ملکیوکلا

10تا از بهترین وکیل ملکی در شیراز⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

تا به حال برایتان پیش آمده که در زمان خرید خانه و زمین به مشکل بخورید؟ آیا می دانید در این زمان به چه کسی باید مراجعه نمود؟ شیراز از شهرهای بزرگی است که میزان خرید و فروش و ساخت و ساز در آن رو به افزایش است از این رو نیاز است که مردم با وکلای ملکی این شهر آشنا باشند تا در صورت بروز مشکلی به آن ها مراجعه کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم تا تعدادی از بهترین وکیل ملکی در شیراز را معرفی کنیم همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

وکیل متخصص امور ملکی در شیراز

وکیل متخصص امور ملکی در شیراز

وکیل ملکی شخصی است که بیشترین اطلاعات را در خصوص دعاوی ملکی می داند و زمانی که مشکلی پیش بیاید بهترین راه حل ها را به موکل خود پیشنهاد می دهد. مشکلاتی که زمان خرید، فروش و اجاره آپارتمان، خانه، عمارت، مزرعه، دفترکار، باغ، مغازه و زمین به وجود می آید به وکیل ملکی مربوط است. این پرونده ها پیچیدگی و حساسیت بالایی دارند و از این جهت مراجعه به وکیل ملکی خوب اهمیت پیدا می کند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل شیراز

ورود بهترین وکیل ملکی در شیراز به پرونده های املاک باعث می شود تا روند پیگیری و حل آن به درستی پیش برود. پرونده هایی که مربوط به دعاوی خلع ید، اخذ پایان کار، جعل سند، تصرف عدوانی، تنظیم سند رسمی، الزام تنظیم سند رسمی، الزام به فک رهن، فسخ قرارداد، کلیه دعاوی مربوط به موقوف عام و خاص، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، تعدیل اجاره بها، مطالبه سرقفلی، تخلیه اماکن تجاری، مطالبه ثمن معامله و الزام به تحویل مبیع، تخلیه اماکن مسکونی و … در حیطه کاری وکیل ملکی هستند.

بهترین وکیل ملکی در شیراز کیست؟

بهترین وکیل ملکی در شیراز کیست؟

آیا می دانید بسیاری از مردم در شهر شیراز درگیر مسائل مربوط به املاک می باشند؟ و پیگیری پرونده بدون همکاری با وکیل متخصص به ضرر فرد است! توصیه کارشناسان بر این است که برای دریافت مشاوره در خرید، فروش و حتی اجاره املاک با وکیل ملکی مجرب مشاوره داشته باشید تا از ضرر و زیان های بعدی آن جلوگیری کنید.

اگر بخواهیم در مورد اهمیت حوزه ملکی صحبت کنیم باید بگوییم که این حوزه به دلیل اینکه با سرمایه زندگی افراد عجین است از حساسیت بیشتری برخوردار است. با کلاهبرداری هایی که در این حوزه به وقوع می پیوندد، اگر در دفاعیه نتوان حق موکل را پس گرفت در اصل سرنوشت مالی شخص با بحران جدی روبرو می شود. بنابراین حضور یک وکیل ملکی در پرونده های مالی یک امر ضروری می باشد.


حال حوزه ی ملکی با این حساسیت بالایی که دارد دارای قانون و مقررات پیچیده ای می باشد که به طور مستمر نیز امکان تغییر و تحول در آن وجود دارد. وکیلی می تواند در این حوزه بصورت تخصصی عمل کند که دارای آگاهی و علم بالایی بوده و همواره خود را از لحاظ اطلاعات تخصصی ارتقا دهد. تنها در این صورت است که می توانیم به یک وکیل به عنوان متخصص حوزه ملکی حقوقی یا ملکی کیفری اعتماد کنیم.


علاوه بر تمامی این موارد، وکیل ملکی برای ارائه ی عملکرد درست بایستی از فن بیان قوی نیز برخوردار باشد تا در زمان کوتاه دادگاه بتواند به بهترین نحو ممکن عمل کرده و قاضی را مجاب کند که حق موکل او را از طرف مقابل پرونده بستاند. دعاوی ملکی در هر زمینه ای که باشند مشاوره با وکیل ملکی خوب باعث موفقیت می شود، توصیه می کنیم از وکلایی که در این مقاله معرفی می کنیم راهنمایی های لازم را در خصوص مشکلات ملکی به وجود آمده دریافت کنید.

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در ایران را از دست ندهید!

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه لیستی از وکلای متخصص در امور ملکی شهر شیراز را معرفی می کنیم. برای اطلاع از وکلای خبره و متخصص در این شهر، همراه ما در سایت برترین وکیل باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شیراز!

حامد اسکندری

حامد اسکندری بهترین وکیل ملکی در شیراز

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشند. قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

برخی از خدمات آقای حامد اسکندری:

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری، مواد مخدر، چک، سرقت، تصادف، ارث، قتل، تجاوز، جعل اسناد، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی، اختلاس، چک، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس: 09171114836
آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران


اشرف پورعمران

اشرف پورعمران بهترین وکیل ملکی در شیراز

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، مدیر موسسه حقوقی عدل افروز اعتماد شیراز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای سابقه 14 سال کار وکالت در شهر شیراز و استان فارس می باشند.

برخی از تخصص خانم اشرف پورعمران وکالت در دعاوی زیر می باشد:

 • دعاوی خانواده: از جمله طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل و …
 • دعاوی کیفری: ازجمله، قتل، آدم ربایی، زنای محصنه، سرقت، اختلاس، ارتشا، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع و …
 • دعاوی حقوقی: ازجمله، چک وسفته، پرونده های اوقافی، اختلافات ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اعتراض به آگهی منابع ملی، اثبات مالکیت، قراردادها، امورثبتی و …
 • دعاوی امور حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، تقسیم ترکه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اشرف پورعمران، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09171284350
آدرس دفتر: 
شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5


داریوش امیرپور

داریوش امیرپور وکیل ملکی در شیراز

جناب آقای امیرپور وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای فارس، فارغ التحصیل از دانشگاه سراسری شیراز و عضو دفتر هدایت استعدادهای درخشان هستند. یکی از وکلای متخصص در حوزه املاک و مستغلات و دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در این زمینه هستند. وی در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین پرونده های پیچیده ای را در حوزه ملکی به ثبت رسانده است. آقای امیرپور وکیلی توانمند با فن بیان شیوا می باشد و در محضر دادگاه به درستی از حق و حقوق موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان قدوسی غربی، جنب کوچه 19، ساختمان آلما (هایپر سروش) طبقه دوم، واحد 15

شماره تماس: 09173282488

آناهیتا آزادی

آناهیتا آزادی وکیل ملکی در شیراز

خانم آناهیتا آزادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. پیگیری مستمر پرونده، بررسی دقیق، صبوری و همدردی با موکل از ویژگی های ایشان به حساب می آید. وی با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط مکفی بر قوانین در محضر دادگاه جهت رسیدگی به حقوق موکلین خود ایفای نقش می کند، لازم به ذکر است بگوییم خانم آناهیتا آزادی پرونده های متعددی را در زمینه ارث به موفقیت رسانده است.

برخی از تخصص خانم آناهیتا آزادی:

 • قبول وکالت در دعاوی خانوادگی:مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، حضانت، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، طلاق یک طرفه از طرف زوج‌ یا زوجه، طلاق توافقی، اعسار، ملاقات با فرزند و …
 • قبول وکالت در دعاوی کیفری: سرقت، ادم ربایی، رابطه نامشروع، تجاوز به عنف، ایجاد مزاحمت و ممانعت از حق، توهین و فحاشی، جعل اسناد، خیانت در امانت، وکالت در دعاوی تصادفات و اخذ دیه و پیگیری پرونده در اداره بیمه
 • قبول وکالت در دعاوی حقوقی: اعم از هرگونه مطالبه وجه

جهت اعطای وکالت و مشاوره حضوری و غیر حضوری با خانم آناهیتا آزادی با شماره ذیل در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09171075463
آدرس دفتر:
شیراز، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا ۲، طبقه ۳، واحد ۳۰۱

رقیه قائدی

سرکار خانم رقیه قائدی وکیل ملکی در شیراز

خانم قائدی وکیل پایه یک دادگستری شیراز هستند. ایشان در حرفه وکالت سابقه ای نزدیک به 10 سال دارند و می توان گفت که یکی از وکلای متخصص در دعاوی ملکی به حساب می آیند. خانم قائدی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و به دعاوی ملکی، خانوادگی، کیفری، حقوقی و … می پردازند.

وی با تکیه بر دانش حقوقی و تجارب والایی که دارد برای رساندن حق به حق دار در محضر دادگاه حاضر می شود. قابل ذکر است که ایشان قبل از شروع جلسات دادگاه زمانی را به جمع آوری ادله محکمه پسند اختصاص می دهد و در روز موعد در صورت لزوم از این مستندات استفاده می کند.

سوابق کاری ایشان شامل وکالت در موسسه های تجاری و مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر، وکالت در بانک های دولتی و خصوصی شیراز و … اشاره نمود. ایشان با دانش و مهارتی که دارند تلاش می کنند تا نتیجه دادگاه به نفع موکل تمام شود.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه 20، پلاک 512

شماره تماس: 09173228495

کاظم قائدی

جناب آقای کاظم قائدی وکیل ملکی در شیراز

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر شیراز هستند. آقای قائدی، کارشناسی ارشد حقوق عمومی و یکی از وکلای جوان دادگستری استان فارس هستند. ایشان در دعاوی ملکی، خانوادگی، موجر و مستاجر، قتل، ضرب و جرح، مطالبه وجه، تنظیم شکواییه، تنظیم انواع قراردادهای حقوقی، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه و … تبحر خاصی دارند. آقای کاظم قائدی در زمینه دعاوی ملکی پرونده های پیچیده ای را به موفقیت رسانده و همین امر موجب شده تا افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: شیراز، شهرک یزین، خیابان حاشیه پارک به سمت صنایع، جنب دفتر خدمات قضایی

شماره تماس: 09171014394

افسانه راستی

سرکار خانم افسانه راستی

خانم افسانه راستی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای شیراز و دارای بیش از 12 سال سابقه در حرفه وکالت هستند. حوزه فعالیتی ایشان در دعاوی حقوقی ملکی است و به عنوان وکیل خبره در شیراز شناخته شده اند. ایشان به عنوان یک وکیل متخصص در حوزه دعاوی املاک، آماده ارائه خدمات به متقاضیان و موکلین خود می باشند. خانم راستی در جلسه مشاوره که با موکل برگزار می کنند، تمامی اسناد و مدارک را بررسی نموده و نتیجه احتمالی پرونده را به موکل اطلاع می دهند.

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد 5

شماره تماس: 09173083407

امیر فتح پور

 امیر فتح پور وکیل ملکی در شیراز

وکیل امیر فتح پور وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی شهر شیراز، متخصص در زمینه، جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، مسائل سیاسی امنیتی شامل جرایم سیاسی، جرایم امنیتی جرایم مطبوعات و رسانه ها، آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات، ورود به حریم خصوصی از جمله تخصص های وی می باشد. وی با تکیه بر دانش حقوقی خود به صورت حرفه ای برای احقاق حقوق موکلین خود در محضر دادگاه حاضر می شود و با ارائه ادله محکمه پسند رای صادره را از آن پرونده ای که عهده دار می باشد می کند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه 3

شماره تماس: 09173175515

فاطمه خرم آبادی

 فاطمه خرم آبادی وکیل ملکی در شیراز

سرکار خانم فاطمه خرم آبادی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلا فارس از سال ۱۳۸۳ تاکنون با بیش از 18 سال سابقه وکالت خویش و کارشناس رسمی دادگستری، عضوکانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس درامور خانواده (تعیین نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند، طلاق، طلاق توافقی، و …) امور ملکی (موجر و مستاجر، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه) به صورت تخصصی فعالیت می کنند. خانم خرم آبادی در حوزه دعاوی ملکی وکیلی توانمند و موفق می باشد. ایشان با تبحر و تخصص لازمه در محضر دادگاه برای رساندن حق به حق دار حاضر می شود و جهت سهولت کار نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: شیراز، معالی آباد، جنب مسجد دستغیب

شماره تماس: 09177496753

بهرام نوشدخت فارس

بهرام نوشدخت فارس وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز

آقای بهرام نوشدخت فارس وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شیراز یکی از وکلا خبره و توانا در امور ملکی به صورت تخصصی و حرفه ای وکالت می پذیرد و مراجعین را بسته به سختی پروندشان راهنمایی می کند و افراد را به سمت موفقیت سوق می دهد. از ویژگی های فردی ایشان می توان به اخلاق نیکو و امنت داری اشاره کرد.

آدرس دفتر: فارس، فرهنگ شهر، ایستگاه ۱۴، روبروی رستوران شاورما، ساختمان قائم، طبقه دوم، واحد201

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۰۳۹۸۵۹


دعاوی که نیاز به وکیل ملکی دارند کدامند؟

مراجعه به موقع به وکیل ملکی مجرب باعث جلوگیری از مشکلات مالی و ضرر و زیان های بعدی می شود. وکیل ملکی خوب در شیراز که تعدادی از آن ها را در بالا معرفی نمودیم به دعاوی حقوقی و کیفری ملکی می پردازند. برخی از دعاوی ملکی به دلیل معاملات ملکی، مسائل مربوط به قانون ثبت املاک که رعایت نشده اند به وجود می آید. وکیل ملکی با توجه به دانش و تجاربی که به دست آورده است از تمام تلاش خود برای موفقیت موکل در دادگاه استفاده می کند.

دعاوی ملکی ثبتی: ابطال سند مالکیت معارض، ابطال سند رسمی به دلایل مختلف، دعاوی ثبت در خصوص ابطال اجرائیه ثبتی برای املاک مربوطه، ابطال ساز و کار و مراحل ثبتی کمیسیون های گوناگون ثبتی، توقیف عملیات اجرایی در مراحل گوناگون کار و … از دعاوی ثبتی در حوزه املاک است.

دعاوی ملکی کیفری: جعل سند، استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، فروش غیر قانونی اموال اشخاص، خیانت در امانت، انتقال منافع ملک غیر به اشخاص دیگر یا خود، تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون دریافت مجوز از دستگاه های ذی ربط، کلاهبرداری در خرید و فروش و معامله های املاک و مسکن و … از دعاوی کیفری در زمینه املاک است.

دعاوی ملکی حقوقی: الزام به تنظیم سند رسمی برای املاک مربوطه، تعدیل اجاره بها، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دریافت و درخاوست اجرت المثل، دعاوی مربوط به درخواست و مطالبه سرقفلی، در اختیار داشتن حق کسب و پیشه و … از دعاوی حقوقی در حوزه املاک است.

مزیت داشتن وکیل چیست؟


اولین فایده مشورت با یک وکیل با سابقه و با تجربه این است که در همان ابتدا می تواند حدس بزند که پرونده می تواند موفق شود و رای دادگاه را اخذ کند یا خیر! در این مرحله شما با توجه به راهنمایی های او می توانید تصمیم بگیرید که آیا تمایلی به صرف هزینه و زمان برای این پرونده دارید یا خیر؟

از جایی که همه افراد نمی توانند بر قوانین و مقررات مخصوصا در حوزه حساس ملکی تسلط و شناخت داشته باشند، نیاز به حضور یک وکیل بسیار احساس می شود. بهترین وکیل ملکی در شیراز با آگاهی کاملی که از ماده و تبصره های موجود دارد می تواند در پرونده های خاص اقدامات لازم را در زمان لازم انجام داده و پرونده را به اخذ رای مثبت نزدیک تر کند.

یک وکیل کارکشته به راحتی می تواند قبل از هر جلسه دادگاه برنامه ریزی کرده و قدم های بعدی را پیش بینی کند و برای پاسخ به آن ها طبق برنامه قبلی عمل کند. کاری که موکل به تنهایی از پس آن نمی تواند برآید چرا که تمامی این موارد نیازمند آشنایی با قانون و مقررات پیچیده و ماده و تبصره ها می باشد و وکیل ملکی در این زمینه تجربه چندین و چند ساله دارد.

دعاوی که نیاز به وکیل ملکی دارند کدامند؟

کلام آخر

سپاس گزارم از افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ملکی در شیراز همراه ما بودند. در این مقاله به مطالبی در خصوص دعاوی ملکی و وکیل ملکی خوب اشاره نمودیم. وکلایی متخصص در حوزه دعاوی ملکی را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل ملکی خوب در شیراز راهنمایی کنیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

دعاوی ملکی چیست؟

به طور کلی دعاوی ملکی ناشی از اموال غیرمنقول می باشد، مانند خانه، زمین، مغازه، آپارتمان، باغ، مزرعه، عمارت و … .

به دعاوی ملکی در چه دادگاه هایی رسیدگی می شود؟

به کلیه دعاوی ملکی و دعاوی ناشی از اموال غیرمنقول در دادگاه حقوقی محل وقوع ملک و مال غیرمنقول رسیدگی می شود.

آیا برای دعاوی ملکی باید وکیل انتخاب کنیم؟

به دلیل این که راه و روش های قانونی برای پیگیری پرونده را نمی دانیم، ایده آل است که وکیلی ملکی خوب انتخاب کنیم ه با تجاربی که به دست آورده بهترین نتیجه را برای پرونده ما رقم بزند.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا