خانوادهوکیل

✅ 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اهواز ⚖️【سال1403】

از دغدغه های مهم هر جامعه مسائل و اختلافات خانواده می باشد، بدین منظور دادگاه های خانواده تشکیل گشته تا به این امور رسیدگی شود. اغلب افرادی که در طی زندگی خود با این نوع پرونده ها مواجه می گردند، ترجیح می دهند از وکیل متخصص و ماهری مشورت بگیرند تا روند پیگیری آن ها دچار خطا نگردد. قوانین برای همه افراد یکسان است لیکن آن شخصی پیروز می شود که آگاهانه از آن ها بهره ببرد. اکنون جهت سهولت کار شما اهتمام ورزیده ایم، 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اهواز را به همراه شماره تماس و آدرس معرفی کنیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در اهواز

بهترین وکیل خانواده در اهواز کیست؟

از حائز اهمیت ترین اقدامات افراد برای پیگیری بهتر پرونده های خانواده، انتخاب وکیلی متخصص و خبره می باشد. قرار گرفتن در جریان پرونده های حقوقی کار ساده ای نیست و به سادگی نباید از آن گذشت. تسلط بر قوانین و روند کارهای دادگاهی، درمورد این قضایا حرف اول را می زند. متاسفانه بسیاری از اشخاص، به دلیل عدم آشنایی کافی از روال پرونده های خانواده، طی مسیر آن، بر مشکلات خود می افزایند.

خوشبختانه شهر اهواز دارای وکلای ماهر و متخصص فراوانی است که افراد با راهنمایی و مشورت آنان همواره به نتایج مطلوبی رسیده اند. قبل از تصمیم برای یافتن وکیلی خوب باید ویژگی های آن را بدانیم. یکی از شروط مهم برگزیدن مشاور حقوقی، داشتن سواد و دانش کافی آن در امور حقوقی می باشد؛ علاوه بر این توانایی وی برای دفاع از شما با فن بیان و شیوایی کلام، جزو پارامتر های مهم محسوب می گردد.

وقت شناسی و صبر وکیل شما، مسبب نظم در کارها می شود، چرا که او با حوصله و دقت بسیار، صحبت ها و مدارک موجود را بررسی کرده و سپس طبق برنامه ریزی های انجام شده، آماده دفاع از موکل خود در موعد مقرر می گردد.

مشاوره آسان با  بهترین وکیل اهواز  را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

سعی کرده ایم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اهواز بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، این مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اهواز را بشناسید! ⚖️

دکتر سید ایمان موسوی

دکتر سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۳ سال سابقه و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه های مختلف دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و … که به لطف خداوند باریتعالی دربیش از ۹۹ درصد پرونده ها مورد وکالت موفقیت آمیز به پایان رسانده است.

از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده شما و ارائه راهکار با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی ست.

از دیگر شیوه های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است بطور مثال در دعاوی پیچیده اراضی منابع طبیعی و تصادفات و … بهره مندی از نظرات کارشناسان متبحر و با تجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی ست.
ایشان به گونه ای به شما مشاوره میدهد که بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید. جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09163138751
لطفا جهت رزو تایم ملاقات به شماره فوق پیامک بدهید.
آدرس دفتر:
خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی نبش پودات، مجتمع صدرا، طبقه چهارم


مریم گودرزی

مریم گودرزی بهترین وکیل خانواده در اهواز

خانم مریم گودرزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی از موفق‌ترین وکلای خانم در استان خوزستان و شهر اهواز است. ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی است و دارای پروانه وکالت شماره ۱۸۱۴۸ از مرکز وکلای قوه قضاییه می‌باشد.

دارا بودن ۱۸ سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و خانواده منجر به تسلط خانم گودرزی به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. اخلاق نیکو، تخصص و تسلط به امور حقوقی و خانواده، اعتماد به نفس، و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از ویژگی‌های بارز خانم گودرزی به حساب می‌آیند.

تخصص و مهارت:

  • ۱۸ سال تجربه و تخصص در امور حقوقی و وکالت
  • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
  • مشاور حقوقی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم مریم گودرزی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۰۷۸۵۷۱
آدرس دفتر:
خیابان آزادگان (۲۴ متری)، بین رضایی و اهوازیان، مجتمع اداری دیپلمات، طبقه دوم، واحد ۹
(حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی)


گلچین آقایی

گلچین آقایی بهترین وکیل خانواده در اهواز

خانم گلچین آقایی از وکلای برجسته شهرستان اهواز و سایر شهرستان های استان خوزستان بوده که با حدود 8 سال سابقه وکالت و دفاع موثر کارنامه درخشانی در رزومه کاری خود دارند که عمده فعالیت ایشان مربوط به پرونده های طلاق، طلاق توافقی، مهریه، حضانت و ملاقات اطفال، چک و سفته، قمار و شرط بندی، رابطه نامشروع و مواد مخدر و…. بوده است.

شماره تماس 09120689771
آدرس دفتر: کیانپارس (جهت اخذ نوبت و آدرس دقیق تماس حاصل فرمائید)

شیما صالحی وند

سرکار خانم شیما صالحی وند

سرکار خانم شیما صالحی وند وکیل پایه یک دادگستری در اهواز هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی با بیش از 10 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های خانواده دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. خانم صالحی وند با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، خانم شیما صالحی وند در زمینه وکالت های مختلف، از جمله مسائل مربوط به خانواده جزو وکیل خانواده شایسته در اهواز محسوب می شوند.

آدرس دفتر: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان اصلی کمیل، روبروی پارک زیتون، ساختمان پاستور، طبقه 4

شماره تماس: 09163367128

عبدالمجید عبدی

جناب آقای عبدالمجید عبدی

جناب آقای عبدالمجید عبدی وکیل پایه یک دادگستری در اهواز است. ایشان با اخذ کارشناسی علوم قضایی، دارای بیش از 16 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص آقای عبدی موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور پرونده های خانواده بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا جناب آقای عبدالمجید عبدی را می توان جزو وکیل خانواده خوب در اهواز معرفی کرد.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان طالقانی، خیابان فردوس، روبروی عباسیه، پاساژ مروارید، طبقه 2

شماره تماس: 09166129819

مصطفی فیروزی

جناب آقای مصطفی فیروزی

آقای مصطفی فیروزی وکیل پایه یک دادگستری در اهواز است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای بیش از 4 سال فعالیت مستمر در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل خانواده، دارای سوابق و تجربیات خوبی هستند.

آقای فیروزی دارای علم و اطلاعات به روزی می باشند، از این رو می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های خانواده، یاری کنند. از ویژگی های دیگر وکیل فیروزی، می توان به صداقت، امانت داری، پیگیری دلسوزانه، فن بیان بالا و شکیبایی نیز اشاره کرد. لذا جناب آقای مصطفی فیروزی را می توان به عنوان وکیل خانواده شایسته در اهواز معرفی کرد.

آدرس دفتر: اهواز، نادری، پاساژ کارون، ساختمان مهندسی، طبقه 1، واحد 3

شماره تماس: 09165099921

یاسین آلبوحمدان

جناب آقای یاسین آلبوحمدان

جناب آقای یاسین آلبوحمدان وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد در زمینه حقوق جزا و جرم شناسی با بیش از 12 سال فعالیت، تسلط کامل بر زبان عربی، تخصص در حقوق خانواده دارای سوابق ارزشمندی می باشند. آقای یاسین آلبوحمدان با تسلط بر قوانین، بیان شیوا، برخورد مناسب و علم به روزی که دارند، توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب کنند.

وکیل آلبوحمدان همواره با دلسوزی، پیگیر امور افراد می شوند و سعی دارند با استفاده از تجربیات حاصل شده از پرونده هایشان در زمینه های مختلف من جمله خانواده، راه حل های موثری را ارائه دهند. از این رو جناب آلبوحمدان را می توان جزو وکیل خانواده حاذق در اهواز بشمار آورد.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 3 غربی، طبقه 2، طبقه 4

شماره تماس: 09163441704

زهرا عسگری

سرکار خانم زهرا عسگری

سرکار خانم زهرا عسگری وکیل پایه یک دادگستری در اهواز است. ایشان با اخذ کارشناسی حقوق، عضویت در کانون وکلای دادگستری خوزستان و با تلاش مستمر همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص خانم عسگری موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور پرونده های خانواده بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا سرکار خانم زهرا عسگری را می توان جزو وکیل خانواده خوب در اهواز معرفی کرد.

آدرس دفتر: اهواز، امانیه، میدان ساعت، جنب پمپ بنزین، دفتر علی محمد صالحی، طبقه 1

شماره تماس: 09166368709


در صورت عدم پرداخت نفقه زن، مجازات آن چیست؟

طبق ماده 1107 قانون مدنی، نفقه شامل همه ی هزینه های متعارف و مناسب زن از جمله پوشاک، غذا، اثاث منزل و … می شود. همچنین بر اساس ماده 1102 قانون مدنی بلافاصله پس از نکاح زوجین، هر دو نسبت به هم تکالیفی خواهند داشت که پرداخت نفقه توسط مرد، یکی از آن هاست، لیکن پرداخت آن نیز شامل شروطی می شود که عبارتند از: طبق ماده 1106 قانون مدنی، عقد باید دایم باشد در این صورت نفقه زوجه بر عهده همسر اوست و همچنین زن نسبت به مرد تمکین کامل داشته باشد.

بر اساس ماده 1111قانون مدنی، زن می تواند در صورت سر باز زدن مرد از پرداخت نفقه به دادگاه مراجعه کرده و سپس در آن جا مسئله مورد بررسی قرار می گیرد، در چنین شرایطی محکمه مقدار نفقه را تعیین و مرد را ملزم به پرداخت آن می کند اما اگر زوج مجددا اقدامی برای انجام آن نکرد، بر حسب ماده 1129 قانون مدنی در صورت دادخواست زوجه، دادگاه مرد را مجبور به طلاق می کند. مورد دیگر این که اگر مرد به هر دلیلی نتواند موفق به پرداخت نفقه شود، برای زن حق طلاق داده می شود.

مطابق ماده 53 قانون حمایت از خانواده، هرکس با داشتن استطاعت مالی در صورت تمکین زن، از پرداخت نفقه وی امتناع ورزد، به حبس تعزیری درجه شش محکوم می شود. طبق قانون مجازات اسلامی، عدم پرداخت نفقه جرم محسوب می شود و با فرد همانند مجرم برخورد می شود لذا پرونده آن در دسته ی خانواده کیفری به حساب می آید.

اگر مرد ثابت کند که زن عدم تمکین کرده است، نه تنها مجرم بشمار نمی آید بلکه دیگر وظیفه ای در قبال پرداخت نفقه ندارد و در صورتی که شرایط نقطه مقابل آن باشد، مرد به 6 ماه الی 2 سال حبس محکوم می شود. مشورت با بهترین وکیل خانواده در اهواز نتایج مطلوبی را حاصل می کند.

بهترین وکیل خانواده در اهواز

پرداخت نفقه، بعد از طلاق چگونه است؟

پس از طلاق، زوج دیگر مسئول پرداخت نفقه نمی باشد؛ مگر به دو صورت، که آن ها را در ادامه مقاله بهترین وکیل خانواده در اهواز، شرح می دهیم.

مورد اول، بارداری زن است که در این شرایط، مرد با صرف نظر از نوع طلاق، ملزم به پرداخت نفقه می شود. باید در نظر داشت که پس از وضع حمل نیز مرد، موظف به پرداخت نفقه فرزندش می باشد، اما دیگر در مقابل نفقه زوجه وظیفه ای ندارد. طبق ماده 1107 قانون مدنی، نفقه پرداختی باید تمام نیاز های متعارف و مناسب یک زن باردار را پوشش دهد و صرفا ارتباطی با اوضاع مالی زوج ندارد.

مورد دوم، طلاق رجعی می باشد. طلاق رجعی بر خلاف طلاق بائن است و مرد می تواند در ایام عده به زن رجوع کرده و مجددا زندگی مشترک خود را آغاز کنند، همچنین زن موظف به سکونت در منزل همسرش تا هنگام به پایان رسیدن مدت عده طلاق می باشد، در مقابل آن، مرد هم ملزم به پرداخت نفقه این مدت می گردد. البته به شرطی که زن ناشزه نباشد.

بهترین وکیل خانواده در اهواز

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اهواز، عدم پرداخت نفقه و مجازات آن، همچنین شرایط پرداخت نفقه در زمان طلاق قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − ده =

دکمه بازگشت به بالا