خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شیراز ⚖️【سال1402】

پرونده های خانواده از عمده ترین دعاوی در دادگاه های هر شهر به حساب می آیند، شیراز یکی از شهرهایی است که روزانه بر تعداد پرونده های خانواده در دادگاه های آن افزوده می شود. بسیاری از افراد مشکلاتی در خانواده دارند که با پادرمیانی دیگران حل نمی شود، در این شرایط باید به دنبال وکیل خانواده باشند. اگر شما هم به دنبال وکیل خانواده بوده اید و نتیجه ای نداشته، ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا یک وکیل خانواده در شهر شیراز انتخاب کنید. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

ضرورت مشاوره با وکیل خانواده

ضرورت مشاوره با وکیل خانواده در شیراز

به طور کلی دعاوی خانواده مرتبط با طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، تمکین زوجه، نشوز و موارد دیگر است، تمامی این موارد قوانین و شرایط خاص خود را دارد که مردم عادی اطلاعات کاملی در خصوص آن ها ندارند. در این شرایط لازم است که از وکیل خانواده خوب در شهر خود کمک بگیرند.

در تمامی دعاوی به ویژه خانواده، حقوق قانونی برای هر یک از طرفین ذکر شده که غفلت از آن ها باعث شکست در پرونده می شود. به همین جهت اگر در شیراز زندگی می کنید و به دنبال بهترین وکیل خانواده در شیراز هستید، مشاوره با وکیل خانواده را در اولویت قرار دهید. راهنمایی های یک وکیل متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و … بسیار کمک کننده است. وکلا اطلاعاتی در خصوص پرونده های خانواده دارند که بسیار راه گشا است.

برای حل دعاوی خانواده باید تصمیمات درستی گرفته شود، مشاوره های درست که از بروز خسارت و پشیمانی بعد از آن جلوگیری کند. طبق همین موضوع لازم است قبل از هر اقدامی در دعاوی خانواده، با وکیل خانواه خوب مشورت کنیم. بدون بهره گیری از دانش مشاوران حقوقی، پیگیری روند دادگاه بسیار سخت خواهد بود، قوانین کشور عموما با ادبیات ویژه دانش حقوق نوشته می شود و پیچیده است، وکلا زبانی قوی در بیان این قوانین دارند و کار را برای ما راحت تر می کنند.

بهترین وکیل خانواده در شیراز کیست؟

بهترین وکیل خانواده در شیراز کیست؟

برای انتخاب وکیلی که در حوزه خانواده تخصص دارد باید بررسی های بسیاری انجام دهیم تا فردی که متبحر است برای پیگیری پرونده های مربوط به دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و … انتخاب کنیم، در این صورت میزان پیروزی ما در دادگاه افزایش می یابد.

برای راحتی شما تعدادی از وکلای شهر شیراز را که متخصص در دعاوی خانواده می باشند، معرفی کرده ایم. این مقاله دسترسی شما به وکلای شیراز را آسان تر می کند و سریع تر می توانید با یک وکیل مشاوره داشته و مشکل تان را در مراحل اول حل کنید. در ادامه مقاله 10 نفر از بهترین وکیل خانواده در شیراز را معرفی می کنیم همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

سرکار خانم رقیه قائدی

سرکار خانم رقیه قائدی

خانم قائدی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و بیش از 9 سال سابقه در حرفه وکالت کسب نموده اند. مدرک کارشناسی حقوق خصوصی دارند و در انواع دعاوی مربوط به خانواده فعالیت کرده اند. می توان گفت که تجارب بسیاری در این حوزه به دست آورده اند که در حل پرونده های موکلین خود به کار می برند.

خانم قائدی وکیل چند بانک دولتی و خصوصی بوده اند و وکالت در موسسه های تجاری و مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر را در شهر شیراز بر عهده داشته اند. تخصص ایشان در دعاوی مربوط به خانواده، جرایم رایانه ای، امور ضرب و جرح، مطالبه چک و سفته و … است.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه 20، پلاک 512

شماره تماس: 09173228495

جناب آقای غلامحسین خلیفه

آقای غلامحسین خلیفه

آقای خلیفه وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده هستند. ایشان مشاور حقوقی و مدرس و مولف کتاب آئین دادرسی مدنی می باشند. در حوزه قرارداد نویسی تخصص دارند و مدیرعامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس بوده اند. داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس از دیگر سوابق آقای خلیفه است.

پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شود شامل دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی، تصادفات و … است، ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری از دیگر خدماتی است که به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان بانک پارسیان، طبقه 3، واحد 4

شماره تماس: 09178002693

جناب آقای مهرزاد مسیحی

جناب آقای مهرزاد مسیحی

آقای مسیحی وکیل پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی در این شهر هستند. دکتری حقوق خصوصی و عضو هیئت علمی دانشگاه و عضو کانون وکلای دادگستری فارس، کهگیلویه و بویراحمد، هستند. بیش از 18 سال در حرفه وکالت سابقه دارند و تجارب بسیاری در این سال ها کسب نموده اند.

آدرس دفتر: شیراز، فلکه معلم، بلوار ایمان (همت) جنوبی، کوچه 4، جنب نانوایی

شماره تماس: 09171117977

جناب آقای سید روح اله معزی

جناب آقای سید روح اله معزی

آقای معزی وکیل پایه یک دادگستری شیراز و دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد قشم هستند. ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت در دادگاه ها، در حوزه دعاوی خانواده، مسائل مدنی، اجاره، ثبتی، امور حسبی، دعاوی کیفری و حقوقی را دارند. همچنین در تمامی زمینه ها به متقاضیان مشاوره های لازم را ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان اردی بهشت، نبش کوچه یک، برج الکترونیک شیراز، طبقه 3، واحد 35

شماره تماس: 09177102389

جناب آقای ناصر قهرمانی

جناب آقای ناصر قهرمانی

آقای قهرمانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی شرکت سیمان فارس و وکیل بانک کشاورزی از سوابق کاری ایشان است. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، اثبات زوجیت، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و نفقه، استرداد جهیزیه، تمکین و … فعالیت می‌کنند.

آقای قهرمانی موفق به کسب رتبه 1 آزمون وکالت و رتبه 1 آزمون اختبار شده اند و مدرک تخصصی داوری از کانون وکلای فارس و مدرک تخصصی روابط موجر و مستاجر از کانون وکلای فارس را در رزومه خود ثبت نموده اند.

آدرس دفتر: شیراز، قصردشت، نرسیده به خیابان عفیف آباد، جنب بیمارستان فرهمند فر، ساختمان اکسیر، طبقه 5

شماره تماس: 09173928238

جناب آقای محمد مهدی زارعی

جناب آقای محمد مهدی زارعی

آقای زارعی وکیل پایه یک دادگستری شیراز، دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان به زبان های انگلیسی و آلمانی آشنا هستند و فعال در بازار سرمایه، بورس و ارزهای دیجیتال می باشند. فعالیت های ایشان روی دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، کیفری، قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، فروش مال غیر، کلیه امور و دعاوی ثبتی و … می پردازند.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار شهید رجایی (فرهنگ شهر)، حد فاصل، کوچه 46 و 48

شماره تماس: 09177157870

جناب آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده هستند. ایشان مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی بوده اند و آمادگی ارائه خدمات حقوقی در پرونده های خانواده، کیفری، بیمه، تجاری، قتل های ناموسی، مواد مخدر، دعاوی شهرداری، امور گمرک، تعزیرات و … را به متقاضیان دارند.

آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، 100 متر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران، واحد 1

شماره تماس: 09171114836

ویژگی های وکیل خانواده خوب در شیراز

یک وکیل خانواده خوب باید درگیر جزئیات پرونده شود. در واقع یک وکیل باید اطلاعات دریافتی نصفه و نیمه را در کنار هم قرار دهد و با استفاد از روش های مختلف آن ها را تجزیه و تحلیل کند و بتواند راه‌حل مناسبی برای دفاع از موکل خود در پرونده های مختلف به دست آورد. تحقیقاتی که وکیل در این مرحله انجام می دهد باید کاملا درست باشد.

مهارت های سخنرانی و بیانی شیوا از دیگر ویژگی های یک وکیل خانواده است. او باید سطح گسترده ای از واژگان داشته باشد و زمان صحبت در دادگاه و یا با طرف مقابل پرونده، مهارت بالایی داشته باشد. این موضوع کمک می‌کند تا جملات او تاثیرگذارتر باشند. علاوه بر مهارت‌های کلامی، باید از مهارت نوشتاری بالایی هم برخوردار باشد تا در تهیه لایحه‌های پرونده، خلاصه ها و دیگر اسناد حقوقی مفید باشد.

ویژگی های وکیل خانواده خوب در شیراز

ویژگی بعدی وکیل خانواده خوب در شیراز علم، تجربه و میزان سابقه او در دعاوی خانواده است. زمانی که وکیل اطلاعات کاملی از مسائل حقوقی و مراحل دادرسی پرونده در دادگاه بدوی داشته باشد، بهتر می تواند به پرونده رسیدگی کند.

می توان گفت که وکیل خانواده به دلیل حوزه فعالیتی خود با مسائل شخصی و مهم افراد در ارتباط است، بنابراین باید فردی امین باشد و اطلاعات موکل خود را فاش نکند.

کلام آخر

ممنون که تا این بخش از مقاله همراه ما بودید، در مقاله بهترین وکیل خانواده در شیراز شما را با تعدادی از وکلای خبره این شهر آشنا کردیم. دعاوی خانوادگی معمولا حساسیت های بالایی دارند و افراد در این دعاوی دچار تنش های روانی بالایی می شوند، وجود وکیل خانواده در این پرونده ها ضروری است. امیدوارم با مطالعه این مقاله وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر سوال، انتقاد و پشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده چیست؟

از ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شیراز می توان به امانتداری، قدرت بیان بالا در انتقال کلمات، دانش و تجربه تخصصی در حوزه پرونده در دست، قدرت تحلیل و حل مسائل مربوط به پرونده و … اشاره نمود.

وکیل خانواده به چه دعاوی رسیدگی می کند؟

دعاوی مربوط به درخواست طلاق، خسارت های ناشی از برهم زدن نامزدی، مطالبه مهریه و نفقه و اجرت المثل، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، تمکین و نشوز، درخواست ازدواج مجدد برای مرد، نفقه اقارب، اهدای جنین و تغییر جنسیت و …

آیا حق الوکاله وکیل خانواده در شیراز زیاد است؟

مبلغ مشخصی برای حق الوکاله تعیین نشده، وکیل خانواده با توجه به نوع کاری که می خواهد انجام دهد و زمانی که برای آ« صرف می کند، حق الوکاله را محاسبه می کند.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا