طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز ⚖️【سال1403】

عموما بعد از عدم سازش راهکار مناسب برای پایان دادن به تنش ها و درگیری های میان زوجین، طلاق گرفتن به صورت توافقی است. مدت زمان طلاق توافقی و هزینه ای که زوجین خرج می کنند نسبت به دیگر انواع طلاق بسیار کم تر است. شیراز به عنوان یکی از شهرهای پرجمعیت با آمار طلاق بالا یکی از نیازهای مهم مردم آن دسترسی به وکیل متخصص در طلاق توافقی است. در ادامه مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز به معرفی وکلایی خبره و حرفه ای در پرونده های طلاق توافقی می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل شیراز

بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز کیست؟

زمانی که برای طلاق توافقی در شیراز به وکیل متخصص مراجعه کنیم انجام این پروسه بسیار کوتاه تر و بدون نیاز به حضور زوجین انجام می شود. بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز باتوجه به دانش و اطلاعاتی که از قوانین و شرایط صلاق به صورت توافی دارد به زوجین کمک می کند تا با سریع ترین راهکار از یکدیگر جدا شوند.

تصور بسیاری از مردم این است که طلاق فقط در صورت درخواست مرد و رضایت او انجام می شود و در این فرآیند زن هیچ حقی ندارد در صورتی که زن نیز حقوقی دارد و باید در این جدایی رضایت داشته باشد در غیر این صورت جدایی از طرف مرد بسیار سخت و پیچیده خواهد بود. اما در طلاق توافقی باید زن و مرد هر دو رضایت داشته باشند و در مورد دریافت مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، نفقه فرزندان و … سازش کنند.

این نوع طلاق تماما به صورت توافقی است و زوجین باید بر سر تمامی مسائل همچون مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و … به تفاهم برسند. باتوجه به اینکه در متون قانونی تعریفی برای طلاق توافقی وجود ندارد بهتر است اگر تمایل به آن دارید به کمک وکیل این کار را انجام دهید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اما برای موفقیت در طلاق توافقی باید دلیل کافی داشته باشید برای این کار بهتر است وکالت پرونده را به وکیلی بسپاریم که در این زمینه تجربه و تخصص دارد. باتوجه به آمار بسیار بالای طلاق در شیراز و در راستای آن افزایش نیاز مردم به وکیل خوب و حرفه ای در این شهر، تصمیم داریم در ادامه مقاله به معرفی تعدادی از بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس آنها تا انتهای مقاله در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز!

سودابه فرهی

خانم سودابه فرهی وکیل طلاق توافقی در شیراز

سرکار خانم فرهی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شیراز و از بهترین وکیل زن در شیراز محسوب می شوند. دارای مدرک کارشناس حقوق عمومی و بیش از 13 سال سابقه وکالت در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی خانوادگی، انواع طلاق، دعاوی تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، جرایم علیه عفت عمومی، دعاوی اقتصادی و … هستند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان فردوسی (نبش تقاطع سعدی)، جنب بانک ایران زمین، ساختمان شماره 8، طبقه 2

شماره تماس: 09173107264

سحر زارع

سرکار خانم سحر زارع وکیل طلاق توافقی در شیراز

خانم زارع از وکلای پایه یک دادگستری شهر شیراز و وکیل خبره در حوزه دعاوی خانوادگی و پرونده های طلاق توافقی هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و متخصص در دعاوی قاچاق، دعاوی پزشکی، جرایم بانکی، دیوان عدالت اداری و … هستند.

آدرس دفتر: شیراز، فرهنگ شهر، روبروي دادسرا، ساختمان طبيعت

شماره تماس: 09171160507

امین کاظمی ابنوی

جناب آقای امین کاظمی ابنوی وکیل طلاق توافقی در شیراز

آقای کاظمی وکیل پایه یک دادگستری شیراز و وکیل متخصص در دعاوی خانواده و طلاق توافقی هستند. دارای مدرک کارشناسی حقوق و بیش از 11 سال سابقه فعالیت در امر وکالت را دارند. سایر دعاوی که در این زمینه تخصص دارند شامل پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، ارث و … است.

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه سینما سعدی، ساختمان افشار، طبقه دوم، واحد 3 (طبقه فوقانی لوازم خانگی تفال)

شماره تماس: 07132333217

اسماعیل ساربانی

 آقای اسماعیل ساربانی وکیل طلاق توافقی در  شیراز

آقای ساربانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیرا و وکیل متخصص در پرونده های حقوقی هستند. ایشان دارای 3 مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق بین الملل و دارای دکترای افتخاری جزا و جرم شناسی و همینطور دارای دکترای معادل حقوق خصوصی می باشند. موفق به اخذ مدارک معتبر و گواههینامهه ای تخصصی در حقوق و داوری شده اند. بیش از 14 سال سابقه در امر وکالت دارند و در این سالها تجارب بسیار ارزنده ای را کسب نموده اند.

آدرس دفتر: شیراز، سی متری سینما سعدی، خیابان ذوالانوار شرقی، ساختمان آوا، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09170405782

مهدی سمیعی

جناب آقای مهدی سمیعی وکیل طلاق توافقی در شیراز

آقای سمیعی وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز و رتبه اول دانشکده حقوق می باشند. دارای مدرک کارشناسی حقوق و بیش از 22 سال سابقه در امر وکالت دارند. همینطور از سوابق ایشان می توان به مشاور حقوقی شهر شیراز اشاره کنیم. ایشان به عنوان وکیلی خبره در شیراز به قبول پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده، طلاق توافقی، دعاوی کیفری، حقوقی، تصادفات و … می پردازند.

آدرس دفتر: شیراز، فلکه شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد 51

شماره تماس: 09173049403

مزایا و معایب طلاق توافقی در شیراز

زمانی که گفته می شود طلاق توافقی با توافق زوجین انجام می شود، شاید بسیاری از مردم تصور کنند که پس این روش از جدایی هیچگونه معایبی ندارد. درصورتی که در طلاق توافقی نیز زوجین با چالش هایی روبه رو می شوند.

مزایا و معایب طلاق توافقی در شیراز

در ادامه به بررسی مزایا و معایب طلاق توافقی در شیراز می پردازیم:

مزایای طلاق توافقی: مهمترین مزیت طلاق توافقی زمان کوتاه انجام کارهای مربوطه آن است. بهتر است این کار به کمک وکیل طلاق توافقی انجام شود. سایر پرونده های طلاق که به صورت یک طرفه هستند معمولا بیش از چند ماه طول می کشند تا به نتیجه برسند.

این در حالی است که اگر برای طلاق توافقی در شیراز به وکیل خوب مراجعه کنیم این کار بسیار سریع تر انجام می شود. اگر طلاق به صورت توافقی انجام شود دیگر تنش و مشاجره ای میان خانواده های طرفین اتفاق نمی افتد و در نتیجه حرمت شکنی نمی شود. برای طلاق توافقی نیاز است که زوجین گواهی عدم سازش تهیه کنند، این گواهی تا 3 ماه اعتبار دارد و در این مدت آنها می توانند در صورت سازش به زندگی مشترک خود ادامه دهند

معایب طلاق توافقی: مانند در کار دیگری، برای طلاق توافقی نیز در کنار مزایای آن، معایبی وجود دارد. مانند هر توافق دیگری امکان دارد یکی از طرفین به تعهدات خود عمل نکند. همینطور امکان دارد بعد از انجام توافقات، مرد به دفترخانه نرود که در این شرایط زن نمی تواند او را واردار به انجام این کار کند.

طلاق توافقی در دوران عقد و نامزدی چگونه است؟

اگر در دوران عقد و نامزدی، زوجین تمایل به جدایی داشته باشند در صورتی که هیچ رابطه زناشویی میان آنها اتفاق نیافتاده باشد، اصطلاحا طلاق توافقی در دران عقد و نامزدی گفته می شود. در طلاق توافقی در دوران عقد پس از ارائه درخواست به دادگاه خانواده، زوجه را به جهت معاینه به پزشکی قانونی ارجاع می دهند تا بکارت او ثابت شود. پس از اثبات عدم نزدیکی، گواهی بکارت در رای دادگاه تاثیرگذار خواهد بود.

طلاق توافقی در دوران عقد و نامزدی چگونه است؟

برای طلاق توافقی باید گواهی بکارت برای زوجه، از سوی پزشکی قانونی صادر شد، در این نوع طلاق طبق قانون چون رابطه ای میان آنها شکل نگرفته است، نصف مهریه به زن تعلق می گیرد اما از آنجا که در طلاق توافقی همه چیز به توافق طرفین بستگی دارد ممکن است زن در قبال بخشش مقداری از مهریه و یا تمام آن، مرد را راضی به طلاق کند. همینطور درصورتی که بکارت زوجه توسط پزشکی قانونی تایید نشود، زن می تواند تمام مهریه خود را طبق قانون دریافت کند که باز هم این موضوع بستگی به توافقات دو طرف دارد.

در طلاق توافقی در زمان عقد پس از صدور رای دادگاه مبنی بر اینکه امکان سازش وجود ندارد، اگر زوجه مهریه خود را بخشیده باشد، پس از ثبت طلاق در دفترخانه حق مطالبه مهریه بخشیده شده را ندارد و همینطور پس از طلاق توافقی در زمان عقد، زوجین می توانند به اداره ثبت احوال مراجعه کرده و درخواست شناسنامه جدید کنند که نام همسر قبلی در آن درج نشود.

اگر ساکن شیراز هستید برای هرچه بهتر انجام شدن مراحل طلاق توافقی در دوران عقد می توانید به بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز مراجعه کرده و پیگیری پرونده را به وکیل واگذار کنید.

کلام آخر

مطمئنا هیچ فردی برای طلاق ازدواج نمی کند؛ اما گاهی شرایط زندگی طوری می شود که زوجین ترجیح می دهند به این رابطه خاتمه دهند و از یکدیگر جدا شوند. شیراز یکی از شهرهای پرجمعیت ایران است که متاسفانه آمار طلاق بالایی دارد و به همین جهت نیاز مردم به وکیل خانواده که متخصص در پرونده های طلاق باشد نیز افزایش می یابد. در این مطلب به معرفی وکلای حرفه ای در پرونده های طلاق توافقی پرداختیم. ممنونم که تا انتها در مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز همراه ما بودید. امیدوارم توانسته باشیم شمارا در انتخاب وکیل خوب برای طلاق توافقی یاری کنیم. خواهشمندم نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا