وکلا

10 تا از بهترین وکیل آباده ⚖️【سال1403】

اکثر افراد جامعه با تمامی قوانین کشور آشناییت لازم را ندارند. تنها یک وکیل متخصص و حاذق است که با کلیه قوانین با تمام جزئیات حقوقی قوانین مدنی و جزایی آشناییت دارد و می‌ تواند از میان قوانین مختلف و از طریق معلومات خود بهترین نتایج ممکن را برای موکلین به ارمغان آورد. وکلای حقوقی به دلیل تسلط کامل بر کلیه مراحل پرونده، مراحل دادرسی، قوانین و …، بسیار سریع‌ تر از افراد عادی می‌ توانند در پیشبرد بهتر پرونده عمل کنند. معمولا افراد عادی به شکل احساسی با مسائل دعاوی برخورد می‌ کنند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل آباده در اختیارتان قرار دهیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید. 

بهترین وکیل آباده کیست؟

بهترین وکیل آباده کیست؟

بهترین وکیل آباده کسی است که دانش و تخصص کافی را جهت گرفتن حق و حقوق قانونی موکلین حقیقی و حقوقی خود دارا می باشد. اما انتخاب بهترین وکیل شیراز نیاز به صرف زمان و هزینه بسیار زیادی دارد، چرا که عواقب مادی و معنوی ناشی از انتخاب یک وکیل بی‌ تجربه برای یک سازمان یا شخص می‌ تواند جبران‌ ناپذیر باشد. از ویژگی‌ های بهترین وکیل آباده می‌ توان به سال‌ ها تجربه وکالت در زمینه‌های مختلف حقوقی، کیفری، خانوادگی و …، سطح دانش تخصصی و اطلاعات عمومی بالا و به روز، بسیار معتمد و قابل اعتماد بودن اشاره نمود.

یکی از کارهای مهمی که بهترین وکیل آباده باید در مسیر گرفتن حقوق موکل خود انجام دهد، گردآوری اطلاعات و نتیجه‌ گیری بر اساس آنها است. متأسفانه تمامی پرونده‌ های قضایی ساده نیستند و در پرونده‌ های پیچیده و بزرگ، وکیل باید با استفاده از اطلاعات بسیار محدود و مبهم، به جمع‌ بندی و نتیجه‌ گیری اولیه برسد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل آباده بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در آباده سال 1403!

محسن اسدی

محسن اسدی

جناب آقای محسن اسدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آباده و استان فارس می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر محسوب می شوند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق قضایی
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، استارتاپ ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: آباده، خ هجرت، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09122278808

محمدحسن شریفی

محمدحسن شریفی

جناب آقای محمدحسن شریفی از وکلای موفق و شناخته شده در شهر آمل می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، استارتاپ ها، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: آباده، خ هجرت، روبروی دادگستری، دفتر وکالت محمدحسن شریفی

شماره تماس: 09177391083

نسرین رحیمی

نسرین رحیمی

سرکار خانم نسرین رحیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آباده هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند رضایت بسیاری از موکلین را جلب کنند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: آباده، خ امام، روبروی بانک انصار

شماره تماس: 09173100895

مرتضی شریف جوزدانی

مرتضی شریف جوزدانی

جناب آقای مرتضی شریف جوزدانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آباده هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: آباده، خ هجرت، جنب دادگستری

شماره تماس: 09177511386

مریم شیخی

مریم شیخی

سرکار خانم مریم شیخی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آباده می باشد. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …

آدرس دفتر: آباده، بلوار پاسداران، جنب هلال احمر، پ 96، ط 2

شماره تماس: 09177155622

دلایل مراجعه به بهترین وکیل آباده

دلایل مختلفی برای مراجعه به بهترین وکیل آباده وجود دارد که برخی از آنها عبارت است از:

قدرت بیان و تشخیص: تصور کنید با فردی که از لحاظ قدرت بیان از شما کاملا بهتر است، به دادگاه می روید. او با گفته های خود ممکن است جو دادگاه را به سود خود تغییر دهد و شاید شما قادر به گفتن جزئیات مسائل و حقایق آن نباشید. در این صورت با توجه به استرسی و دلهره ای که دارید، قادر نیستید از حق خود دفاع کنید. به عنوان مثال زمانی که شما از بهترین وکیل طلاق در شیراز کمک می گیرید، وکیل علاوه بر حقوق و وکالت با علوم مختلفی از جمله علوم خانواده و دعاوی طلاق آشنا است و به راحتی می تواند تشخیص دهد و از حقتان دفاع کند.

دلایل مراجعه به بهترین وکیل آباده

مشاوره: همه ما ممکن است در طول زندگی با مشکلاتی برخورد کنیم که در برخی موارد تمایل داریم به دادگاه مراجعه کنیم. اما امروز شرایط کامل تغییر کرده است و ممکن است از لحاظ زمانی و مالی برای ما به صرفه نباشد که بخواهید با تجربه نه چندان زیاد خود کارتان را در دادگاه پیش ببرید. اما وقتی شما از بهترین وکیل آباده کمک می گیرید که تا پایان پرونده شما را راهنمایی کند، به شما مشاوره حقوقی می دهد و راه های سریع پیشرفت کردن پرونده تان را نیز به شما می گوید.

الزامی بودن وجود وکیل در برخی پرونده ها: در برخی پرونده ها شما حتما باید از یک وکیل حاذق کمک بگیرید. در پرونده های مربوط به قتل، اکثر پرونده های ملکی، جرائم مربوط به موارد مخدر، چک های برگشت خورده و همچنین دعاوی خانواده که پیچیدگی خاص خود را دارند، می بایست در این پرونده ها حتما حضور یک وکیل از واجبات است.

خصوصیات مهم یک وکیل موفق در آباده

قدرت تجزیه و تحلیل مسئله: تخصص مهمی که بهترین وکیل آباده باید آن را در خود پرورش دهد، قدرت تجزیه و تحلیل مسائل و تفکر موشکافانه است. یک وکیل و مشاور حقوقی کاردان و متخصص باید بتواند رویدادها را به‌ درستی تجزیه و تحلیل کند و رویکردی نقادانه را جهت رسیدگی به جزئیات پرونده در پیش گیرد. در نتیجه اگر برای سازمان خود به فکر استخدام بهترین مشاور حقوقی در شیراز هستید، قدرت حل مسئله او را مدنظر قرار دهید.

صبر و بردباری: یکی از ویژگی های مهمی که بهترین وکیل آباده باید از آن برخوردار باشد، داشتن صبر و بردباری بالا است. صبر و پشتکار را می‌ توان درون‌ مایه شغل وکالت دانست. چرا که وکیل دادگستری قرار است با افراد مختلفی در ارتباط باشد و با مسائل پیچیده و گاهی بحرانی مواجه شود. لازمه موفقیت در این کار داشتن صبر و بردباری است.

خصوصیات مهم یک وکیل موفق در آباده

مهارت‌ های تصمیم‌ گیری: بهترین وکیل آباده بر اساس دانسته‌ ها و درک خود از رویدادهای مختلفی که در گذشته رخ داده اند، به دفاع از موکل می‌ پردازد. مهارت‌ های تصمیم‌ گیری به مجموعه‌ ای از توانمندی‌ ها گفته می‌ شود که وکیل از آن‌ ها استفاده می‌ کند تا بتواند مسائل را تجزیه و تحلیل کند و بر اساس آنها قضاوت درستی انجام دهد.

خلاقیت: جهت ارائه بهترین دفاعیات در دادگاه، تنها داشتن مهارت ارتباطی، توانایی پژوهش و تفکر نقادانه کافی نمی باشد. وکلای موفق اندکی خلاقیت را نیز چاشنی کار خود می‌ کنند و در نتیجه مسیر پرونده را به‌ گونه‌ ای پیش می‌ برند که زودتر به نتایج مطلوب برسند.

مهارت سخنرانی در جمع: معرفی پرونده و دفاع از موکل در صحن دادگاه توسط بهترین وکیل آباده انجام می‌ شود، در نتیجه نمی‌ توان از لزوم دارا بودن مهارت سخنرانی در جمع برای یک وکیل خبره و متبحر چشم‌ پوشی کرد. شایان ذکر است که طرز رفتار یک وکیل هنگام سخنرانی در صحن دادگاه می‌ تواند تأثیر بسیار زیادی بر روی قاضی پرونده و دیگر افراد حاضر در دادگاه داشته باشد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل آباده توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یازده =

دکمه بازگشت به بالا