ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اصفهان ⚖️【سال1403】

در این مقاله قصد داریم تا در مورد بهترین وکیل ملکی در اصفهان توضیحاتی را ارائه دهیم. وکلای ملکی در زمینه پرونده های خلع ید، الزام به تمکین سند، اثبات مالکیت و … دانش، تخصص و تجربه کافی دارند و می توانند از حقوق موکل و فردی که مالک واقعی ملکی است دفاع کنند. بنابراین باید به دنبال وکیلی مجرب باشید تا وقت و هزینه تان بیهوده مصرف نشود. ما در این مقاله تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تعدادی وکیل ملکی خوب در اصفهان معرفی کنیم. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

وکیل ملکی در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

وکیل ملکی در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

در ایران هم مانند سایر کشورها، مردم حق مالکیت دارند یعنی می توانند ادعا کنند که فلان زمین، خانه، ماشین، ویلا و … برای آن ها است. بنابراین نقش بهترین وکیل اصفهان در اینجا، دفاع از فردی است که حق مالکیت از او سلب شده است. به عنوان مثال زمانی که شما خانه یا زمینی خریداری می کنید وجود سند و برگه سبز خودرو حق مالکیت را به شما می دهد. پس باید مدرکی برای اثبات مالکیت وجود داشته باشد.

در واقع زمانی که مراجع قانونی سندی را صادر می کنند اعتبار ویژه ای در محضر قانون به آن مال اختصاص داده شده است مگر اینکه در مراحل اخذ یا صدور سند و سایر اقدامات اشتباه و سو نیتی به کار رفته باشد که همین این امر موجب ابطال سند خواهد شد.

در دعاوی ملکی وجود سند رسمی یا غیر رسمی نشان می دهد که مالک چه کسی است. پس باید یک تک برگ، سند رسمی یا غیر رسمی، قولنامه، نسخ قدیمی و … وجود داشته باشد تا بتوان ادعای مالکیت کرد، همچنین وکلای ملکی بدون وجود این مدارک نمی توانند ادعایی را ثابت کنند. پس می توان گفت فعالیت وکیل ملکی خوب در اصفهان، صدور سند، الزام به تنظیم سند، تنظیم قرارداد خرید و فروش ملک، دعاوی مربوط به این قراردادها، دعاوی مربوط به امور دارایی، تصرف غیر قانونی، امور شهرداری و … است.

وکیل ملکی در گروه قوانین حقوقی فعالیت می کند و در مقایسه با وکیل کیفری کمتر در مواجهه با جرم و مجازات است. اما نمی توان گفت که در این پرونده ها جرمی وجود ندارد، در هر صورت در قوانین ملکی هم شرایطی ایجاد می شود تا پیگیری دعوی در گروه کیفری انجام شود. وجود وکیل خوب در پرونده باعث می شود تا از هر نظر خیال تان راحت باشد.

وکیل ملکی به علت آشنایی کامل با مسائل ملکی و تسلط کافی بر قوانین وضع شده حوزه ملکی، جهت اثبات مالکیت موکل در مورد اموال غیرمنقول فعالیت می کند. جهت توضیح تکمیلی باید گفت غیر منقول به اموالی گفته می شود که امکان جابه جایی نباشد. این املاک غیرمنقول ممکن است در داخل و یا خارج محدوده شهری باشد و یا اینکه از املاک تجاری و غیر تجاری و یا مسکونی محسوب شود.


چیزی که که اکثر افراد ممکن است در مورد آن علمی نداشته باشند این است که دعاوی ملکی به اشکال مختلفی وجود دارد به طور کلی می توان دعاوی ملکی را به سه دسته تقسیم کرد:

 • دعاوی ملکی کیفری
 • دعاوی ملکی حقوقی
 • دعاوی ملکی ثبتی


هرکدام از این حوزه ها زیر شاخه های متفاوتی دارند که در دادگاه های مجزا رسیدگی می شوند و وکیلی که این پرونده را در دست میگیرد باید شناخت لازم را در مورد قوانین خاص آن حوزه داشته باشد. آشنایی و تسلط وکیل به موضوع پرونده موکل باعث می شود که مسئله سریع تر حل و فصل گردد و همینطور هزینه کمتری صرف شود؛ چرا که تخصص وکیل ملکی شما مانع طرح شکوائیه های بی مورد و غیر ضروری می شود چون وکیل ملکی با تجربه ای که از جلسات دادگاه پیشین کسب کرده به خوبی از پس مشکل بر می آید و کوتاهترین مسیر را جهت حصول نتیجه انتخاب می کند.

بهترین وکیل ملکی در اصفهان چه کسی است؟

بهترین وکیل ملکی در اصفهان چه کسی است؟

شاید فکر کنید انتخاب بهترین وکیل ملکی در اصفهان آسان است. اما باید بدانید که در میان تعداد زیادی وکیل که در این شهر فعالیت می کنند انتخاب یک نفر سخت و زمان بر خواهد بود. وکیل ملکی فردی است که نقش مهمی در احقاق حق موکل دارد و باید برای انتخاب آن توجه و دقت بالایی داشته باشید زیرا کوتاهی و کم کاری وکیل در پرونده باعث ضرر مالی سنگین به موکل می شود.

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در ایران را از دست ندهید!

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل ملکی در اصفهان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای ملکی اصفهان همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اصفهان!

حمید بابایی

حمید بابایی وکیل ملکی اصفهان

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری در اصفهان می باشند. ایشان یکی از بهترین وکیل های ملکی در اصفهان می باشند. برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • ۱۸ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در شرکت ها ‌
 • دکتری تخصصی وکاربردی در مدیریت قراردادها، DBA،‌ کارشناس ارشد MBA
 • داور متخصص دعاوی امور بین الملی
 • داور متخصص دعاوی امور داخلی
 • عضو کمسیون داخلی کانون وکلا
 • دارای گواهی نامه تافت آلمان در مسایل حقوقی بازرگانی، صادرات واردات کالا
 • مشاوره حقوقی فرماندهی نزاجا
 • مشاوره حقوقی امور گمرک
 • مشاوره حقوقی شرکت ها تامکار، میکسازه و اسپادانا
 • متخصص دعاوی املاک ومعاملات جهت فسخ، انفساخ، ابطال، اقاله و تحویل و الزام به انتقال
 • هم فکری و تبادل نظر با تیم حقوقی از وکلا و نظریات قضات بازنشسته و دکترین در دفتر ‌موسسه جهت بهترین راهکار حقوقی و تنظیم لوایح کاربردی.

جهت اعطای وکالت به حمید بابایی، وکیل خبره اصفهان و مورد اعتماد شما جهت حل مشکلات و مسائل شما با شماره‌های ذیل هماهنگی حاصل بفرمایید:

شماره تماس: 0913117047009129172760
آدرس دفتر:
اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی


مهدی کشوری

جناب آقای مهدی کشوری وکیل ملکی در اصفهان

جناب آقای مهدی کشوری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان و تهران می باشم و سابقه وکالت بیش از ۱۹ سال و تخصص و تجربه در امور ملکی و حقوق قراردادها و شرکتهای تجاری می باشد. ایشان تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه املاک به نتیجه مثبت رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در اصفهان می باشند. ایشان در زمینه های وکالتی دیگری نظیر، کیفری، معاملات، خانواده، شرکت های تجاری و غیره نیز فعالیت دارند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره حضوری و تلفنی آقای مهدی کشوری می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09133195335
آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان 5، طبقه 5، واحد 53


نازنین غنی فرجام

نازنین غنی فرجام بهترین وکیل خمینی شهر

سرکار خانم نازنین غنی فرجام وکیل پایه یک دادگستری در خمینی شهر می باشد و تخصص در کلیه دعاوی ها را برعهده دارد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی کرده و رضایت موکلین حود را جلب می کند. ایشان توانمند در انجام کلیه امور حقوقی و وکالتی نیز می باشد.

برخی از تخصص خانم نازینین غنی فرجام:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی، سرقفلی و …
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری، پرونده های خسارت بیمه و …
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده، انحصار وراثت و طلاق ،مهریه،نفقه،اجرت المثل،حضانت فرزند
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی كميسيون های ماده 100 و …
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور

آدرس: میدان نماز بلوار دانشجو جنب کوچه فجر 3اشتراک گذاری وب سایت من 

شماره تماس:09135349143


دکتر محمود باقری

محمود باقری بهترین وکیل 
 ملکی اصفهان

دکتر محمود باقری وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه، عضو اسکودا (کانون وکلای دادگستری)، دانش آموخته تماما دانشگاههای دولتی (دانشگاه شهید بهشتی ،دانشگاه ملی سابق و غیره) و دارای 25 سال سابقه در زمینه وکالت و تدریس می باشند. قبول پرونده های ملکی در شهرهای اصفهان، تهران و … انجام می شود.

ایشان به طور تخصصی به وکالت در انواع دعاوی ملکی، جعل سند، تنظیم سند، الزام به تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی، املاک مشاع و … و سایر دعاوی حقوقی، کیفری، خانواه و ثبتی می پردازند.

برخی از سوابق و رزومه آقای دکتر محمود باقری:

 • رئیس اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری (پیش از اخذ پروانه وکالت)
 • کارشناس دفتر هماهنگی هیات‌های تخلفات اداری وزارت جهاد کشاورزی در تهران
 • مجموعا دارای 35 سال سوابق اداری و وکالت و تدریس که هم اکنون نیز ادامه دارد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای دکتر محمود باقری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس جهت نوبت ملاقات: 09134111770
شماره تماس:
0913113897709120363644
آدرس دفتر: 
اصفهان، میدان آزادی، چهارباغ بالا، نبش کوچه 35 (مسجد الرضا) طبقه 3، واحد 5
(حضور در دفتر با هماهنگی قبلی)


فرامرز مفیدپور

فرامرز مفیدپور بهترین وکیل ملکی در اصفهان

آقای فرامرز مفیدپور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کیفری، مدیر سازمان حقوقی متشکل از تیمی مجرب از وکلا و مشاورین با سابقه و متخصص هستند. سالها تجربه در به ثمر رساندن موفقیت آمیز صدها پرونده در امور حقوقی، کیفری، خانواده، حقوق ملکی و بازرگانی (اسناد تجاری، چک و سفته) داشته اند. وکالت شرکت های بزرگ تجاری و هلدینگ های معتبر، تنظیم قراردادهای تخصصی حقوقی در امور تجاری، بیع، عقود اسلامی و … را بر عهده داشته اند.

دارای گواهی نامه های معتبر از سازمان ها و اندیشکده های حقوقی داخلی و خارجی:

 • I.C.S. group گواهی نامه معتبر داوری و میانجی گری
 • OXFORD حقوق جزا و جرم شناسی
 • T.U.V. در امور مالی و بانکی

اهم تخصص ها و بیشترین تجربیات (با بیش از ۹۰ درصد موفقیت )در امور ذیل:

 • امور حقوقی و اختلافات ملکی: دعاوی مطالبه وجه، دعاوی تجاری (چک ،سفته و…) خلع ید از املاک ،فسخ قراردادها و بطلان عقود و اسناد، دعاوی تصرف عدوانی ،الزام به انتقال سند و انجام تعهدات به همراه کلیه خسارات درمراجع حقوقی سراسر کشور با هر صلاحیت ذاتی
 • امور مربوط به شهرداری ها: اخذ پروانه ساخت بنا، با کیفیت مورد نظر موکل در کمترین زمان ممکن ، حل اختلاف در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها و دیوان عدالت اداری
 • امور کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل و استفاده از اسناد مجعول، قصور پزشکی منجر به فوت و یا نقص عضو و… در همه مراجع ذی صلاح ذاتی در سراسر کشور، دادسرا، دادگاه های کیفری ۱ و ۲ و دیوان عالی کشور
 • امور مالی و بانکی: کمک به اخذ تسهیلات و ضمانت نامه های بانکی منطبق با شرایط موکل ،دفاع در کمیسیون های حل اختلاف مالیاتی

جهت اعطای وکالت به آقای فرامرز مفیدپور و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شهید نیکبخت، شهید صادقی، کوچه ۱۴، ساختمان پلاک ۹، طبقه 2

شماره تماس: 09133264586


سپهر صادقی نژاد

 سپهر صادقی نژاد بهترین وکیل ملکی در اصفهان

آقای سپهر صادقی نژاد وکیل پایه یک دادگستری اصفهان دانش آموخته حقوق از سال 1388 و دارای بیش از 7 سال تجربه ی وکالت می باشند. ایشان به دلیل شهرت و اعتبار پدر و برادر که بیش از 30 سال در حوزه وکالت در شهر اصفهان به صورت تخصصی فعالیت دارند؛ به همان شغل خانوادگی خود روی آوردند و سال های متمادی برای احقاق حق در محاکم حقوقی و کیفری و خانوادگی مشغول به کار می باشند.

ایشان تخصص و تجربه خود را در حقوق خصوصی و جزائی به خدمت موکلین می رسانند و با سابقه کاری موفق در صدها پرونده، تجارت خانوادگی، از جمله پرونده های حقوقی و کیفری پیچیده، کمک می کنند تا حقوق خود را حفظ کنید و در دادگاه نتایج مثبتی به دست آورید.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی ملکی و ثبتی
 • دعاوی خانواده و طلاق
 • دعاوی کیفری و جزائی مالی
 • دعاوی تجاری و قراردادهای تخصصی
 • حقوق کار و تامین اجتماعی
 • شرکت های تجاری و اسناد تجاری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سپهر صادقی نژاد، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09137166240
آدرس دفتر:
اصفهان، خیابان نیکبخت، پشت ساختمان دادگستری، ساختمان اداری نیکبخت، طبقه 6، واحد 309
مشاهده پروفایل وکیل


فرزانه شکوهنده

فرزانه شکوهنده بهترین وکیل اصفهان

خانم فرزانه شکوهنده وکیل و مشاور حقوقی، دارای تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه اصفهان، پژوهشگر حوزه دکتری تخصصی جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد و دارای چندین مقاله منتشر شده در زمینه قتل و رابطه نامشروع هستند. ایشان سابقه موفق در پرونده های متعدد حقوقی و کیفری و همکاری با شرکت ها و انجمن های صنفی را دارند.

برخی از سوابق ایشان وکالت در پرونده های:

 • دعاوی حقوقی شامل دعاوی ملکی، الزام به تنظیم و خلع ید و اجرت المثل و انحصار وراثت، تقسیم ماترک (ارث) وصیت، مالک و مستاجر، دعاوی ثبتی افراز، دستور فروش، و تغییر نام و …
 • دعاوی تجاری شامل اسناد تجاری چک و سفته و برات
 • دعاوی خانواده شامل مهریه، طلاق به درخواست زوج و زوجه و توافقی، جهیزیه، ملاقات و حضانت فرزند، تمکین و…
 • دعاوی کیفری: قتل، کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت اختلاس، ارتشاء، مطالبه دیه، قتل، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی، فروش مال غیر، مواد مخدر
 • به طور تخصصی دعاوی مربوط جرم رابطه نامشروع پذیرفته می‌شود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت پشت ساختمان کل دادگستری، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه ۵، واحد ۲۱۴
حضور باهماهنگی

شماه تماس: 09134256806

مهنوش ذبیحی

مهنوش ذبیحی وکیل اصفهان

خانم مهنوش ذبیحی دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند. ایشان مدرک آیلتس آکادمیک داشته و در زمینه تنظیم سند و قراردادهای بین المللی تجاری، صادرات، واردات، ثبت شرکت و برند سازی، مدیریت ادعا در قرادادهای پیمانکاری و پروژه ها تخصص دارند. خانم ذبیحی با تلاش و دانشی که داشته اند، موفقیت های بسیاری به دست آوره اند و 12 سال سابقه وکالت در اصفهان را دارند. ارائه مشاوره تلفنی به موکلین یکی از فعالیت های ایشان است. خانم ذبیحی به به صورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی همچون خلع ید، تنظیم سند رسمی و … وکالت می پذیرد.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین

شماره تماس: 09132033442


مهدی شمس کیا

 مهدی شمس کیا وکیل اصفهان

مهدی شمس کیا وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، با چندین سال سابقه درخشان به صورت تخصصی در زمینه های مختلفی قبول وکالت می کند. ایشان برای دستیابی به موفقیت بار ها جزئیات پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد. وی پرونده های بسیاری را در زمینه اداره کار به موفقیت رسانده است. ایشان با تبحر منحصر به فردی که دارد در مدت زمان کوتاه پرونده هایی که عهده دار است را به نتایج مطلوبی سوق میدهد، لازم به ذکر است که بگوییم آقای شمس کیا در حوزه های حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی با تکیه بر تجارب والایی که دارد به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از حق و حقوق خود آگاه می سازد.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان بزرگمهر، کوچه ۴۰، جنب بیمارستان صدوقی، ساختمان آفتاب، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۸۶۱۸۷۳


در چه دعاوی باید به وکیل ملکی اصفهان مراجعه کنیم؟

مراجعه به موقع به بهترین وکیل ملکی اصفهان بسیار مهم است و باعث جلوگیری از خسارت های جبران ناپذیر می شود. دعاوی ملکی شامل دعاوی حقوقی و کیفری است که به املاک مربوط می شود و انواع مختلفی دارد، نوعی از آن ها به نقض عهد یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد مربوط می شود و برخی از آن ها مربوط به دعاوی است که توسط فرد دیگر نسبت به ملک دیگران با سوء نیت عمل مجرمانه ای انجام می شود.

برخی دیگر از دعاوی ملکی ممکن است به دلیل معاملات ملکی، مسائل مربوط به قانون ثبت املاک که رعایت نشده است رخ دهد. دعاوی ملکی شامل دعاوی ملکی حقوقی، کیفری و ثبتی است که در دعاوی کیفری معمولا یک جرمی اتفاق می افتد که در این شرایط باید به بهترین وکیل اصفهان مراجعه کنید تا وکالت پرونده را بر عهده بگیرد و بررسی های لازم را انجام دهد.

دعاوی ملکی حقوقی شامل: تعدیل اجاره بها، الزام تنظیم سند رسمی برای املاک مربوطه، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، ابطال قرارداد برای مواردی که مشکلاتی در مفاد قرارداد منعقد شده موجود می باشد، دریافت و درخواست مطالبه ی اجرت المثل، دعاوی مربوط به درخواست و مطالبه سرقفلی و در اختیار داشتن حق کسب و پیشه، مطالبه ثمن و الزام به تحویل مبیع و … است.

دعاوی ملکی کیفری شامل: استفاده از سند مجعول، جعل سند، فروش مال غیر، خیانت در امانت در خصوص املاک، فروش غیر قانونی اموال اشخاص به یک یا چند نفر، انتقال منافع ملک غیر به اشخاص دیگر با خود، اقدام به خرد کردن املاک و ارتکاب جرم ورود غیر مجاز به ملک سایرین، تغییر کاربری ارضی کشاورزی بدون دریافت مجوز از دستگاه های ذی ربط، جرم کلاهبرداری در زمینه خرید و فروش و معامله های املاک و مسکن و … .

دعاوی ملکی ثبتی شامل: باطل شدن سند رسمی به دلایل مختلف، دعاوی ثبت در خصوص ابطال اجرائیه ثبتی برای املاک مربوطه، در خصوص ابطال شدن سند مالکیت معارض، ابطال ساز و کار و مراحل ثبتی کمیسیون های گوناگون ثبتی، توقیف عملیات اجرایی در مراحل گوناگون کار و … است.

مزیت حضور وکیل در پرونده چیست؟

یکی از مهمترین مزیت وکیل این است که در همان مراحل اولیه شما را از نتیجه ی احتمالی پرونده آگاه می سازد و نسبت به آن می توانید تصمیم بگیرید که آیا پرونده ارزش صرف هزینه و زمان دارد یا خیر؟ مزیت دیگر حضور وکیل این است که تنها با صرف یک هزینه محدود به عنوان حق الوکاله از هدر رفت وقت و هزینه اضافی جلوگیری می کنید زیرا وکیل از کوتاه ترین راه در کمترین زمان پرونده را به نتیجه می رساند و از طرح شکوائیه های غیر ضروری جلوگیری می کند.

با توجه به پیچیده بودن قانون و مقررات، هیچ کسی نمی تواند تسلط کامل به آن داشته باشد. در این شرایط نیز نیاز به بهترین وکیل ملکی در اصفهان به شدت احساس می شود تا وی با آگاهی های خود به موقع و در بزنگاه پرونده های خاص از ماده و تبصره های موجود استفاده کند و آگاهی درستی از روند پرونده به موکل دهد.

وکالت نیز همانند سایر مشاغل تخصص خود را می طلبد از همین روی نمی توان انتظار داشت شخصی بغیر از وکیل بتواند رسیدگی یک پرونده را مدیریت کند. این موضوع تا حدی حیاتی می باشد که دادگاه برای دفاعیه برخی از پرونده های خاص حتی حکم اخذ وکیل اجباری را صادر می کند تا وکیل اجباری از پرونده دفاع کرده و مستندات درست و اصولی را ارائه دهد و در مسیر رسیدگی پرونده و صدور رای درست توسط قاضی کمک کننده باشد.

در چه دعاوی باید به وکیل ملکی مراجعه کنیم؟

کلام آخر

ممنون که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ملکی در اصفهان همراه ما بودید. در این مقاله تعدادی وکیل معرفی کردیم، توضیح دادیم که دعاوی ملکی شامل چه دعاوی می شود و همچنین در مورد فعالیت های وکیل ملکی توضیحاتی دادیم در نهایت باید گفت قبل از هر اقدام انفرادی بهترین گزینه مراجعه و دریافت مشاوره از بهترین وکیل اصفهان می باشد تا برای رسیدن به نتایج مطلوب دچار میزان خطای کمتری شوید؛ امیدوارم این مطالب مورد برای شما مفید بوده باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کرده باشید. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید برای ما کامنت کنید.

حق الوکاله وکیل ملکی در اصفهان چه قدر است؟

میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در اصفهان متفاوت است، طبق پرونده و پیچیدگی های آن این هزینه بالا و پایین می شود، معمولا وکلا در جلسه مشاوره، موکل خود را از میزان حق الوکاله مطلع می کنند.

به چه نوع از دعاوی، دعاوی ملکی گفته می شود؟

دعوای الزام به تحویل ملک، دعاوی ملکی کیفری، دعوای فروش ملک مشاع، دعاوی رفع تصرف عدوانی، دعاوی خلع ید، دعوای فک رهن، فروش ملک یا زمین به چند نفر و … از دعاوی ملکی محسوب می شود.

اگر شخصی ملکی را تصرف کند چطور می توان حکم تخلیه آن را گرفت؟

چنان چه ملک سند رسمی داشته و مورد تصرف قرار بگیرد، باید به دادگاه مراجعه کرده و دعوای خلع ید را مطرح کنیم.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا