رشته های حقوقی یا کیفری فعالیت کند تا درصد موفقیت پرودنده های خود را بالا ببرد یعنی بهتر است تا در یکی از زمینه های خانواده، مالی، ملکی و کیفری فعالیت داشته باشند.
 • ویژگی بعدی که مهم است، توضیحاتی است که وکیل در جلسه مشاوره به مراجعه کننده می گوید. یعنی به دلیل دریافت حق الوکاله مراجعه کنندگان را وارد دعاوی حاشیه ای نکند. یک وکیل موظف است تا تمامی جوانب را توضیح دهد و افراد را کاملا آگاه کند و بعد از ارائه توضیحات اگر فرد قبول کرد، وکالت پرونده را برعهده بگیرد.
 • یک وکیل خیلی خوب و مجرب در تهران باید مصلحت موکل خود را در نظر بگیرد یعنی اگر صلاح موکل در سازش با سمت مقابل است این را بگوید تا موکل بیهوده زمان و هزینه خود را هدر ندهد.
بهترین وکیل تهران کدام است؟

بهترین وکیل تهران کدام است؟

برای این که بهترین وکیل تهران را انتخاب کنید باید تحقیق و بررسی های زیادی انجام دهید تا یکی از مجرب ترین و کاربلدترین وکلای تهران را انتخاب نمایید.

در برخی از مواقع یکی از نزدیکان وکیلی را معرفی می کند در این صورت می توانید با خیال راحت کارهای حقوقی و کیفری را به وکیل بسپارید اما اگر فردی را نمی شناسید ما در این مقاله بهترین وکلای تهران را معرفی خواهیم کرد. در ادامه مقاله بهترین وکیل تهران همراه ما باشید تا 10 تا از وکلای مجرب را معرفی کنیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

جناب آقای گودرز افتخار جهرمی

آقای گودرز افتخار جهرمی

آقای دکتر گودرز افتخار جهرمی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز هستند که به کار وکالت مشغول هستند. ایشان حقوقدان، عضو سابق هیئت علمی مرکز، رئیس سابق دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، عضو سابق شورای نگهبان، مدیر و مسئول مجله حقوقی دفتر خدمات حقوق بین الملل، مدیر و مسئول انجمن ایرانی، مدیر و مسئول داوری و … بوده اند.

آثار تالیفی و تحقیقی دکتر جهرمی:

 • مقدمه ای بر مطالعات تطبیقی حقوق
 • انواع جزوه های درسی حقوق
 • بررسی تطبیقی شورای نگهبان و شورای قانون اساسی در فرانسه
 • مقاله های حقوقی متعدد که در نشریه های حقوقی داخلی به چاپ رسیده است
 • دیوان داوری دعاوی ایران-ایالات متحده و عملکرد آن در در قلمرو حقوق بین الملل

آدرس دفتر دکتر جهرمی: تهران، فرمانیه شرقی، خیابان شهید عسکریان، پلاک 29، واحد 1

جناب آقای حامد نجفی

آقای حامد نجفی

دکتر حامد نجفی از وکلای پایه یک دادگستری تهران هستند که در زمینه وکالت بیشتر از 12 سال سابقه دارند، ایشان استاد دانشگاه علامه طباطبایی می باشند و یکی از پژوهشگران برتر و پژوهشگر بین المللی مجله JCR دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن هستند.

افتخاراتی که ایشان به دست آورده اند:

 • دریافت تائیدیه پژوهشی از سوی پروفسور مارک لملی (استاد بزرگ حقوق آمریکا در دانشگاه استنفورد)
 • دریافت تائیدیه پژوهشی از طرف مجله JCR دانشگده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا
 • دارای مقاله تایید شده در مجله با نمایه معتبر بین المللی اسکوپوس در مجله حقوق مالکیت فکری هند
 • پژوهشگر موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران و پژوهشگر بین المللی حوزه حقوق مالکیت فکری
 • انتخاب شده به عنوان مشاور حقوقی وزارت بهداشت

آدرس دفتر دکتر نجفی: تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 493، طبقه 3

شماره تماس: 09122339015

جناب آقای حمیدرضا کاکاوند

آقای حمیدرضا کاکاوند

آقای حمیدرضا کاکاوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی می باشند که در زمینه وکالت بیشتر از 18 سال سابقه و در زمینه انجام امور تخصصی وکالت بانک صادرات دارای 10 سال سابقه هستند. تخصص ایشان در مورد دعاوی مربوط به امور بانکی و موسسات مالی و اعتباری است. ایشان موفق به دریافت مدرک کارشناسی حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی شده اند.

فعالیت های ایشان:

 • انجام دعاوی حقوقی به صورت گروهی در تمامی زمینه های حقوقی، خانوادگی، ثبتی، کیفری، ثبت احوال، ثبت اسناد، بیمه های کارگر و کارفرما مانند خدمات درمانی و تامین اجتماعی و …

آدرس دفتر آقای کاکاوند: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس، بعد از خیابان ولیعصر، جنب املاک ماندگار، پلاک 43، طبقه 4، واحدهای 7 و 8

شماره تماس: 09121591023

جناب آقای مهرداد نادعلی

آقای مهرداد نادعلی

آقای مهرداد نادعلی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری و متخصص پرونده های حقوقی، کیفری، دادگاه انقلاب دیوان عالی، دیوان عدالت اداری و شهرداری ها هستند. ایشان بیشتر از 8 سال سابقه وکالت و 4 سال سابقه مدیریت حقوقی دارند.

فعالیت ها ایشان در چه زمینه هایی است؟

 • در زمینه حقوقی: چک، وصول مطالبات، خلع ید، تنظیم قراردادها، توقیف اموال، تخلیه و …
 • در زمینه کیفری، چک، جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح و …

آدرس دفتر آقای نادعلی: تهران، اشرفی اطفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

شماره تماس: 09126233591

سرکار خانم زهره محمد آبادی

خانم زهره محمد آبادی

خانم زهره محمد آبادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در انجام امور مربوط به دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده، ارث و تقسیم ترکه هستند. ایشان موفق شده اند تا رتبه 12 کانون وکلای دادگستری مرکز را کسب کنند و همچنین رتبه 21 قضاوت و رتبه 33 ارشد حقوق خصوصی را از آن خود کرده اند. از دیگر ویژگی های خانم محمدآبادی تدریس جزا و کیفری دانشگاه علم و فرهنگ تهران و ارائه مقاله های بسیاری در زمینه حقوق مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری می باشد.

آدرس دفتر خانم محمدآبادی: تهران، نیاوران، خیابان شهید باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 69، واحد 9

شماره تماس: 09125435981

سرکار خانم نسرین طافی

خانم نسرین طافی

خانم دکتر نسرین طافی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه ی قضائیه هستند. ایشان دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی می باشند و سوابق شان تدریس در دانشگاه شوشتر، دزفول و شوش بوده است. خانم طافی تا به الان 10 سال سابقه دارند و موفق شده اند تا بیشتر از 350 پرونده موفق داشته باشند.

سوابق خانم طافی:

 • مشاور حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده اند.
 • نویسنده کتاب و مقالات متعدد حقوقی بوده اند.
 • عضو سازمان بسیج حقوقدانان می باشند.
 • دارای گواهی تخصصی در امور اراضی، امور بانکی و تجاری

آدرس دفتر خانم طافی: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

سرکار خانم مونا ترابی

خانم مونا ترابی

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند که در زمینه وکالت بیشتر از 10 سال سابقه موفق دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

فعالیت های حقوقی ایشان در زمینه های زیر می باشد:

 • وکالت در تمام دعاوی حقوقی از جمله ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، ابطال قرارداد، خلع ید و …
 • وکالت در تمام دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، پولشویی، قتل، جرایم رایانه ای، جرائم پزشکی و …
 • داوری در تمام قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • و …

آدرس دفتر خانم ترابی: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 09121979750

سرکار خانم بهجت مشفق

سرکار خانم بهجت مشفق

خانم مشفق از وکلای پایه یک دادگستری تهران هستند که در سال 1382 موفق به کسب رتبه 7 در آزمون ورودی کانون وکلا شدند. ایشان از سال 1385 به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به کار هستند همچنین مسلط به زبان انگلیسی در مکاتبه و محاوره می باشند. حدود 600 پرونده در زمینه های دعاوی کیفری، حقوقی، خانوادگی و ثبتی توسط ایشان حل شده. فعالیت تخصصی ایشان بر روی پرونده های کشتیرانی در زمینه حقوق دریایی و حمل و نقل بین الملی است.

سوابق ایشان:

 • وکالت در شرکت تاید واتر خاورمیانه
 • وکالت در مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد
 • وکالت در شرکت راهبران بندر فریدونکنار
 • وکالت در شرکت کشتیرانی خدمات ساحلی ایران
 • و …

آدرس دفتر: تهران، میدان شیخ بهایی، ضلع شمال غربی میدان، برج صدف، پلاک 2، طبقه 9، واحد 96

شماره تماس: 09124405140

سرکار خانم نرگس رستمی

سرکار خانم نرگس رستمی

سرکار خانم رستمی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند و در زمینه های حقوقی و کیفری پرونده های مختلفی را پذیرفته اند و سابقه ای 17 ساله در وکالت دارند. ایشان آماده پاسخگویی به هرگونه سوال در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی بوده و بهترین راه حل ها را به موکل خود ارائه می دهند. سوابق ایشان شامل فعالیت در مجموعه مدرسان شریف، شرکت آواژنگ، شرکت تایلندی هایک ویژن در ایران، شرکت گیگا بایت در ایران و شرکت مینو به عنوان مشاور و وکیل بوده است.

آدرس دفتر: تهران، بزرگراه ستاری، روبروی کوروش، پایین تر از پیامبر غرب، نبش پنجم شرقی، پلاک 80، مجتمع گلها، طبقه همکف

شماره تماس: 09125008288

بهترین وکلا چه وظایفی بر عهده دارند؟

زمانی که برای حل مشکل خانوادگی، حقوقی، کیفری و … بهترین وکیل خانواده در تهران را انتخاب می کنید باید بدانید که دقیقا چه وظایفی بر عهده ی او است و موظف به انجام چه کارهایی است. یک وکیل خوب در تهران باید به مراجعه کنندگان درباره ی موارد قانونی، مشاوره های لازم را ارائه دهد. بعد از این که پرونده ای را قبول کرد باید به جای موکل خود در دادگاه حاضر شده و از حقوق او دفاع نماید و در صورت نیاز به ارائه اسناد و مدارک برای جمع آوری آن ها تلاش کند.

بهترین وکلا چه وظایفی بر عهده دارند؟

همچنین یک وکیل باید پیش نویس ها، نامه ها و قراردادها را برای درج در پرونده و پیشبرد امور قضایی موکل خود تهیه نماید. وکلا برای پیشبرد بهتر کارهای موکل باید مدارک مربوط به پرونده را جمع آوری کرده و برای دفاع از موکل آن را به دادگاه ارائه دهند و برای اطلاعات بیشتر و بررسی پرونده موکل خود در جلسات و مذاکره ها شرکت کنند و همواره با موکل خود در ارتباط باشد.

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل تهران همراه ما بودید. در این مقاله 10 وکیل مجرب را معرفی کردیم تا اگر به دنبال وکیل هستند انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله گفتیم که بهترین وکیل چه ویژگی هایی دارد و توضیح دادیم که وکلا چه وظایفی برعهده دارند. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

وکلای مجرب چه ویژگی هایی دارند؟

بهترین وکیل تهران سابقه بالایی در وکالت دارد و پرونده های بسیاری را با موفقیت حل کرده است بنابراین بهترین راه را برای موکل خود پیشنهاد می دهد.

میزان حق الوکاله وکیل ها چقدر است؟

این هزینه به عوامل بسیاری بستگی دارد و مقدار مشخصی برای آن تعیین نشده، یعنی هر وکیل با توجه به پرونده موکل خود هزینه حق الوکاله را مشخص می کند.

در چه دعاوی، وکیل می تواند به جای موکل خود در دادگاه حاضر شود؟

در تمامی دعاوی وکیل اجازه حضور در دادگاه به عنوان وکیل را دارد. اما گاهی قاضی درخواست می دهد تا فرد (متهم) شخصا در دادگاه حاضر شود.

4.5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی هستم نویسنده در مجله برترین وکیل، من در این وبسایت سعی در معرفی وکلای ایران و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات تان را با من به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا