خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهران ⚖️【سال1403】

چطور می توان بهترین وکیل خانواده در تهران را پیدا کرد؟ وکیل خانواده تخصص کافی برای پیگیری و بررسی تمامی دعاوی مربوط به خانواده اعم از طلاق، نفقه، حضانت فرزند، مهریه و … را دارد و می تواند بهترین نتیجه را برای موکل خود به دست بیاورد. اما باید در انتخاب آن دقت داشته باشید تا درصد موفقیت تان بالاتر رود. اگر در حال مطالعه این مقاله هستید مطمئنا به وکیل خانواده نیاز دارید، از این رو سعی کرده ایم لیستی از وکلای متخصص و مجرب را جمع آوری کرده و در اختیارتان قرار دهیم. برای آشنا شدن با سوابق و شماره تماس آن ها تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

وظایف بهترین وکیل خانواده در تهران

وظایف وکیل خانواده در تهران

مهم ترین و اصلی ترین وظیفه بهترین وکیل تهران، ایجاد صلح و سازش بین طرفین دعوا است، در غیر این صورت باید از حقوق موکل خود دفاع کند. در محیط خانواده معمولا مشکلات مختلفی می تواند رخ دهد در صورتی که از حقوق خود بی اطلاع باشیم، مشکلاتی برای ما به وجود می آید، بنابراین کمک گرفتن از وکیل خانواده می تواند ما را در این مسیر راهنمایی کند. وکیل خانواده خوب در تهران تمامی حقوق قانونی افراد را می داند و بهترین راه حل ها را برای حل اختلافات خانوادگی پیش رو می گذارد.

بهتر است وکیل خانواده در یکی از حوزه های دعاوی حقوقی یا کیفری فعالیت کند تا بهترین نتیجه را در پرونده ها به دست آورد، وظایف دیگر وکیل خانواده پیگیری و انجام کارهای پرونده موکل، حضور در دادگاه به عنوان نماینده موکل و همچنین ارائه راهکارهای کاربردی برای موفقیت در دادگاه است.

وکلای پایه یک دادگستری و بهترین وکیل زن تهران که در زمینه دعاوی خانواده فعالیت می کنند، به دلیل تجربه ای که در این نوع پرونده ها داشته اند، به خوبی می دانند که چه نوع پرونده هایی امکان موفقیت در دادگاه دارد.

بهترین وکیل خانواده در تهران کدام است؟

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90
موفقیت پرونده ها

انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران بسیار مهم است، باید وکیلی را انتخاب کنید که تخصص و مهارت کافی برای پرونده های مرتبط به دعاوی خانواده را داشته باشد و اطلاعات کافی در مورد حقوق و قوانین را بداند. در ادامه مقاله 10 وکیل خانواده خوب در تهران را معرفی می کنیم. همچنان همراه ما در سایت برترین وکیل باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند

دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند با تیمی مجرب سالیان سال در شمیرانات تهران نیاوران اقدام به فعالیت در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و قبول و انجام انواع پرونده در زمینه املاک، جرایم و دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و انجام مشکلات و امور ایرانیان خارج کشور می باشد.

از سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی و تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک و تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف اشاره نمود.

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور

ویژگی های دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند:

 • سالیان سال فعالیان در عرصه های وکالتی و سوابق و نتایج درخشان
 • دارای تیم مجرب و زبده و قضات سابق دادگستری و وکلای نخبه در عرصه های حقوقی
 • اعتماد کامل موکلین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق این دفتر
 • پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به موکل
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل های سابق بوده که همین امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • دلسوز و پیگیر بودن پرونده های موکل
 • صداقت در بیان و رفتار سالیان سال فعالیان در عرصه های وکالتی
 • مسلط به قوانین و مقررات روز کشور

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای احمد زهره وند، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09121305919
آدرس دفتر: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰


بهاره فیض

بهاره فیض بهترین وکیل خانواده در تهران

خانم بهاره فیض، وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از 10 سال سابقه فعالیت حقوقی است که از وکلای برجسته در زمینه ی تخصصی خانواده و امور مرتبط با آن شناخته شده است. سابقه کاری درخشان وی و مهارت کافی با توجه به تعدد پرونده های مربوطه، از ویژگی های این وکیل متخصص به شمار می رود.

از تخصص های خانم بهاره فیض در امور خانواده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی خانواده: طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی، انحصار وراثت
 • دعاوی ملکی: تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری، اختلافات پیمانکاری، خلع ید، رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه، هبه، اجاره و …
 • دعاوی کیفری: اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی …
 • امور مربوط به شرکت های تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها، قراردادهای پیمانی و …
 • قراردادها اعم از قرارداد بیع، اجاره، ارائه خدمات، شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید، لایسنس و …
 • امور تجاری، چک و وصول مطالبات، ورشکستگی

خانم بهاره فیض علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی در حوزه های یاد شده، می کوشند تا با پیشبرد هرچه بهتر پرونده ها و تسهیل امور مربوطه، بهترین نتیجه برای موکلین حاصل گردد. به منظور مشاوره سریع و آسان به صورت تلفنی و حضوری تماس بگیرید:

شماره تماس: 09124478815
آدرس دفتر وکالت:
تهران، ظفر، مصدق شمالی، کوچه دامغانی(یازدهم)، پلاک 38، واحد 2


موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر از افرادی متبحر و باتجربه در زمینه‌های حقوقی، ملکی، ارث و کیفری تشکیل شده است. این افراد وکلای پایه یک دادگستری، دکترین حقوق و مشاورین و کارشناسان حرفه ای حقوق می‌باشند. در این موسسه ضمن انجام پرونده مراجعین و موکلین محترم توسط وکلای متخصص و حرفه ای، پیگیری پرونده توسط تیم های منظم و مجرب صورت میگیرد و یکی از ویژگی های مثبت موسسه ارائه گزارش مستمر به موکلین توسط واحد مستقل ارتباط با مراجعین (CRM) می باشد.

تمام اعضای مجموعه در تلاش هستند تا با رعایت مصلحت و غبطه موکل، روند پرونده با پیگیری منظم و مستمر و در چارچوب قانون به بهترین شکل انجام گردد. (با حقیقت گستر هوشمندانه پیروز شوید)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات موسسه حقیقت گستر، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن همراه: 09193756168 – 09193756169
تلفن ثابت: 02191300024 – 02191300023

آدرس موسسه: فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، پلاک ۵۳، واحد ۱۸


مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده بهترین وکیل خانواده در تهران

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است. سابقه درخشان در پرونده های قضایی از نقطه نظرات موکلین و رضایت از پیشبرد کار توسط مراجعین. متعارف ترین حق الوکاله با مشاوره و قبول دعاوی تحت نظر وکلای مجموعه قبول دعاوی در استان تهران و پاکدشت.

برخی از تخصص ایشان:

 • انجام وکالت دعاوی خانوادگی اعم از: نفقه، تمکین، حضانت، مهریه، طلاق، ازدواج مجدد و غیره.
 • انجام وکالت در پرونده های ملکی، مهریه سکه، مهریه ملکی و توقیفات خودرو و ملک در راستای مهریه اعم از دادگاه و اجرای اسناد لازم الاجرا …(اداره پنجم) شرکتهای تجاری، روابط کارگر و کارفرما
 • انجام وکالت حقوقی اعم از: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک وسفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع و غیره.
 • انجام داوری و صلح و سازش دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری.
 • دعاوی حساس کیفری شامل: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف.

تلفن دفتر: 02166364214
تلفن همراه: 09120910272 09199560070

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای مجتبی امین زاده، با شماره های بالا تماس بگیرید.


زهره رستگار

خانم زهره رستگار وکیل خانواده در تهران

خانم زهره رستگار وکیل پایه یک دادگستری و دارای 23 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت می باشند. وکالت پرونده های متعدد حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و دعاوی علیه بانک ها را برعهده داشته اند که با فن بیان و آشنایی با قوانین و پشتکار فراوان در این زمینه و از همه مهمتر تجربه چندین ساله در حوزه وکالت، توانسته اند رضایت مراجعه کنندگان را جلب کنند.

برخی از سوابق و خدمات خانم زهره رستگار:

 • انجام امور گمرکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • وکیل سازمان های دولتی، خصوصی، شرکت های دارویی و بانک های متعدد
 • دارای گواهینامه Epc مهارت کافی در تنظیم انواع قراردادها از جمله قراردادهای مشارکتی و پیمانکاری
 • وکالت در دعاوی کیفری من جمله: خیانت در امانت، کلاهبرداری جرایم اقتصادی، مواد مخدر و مشروبات الکلی، جعل، سرقت، تحصیل مال نامشروع، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم پزشکی، شرب و خمر و …
 • وکالت در دعاوی حقوقی من جمله: چک، سفته، اجرت المثل، مطالبات بانکی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به سرقفلی، تنفیذ بیع، فسخ مبایعه نامه، کلیه دعاوی ملکی، دعاوی ورشکستگی، تخلیه و …
 • وکالت در دعاوی خانواده من جمله: انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و …

برای اعطای وکالت به زهره رستگار وکیل باسابقه تهران، با شماره های زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس: 09121722840
شماره تماس دفتر: 02144141581
آدرس دفتر: تهران، خیابان ناصر حجازی، فردوس غرب، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک 435، طبقه 3، واحد 2


دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل خانواده تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی از جمله به شرح زیر می باشد :

 دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه، مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح و کلیه دعاوی مربوط به روابط خانوادگی

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 021
نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


مریم عرب رحمتی پور

مریم عرب رحمتی پور بهترین وکیل تهران

سرکار خانم مریم عرب رحمتی پور وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با 12 سال سابقه وکالت در زمینه حقوقی ملکی، خانواده، طلاق و مهریه، ثبت اسناد تمامی خدمات ثبتی و یکی از موفق ترین وکلای تهران نیز بشمار می آید.

آدرس: تهران، خیابان گاندی جنوبی، بعد از بیمارستان گاندی، پلاک 110، ساختمان مهرگان، راهرو A طبقه 2، واحد 28

شماره تماس: 09124723070


فائزه آیت اللهی

فائزه آیت اللهی بهترین وکیل خانواده در تهران

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران، همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کنیم.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاور و وکالت خانم فائزه آیت اللهی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09127411090
آدرس دفتر:
تهران، تقاطع کلاهدوز، بلوار کاوه شمال، پلاک ۱۷، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه اول، واحد ۳


سامان توانگر

سامان توانگر بهترین وکیل خانواده در تهران

آقای سامان توانگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت خود در شهر قدس و فعالیت تخصصی در زمینه هایی از جمله دعاوی کیفری کلاهبرداری سرقت خیانت در امانت، خانواده، ملکی دعاوی اوقاف، اسناد صلحی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی خلع ید، دعوی ابطال سند دارند که یکی از شناخته ترین وکلای شهر قدس هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای سامان توانگر، با شماره زیر در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09124635718 (پاسخگویی در اسرع وقت)
آدرس دفتر:
تهران، صادقیه، خیابان ولیعصر، ساختمان مهرگان، طبقه 5، واحد 14


مسعود رجایی مهر

مسعود رجایی مهر بهترین وکیل خانواده در تهران

آقای مسعود رجایی مهر وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری با بیش از ۱۷ سال سابقه ی وکالت در تهران، یکی از بهترین وکلا در زمینه ی حقوق خانواده می باشند، اگر درگیر دعوی طلاق (یک طرفه و توافقی) هستید ایشان در سریع ترین زمان ممکن پرونده شما را انجام داده و به نتیجه دلخواهتان می رسانند، همچنین شما می توانید از مهارت ایشان در زمینه دعاوی مهریه، حضانت، مطالبه نفقه، به صورت تخصصی استفاده کنید.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای مسعود رجایی مهر، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09128401440
آدرس دفتر
: آرژانتین، خیابان بخارست، کوچه ۱۳، پلاک ۴، طبقه ۵، واحد ۱۰


مهم ترین دعاوی که باید از وکیل خانواده کمک گرفت؟

ارث و انحصار وراثت: یکی از مسائلی که در چارچوب خانواده مطرح می شود مسئله ارث و انتقال ارث و اموال به وراث می باشد که در این زمینه چنانچه به مشکلی برخوردید بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران با سابقه بالایی که دارد می تواند به بهترین نحو مثمر ثمر واقع شود و روند کارهای اداری و حقوقی را برای شما سرعت ببخشد.

طلاق: پرونده طلاق یکی از دعاوی است که باید برای حل آن به وکلایی که در حوزه خانواده فعالیت می کنند مراجعه کرد. پرونده های طلاق معمولا به سه صورت هستند، طلاق توافقی که زوج و زوجه به تفاهم می رسند تا به صورت توافقی از هم جدا شوند، اگر طلاق از طرف مرد (زوج) باشد نیازی به هیچ گونه دلیل نیست و با پرداخت مهریه و حقوق زن (زوجه) انجام می شود زیرا حق طلاق با مرد است، اما طلاق از طرف زن، راه سخت و دشواری را پیش رو دارد زیرا فقط با ارائه دلیل محکمه پسند، درخواست طلاق از طرف زوجه قبول می شود.

مهریه: مهریه هم یکی از دعاوی رایجی است که برای دریافت آن باید به بهترین وکیل خانوده در تهران که متخصص در امور خانواده است، مراجعه کنیم، دعاوی مهریه به این صورت است که وکیل در ابتدا به دفتری که ازدواج ثبت شده مراجعه می کند و مراحل بعدی را طی می کند تا ممنوع الخروجی و توقیف اموال مرد را صادر نماید.

تمکین: تمکین یکی از مواردی است که به معنی اطاعت زن از شوهر و انجام وظایف زناشویی و هم چنین سکونت در منزل مشترک است. در غیر این صورت مرد می تواند شکایت عدم تمکین انجام دهد و برای پیشبرد بهتر کارها از وکیل خانواده کمک بگیرد. در مراحل بعدی وکیل می تواند اجازه ازدواج مجدد برای مرد بگیرد و زن را از نصف دارای مندرج در سند ازدواج محروم کند، هم چنین در این شرایط نفقه ای به زن تعلق نمی گیرد.

سایر مواردی که مربوط به دعاوی خانواده است شامل حضانت و ملاقات فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، نشوز، شروط ضمن عقد نکاح، طلاق، رجوع، فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن، نفقه اقارب و بسیاری دیگر از موارد مربوط به خانواده است.

مهم ترین دعاوی که باید از وکیل خانواده کمک گرفت؟

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در تهران همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای خانواده پرداختیم و وظایفی که وکیل خانواده بر عهده دارد را شرح دادیم. دعاوی طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … بیشترین مراجعه را به وکیل خانواده خوب در تهران دارد. امیدوارم مطالبی که در این مقاله نوشته شد برای شما مفید باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

چرا باید از وکیل خانواده کمک بگیریم؟

بهترین وکیل خانواده در تهران به دلیل تجارب و مهارت هایی که در دعاوی خانواده داشته بهتر می تواند راهنمایی کند و درصد موفقیت او در پرونده های خانواده بالا است.

دعاوی قابل طرح از طرف زوج و زوجه کدام است؟

در دعاوی خانواده زوج می تواند به دلیل عدم تمکین زوجه و طلاق از او شکایت کند و در طرف مقابل، زوجه هم به دلیل درخواست مهریه، نفقه، مهر المثل، مهرالمتعه، اجرت المثل و طلاق امکان شکایت از زوج را دارد.

وکیل خانواده در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

وکلای خانواده در زمینه طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، تمکین، حضانت فرزند، ملاقات فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت و موارد این چنینی که به خانواده ارتباط دارد فعالیت می کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =

دکمه بازگشت به بالا