وکلا

10 تا از بهترین وکیل ارومیه ⚖️ + آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل ارومیه در اختیارتان قرار دهیم لطفا همراه ما باشید. وکیل به شخصی اتلاق می شود که دارای مدرک رشته ی حقوق باشد و بتواند بعد از بستن قرارداد با موکل خود، در پرونده های قضایی و دادگاهی وکالت موکل خود را به عهده بگیرد و پرونده ی او را به نتیجه ی عالی برساند. اگر به دنبال وکیل کارکشته ارومیه هستید لطفا ما را در سایت برترین وکیل همراهی کنید.

بهترین وکیل ارومیه

وکیل ارومیه

ارومیه یکی از کلان شهر های ایران و مرکز استان آذربایجان غربی می باشد. این شهر طبق سر شماری انجام شده جزو دهمین شهر پرجمعیت ایران است. کانون وکلای آذربایجان غربی، وکلای بسیار زیادی در شهر ارومیه و در حال فعالیت دارد و بسیار در کار خود متبحر و کار کشته هستند. یکی از راه های شناخت وکیل کارکشته ی ارومیه، تعداد دعاوی و سطح کیفی این دعاوی می باشد که وکیل در آن ها حضور داشته است و با توجه به نتیجه ی این دعاوی می توان نسبت به توانایی یک وکیل و مشاور حقوقی اظهار نظر کرد.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه

یک وکیل کارکشته قبل از قبول پرونده جلسه ای را ترتیب می دهد تا در مورد پرونده با موکل خود مفصلا صحبت کند و مدارک ارائه شده توسط موکل را جزء به جزء بررسی و نتایج احتمالی که ممکن است پیش بیاید را با موکل در میان می گذارد. یک وکیل زبده پنج ویژگی بارز دارد که به بررسی آن می پردازیم. شما با این پنج ویژگی به راحتی می توانید در انتخاب بهترین وکیل ارومیه درست عمل کنید.

یکی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های یک وکیل کار کشته در ارومیه رازدار و امین بودن وی می باشد. زیرا شما تمام اسناد و اطلاعات را در اختیار وی قرار می دهید اگر وکیل امین نباشد مسلما دچار مشکل بزرگی می شوید. از دیگر ویژگی های یک وکیل، دقیق بودن یا دقت بالای او می توان اشاره کرد. همان گونه که می دانید اگر یک وکیل دقت بالا نداشته باشد، اطلاعات مهمی از پرونده ممکن است نادیده گرفته شود، در نتیجه پرونده ناکام خواهد ماند.

یک وکیل باید رک و صادق باشد و هیچ گونه پنهان کاری در رابطه با پرونده با موکل خود نداشته باشد و حقایق را بازگو کند. یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل ارومیه، روابط اجتماعی بالا و یک شنونده و گوینده ی عالی بودن وی می باشد. در بعضی موارد موکل از گفتن بعضی از جزئیات خودداری می کند، وکیل باید با روابط اجتماعی بالا و فن بیان قوی خود این اطمینان را به موکل خود بدهد تا او بتواند درباره ی همه ی جزئیات صحبت کند و وکیل باید با دقت به حرف های او گوش دهد تا به جزئیات مهم پی ببرد.

یکی دیگر از پر اهمیت ترین و مهم ترین ویژگی های وکیل اطلاعات به روز و آپدیت وی می باشد. یک وکیل باید از تبصره ها و تغییراتی که در قوانین ایجاد شده است مطلع باشد زیرا زمانی که اطلاعات خود را به روز نکند و با همان اطلاعات قدیمی اقدام به وکالت کند ممکن است در پرونده های خود به نتیجه مطلوب نرسد و پرونده ناکام باقی بماند.

وکیل ارومیه

بهترین وکیل ارومیه کیست؟

یک وکیل کارکشته و باتجربه باید ویژگی های حرفه ای و شخصی و اخلاقی و فنی نیز داشته باشد تا بتواند به خوبی از حق موکل خود دفاع کند و در به انجام رساندن عدالت و دادرسی عادلانه، موثر واقع باشد. همان گونه که گفته شد برای انتخاب یک وکیل علاوه بر پروانه و مجوز وکالت باید به ویژگی های که در بالا ذکر کردیم بسیار دقت نمود تا بتوانیم در پرونده حقوقی یا کیفری خود موفق شویم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل ارومیه را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای ارومیه همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ارومیه!

نجات علی پور

نجات علی پور بهترین وکیل ارومیه

آقای نجات علی پور یک از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای علی پور، یکی از بهترین وکیل ها در ارومیه می باشند.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو رسمی کانون وکلای بین المللی IBA (International Bar Association)
 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای نجات علی پور می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 09141412141
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)


بهناز کریمی پریشه

سرکار خانم بهناز کریمی پریشه

خانم بهناز کریمی پریشه وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری ارومیه و مشاور حقوقی هستند. ایشان سابقه درخشانی در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند. بهتر است بدانید قبل از هر اقدامی در امور حقوقی، خانواده، کیفری و … بهترین کار مشاوره گرفتن از یه وکیل خبره و متبحر است تا راه اشتباه با کلی هزینه اضافی طی نشود. با وکیل بهناز کریمی پریشه شما می‌توانید درست‌ترین راهکار قانونی را برای پرونده‌های خود یافته و بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه مطلوب خود برسید.

برخی از خدمات خانم کریمی پریشه:

 • قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، دعاوی تجاری، تنظیم لوایح و شکواییه و …
 • مشاوره و وکالت در دعاوی ارث و تقسیم سهم الارث، دعاوی ارث و تقسیم ماترک، اخذ گواهی حصر وراثت، دعاوی بانکی، امور ثبت شرکت‌ها و برند، حقوق کسب و کار، مسلط به امور قراردادنویسی
 • ارائه مشاوره در مورد تمام موارد حقوقی خانواده، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن و …

برای مشاوره حقوقی (بصورت تلفنی و حضوری) و همچنین اعطای وکالت به خانم بهناز کریمی پریشه، بهترین وکیل خانم ارومیه، شما می‌توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 17 الی 20 به آدرس دفتر ایشان (حتما با تعیین وقت قبلی) مراجعه نمایید.

شماره تماس: 09143709602
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه دوم، واحد سوم


اعظم نیک اخلاق

اعظم نیک اخلاق بهترین وکیل ارومیه

خانم اعظم نیک اخلاق وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه، مشاور حقوقی، عضو کمیسیون اشتغال کانون وکلا، دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانشجوی مقطع دکتری هستند. ایشان با بیش از 12 سال سابقه کار وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند.

مشاوره رایگان و وکالت در تمامی زمینه های زیر به متقاضیان ارائه می شود:

 • دعاوی حقوقی: (قراردادنویسی، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • دعاوی خانواده: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)
 • دعاوی کیفری: (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم اعظم نیک اخلاق با شماره زیر در ارتباط باشید.

شماره تماس: ۰۹۱۴۸۲۴۰۰۱۲
آدرس دفتر:
ارومیه، خیابان مافی، روبروی دادگستری عمومی حقوقی، جنب شیرینی پدیده، طبقه ۶


فاطمه ستاری

 فاطمه ستاری بهترین وکیل ارومیه

سرکار خانم فاطمه ستاری، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر ارومیه، عضو مرکز وکلای دادگستری و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای آذربایجان. فارغ التحصیل ارشد رشته حقوق بین‌الملل از دانشگاه آزاد تهران مرکز و (دکترای تجارت بین‌الملل از دانشگاه استانبول) می باشند. ایشان با بیش از 18 سال سابقه کار در وکالت در انواع دعاوی ها هستند و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی خانم فاطمه ستاری، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

برخی از تخصص ایشان:

 • تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر، قاچاق کالا و اسلحه، مشروبات الکلی
 • در دعاوی: حقوقی، ملکی، ثبتی، چک، سفته، تنظیم قرارداد، سرقفلی، فسخ قرارداد، تاییدفسخ، ابطال قرارداد، تسلیم مبیع، ارث، طلاق، مهریه، تخصص دارند.
 • ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … خانم فاطمه ستاری پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم فاطمه ستاری می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09143401627
آدرس دفتر:
 ارومیه چهارراه مخابرات اول خیابان حسنی ساختمان انوشا طبقه چهار واحد ۱۴


جاوید پاشایی

جاوید پاشایی بهترین وکیل ارومیه

آقای جاوید پاشایی قاضی بازنشسته دادگستری، وکیل پایه یک و متخصص در دعاوی حقوقی و ملکی می باشند.

