ملکیوکیل

✅ 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز ⚖️【سال1403】

امروزه بسیاری از پرونده های موجود در دادگاه های شهر اهواز، جزو مسائل ملکی می باشند. چه بسا افرادی که به دلیل عدم مشاوره و آشنایی صحیح در مباحث حقوقی، طی مسیر دادخواهی خود دچار سردرگمی شده اند. خوشبختانه همواره وکلای موفق و دلسوزی در عرصه مسائل ملکی حضور دارند که اشخاص را در این امور یاری نمایند. جهت سهولت کار شما عزیزان در این مقاله اهتمام ورزیده ایم تا 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز را به همراه شماره تماس و آدرس معرفی کنیم. با ما در سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در اهواز

بهترین وکیل ملکی در اهواز کیست؟

دعاوی ملکی از اختلافاتی هستند که می توانند به راحتی حل شوند و یا دچار یک مسیر دشوار و طولانی می گردد. برای پرونده هایی که دارای حساسیت و احتمال تضرر مالی سنگین وجود دارد، همواره وجود مشاوری خبره حس می شود.

در انتخاب بهترین وکیل ملکی در اهواز باید به چندین نکته توجه داشت تا بتوان نتیجه ی مطلوبی را از دادخواهی خود گرفت. یکی از مهم ترین ویژگی های فردی که شما می توانید به عنوان وکیل به وی اعتماد کنید، تسلط بر قوانین و آگاهی کافی می باشد. از عواملی که سبب آگاهی مشاور می گردد، کسب تجربه کافی در امور ملکی است.

از موضوعاتی دیگری که باعث دفاع پیروزمندانه وکیل می گردد، فن بیان و مهارت های ارتباطی اوست. همچنین دقت کنید، وکیل انتخابی شما فردی امانت دار، صادق و پایبند به زمان باشد چرا که در مسائل ملکی تمامی این پارامتر ها اثرات بسزایی در روند پرونده دارند.

مشاوره آسان با  بهترین وکیل اهواز  را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💵:dollar::dollar:هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
💹درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اکنون سعی کرده ایم شما را با 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز آشنا کنیم. جهت کسب شماره تماس و آدرس وکلای خبره و خوب شهرتان با ما در این مقاله همراه باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز را بشناسید! ⚖️

یعقوب ایمری اسکندری

جناب آقای یعقوب ایمری اسکندری

جناب آقای ایمری از وکلای پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشند. ایشان دارای مدرک دکترای حقوق به همراه 20 سال حضور فعال در حوزه وکالت پرونده های ملکی هستند. وکیل ایمری با توجه به تجربه و سواد بالایی که دارند همواره توانسته اند قدم های موثری جهت رفع مشکلات موکلین خود بردارند.

افرادی که آقای ایمری را به عنوان مشاوری حقوقی خود برگزیده اند، به ویژگی هایی همچون فن بیان خوب، تسلط و مهارت کافی، صداقت و کارکشته بودن در ایشان اشاره می کنند. از این رو می توان جناب آقای یعقوب ایمری اسکندری را جزو وکیل ملکی شایسته در اهواز معرفی کرد.

آدرس دفتر: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان حجت، بین زیتون و حجت، جنب بانک پارسیان، واحد 130، طبقه 3

شماره تماس: 09161113280


دکتر سید ایمان موسوی

دکتر سید ایمان موسوی وکیل ملکی در اهواز

دکتر سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۳ سال سابقه و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه های مختلف دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و … که به لطف خداوند باریتعالی دربیش از ۹۹ درصد پرونده ها مورد وکالت موفقیت آمیز به پایان رسانده است.

از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده شما و ارائه راهکار با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی ست.

از دیگر شیوه های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است بطور مثال در دعاوی پیچیده اراضی منابع طبیعی و تصادفات و … بهره مندی از نظرات کارشناسان متبحر و با تجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی ست.
ایشان به گونه ای به شما مشاوره میدهد که بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید. جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09163138751
لطفا جهت رزو تایم ملاقات به شماره فوق پیامک بدهید.
آدرس دفتر: 
خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی نبش پودات، مجتمع صدرا، طبقه چهارم


مریم گودرزی

سرکار خانم مریم گودرزی

خانم مریم گودرزی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی به همراه 17 سال تجربه در زمینه ی وکالت پرونده های ملکی، سوابق ارزشمندی را کسب کرده اند. آگاهی و تسلط خانم گودرزی همواره موجب رضایت موکلین گشته است.

وکیل گودرزی همواره سعی داشته اند با فن بیان خوب، اطلاعات به روز، صداقت و شکیبایی جهت پیگیری پرونده های ملکی، نتیجه مطلوبی را برای موکلین خود به ارمغان بیاورند. لذا سرکار خانم مریم گودرزی میان افراد، به عنوان وکیل ملکی خوب در اهواز شناخته می شوند.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان کیانپارس، بین 18 و 19 غربی، مجتمع رامین، واحد 15

شماره تماس: 09163078571

امیر کروشاوی

جناب آقای امیر کروشاوی

آقای امیر کروشاوی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 15 سال سابقه کار درخشان در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل ملکی می باشند. تجربه و تسلط جناب کروشاوی موجب پیش رفتن روند پرونده افراد به بهترین شکل ممکن می شود.

وکیل کروشاوی همواره سعی داشته اند با صداقت، مهارت ارتباطی بالا، پایبندی به زمان و امانت داری موکلین خود را در طی مسیر پیچیده مسائل ملکی راهنمایی کنند. با توجه به رضایت افراد، جناب آقای امیر کروشاوی را می توان از وکیل ملکی خبره در اهواز به شمار آورد.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع وکلا، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09166110390

مژگان خدری

سرکار خانم مژگان خدری

خانم مژگان خدری وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و 13 سال حضور فعال در عرصه وکالت، سوابق موثری را در پرونده های ملکی دارا هستند. وکیل خدری با سواد بالا و تسلط کافی امور مربوطه را با توجه به اسناد و مدارک پیگیری می کنند تا نتیجه قابل قبولی را برای موکل خود اخذ نمایند.

محوریت کار خانم مژگان خدری بر صداقت، امانت داری، پایبندی به زمان و شکیبایی است. رضایت موکلین از سرکار خانم مژگان خدری موجب شده تا به عنوان یکی از وکیل ملکی خوب در اهواز معرفی شوند.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه سوم

شماره تماس: 09169828703

صادق دادک

جناب آقای صادق دادک

آقای صادق دادک وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز است. ایشان با مدرک کارشناسی علوم قضایی به همراه 14 سال سابقه کاری موثر در عرصه وکالت، توانسته اند پرونده های ملکی بسیاری را به نتایج مطلوب خود برسانند. تجربیات و آگاهی کامل آقای دادک سبب راهنمایی های موثر ایشان می شود.

مهارت ارتباطی بالا، صداقت، شکیبایی و تلاشگری وکیل دادک، موجب شده تا همواره افراد زیادی برای دادخواهی مسائل ملکی خود، ایشان را به عنوان وکیل مدافع خود برگزینند. از این رو جناب آقای صادق دادک را می توان به عنوان وکیل ملکی خوب در اهواز معرفی کرد.

آدرس دفتر: اهواز، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

شماره تماس: 09163002838


انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی می توانند بر اساس معیارها و پارامتر های مختلفی تقسیم بندی شوند اما از مهم ترین آن ها می توان به 3 دسته، حقوقی، کیفری و ثبتی اشاره کرد. در ادامه به توضیح مختصری از هرکدام در سایت برترین وکیل می پردازیم.

دعاوی ملکی حقوقی، دارای بیش ترین پرونده ها در دادگاه ها است. برای این گونه دعاوی، پیش بینی قانونی در نظر گرفته شده است که با توجه به آن ها، تجزیه و تحلیل های در ارتباط با پرونده، به امور حقوقی آن پرداخته می شود.

چند تا از مهم ترین دعاوی ملکی حقوقی عبارت اند از:

  • دعوی فسخ قراردادها (مختص قرارداد های دارای نقض قانونی)
  • دعوی الزام تنظیم سند رسمی برای املاک
  • دعوی الزام به دریافت پایان کار (مختص ساختمان های تکمیل شده و مورد تایید کارشناس ساخت و ساز)

دعاوی ملکی کیفری، مربوط به کلاهبرداری، رسیدگی به تخلفات عمدی و ارتکاب جرم می باشد. اظهار سهل انگاری یا عدم اطلاع در این نوع پرونده ها مورد تایید قاضی نیست همچنین این گونه پرونده ها می توانند دارای شاکی خصوصی و یا مدعی العموم باشند. در کل مسبب این چنین دعاوی سودجویی و کلاهبرداری مجرم است.

از مهم ترین دعاوی ملکی کیفری عبارت اند از:

  • دعوی خرد کردن املاک و ورود غیرمجاز به ملک دیگران
  • دعوی خیانت در امانت
  • دعوی جعل اسناد ملکی به نیت فریب و کلاهبرداری دیگران

دعاوی ملکی ثبتی، مربوط به تمامی اسنادی که با آن ها سروکار داریم می شود. زمانی این نوع دعاوی مطرح می شود که اسناد شامل توقیف و یا ابطال شده باشند. املاک مسکونی، تجاری، باغات و کشاورزی و صنعتی هرکدام دارای شرایط خاص خود هستند. با توجه به اهمیت این گونه اسناد اگر تخلفی در این مرحله ثبت به وجود آید باعث اختلافات حقوقی سنگینی می شود. بدین منظور بهتر است از وکیلی ملکی خبره در اهواز مشاوره بگیرید.

از مهم ترین دعاوی ملکی ثبتی عبارت اند از:

  • دعاوی ابطال سند رسمی (باطل شدن سند های رسمی)
  • دعوی افراز ملک
  • دعوی اجرای ثبت
بهترین وکیل ملکی در اهواز

تفاوت دعوای تخلیه و خلع ید چیست؟

بسیاری از افراد تفاوتی میان دعوای تخلیه و خلع ید قائل نمی شوند، لیکن این دو متفاوت هستند. خلع ید، هنگامی صورت می گیرد که فرد مختلف ملک را غصب کرده باشد و هیچ قراردادی هم میان مالک و متصرف وجود نداشته باشد. در دعوای تخلیه، قرارداد بین طرفین به صورت رسمی یا عادی بسته شده باشد. در دعاوی تخلیه، فرد متصرف در ابتدا با اجازه مالک، وارد ملک شده است اما بعد از پایان یافتن مهلت قرارداد حاضر به تخلیه ملک نیست، در این صورت علیه او حکم صادر می شود.

نکته مهمی که در مورد خلع ید باید به آن توجه داشت، این است که فرد مالک باید احراز گردد و ادعای تصرف غیر قانونی ملک خود را اثبات نماید. برای این منظور به دلایل مختلفی می توان استناد نمود اما اگر اثبات تصرف صورت نگیرد، دعوا رد می شود. برای پیگیری این گونه پرونده ها بهتر است از وکیل ملکی ماهر در اهواز، مشاوره گرفته شود تا ضرر مالی سنگینی اتفاق نیوفتد.

بهترین وکیل ملکی در اهواز

کلام آخر

از توجه شما تا آخرین این مقاله سپاس گزاریم. امیدواریم مطالب ذکر شده اعم از معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اهواز، انواع دعاوی ملکی و همچنین تفاوت دعوای خلع ید و تخلیه برای شما دوستان گرامی، مفید واقع گردیده باشد. جهت مطالعه مطالب مشابه می توانید مجله برترین وکیل را دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را در کامنت ها، با ما در میان بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا