وکیل

10 تا از بهترین وکیل اردبیل ⚖️【سال1402】

در این بخش از مقاله قصد داریم که به بررسی بهترین وکیل اردبیل بپردازیم. یافتن بهترین وکیل در اردبیل برای افرادی که تاکنون تجربه داشتن پرونده های حقوقی و کیفری نداشته اند کار دشواری است. در این میان سوالاتی ممکن است برای افراد به وجود بیاید مثلا چطور یک وکیل متخصص پیدا کنیم؟ ما در ادامه این مقاله قصد معرفی 10 وکیل خبره در شهر اردبیل را داریم. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل اردبیل

مطلب پیشنهادی : بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل در اردبیل کیست؟

یک وکیل خوب قبل از قبول یک پرونده، باید ابتدا جلسه ای را ترتیب دهد تا با موکل مفصلا راجع به پرونده صحبت کند و تمام اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله و جز به جز بررسی کند. بنابراین توصیه می شود در مراحل انتخاب یک وکیل خوب به سراغ فردی بروید که چندین پرونده موفق در حوزه ی مشکل شما انجام داده باشد.

در این مقاله سعی کرده ایم که 10 تا از بهترین وکیل اردبیل راه به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم.

جناب آقای صمد صفرنژاد

جناب آقای صمد صفر نژاد

آقای صمد صفرنژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در امور کیفری، حقوقی، خانواده، دیات و قصاص، ارث، وصیت، طلاق، حضانت، چک و سفته، کلیه قراردادهای ثبتی، مراجع تشخیص و حل اختلاف اداره کار و تعزیرات حکومتی می باشد.

تحصیلات آقای صمد صفرنژاد کارشناسی ارشد است و سوابق کاری ایشان بیش از یک دهه سابقه فعالیت مستمر در حرفه وکالت، فعالیت در زمینه های گوناگون مباحث حقوقی، جزایی و خانواده و … می باشد.

آدرس دفتر: اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت چشمه روبه روی بانک انصار طبقه، دوم، واحد 3

شماره تماس: 04533261036

جناب آقای علی محمدیان

جناب آقای علی محمدیان

آقای علی محمدیان وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل هستند. ایشان مدرس دانشگاه و مولف چندین مقاله ملی و بین المللی می باشند. تخصص آقای علی محمدیان در خانواده و ملک می باشد. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد می باشد.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

شماره تماس: 04533260141

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش

آقای فتح اله دشمن کش وکیل پایه یک دادگستری که با سابقه بالا در وکالت و قبولی سه دوره آزمون قضاوت مدرس دانشگاه های آزاد پیام نور و جامع علمی کاربردی می باشند. از تخصص های آقای دشمن کش می توان به دعاوی خانواده، امور حسبی و ثبت احوال، امور ثبتی، ارث و وصیت اشاره کرد. تحصیلات آقای دشمن کش کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد.

آدرس دفتر: اردبیل، جعفر آباد، خیابان انقلاب سه راهی دادگستری، دفتر وکالت

شماره تماس: 0914355947

سرکار خانم ندا آذر تاج

سرکار خانم ندا آذر تاج

خانم ندا آذرتاج وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل هستند. مدرک تحصیلی خانم آذر تاج کارشناسی ارشد می باشد. از تخصص های ایشان می توان به خانواده اعم از استرداد جهیزیه، اعلام تمکین، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، تعدیل مهریه و … و در خصوص املاک رفع تصرف عدوانی، در خصوص معاملات الزم به تنظیم سند رسمی ملک و غیره … اشاره کرد.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

شماره تماس: 04533519093

جناب آقای سهند مهدی پور

جناب آقای سهند مهدی پور

آقای سهند مهدی پور وکیل و مشاوره حقوقی و دانشجوی دکتری حقوق کیفری در استان اردبیل هستند. از تخصص های آقای مهدی پور می توان به وکیل خانواده که عبارتند از اثبات زوجیت، انکار زوجیت،اثبات نسب، اثبات کفالت، اثبات رجوع، تقسیط مهریه، و در خصوص مراجع، دادگاه کیفری استان، هیات نظارت بر مطبوعات، دادسرای جرایم کارکنان دولت، سایر مقررات، اصلاحات ارضی، کشت موقت اشاره کرد.

آدرس دفتر: اردبیل، محله امام خمینی، میدان شریعتی، خیابان خامنه ای

شماره تماس: 09146925595

جناب آقای احسان عزیزپور

جناب آقای احسان عزیزپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اردبیل می باشد که وی با سابقه بالای کاری خویش توانسته است تا سابقه درخشانی از خود به جای بگذارد. وی عضو کانون وکلای دادگستری اردبیل با فعالیت در تمام پرونده های حقوقی کارنامه درخشانی در زمینه وکالت دارد.

آدرس دفتر: اردبیل، شهرک کارشناسان، میدان وصال، ساختمان سرو، طبقه سوم، واحد A

شماره تماس: 09149543480

جناب آقای کامبیز محرابی

جناب آقای کامبیز محرابی

آقای محرابی وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل هستند. از تخصص های آقای محرابی می توان به ارائه مشاوره تخصصی روابط کار و قبول وکالت شکایت کارگری و کارفرمایی در مراجع اداره کار و دیوان عدالت اداری می باشد. مدرک تحصیلی آقای کامبیز محرابی کارشناسی ارشد می باشد.

آدرس دفتر: اردبیل 30 متری بازار، کوچه طوی ساختمان پزشکان میلاد، طبقه سوم واحد 3

شماره تماس : 09147522708

سرکار خانم نسیم صبور

سرکار خانم نسیم صبور

خانم صبور، وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری اردبیل می باشد. از تخصص های خانم صبور می توان به پیگیری دعاوی خانواده، املاک، اجاره، ارث، وصیت، شرکت، تجاری، جرایم، قاچاق، تعزیرات، زندان، عفو، شهرداری، ثبت، مالیات، بیمه، کار اشاره کرد.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبه روی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

شماره تماس: 09143537540

جناب آقای محمد ابراهیمی

جناب آقای محمد ابراهیمی، وکیل پایه یک دادگستری اردبیل و مشاوره حقوقی، وکیل متخصص با 8 سال سابقه فعال و درخشان در زمینه‌های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک اپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود و وکیل خانواده است. دارای شماره پروانه وکالت از مرکز وکلای قوه قضایی، کارشناس حقوق می‌باشد. اخذ پرونده، مشاوره غیر حضوری، مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد از خدمات وکالتی آقای جلیلی وند برای مراجعین می‌باشد.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان امام، روبروی بانک ملی شعبه مرکز، ساختمان مرکزی وکلا ،طبقه اول

شماره تماس: 09143544246

جناب آقای علی مهدوی

وکیل در اردبیل

جناب آقای علی مهدوی وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در اردبیل در بین مردم شناخته شده است. ایشان به تمامی قوانین حقوقی تسلط و در مدت زمان کم می تواند مشکلات حقوقی مردم را در زمینه های کیفری، خانواده، طلاق، ملکی، مالی، اسناد و غیره را برطرف کرده و زمان حل آن ها را سرعت بخشد.

آدرس دفتر: اردبیل، سرچشمه، نبش بن بست وکیل، طبقه 2

شماره تماس: 09149510177

ویژگی های وکیل خوب در اردبیل چیست؟

انتخاب وکیل خوب از مهم ترین دغدغه های افرادی است که با یک مشکل حقوقی مواجه می باشند. آگاهی از آن ها در انتخاب وکیل خوب به ما کمک بزرگی می کند تا منجر به انتخاب غلط و تبعات سنگین در پرونده های حقوقی نشویم.

مهم ترین نکاتی که در انتخاب وکیل در اردبیل باید بدانیم؟

از جمله ویژگی های یک وکیل خوب امانت داری است. در واقع وکیل محرم اسرار موکل و امین وی است و باید اسرار موکل را نزد خود نگه دارد و افشا ننماید. وکیل این تعهد اخلاقی و حرفه ای را بر عهده دارد که از گفتن بعضی مطالب اجتناب نماید، او نباید تنها برای دریافت حق الوکاله، به موکل امید پیروزی بدهد، بلکه باید او را با واقعیت های پرونده آشنا کند.

از ویژگی های وکیل خوب این است که موکل را از انتخاب های اشتباه بازدارد. وکیل باید مسائل حقوقی را برای موکل ساده توضیح بدهد، یک وکیل خوب باید شأن و مقام قاضی را رعایت نموده و به وی احترام بگذارد، وکیل خوب باید دانش و اطلاعات حقوقی خود را همواره بالا ببرد.

مهم ترین تعهدات وکیل اردبیل نسبت به موکل

وکالت از نظر لغوی به معنای تفویض و واگذار کردن است و در اصطلاح حقوقی وکالت به معنای عقدی که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را به موجب امور حقوقی خود نایب خود می کند. وکالت دهنده را موکل و کسی که وکالت خود را به او می دهیم وکیل گفته می شود. چند مورد از تعهدات وکیل را در ادامه برایتان ذکر می کنیم.

  • در شرایطی که یک شخصی بیش از یک نفر را به عنوان وکیل خود انتخاب می نمایید و در صورتی که هیچ یک دارای وکالت مستقل نباشند. هیچ یک از افراد نمی توانند به طور مستقل و بدون اطلاع از دیگران اقدام به انجام امری در حوزه ی وکالت موکل نمایند. یا به عبارت دیگر در چنین شرایطی نظرتمام وکلا مهم و ضروری می باشد.
  • وکیل باید در تصرفات و اقدامات خود مصلحت موکل را در نظر بگیرید. از آن جایی که موکل صراحتا اختیار را به وکیل داده بر حسب قرائن و عرف و عادتی که در اختیار اوست، تجاوز نکند.
  • وکیل اجازه ندارد بدون اجازه موکل خود به دیگری وکالت دهد، مگر این که اجازه وکیل در توکیل و در متن وکالت نامه ای او قید گردد.
  • هرگاه از تقصیر وکیل خسارتی به موکل وارد شود، عرفا وکیل مسئول آن خواهد بود.
مهم ترین تعهدات وکیل اردبیل نسبت به موکل خود چیست؟

حضور یک وکیل حرفه ای و با تجربه می تواند رونده پرونده را متحول و مسیر آن را کاملا تغییر دهد. یک وکیل خوب و حرفه ای تمام تعهدات و الزامات را در قبال موکل خود به خوبی می شناسد و امانت دار بسیار خوبی برای موکل خواهد بود. قانون و قوانین ایران برای حفظ حقوق موکل، الزامات قانونی زیادی را در نظر گرفته است.

تعهدات وکیل نسبت به موکل خود از تعهدات خاصی است که قانون به طور کلی مشخص کرده است. قانون به این صورت است که اگر وکیل به تعهدات خود عمل نکند موکل قادر به اعمال پیگیری قانونی خواهد بود.

در قانون کشور تعهداتی برای وکیل مقرر شده است که به محض عقد وکالت باید آن را انجام دهد. موکل این اختیار را دارد که محدوده اختیارات وکیل را مشخص کند. یعنی این که موکل می تواند وظایف و تعهدات وکیل را در چارچوب خاص و مشخص برای او تعریف کند.

کلام آخر

از شما بسیار سپاسگزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل اردبیل همراه ما بوده اید. تمام تلاش خود را کرده ایم که شما را با تعدادی از بهترین وکیل ها در اردبیل آشنا کنیم و در مورد تعهدات وکیل نسبت به موکل توضیحاتی داده ایم. امیدوارم که در این مقاله به شما در انتخاب وکیل کمکی کرده باشیم. خوشحال می شویم که نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

4/5 - (3 امتیاز)

فاطمه بیگلر

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا