خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان ⚖️【سال1403】

بهترین وکیل خانواده در اصفهان کیست؟ چرا باید به وکیل خانواده مراجعه کرد؟ با توجه به آمار دعاوی خانواده که در دادگاه های اصفهان وجود دارد، شناخت وکیل دعاوی خانواده ضروری است. زوجینی که مشکلاتی در زندگی مشترک دارند و تصمیم به جدایی می گیرند، افرادی که دعاوی مربوط به ارث تقسیم تکه و … دارند، اولین کاری که باید انجام دهند مراجعه به وکیل خانواده است. وکیل خانواده راهنمایی های لازم را در خصوص حل مشکل به موکل ارائه می دهد. ما در این مقاله برای راحتی شما سعی کرده ایم تعدادی از وکلای اصفهان که متخصص در دعاوی خانواده هستند را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد شماره تماس و سوابق وکلای خانواده در اصفهان در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

چگونه وکیل خانواده خوب در اصفهان انتخاب کنیم؟

چگونه وکیل خانواده خوب در اصفهان انتخاب کنیم؟

اگر در زندگی مشترک دچار مشکلاتی شده اید و می خواهید طلاق بگیرید و یا چنان چه درخواست مطالبه مهریه، نفقه، ارث و میراث و … را دارید باید با وکیل خبره اصفهان مشاوره کنید و برای بهتر انجام دادن پروسه های حقوقی پرونده، وکالت را به او بسپارید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا با وکلای متخصص و مجرب آشنا شوید. کمک گرفتن از وکیل خانواده در پروسه های دادگاه بسیار حائز اهمیت است. معمولا پرونده های خانواده پیچیده اند و وجود وکیل باعث می شود تا روند پیگیری آن درست و اصولی پیش برود.

انتخاب وکیل خانواده خوب در اصفهان به اندازه پیدا کردن پزشک خوب در این شهر سخت است و نیاز دارد تحقیقات زیادی روی سابقه و مهارت وکیل انجام شود. فردی که به عنوان وکیل انتخاب می کنید باید توانایی های لازم جهت دفاع از پرونده شما را داشته باشد و حداقل وکالت چند پرونده در این زمینه را در گذشته انجام داده باشد. علاوه بر مهارت و تجربه که لازمه وکالت است، اخلاق و طرز برخورد وکیل با موکل هم مهم است، اگر این مسئله برای تان مهم است، با چند وکیل خانواده مشورت کنید شما قرار است چندین بار با وکیل پرونده تان صحبت کنید و در ارتباط باشید، پس باید فردی را انتخاب کنید که احساس راحتی بیشتری با او دارید.

بهترین وکیل خانواده اصفهان چه کسی است؟

بهترین وکیل خانواده در اصفهان کیست؟

ما برای راحتی شما سعی کرده ایم تعدادی از وکلای اصفهان را که در زمینه دعاوی خانواده فعالیت می کنند معرفی کنیم تا در صورتی که با مشکلاتی مواجهه شدید، دسترسی راحت و سریع به آن ها داشته باشید. همواره باید این موضوع را به یاد داشته باشید که زمان مراجعه به وکیل خانواده اصفهان مهم است.

زمانی که پرونده خانواده را از همان ابتدا به وکیل بسپارید، او با توجه به تجاربی که در سال های وکالت کسب کرده، تلاش می کند تا پرونده در زمان سریع پیگیری شود و نتیجه مورد قبول موکل به دست آید. معمولا مراجعه به وکیل در اواسط پیگیری پرونده، زمان بر و پیچیده می شود، توصیه می شود از همان ابتدا به بهترین وکیل اصفهان متخصص در دعاوی خانواده مراجعه شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل خانواده در اصفهان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای خانواده در اصفهان همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اصفهان!

زهرا حق شناس

زهرا حق شناس بهترین وکیل خانواده در اصفهان

خانم زهرا حق‌شناس وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف می‌باشند.

تخصص ایشان در پرونده‌های:

دعاوی خانوادگی از جمله طلاق مهریه نفقه اجرت المثل ایام زوجیت حضانت فرزندان فریب در ازدواج تجویز ازدواج مجدد اثبات نسب و… می باشد.

برخی از سوابق خانم حق شناس عبارتند از:

 • همکاری با شرکت ها و ارگان های خصوصی مختلف
 • دارنده مدرک سمپوزیوم بین المللی حقوق داوری با مشارک انجمن حقوق تطبیقی و قضات عالی رتبه در کشور فرانسه
 • دارای گواهینامه نحوه تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی.
 • دارای مدرک کارشناس حقوق قضایی
 • بررسی و اخذ وکالت نسبت به پرونده های حقوقی در استان های دیگر

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم زهرا حق شناس، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09916592930
آدرس دفتر:
اصفهان، ملکشهر، بلوار علم الهدی(رباط سوم)، نبش کوچه۱۳، مجتمع ارشیا، طبقه۳، واحد۵
مشاهده پروفایل وکیل


نفیسه عرب زاده

نفیسه عرب زاده بهترین وکیل خانواده در اصفهان

خانم نفیسه عرب زاده وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، کارشناس حقوق قضائی و دارای بیش از یک دهه فعالیت در امر وکالت و مشاوره حقوقی می باشند. با موسسات حقوقی معتبر همکاری داشته اند و در تلاش اند تا اختلافات را از طریق سازش، حل و فصل کنند. خانم عرب زاده موفق شده اند در 90% پرونده ها نتیجه مطلوب را به دست آورند. ارائه مشاوره تلفنی از خدماتی دیگر ایشان می باشد.

پرونده های مرتبط با موضوعات مختلفی را می پذیرند از جمله:

 • خانواده از جمله: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، ترک انفاق، الزام به تمیکن، طلاق، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح، تدلیس در ازدواج، ملاقات فرزند، حضانت، اذن ازدواج مجدد و …
 • پرونده های مرتبط با موضوعات حقوقی از جمله: مطالبات، خلع ید، الزام به ایفای تعهدات قراردادی، الزام به انتقال، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، اعتراض ثالث ( اصلی – اجرایی ) و …
 • فصل خصومت از طریق ارسال اظهارنامه و برگزاری جلسات سازشی و تنظیم توافقنامه
 • تنظیم قراردادهای کاری، مبایعه نامه، تعهدنامه، اقرارنامه، اجاره نامه، توافق نامه، اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم نفیسه عرب زاده با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09130138072
آدرس دفتر:
اصفهان، خیابان پنج رمضان، ابتدای کوچه شماره 8، جنب ساختمان اسنوا، طبقه دوم


محدثه مرادی بهترین وکیل خانواده در اصفهان

خانم محدثه مرادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای سابقه حقوقی بالا در حرفه وکالت میباشند. از سوابق ایشان می توان به وکالت و مشاوره حقوقی در شرکت‌های خصوصی متعدد و همینطور سابقه وکیل و مشاور حقوقی بانک کارآفرینی امید اشاره کرد.

برخی از تخصص خانم محدثه مرادی:

 • وکالت در انواع دعاوی حقوقی ؛انواع مطالبات(چک،سفته،و…) دعاوی ملکی، تخلیه فسخ قراردادها، الزام به انتقال سند، خلع ید ،الزام به ایفای تعهدات
 • انواع دعاوی کیفری ؛کلاهبرداری، فروش مال غیر، سرقت، جعل اسناد، خیانت در امانت، تهمت و افترا، تصرف عدوانی
 • انواع دعاوی خانواده؛ طلاق به درخواست زوج، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت ،حضانت فرزند

آدرس دفتر: اصفهان، فلاورجان خیابان میثم جنب بانک ملی مجتمع تجاری زاینده رود

شماره تماس: 09134243230


الهام آهنجیده

 الهام آهنجیده بهترین وکیل زن در اصفهان

خانم الهام آهنجیده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، لیسانس حقوق و دارای 18 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده می باشند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلای زن اصفهان، افتخار وکالت در پرونده های مختلفی را داشته اند که توانسته اند آن ها را با موفقیت به سرانجام برسانند.

ایشان به صورت تخصصی به وکالت در انواع دعاوی خانواده به خصوص درخواست طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند، تمکین و عدم تمکین، ارث و انحصار وراثت و تقسیم ترکه و … می پردازند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم الهام آهنجیده، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09132704010
آدرس دفتر:
اصفهان، چهارراه نظر، کوچه پور معراج


حسن شیروانی فیل آبادی

وکیل حسن شیروانی فیل آبادی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان می باشد. ایشان با سابقه بالای کاری در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری ,اعسار ,تعزیرات و مجازات های بازدارنده ,جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی ,حدود در شهر اصفهان فعالیت می کند و از سوابق های وی می توان به تدریس در دانشگاه پیام نور اصفهان، وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد می توان اشاره کرد.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان حکیم شفایی اول کوچه سجاد ۲ پ ۶

شماره تماس: 03132276920

فرزانه شکوهنده

فرزانه شکوهنده بهترین وکیل اصفهان

خانم فرزانه شکوهنده وکیل و مشاور حقوقی، دارای تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه اصفهان، پژوهشگر حوزه دکتری تخصصی جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد و دارای چندین مقاله منتشر شده در زمینه قتل و رابطه نامشروع هستند. ایشان سابقه موفق در پرونده های متعدد حقوقی و کیفری و همکاری با شرکت ها و انجمن های صنفی را دارند.

برخی از سوابق ایشان وکالت در پرونده های:

 • دعاوی حقوقی شامل دعاوی ملکی، الزام به تنظیم و خلع ید و اجرت المثل و انحصار وراثت، تقسیم ماترک (ارث) وصیت، مالک و مستاجر، دعاوی ثبتی افراز، دستور فروش، و تغییر نام و …
 • دعاوی تجاری شامل اسناد تجاری چک و سفته و برات
 • دعاوی خانواده شامل مهریه، طلاق به درخواست زوج و زوجه و توافقی، جهیزیه، ملاقات و حضانت فرزند، تمکین و…
 • دعاوی کیفری: قتل، کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت اختلاس، ارتشاء، مطالبه دیه، قتل، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی، فروش مال غیر، مواد مخدر
 • به طور تخصصی دعاوی مربوط جرم رابطه نامشروع پذیرفته می‌شود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت پشت ساختمان کل دادگستری، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه ۵، واحد ۲۱۴
حضور باهماهنگی

شماره تماس: 09134256806

علی شیرزاده

جناب آقای علی شیرزاده

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی و حقوق خصوصی و دارای 17 سال سابقه وکالت هستند. آقای شیرزاده پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای اصفهان دریافت کرده اند و وکیل باسابقه برای دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه و … هستند. سایر پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شود مربوط به دعاوی امور ثبتی، امور شرکت ها، امور بیمه، امور بانکی و وام ها، امور مالیاتی، چک، سفته و … است.

آدرس دفتر: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، طبقه 4، واحد 405

شماره تماس: 09131800200

مهدی علیجانی

جناب آقای مهدی علیجانی

آقای علیجانی وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی می باشند. اگر بخواهیم از سوابق ایشان بگوییم باید بدانید که مدرس حقوق خانواده و مدیر موسسه حقوقی بوده اند همچنین با نیروی انتظامی، بنیاد شهید، بهزیستی و وزارت بهداشت همکاری داشته اند. بنابراین می توان گفت که یکی از وکلای با سابقه در شهر اصفهان هستند که می توانید با خیال راحت پرونده دعاوی خانواده و … را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان ماکان 5، طبقه سوم، واحد 37

شماره تماس: 09137147314

نجمه قیاسوند

سرکار خانم نجمه قیاسوند

خانم نجمه قیاسوند وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و متخصص در دعاوی خانواده می باشند. ایشان یکی از وکلایی هستند که راه حل های مختلفی برای حل پرونده موکل ارائه می دهند و روشی را انتخاب می کنند که به نفع موکل باشد و رای دادگاه به نفع او صادر شود. خانم قیاسوند در طی سال های وکالت خود موفق به حل پرونده های بسیاری شده اند و مهارت کافی در پیگیری دعاوی خانواده را دارند. پرونده هایی مانند طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مهریه، دعاوی ملکی، تصادفات، دیه و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه هشت بهشت، مجتمع مریم، طبقه 2

شماره تماس: 09133702380


حق الوکاله وکیل خانواده در اصفهان چقدر است؟

معمولا میزان حق الوکاله بین وکیل و موکل تعیین می شود و در دعاوی مختلف این هزینه متفاوت است. مثلا در دعاوی حقوقی به دلیل اینکه وکیل باید تمبر مالیاتی ابطال نماید، پس حق الوکاله از تعرفه قانونی کمتر نمی باشد. در دعاوی خانواده و طلاق هم میزان حق الوکاله تابع تعرفه قانونی است. در بسیاری از پرونده ها هم حق الوکاله طبق عرف و توافق طرفین تعیین می شود.

در میزان حق الوکاله ای که وکیل خانواده در اصفهان دریافت می کند، تحصیلات و تجربه وکیل هم دخالت دارد، برخی از وکلا تا مقطع دکتری تحصیلات حقوقی خود را ادامه می دهند و تجارب بسیاری در انواع پرونده های کسب می کنند، مسلما چنین وکلایی در مقایسه با فردی که تازه شروع به حرفه وکالت کرده، حق الزحمه بیشتری دریافت می کنند. پس یکی از دلایل حق الوکاله های سنگین که توسط برخی وکلا گرفته می شود سابقه بالای وکیل است. ما در این مقاله شماره وکیل خانواده اصفهان را نوشتیم تا دسترسی سریع به آن ها داشته باشید.

حق الوکاله وکیل خانواده در اصفهان چقدر است؟

کلام آخر

از این که تا انتهای مقاله همراه ما بودید ممنونم. در مقاله بهترین وکیل خانواده در اصفهان سعی کردیم تا وکلای برتر این شهر را معرفی کنیم. در مورد این موضوع توضیح دادیم که وکیل خانواده خوب در اصفهان را چطور می توانیم انتخاب کنیم. همچنین در مقاله گفتیم که حق الوکاله وکیل خانواده چطور محاسبه می شود و چه چیزهایی بر روی آن تاثیر دارد. امیدوارم که شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی داریم برای ما کامنت نمایید.

آیا در دعاوی خانواده نیاز است که موکل در دادگاه حضور داشته باشد؟

گاهی اوقات نیاز است، بهترین وکیل خانواده در اصفهان به طور کامل وکالت پرونده را برعهده می گیرد و به جای موکل در دادگاه حاضر می شود، پس نیازی به حضور موکل نیست مگر زمان هایی که قاضی درخواست حضور موکل در دادگاه را می دهد.

وکیل خانواده چه پرونده هایی را می پذیرد؟

تمامی دعاوی مربوط به خانواده، ارث و میراث، تقسیم ارث، انواع طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت و … مربوط به وکیل خانواده است.

بهترین وکیل خانواده در اصفهان را چطور انتخاب کنیم؟

ما در این مقاله 10 وکیل خانواده معرفی کرده ایم که می توانید با توجه به معیارهای خود از میان آن ها انتخاب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا