وکیل

10 تا از بهترین وکیل اردبیل【سال1401】⚖️

در این بخش از مقاله قصد داریم که به بررسی بهترین وکیل اردبیل بپردازیم. یافتن بهترین وکیل در اردبیل برای افرادی که تاکنون تجربه داشتن پرونده های حقوقی و کیفری نداشته اند کار دشواری است. سوالاتی که ممکن است برای افراد پیش بیایید به طور مثال : چگونه یک وکیل متخصص پیدا کنیم. آیا معرفی وب سایت های مختلف مبنی بر بهترین وکیل اردبیل قابل اعتماد هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی : بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل اردبیل

بهترین وکیل در اردبیل را چگونه پیدا کنیم؟

یک وکیل خوب قبل از قبول یک پرونده، باید ابتدا جلسه ای را ترتیب دهد تا با موکل مفصلا راجع به پرونده صحبت کند و تمام اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله و جزبه جز بررسی کند. بنابراین توصیه می شود در مراحل انتخاب یک وکیل خوب به سراغ فردی بروید که چندین پرونده موفق در حوزه ی مشکل شما انجام داده باشد.

در این مقاله سعی کرده ایم که 10 تا ازبهترین وکیل اردبیل راه به همراه آدرس و شماره تماس در اختیار شما همراهان گرامی قرار بدهیم.

جناب آقای صمد صفرنژاد

جناب آقای صمد صفر نژاد
جناب آقای صمد صفر نژاد

آقای صمد صفرنژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در امور کیفری، حقوقی، خانواده، دیات و قصاص، ارث، وصیت، طلاق،حضانت، چک و سفته، کلیه قراردادهای ثبتی، مراجع تشخیص و حل اختلاف اداره کار و تعزیزات حکومتی می باشد.

تحصیلات آقای صمد صفرنژاد کارشناسی ارشد

سوابق کاری: دارای یک دهه سابقه فعالیت مستمر در حرفه وکالت، فعالیت در زمینه های گوناگون مباحث حقوقی، جزایی و خانواده و…

آدرس دفتر: اردبیل- میدان شریعتی- به طرف پل همت چشمه روبه روی بانک انصار طبقه دوم واحد 3

شماره تماس: 04533261036

جناب آقای علی محمدیان

جناب آقای علی محمدیان
جناب آقای علی محمدیان

جناب آقاب علی محمدیان وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل هستند. ایشان مدرس دانشگاه و مولف چندین مقاله ملی و بین الملی می باشند. تخصص آقای علی محمدیان در خانواده و ملک می باشد. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد می باشد.

آدرس دفتر: اردبیل- خیابان دادگستری- کوچه اسلامی 2

شماره تماس: 04533260141

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش
فتح اله دشمن کش

آقای فتح اله دشمن کش وکیل پایه یک دادگستری که با سابقه بالا در وکالت و قبولی سه دوره آزمون قضاوت مدرس دانشگاه های آزاد پیام نور و جامع علمی کاربردی می باشد.از تخصص های آقای دشمن کش می توان به خانواده، امور حسبی و ثبت احوال، امور ثبتی،ارث و وصیت اشاره کرد. تحصیلات آقای دشمن کش کارشناسی ازشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد.

آدرس دفتر: اردبیل، جعفر آباد، خیابان انقلاب سه راهی دادگستری، دفتر وکالت

شماره تماس: 0914355947

سرکار خانم ندا آذر تاج

سرکار خانم ندا آذر تاج
سرکار خانم ندا آذر تاج

سرکار خانم ندا آذر تاج وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل هستند. مدرک تحصیلی خانم آذر تاج کارشناسی ارشد می باشد. از تخصص های ایشان می توان به خانواده اعم از استرداد جهیزیه، اعلام تمکین، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، تعدیل مهریه و … و در خصوص املاک رفع تصرف عدوانی، در خصوص معاملات الزم به تنظیم سند رسمی ملک و غیره … اشاره کرد.

آدرس دفتر: اردبیل- خیابان فلسطین- طبقه دوم بانک مهر ایران

شماره تماس: 04533519093

جناب آقای سهند مهدی پور

جناب آقای سهند مهدی پور
جناب آقای سهند مهدی پور

جناب آقای سهند مهدی پور وکیل و مشاوره حقوقی و دانشجوی دکتری حقوق کیفری در استان اردبیل هستند. از تخصص های آقای مهدی پور می توان به وکیل خانواده که عبارتند از اثبات زوجیت، انکار زوجیت،اثبات نسب، اثبات کفالت، اثبات رجوع، تقسیط مهریه، و در خصوص مراجع، دادگاه کیفری استان، هیات نظارت بر مطبوعات، دادسرای جرایم کارکنان دولت، سایر مقررات، اصلاحات ارضی، کشت موقت اشاره کرد.

آدرس دفتر: اردبیل- محله امام خمینی- میدان شریعتی خیابان خامنه ای

شماره تماس: 09146925595

جناب آقای کامبیز محرابی

جناب آقای کامبیز محرابی
جناب آقای کامبیز محرابی

جناب آقای محرابی وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل هستند. از تخصص های آقای محرابی می توان به ارائه مشاوره تخصصی روابط کار و قبول وکالت شکایت کارگری و کارفرمایی در مراجع اداره کار و دیوان عدالت اداری می باشد. مدرک تحصیلی آقای کامبیز محرابی کارشناسی ارشد می باشد.

آدرس دفتر: اردبیل 30 متری بازار، کوچه طوی ساختمان پزشکان میلاد، طبقه سوم واحد 3

شماره تماس : 09147522708

سرکار خانم نسیم صبور

سرکار خانم نسیم صبور
سرکار خانم نسیم صبور

سرکار خانم صبوری، وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری اردبیل می باشد. از تخصص های خانم صبوری می توان به خانواده، املاک، اجاره، ارث، وصیت، شرکت، تجاری، جرایم، قاچاق، تعزیرات، زندان، عفو، شهرداری، ثبت، مالیات، بیمه، کار اشاره کرد.

آدرس دفتر: اردبیل- خیابان امام بالاتر از میدان شریعتی روبه روی بانک قوامین طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

شماره تماس: 09143537540

مهم ترین نکاتی که در انتخاب وکیل در اردبیل باید بدانیم؟

انتخاب وکیل خوب از مهم ترین دغدغه های افرادی که با یک مشکل حقوقی مواجه است می باشد. از آن جایی که در تمامی اصناف تعداد وکلا در جامعه بسیار زیاد است، هنگام در خواست معرفی وکیل مجرب از افراد باید بدانیم که انتخاب یک وکیل خوب ویژگی هایی دارد . آگاهی از آن ها در انتخاب وکیل خوب به ما کمک بزرگی می کند تا منجر به انتخاب غلط و تبعات سنگین در پرونده های حقوقی نشود.

مهم ترین نکاتی که در انتخاب وکیل در اردبیل باید بدانیم؟

از جمله ویژگی های یک وکیل خوب امانت داری است در واقع وکیل محرم اسرار موکل و امین وی است، وکیل این تعهد اخلاقی و حرفه ای را بر عهده دارد که از گفتن بعضی باید مطالب اجتناب نمایید، هنگام انتخاب وکیل خوب، وی باید موکل را از انتخاب بیراهه باز دارد، از وظایف وکیل در قبال موکل ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل خود می باشد، یک وکیل خوب باید با شأن و مقام قاضی را رعایت نموده و به وی احترام بگذارد،وکیل خوب باید دانش و اطلاعات حقوقی خود را بالا ببرد.

مهم ترین تعهدات وکیل اردبیل نسبت به موکل خود چیست؟

وکالت از نظر لغوی به معنای تفویض و واگذار کردن است. و در اصطلاح حقوقی وکالت به معنای عقدی که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را به موجب امور حقوقی خود نایب خود می کند. وکالت دهنده را موکل و کسی که وکالت خود را به او می دهیم وکیل گفته می شود. چند مورد از تهعدات وکیل را در ادامه برایتان ذکر می کنیم.

  • در شرایطی که یک شخصی بیش از یک نفر را به عنوان وکیل خود انتخاب می نمایید و در صورتی که هیچ یک دارای وکالت مستقل نباشند. هیچ یک از افراد نمی توانند به طور مستقل و بدون اطلاع از دیگران اقدام به انجام امری در حوزه ی وکالت موکل نمایند. یا به عبارت دیگر در چنین شرایطی نظرتمام وکلا مهم و ضروری می باشد.
  • وکیل باید در تصرفات و اقدامات خود مصلحت موکل را در نظر بگیرید. از آن جایی که موکل صراحتا اختیار را به وکیل داده بر حسب قرائن و عرف و عادتی که در اختیار اوست، تجاوز نکند.
  • وکیل اجازه ندارد بدون اجازه موکل خود به دیگری وکالت دهد، مگر این که اجازه وکیل در توکیل و در متن وکالت نامه ای او قید گردد.
  • هرگاه از تقصیر وکیل خسارتی به موکل وارد شود، عرفا وکیل مسئول آن خواهد بود.
مهم ترین تعهدات وکیل اردبیل نسبت به موکل خود چیست؟

حضور یک وکیل حرفه ای و با تجربه می تواند رونده پرونده را متحول و مسیر آن را کاملا تغییر دهد. یک وکیل خوب و حرفه ای تمام تعهدات و الزامات را در قبال موکل خود را به خوبی می شناسد و امانت دار بسیار خوبی برای موکل خود خواهد بود. قانون و قوانین ایران برای حفظ و موکل، الزامات قانونی زیادی را در نظر گرفته است.

تعهدات وکیل نسبت به موکل خود از تعهدات خاصی است که قانون به طور کلی مشخص کرده است. قانون به این صورت است که اگر وکیل به تهعدات خود عمل نکند موکل قادر به اعمال پیگیری قانونی خواهد بود. در قانون کشور تعهداتی برای وکیل مقرر شده است که به محض عقد وکالت باید آن را انجام دهد. موکل این اختیار را دارد که محدوده اختیارات وکیل را مشخص کند. یعنی این که موکل می تواند وظایف و تعهدات وکیل را در چارچوب خاص و مشخص برای او تعریف کند.

کلام آخر

از شما بسیار سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل اردبیل همراه ما بوده اید. تمام تلاش خود را کرده ایم که شما را با تعدادی از بهترین وکیل ها در اردبیل آشنا کنیم. و در مورد تعهدات وکیل نسب به موکل توضیحاتی داده ایم. امیدوارم که در این مقاله به شما در انتخاب وکیل کمکی کرده باشیم. خوشحال می شویم که نظرات خود را برایمان کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

فاطمه بیگلر

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا