خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل خانواده در مشهد باید فردی متخصص و مجرب باشد که بتواند به انواع دعاوی خانواده اعم از طلاق، نفقه، مهریه، تقسیم ارث و دارایی، وصیت نامه و … رسیدگی کند. دعاوی خانواده معمولا بسیار حساس هستند و نیاز است وکیلی مجرب و کارکشته وکالت آن را برعهده بگیرد تا روند پرونده به درستی پیش رود. مهم ترین وظیفه وکیل خانواده خوب در مشهد دفاع از حقوق موکل در دادگاه است، او باید تمام تلاش خود را برای احقاق حق موکل انجام دهد.

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند که در دعاوی خانواده نیازی به وکیل نیست، در صورتی که چنین نیست و این پرونده ها بار روانی بالایی به فرد وارد می کنند به طوری که شخص نمی تواند تصمیمات درست بگیرد. از این جهت در این مقاله تصمیم گرفتیم برای راحتی افرادی که به دنبال وکیل خانواده هستند، لیستی از وکلای شهر مشهد را جمع آوری و معرفی کنیم. برای آشنایی با آن ها تا انتهای مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در مشهد کیست؟

بهترین وکیل خانواده در مشهد کیست؟

بسیاری از افراد که در مشهد زندگی می کنند به دنبال بهترین وکیل خانواده در مشهد هستند. وکیل باید ویژگی ها و خصوصیاتی داشته باشد که او را از دیگر وکلا متمایز نماید. وکیل خانواده باید فردی با سابقه در پرونده های خانواده باشد، حداقل چند پرونده را در زمینه طلاق، مهریه، نفقه، ارث و میراث و … پیگیری کرده باشد و بتواند راهنمایی های لازم را به موکل خود ارائه دهد.

اگر بهترین وکیل مشهد که در دعاوی خانواده تخصص دارد، پرونده ای با عنوان مهریه در دست داشته باشد، در صورتی که مهریه از جانب زوج پرداخت نشود باید اموال و دارای او را به دادگاه معرفی کند و تقاضای توقیف اموال زوج را بدهد. بدین ترتیب وکیل می تواند حساب بانکی و سایر دارایی های او را مسدود سازد تا دادگاه رسیدگی های لازم را انجام دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

ما به نوبه خود تلاش کردیم تا وکلای مجرب و متخصص در دعاوی خانواده را معرفی کنیم. به این ترتیب دسترسی شما به آن ها راحت تر می شود. وکلایی که تلاش شده در این مقاله معرفی شوند در حرفه خود از بهترین ها هستند. در ادامه با 10 وکیل خانواده خوب در مشهد آشنا می شوید در مجله برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد را بشناسید! ⚖️

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل خانواده در مشهد

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از 25 سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.

ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد. علیرضا قدیری سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد که در حوزه خانواده در طی بیش از 20 سال فعالیت و صدها پرونده موفق ، مسائل پرونده های حقوقی خانوادگی را که شامل: طلاق و انحلال نکاح، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد، اجازه ازدواج مجدد، حضانت فرزند، نفقه و … می باشد به نحوی شایسته حل نموده اند.

مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد. جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155909549
آدرس دفتر: مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل خانواده در مشهد

آقای رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد.

وکالت فوری با موضوعات:

 • طلاق توافقی 7 روزه
 • مهریه 3 روزه
 • نفقه (معوقه، جاریه، کیفری) حداقل 20 روز
 • استرداد جهیزیه 3 روزه
 • حضانت فرزند (ملاقات) 1 روزه
 • اثبات زوجیت، اثبات طلاق
 • مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره قبل از طلاق
 • سرپرستی (طفل، محجور)
 • تمکین، تغییر جنسیت، ازدواج مجدد
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره وکیل مشهد: 09156024004
شماره دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
 خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

گروه حقوقی رامین پورعطا

گروه حقوقی رامین پورعطا با همکاری ۴ نفر از وکلای مجرب و با تجربه فعالیت خود را در مشهد آغاز نموده است. این گروه با بهره‌گیری از بهترین وکلای متخصص، باتجربه و جوان توفیق دستیابی به بالاترین ضریب موفقیت در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در مراجع قضایی را با جلب رضایت حداکثری موکلین در رزمه خود دارا می‌باشد.

ما بر این باوریم کار گروهی بهترین نتایج را برای موکلین به همراه دارد. گروه ما مجهز به آخرین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق است و آماده ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی و اتخاذ بهترین استراتژی جهت دفاع از حقوق موکلین هستیم.

مزایای انتخاب ما:

 • با پرداخت حق‌الوکاله یک وکیل دادگستری از مشاوره حداقل ۴ وکیل دادگستری بهره‌مند می‌شوید.
 • اعلام وکالت و قبول پرونده به صورت گروهی؛ به این معنا که حداقل ۲ وکیل دادگستری همراه شما در دادگاه خواهند بود.
 • ارائه گزارش کاری مستمر به موکلین تا رسیدن به نتیجه مطلوب در پرونده
 • امکان پاسخگویی به سوالات و مشاوره رایگان در زمان روند پرونده به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری
 • بهره‌گیری از جدیدترین فنون دفاعی و اطلاعات علم حقوق
 • پیگیری مستمر پرونده تا حصول نتیجه نهایی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات گروه حقوقی رامین پورعطا، با شماره های زیر در تماس باشید:

شماره تماس دفتر: 05138411148
شماره همراه: 09153119565
آدرس دفتر:
 مشهد، خیابان فلسطین، بین فلسطین ۱ و۳، پلاک ۹، واحد ۴

مرم جلالی

مرم جلالی بهترین وکیل خانواده در مشهد

خانم مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری دارای 10 سال سابقه درخشان و موفق در دعاوی خانواده می باشد. ایشان سابقه مشاوره و وکالت در پرونده های مختلف خانواده اعم از:

 • طلاق
 • مهریه
 • نفقه
 • حضانت
 • تمکین
 • ملاقات فرزند
 • اثبات نسب
 • اثبات زوجیت
 • و …

ایشان با فن بیان و تسلط در به روزترین قوانین و تجربه چندین ساله و مشاوره حقوقی پیش از ازدواج با برگزاری جلسات فردی یا مشترک با زوجین موجب جلب رضایت مشتریان شده است. نجام مشاوره و وکالت در انواع طلاق از یک طرفه و توافقی، اجرای مهریه از طریق اداره ثبت و دادگاه، حضانت فرزند و سلب حضانت در صورت عدم صلاحیت اخلاقی والدین از جمله خدمات وکالتی ایشان است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

تلفن ثابت: 05135019840
تلفن همراه: 09151176941
آدرس دفتر: 
مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک۱۳۲، دفتر وکالت مریم جلالی
مشاهده پروفایل وکیل

علیرضا باقری فخرآباد

علیرضا باقری فخرآباد بهترین وکیل خانواده در مشهد

آقای علیرضا باقری فخرآباد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای بیش از 16 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری و یکی از وکلای خبره در پیگیری دعاوی خانواده هستند.

برخی از سوابق ایشان:

 • مسئول حقوقی موسسه مالی و اعتباری صالحین
 • مسئول حقوقی سپاه به مدت چند سال
 • تنظیم لوایح در مجتمع های قضایی مشهد
 • دارای پروانه های متعدد جهت تنظیم قرارداد نویسی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای علیرضا باقری فخرآباد، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09158200093 09153077798
آدرس دفتر:
مشهد، بلوار شفا، روبروی مجتمع قضایی مطهری، پلاک ۱۲۸، طبقه همکف

مریم پرند

مریم پرند بهترین وکیل خانواده در مشهد

خانم مریم پرند وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دانشجوی ارشد حقوق خصوصی، دارای 5 سال سابقه وکالت،
فعال در حوزه امور حقوقی و کیفری و خانواده و ثبتی هستند.

از تخصص های ایشان:

 • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، جرایم رایانه ای، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • وکالت در دعاوی ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)

آدرس دفتر: تربت جام، امام خمینی ۲۹، ساختمان مقصودپور، طبقه سوم

شماره تماس: 09152755141

حسین بلندپور

آقای حسین بلندپور وکیل مهاجرتی در مشهد

آقای بلندپور از وکلای متخصص در امور مهاجرتی شهر مشهد هستند. مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت اجرایی از دانشگاه لس آنجلس آمریکا دریافت نموده اند. موسس و رئیس هیئت مدیره موسسه مهاجرتی بین المللی سفیران پارسیان بلندپور در مشهد می باشند.

بیش از 10 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه امور مهاجرتی و وکالت در این حوزه دارند. از سوابق ایشان می توان به 2 سال فعالیت به عنوان مسئول کمیته داوران جزیره کیش اشاره نمود. هم اکنون از داوران فعال فدراسیون کشتی آمریکا، عضو جامعه مترجمان آمریکا (NAJIT) و عضو فعال انجمن بین المللی برق و الکترنیک آمریکا‌(IEEE) می باشند.

آدرس دفتر: مشهد، میدان جانباز، برج پاژ، فاز 1، طبقه 10، واحد 8

شماره تماس: 09155671511

رحیم باغبان

جناب آقای رحیم باغبان

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری مشهد هستند که بیش از 30 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف دارند. آقای باغبان استادیار دانشگاه بوده و نویسنده 3 مقاله خارجی و 7 مقاله داخلی می باشند. وکیل پایه یک و مشاور حقوقی شرکت های تجاری بوده اند. 30 سال به عنوان استادیار پایه 19 دانشکده حقوق دانشگاه آزاد مشهد از دیگر سوابق درخشان آقای باغبان است. ایشان همچنین نویسنده کتاب های قراردادهای تجاری بین المللی، اصول و قواعد مهم و مسئولیت شرکت های چند ملیتی بوده اند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، ساختمان 110، واحد 116

شماره تماس: 09151135550

حانیه گیلانی

سرکار خانم حانیه گیلانی

خانم حانیه گیلانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور امور خانواده و طلاق هستند. ایشان مشاوره هایی در زمینه های مختلف به متقاضیان ارائه می دهند و کمک می کنند تا موکل در پرونده به نتیجه مطلوب برسد. معمولا در پرونده های خانواده موکلین با وکیل خانم ارتباط بهتری دارند، خانم حانیه گیلانی یک از وکلایی هستند که می توانید در دعاوی خانواده به ایشان مراجعه نمایید.

آدرس دفتر: مشهد، بین فرامرز عباسی 19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09155002417


وکیل خانواده به چه دعاوی رسیدگی می کند؟

وکیل خانواده فردی است که تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانیده و بعد از قبولی در آزمون وکالت، تجارب و اطلاعاتی را هم در 2 سال دوره کارآموزی کسب نموده است. وکلای پایه یک دادگستری می توانند در تمامی دعاوی حضور داشته باشند اما این خودِ وکلا هستند که تعیین می کنند به طور ویژه به پرونده های خاصی رسیدگی کنند.

بنابراین وکیل برحسب علاقه و یا سوابقی که کسب کرده، ترجیح می دهد وارد یکی از دعاوی همچون دعاوی خانواده شود. پرونده هایی که مربوط به وکیل خانواده می شود شامل:

 • انواع طلاق
 • ازدواج اجباری
 • حضانت فرزند
 • نسب و عزل قیم
 • اثبات واقعه نکاح
 • تهیه مسکن مستقل
 • رفع ممنوع الخروجی
 • مطالبه و استرداد جهیزیه
 • عدم توافق و نفاهم اخلاقی
 • اجازه ازدواج مجدد برای زوج
 • عدم توافق در مسائل جنسی
 • مطالبه مهریه و اجرای مهریه
 • مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان
 • شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج
 • دادخواست ممنوع الخروجی فرزند
 • الزام به تمکین زوجه و اثبات نشوز
 • نامزدی و خسارت های برهم زدن آن
 • مطالبه نفقه و هزینه های زندگی زوجه
 • و …
وکیل خانواده به چه دعاوی رسیدگی می کند؟

نکات مهم در انتخاب وکیل خانواده

بهترین وکیل طلاق در مشهد فردی است که به پرونده های خانواده رسیدگی می کند و وارد پرونده های طلاق، پرداخت نفقه، حمایت از فرزند، فرزند خواندگی، ازدواج و … می شود. بنابراین باید توانایی و دانش لازم را داشته باشد. در ادامه چند ویژگی وکلای خانواده را توضیح می دهیم.

 • یک وکیل خانواده باید تخصص های لازم را برای حل دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، حضانت فرزندان و … را داشته باشد.
 • چنانچه وکیلی که انتخاب می کنید توانایی های لازم را نداشته باشد، ممکن است در پرونده شکست بخورید. بنابراین قبل از وکالت جلسه ای مشاوره با وکیل داشته باشید و تحقیقات لازم را انجام دهید.
 • وکیل خانواده باید با موکل خود صادق باشد و جزئیات پرونده را به موکل شرح دهد. زیرا مهم است که موکل اطلاعاتی در مورد نتیجه پرونده خود داشته باشد.
 • سعی کنید وکیلی که انتخاب می کنید سابقه داشته و در دعاوی مشابه، وکالت کرده باشد. تجربه ای که وکیل در سایر دعاوی به دست می آورد در بهبود روند پرونده های بعدی بسیار اهمیت دارد.
نکات مهم در انتخاب وکیل خانواده

کلام آخر

سپاس گزارم از تمام افرادی که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در مشهد همراه ما بودند. در این مقاله در مورد حوزه فعالیت های وکیل خانواده و نکات مهم برای انتخاب وکیل توضیحاتی را ارائه دادیم. وکلایی که به دعاوی خانواده رسیدگی می کنند باید توانایی و دانش کافی داشته باشند، معمولا موکل در چنین دعاوی فشار روانی بالایی را متحمل می شود، در این جا تبحر و تخصص وکیل خانواده بسیار مهم است. امیدوارم توانسته باشیم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل یاری کنیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی در خصوص مقاله دارید برای ما کامنت نمایید.

لزوم مراجعه به وکیل خانواده چیست؟

در دعاوی خانواده فشار روانی بالایی به افراد وارد می شود. بهترین وکیل خانواده در مشهد با تجربه ای که در دعاوی خانواده کسب کرده است، راهکارهای مناسبی برای حل پرونده ارائه می دهد.

آیا در دعاوی خانواده باید وکیل و موکل در دادگاه حضور داشته باشند؟

خیر، همواره نیاز نیست مگر زمانی که قاضی درخواست حضور موکل را بدهد. زیرا زمانی که وکالت پرونده را به وکیل می سپاریم، او به نمایندگی از ما در دادگاه حاضر می شود و تمامی کارها بر عهده ی او است.

حق الوکاله وکیل خانواده چه قدر است؟

میزان حق الوکاله وکیل خانواده به موارد بسیاری بستگی دارد، پیچیدگی های پرونده، سابقه و تجارب وکیل، فاصله وکیل تا دادگاه و … روی میزان حق الوکاله تاثیرگذار است.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا