کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اردبیل ⚖️【سال1403】

هر فرد در طول زندگی خود ممکن است با چالش هایی مواجه شود و در مسیر مسائلی، همچون دعاوی کیفری قرار بگیرد. رسیدگی به این نوع پرونده ها همواره دانش و آگاهی بالایی نسبت به قوانین مرتبط را می طلبد و از آنجایی اغلب اشخاص حین حل موضوع دچار سردرگمی می شود، بهتر است از وکیل متخصصی در این حوزه کمک بگیرند. اگر ساکن شهر اردبیل و در پی مشاور حقوقی و وکیلی خبره هستید، این مقاله را دنبال کنید چرا که سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اردبیل را معرفی کنیم؛ با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اردبیل

بهترین وکیل کیفری در اردبیل کیست؟

امروزه، جرائم کیفری جزو پیچیده ترین و حساس ترین به حساب می آید. لذا برگزیدن وکیل متخصص کیفری در اردبیل ، می تواند اشخاص را در روند بهتر امور دادگاه یاری نماید، لیکن هر انتخابی شامل یکسری ویژگی ها می شود که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت.

بهترین وکیل کیفری در اردبیل
.

با توجه به این که کم و بیش تغییرات در قوانین رخ می دهد؛ یکی از خصوصیات وکیل خوب، به روز بودن اطلاعات حقوقی وی در حوزه مدنظر و صرفا بسنده نکردن به دانش گذشته است. از دیگر مسائلی که باید به آن توجه داشت، امین بودن شخص انتخابی می باشد، چرا که وکیل محرم اسرار موکلین به شمار می آید و نباید پس از به پایان رسانیدن پرونده دست به افشای آن بزند.

از حائز اهمیت ترین عوامل برای استخدام مشاور حقوقی، داشتن قلمی عالی، فن بیان بالا و مهارت ارتباطی قوی است، چرا که وی به سبب چنین توانایی هایی به پرونده ورود کرده و اقدام به دفاع از موکلین خود می کند؛ هر چقدر در این عرصه ماهر عمل کند احتمال این که نتیجه مطلوب تری حاصل شود، بیشتر است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

علاوه بر همه این ها، ویژگی های اخلاقی وکیل نیز نقش تاثیرگذاری را ایفا می کنند. صبر، نظم، وقت شانسی و درک کامل وی از افراد، موجب حل اوصولی مسائل و هموار شدن مسیر می گردند. اکنون اهتمام ورزیده ایم شما را با 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اردبیل به همراه آدرس دفتر و شماره تماس آن ها، آشنا کنیم. ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل بخوانید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اردبیل سال 1403

ویدا احدزاده

سرکار خانم ویدا احدزاده وکیل کیفری در اردبیل

سرکار خانم ویدا احدزاده، وکیل پایه یک دادگستری در شهر اردبیل می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای 10 سال سابقه درخشان در حوزه مشاوره حقوقی و وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی 10 سال مشاوره در زمینه های مختلف حقوقی از جمله کیفری، می توان ایشان را به عنوان وکیل کیفری خبره در اردبیل شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه ای که دارند، توانسته اند مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش دهند. علاوه بر این خانم احدزاده، همواره سعی داشته با صداقت امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: اردبیل، چهارراه امام، جنب سینما انقلاب، ساختمان قانون، واحد 1

شماره تماس: 09147071790

عبدالحسین آقائی

جناب آقای عبدالحسین آقائی وکیل کیفری در اردبیل

جناب آقای عبدالحسین آقائی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر اردبیل هستند. ایشان کارشناس حقوقی به همراه 15 سال حضور فعال و تجربه های ارزشمند در حوزه وکالت می باشند. تجربیات و علم آقای عبدالحسین آقائی، سبب هموار شدن مسیر پرونده های کیفری گشته است.

تسلط بر قوانین، صداقت و نکته سنج بودن از ویژگی هایی است که سبب شده جناب آقائی با موفقیت در پرونده های کیفری و بهبود روند آن ها، به عنوان وکیل کیفری ماهر در اردبیل میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان بعثت، ساختمان سینوهه، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09143510029

سهند مهدی پور

جناب آقای سهند مهدی پور وکیل کیفری در اردبیل

آقای سهند مهدی پور، وکیل پایه یک دادگستری در شهر اردبیل هستند. ایشان با مدرک دکترای حقوق جزا، 4 سال وکالت در حوزه های مختلف حضور فعالی در حیطه مشاور حقوقی داشته اند. طبق پیگیری و اطلاعات به روز، پرونده های کیفری موفقی در طول وکالت آقای مهدی پور به چشم می خورد.

وکیل مهدی پور مشاوری نکته سنج، صادق، آگاه و دلسوز می باشند. لذا همواره سعی دارند با مهارت، پرونده های کیفری موکلین خود را بدون اتلاف وقت به نتایج مطلوب برسانند. از این رو جناب آقای سهند مهدی پور را می توان به عنوان وکیل کیفری خوب در اردبیل به شمار آورد.

آدرس دفتر: اردبیل، محله امام خمینی، میدان شریعتی، خیابان خامنه ای

شماره تماس: 09146925595

محمد ابراهیمی

جناب آقای محمد ابراهیمی وکیل کیفری در اردبیل

جناب آقای محمد ابراهیمی، وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان به عنوان کارشناس و مشاور حقوقی به همراه 8 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های کیفری توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب کنند، از این رو مهارت بالایی در حل مسائل حقوقی دارند.

هر وکیل کیفری شایسته در اردبیل، باید ویژگی های خاص دیگری همچون صداقت، امانت داری، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین را به عنوان یک مشاور داشته باشد. آقای ابراهیمی همواره مسیر دادگاه را برای موکلین خود هموار کرده و مانع از اجحاف حق آن ها در پرونده های کیفری می گردند.

آدرس دفتر: اردبیل، خیابان امام، روبروی بانک ملی شعبه مرکز، ساختمان مرکزی وکلا، طبقه 1

شماره تماس: 09143544246

علی مهدوی

جناب آقای علی مهدوی وکیل کیفری در اردبیل

جناب آقای علی مهدوی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر اردبیل هستند. ایشان به عنوان کارشناس و وکیل حقوقی دارای بیش از 11 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. علم و آگاهی آقای مهدوی موجب هموار شدن مسیر پرونده های کیفری گشته است.

تسلط بر قوانین، مهارت ارتباطی و فن بیان بالا از عواملی است که سبب شده جناب مهدوی با موفقیت در پرونده های کیفری و هموار کردن روند آن ها، به عنوان وکیل کیفری حاذق در اردبیل میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: اردبیل، سرچشمه، نبش بن بست وکیل، طبقه 2

شماره تماس: 09149510177

دادسرا در پرونده های کیفری چیست؟

دادسرا مرجعی می باشد که وظیفه رسیدگی مقدماتی را بر عهده دارد و قبل از این که در دعوای کیفری پرونده به دادگاه کیفری برود و برای متهم مجازات تعیین شود، ابتدا پرونده به دادسرا رفته تا تحقیقات مقدمات برای جرمی که شاکی اعلام کرده است، صورت گیرد. در واقع دادسرا به منظور کشف جرم، تعقیب متهم، انجام تحقیقات و رسیدگی به شکایت افراد تشکیل شده است.

بهترین وکیل کیفری در اردبیل

برای اطلاع از نحوه رسیدگی به پرونده در دادسرا ابتدا لازم است فرد شاکی به دادسرای صالح برای رسیدگی مراجعه کند. دادسرای صلاحیت به جرمی که در آن حوزه به وقوع پیوسته، رسیدگی می کند. شروع این رسیدگی در دادسرا برخلاف دادگاه نیازی به ارائه دادخواست ندارد، بلکه فرد شاکی با پر کردن برگ شکواییه و ارائه آن می تواند اقدام به دعوی خود کند.

سپس توسط دادستان و دادیار، رسیدگی به پرونده را آغاز می گردد و در صورتی که نیاز به تحقیق داشته باشد با همکاری نیروی انتظامی به تعقیب متهم و انجام تحقیقات می پردازد، در شرایطی که متهم را (کسی که جرم به او نسبت داده شده)، مجرم تشخیص داده و مستحق مجازات بداند، پرونده را با صدور کیفرخواست به دادگاه می فرستد. برای آگاهی بیشتر از روند امور پرونده های کیفری، بهتر است از بهترین وکیل کیفری در اردبیل راهنمایی بگیرید.

شرایط گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه چیست؟

طبق ماده 25 قانون مجازات اسلامی مصوب سال 1392، افرادی که مرتکب جرمی شوند و مجازات آن ها به شرح زیر باشد، دارای محکومیت موثر کیفری هستند و تا پایان این موارد نمی توانند گواهی عدم سوء پیشینه بگیرند. بر اساس این ماده، محکومیت قطعی کیفری در جرایم عمدی پس از اجرای حکم یا شمول مرور زمان (مرور زمان مختص جرایم تعزیری است و شامل حدود، قصاص و دیات نمی شود)، در مدت زمان مقرر در این ماده محکوم را از حقوق اجتماعی به عنوان مجازات تبعی محروم می کند.

  • 7 سال در محکومیت به مجازات های سالب حیات و حبس ابد از تاریخ توقف اجرای حکم اصلی
  • 3 سال در محکومیت به قطع عضو، قصاص عضو در صورتی که دیه جنایت وارد شده بیش از نصف دیه مجنی علیه باشد، نفی بلد و حبس تا 4 درجه
  • 2 سال در محکومیت به شلاق حدی، قصاص عضو در صورتی که دیه جنایت وارد شده نصف دیه مجنی علیه یا کمتر از آن باشد و حبس 5 درجه

بر اساس تبصره های این ماده، در غیر موارد فوق، مراتب محکومیت در پیشینه کیفری محکوم درج می شود، اما در گواهی های صادره از مراجع زیربط منعکس نمی شود، مگر این که مراجع قضایی برای تعیین یا بازنگری در مجازات درخواست آن را داشته باشند. همچنین در صورتی هم که پس از صدور حکم قطعی با گذشت شاکی یا مدعی خصوصی، اجرای مجازات متوقف شود و یا از جرایم اثر تبعی باشد، قابل گذشت است.

نکته دیگر که قابل توجه است، با توجه به اینکه صرفا محکومیت قطعی کیفری در جرایم عمدی طبق ماده 25 قانون مجازات اسلامی، محکوم علیه را در مدت های مقرر در ذیل این ماده از حقوق اجتماعی محروم می کند، در غیر موارد مذکور در بندهای ذیل این ماده، محکوم علیه فاقد سابقه کیفری محسوب می شود و باید گواهی عدم سوء پیشینه کیفری صادر شود. برای روند مطلوب امور خود در خصوص گرفتن سوء پیشینه می توانید از بهترین وکیل کیفری در اردبیل یاری بجویید.

بهترین وکیل کیفری در اردبیل

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اردبیل، شرح دادسرا در پرونده های کیفری همچنین شرایط گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه، قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا