وکیل

10 تا از بهترین وکیل اردبیل ⚖️【سال1403】

در این بخش از مقاله قصد داریم که به بررسی بهترین وکیل اردبیل بپردازیم. یافتن بهترین وکیل در اردبیل برای افرادی که تاکنون تجربه داشتن پرونده های حقوقی و کیفری نداشته اند کار دشواری است. در این میان سوالاتی ممکن است برای افراد به وجود بیاید مثلا چطور یک وکیل متخصص پیدا کنیم؟ ما در ادامه این مقاله قصد معرفی 10 وکیل خبره در شهر اردبیل را داریم. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل اردبیل

مطلب پیشنهادی : بهترین وکیل ایران

وکیل اردبیل چه نقشی در موفقیت پرونده دارد؟

لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که وکیل سال‌های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری کرده و در همین راه به تجربیات ارزشمندی رسیده است. از سوی دیگر بهترین وکیل اردبیل دانش آموخته دانشگاه‌های مطرح در سطح کشور است و به این شکل دانش حقوق خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که اگر بدون بهره‌مندی از دانش حقوقی و تسلط روی مواد قانونی در محاکم قضایی حضور پیدا کنیم چه بسا با شکستی جبران ناپذیر روبرو شده و از اهداف تعیین شده در خصوص پرونده دور شویم.

باید اشاره داشته باشیم که ارائه دفاعیات موثر در مراجع قانونی امری کاملاً تخصصی است و انجام آن از عهده افراد به عادی خارج می‌باشد. تنها با شرح حوادث مربوط به پرونده نمی‌توان در دادگاه امیدی به کسب پیروزی داشت. وکیل به واسطه تجربه و تخصصی که در این زمینه دارد می‌تواند با ارائه ادله و مستندات کافی قضات را متقاعد سازد تا با رعایت عدالت رای نهایی را صادر کنند. از سوی دیگر دریافت مشاوره حقوقی از وکیل مورد نظر می‌توانید با حقوق قانونی خود به طور کامل آشنا شده و اجازه ندهید که در مراجع قانونی طرف‌های دعوا جهت پایمال نمودن حقوق شما اقدامی را به انجام برساند.

بهترین وکیل در اردبیل کیست؟

یک وکیل خوب قبل از قبول یک پرونده، باید ابتدا جلسه ای را ترتیب دهد تا با موکل مفصلا راجع به پرونده صحبت کند و تمام اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله و جز به جز بررسی کند. بنابراین توصیه می شود در مراحل انتخاب یک وکیل خوب به سراغ فردی بروید که چندین پرونده موفق در حوزه ی مشکل شما انجام داده باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل اردبیل را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای اردبیل همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل اردیبل ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش

آقای فتح اله دشمن کش وکیل پایه یک دادگستری که با سابقه بالا در وکالت و قبولی سه دوره آزمون قضاوت مدرس دانشگاه های آزاد پیام نور و جامع علمی کاربردی می باشند. از تخصص های آقای دشمن کش می توان به دعاوی خانواده، امور حسبی و ثبت احوال، امور ثبتی، ارث و وصیت اشاره کرد. تحصیلات آقای دشمن کش کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد.

آدرس دفتر: اردبیل، جعفر آباد، خیابان انقلاب سه راهی دادگستری، دفتر وکالت

شماره تماس: 0914355947


فاطمه ابراهیمیان

فاطمه ابراهیمیان بهترین وکیل اردبیل

خانم فاطمه ابراهیمیان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای 6 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی می باشند. دقت در کار، صداقت و تلاش برای کسب نتیجه دلخواه موکل، یکی از ویژگی های ایشان است.

برخی از سوابق خانم فاطمه ابراهیمیان:

  • سابقه وکالت در دعاوی ملکی: تنظیم سند، تحویل مبیع، افراز و تفکیک سند، خلع ید، دستور موقت، تامین دلیل، تامین خواسته و …
  • سابقه وکالت در دادگاه های انقلاب، نظامی، خانواده (مهریه، طلاق، تمکین، نفقه و …)
  • سابقه وکالت در دعاوی پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی، دیوان عدالت اداری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم فاطمه ابراهیمیان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09144591737
آدرس دفتر:
اردبیل، چهارراه امام (ره)، اول کوچه سینما انقلاب، مجتمع خدماتی مروارید، طبقه اول، واحد 7


احسان عزیزپور

جناب آقای احسان عزیزپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اردبیل می باشد که وی با سابقه بالای کاری خویش توانسته است تا سابقه درخشانی از خود به جای بگذارد. وی عضو کانون وکلای دادگستری اردبیل با فعالیت در تمام پرونده های حقوقی کارنامه درخشانی در زمینه وکالت دارد.

آدرس دفتر: اردبیل، شهرک کارشناسان، میدان وصال، ساختمان سرو، طبقه سوم، واحد A

شماره تماس: 09149543480


سیده رباب آقازاده

سیده رباب آقازاده بهترین وکیل اردبیل

سیده رباب آقازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضائیه، کارشناسی حقوق، دارای 12 سال سابقه کاری، متخصص در دعاوی کیفری و ملکی و خانواده می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاور و وکالت خانم سیده رباب آقازاده، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09141973876
آدرس دفتر:
اردبیل، چهارراه امام، بن بست رسالت، ساختمان ایرانیان، طبقه چهارم


رامین مشاور

رامین حضوری بهترین وکیل اردبیل

آقای رامین مشاور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای 8 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری و از وکلای مجرب در اردبیل هستند.

برخی از تخصص و سوابق ایشان:

  • دعاوی ملکی، تنظیم سند، تحویل مبیع، افراز و تفکیک سند، خلع ید، دستور موقت، تامین دلیل، تامین خواسته و…
  • سابقه وکالت در دادگاه های انقلاب، نظامی، خانواده (مهریه، طلاق، تمکین، نفقه و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره با آقای رامین مشاور، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09144503016
آدرس دفتر:
اردبیل، چهارراه امام، اول کوچه سینما انقلاب، مجتمع خدماتی مروارید، طبقه 1، واحد 7


سهند مهدی پور

جناب آقای سهند مهدی پور

آقای سهند مهدی پور وکیل و مشاوره حقوقی و دانشجوی دکتری حقوق کیفری در استان اردبیل هستند. از تخصص های آقای مهدی پور می توان به وکیل خانواده که عبارتند از اثبات زوجیت، انکار زوجیت،اثبات نسب، اثبات کفالت، اثبات رجوع، تقسیط مهریه، و در خصوص مراجع، دادگاه کیفری استان، هیات نظارت بر مطبوعات، دادسرای جرایم کارکنان دولت، سایر مقررات، اصلاحات ارضی، کشت موقت اشاره کرد.

آدرس دفتر: اردبیل، محله امام خمینی، میدان شریعتی، خیابان خامنه ای

شماره تماس: 09146925595

علی محمدیان

جناب آقای علی محمدیان

آقای علی محمدیان وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل هستند. ایشان مدرس دانشگاه و مولف چندین مقاله ملی و بین المللی می باشند. تخصص آقای علی محمدیان در خانواده و ملک می باشد. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد می باشد.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

شماره تماس: 04533260141

احسان عزیزپور

جناب آقای احسان عزیزپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اردبیل می باشد که وی با سابقه بالای کاری خویش توانسته است تا سابقه درخشانی از خود به جای بگذارد. وی عضو کانون وکلای دادگستری اردبیل با فعالیت در تمام پرونده های حقوقی کارنامه درخشانی در زمینه وکالت دارد.

آدرس دفتر: اردبیل، شهرک کارشناسان، میدان وصال، ساختمان سرو، طبقه سوم، واحد A

شماره تماس: 09149543480

نسیم صبور

سرکار خانم نسیم صبور

خانم صبور، وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری اردبیل می باشد. از تخصص های خانم صبور می توان به پیگیری دعاوی خانواده، املاک، اجاره، ارث، وصیت، شرکت، تجاری، جرایم، قاچاق، تعزیرات، زندان، عفو، شهرداری، ثبت، مالیات، بیمه، کار اشاره کرد.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبه روی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

شماره تماس: 0914353754


ویژگی های وکیل خوب در اردبیل چیست؟

انتخاب وکیل خوب از مهم ترین دغدغه های افرادی است که با یک مشکل حقوقی مواجه می باشند. آگاهی از آن ها در انتخاب وکیل خوب به ما کمک بزرگی می کند تا منجر به انتخاب غلط و تبعات سنگین در پرونده های حقوقی نشویم.

از جمله ویژگی های یک وکیل خوب امانت داری است. در واقع وکیل محرم اسرار موکل و امین وی است و باید اسرار موکل را نزد خود نگه دارد و افشا ننماید. وکیل این تعهد اخلاقی و حرفه ای را بر عهده دارد که از گفتن بعضی مطالب اجتناب نماید، او نباید تنها برای دریافت حق الوکاله، به موکل امید پیروزی بدهد، بلکه باید او را با واقعیت های پرونده آشنا کند.

از ویژگی های وکیل خوب این است که موکل را از انتخاب های اشتباه بازدارد. وکیل باید مسائل حقوقی را برای موکل ساده توضیح بدهد، یک وکیل خوب باید شأن و مقام قاضی را رعایت نموده و به وی احترام بگذارد، وکیل خوب باید دانش و اطلاعات حقوقی خود را همواره بالا ببرد.

مهم ترین نکاتی که در انتخاب وکیل در اردبیل باید بدانیم؟

مهم ترین تعهدات وکیل اردبیل نسبت به موکل

وکالت از نظر لغوی به معنای تفویض و واگذار کردن است و در اصطلاح حقوقی وکالت به معنای عقدی که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را به موجب امور حقوقی خود نایب خود می کند. وکالت دهنده را موکل و کسی که وکالت خود را به او می دهیم وکیل گفته می شود. چند مورد از تعهدات وکیل را در ادامه برایتان ذکر می کنیم.

  • در شرایطی که یک شخصی بیش از یک نفر را به عنوان وکیل خود انتخاب می نمایید و در صورتی که هیچ یک دارای وکالت مستقل نباشند. هیچ یک از افراد نمی توانند به طور مستقل و بدون اطلاع از دیگران اقدام به انجام امری در حوزه ی وکالت موکل نمایند. یا به عبارت دیگر در چنین شرایطی نظرتمام وکلا مهم و ضروری می باشد.
  • وکیل باید در تصرفات و اقدامات خود مصلحت موکل را در نظر بگیرید. از آن جایی که موکل صراحتا اختیار را به وکیل داده بر حسب قرائن و عرف و عادتی که در اختیار اوست، تجاوز نکند.
  • وکیل اجازه ندارد بدون اجازه موکل خود به دیگری وکالت دهد، مگر این که اجازه وکیل در توکیل و در متن وکالت نامه ای او قید گردد.
  • هرگاه از تقصیر وکیل خسارتی به موکل وارد شود، عرفا وکیل مسئول آن خواهد بود.

حضور یک وکیل حرفه ای و با تجربه می تواند رونده پرونده را متحول و مسیر آن را کاملا تغییر دهد. یک وکیل خوب و حرفه ای تمام تعهدات و الزامات را در قبال موکل خود به خوبی می شناسد و امانت دار بسیار خوبی برای موکل خواهد بود. قانون و قوانین ایران برای حفظ حقوق موکل، الزامات قانونی زیادی را در نظر گرفته است.

تعهدات وکیل نسبت به موکل خود از تعهدات خاصی است که قانون به طور کلی مشخص کرده است. قانون به این صورت است که اگر وکیل به تعهدات خود عمل نکند موکل قادر به اعمال پیگیری قانونی خواهد بود.

در قانون کشور تعهداتی برای وکیل مقرر شده است که به محض عقد وکالت باید آن را انجام دهد. موکل این اختیار را دارد که محدوده اختیارات وکیل را مشخص کند. یعنی این که موکل می تواند وظایف و تعهدات وکیل را در چارچوب خاص و مشخص برای او تعریف کند.

مهم ترین تعهدات وکیل اردبیل نسبت به موکل خود چیست؟

اهمیت انتخاب وکیل اردلیل در دعاوی حقوقی و کیفری

علم حقوق یک علم تخصصی است که برای تسلط به تمامی جنبه های آن لازم است تحصیلات لازم در خصوص آن داشته باشید. دقت کنید که صرف حضور در ادگاه نمی تواند گرهی از پرونده باز کند و لازم می باشد شما با ارائه مدارک و مستندات قادر باشید تا از حقوق قانونی خود به طور کامل دفاع نمایید. استخدام بهترین وکیل اردبیل به دلیل مهارت و ویژگی هایی که وکیل مورد نظر دارد می تواند در نهایت به نفع شما تمام شده و موقعیتی را فراهم کند که در آن کسب پیروزی و موفقیت در پرونده های حقوقی و کیفری در دسترس تر از همیشه باشد.

اینکه وکیل از پیچ و خم های مسیر آشنایی دارد و می تواند در صورت نیاز راهکارهای مناسبی را به موکل ارائه دهد یک مزیت بسیار مهم به شمار می آید. دقت داشته باشید که تجربیات وکیل در طی سال های متمادی باعث می شود تا نکات قابل توجهی را از پرونده های قبلی به دست آورده و آن را در حل و فصل پرونده های فعلی به کار بگیرد. همچنین دریافت مشاوره حقوقی از وکیل مورد نظر در زمینه های مختلف می تواند موکل را مهیای حضوری پیروزمندانه در دادگاه کرده و احتمال کسب موفقیت را نیز افزایش دهد.

کلام آخر

از شما بسیار سپاسگزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل اردبیل همراه ما بوده اید. تمام تلاش خود را کرده ایم که شما را با تعدادی از بهترین وکیل ها در اردبیل آشنا کنیم و در مورد تعهدات وکیل نسبت به موکل توضیحاتی داده ایم. امیدوارم که در این مقاله به شما در انتخاب وکیل کمکی کرده باشیم. خوشحال می شویم که نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا