ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شیراز⚖️【سال1402】

تا به حال برایتان پیش آمده که در زمان خرید خانه و زمین به مشکل بخورید؟ آیا می دانید در این زمان به چه کسی باید مراجعه نمود؟ شیراز از شهرهای بزرگی است که میزان خرید و فروش و ساخت و ساز در آن رو به افزایش است از این رو نیاز است که مردم با وکلای ملکی این شهر آشنا باشند تا در صورت بروز مشکلی به آن ها مراجعه کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم تا تعدادی از بهترین وکیل ملکی در شیراز را معرفی کنیم همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

وکیل متخصص امور ملکی در شیراز

وکیل متخصص امور ملکی در شیراز

وکیل ملکی شخصی است که بیشترین اطلاعات را در خصوص دعاوی ملکی می داند و زمانی که مشکلی پیش بیاید بهترین راه حل ها را به موکل خود پیشنهاد می دهد. مشکلاتی که زمان خرید، فروش و اجاره آپارتمان، خانه، عمارت، مزرعه، دفترکار، باغ، مغازه و زمین به وجود می آید به وکیل ملکی مربوط است. این پرونده ها پیچیدگی و حساسیت بالایی دارند و از این جهت مراجعه به وکیل ملکی خوب اهمیت پیدا می کند.

ورود وکیل ملکی به پرونده های املاک باعث می شود تا روند پیگیری و حل آن به درستی پیش برود. پرونده هایی که مربوط به دعاوی خلع ید، اخذ پایان کار، جعل سند، تصرف عدوانی، تنظیم سند رسمی، الزام تنظیم سند رسمی، الزام به فک رهن، فسخ قرارداد، کلیه دعاوی مربوط به موقوف عام و خاص، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، تعدیل اجاره بها، مطالبه سرقفلی، تخلیه اماکن تجاری، مطالبه ثمن معامله و الزام به تحویل مبیع، تخلیه اماکن مسکونی و … در حیطه کاری وکیل ملکی هستند.

بهترین وکیل ملکی در شیراز کیست؟

برخی از پرونده های مرتبط با دعاوی ملکی برای وکیل ملکی در جدول زیر لیست شده است:

⚖️ وکیل دعاوی دادخواست مطالبه وجه چکوکیل دعاوی توقیف اموال
⚖️ وکیل دعاوی فسخ قراردادهاوکیل دعاوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک
⚖️ وکیل دعاوی تخلیه‌‌ اماکن تجاریوکیل دعاوی درخواست مطالبه سرقفلی
⚖️ وکیل دعاوی خلع ید و تخلیه یدوکیل دعاوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی
⚖️ وکیل دعاوی درخواست مطالبه‌‌ی اجرت المثلوکیل دعاوی ابطال سند رسمی

بهترین وکیل ملکی در شیراز کیست؟

آیا می دانید بسیاری از مردم در شهر شیراز درگیر مسائل مربوط به املاک می باشند؟ و پیگیری پرونده بدون همکاری با وکیل متخصص به ضرر فرد است! توصیه کارشناسان بر این است که برای دریافت مشاوره در خرید، فروش و حتی اجاره املاک با وکیل ملکی مجرب مشاوره داشته باشید تا از ضرر و زیان های بعدی آن جلوگیری کنید.

دعاوی ملکی در هر زمینه ای که باشند مشاوره با وکیل ملکی خوب باعث موفقیت می شود، توصیه می کنیم از وکلایی که در این مقاله معرفی می کنیم راهنمایی های لازم را در خصوص مشکلات ملکی به وجود آمده دریافت کنید. ما سعی کرده ایم لیستی از وکلای متخصص در امور ملکی شهر شیراز را معرفی کنیم. همراه ما در سایت برترین وکیل باشید.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل شیراز

سرکار خانم رقیه قائدی

سرکار خانم رقیه قائدی

خانم قائدی وکیل پایه یک دادگستری شیراز هستند. ایشان در حرفه وکالت سابقه ای نزدیک به 10 سال دارند و می توان گفت که یکی از وکلای متخصص در دعاوی ملکی به حساب می آیند. خانم قائدی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و به دعاوی ملکی، خانوادگی، کیفری، حقوقی و … می پردازند.

سوابق کاری ایشان شامل وکالت در موسسه های تجاری و مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر، وکالت در بانک های دولتی و خصوصی شیراز و … اشاره نمود. ایشان با دانش و مهارتی که دارند تلاش می کنند تا نتیجه دادگاه به نفع موکل تمام شود.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه 20، پلاک 512

شماره تماس: 09173228495

جناب آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

آقای اسکندری از وکلای خبره دادگستری در دعاوی ملکی هستند. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی مربوط به املاک هستند. آقای اسکندری در جلسه مشاوره ای که با موکل دارند، به طور کامل اسناد و مدارک لازم را بررسی می کنند و طبق دانش و تجربه ای که در این سال ها داشته اند، نتیجه ای که دادگاه می تواند داشته باشد به موکل می گویند.

ایشان متخصص در دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند و … دعاوی کیفری، خانواده، کلاهبرداری، تجاوز، دیه، آدم ربایی و … ، دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت، نفقه، مهریه … هستند.

آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، 100 متر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران، واحد 1

شماره تماس: 09171114836

جناب آقای سجاد محمدی

جناب آقای سجاد محمدی

آقای محمدی وکیل پایه یک دادگستری شیراز و متخصص در دعاوی ملکی می باشند. ایشان تجارب بسیار بالایی در زمینه پرونده های ملکی کسب نموده اند و جسارت بالایی در احقاق حقوق موکل خود دارند. به گونه ای که تا به الان موفق به حل بیش از 90 درصد پرونده های خود شده اند زیرا دقت بالایی در تنظیم شکواییه دارند.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، ساختمان پارس، طبقه اول، واحد 9

شماره تماس: 09330550588

جناب آقای عباس عباسی کشکوکی

جناب آقای عباس عباسی کشکوکی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی ملکی هستند. مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری شیراز می باشند و در خصوص املاک و اراضی، پرونده های ثبتی، دعاوی بیمه و … مشاوره های لازم را به موکل ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شیراز، معانی آباد، نبش خیابان دوستان، برج الهیه، طبقه 4، واحد c

شماره تماس: 09128491282

جناب آقای کاظم قائدی

جناب آقای کاظم قائدی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شیراز و رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر شیراز هستند. آقای قائدی، کارشناسی ارشد حقوق عمومی و یکی از وکلای جوان دادگستری استان فارس هستند. دعاوی ملکی، خانوادگی، موجر و مستاجر، قتل، ضرب و جرح، مطالبه وجه، تنظیم شکواییه، تنظیم انواع قراردادهای حقوقی، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه و … .

آدرس دفتر: شیراز، شهرک یزین، خیابان حاشیه پارک به سمت صنایع، جنب دفتر خدمات قضایی

شماره تماس: 09171014394

سرکار خانم افسانه راستی

سرکار خانم افسانه راستی

خانم افسانه راستی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای شیراز و دارای بیش از 12 سال سابقه در حرفه وکالت هستند. حوزه فعالیتی ایشان در دعاوی حقوقی ملکی است و به عنوان وکیل خبره در شیراز شناخته شده اند. ایشان به عنوان یک وکیل متخصص در حوزه دعاوی املاک، آماده ارائه خدمات به متقاضیان و موکلین خود می باشند. خانم راستی در جلسه مشاوره که با موکل برگزار می کنند، تمامی اسناد و مدارک را بررسی نموده و نتیجه احتمالی پرونده را به موکل اطلاع می دهند.

آدرس دفتر: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد 5

شماره تماس: 09173083407

جناب آقای بهمن هاشمی

جناب آقای بهمن هاشمی

آقای هاشمی وکیل پایه یک دادگستری شیراز، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم، دارای بیش از 15 سال سابقه در زمینه دعاوی حقوق، ملکی، کیفری، خانواده، امور ثبتی، قراردادهای مشارکت، مشارکت و مکاتبات اداری، تنظیم لوایح حقوقی و … هستند. ایشان مشاور بیش از 10 شرکت بزرگ مهندسی و فنی در منطقه عسلویه بوده اند. خدماتی که توسط آقای هاشمی به موکلین ارائه می شود شامل ارائه مشاوره تلفنی و حضوری رایگان، حفظ اطلاعات موکل، دریافت حق الوکاله منصفانه، ارتباط مستمر و مستقیم با موکل می باشد.

آدرس دفتر: شیراز، نبش چهارراه سینما سعدی، ساختمان افشار، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09173057114

جناب آقای امیر فتح پور

وکیل امیر فتح پور وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی شهر شیراز، تخصص در زمینه، جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، مسائل سیاسی امنیتی شامل جرایم سیاسی، جرایم امنیتی جرایم مطبوعات و رسانه ها، آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات، ورود به حریم خصوصی از جمله تخصص های وی می باشد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه 3

شماره تماس: 09173175515

سرکار خانم فاطمه خرم آبادی

سرکار خانم فاطمه خرم آبادی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلا فارس از سال ۱۳۸۳ تاکنون با بیش از 18 سال سابقه وکالت خویش و کارشناس رسمی دادگستری، عضوکانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس درامور خانواده (تعیین نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند، طلاق، طلاق توافقی، و …) امور ملکی (موجر و مستاجر، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه) به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: شیراز، معالی آباد، جنب مسجد دستغیب

شماره تماس: 09177496753

سرکار خانم فاطمه حیدری

سرکار خانم فاطمه حیدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی می باشند که با داشتن مهارت بالا و تسلط کافی در قوانین حقوقی به عنوان بهترین وکیل ملکی در شیراز شناخته شده است. خانم فاطمه حیدری در زمینه های ملکی، مالی، کیفری، خانواده و غیره در شهر شیراز مشغول به فعالیت است و دارای سابقه کاری خیلی خوبی در زمینه های مختلف وکالتی می باشد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، کوچه دادگاه، ساختمان پارسه، طبقه دوم، واحد هشتم

شماره تماس: 09172046833

دعاوی که نیاز به وکیل ملکی دارند کدامند؟

مراجعه به موقع به وکیل ملکی مجرب باعث جلوگیری از مشکلات مالی و ضرر و زیان های بعدی می شود. وکیل ملکی خوب در شیراز که تعدادی از آن ها را در بالا معرفی نمودیم به دعاوی حقوقی و کیفری ملکی می پردازند. برخی از دعاوی ملکی به دلیل معاملات ملکی، مسائل مربوط به قانون ثبت املاک که رعایت نشده اند به وجود می آید. وکیل ملکی با توجه به دانش و تجاربی که به دست آورده است از تمام تلاش خود برای موفقیت موکل در دادگاه استفاده می کند.

دعاوی که نیاز به وکیل ملکی دارند کدامند؟

دعاوی ملکی ثبتی: ابطال سند مالکیت معارض، ابطال سند رسمی به دلایل مختلف، دعاوی ثبت در خصوص ابطال اجرائیه ثبتی برای املاک مربوطه، ابطال ساز و کار و مراحل ثبتی کمیسیون های گوناگون ثبتی، توقیف عملیات اجرایی در مراحل گوناگون کار و … از دعاوی ثبتی در حوزه املاک است.

دعاوی ملکی کیفری: جعل سند، استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، فروش غیر قانونی اموال اشخاص، خیانت در امانت، انتقال منافع ملک غیر به اشخاص دیگر یا خود، تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون دریافت مجوز از دستگاه های ذی ربط، کلاهبرداری در خرید و فروش و معامله های املاک و مسکن و … از دعاوی کیفری در زمینه املاک است.

دعاوی ملکی حقوقی: الزام به تنظیم سند رسمی برای املاک مربوطه، تعدیل اجاره بها، الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دریافت و درخاوست اجرت المثل، دعاوی مربوط به درخواست و مطالبه سرقفلی، در اختیار داشتن حق کسب و پیشه و … از دعاوی حقوقی در حوزه املاک است.

کلام آخر

سپاس گزارم از افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ملکی در شیراز همراه ما بودند. در این مقاله به مطالبی در خصوص دعاوی ملکی و وکیل ملکی خوب اشاره نمودیم. وکلایی متخصص در حوزه دعاوی ملکی را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل ملکی خوب در شیراز راهنمایی کنیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

دعاوی ملکی چیست؟

به طور کلی دعاوی ملکی ناشی از اموال غیرمنقول می باشد، مانند خانه، زمین، مغازه، آپارتمان، باغ، مزرعه، عمارت و … .

به دعاوی ملکی در چه دادگاه هایی رسیدگی می شود؟

به کلیه دعاوی ملکی و دعاوی ناشی از اموال غیرمنقول در دادگاه حقوقی محل وقوع ملک و مال غیرمنقول رسیدگی می شود.

آیا برای دعاوی ملکی باید وکیل انتخاب کنیم؟

به دلیل این که راه و روش های قانونی برای پیگیری پرونده را نمی دانیم، ایده آل است که وکیلی ملکی خوب انتخاب کنیم ه با تجاربی که به دست آورده بهترین نتیجه را برای پرونده ما رقم بزند.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا