وکیل

10 تا از بهترین وکیل کازرون ⚖️【سال1403】

هر گونه اقدام غلط در محاکم قضایی می تواند خسارت هایی جدی را به دنبال داشته باشد. در صورتی می توانید این خسارت ها را به حداقل برسانید که اقدامات خود را با یک وکیل مجرب و خبره هماهنگ کرده و مطلوب ترین راهکار را در پیش بگیرید؛ اما مشکلی که در این خصوص وجود دارد تعدد وکلای موجود در سطح شهر کازرون است. تعداد زیادی از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری در دفاتر وکالت و موسسات حقوقی حضور دارند که هر یک از آن ها آماده ارائه خدمات حقوقی به مراجعه کنندگان هستید؛ اما به این نکته نیز باید توجه شود که کسب نتایج مطلوب در دادگاه در گرو استخدام شاخص ترین گزینه ها است. از این رو، در این مقاله سعی داریم برای سهولت در انتخاب حقوقدان، شما را با بهترین وکیل کازرون آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کازرون

بهترین وکیل کازرون کیست؟

اینکه تنها به تحصیلات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کازرون توجه داشته باشیم یک اقدام غلط در زمینه انتخاب و استخدام حقوقدان است. این درست است که میزان احاطه یک وکیل بر قوانین و مقررات مرتبط با دعاوی حقوقی و کیفری از ضروریات و معیارهای مم در انتخاب به شمار می آید اما این پایان کار نیست. چرا که علاوه بر دانش حقوقی وکیل باید به میزان تجربیاتی که بهترین وکیل کازرون در طی سال های متمادی با حضور در محاکم قضایی به دست آورده است نیز توجه ویژه ای داشته باشیم.

بهترین وکیل کازرون سعی دارد تا همواره ارتباط موثری با موکل خود داشته باشد تا به این شکل تعامل موثر میان دو طرف را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. بهترین وکیل کازرون سعی می کند تغییرات قوانین را به طور مستمر مورد مطالعه قرار دهد تا به این شکل احاطه خود بر مواد قانونی را افزایش داده و علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل شیراز منافع موکل را مد نظر قرار خواهد داد و همواره به گونه ای عمل می کند که رضایت موکل لحاظ شود و در نهایت موفقیت در پرونده حاصل گردد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در کازرون را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کازرون سال 1403!

ابراهیم اژدری

ابراهیم اژدری بهترین وکیل کازرون

آقای ابراهیم اژدری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه برای پیشبرد هر چه بهتر پرونده موکلین خود با دانش حقوقی و تبحر چشمگیر در محضر دادگاه حاضر شده و با ارائه ادله محکمه پسند رای مثبت دادگاه را از آن خود می کند. ایشان با فعالیت های ویژه خود در حوزه وکالت یکی از بهترین وکلا نام دار کازرون شناخته شده است.

آدرس دفتر: کازرون، خیابان امام خمینی، جنب مخابرات، ساختمان شکیلا، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۰۷۳۲۰۶

محمد معمائی

محمد معمائی وکیل در کازرون

جناب آقای محمد معمائی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب معمائی یکی از وکلای با تجربه در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری محسوب می شوند. شما می توانید برای سپردن پرونده های خود به جناب معمائی، ابتدا از مشاوره های مفید ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: کازرون، معالی آباد، نبش کوچه ۵، ساختمان کلاسیک، طبقه ۴ و ۷

تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۱۳۴۸۹۶

مسعود مفتون

مسعود مفتون وکیل در کازرون

جناب آقای مسعود مفتون وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی حرفه ای هستند. جناب مفتون متخصص در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی هستند. جناب مفتون پرونده های موفق بسیاری در این زمینه ها داشته اند.

آدرس دفتر: کازرون، خیابان قدس شمالی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۴۰۷۱۶۸

نرجس‌ ناظمی‌

نرجس‌ ناظ‌می‌ وکیل در کازرون

سرکار خانم نرجس ناظمی یکی دیگر از وکلای با سابقه در شهر کازرون هستند. خانم ناظمی با بیش از ۱۰ سال سابقه در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند، همچنین مشاور حقوقی خبره ای نیز هستند.

آدرس دفتر: کازرون، خیابان حضرتی، چهارراه دادگستری، کوچه بانک مهر، مجتمع مهر، طبقه اول، واحد یک

تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۲۳۴۵۶۱

علی‌ غلامی‌

علی غلامی وکیل در کازرون

جناب آقای علی غلامی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب غلامی پرونده های بسیاری را در زمینه دعاوی کیفری، کلاهبرداری، جرم و جنایت، دعاوی حقوقی و خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و دعاوی ملکی حل و فصل کرده اند.شما نیز می‌توانید برای استفاده از تجربيات آقای غلامی با شماره ی قرار گرفته شده، تماس حاصل نمایید.

آدرس دفتر: کازرون، بخش جره و بالاده، روبروی دادگاه عمومی بخش جره و بالاده، دفتر وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۲۱۶۸۸۰

مریم‌ مزارعی‌

مریم‌ مزارعی‌ وکیل در کازرون

سرکار خانم مریم مزارعی یکی دیگر از وکلای با تجربه و موفق پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم مزارعی با توجه به سابقه ای که در دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی دارند، می توانند پرونده های بسیاری را با پیروزی به اتمام برسانند. برای استفاده از تجربیات خانم مزارعی می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: کازرون، خیابان وصلی، خیابان امام خمینی، خیابان سعدی، طبقه همکف، پلاک ۸۰

تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۷۸۳۴۳۲


سه توصیه مهم در انتخاب بهترین وکیل کازرون

باید به این موضوع توجه داشته باشیم که عموم جامعه به دلیل نداشتن تحصیلات آکادمیک در زمینه فقه و حقوق، دانش حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارند. این افراد ناچار هستند برای جلوگیری از تحمیل خسارت در اثر شکست در پرونده، با استفاده از معیارهایی بهترین وکیل کازرون را شناسایی کرده و در نهایت او را استخدام نمایند. در این خصوص لازم است توصیه هایی داشته باشیم تا شما با به کارگیری آن ها بتوانید مطلوب ترین حقوقدان از میان انبوه گزینه ها را به خدمت بگیرید.

به تبلیغات توجه نکنید: دقت داشته باشید که همه روزه در فضای اینترنت و تلویزیون شاهد نمایش تبلیغات پر سر و صدایی هستیم که سعی دارند نظر مخاطب را به وکلای مورد نظر جلب نمایند؛ اما باید دقت کنید که شهرت برترین وکیل کازرون کاملا جدای از تبلیغاتی است که از روی بازارگرمی در فضای مجازی منتشر می شوند. در صورتی که تمایل دارید به یکی از این وکلا برای عهده دار شدن پرونده های حقوقی و کیفری اعتماد کنید، لازم است مهارت و توانمندی او را مورد سنجش قرار دهید.

به سابقه وکیل توجه داشته باشید: سابقه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کازرون می تواند تفاوت ها را رقم بزند. چرا که سابقه وکیل خوب در کازرون به منزله میزان تجربیاتی است که او در طی سال های متمادی به دست آورده است و نقش موثری در کسب پیروزی دارد. البته باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که سابقه وکلای مسن در برابر وکلای جوان الزاما بالاتر نیست. چرا که ممکن است وکیلی در عین جوانی دارای سابقه ای درخشان باشد که در خصوص پرونده تفاوت ها را رقم بزند.

جنسیت یک وکیل معیار مناسبی برای انتخاب او نیست: یکی دیگر از توصیه هایی که لازم است در خصوص بهترین وکیل کازرون به شما داشته باشیم این است که جنسیت یک وکیل را به تنهایی به عنوان معیار انتخاب در نظر نگیرید. ممکن است برای حل و فصل اختلافات خود در محاکم قضایی تمایل داشته باشید از یک وکیل خانم یا آقا استفاده کنید. این موضوع کاملا سلیقه ای است؛ اما باید علاوه بر جنسیت وکیل مورد نظر، میزان مهارت های دیگر او را نیز آزمایش کرده و ارزیابی نمایید.

بهترین وکیل کازرون

در ملاقات حضوری با وکیل کازرون چه باید کرد؟

اشاره داشتیم که ابتدا لازم است میزان مهارت و توانمندی هایی که بهترین وکیل کازرون دارد را مد نظر قرار دهیم و در میان آن ها اولویت بندی کنیم. در ابتدا لازم است به سراغ شاخص ترین گزینه از میان لیست خود رفته و با او تماس برقرار کنید. در این مرحله می توانید نیازهای حقوقی خود را به طور دقیق با وکیل مطرح کرده و شرح مختصری در خصوص پرونده بدهید تا به این شکل راه را برای همکاری باز کنید. همچنین لازم است جلسه ای را برای مقاقات حضوری با وکیل تدارک ببینید.

حضور سر وقت در جلسه ملاقات می تواند رعایت اصول حرفه ای از سوی وکیل را به نمایش بگذارد. در واقع زمان شناس بودن یک وکیل از اصول حرفه ای است که باید وکیل به آن پایبند باشد. از بیان هیچ نکته ای به وکیل کوتاهی نکنید و او را در جریان تمامی مسائل و رازهای مربوط به پرونده بگذارید. چه بسا در همین تبادل نظرها نکته ای را به وکیل منتقل کنید که به او در انتخاب راهکار مناسب برای حضور پر قدرت در دادگاه و ارائه دفاعیات لازم موثر باشد.

حق الوکاله عبارت است از میزان دستمزدی که باید به یک وکیل برای عهده دار شدن پرونده و ارائه خدمات حقوقی در دعاوی مختلف پرداخت شود؛ بنابراین لازم است در این جلسات نیز در خصوص حق الوکاله تبادل نظرهایی صورت بگیرد و در نهایت توافق حاصل شود. از آن جایی که وکالت شغلی آزاد است، دست وکیل برای تعیین توافقی دستمزد باز است و همین مسئله سبب می شود تا وکیل با استفاده از عوامل مختلفی دستمزد مد نظرش را محاسبه کرده و آن را به موکل اعلام دارد.

در صورتی که توانستید در خصوص تمامی مسائل مربوط به پرونده به توافق برسید لازم است با وکیل قرارداد امضا کرده و تکلیف تمامی تعهداتش را مشخص کنید. برای تنظیم صحیح قرارداد لازم است به جزئیات توجه کنید تا در آینده اختلافاتی جدی پدیدار نشود. همچنین لازم است در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده سعی داشته باشید تا ارتباط خود را با وکیل مورد نظرتان حفظ کنید و در جریان آخرین مسائل مربوط به پرونده قرار بگیرید. تعامل موثر با وکیل می تواند در نتیجه به دست آمده از دادگاه موثر باشد.

بهترین وکیل کازرون

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بوده و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل کازرون آشنا کنیم تا با سهولت بیشتری وکیل مورد نظرتان را به خدمت بگیرید. در ادامه تلاش کردیم تا سه توصیه هم در انتخاب وکیل به شما داشته باشیم و در انتهای مقاله نیز به مجموعه اقدامتی اشاره داشتیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی است. اکنون که به پایان این مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطلب بالا را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا