ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اصفهان ⚖️【سال1402】

در این مقاله قصد داریم تا در مورد بهترین وکیل ملکی در اصفهان توضیحاتی را ارائه دهیم. وکلای ملکی در زمینه پرونده های خلع ید، الزام به تمکین سند، اثبات مالکیت و … دانش، تخصص و تجربه کافی دارند و می توانند از حقوق موکل و فردی که مالک واقعی ملکی است دفاع کنند. بنابراین باید به دنبال وکیلی مجرب باشید تا وقت و هزینه تان بیهوده مصرف نشود. ما در این مقاله تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا تعدادی وکیل ملکی خوب در اصفهان معرفی کنیم. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

وکیل ملکی در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

وکیل ملکی در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

در ایران هم مانند سایر کشورها، مردم حق مالکیت دارند یعنی می توانند ادعا کنند که فلان زمین، خانه، ماشین، ویلا و … برای آن ها است. بنابراین نقش بهترین وکیل اصفهان در اینجا، دفاع از فردی است که حق مالکیت از او سلب شده است. به عنوان مثال زمانی که شما خانه یا زمینی خریداری می کنید وجود سند و برگه سبز خودرو حق مالکیت را به شما می دهد. پس باید مدرکی برای اثبات مالکیت وجود داشته باشد.

در دعاوی ملکی وجود سند رسمی یا غیر رسمی نشان می دهد که مالک چه کسی است. پس باید یک تک برگ، سند رسمی یا غیر رسمی، قولنامه، نسخ قدیمی و … وجود داشته باشد تا بتوان ادعای مالکیت کرد، همچنین وکلای ملکی بدون وجود این مدارک نمی توانند ادعایی را ثابت کنند. پس می توان گفت فعالیت وکیل ملکی خوب در اصفهان، صدور سند، الزام به تنظیم سند، تنظیم قرارداد خرید و فروش ملک، دعاوی مربوط به این قراردادها، دعاوی مربوط به امور دارایی، تصرف غیر قانونی، امور شهرداری و … است.

وکیل ملکی در گروه قوانین حقوقی فعالیت می کند و در مقایسه با وکیل کیفری کمتر در مواجهه با جرم و مجازات است. اما نمی توان گفت که در این پرونده ها جرمی وجود ندارد، در هر صورت در قوانین ملکی هم شرایطی ایجاد می شود تا پیگیری دعوی در گروه کیفری انجام شود. وجود وکیل خوب در پرونده باعث می شود تا از هر نظر خیال تان راحت باشد.

بهترین وکیل ملکی در اصفهان چه کسی است؟

بهترین وکیل ملکی در اصفهان چه کسی است؟

شاید فکر کنید انتخاب بهترین وکیل ملکی در اصفهان آسان است. اما باید بدانید که در میان تعداد زیادی وکیل که در این شهر فعالیت می کنند انتخاب یک نفر سخت و زمان بر خواهد بود. وکیل ملکی فردی است که نقش مهمی در احقاق حق موکل دارد و باید برای انتخاب آن توجه و دقت بالایی داشته باشید زیرا کوتاهی و کم کاری وکیل در پرونده باعث ضرر مالی سنگین به موکل می شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

ما در این مقاله از مجله برترین وکیل برای راحتی شما 10 نفر از وکلای ملکی خوب اصفهان را معرفی می کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید:

حمید بابایی

حمید بابایی وکیل ملکی اصفهان

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری در اصفهان می باشند. ایشان یکی از بهترین وکیل های ملکی در اصفهان می باشند. برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • ۱۸ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در شرکت ها ‌
 • دکتری تخصصی وکاربردی در مدیریت قراردادها، DBA،‌ کارشناس ارشد MBA
 • داور متخصص دعاوی امور بین الملی
 • داور متخصص دعاوی امور داخلی
 • عضو کمسیون داخلی کانون وکلا
 • دارای گواهی نامه تافت آلمان در مسایل حقوقی بازرگانی، صادرات واردات کالا
 • مشاوره حقوقی فرماندهی نزاجا
 • مشاوره حقوقی امور گمرک
 • مشاوره حقوقی شرکت ها تامکار، میکسازه و اسپادانا
 • متخصص دعاوی املاک ومعاملات جهت فسخ، انفساخ، ابطال، اقاله و تحویل و الزام به انتقال
 • هم فکری و تبادل نظر با تیم حقوقی از وکلا و نظریات قضات بازنشسته و دکترین در دفتر ‌موسسه جهت بهترین راهکار حقوقی و تنظیم لوایح کاربردی.

جهت اعطای وکالت به حمید بابایی، وکیل خبره اصفهان و مورد اعتماد شما جهت حل مشکلات و مسائل شما با شماره‌های ذیل هماهنگی حاصل بفرمایید:

شماره تماس: 0913117047009129172760
آدرس دفتر:
اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

زهرا حق شناس

زهرا حق شناس وکیل ملکی در اصفهان

خانم زهرا حق شناس وکیل پایه یک دادگستری، بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه های مختلف می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های:

 • پرونده های ملکی الزام به تنظیم سند رسمی حکم تخلیه خلع ید تصرف عدوانی خسارت وجه التزام قراردادی و تنظیم قراردادها مطابق با موازین حقوقی از جمله تنظیم قرارداد های بیع و اجاره، شراکت، کارخانجات، مشارکت درساخت و …
 • دعاوی خانوادگی از جمله طلاق مهریه نفقه و اجرت المثل ایام زوجیت حضانت فرزندان فریب در ازدواج تجویز ازدواج مجدد اثبات نسب و … می باشد.

برخی از سوابق خانم حق شناس عبارتند از:

 • همکاری با شرکت ها و ارگان های خصوصی مختلف
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دارای گواهینامه نحوه تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی
 • دارنده مدرک سمپوزیوم بین المللی حقوق داوری با مشارکت انجمن حقوق تطبیقی و قضات عالی رتبه در کشور فرانسه

شماره تماس: 09131872443
جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم حق شناس، با شماره بالا با ایشان در ارتباط باشید.

مسعود شریفی تشنيزی

مسعود شریفی تشنيزی بهترین وکیل ملکی در اصفهان

آقای مسعود شریفی تشنيزی وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس حقوق قضایی، متخصص در امور کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی، دارای سابقه 20 سال فعالیت حقوقی و قضایی می باشند.

برخی از تخصص ایشان:

 • وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و ترابری استان اصفهان به مدت 5 سال
 • سابقه فعالیت موثر در پرونده های کیفری حقوقی خانواده و ملکی
 • تلاش برای ایجاد صلح و سازش یکی از اهداف برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه و تشکیل پرونده های قضایی
 • ارائه بهترین و موثرترین راهکارها جهت حل مسائل حقوقی
 • تعامل با موکلین جهت احقاق حقوق و رسیدن به نتیجه مطلوب
 • دفاع از حقوق موکلین

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای مسعود شریفی تشنيزی، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن تماس: 09131642960
آدرس دفتر:
اصفهان سه راه سیمین ابتدای خیابان سهروردی ساختمان اسپادانا طبقه ۵ واحد ۶

مهدی کشوری

جناب آقای مهدی کشوری وکیل ملکی در اصفهان

جناب آقای مهدی کشوری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان و تهران می باشم و سابقه وکالت بیش از ۱۹ سال و تخصص و تجربه در امور ملکی و حقوق قراردادها و شرکتهای تجاری می باشد. ایشان تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه املاک به نتیجه مثبت رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در اصفهان می باشند. ایشان در زمینه های وکالتی دیگری نظیر، کیفری، معاملات، خانواده، شرکت های تجاری و غیره نیز فعالیت دارند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره حضوری و تلفنی آقای مهدی کشوری می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09133195335
آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان 5، طبقه 5، واحد 53

محمد مهدی رضیان

جناب آقای محمد مهدی رضیان

آقای محمد‌مهدی رضیان، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و مدرس دانشگاه در شهر اصفهان هستند. ایشان دارای مدرک حقوق خصوصی و بالاترین پایه وکالت در استان اصفهان بوده و با توجه به سال ها وکالت و مشاوره حقوقی شناخت کامل بر رویه دادگاه ها و مراجع قضایی دارند.

وکالت در دادگاه ها و پرونده های حقوقی ملکی، کیفری و جزایی، خانواده، دادگاه های انقلاب و تعزیرات از سوابق درخشان ایشان می باشد. بیش از 2000 مشاوره و ارشاد قضایی موفق حقوقی، کیفری، مواد مخدر، ثبتی، معاملات و قراردادها، دعاوی تجاری، مالی و غیرمالی، خانواده، مسائل مربوط به زوجین و … در استان اصفهان از سوابق کاری وی محسوب می‌شود.

برخی از سوابق و خدمات آقای محمد مهدی رضیان:

 • عضو مجمع داوری و میانجیگری
 • عضو اتحادیه وکلای بین المللی (iBA)
 • عضو اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، بنیاد ملی نخبگان حقوقی
 • وکالت و مشاوره حقوقی سازمان و ارگان های متعدد
 • نگارش اوراق قضایی و قراردادهای تخصصی حقوقی
 • داوری پیشرفته بین المللی و داخلی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09132000186
آدرس دفتر: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل ایستگاه مترو شریعتی، مجتمع سعادت، طبقه 2، واحد 4

علی شیرزاده

جناب آقای علی شیرزاده

آقای علی شیرزاده وکیل ملکی در شهر اصفهان هستند، ایشان دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. آقای شیرزاده موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری شده اند و به صورت حرفه ای مشاوره حقوقی به متقاضیان ارائه می دهند. سابقه کاری آقای شیرزاده بیشتر از 17 سال است و در این سال ها توانسته اند در زمینه های مختلف اعم از ملکی، خانواده، کیفری، امور ثبتی، چک و سفته ها، قراردادها، مطالبات، امور شرکت ها، امور مالیاتی، امور بانکی و وام و … فعالیت داشته باشند و تخصص کافی برای حل چنین پرونده هایی را دارند.

آدرس دفتر: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، مجتمع آرش، طبقه 4، واحد 405

شماره تماس: 09131800200

معصومه زارعی

سرکار خانم معصومه زارعی

خانم معصومه زارعی از وکلای متخصص در گرفتن سند شناخته شده اند، ایشان سابقه بالایی در زمینه وکالت دعاوی ملکی دارند و مشاوره ها را در تمامی زمینه ها و به صورت آنلاین به متقاضیان ارائه می دهند. یکی از فعالیت های ایشان اخذ سند برای تمامی املاک زراعی، باغ ویلا، مسکونی و تجاری در اصفهان است. خانم زارعی به عنوان وکیل متخصص در اخذ سند ملکی در اصفهان فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: اصفهان

شماره تماس: 09134254940

مهنوش ذبیحی

مهنوش ذبیحی وکیل اصفهان

خانم مهنوش ذبیحی دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند. ایشان مدرک آیلتس آکادمیک داشته و در زمینه تنظیم سند و قراردادهای بین المللی تجاری، صادرات، واردات، ثبت شرکت و برند سازی، مدیریت ادعا در قرادادهای پیمانکاری و پروژه ها تخصص دارند. خانم ذبیحی با تلاش و دانشی که داشته اند، موفقیت های بسیاری به دست آوره اند و 12 سال سابقه وکالت در اصفهان را دارند. ارائه مشاوره تلفنی به موکلین یکی از فعالیت های ایشان است.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین

شماره تماس: 09132033442

مریم پارسا

سرکار خانم مریم پارسا

خانم مریم پارسا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در این شهر هستند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق خصوصی گذرانده اند و مشاوره های حقوقی را در دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، تجاری، تعزیرات و … به متقاضیان ارائه می دهند. با بیشتر شدن مشکلات ملک و معاملات ملکی، کمک گرفتن از یک وکیل ملکی بسیار حائز اهمیت خواهد بود. در این جا می توانید مشاوره های مورد نیاز را از خانم پارسا دریافت کنید، همچنین ایشان در مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی پلیس استان اصفهان، مشاور و مددکار هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، چهار باغ خواجو، ساختمان صدر خواجو، واحد 108

شماره تماس: 09134044769

در چه دعاوی باید به وکیل ملکی مراجعه کنیم؟

مراجعه به موقع به بهترین وکیل ملکی اصفهان بسیار مهم است و باعث جلوگیری از خسارت های جبران ناپذیر می شود. دعاوی ملکی شامل دعاوی حقوقی و کیفری است که به املاک مربوط می شود و انواع مختلفی دارد، نوعی از آن ها به نقض عهد یا عدم انجام تکالیف مقرر در قرارداد مربوط می شود و برخی از آن ها مربوط به دعاوی است که توسط فرد دیگر نسبت به ملک دیگران با سوء نیت عمل مجرمانه ای انجام می شود.

برخی دیگر از دعاوی ملکی ممکن است به دلیل معاملات ملکی، مسائل مربوط به قانون ثبت املاک که رعایت نشده است رخ دهد. دعاوی ملکی شامل دعاوی ملکی حقوقی، کیفری و ثبتی است که در دعاوی کیفری معمولا یک جرمی اتفاق می افتد که در این شرایط باید به بهترین وکیل اصفهان مراجعه کنید تا وکالت پرونده را بر عهده بگیرد و بررسی های لازم را انجام دهد.

دعاوی ملکی حقوقی شامل: تعدیل اجاره بها، الزام تنظیم سند رسمی برای املاک مربوطه، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، ابطال قرارداد برای مواردی که مشکلاتی در مفاد قرارداد منعقد شده موجود می باشد، دریافت و درخواست مطالبه ی اجرت المثل، دعاوی مربوط به درخواست و مطالبه سرقفلی و در اختیار داشتن حق کسب و پیشه، مطالبه ثمن و الزام به تحویل مبیع و … است.

دعاوی ملکی کیفری شامل: استفاده از سند مجعول، جعل سند، فروش مال غیر، خیانت در امانت در خصوص املاک، فروش غیر قانونی اموال اشخاص به یک یا چند نفر، انتقال منافع ملک غیر به اشخاص دیگر با خود، اقدام به خرد کردن املاک و ارتکاب جرم ورود غیر مجاز به ملک سایرین، تغییر کاربری ارضی کشاورزی بدون دریافت مجوز از دستگاه های ذی ربط، جرم کلاهبرداری در زمینه خرید و فروش و معامله های املاک و مسکن و … .

دعاوی ملکی ثبتی شامل: باطل شدن سند رسمی به دلایل مختلف، دعاوی ثبت در خصوص ابطال اجرائیه ثبتی برای املاک مربوطه، در خصوص ابطال شدن سند مالکیت معارض، ابطال ساز و کار و مراحل ثبتی کمیسیون های گوناگون ثبتی، توقیف عملیات اجرایی در مراحل گوناگون کار و … است.

در چه دعاوی باید به وکیل ملکی مراجعه کنیم؟

کلام آخر

ممنون که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ملکی در اصفهان همراه ما بودید. در این مقاله تعدادی وکیل معرفی کردیم، توضیح دادیم که دعاوی ملکی شامل چه دعاوی می شود و همچنین در مورد فعالیت های وکیل ملکی توضیحاتی دادیم. امیدوارم این مطالب مورد برای شما مفید بوده باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کرده باشید. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید برای ما کامنت کنید.

حق الوکاله وکیل ملکی در اصفهان چه قدر است؟

میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در اصفهان متفاوت است، طبق پرونده و پیچیدگی های آن این هزینه بالا و پایین می شود، معمولا وکلا در جلسه مشاوره، موکل خود را از میزان حق الوکاله مطلع می کنند.

به چه نوع از دعاوی، دعاوی ملکی گفته می شود؟

دعوای الزام به تحویل ملک، دعاوی ملکی کیفری، دعوای فروش ملک مشاع، دعاوی رفع تصرف عدوانی، دعاوی خلع ید، دعوای فک رهن، فروش ملک یا زمین به چند نفر و … از دعاوی ملکی محسوب می شود.

اگر شخصی ملکی را تصرف کند چطور می توان حکم تخلیه آن را گرفت؟

چنان چه ملک سند رسمی داشته و مورد تصرف قرار بگیرد، باید به دادگاه مراجعه کرده و دعوای خلع ید را مطرح کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شش =

دکمه بازگشت به بالا