برخی از سوابق درخشان ایشان:

 • مدیرکل سابق بازرسی کل استان آذربایجان غربی،
 • معاون سابق قضایی دادگستری کل استان آذربایجان غربی
 • رییس سابق دادگاه انتظامی مرکز وکلا و کارشناسان استان آذربایجانغربی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای جاوید پاشایی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125095355
آدرس دفتر:
ارومیه، دانشکده، روبروی موزه ارومیه، صد متر به سمت خیابان کاشانی، ساختمان تجارت، طبقه اول، واحد۶


علی علیزاده

علی علیزاده بهترین وکیل ارومیه

آقای علی علیزاده وکیل پایه یک دادگستری ، یکی از وکلای شهر ارومیه و عضو کانون وکلای آذربایجان غربی می باشد ایشان با 20 سال سابقه کاری درخشان در حوزه وکالت دارند و با فن بیان بسیار بالا و هوش بالا در مدیریت پرونده و در زمان دفاع از شاخصه های اساسی و متفاوت این وکیل بحساب میاید.

تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده آقای علی علیزاده به عنوان بهترین وکیل در ارومیه انتخاب گردد.

از جمله خدمات آقای علی علیزاده عبارتند از :

 • متخصص در دعاوی حقوقی: در زمینه ملکی ، تنظیم سند ، ابطال قرارداد ، فسخ قرارداد ، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه ، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری ، خلع ید ، رفع تصرف ، مطالبه خسارت ، مطالبه وجه ، هبه ، اجاره و ….
 • متخصص در دعاوی کیفری: اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری ، اختلاس ، ارتشا، خیانت در امانت ، توهین ، ضرب و جرح ، دیه ، قتل ، سرقت ، رابطه نامشروع ، پولشویی ، قاچاق کالا و ارز ، مطالبه دیه ، جرایم رایانه ای ، جرایم پزشکی …
 • متخصص در دعاوی ملکی: اعم از الزام به تنظیم سند، فسخ و ابطال قراردادها، خلع ید،دعاوی راجع به سرقفلی و حق کسب و پیشه،روابط موجر و مستاجر و دعوای تخلیه اماکن تجاری و مسکونی، فک رهن،تقسیم و فروش مال مشاع، دعاوی راجع به ما ترک و …
 • متخصص در دعاوی تجاری : اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی ، ورشکستگی ، مطالبه چک و سفته و…
 • متخصص در تنظیم قرارداد ها اعم از قرارداد بیع، اجاره ، ارائه خدمات ، شرکت ، سرمایه گذاری ، نمایندگی ، پیمانکاری ، توزیع ، تولید ، لایسنس ولی ..
 • متخصص در پرونده های موضوع دادگاه انقلاب

شماره تماس : 09121462767
آدرس دفتر: ارومیه فلکه خیام مجتمع تجاری آذربایجان طبقه ٤ واحد ١٩

واحد پورآذری

واحد پورآذری بهترین وکیل ارومیه

آقای واحد پورآذری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه حقوقی بالا و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده هستند.

برخی از تخصص ایشان:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی، سرقفلی و …
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری، پرونده های خسارت بیمه و …
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده، انحصار وراثت و …
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی كميسيون های ماده 100 و …
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای واحد پورآذری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09144494220
آدرس دفتر:
ارومیه، خیام جنوبی، کوچه ۱۹، ساختمان آرمتین، طبقه ۶، واحد ۱۷
مشاهده پروفایل وکیل


 شیدا عبداله پور

شیدا عبداله پور بهترین وکیل ارومیه

شیدا عبداله پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران، قاضی بازنشسته دادگستری و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند که وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده را می پذیرند.

برخی از تخصص ایشان:

 • کیفری: کلاهبرداری، جعل، سرقت تحصیل مال از طریق نامشروع آدم ربائی، جرایم رایانه ای و …
 • خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و ..
 • حقوقی: حقوقی ملکی و تجاری، ثبت اسناد، تنظیم قرارداد و سند

شماره تماس: 09143482608
آدرس دفتر: ارومیه، سعدی حضرت پور خیابان سالار، خیابان جعفری، خیابان صمدی، پلاک ۳۶

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری بهترین وکیل ارومیه

خانم نیلوفر نوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … می باشند. پیگیری مستمر و اطلاع رسانی به موقع از ویژگی های بارز این وکیل است.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و الزام به تمکین)
 • دعاوی حقوقی (انواع مطالبات مالی و ملکی)
 • دعاوی کیفری (کلاهبرداری، خیانت در امانت و …)

شماره تماس: 09907970711
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان مافی، روبروی دادگستری، ساختمان مهدیس، طبقه 5، واحد 10


شیوه پرداخت حق الوکاله وکیل ارومیه به چه صورت است؟

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که باید در ازای دریافت خدمات حقوقی به بهترین وکیل ارومیه پرداخت. یکی از تصورات غلط در خصوص میزان دستمزد وکلا این است که شما ملزم هستید تمام دستمزد وکیل را به صورت یکجا در اختیار او قرار دهید. علاوه بر اینکه می‌توانید میزان دستمزد را به صورت توافقی تعیین کنید، دست شما برای شیوه پرداخت آن نیز کاملاً باز است. در واقع همه چیز به توافق شما با وکیل مورد نظر بستگی دارد. در واقع باید برای شیوه پرداخت حق الوکاله موافقت وکیل خود را جلب کنید.

برای این کار لازم است در ابتدا با وکیل مورد نظر خود ملاقات حضوری داشته باشید تا بتوانید مهم‌ترین خواسته‌ها و دغدغه‌های خود در خصوص پرونده را به او منتقل کنید و از او بخواهید حق الوکاله مورد نظرش را با در نظر گرفتن عوامل مختلف به شما اعلام دارد. باید این نکته را ذکر نماییم که در صورت موافقت وکیل می‌توانید حق الوکاله تعیین شده را در چند قسط به وکیل ارومیه پرداخت کنید. به طور معمول هزینه وکیل در دو یا سه قسط به او پرداخت می‌شود.

تفاوت وکیل با وکالت و انواع آن

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل ارومیه در دعاوی حقوقی و کیفری

باید این نکته را ذکر کنیم که مشاوره حقوقی می تواند فرد را برای حضور پر قدرت در مراجع قضایی آماده کند. در واقع بهترین وکیل ارومیه از پیچ و خم های مسیر به طور دقیق آشنایی دارد و روند رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را نیز می شناسد. از این رو، توصیه های وکیل در زمان دریافت مشاوره حقوقی می تواند بسیار کارآمد باشد و موقعیتی را فراهم سازد که فرد اقدامات معقولانه تری را به انجام برساند. در واقع در صورت اقدامات صحیح است که فرد مهیای حضوری پیروز مندانه در دادگاه خواهد شد.

ممکن است به هر دلیل شرایط لازم برای دریافت مشاوره حقوقی و حضور در دفتر وکیل مورد نظر را نداشته باشید. شما در این شرایط می توانید از روش های تلفنی و آنلاین برای جبران ضعف های حقوقی و یافتن پاسخ های حقوقی برای سوالاتتان استفاده کنید. در نظر داشته باشید که هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی حضوری قدری بیشتر از روش های دیگر است. اما در عوض مزیت آن در این می باشد که امکان بررسی کامل پرونده برای وکیل فراهم است و حقوقدان می تواند به طور دقیق تری راهکار ارائه دهد.

تفاوت وکیل با وکالت و انواع آن

وکیل ،نماینده یا جانشین، به کسی گفته می شود که توسط یک شخص (حقوقی یا حقیقی) به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود. همچنین وکالت در فقه به معنی عقد جایزی می باشد که به دنبال آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری نماینده ی خود قرار می دهد. وکالت انواع مختلفی دارد، وکالت مقید، وکالت مطلق، وکالت قضایی، وکالت غیر قضایی، وکالت بلاعزل، وکالت تام الاختیار و … است.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این لحظه همراه ما بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل ارومیه و ویژگی های یک وکیل و همچنین وکالت و انواع آن را در اختیار تان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

4/5 - (12 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا