وکیل

10 تا از بهترین وکیل ارومیه ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل ارومیه در اختیارتان قرار دهیم لطفا همراه ما باشید. وکیل به شخصی اتلاق می شود که دارای مدرک رشته ی حقوق باشد و بتواند بعد از بستن قرارداد با موکل خود، در پرونده های قضایی و دادگاهی وکالت موکل خود را به عهده بگیرد و پرونده ی او را به نتیجه ی عالی برساند. اگر به دنبال وکیل کارکشته ارومیه هستید لطفا ما را در سایت برترین وکیل همراهی کنید.

بهترین وکیل ارومیه

وکیل ارومیه

ارومیه یکی از کلان شهر های ایران و مرکز استان آذربایجان غربی می باشد. این شهر طبق سر شماری انجام شده جزو دهمین شهر پرجمعیت ایران است. کانون وکلای آذربایجان غربی، وکلای بسیار زیادی در شهر ارومیه و در حال فعالیت دارد و بسیار در کار خود متبحر و کار کشته هستند. یکی از راه های شناخت وکیل کارکشته ی ارومیه، تعداد دعاوی و سطح کیفی این دعاوی می باشد که وکیل در آن ها حضور داشته است و با توجه به نتیجه ی این دعاوی می توان نسبت به توانایی یک وکیل و مشاور حقوقی اظهار نظر کرد.

یک وکیل کارکشته قبل از قبول پرونده جلسه ای را ترتیب می دهد تا در مورد پرونده با موکل خود مفصلا صحبت کند و مدارک ارائه شده توسط موکل را جزء به جزء بررسی و نتایج احتمالی که ممکن است پیش بیاید را با موکل در میان می گذارد. یک وکیل زبده پنج ویژگی بارز دارد که به بررسی آن می پردازیم. شما با این پنج ویژگی به راحتی می توانید در انتخاب بهترین وکیل ارومیه درست عمل کنید.

یکی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های یک وکیل کار کشته در ارومیه رازدار و امین بودن وی می باشد. زیرا شما تمام اسناد و اطلاعات را در اختیار وی قرار می دهید اگر وکیل امین نباشد مسلما دچار مشکل بزرگی می شوید. از دیگر ویژگی های یک وکیل، دقیق بودن یا دقت بالای او می توان اشاره کرد. همان گونه که می دانید اگر یک وکیل دقت بالا نداشته باشد، اطلاعات مهمی از پرونده ممکن است نادیده گرفته شود، در نتیجه پرونده ناکام خواهد ماند.

وکیل ارومیه

یک وکیل باید رک و صادق باشد و هیچ گونه پنهان کاری در رابطه با پرونده با موکل خود نداشته باشد و حقایق را بازگو کند. یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل کار کشته روابط اجتماعی بالا و یک شنونده و گوینده ی عالی بودن وی می باشد. در بعضی موارد موکل از گفتن بعضی از جزئیات خودداری می کند، وکیل باید با روابط اجتماعی بالا و فن بیان قوی خود این اطمینان را به موکل خود بدهد تا او بتواند درباره ی همه ی جزئیات صحبت کند و وکیل باید با دقت به حرف های او گوش دهد تا به جزئیات مهم پی ببرد.

یکی دیگر از پر اهمیت ترین و مهم ترین ویژگی های وکیل اطلاعات به روز و آپدیت وی می باشد. یک وکیل باید از تبصره ها و تغییراتی که در قوانین ایجاد شده است مطلع باشد زیرا زمانی که اطلاعات خود را به روز نکند و با همان اطلاعات قدیمی اقدام به وکالت کند ممکن است در پرونده های خود به نتیجه مطلوب نرسد و پرونده ناکام باقی بماند.

در این راستا بخوانید: بهترین وکیل خانواده در ارومیه

بهترین وکیل ارومیه کیست؟

یک وکیل کارکشته و باتجربه باید ویژگی های حرفه ای و شخصی و اخلاقی و فنی نیز داشته باشد تا بتواند به خوبی از حق موکل خود دفاع کند و در به انجام رساندن عدالت و دادرسی عادلانه، موثر واقع باشد. همان گونه که گفته شد برای انتخاب یک وکیل علاوه بر پروانه و مجوز وکالت باید به ویژگی های که در بالا ذکر کردیم بسیار دقت نمود تا بتوانیم در پرونده حقوقی یا کیفری خود موفق شویم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به 10 مورد از بهترین وکیل ارومیه می پردازیم در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

نجات علی پور

جناب آقای نجات علی پور

آقای نجات علی پور یک از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای علی پور، یکی از بهترین وکیل ها در ارومیه می باشند.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای نجات علی پور می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09141412141
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)

بهناز کریمی پریشه

سرکار خانم بهناز کریمی پریشه

خانم بهناز کریمی پریشه وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه و مشاور حقوقی هستند. ایشان سابقه درخشانی در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، خانواده، کیفری و … بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بهناز کریمی پریشه شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید.

برخی از خدمات خانم کریمی پریشه:

 • قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، دعاوی تجاری، تنظیم لوایح و شکواییه و …
 • مشاوره و وکالت در دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی
 • ارائه مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و …

برای مشاوره حقوقی (بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم بهناز کریمی پریشه، بهترین وکیل خانم ارومیه، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان (حتما با تعیین وقت قبلی) مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09143709602
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه دوم، واحد سوم

اعظم نیک اخلاق

اعظم نیک اخلاق بهترین وکیل ارومیه

خانم اعظم نیک اخلاق وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه، مشاور حقوقی، عضو کمیسیون اشتغال کانون وکلا، دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانشجوی مقطع دکتری هستند. ایشان با بیش از 12 سال سابقه کار وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند.

مشاوره رایگان و وکالت در تمامی زمینه های زیر به متقاضیان ارائه می شود:

 • دعاوی حقوقی: (قراردادنویسی، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • دعاوی خانواده: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)
 • دعاوی کیفری: (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم اعظم نیک اخلاق با شماره زیر در ارتباط باشید.

شماره تماس: ۰۹۱۴۸۲۴۰۰۱۲
آدرس دفتر:
ارومیه، خیابان مافی، روبروی دادگستری عمومی حقوقی، جنب شیرینی پدیده، طبقه ۶

بهروز مافی

بهروز مافی بهترین وکیل ارومیه

آقای بهروز مافی وکیل پایه یک دادگستری، تحصیل کرده مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای آذربایجان غربی، عضو اسبق کانون وکلای آذربایجان شرقی، شاغل در ارومیه از سال ۹۶، اشتغال به وکالت از سال ۹۳، دارای ۸ سال سابقه مشاوره در شرکت های دولتی و خصوصی وابسته به وزارت نیرو می باشند.

از جمله تخصص آقای بهروز مافی عبارتند از وکالت در:

 • تمامی دعاوی حقوقی
 • تمامی دعاوی خانواده
 • تمامی دعاوی ملکی
 • امور شرکت ها، چک و اسناد تجاری
 • عقود و معاملات
 • مطالبه خسارت از اشخاص و ارگان های دولتی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از مشاوره آقای بهروز مافی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09144450448
آدرس دفتر:
ارومیه، ابتدای خیابان دانشکده، بعد از زیر گذر، جنب بانک سپه، پلاک ۶۱

خشایار طاهری

خشیار طاهری بهترین وکیل ارومیه

آقای خشایار طاهری وکیل پایه یک دادگستری (پروانه متعلق به شهر تهران و‌ حوزه فعالیت تهران و ارومیه)،۲ سال وکیل و نماینده حقوقی شرکت مرکزی ایرتویا در تهران و پتروشیمی پترو پرک زیر مجموعه هلدینگ خلیج فارس و وکیل بیمه سرمد استان آذرباییجان غربی و شرقی.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای خشایار طاهری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09127932097
آدرس دفتر:
ارومیه، طبقه دوم مجتمع تجاری آذرباییجان

رحیم دلایی میلان

جناب آقای رحیم دلایی میلان

جناب آقای دلایی میلان سابقه های بسیاری حوزه ی وکالت دارند. بالغ بر 10 سال سابقه وکالت دادگستری و چهار سال سابقه ی فعالیت در شعبه ی قضایی و دوازده سال سابقه ی مدیریت حقوقی بانکی را دارند .یکی از بهترین وکیل درجه یک دادگستری و عضو کانون وکلا دادگستری می باشند.زمینه های کاری وی در دعاوی پرونده های کیفری و حقوقی می باشد .

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه ی سوم، واحد 304

شماره تماس: 09143464652

مهدی فرجی زاده

جناب آقای مهدی فرجی زاده

یکی دیگر از وکیل های پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه در ارومیه جناب آقای مهدی فرجی زاده هستند. ایشان دارای مدارک کارشناسی حقوق ارومیه و کارشناس ارشد حقوق واحد علوم تحقیقات تهران مرکز کرمان می باشد و عضو کمسیون پژوهش و انتشارات مرکز وکلای قوه ی قضاییهاستان آذربایجان غربی هستند.

آدرس دفتر: ارومیه، پنجراه، خیابان امینی، جنب چهار راه دانشگاهی، ساختمان پرتو، طبقه ی اول، واحد هشتم

شماره تماس: 09123667503

جواد وطن خواه قولنجی

جناب آقای جواد وطن خواه قولنجی

یکی دیگر از وکیل های پایه یک دادگستری آقای جواد وطن خواه قولنجی می باشد. عضو مرکز وکلا و درحال حاضر در حال فعالیت می باشند. جناب آقای وطن خواه قولنجی در بسیاری از دعاوی پرونده ها از جمله دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری بسیار متبحر می باشد.

آدرس دفتر: ارومیه، پنجراه، ابتدای خیابان امینی، روبروی جهاد دانشگاهی، مجتمع 525، طبقه ی دوم، واحد 5

شماره تماس: 09144866034

مهدی حسین پور

جناب آقای حسین پور وکیل ارومیه

جناب آقای مهدی حسین پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی اورمیه، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، مشاور حقوقی پست بانک ایران از سوابق کاری و تحصیلی ایشان است. دارای 11سال سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری اورمیه می‌باشد. وی یکی از برترین‌های وکالت در زمینه انواع دعاوی اعم از خانواده (طلاق توافقی، حضانت فرزند، دریافت اجرت المثل و …)، ارث، ملکی، حقوقی و کیفری محسوب شود.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، جنب مسجد یورد شاهی، کوچه شهید سلیمانی، بن بست دوم، دفتر وکالت آقای شیدایی

شماره تماس: 09141401282

تفاوت وکیل با وکالت و انواع آن

وکیل ،نماینده یا جانشین، به کسی گفته می شود که توسط یک شخص (حقوقی یا حقیقی) به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود. همچنین وکالت در فقه به معنی عقد جایزی می باشد که به دنبال آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری نماینده ی خود قرار می دهد. وکالت انواع مختلفی دارد، وکالت مقید، وکالت مطلق، وکالت قضایی، وکالت غیر قضایی، وکالت بلاعزل، وکالت تام الاختیار و … است. می توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله بهترین وکیل زن در ارومیه را هم مطالعه کنید.

تفاوت وکیل با وکالت و انواع آن

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این لحظه همراه ما بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل ارومیه و ویژگی های یک وکیل و همچنین وکالت و انواع آن را در اختیار تان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

3.3/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا