وکلا

10 تا از بهترین وکیل نی ریز ⚖️【سال1403】

یک وکیل توانا با دانش حقوقی و فن بیان شیوا می تواند تاثیر چشمگیری در رونده پرونده حقوقی موکلین خود داشته باشد. وکلای خبره در تمامی حوزه دعاوی پیچیده خانوادگی، رفع اتهامات، جبران خسارت و … از مردم حمایت می کند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل نی ریز در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل نی ریز کیست؟

بهترین وکیل نی ریز کیست؟

به طور کلی شغل وکالت، شغلی کاملا تخصصی است که به تحصیلات عالیه دانشگاهی در رشته حقوق نیاز دارد. بهترین وکیل نی ریز فرد متخصصی است که در امورات حقوقی به دیگران مشاوره و راهنمایی می‌ دهد و از حق فرد یا گروهی از افراد حمایت می‌ کند. معمولاً افراد پس از عقد قرارداد وکالت، از بهترین وکیل شیراز برای انجام امورات حقوقی یا دفاع از حقوق و شنیدن صدایشان کمک می‌ گیرند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل نی ریز بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در نی ریز سال 1403!

حسن ولی زاده

حسن ولی زاده

جناب آقای حسن ولی زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نی ریز می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر محسوب می شوند. آقای حسن ولی زاده تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی، خانوادگی، ملکی، کیفری بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 11 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: نی ریز، روبروی دادگستری، نبش کوچه پیتزا رز

شماره تماس: 09171359583

ابوالحسن دمیری

ابوالحسن دمیری

جناب آقای ابوالحسن دمیری از وکلای موفق و شناخته شده در شهر نی ریز و استان فارس می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 9 سال سابقه کار
 • دارای سابقه فعالیت در بانک ملت
 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: نی ریز، بلوار استقلال، جنب بانک مسکن، ساختمان صندوق، توسعه کشاورزی، طبقه همکف

شماره تماس: 09172529895

سلمان بیات

سلمان بیات

جناب آقای سلمان بیات وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نی ریز هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: نی ریز، بلوار استقلال، روبه روی دادگستری، جنب باشگاه والفجر، ط دوم

شماره تماس: 09171329530

نجمه کبریادار

نجمه کبریادار

سرکار خانم نجمه کبریادار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نی ریز هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند رضایت بسیاری از موکلین را جلب کنند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: نی ریز، روبروی دادگستری، ابتدای خ بسیج

شماره تماس: 09178680015

کورش نوروزی

کورش نوروزی

جناب آقای کورش نوروزی یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در نی ریز می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: نی ریز، بلوار استقلال، ک شماره 3، دفتر وکالت نوروزی

شماه تماس: 09177328967

ویژگی بهترین وکیل نی ریز

پرهیز از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب و بلوف زدن: در این زمینه اینگونه می توان گفت که بهترین وکیل نی ریز هرگز موکل را بی جهت امیدوار نمی کند، بلکه با توضیحاتی جامع و کامل مسیر صحیح قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می کند و هرگز با بیان توضیحاتی دروغین، اطمینان صد در صد به موکل نمی دهد.

یک وکیل خوب بهترین، کم هزینه ترین و سریعترین راهکار را پیشنهاد می کند: بهترین وکیل مالیاتی در شیراز پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل جهت حل مشکل رخ داده باید چندین راهکار قانونی را روی میز داشته باشد. همچنین علاوه بر مراجع قضایی ابتدا باید تلاش کند مسئله رخ داده را با مذاکره و لاوی گری به نتیجه برساند. اگر به ناچار پروسه قضایی را انتخاب کند، نتایج حاصل از طرح دعوا را برای موکل تشریح خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل نی ریز

استفاده از تجربیات دیگران و کمک به قاضی جهت حل ابهامات: یک وکیل خوب علاوه بر علم و دانش حقوقی و تجارب خود در حل مسائل حقوقی موکلین و کشف حقیقت همکاری های لازم را با قاضی پرونده انجام می دهد و هرگز نباید از آن سو استفاده کند که این بر خلاف شان یک وکیل خوب است.

برخورد صحیح با قاضی موکل طرف مقابل: بهترین وکیل نی ریز علاوه بر اینکه باید تمامی جوانب را درنظر بگیرد، نهایت احترام به موکل و قاضی و طرف مقابل را نیز باید داشته باشد.

یک وکیل خوب دارای چندین تخصص حقوقی می باشد: با توجه به این مسئله که رشته حقوق مانند بیشتر رشته ها نظیر مهندسی، پیرا پزشکی، پزشکی و … پیچیدگی و سختی موضوعی خاص خود را دارد، لذا وکلایی که به شکل تخصصی صرفا در یک یا چند موضوع دعاوی مشغول مشاوره و وکالت هستند، از تجربیات و تخصص بسیار بالایی نسبت به وکلایی که در تمامی حوزه فعالیت می کنند، برخوردارند.

انواع شغل وکالت

بهترین وکیل نی ریز می تواند در حوزه های حقوقی مختلفی فعالیت کند. برخی از انواع وکلا عبارت است از:

وکیل مالکیت فکری و معنوی: این دسته از وکلای حقوقی به نوعی از حقوق، اختراعات، آثار هنری هنرمندان، نویسندگان و دیگر مشاغل محافظت می‌ کنند. مالکیت معنوی شامل ثبت اختراعات، حق چاپ، علائم تجاری و محافظت از اسرار تجاری می باشد. وکلای این حوزه سه وظیفه اصلی بر عهده دارند که برخی از آنها عبارت است از:

 • به مشتریان خود در مورد بهترین راه جهت محافظت از مالکیت فکری خود مشاوره می دهند.
 • از مالکیت معنوی خود با ثبت یک علامت خاص تجاری، حق چاپ یا ثبت اختراعات محافظت کنند.
 • حقوق مالکیت معنوی را در صورت نقض آن، اجرا کنند.

وکیل کیفری:وکیل مدافع مسئولیت حمایت از موکلین خود در صورتی که نماینده قانونی برای آنها تعیین شده باشد، را برعهده دارد. این وکلا به‌طور حرفه‌ای و با رعایت اصول قانونی، در دادگاه به دفاع از موکلین خود می‌پردازند. آنها به دقت به جزئیات پرونده توجه می‌کنند، شواهد را بررسی می‌کنند و بهترین استراتژی دفاع را تدوین می‌کنند. هدف آنها اطمینان حاصل کردن از اجرای عادلانه قانون و حقوق موکلین است.

وکیل مالیاتی: این گروه از وکلا به‌ خوبی بر تمامی قوانین و مقررات مالیاتی تسلط دارند و برای افراد مختلفی کار می‌ کنند که می‌ تواند شامل شرکت‌ های خصوصی حسابداری، شرکت‌ های حقوقی، سازمان‌ های دولتی باشد. مسئولیت این وکلا شامل برنامه‌ریزی مالیاتی، تفسیر و تجزیه قانون مالیات و تأثیرات آن بر موکل است.

وکیل خانواده: این گروه از وکلا در امورات مربوط به قراردادهای پیش از ازدواج، استرداد جهیزیه، طلاق، طلاق توافقی، نفقه، حضانت فرزندان و … به دیگران راهنمایی های لازم را ارائه می‌ دهند. همچنین هر نوع روابط داخلی یا مسائل مربوط به خانواده اعم از به سرپرستی گرفتن کودکان، موارد بزهکاری اطفال نیز در حیطه وظایف بهترین وکیل خانواده در شیراز است. وکلای خانواده می‌ توانند در شرکت‌ های دولتی متخصص در حقوق خانواده یا در شرکت‌ های خصوصی فعالیت کنند.

وکیل شرکت: این گروه از وکلا که به عنوان وکلای شرکت نیز شهرت پیدا کرده اند، امورات حقوقی مرتبط با تشکیل یک شرکت، تنظیم قراردادهای مختلف و مسائل و مشکلات مربوط به انطباق شرکت را عهده دار هستند و اطمینان حاصل می‌ کنند که تمامی معاملات شرکت در حیطه قوانین کشوری صورت گیرند.

وکیل مهاجرت: در جامعه کنونی تعداد افرادی که خواهان مهاجرت از کشور هستند، بسیار بالاست. وکلای مهاجرت قادر هستند برای انجام امورات مرتبط با مهاجرت و حل مشکلات بین المللی که رخ می‌ دهد، کمک بسیار زیادی کنند. این نوع وکیل در برخورد با مسائلی مربوط به مهاجرت نظیر پناهندگی، ویزا، اقامت یا گرفتن گرین کارت، به افراد مشاوره و راهنمایی می‌ دهند.

انواع شغل وکالت

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل نی ریز توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا