ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اردبیل ⚖️【سال1402】

طبق آمار های بدست آمده، دعاوی ملکی یکی از مسائل حقوقی است که در دادگاه های شهر اردبیل، پرونده های بسیاری را تحت رسیدگی دارد. چالش های معاملات ملکی فردی آگاه را می طلبد تا بتواند این مسیر پیچیده و ناهموار را همراه با موفقیت طی کند. بهتر است کار، به کاردان سپرده شود و اشخاص توسط وکیل متخصص در این حوزه راهنمایی شوند. مشاور حقوقی نه تنها سبب بهبود روند پرونده، بلکه باعث ضرر مالی کمتر می گردد. اگر ساکن شهر اردبیل و به دنبال وکیل خوب هستید، سعی کرده ایم تا از بهترین وکیل ملکی در اردبیل را خدمت شما معرفی کنیم. با ما در سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در اردبیل

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اردبیل

بهترین وکیل ملکی در اردبیل کیست؟

وکیل متخصص در حوزه ملکی، فردی است که دارای آگاهی و دانش کافی درمورد دعاوی حقوقی و کیفری اموال منقول و غیر منقول می باشد. امروزه با توجه به افزایش معاملات و قراردادها، به مراتب شاهد کثرت چالش های مربوط به آن نیز هستیم. به دلیل حل دشوار اینگونه مسائل، همواره توصیه می شود جهت اخذ نتیجه مطلوب، اقدام به مشاوری خبره و مختصص گردد.

انتخاب وکیل خوب، بر اساس چند معیار شکل می گیرد که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت. افراد در طی مسیر اسناد و مدارک خود را در اختیار وکیل خود قرار می دهند، لذا باید دقت شود شخص مدنظر، قابل اطمینان بوده و موکل بتواند با خیال راحت امور دعوی خود را به او بسپارد. پس از بررسی، علم و دانش به روز جهت ارائه راه حل بسیار مهم است.

در ادامه، مشاور حقوقی و وکیل ماهر دارای فن بیان و مهارت ارتباطی خوبی می باشد. این ویژگی نقش بسزایی در پایان موفق یک پرونده حقوقی دارد، چرا که تنها فردی در دادگاه موفق است که بتواند دلایل خود را با کلام شیوا در مقابل قاضی بیان بدارد. داشتن قلم قوی و سنگین نیز بسیار یاری دهنده خواهد بود.

از دیگر ملاک هایی که نباید به راحتی از کنار آن ها گذشت؛ صداقت، مسئولیت پذیری، تعهدکاری وپیگیری دلسوزانه وکیل جهت رفع مشکلات حقوقی موکل می باشد. در انتخاب مباشر به خصوص در این چنین دعاوی، باید حساسیت بالایی به خرج داد، چرا که انتخاب یک فرد اشتباه علاوه بر اتلاف زمان، موجب اتلاف و تضرر مالی نیز می گردد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

جهت سهولت کار مخاطبین این مقاله، اهتمام ورزیده به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اردبیل بپردازیم. برای کسب اطلاعات مربوطه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اردبیل ⚖️ + تلفن ☎️️ و آدرس

ابوالفضل ابراهیمیان

جناب آقای ابوالفضل ابراهیمیان

جناب آقای ابوالفضل ابراهیمیان وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل است. ایشان به عنوان مشاور و کارشناس حقوقی دارای بیش از 9 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت پرونده های مختلف ملکی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص آقای ابراهیمیان موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور تخصصی بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، تعهدکاری و درک بالا، باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا جناب ابوالفضل ابراهیمیان را می توان جزو وکیل ملکی خوب در اردبیل معرفی کرد.

آدرس دفتر: اردبیل، چهاراه امام، بن‌بست رسالت، ساختمان مروارید سبلان، طبقه 1، واحد 7

شماره تماس: 09141569681

سهند مهدی پور

جناب آقای سهند مهدی پور

جناب آقای سهند مهدی پور وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان با مدرک دکترا حقوق جزا همراه بیش از 4 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله حقوق ملکی دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. آقای مهدی پور با آگاهی کامل از قوانین، علم به روز، پیگیری دلسوزانه همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، آقای سهند مهدی پور در زمینه وکالت های مختلف، از جمله حقوق ملکی، جزو وکیل ملکی خبره در اردبیل محسوب می شوند.

آدرس دفتر: اردبیل، شریعتی، ساختمان مانلی

شماره تماس: 09146925595

علی محمدیان

جناب آقای علی محمدیان

آقای علی محمدیان وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل است. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق، تدریس در دانشگاه و دارای چندین سال فعالیت مستمر در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل ملکی، جزو وکلای با سوابق و تجربیات خوب هستند. آقای محمدیان با توجه به سطح آگاهی و سواد بالا، دارای علم و اطلاعات به روزی می باشند، از این رو می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های ملکی، یاری کنند.

از ویژگی های دیگر وکیل محمدیان، می توان به صداقت، امانت داری، پیگیری دلسوزانه، فن بیان بالا و شکیبایی نیز اشاره کرد. لذا جناب آقای علی محمدیان را می توان به عنوان وکیل ملکی شایسته در اردبیل معرفی کرد.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

شماره تماس: 09144546184

صمد صفرنژاد

جناب آقای صمد صفرنژاد

آقای صمد صفرنژاد وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل است. ایشان با اخذ مدرک ارشد حقوق به همراه چندین سال سابقه درخشان و فعالیت مستمر در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل ملکی، دارای آگاهی و تجربیات خوبی هستند.

جناب صفرنژاد با توجه به سواد بالا و علم به روزی که دارند، می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های ملکی، یاری کنند. از ویژگی های دیگر ایشان، می توان به صداقت، امانت داری، مسئولیت پذیری، مهارت ارتباطی و صبوری نیز اشاره کرد. لذا جناب آقای صمد صفرنژاد را می توان به عنوان وکیل ملکی خوب در اردبیل به شمار آورد.

آدرس دفتر: اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت، روبروی بانک انصار، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09144510904

محمد ابراهیمی

جناب آقای محمد ابرهیمی

جناب آقای محمد ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان با مدرک کارشناسی، دارای بیش از 8 سال سابقه مستمر در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های ملکی، توانسته اند تجربه های ارزشمندی کسب کنند، همین امر موجب رضایت موکلین گشته است.

آقای ابراهیمی با فن بیان و نفوذ کلام بالا، وقت شناسی و برخورد مناسب شناخته می شوند، همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا نتیجه مطلوب را برای افراد به ارمغان بیاورند، از این رو ایشان را می توان جزو وکیل ملکی حاذق در اردبیل دانست.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان امام، روبروی بانک ملی شعبه مرکز، ساختمان مرکزی وکلا، طبقه 1

شماره تماس: 09143544246


چه نکاتی در تنظیم قرارداد اجاره مهم است؟

حین تنظیم هر قراردادی من جمله ملکی، باید به یکسری نکات حائز اهمیت توجه کنیم؛ رعایت آن ها مانع از وقوع چالش های احتمالی می گردد. در ادامه مقاله بهترین وکیل ملکی در اردبیل به شرح آن می پردازیم. یکی از مواردی که در امر تنظیم قرارداد اجاره باید رعایت شود، لزوم قید مدت در قرارداد اجاره می باشد. در غیر این صورت برابر ماده 468 قانون مدنی قرار داد باطل است.

در هنگام تنظیم قرار‌داد، در قرار‌داد منعقد شده باید اشاره شود که مستاجر حق اجاره ملک به غیر را، به صورت کلی یا جزئی ندارد. اگر چنین شرطی در قرارداد گنجانده نشود، مستاجر برابر قانون از حق اجاره به غیر برخوردار است. عقد اجاره به محض انقضای مدت برطرف می‌شود، بنابراین اگر مستاجر بعد از انقضای قرارداد، عین مستاجره را بدون اذن مالک در تصرف خود نگاه دارد، باید اجرت‌المثل به مالک پرداخت کند.

عقد اجاره با فوت هر یک از موجر و مستاجر باطل نشده و فقط در صورتی باطل است که موجر برای مدت عمر خود مالک منافع عین مستاجره باشد؛ در این صورت با فوت او قرارداد باطل می‌شود‌. ضمن این که اگر شرط مباشرت مستاجر شده باشد نیز با فوت وی قرار داد اجاره باطل می گردد.

از موارد دیگر نیز که می توان به آن ها اشاره کرد، شخص ورشکسته نمی‌تواند پس از صدور حکم توقف، مالی را اجاره دهد یا مالی را اجاره کند زیرا اداره اموال چنین شخصی با مدیر تصفیه است. مورد آخر نیز بدین شرح است که، قراردادهای عادی اجاره باید به وسیله دو نفر از افراد مورد اعتماد طرفین به عنوان شهود گواهی شود و نیز اینکه تاکید شده قرارداد حتما در دونسخه تهیه شود. برای روند بهتر امور، می توانید از وکلای خبره اردبیل کمک بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در اردبیل

تفاوت مالکیت منفعت با حق انتفاع چیست؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای مخاطبین این مقاله، پیش آمده باشد؛ تفاوت مالکیت منفعت با حق انتفاع است. از اختلاف این دو باهم می توان به مواردی اشاره کرد که عبارتند از: مالک منفعت اصولا حق استفاده از تمام امتیازات مالکیت را دارد ولی صاحب حق انتفاع اصولا فقط حق استعمال دارد و به عنوان مثال نمی تواند مال مورد انتفاع را اجاره دهد.

در مالکیت منفعت، دو مالک وجود دارد (مالک عین و مالک منفعت) ولی در حق انتفاع چنین تفکیکی وجود ندارد. در مالکیت منافع، منفعتی به تملک دیگری در می آید و ذرات منافع در مالکیت وی ایجاد می شود، به عنوان مثال، در عقد اجاره باغ، میوه هایی که پیش از اتمام مدت اجاره پدیدار شده باشد متعلق به مستأجر است.

وی می تواند پس از اتمام اجاره، آنها را بچیند ولی برعکس در حق انتفاع، متعلق به مالک باغ است و پس از اتمام عقد، منتفع حقی نسبت به آنها ندارد زیرا منافع به منتفع تملیک نمی شود و وی صرفا حق بهره برداری و استفاده دارد . برای مشاوره حقوقی و پاسخ به مسائل خود، می توانید از بهترین وکیل ملکی در اردبیل کمک بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در اردبیل

کلام آخر

همراهان گرامی از توجه شما تا پایان این مقاله سپاس گزاریم. امید است مطالب ذکر شده، من جمله معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اردبیل، نکات مهم در تنظیم قرارداد اجاره و تفاوت مالکیت منفعت با حق انتفاع، برای شما مفید واقع گردیده باشد. برای مطالعه مطالب مشابه، در ادامه می توانید مقاله های مرتبط را در سایت برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا