خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز ⚖️【سال1403】

پرونده های خانواده از عمده ترین دعاوی در دادگاه های هر شهر به حساب می آیند، شیراز یکی از شهرهایی است که روزانه بر تعداد پرونده های خانواده در دادگاه های آن افزوده می شود. بسیاری از افراد مشکلاتی در خانواده دارند که با پادرمیانی دیگران حل نمی شود، در این شرایط باید به دنبال وکیل خانواده باشند. اگر شما هم به دنبال وکیل خانواده بوده اید و نتیجه ای نداشته، ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بهترین وکیل خانواده در شیراز را انتخاب کنید. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

ضرورت مشاوره با وکیل خانواده

ضرورت مشاوره با وکیل خانواده در شیراز

به طور کلی دعاوی خانواده مرتبط با طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، تمکین زوجه، نشوز و موارد دیگر است، تمامی این موارد قوانین و شرایط خاص خود را دارد که مردم عادی اطلاعات کاملی در خصوص آن ها ندارند. در این شرایط لازم است که از وکیل خانواده خوب در شهر خود کمک بگیرند.

در تمامی دعاوی به ویژه خانواده، حقوق قانونی برای هر یک از طرفین ذکر شده که غفلت از آن ها باعث شکست در پرونده می شود. به همین جهت اگر در شیراز زندگی می کنید و به دنبال بهترین وکیل خانواده در شیراز هستید، مشاوره با بهترین وکیل شیراز را در اولویت قرار دهید. راهنمایی های یک وکیل متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و … بسیار کمک کننده است. وکلا اطلاعاتی در خصوص پرونده های خانواده دارند که بسیار راه گشا است.

برای حل دعاوی خانواده باید تصمیمات درستی گرفته شود، مشاوره های درست که از بروز خسارت و پشیمانی بعد از آن جلوگیری کند. طبق همین موضوع لازم است قبل از هر اقدامی در دعاوی خانواده، با وکیل خانواه خوب مشورت کنیم. بدون بهره گیری از دانش مشاوران حقوقی، پیگیری روند دادگاه بسیار سخت خواهد بود، قوانین کشور عموما با ادبیات ویژه دانش حقوق نوشته می شود و پیچیده است، وکلا زبانی قوی در بیان این قوانین دارند و کار را برای ما راحت تر می کنند.

بهترین وکیل خانواده در شیراز کیست؟

بهترین وکیل خانواده در شیراز کیست؟

برای انتخاب وکیلی که در حوزه خانواده تخصص دارد باید بررسی های بسیاری انجام دهیم تا فردی که متبحر است برای پیگیری پرونده های مربوط به دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و … انتخاب کنیم، در این صورت میزان پیروزی ما در دادگاه افزایش می یابد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

برای راحتی شما تعدادی از وکلای شهر شیراز را که متخصص در دعاوی خانواده می باشند، معرفی کرده ایم. این مقاله دسترسی شما به وکلای شیراز را آسان تر می کند و سریع تر می توانید با یک وکیل مشاوره داشته و مشکل تان را در مراحل اول حل کنید. در ادامه مقاله 10 نفر از بهترین وکیل خانواده در شیراز را معرفی می کنیم همراه ما در مجله برترین وکیل باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز!

سمیه افراسیابی

سمیه افراسیابی وکیل شیراز

خانم افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق با 18 سال سابقه کار مفید در حوزه مسائل حقوقی و کیفری، یکی از بهترین وکلای شیراز می باشند. ایشان توانسته اند 90 درصد پروندهای موکلینشان را، با موفقیت به سرانجام برسانند. خانم افراسیابی در اکثر موارد، با لایحه ی مستند و قانونی دفاع میکنند و در نوشتن لایحه خبره هستند و ایشان در اخذ حق الوکاله منصف با توجه به اوضاع و احوال موکل به صورت اقساطی هم حق الوکاله اخذ می‌کنند.

خانم افراسیابی در موارد ذیل قبول وکالت می‌کنند:

 • وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از مطالبه وجه، اثبات مالکیت، انتقال و الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات رابطه شراکت و تقسیم مال مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید و ادخال ید، الزام به تحویل مبیع، فسخ معامله و استرداد ثمن، ابطال سند، تخلیه، انحصار ورثه و تقسیم ترکه و …
 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت، الزام به تمکین ، استرداد جهیزیه ، طلاق یکطرفه از جانب زوج یا زوجه، طلاق توافقی، اعسار، ملاقات با فرزند و …
 • وکالت در دعاوی کیفری: سرقت، آدم‌ربایی، رابطه نامشروع، تجاوز به عنف، مواد مخدر، قتل، ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق، توهین و فحاشی، افترا، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و … وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه

برای اعطای وکالت به خانم افراسیابی یکی از بهترین و حرفه ای ترین وکلای شیراز می توانید از طریق آدرس و شماره تماس زیر با ایشان ارتباط برقرار نمایید:

شماره تماس: 09027003205 – 0917790320509173047420
مشاوره به صورت حضوری و تلفنی با هماهنگی قبلی انجام می‌پذیرد.
آدرس دفتر وکالت:
بلوار مدرس، فلکه گل سرخ، بلوار شیرودی، روبه رو دادگاه کیفری قدوسی، ساختمان ماهان (قنادی دلسا) طبقه اول، واحد یک، دفتر وکالت افراسیابی


حامد اسکندری

حامد اسکندری بهترین وکیل خانواده در شیراز

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشند. قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

برخی از خدمات آقای حامد اسکندری:

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری، مواد مخدر، چک، سرقت، تصادف، ارث، قتل، تجاوز، جعل اسناد، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی، اختلاس، چک، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس: 09171114836
آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران


افسانه راستی

افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای 12 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان فارس، با شماره پروانه ثبتی 34260، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی می‌باشد. خانم افسانه راستی به عنوان یک وکیل خبره شیراز در زمینه وکالت، قبل از قبول یک پرونده، جلسه مشاوره‌ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی از نتیجه پرونده و تصمیم قاضی دادگاه را با موکل در میان می‌گذارد تا مراجعه کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

همچنین ایرانیان ساکن خارج از کشور برای تمام موارد حقوقی خود می‌توانند با وکیل راستی ارتباط برقرار کرده و از خدمات این وکیل معروف و پرتجربه شیراز در زمینه‌های حقوقی بهره ببرند. وکیل راستی، به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی می باشد که در ادامه به شرح مواردی از آن می پردازیم.

برخی از خدمات خانم افسانه راستی:

 • خانواده ( طلاق از طرف مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، ملاقات و حضانت فرزند و… )
 • دعاوی کیفری من الجمله: ( کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و … )
 • دعاوی حقوقی همانند (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال و فسخ قراردادها، الزام به انجام تعهدات قراردادی در شیراز و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی خانم افسانه راستی، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09173083407
آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5
ساعت کاری: روزهای زوج ساعت 16 تا 19:30 (حضور در دفتر با هماهنگی قبلی)


آناهیتا آزادی

آناهیتا آزادی بهترین وکیل خانواده در شیراز

خانم آناهیتا آزادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. پیگیری مستمر پرونده، بررسی دقیق، صبوری و همدردی با موکل از ویژگی های ایشان به حساب می آید.

برخی از تخصص خانم آناهیتا آزادی:

 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی:مطالبه مهریه٫ مطالبه نفقه٫ حضانت٫ الزام به تمکین٫ استرداد جهیزیه٫ طلاق یک طرفه از طرف زوج‌ یا زوجه٫ طلاق توافقی٫ اعسار٫ ملاقات با فرزند و …
 • وکالت در دعاوی کیفری: سرقت٫ ادم ربایی٫ رابطه نامشروع٫ تجاوز به عنف٫ ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق٫ توهین و فحاشی٫ جعل اسناد٫ خیانت در امانت٫ وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه
 • وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از هرگونه مطالبه وجه

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم آناهیتا آزادی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09171075463
آدرس دفتر:
شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا ۲، طبقه ۳، واحد ۳۰۱


مریم علی عسکری

مریم علی عسکری بهترین وکیل خانواده در شیراز

خانم مریم علی عسکری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، رتبه 5 کانون وکلا، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای 10 سال سابقه وکالت و یکی از وکلای متخصص در دعاوی خانواده شهر شیراز می باشند. ایشان به صورت حرفه ای به وکالت در انواع دعاوی حقوقی، خانواده و تصادفات می پردازند و تلاش دارند بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه دهند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم مریم علی عسکری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09174249326
آدرس دفتر:
شیراز، ملاصدرا، کوچه ۶، ساختمان مهتاب، طبقه سوم، واحد ۵


رقیه قائدی

سرکار خانم رقیه قائدی

خانم قائدی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و بیش از 9 سال سابقه در حرفه وکالت کسب نموده اند. مدرک کارشناسی حقوق خصوصی دارند و در انواع دعاوی مربوط به خانواده فعالیت کرده اند. می توان گفت که تجارب بسیاری در این حوزه به دست آورده اند که در حل پرونده های موکلین خود به کار می برند.

خانم قائدی وکیل چند بانک دولتی و خصوصی بوده اند و وکالت در موسسه های تجاری و مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر را در شهر شیراز بر عهده داشته اند. تخصص ایشان در دعاوی مربوط به خانواده، جرایم رایانه ای، امور ضرب و جرح، مطالبه چک و سفته و … است.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه 20، پلاک 512

شماره تماس: 09173228495

غلامحسین خلیفه

آقای غلامحسین خلیفه

جناب آقای غلامحسین خلیفه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز ، عضو کانون وکلای دادگستری فارس یکی از بهترین وکلا با تجربه شیراز میباشد. مهم ترین ویژگی ایشان که با دیگر وکلا متمایزشان می کند صداقت، پاسخگویی منظم و پیگیری دقیق در امورات کاری میباشد. در امور پرونده می باشد.

ایشان مؤلف و مدرس کتاب آئین دادرسی مدنی بوده که همین امر موجب اخذ موفقیت های عملی در پرونده های حقوقی و کیفری گردیده است . با توجه به تسلط ایشان بر اصول مذاکره و مبانی اخلاقی تعداد زیادی از پرونده های ایشان از طریق صلح و سازش حل و فصل میگردد. قابل ذکر است که ایشان داور رسمی کانون وکلای دادگستری فارس نیز می‌باشند.

اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می‌گردد :

 • تنظیم قراردادهای
 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی
 • ارائه مشاوره به صورت غیرحضوری و آنلاین به ایرانیان مقیم خارج از کشور

ویژگی‌های دفتر وکالت جناب آقای غلامحسین خلیفه :

 • برترین مؤلفه دفتر حقوقی ایشان سوابق درخشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد.
 • توافق حق الوکاله منصفانه با در نظر گرفتن توان مالی و شرایط موکل‌ها
 • دارای تیم مجرب و حرفه‌ای در حوزه حقوقی و اداری
 • نظم و وقت شناسی از ویژگی‌های شناخته شده ایشان بین موکلین و دستگاه قضا می‌باشد
 • دلسوزی و اخلاق محوری
 • پیگیری مداوم، مستمر پرونده‌ها و ارائه گزارش روزانه به موکلین
 • حفظ اسرار موکلین از نکات مهم این مجموعه حقوقی بوده که موجب حفظ آرامش و اطمینان موکل می‌گردد
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل‌های سابق بوده که این امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • مسلط بودن بر قوانین و مقررات روز کشور و جدیدترین رویه‌های قضایی و آرا وحدت رویه

جهت ارائه مشاوره یا اعطای وکالت به آقای غلامحسین خلیفه می‌توانید از طریق زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09178002693
آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران، نبش خیابان جهان آرا، ساختمان یلدا، طبقه چهارم، واحد سه

مهرزاد مسیحی

جناب آقای مهرزاد مسیحی

آقای مسیحی وکیل پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی در این شهر هستند. دکتری حقوق خصوصی و عضو هیئت علمی دانشگاه و عضو کانون وکلای دادگستری فارس، کهگیلویه و بویراحمد، هستند. بیش از 18 سال در حرفه وکالت سابقه دارند و تجارب بسیاری در این سال ها کسب نموده اند.

آدرس دفتر: شیراز، فلکه معلم، بلوار ایمان (همت) جنوبی، کوچه 4، جنب نانوایی

شماره تماس: 09171117977

ناصر قهرمانی

جناب آقای ناصر قهرمانی

آقای قهرمانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی شرکت سیمان فارس و وکیل بانک کشاورزی از سوابق کاری ایشان است. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، اثبات زوجیت، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و نفقه، استرداد جهیزیه، تمکین و … فعالیت می‌کنند.

آقای قهرمانی موفق به کسب رتبه 1 آزمون وکالت و رتبه 1 آزمون اختبار شده اند و مدرک تخصصی داوری از کانون وکلای فارس و مدرک تخصصی روابط موجر و مستاجر از کانون وکلای فارس را در رزومه خود ثبت نموده اند.

آدرس دفتر: شیراز، قصردشت، نرسیده به خیابان عفیف آباد، جنب بیمارستان فرهمند فر، ساختمان اکسیر، طبقه 5

شماره تماس: 09173928238

محمد مهدی زارعی

جناب آقای محمد مهدی زارعی

آقای زارعی وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان به زبان های انگلیسی و آلمانی آشنا هستند و فعال در بازار سرمایه، بورس و ارزهای دیجیتال می باشند. فعالیت های ایشان روی دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، کیفری، قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، فروش مال غیر، کلیه امور و دعاوی ثبتی و … می پردازند.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار شهید رجایی (فرهنگ شهر)، حد فاصل، کوچه 46 و 48

شماره تماس: 09177157870


ویژگی های وکیل خانواده خوب در شیراز

یک وکیل خانواده خوب باید درگیر جزئیات پرونده شود. در واقع یک وکیل باید اطلاعات دریافتی نصفه و نیمه را در کنار هم قرار دهد و با استفاد از روش های مختلف آن ها را تجزیه و تحلیل کند و بتواند راه‌حل مناسبی برای دفاع از موکل خود در پرونده های مختلف به دست آورد. تحقیقاتی که وکیل در این مرحله انجام می دهد باید کاملا درست باشد.

مهارت های سخنرانی و بیانی شیوا از دیگر ویژگی های یک وکیل خانواده است. او باید سطح گسترده ای از واژگان داشته باشد و زمان صحبت در دادگاه و یا با طرف مقابل پرونده، مهارت بالایی داشته باشد. این موضوع کمک می‌کند تا جملات او تاثیرگذارتر باشند. علاوه بر مهارت‌های کلامی، باید از مهارت نوشتاری بالایی هم برخوردار باشد تا در تهیه لایحه‌های پرونده، خلاصه ها و دیگر اسناد حقوقی مفید باشد.

ویژگی بعدی وکیل خانواده خوب در شیراز علم، تجربه و میزان سابقه او در دعاوی خانواده است. زمانی که وکیل اطلاعات کاملی از مسائل حقوقی و مراحل دادرسی پرونده در دادگاه بدوی داشته باشد، بهتر می تواند به پرونده رسیدگی کند.

می توان گفت که وکیل خانواده به دلیل حوزه فعالیتی خود با مسائل شخصی و مهم افراد در ارتباط است، بنابراین باید فردی امین باشد و اطلاعات موکل خود را فاش نکند.

ویژگی های وکیل خانواده خوب در شیراز

کلام آخر

ممنون که تا این بخش از مقاله همراه ما بودید، در مقاله بهترین وکیل خانواده در شیراز شما را با تعدادی از وکلای خبره این شهر آشنا کردیم. دعاوی خانوادگی معمولا حساسیت های بالایی دارند و افراد در این دعاوی دچار تنش های روانی بالایی می شوند، وجود وکیل خانواده در این پرونده ها ضروری است. امیدوارم با مطالعه این مقاله وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر سوال، انتقاد و پشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده چیست؟

از ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شیراز می توان به امانتداری، قدرت بیان بالا در انتقال کلمات، دانش و تجربه تخصصی در حوزه پرونده در دست، قدرت تحلیل و حل مسائل مربوط به پرونده و … اشاره نمود.

وکیل خانواده به چه دعاوی رسیدگی می کند؟

دعاوی مربوط به درخواست طلاق، خسارت های ناشی از برهم زدن نامزدی، مطالبه مهریه و نفقه و اجرت المثل، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، تمکین و نشوز، درخواست ازدواج مجدد برای مرد، نفقه اقارب، اهدای جنین و تغییر جنسیت و …

آیا حق الوکاله وکیل خانواده در شیراز زیاد است؟

مبلغ مشخصی برای حق الوکاله تعیین نشده، وکیل خانواده با توجه به نوع کاری که می خواهد انجام دهد و زمانی که برای آ« صرف می کند، حق الوکاله را محاسبه می کند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + دو =

دکمه بازگشت به بالا